A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.03.08. 14:54:49

ja igen még egy vmi murinnyorol és befejeztem (nem mintha eddig sokat foglalkoztam volna vele... :D )
azért az nem semmi jelenet volt mikor messi lejött, frankie meg ölelgette ott egy pár percig...
murinnyo az életbe nem lesz ilyenre képes...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2006.03.08. 14:46:08

Azért itt már nincs könnyű ellenfél.Szívem szerint a Poolt kapnánk a negyeddöntőben.A támadó nem nagyon ontják a gólokat manapság.
Messi meg mihamarabb gyógyuljon meg.
Puyol eltiltásával valószínűleg Ronaldinho lesz a csk az első meccsen.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.03.08. 14:43:01

Szegény Messi! Bennem hatalmas tiszteletet ébresztett, amikor elsírta magát. Az egyik szemem sírt, mert Messi lement, a másik nevetett, mert feljött Larsson. Amúgy sztem Larsson nagyon hasznosan játszott azzal együtt, hogy nem nagyon volt helyzete, de mivel látta, hogy nem is lesz védekezett és jónéhány támadást megakasztott. Ronaldinho újra játékba lendült, ez nagyon jó. Puyol sárgájáért kár, de ha nem most kapta volna, akkor a következőn, egy védőnél az a hiányzó egy sárga már félig tarsolyban van. A tizenegyes az nagyon dúrva volt. Talán Terry volt, nem tom, de tudta, hogy semmi nem volt, már állt volna fel, mikor meghallotta a sípszót és visszafeküdt. Amúgy a Chelsea tisztességére legyen mondva, nem reklamáltak a sípszó előtt. Makalele volt talán a legsportszerűtlenebb, a többiek mind korrektül játszottak. A legvégén még Murinho is sportszerűen viselkedett. De azt nem értem, hogy a Chelsea mér' úgy játszott ahogy. A meccs alapján nem feltételeztem, hogy tovább akarnak jutni sőt ha nem tudtam volna azt hittem volna, hogy ők állnak továbbjutásra. Még valami! Azért szerintem mindenki érezte, hogy ez így Londonban eldőlt csak nem mertük kimondani, nehogy elhamarkodjuk. Szeretném ha nem olasz ellenfél jutna a sorsoláson, jó lenne valami technikás kis csapat pl: az Ajax (habár az Internek drukkolok). HAJRÁ BARCA! :twisted:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.03.08. 14:41:38

Sajnos nagy veszteség a kiesése...
Ezek után fontos lenne,hogy lehetőleg könnyebb ellenefelet kapjunk a negyeddöntőre,mert Puyol és Messi nélkül nagyon nehéz....
Avatar
liomessi9
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.02.02. 22:18:41
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 14:41:19

A classicora felépülhet Messi? :cry:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.03.08. 14:35:51

sztem rosszul lépett - huzodott - szakadt
orosz (kivételesen) nem volt a közelében
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2006.03.08. 14:35:23

Nem kell,hogy játsszon a Classico-n!
A reált bármilyen összeállításban verni kell!
Persze Puyolra és Marqezre szükség van hozzá!
Avatar
liomessi9
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.02.02. 22:18:41
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 14:31:18

Szegény Messi mi történt valójában vele, mert én semmit nem láttam, pedig élőben néztem a meccset!!! :? :? :?
Avatar
valdo88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2005.10.15. 17:25:48
Tartózkodási hely: Bp

2006.03.08. 14:24:06

sajna lemaradtam az első félidőről,ezért nem láttam,mi történt Messivel?
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.03.08. 13:57:44

Grege írta:
Barcaforever11 írta:viszonylag jo hir!Messi max 3 hetig harckeptelen es csak huzodasa van.2 bajnoki mecset biztos kihagy es a negyeddonto elso mecset is valoszinuleg :cry: gyogyulasr leo.varunk vissza
Hát elmundon sajna nagyon nem ezt írják :oops: ...

