A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.03.08. 19:39:25

LeoMessi írta:Hát nem tudom mi volt szerencsés. Az hogy befújt Merk egy jogtalan 11est? Na mindegy. A 2 meccs alapján ki merem jelenteni h a Barca volt a jobb.
A tizin ment el a tippmixem :twisted: :twisted: :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.03.08. 19:33:52

hello
beleolvastam a chelsea fórumába.hát mit mondjak elég szánalom amiket írnak.
1:puyolt ki kellett volna állítani(warum???????)
2:ronaldinho ellökte terryt a góljánál

meg ehhez hasonlóak.
nem tom mért nem tudják leírni hogy most mi voltunk a jobbak.
biztos figyeli őket a ruszki maffia :D :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 19:15:57

Szerintem az döntött, hogy a Barca jobban játszotta a cselszki játékát, mint a cselszki a Barcáét! Riljkaard lezárta a széleket, így a gyors szélsők nem tudtak mögénk kerülni. (Ez persze a Barca támadójátékának a rovására is ment, de ebben a helyzetben ez volt a járható út!) A cselszkinek középen kellett volna áttörnie, csakhogy ahhoz fantázidús, kombinatív játékra lett volna szükség, amivel a cselszki KÖSZÖNŐVISZONYBAN sincs!!! :lol:


Még valami: mi a véleményetek Terryről? Kb hány pirosat kellett volna kapnia, mikor az a kőbunkó odataposott a földön fekvő Ronaldinhonak, pusztán dühből, amiért 3-an sem tudták tőle elvenni a labdát??? :evil: :?
VISCA EL BARCA!
Avatar
liomessi9
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.02.02. 22:18:41
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 18:57:43

teljesen megérdemelt a továbjutásunk, a chelse jelét sem mutatta, hogy tovább szeretne jutni! :lol: :lol: :lol:
Avatar
BaRcADINHO10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2005.11.16. 08:55:12
Tartózkodási hely: a paradicsom

2006.03.08. 18:48:56

Chelseafan írta:Gratulálok a szerencsés (vagy mázlista) továbbjutáshoz!
Csak lesz valaki aki kiejti a Barcelonát!
Ha azt az időt amit mi szép, hatékony, okos játékkal töltöttünk ti pedig pofázással, variálással, háborgással (hogy a 11es jogtalan meg blablabla), akkor talán veszélyesebb ellenfél lehetett volna a csapatod!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.03.08. 18:21:27

Chelseafan írta:Gratulálok a szerencsés (vagy mázlista) továbbjutáshoz!
Csak lesz valaki aki kiejti a Barcelonát!
Azt mindegyik chelsea drukker megemlíti,hogy nem volt jogos del horno kiállítása(nem mellesleg ez egy baromság...),de azt senki nem mondja,hogy 2 11est vettek el tőlünk londonban, a tegnapi vígasz 11esről már ne is beszéljünk.Tehát ha valaki elégedetlen kell,hogy legyen az semmi esetre sem mourinho!Mondjuk csapata játékát nézve lehet...
Avatar
LeoMessi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.12.16. 23:19:53
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 18:04:24

Hát nem tudom mi volt szerencsés. Az hogy befújt Merk egy jogtalan 11est? Na mindegy. A 2 meccs alapján ki merem jelenteni h a Barca volt a jobb.
Visca el Barça!
Chelseafan
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.02.21. 16:54:11

2006.03.08. 17:55:27

Gratulálok a szerencsés (vagy mázlista) továbbjutáshoz!
Csak lesz valaki aki kiejti a Barcelonát!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.03.08. 16:45:21

Ronaldinho 17 írta:sorsolás meg jövőhét pénteken!
sorsolás most pénteken. :wink:

jövő héten az Uefa lesz.
Cataratas
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.08. 17:30:30
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.03.08. 16:44:17

Ronaldinho 17 írta:Már az első meccsen eldőlt a továbbjutás,nagy [auto_cenzúra] volt a Chelsea tegnap(is),bár mi sem villogtunk(Ronin kivűl) de nem is nekünk kellett"csinálni a játékot" a 11-es a továbbjutás ellenére rohadtul felidegesített,ezt csak azért adta az idióta merk,hogy mourinho ne ugasson,meg nehogy őt is megfenyegesse!Puyol nem játszhat ,Messi sem(1 hónap),sorsolás meg jövőhét pénteken!Juvétól félek csak,jobb mint a Chelsea.(Bár most nem bizonyította,vagy csak a Bremen volt túl jó..)

