Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 23:25:57

Kovbal88 írta:Akkor mivel magyarázza drága uram, hogy a Bayern, aki tavaly BL-t nyert, hatosával rúgdossa a gólokat, holott tavaly mindent megnyertek? Ott van motiváció? bajnokságban 20 pont előny?

Alves, Xavi, Tello, Sanchez, Macherano, simán mehetne
a bayernnek most jött csak meg az étvágya. majd ha még 3-4 évig ők is halomra nyernek majd mindent, ott is lesz kipukkadás. mint eddig mindenhol a foci történelmében. csak ezt a tényt itt sokan marha nehezen emésztik meg.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.08. 22:25:33

Leon írta:Ez jó, a játékosok nagy ívben sz..nak a meccsre és küldjük el az edzőt!Gratulálok! =D>
Pep csodaBarcája is addig működött jól amíg az ellenfelek megkajolták a tili -toli játékunkat és a játékosaink éhesek voltak a sikerre!Láthatjuk a több mint egy tucat trófea után mi történt a csapattal a 11-12es szezonban.És azóta is mi van: kiismert játék ,szinte nulla motiváció.
Miben lenne jobb egy Klopp nálunk?Hmm?Ordibálna ott a vonal mellet meg keresztbe lenyelné a 4. játékvezetőt, és?Előrébb van a Dortmund mint pár éve?
Ők akkor voltak éhesek akkor voltak bajnokok és akkor voltak BL döntősök.Nehogy már az idei Dortmund gyengülést mondjuk Götze távozására fogjuk. Jól laktak,ennyit bírtak,vége.
A Barcánál ugyan ez van.
Szerintem ha Martino tehetné akkor az egész A keretet kivágná a kispadra amíg össze nem szedték magukat de nem teheti meg!
Majd idén nem nyer semmit a csapat,jön pár tehetséges fiatal motivált arc és jövőre csak össze kapja magát gárda,különben is jövőre nem lesz se EB se VB.
2010a VB éve: a csapat címvédő favoritként esett ki a BL-ből.
2012az EB éve: a csapat címvédő favoritként esett ki a BL-ből és lazán bukta a bajnokságot.
Akkor mivel magyarázza drága uram, hogy a Bayern, aki tavaly BL-t nyert, hatosával rúgdossa a gólokat, holott tavaly mindent megnyertek? Ott van motiváció? bajnokságban 20 pont előny?

Alves, Xavi, Tello, Sanchez, Macherano, simán mehetne
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.08. 22:19:00

Andris írta:Szerintem nem képes az elit európai szinten edzősködni, pont.
így van,sajnos.
Pepet lehet szidni,hogy szerencséje volt stb...de azért ő próbálkozott mindig. Real ellen mindig húzott valami váratlant, Messit betettem fals 9esbe,stb...Martino meg semmit nem csinál, persze lehet hogy próbál,de akkor meg nem tudja átadni az elképzeléseit,ami gond.
Mert az,hogy rotálunk orrba-szájba,az semmire nem megoldás, ez egy tévhit,főleg nem szezon felénél.
Neymart be kell tenni középre,Messi mögé, Iniesta mehet balszélre,meg tudja ott húzogatni,vagy Pedro,mindegy, de valamit eszközölni kéne, mert ez így nem jó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.08. 21:33:01