Szerintük 5 centis szakadás van a combizmán, és négy bajnokiról (közte a classico :cry: :cry: ) +bl első összecsapásáról maradna ki, ez hatalmas szíívás...
Szegény srác, remélem Henke formája kitart még egy darabig.
remélem a classicora valahogyan összestoppolják, ott lesz rá igazán szükség, addig valahogy majd megoldjuk.
Kép
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2006.03.08. 13:55:46

Barcaforever11 írta:viszonylag jo hir!Messi max 3 hetig harckeptelen es csak huzodasa van.2 bajnoki mecset biztos kihagy es a negyeddonto elso mecset is valoszinuleg :cry: gyogyulasr leo.varunk vissza
Hát elmundon sajna nagyon nem ezt írják :oops: ...

Szerintük 5 centis szakadás van a combizmán, és négy bajnokiról (közte a classico :cry: :cry: ) +bl első összecsapásáról maradna ki, ez hatalmas szíívás...
Szegény srác, remélem Henke formája kitart még egy darabig.
Barcaforever11
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.03.07. 17:17:03

2006.03.08. 13:45:41

viszonylag jo hir!Messi max 3 hetig harckeptelen es csak huzodasa van.2 bajnoki mecset biztos kihagy es a negyeddonto elso mecset is valoszinuleg :cry: gyogyulasr leo.varunk vissza
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2006.03.08. 13:29:57

Én nem szoktam értékelni a meccsek után a játékosokat, de most meg kell tennem :D
Valdes: tegnap nem sok dolga volt, amit lehetett azt kivédte. (ekkora KAMU 11-est még életemben nem láttam :shock: )
Oleguer: Élete legjobb meccsét játszotta szerintem, Robben nem tudott annyiszor elmenni mellette.
Puyol: Csapatkapitányhoz méltóan játszott, jó összefogta a védelmet, csak a sárga lapjáért kár :(
Márquez: Hihetetlen jó becsúszásai voltak, a meccs vége felé, a 16-oson belül volt 1, az volt a No. 1.
Gio: Ha nem is élete legjobb meccse volt, de ebben az évben biztos ez volt a best meccse.
Edmílson: Nem hárult rá akkora feladat, mint Londonban (persze így is sokat kellett tennie a középpályán), a távoli lövései máskor jobbak szoktak lenni, de sebaj.
Motta: Edmilkával ketten kiválóan pótolták Xavit, Motta pedig ha nem sérült, oszlopa lehet a csapatnak, csak játsszon mindig úgy, mint tegnap.
Deco: Középen nagy teher volt rajta, majdnem minden támadásban bent volt, jól osztogatott.
Messi: Sajnos megsérült, remélem nem súlyos, de addig párszor megbolondította a Chelsea védőit.
Larsson: Nyugodtságot hozott a csapatba, az volt az érzésem. Visszament védekezni, labdát szerezni, majdnem mindig lefejelte a hátvédeket. Egy gólt megérdemelt volna.
Ronaldinho: Az első félidőben varázsolt, a csapatjátéka is jó volt, gólja meg fantasztikus, ahogy összefuttatta a védőket... 8)
Eto'o: nem volt élete formájában, de egy helyzetéből kapufa lett, ha az bepattan...

A meccs legjobbja szerintem: OLEGUER! :wink:
Csak így tovább fiúk, irány Párizs!!!
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2006.03.08. 12:59:18

http://www.uefa.com/uefa/news/Kind=1638 ... 06043.html

2006.03.10 Paris BL-sorsolás
2006.03.17 Eindhoven UEFA kupa sorsolás
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.08. 12:52:11

A reváns sikerült, ha végülis magabiztosabban, mint gondoltam, de sikerült továbbjutni, az egész csapat sikere ez a diadal és most már a BL-győzelemig meg se álljatok fiúk!

