Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2014.02.02. 12:57:46

csababarca írta:
Sanama írta: Ezt a stílust mi váltotta ki belőled? :) Ráadásul nem is hozzád szóltam, de mindegy.
2.gólnál Valdest hibáztattjátok, meg takarodjon.
De a kedvedért visszaolvasok ;) Te írtad:
"Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta."
Épp erről fröcsögtem, hogy Alves volt a hibás, köszi :roll: :wink:
Az,hogy kiragadtok félmondatokat,és arra reagáltok néhányan.
Igen,itt leírtam,hogy Valdes miben hibázott, ezek tények,ott vannak a felvételek meg lehet nézni.
Alves,hogy jön ide? Elvesztett levegőben egy párharcot a fejjel nagyobb támadó ellen. Ez megesik, mint pl Busquets labdavesztése az első gól előtt, stb. Ezek benne vannak a fociban, az,hogy fogalmam sincs mit tegyek a kapuban,10 év rutinnal a hátam mögött az nincsen.

Amit meg idéztél,azt gól utáni méregből írtam, bár most is tartom,hogy ilyen hibákért náluk lecserélik a kapust,és kiültetik fordulókon keresztül.

De végülis lehet mellébeszélni,és kifordítani amiket írok, nem figyelni a lényegre.
Az a baj druszam hogy valoszinüleg te sem voltal soha kapus,ha ilyesmit ilyen komolyan ki tudsz jelenteni.Ismerem ezt a posztot,evek ota allok a kapuban,ebböl (is) elek es hidd el,egy olyan hiba mint amit a Kopasz tegnap elkövetett,szinten benne van a futballban.10 ev rutin ide vagy oda,ezekben a szituaciokban nincsenek percek gondolkodni,de meg csak masodpercek sem,pillanatok alatt kell dönteni.Hibazott?Igen,ez nem is kerdes,de (es ezt nem kell magadra venni,altalanossagban beszelek) azert sokan kicsit jobban belelendülnek ebbe az egeszbe mint kellene,szinte mar a futballhoz,adott esetben a kapusposzthoz valo hozzaerteset kerdöjelezik meg,ami ne is haragudjatok de megmosolyogtato.. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.02. 12:56:50

csababarca írta:
Sanama írta: Ezt a stílust mi váltotta ki belőled? :) Ráadásul nem is hozzád szóltam, de mindegy.
2.gólnál Valdest hibáztattjátok, meg takarodjon.
De a kedvedért visszaolvasok ;) Te írtad:
"Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta."
Épp erről fröcsögtem, hogy Alves volt a hibás, köszi :roll: :wink:
Az,hogy kiragadtok félmondatokat,és arra reagáltok néhányan.
Igen,itt leírtam,hogy Valdes miben hibázott, ezek tények,ott vannak a felvételek meg lehet nézni.
Alves,hogy jön ide? Elvesztett levegőben egy párharcot a fejjel nagyobb támadó ellen. Ez megesik, mint pl Busquets labdavesztése az első gól előtt, stb. Ezek benne vannak a fociban, az,hogy fogalmam sincs mit tegyek a kapuban,10 év rutinnal a hátam mögött az nincsen.
Lehet szidni Valdest, csak akkor legyél tisztában a dolgokkal.
Piatti: 163 cm
Alves: 173cm
Tényleg fejjel magassabb csatár fejelte le Alvest. Ki kéne nyitni a szemeteket, és nem csak reflexből Valdest hibáztatni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.02. 12:56:18

Mihu írta:Csababarca ez nem a személyed ellen irányul. Legalábbis nálam nem. Én általánosan beszélek azokról az emberekről, akik egy kis túlzással élve minden meccs elé úgy ülnek le, hogy azt nézik, hogy VV melyik mozdulatába lehet belekötni.

Azért az már mindennek a teteje, hogy egyszer valaki itt totál ki volt akadva Victorra azért, mert kapott egy olyan gólt, aminél véleménye szerint későn vetődött el. Hozzáteszem, hogy takarásból jött a lövés, és kb 10 méterről, Roberto Carlos erővel...mire meglátta a labdát szerencsétlen, az már a hálóban volt...tehát ez nagyon dühítő, hogy vannak itt olyan emberek, akik szabályosan utaznak rá, és ha gólt kapunk, az csak és kizárólag az Ő hibája lehet...hozzátenném, hogy az első gólnál miért nincs elővéve Pedro, ugyanis tisztán látszott, hogy nem fogjuk tudni megszereni a labdát, Alba a becsúszás után lent maradt a földön, a Valencia két játékosa pedig üresen van, ennek ellenére Alba becsúszása után ő biztosra vette, hogy miénk a labda, és megindult előre, miközben teljesen nyilvánvaló volt, hogy abból az elpattanó labdából mi nem fogunk támadást indítani. Az második gólnál miért nincs megemlítve Alves felelőssége, és a harmadiknál pedig megkérdezném, hogy Piqué ki a francot fogott?