Remélem ma a reklám is kiesik!
hát igen egy juve-barca érdekes lenne!
bár ha megnézzük a ajuve elég nehezen jutott továbbb
Hala Madrid!!!
Cataratas
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.08. 17:30:30
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.03.08. 16:43:09

egyébként még annyit h sztem mostanában még azért vagytok oan jók,mert ti mindent amit csináltok futás mellett teszitek míg madridban leállunk cselezni aztán vagy bejön v. nem
erre kéne rájönni madridban
bocsi az OFFért
Hala Madrid!!!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.03.08. 16:42:29

Már az első meccsen eldőlt a továbbjutás,nagy [auto_cenzúra] volt a Chelsea tegnap(is),bár mi sem villogtunk(Ronin kivűl) de nem is nekünk kellett"csinálni a játékot" a 11-es a továbbjutás ellenére rohadtul felidegesített,ezt csak azért adta az idióta merk,hogy mourinho ne ugasson,meg nehogy őt is megfenyegesse!Puyol nem játszhat ,Messi sem(1 hónap),sorsolás meg jövőhét pénteken!Juvétól félek csak,jobb mint a Chelsea.(Bár most nem bizonyította,vagy csak a Bremen volt túl jó..)

Remélem ma a reklám is kiesik!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Cataratas
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.08. 17:30:30
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.03.08. 16:39:39

Vito írta:
Cataratas írta:egy vmit nem értek,miért mondják annyira h a barca egy CSAPAT!hát kérem ha ronaldinnnyónak rossz napja a csapat gyenge(mint tegnap)valamint a támadójáték meghal. szal Barca=Ronaldinnyó
.... :roll:
Ronaldinho a világ legjobb játékosa! -magasan!
amikor Zidane volt a legjobb, akkor a Madridnak is ment.

a Barcelona játékosai alá tudják magukat rendelni Ronnie játékának. ez egy nagyon precízen dolgozó gépezet, mindenkinek meg van a maga feladata, amit, ha hiba nélkül elvégez, akkor szerintem jelenleg nincs más gárda, aki megverheti. emelett látványos és közönségszórakoztató játékot játszanak szinte mindig.

reméljük ez a precízitás sokáig tart még

na ezért CSAPAT a Barcelona!
hát ja....
egy baj van ronaldinnyóval... h nem fehér a meze :lol:
Hala Madrid!!!
Cataratas
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.08. 17:30:30
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.03.08. 16:38:37

Mr. Master írta:
Cataratas írta:egy vmit nem értek,miért mondják annyira h a barca egy CSAPAT!hát kérem ha ronaldinnnyónak rossz napja a csapat gyenge(mint tegnap)valamint a támadójáték meghal. szal Barca=Ronaldinnyó
.... :roll:
Te melyik meccset nézted, cimbora? Mert, h Ronaldinho nagyon élt. Nem rémlik neked egy-két jelenet sarokkal? Nekem nagyon is.. Ez a Barca Ronaldinho nélkül is továbbjutott volna. Ha jól megszámoljuk, akkor egy 1-0-ás vereséggel is továbbjutottunk volna. A Stamford Bridge-en pedig egyik gól sem az ő nevéhez fűződik. (Azt a szabit bárki betekerhette volna terry fejére). Szal ha hiszed, ha nem nélküle is továbbjutottunk volna.

Másrészről pedig: Nem gondolod véletlenül, h a világon egyetlen csapat sincs, amelyiknek a támadójátéka nem szenvedné meg Ronaldinho hiányát? Ha a cselziben játszana, akkor a cselzi-gépezet akadozna nélküle.. (Akadozott is tegnap rendesen..)