Visca Barça!
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2006.03.08. 12:39:34

Mihu írta:És ha megnézitek:
A világ 2. legjobb játékosa mit mutatott:
EGY NAGY KALAP [auto_cenzúra] SE VOLT.
Na ennyit erről h melyik a jobb csapat meg a jobb játékos
Garatulálok a csapatnak, ma megmutatták h ki a legjobbb a világon
Hááát, sztm nem volt 100%-os a srác, csak nem akarta kihagyni ezt a meccset, ennél azért ő sokkal jobban játszik, vagy csak nem hagytuk?! Azon poénkodtunk itt a többiekkel, h talán a második labdaérintése lehetett a gólja, az nem is rossz teljesítmény :D ...

Puyi sárgája határozottan szándékos volt, ahogy mondtátok, félpályánál, fölöslegesen, de igaza van sztm, ha egyszerre kapták volna Marquezzel, azt nehezen vészeltük volna át...így se lesz könnyű...
Ja, és sztm nem kell félnünk, h mint Figot, őt is több meccsre kinyomnák, azért az anno sokkal átlátszóbb volt!

Pénteken sorsolás, sztm bárki jöhet, csak ne érezzük magunkat még a döntőben, nehéz lesz még oda bejutni, bár ne lenne igazam...

ÉÉÉS, a sokak által gyakran szidott Riijkardnak hatalmas RESPECT, én 4-st adtam volna neki, hihetetlenül felkészítette a csapatot. Tud ő taktikázni, ha arra van szükségünk, és tud tanulni a (tavalyi) hibájából...

Csak tudnám, kinek drukkoljak ma este...most már minden annyira érdektelen lett számomra :twisted: :twisted: !
Don Luis Enrique
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.03.06. 22:10:57

2006.03.08. 12:26:37

Mindenki azt kapta amit megérdemelt: A BARCA továbjutást a cselzííí kiesést.
Azért az nagyon sokat elmond JMről, hogy Drogbát cserélte Crespora....nem mert két csatárral játszani akkor sem amikor már nem volt veszíteni valójuk..gyáva lenne? Az pedig elég mókás volt mikor beküldte a végén ezt a német barmot.. szánalmas. De hát a cselzííítól csak ennyire futja. Egy ép támadásuk volt a meccsen, a többi mind u.arra a sémára lejátszott próbálkozás..nem sok egy angol bajnoktól. Szerintetek miért nem mertek támadni?
Ja mi meg kuva okosan játszottunk,de ezt mindenki látta :lol:
Kép
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 12:14:00

Sziasztok.

Én eddig azt hittem, hogy a Juve-Bréma meccs győztesével játszunk. Az újságban legalábbis így volt ábrázolva a kieséses szakasz. De ezek szerint akkor sorsolás lesz. Megnyugodtam, mert így kaphatunk könnyebb ellenfelet is...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.03.08. 12:09:56

szép volt fiúk!!!!!

új aláírás kell :roll: :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.08. 11:41:39

én is úgy tudom, h 10-én lesz a sorsolás, de meglepődnék rajta, mivel az inter csak 14-én játszik... szóval inkább a 17.-e a biztos...
én a milannal játszanék nagyon szívesen! tavaly is nagy meccset nyomtak a fiúk velük és idén gyengébbek, viszont még így is nagyon erős csapat. az arsenalt mindenki lenézi, pedig jó csapat, csak nem jött úgy ki nekik idén a lépés, de sztem lelépik a realt. a juve egy x-akta. hihetetlen milyen felemás produkciókra képesek. akár a liverpool. sokszor csak ténferegnek a pályán máskor lelépnek nagy csapatokat... őket elkerülném, de sztem ők is verhetők!!! kihagynám még a lyont is. nagy formában vannak most is!
legjobb lenne most egy kicsit lazább meccs, puyol hiányozni fog és sztem marquez is összeszed egy sárgát. aztán a 4-ben jöhet bárki!!!
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2006.03.08. 11:39:59

Emberek!

Kapjuk meg a Juventust!
Oda biztosan tudunk jegyet szerezni... :D
És nincs is messze!