Úgyhogy engem ez zavar, hogy ha gólt kapunk, akkor az csak VV hibája lehet, ha meg világlegjobbja teljesítményt nyújt, akkor ez a topic üres, vagy legalább is egy baromi visszafogott "szép volt, így tovább" hsz érkezik. Egyedül shuttertől láttam egyszer egy dícsérő kommentet.
Kapusok mindig háttérben vannak, ezt el kell fogadni. Valdes nem akkora klasszis mint Neuer,akit lehet isteníteni minden meccs után,pl.
Én előveszek mást is, minden gólnál katasztrófa volt a védekezés, de egyiknél, a másodiknál nem ennek ellenére elkerülhető lett volna a gól, ha Valdes nem bohóckodik.
De ott is hibáztak a védők is,senki nem mondta hogy nem, de a felelősség nagy része azért a gólért az övé,ezt mindenki, Ő is tudja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.02.02. 12:51:36

Csababarca ez nem a személyed ellen irányul. Legalábbis nálam nem. Én általánosan beszélek azokról az emberekről, akik egy kis túlzással élve minden meccs elé úgy ülnek le, hogy azt nézik, hogy VV melyik mozdulatába lehet belekötni.

Azért az már mindennek a teteje, hogy egyszer valaki itt totál ki volt akadva Victorra azért, mert kapott egy olyan gólt, aminél véleménye szerint későn vetődött el. Hozzáteszem, hogy takarásból jött a lövés, és kb 10 méterről, Roberto Carlos erővel...mire meglátta a labdát szerencsétlen, az már a hálóban volt...tehát ez nagyon dühítő, hogy vannak itt olyan emberek, akik szabályosan utaznak rá, és ha gólt kapunk, az csak és kizárólag az Ő hibája lehet...hozzátenném, hogy az első gólnál miért nincs elővéve Pedro, ugyanis tisztán látszott, hogy nem fogjuk tudni megszereni a labdát, Alba a becsúszás után lent maradt a földön, a Valencia két játékosa pedig üresen van, ennek ellenére Alba becsúszása után ő biztosra vette, hogy miénk a labda, és megindult előre, miközben teljesen nyilvánvaló volt, hogy abból az elpattanó labdából mi nem fogunk támadást indítani. Az második gólnál miért nincs megemlítve Alves felelőssége, és a harmadiknál pedig megkérdezném, hogy Piqué ki a francot fogott?

Úgyhogy engem ez zavar, hogy ha gólt kapunk, akkor az csak VV hibája lehet, ha meg világlegjobbja teljesítményt nyújt, akkor ez a topic üres, vagy legalább is egy baromi visszafogott "szép volt, így tovább" hsz érkezik. Egyedül shuttertől láttam egyszer egy dícsérő kommentet.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.02. 12:37:16

Sanama írta: Ezt a stílust mi váltotta ki belőled? :) Ráadásul nem is hozzád szóltam, de mindegy.
2.gólnál Valdest hibáztattjátok, meg takarodjon.
De a kedvedért visszaolvasok ;) Te írtad:
"Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta."
Épp erről fröcsögtem, hogy Alves volt a hibás, köszi :roll: :wink:
Az,hogy kiragadtok félmondatokat,és arra reagáltok néhányan.
Igen,itt leírtam,hogy Valdes miben hibázott, ezek tények,ott vannak a felvételek meg lehet nézni.
Alves,hogy jön ide? Elvesztett levegőben egy párharcot a fejjel nagyobb támadó ellen. Ez megesik, mint pl Busquets labdavesztése az első gól előtt, stb. Ezek benne vannak a fociban, az,hogy fogalmam sincs mit tegyek a kapuban,10 év rutinnal a hátam mögött az nincsen.

Amit meg idéztél,azt gól utáni méregből írtam, bár most is tartom,hogy ilyen hibákért náluk lecserélik a kapust,és kiültetik fordulókon keresztül.

De végülis lehet mellébeszélni,és kifordítani amiket írok, nem figyelni a lényegre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.02. 12:31:12

csababarca írta:
Sanama írta: Ezt mondom én is, már évek óta. Amikor bent tartott minket egy kupában, akkor még csak meg sem dicsérték, de mikor 1évben bakizik 1et, akkor takardojon, stb.