Úgyhogy erről ennyit. Ronaldinho a világ legjobb játékosa, így értelemszerű, h a hiánya a világ összes csapatának bármelyikét megütne. Úgyhogy: SHUT UP!
miszter másztör!!
te nekem ne irogass ilyen sátápokat!!
mondtam én vmit rád?
írok vmit erre shut up!
grat! :shock:
Hala Madrid!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.03.08. 16:36:16

Cataratas írta:egy vmit nem értek,miért mondják annyira h a barca egy CSAPAT!hát kérem ha ronaldinnnyónak rossz napja a csapat gyenge(mint tegnap)valamint a támadójáték meghal. szal Barca=Ronaldinnyó
.... :roll:
Ronaldinho a világ legjobb játékosa! -magasan!
amikor Zidane volt a legjobb, akkor a Madridnak is ment.

a Barcelona játékosai alá tudják magukat rendelni Ronnie játékának. ez egy nagyon precízen dolgozó gépezet, mindenkinek meg van a maga feladata, amit, ha hiba nélkül elvégez, akkor szerintem jelenleg nincs más gárda, aki megverheti. emelett látványos és közönségszórakoztató játékot játszanak szinte mindig.

reméljük ez a precízitás sokáig tart még

na ezért CSAPAT a Barcelona!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.03.08. 16:31:22

Cataratas írta:egy vmit nem értek,miért mondják annyira h a barca egy CSAPAT!hát kérem ha ronaldinnnyónak rossz napja a csapat gyenge(mint tegnap)valamint a támadójáték meghal. szal Barca=Ronaldinnyó
.... :roll:
Te melyik meccset nézted, cimbora? Mert, h Ronaldinho nagyon élt. Nem rémlik neked egy-két jelenet sarokkal? Nekem nagyon is.. Ez a Barca Ronaldinho nélkül is továbbjutott volna. Ha jól megszámoljuk, akkor egy 1-0-ás vereséggel is továbbjutottunk volna. A Stamford Bridge-en pedig egyik gól sem az ő nevéhez fűződik. (Azt a szabit bárki betekerhette volna terry fejére). Szal ha hiszed, ha nem nélküle is továbbjutottunk volna.

Másrészről pedig: Nem gondolod véletlenül, h a világon egyetlen csapat sincs, amelyiknek a támadójátéka nem szenvedné meg Ronaldinho hiányát? Ha a cselziben játszana, akkor a cselzi-gépezet akadozna nélküle.. (Akadozott is tegnap rendesen..)

Úgyhogy erről ennyit. Ronaldinho a világ legjobb játékosa, így értelemszerű, h a hiánya a világ összes csapatának bármelyikét megütne. Úgyhogy: SHUT UP!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
BaRcADINHO10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2005.11.16. 08:55:12
Tartózkodási hely: a paradicsom

2006.03.08. 16:28:47

Léfe írta:Gerg azt irja, hogy a világ 2. számu játékosa [auto_cenzúra] volt és tényleg. Csak ezt nem egyetlen mérkőzésen itéltetik meg. És bizony sokszor volt jó is. Hamar elfeledkezünk róla, hogy tartottunk Tőle és tőlük. Utólag jogos az öröm azt hiszem mindenben jobbak voltunk - nem vitás. Ezek dolgoznak a pályán mi játszunk, és ez nagy külömbség. És milyen az élet - ne mond, hogy soha - most majd kapok az agyamra, de azért Frenky se lesz örökké az edző, és mi lesz ha egyszer még Murinnyo fog a kispadon ülni nálunk. Bárki irhat erre amit akar, csak azt ne, hogy ez lehetetlen.
hát én lámbárdot egyáltalán nem tartom jó játékosnak és nemigazán tartottam TŐLE.a cselszkytől egy KICSIT, de TŐLE NEM. RONALDINHO varázsolt és felszívta igencsak magát erre a meccsre, csakúgy mint tavaly londonban.de lámbárd ???nem nagyon volt emlitésre méltó mozzanata.HENRY sztem a másodick a világon.:):)
és murinnyó a nagy taktikus.behozza hut-ot az utolsó percekre.meg leviszi dróógbát crespó helyett.sztem más esélyük nem lett volna a kockáztatáson kivül.más edző fenthagyta volna mind2-őt.de biztos azt hitte hogy hut majd fejel egy mákos gólt és mindenki azon lesz elakadva hogy murinnyó a nagy taktikus.a fenéket az!!!!!!!!!!
de RIJKAARD-ra, a meccs alapján jobban illik a nagy taktikus jelző mint arra a ........ !! és sztem murinnyót úgy megutálták BARCELONA-ba, hogy esély nem sok van rá hogy bármikor is a BARCA kispadján fog űlni!
amikor megölelte RIJKAARD MESSI-t gyönyörü volt.én is majdnem elsírtam magam.meg amikor RONALDINHO meghajolt a gólja után az sem volt semmi (még puszit is küldött a közönségnek ha jól emléxem).nagyon nagy játékos ez az ember!!!
és még valami : írta valaki hogy murinnnyó elég sportszerü volt.végig legyingetett a bíróra és valakit ki is figurázott ott a kispadon.nem tudom h BARCA játékost vagy a bírót.és persze a meccs végén a nyilatkozata...... SZÁNALMAS . 4 meccsből 3 a miénk volt (a tegnapi 11es nem számít) és a kiállításokért nem a bírókat kell bántani meg nem arra kell fogni a kiesést, hanem azt kell mondani hogy JOBB csapat a BARCA és befogni a száját.