Forca Barca!!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.03.08. 11:26:47

varga tamással nem teljesen értek egyet, ami a Cselzi és Murnho edzői képességeit illeti. Nem szabad elfelejteni az angol-német és a latin játékos stilus közötti külümbséget. Akármilyen jó is a Cselzi állománya Ők brusztolnak, kevéssé ötletesek, nincs inprovizativ játék, csak darálás. És ebben jók. Egységes csapatuk van. Ne felejtsük, hogy / sajnos ??? / ezzel a monotoniával elég magasra jutott már többször is a Pool,a MU. régebben más angol csapatok is. Azért tartom nagyra a Barca gyözelmét, mert ellenük is lejátszották, amit akartak, mert le tudták játszani. Másrészt érdekes, hogy mi tegnap majdnem a Cselzi stilusában vertük meg Őket. És mégis ezzel a güzü stilussal jutott előre Murinnyó, ugy hogy igazi nagy világsztárral nem is rendelkezik. Én most szivesebben vennék egy " könyebb" csapatot, bár itt már mind jó.
Fecó
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.03.08. 10:56:25

Petixy írta:Remélem az Intert vagy az Arsenal-t kapjuk!Földbe döngölés lenne!
Messi gyógyulj meg! :(
Internek én is örülnék,de a Henrytol félek egy kicsit,de persze ők is jók lennének!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2006.03.08. 10:49:26

Szevasztok!
Olyan boldog vagyok, hogy majd kiugrok a bőrömből! Amióta a Barcalonának drukkolok - 1986 óta, akkor 9 éves voltam - nem láttam ilyen szervezetten és tudatosan játszani a fiúkat. A védelmet és a középpálya megszállását kiválóan megcsinálta Rijkaard, zseniálisan játszottak a játékosok. A cselszkinek nem hagytak egy cseppnyi levegőt sem, gyengén és elképzelés nélkül ténferegtek a pályán. S az a véleményem, hogy ez a murinnyó szakmailag elmarad a legjobb edzőktől és Rijkaardtól is. Úgy játszottak, mintha ők állánának továbbjutásra, igaz minden csapat úgy játszik, ahogyan hagyják.Az angolok egy nagy határ sz.r voltak, megérdemelték a kiesést. Murinnyó meg boldog lehet merk bíró ajándékával, szerintem a németnek megesett a szíve az elesetteken és befújt egy röhejes 11-est, igaz ezzel elmeszelte magát egy-pár nközi meccsre.
Egy realos barátom azt írta sms-ben, hogy nem volt szép a játék, de nagyon tudatos, Ronnie meg ezért a világ legjobb játékosa. Hát igen, Dinhót örökre hozzá kell láncolni a Barcához, hogy amikor majd nyugdíjba vonul, a Nou Camp zöld gyepéről tegye meg. Csodálatosan játszott, megbolondította a cselszki védelmét, hála legyen neki, meg annak, aki leigazolta. Csak nehogy elkotyavetyéljék. Ronnie olyan gyémánt, amely a világ végezetéig csillogni fog, fény az éjszakában, reményünk és bizodalmunk, öröm nézni a játékát, a mosolyát, az Isten adjon neki hosszú, sérülésektől mentes, eredményes pályafutást a Barcában, meg a válogatottban (bár én argentin-őárti vagyok, de ha a brazilok bejutnak a vb-döntőbe, s nem az albicelestével játszanak, a braziloknak fogok szurkolni, Dinho miatt).
A sorsolás most pénteken lesz, az eurosport 12.15h-tól élőben közvetíti. A juve kieshetett volna, az olaszokat jó lenne elkerülni, de nekem van egy olyan rossz érzésem, hogy az Öreg Hölgyet fogják nekünk adni. De, mindegy, ha BL-t akarunk nyerni, mindenkit le kell győzni, és le is fogjuk. A következő 3 hétben a bajnokikon 7-9 pontot kellene szerezni, s zsebre tehetjük a La Ligát. Üdv, varga tamás :lol:
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2006.03.08. 10:45:12

Remélem az Intert vagy az Arsenal-t kapjuk!Földbe döngölés lenne!
Messi gyógyulj meg! :(
Lezárt