Miközben tegnap Dani Alves ne mtudom mit gondolt a 2. gól előtt, vagy a többinél Piqué-Busquets és a spanjaik. Hátsó alakulat közül legkevésbé tehet Valdes erről a vereségről. Hamarabb venném elő az összes védőt, és Busquetset.
De hát ez itt már megszokás, ha gólt kapunk csak Valdes lehet a hibás, ha meg nem nyerünk, akkor Xavi és Valdes. Mondjuk senkinek nem jut eszébe, hogy 5ziccerből 1et azért illene belőni. Na mindegy, jöjjön az új kapus, ő nem fog hibázni sose.
Olvass is már,ne csak fröcsögj.
Ezek közül semmit nem írtam én,meg senki,amiket felhozol. Olvasd el lentebb mit írtam, és hátha rájösz,hogy mit gondolok.
Ezt a stílust mi váltotta ki belőled? :) Ráadásul nem is hozzád szóltam, de mindegy.
2.gólnál Valdest hibáztattjátok, meg takarodjon.
De a kedvedért visszaolvasok ;) Te írtad:
"Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta."
Épp erről fröcsögtem, hogy Alves volt a hibás, köszi :roll: :wink:

Szintén Te írtad:
"Ez nem kapus,ez semmi.
Megye egyben ilyen potyáért meglincselnek kapusokat."

Megye egyben Alves már nem hogy meg lenne lincselve, rég nem lenne csapattag, amit művel évek óta, de Valdes a ... :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.02. 12:27:12

Sanama írta: Ezt mondom én is, már évek óta. Amikor bent tartott minket egy kupában, akkor még csak meg sem dicsérték, de mikor 1évben bakizik 1et, akkor takardojon, stb.

Miközben tegnap Dani Alves ne mtudom mit gondolt a 2. gól előtt, vagy a többinél Piqué-Busquets és a spanjaik. Hátsó alakulat közül legkevésbé tehet Valdes erről a vereségről. Hamarabb venném elő az összes védőt, és Busquetset.
De hát ez itt már megszokás, ha gólt kapunk csak Valdes lehet a hibás, ha meg nem nyerünk, akkor Xavi és Valdes. Mondjuk senkinek nem jut eszébe, hogy 5ziccerből 1et azért illene belőni. Na mindegy, jöjjön az új kapus, ő nem fog hibázni sose.
Olvass is már,ne csak fröcsögj.
Ezek közül semmit nem írtam én,meg senki,amiket felhozol. Olvasd el lentebb mit írtam, és hátha rájösz,hogy mit gondolok.
Nem tudom álltatok e valaha kapuban, vagy ilyesmi. De VV tudja,hogy mekkorát hibázott ott,mert nem hülye, és tudja mit kellett volna csinálnia, és hogy az az ő lelkén szárad.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.02. 12:24:56

Baromira nem érzem igazságosnak, hogy Valdés egyből akasztófára van zavarva egy baki után, miközben a többi játékos ugyan úgy és még lehet többet is hibázik, mint Ő, ami egy alapvető emberi tulajdonság...
Ezt mondom én is, már évek óta. Amikor bent tartott minket egy kupában, akkor még csak meg sem dicsérték, de mikor 1évben bakizik 1et, akkor takardojon, stb.

Miközben tegnap Dani Alves ne mtudom mit gondolt a 2. gól előtt, vagy a többinél Piqué-Busquets és a spanjaik. Hátsó alakulat közül legkevésbé tehet Valdes erről a vereségről. Hamarabb venném elő az összes védőt, és Busquetset.
De hát ez itt már megszokás, ha gólt kapunk csak Valdes lehet a hibás, ha meg nem nyerünk, akkor Xavi és Valdes. Mondjuk senkinek nem jut eszébe, hogy 5ziccerből 1et azért illene belőni. Na mindegy, jöjjön az új kapus, ő nem fog hibázni sose.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.02. 12:20:26

Mihu írta:...

Kapusok hibái mindig fajsúlyosabbak,ez tény. Ezt a kapusok is tudják,amit le is írtál, hogy nekik extrán koncentrálni kell,mert őket már nem tudja senki sem javítani. Tisztában vannak ezzel,hogy mostohább a helyzetük emiatt.
Valdest senki nem vette elő a másik két gólért,mert azokról nem tehetett.
A második gól viszont csak rajta múlott,és nem egy ziccert lőttek be neki,vagy egy beadás utáni védhetetlen fejesről beszélünk,hanem egy rég látott potyáról.
Ha azt csinálja,amit ilyenkor a kapusoknak kell, akkor ölébe hullik a labda.