AZ IDÉN GYŐZNI KELL
Steve (FCB)
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.02.23. 10:03:29
Kapcsolat:

2006.03.08. 16:26:06

Emberek!
Nem is kívánok semmit hozzáfűzni a tegapi meccshez:
CSAK A BARCA!!![/b]
Cataratas
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.08. 17:30:30
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.03.08. 16:25:37

egy vmit nem értek,miért mondják annyira h a barca egy CSAPAT!hát kérem ha ronaldinnnyónak rossz napja a csapat gyenge(mint tegnap)valamint a támadójáték meghal. szal Barca=Ronaldinnyó
.... :roll:
Hala Madrid!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.03.08. 15:49:28

a világ legjobb edzőjének tartott Mourinho-t Rijkaard taktikailag megverte.
a világ (egyik)legjobban védekező csapatát egyszerűen levédekeztük.


remélem a fontos meccseken megmaradnak a csapat ezen erényei.
hihetetlen tartás és csapatszellem van a mai Barcelonaban.

a Messi - Rijkaard szitu mindent elárul erről.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.03.08. 15:42:07

en egyszeruen nem talalok szavakat a meccsre...
fantasztikus volt az egesz csapat 8) csak igy tovabb...
grat !
FORCA BARCA
Tiziano Crudeli fan :!:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.03.08. 15:38:33

Gerg azt irja, hogy a világ 2. számu játékosa [auto_cenzúra] volt és tényleg. Csak ezt nem egyetlen mérkőzésen itéltetik meg. És bizony sokszor volt jó is. Hamar elfeledkezünk róla, hogy tartottunk Tőle és tőlük. Utólag jogos az öröm azt hiszem mindenben jobbak voltunk - nem vitás. Ezek dolgoznak a pályán mi játszunk, és ez nagy külömbség. És milyen az élet - ne mond, hogy soha - most majd kapok az agyamra, de azért Frenky se lesz örökké az edző, és mi lesz ha egyszer még Murinnyo fog a kispadon ülni nálunk. Bárki irhat erre amit akar, csak azt ne, hogy ez lehetetlen.
Fecó
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.03.08. 15:29:41

Ez milyen srácok cselzkij formuán ezt irták..: Sajnos a KISCIGÁNY egyedül megvert minket,azt csinált amit akart ! Azt csinált amit akart !...... szánalom! kéne neki ez a kis.... de soha nem lesz ilyenük :lol:
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.03.08. 15:20:16

Meeeggvvaannn!!!!! :lol: sztem ez az egyik legnehezebb Bl.....
Cselek: Eto'o-kötényt adott Terrynek huuuuu nagyon tetszet...Ronaldinho-áááááá miket csinált juujj vég felé tetszet amikor a szögletzászlonál megcsinálta azt a flip-flap cselét ... volt pár esernyö el ne ázanak a ruszkik. :lol:
Gól(ok): Ronaldinho elindult és nem tom mit akart Terry ugy segre ült mint aki beilyedt volna.......
a másik golrol no cemment. :roll:

Ja és hajrá arsenal MA este..
Lezárt