Ez jó, a játékosok nagy ívben sz..nak a meccsre és küldjük el az edzőt!Gratulálok! =D>
Pep csodaBarcája is addig működött jól amíg az ellenfelek megkajolták a tili -toli játékunkat és a játékosaink éhesek voltak a sikerre!Láthatjuk a több mint egy tucat trófea után mi történt a csapattal a 11-12es szezonban.És azóta is mi van: kiismert játék ,szinte nulla motiváció.
Miben lenne jobb egy Klopp nálunk?Hmm?Ordibálna ott a vonal mellet meg keresztbe lenyelné a 4. játékvezetőt, és?Előrébb van a Dortmund mint pár éve?
Ők akkor voltak éhesek akkor voltak bajnokok és akkor voltak BL döntősök.Nehogy már az idei Dortmund gyengülést mondjuk Götze távozására fogjuk. Jól laktak,ennyit bírtak,vége.
A Barcánál ugyan ez van.
Szerintem ha Martino tehetné akkor az egész A keretet kivágná a kispadra amíg össze nem szedték magukat de nem teheti meg!
Majd idén nem nyer semmit a csapat,jön pár tehetséges fiatal motivált arc és jövőre csak össze kapja magát gárda,különben is jövőre nem lesz se EB se VB.
2010a VB éve: a csapat címvédő favoritként esett ki a BL-ből.
2012az EB éve: a csapat címvédő favoritként esett ki a BL-ből és lazán bukta a bajnokságot.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.08. 21:01:14

Nem tudom mi a jó megoldás, mert elküldeni nem küldeném el jelenleg, de ha nyáron tényleg elkezdődne egy több éven át tartó fiatalítás, akkor nem biztos hogy szeretném ha rajta múlna kik kerülnek ide mint a jövő reménységei.
Szóval a vezetőség helyében talán nem Tatát bíznám meg egy "újabb" Barca összerakásával.
Mondjuk az is igaz, hogy nem is ezzel az elnökséggel kéne nekiugrani a dolgoknak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.08. 20:28:09

Meg nem erősített hírek szerint Tata Martino-t egy bevásárlóközpontban látták alig egy órája bőröndöket vásárolni...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 20:15:06

Nervo írta:Valamelyik nap olvastam a neten, hogy állitólag Pep ajánlgatta volna a klub számára Montellát.Ezzel az is nyilvánvalóvá vált hogy szerintem Pep sem Martinóban látja a klub jövőjét. :?
montellával aztán nagy jövő elé néznénk :lol:

ha nem nyrünk semmit, bajnokságban csak 3. helyezettek leszünk blből kövi körben kiesünk, sztem akkor sem fogják elküldeni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.08. 19:50:20

sztem maradni fog az idény végéig, mert valakivel el akarják majd vitetni a balhét, ami a mostani állapotokból fakad, ő meg erre tökéletes ember.
utána majd úgy pattintják le, ahogy idehozták.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.03.08. 19:43:54

Valamelyik nap olvastam a neten, hogy állitólag Pep ajánlgatta volna a klub számára Montellát.Ezzel az is nyilvánvalóvá vált hogy szerintem Pep sem Martinóban látja a klub jövőjét. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.03.08. 19:50:49-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.08. 19:35:51

Szerintem nem képes az elit európai szinten edzősködni, pont.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.03.08. 19:05:58

Sajnos nem túl jó motivátor Martino.
Nagyon hiányzik a motiváció a csapatból, ez a legnagyobb probléma.
Engem egyszerűen idegesít már, hogy 11 embert látok céltalanul focizni.
Úgy látszik, hogy nem is akarnak, lesz ami lesz.
Ezt nem szabadna megengedniük maguknak, annyit keresnek ezek az emberek hetente, hogy a lelküket a pályán kellene hagyniuk, ehelyett lézengenek.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.08. 19:02:24

nem természetes az ilyen jellegű visszesés...ennyire gyengén mint ebben a periódusban nagyon régen játszottunk,szerintem még a Rijkaard korszak előtt. ne keverjük az eredményességet a mutatott játékkal,mert sajnos hiába vagyunk csak alig lemaradva a realtól,a játékunk pocsék.
abból adódik ez,hogy a vezetőség struccpolitikát folytat...

Ha jól emlékszem, június 20-a táján jött Tata. 40 napja volt,hogy odacsapjon az asztalra,és leadjon neveket,amikból igazolni kéne. De idejött tutyimutyi módon, nem mert kettőt szólni,örült hogy itt lhet edző nulla háttérrel. egy teljesen vakvágányon lévő edzőnek is látnia kellett volna,hogy ez a keret kevés lesz, főleg a védelem. Mások is igazolnak még aug utolsó napjaiban is,csak a mi idióta szokásunk,hogy júlis után nem akarunk igazolni.

na mindegy, bekkeljük ki a szezon mradék részét, otthon nyeregetjük majd a meccseket, blben bármi lehet, aztán mehet az átalakítás. Szerintem egy normálisabb,frissebb kerettel lehet tudna valamit Tata is csinálni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.08. 18:54:37

Ez az ember nem ide való!!! Azt mondtam eddig, h várjuk meg a szezon végét, de ha így marad, akkor sztem nem fogja kihúzni júniusig... Elképzelés nélküli nulla játék... :-(
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.08. 18:29:27

Nem értem miért hibás x-y, vagy más. Egy hihetetlen sikeres idő utáni -TERMÉSZETES - visszaesést látunk. Én féltem ettől, mert elkerülni nem lehet - mégis elég sokáig jók voltunk. Ujitani kell ,de nagyban vagy vegetálás lesz.
Fecó
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.08. 18:28:58

Busquets árulta el magát a hét közepén, miszerint hiányzik Pep. Valószínűleg nincs egyedül vele a csapatból. Még mindig azon keseregnek, hogy elment Pep és képtelen felfogni, hogy ez a csapat már nem az a csapat, ami volt Pep Guardiola irányítása alatt. Fejben még mindig azt hiszik, hogy elég kiküldeni a mezüket a pályára és megvernek mindenkit. De ez már nem az a világ... És itt jönne el Martino szerepe. Amikor az őszi szezonban jól ment a csapatnak, akkor azt hihettük, igen, ez a Gerardo Martino egy jó edző, jól összerakta a csapatot. De az edző erőssége akkor jön el, amikor hullámvölgyben van a csapat. Mint most. A bajban derül ki, mennyire tudja felrázni a csapatot, motiválni a játékosokat, tanár lenni, mint amilyen Guardiola volt annak idején. Martinón semmi mást nem lehet látni a grimaszoláson kívül a meccseken. Mintha ő is beletörődne a csapat vergődésébe. És ez a leginkább aggasztó dolog. Kívülről úgy néz ki, mintha képtelen lenne kezelni a helyzetet. A nyilatkozataiban már nem lehet bízni, mert az ígéretek, fogadkozások már köszönő viszonyban sincsenek azzal, amit a pályán mutatnak a játékosai.

Én személy szerint nem küldeném el rögtön Martinót, egyszerűen csak hagynám dolgozni, hátha összekapja a csapatot, hátha kitalál valamit. Szerintem ebben a hullámvölgyben nem hiszem, hogy a legjobb dolog lenne egy új edző leszerződtetése.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2014.03.08. 18:29:29-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.08. 18:14:01

Én még nem fikáztam Tatát, talán még nem is fogalmaztam meg vele szemben kritikát, de egyre világosabban látszik, hogy semmi tekintélye és hitele nem lehet az öltözőben. Akarhat ő bármit ha magasról tesznek rá. És ez ugyan annyira a csapat hibája is mint Tatáé.
Egyébként egyre inkább nincsen semmi elképzelés a játékunkban.
Hogy játszat a csapat hetek-hónapok óta ilyen lelketlenül? Csak úgy ha egy cseppet sem tartanak az edzőtől.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.08. 18:05:53

Hát most nem tudom, mit gondoljak. Baromi jól indult a dolog. Ősszel kiválóan játszottunk, volt kreativitás, volt lendület, de az utóbbi hetekben valami elképesztően borzalmas, amit művelünk a pályán.

Tata, öreg Tata, egyetlen Tata, barátom, csinálj valamit a srácokkal.

Trófeával kellene búcsúztatni Puyolt...
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.03.02. 22:34:19

" A csapat jól reagált az előző heti vereségre ! Végig kontroll alatt tartottuk a meccset, és uraltuk a játékot! Van még hova fejlődni, és ezen is leszünk a héten, a sorsunk még mindig a saját kezünkben van, és még akár triplázhatunk is "

Szép összeget mernék rá tenni, hogy ez lesz a duma.... Ide nagyon komoly vérfrissítés kell a nyáron, mert a brigád ebben az összeállításban jóllakott, és túljutott a zeniten, ez teljesen egyértelmű..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.26. 16:37:36

Chino írta:Baromság az egész. Mi a túróért menesztenék Tatat. Nagyon jó munkát végez. Végre valaki aki próbál valami reformot alkalmazni a klubnál, ami Pep utolsó éve óta nagy hiánycikk. Az egy dolog, hogy van ami nem sikerül, de hosszútávon meglehet a gyümölcse. Például én sem Pep-ről sem Tito-ról nem tudtam volna elképzelni, hogy a City ellen ilyen taktikát tudna alkalmazni.
Mondjuk én egy Simeonet nagyon nem szeretnék itt látni. Egy Atma-ban tökéletes de ide...
AVB sem egy nagy koponya, de talán Vertonghenért többet tenne, LE, pedig biztos hozná és játszatná Rafinhat :), de nem hiszem, hogy egy új Pep lenne.
Maradjon csak Tata. nekem tetszik amit eddig csinál, csak időt kell neki hagyni. Ha nagyobb név lenne meg se fordulna itt hogy menesztik.
Klopp-pal viszont új kihívások elé nézhetne a csapat, pl. indulhatna a Barca a Roland Garroson. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.26. 15:40:30

Baromság az egész. Mi a túróért menesztenék Tatat. Nagyon jó munkát végez. Végre valaki aki próbál valami reformot alkalmazni a klubnál, ami Pep utolsó éve óta nagy hiánycikk. Az egy dolog, hogy van ami nem sikerül, de hosszútávon meglehet a gyümölcse. Például én sem Pep-ről sem Tito-ról nem tudtam volna elképzelni, hogy a City ellen ilyen taktikát tudna alkalmazni.
Mondjuk én egy Simeonet nagyon nem szeretnék itt látni. Egy Atma-ban tökéletes de ide...
AVB sem egy nagy koponya, de talán Vertonghenért többet tenne, LE, pedig biztos hozná és játszatná Rafinhat :), de nem hiszem, hogy egy új Pep lenne.
Maradjon csak Tata. nekem tetszik amit eddig csinál, csak időt kell neki hagyni. Ha nagyobb név lenne meg se fordulna itt hogy menesztik.
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.02.26. 15:01:03

Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.02.24. 12:52:40

Csak az Almeria ellen nem lesz ott a padon, 1 meccset kapott.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.02.23. 19:01:48

Petr írta:
visca el barca írta:tudjuk már pontosan h miért zavarták el a padtól?
A játékvezetőre azt mondta a játékoskijáróban, hogy s*ggfej.
Én úgy olvastam, hogy a Sociedad másodedzőjét bolondozta le. Nem lényeges különösebben, néha mindenkinél elszakad a cérna.

Ami a nyilatkozatát illeti: nagyon örülök, hogy ennyire őszintén beszél, nem vádol senkit, vállalja a felelősséget. Be kell ismerni, ha hibázik s ne a bírót vagy a körülményeket okoljuk. Valóban nehéz ezeket a játékosokat motiválni már, lesznek még sajnos ilyen lagymatag hozzáállású meccsek.
més que un club
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.02.23. 17:32:50

Már az uj edző kiválasztásánál látni lehetett, hogy nem lesz egyszerü a dolga. Ennyi magát agyonnyert játékost nehéz motiválni. Ha belegondolok Pedró /nem egyénileg/ több cimet nyert mint Zidán. VB EB a válogatottal, és 4 bajnoki cim. Zidánnak a cipöjét sem vihetné. Ilyen csapatot nem lehet megujitani. Az is csoda ahol állunk.
Fecó
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.02.23. 17:14:22

visca el barca írta:tudjuk már pontosan h miért zavarták el a padtól?
A játékvezetőre azt mondta a játékoskijáróban, hogy s*ggfej.
Lezárt