A vereségért nem ő a bűnbak,ezt is leírtam, de ez a második gól csúnya volt, főleg annak fényében,hogy egyszer az első félidőben is vakon ténfergett egy szöglet után.

ez most olyan,hogy biztos emlékszel arra,amikor a real ellen elcselezte magát,és gól lett. Meg arra is,amikor rosszul passzolt,és két passzból gól lőtt a madrid.
Ott a cselezésért lehet komolyabban elővenni,mert olyat nem lehet hibázni ott! Viszont az,hogy rosszul passzolt az benne van a játékban. Az ilyen hibák viszont nincsenek benne, ezekért egyedül ő a felelős,hogy döntésképtelen az összes kijövetelnél.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.02.02. 12:07:02

csababarca írta:Nem bűnbak a vereségért, de a második gólért igen. Mert bár a védelem nagyot hibázott, ő még nagyobbat, azzal hogy nem tudta mit csináljon. Ráadásul az első félidőben is kiindult egy labdára vakon, azt megúsztuk,ezt már nem.
Alves is felelős, viszont legalább akadályozta a gyereket hogy normálisan fejelhessen.
VV-nek a ott kellett volna maradnia a kapuban, nem kijönni a rokonok elé, ha ezt megteszi,akkor ölébe hullott volna az a borzalmasan gyenge fejes.

Ezekkel a kijövetelekkel mindig is gondban volt, emlékezhet rá mindenki, Osasunaban idegenben még évekkel ezelőtt kétszer is alászaladt,egyikből gól lett, Ramires gólja a bl-elődöntőben, ott is félúton volt, de rengeteg ilyen dolga van. ezeket egyszerűen nem érezte sosem.

Engem pont azért bosszant az ilyen hibája,amit mondtok. Korrektül véd heteken , hónapokon át, majd csinál ilyen mutatványokat, lerombolva az addigiakat. Mert hibázhat mindenki, bevédheti mondjuk Jesé gólját, mert az legalább meg volt rúgva valamennyire, de ilyet nem lehet hibázni.
De könyörgöm...melyik játékos nem hibázik? Az most tök mindegy, hogy valaki kapus, vagy sem, mert az embert, mint olyat, nem lehet megkülönböztetni...attól, hogy valaki más poszton játszik, mint a többiek, még nem lesz tökéletes. Pech, hogy tőle hátrébb már csak a háló van, ami gólt jelent, emiatt persze jobban megmarad az ember emlékezetében egy hiba ami gólt eredményez, mint egy Messi kihagyott helyzet, amiből nincs gól, és 100ból 99et berúg, csak éppen mondjuk 1-1 lett a meccs, és ha az most nem az az 1, akkor győzünk...

Baromira nem érzem igazságosnak, hogy Valdés egyből akasztófára van zavarva egy baki után, miközben a többi játékos ugyan úgy és még lehet többet is hibázik, mint Ő, ami egy alapvető emberi tulajdonság...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.02.02. 11:52:10

Mihu írta:miközben nagyon nagy részt miatta vagyunk/voltunk az első helyen...
Azért ne essünk túlzásokba...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.02. 11:27:38

Nem bűnbak a vereségért, de a második gólért igen. Mert bár a védelem nagyot hibázott, ő még nagyobbat, azzal hogy nem tudta mit csináljon. Ráadásul az első félidőben is kiindult egy labdára vakon, azt megúsztuk,ezt már nem.
Alves is felelős, viszont legalább akadályozta a gyereket hogy normálisan fejelhessen.
VV-nek a ott kellett volna maradnia a kapuban, nem kijönni a rokonok elé, ha ezt megteszi,akkor ölébe hullott volna az a borzalmasan gyenge fejes.

Ezekkel a kijövetelekkel mindig is gondban volt, emlékezhet rá mindenki, Osasunaban idegenben még évekkel ezelőtt kétszer is alászaladt,egyikből gól lett, Ramires gólja a bl-elődöntőben, ott is félúton volt, de rengeteg ilyen dolga van. ezeket egyszerűen nem érezte sosem.

Engem pont azért bosszant az ilyen hibája,amit mondtok. Korrektül véd heteken , hónapokon át, majd csinál ilyen mutatványokat, lerombolva az addigiakat. Mert hibázhat mindenki, bevédheti mondjuk Jesé gólját, mert az legalább meg volt rúgva valamennyire, de ilyet nem lehet hibázni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.02. 11:25:27

nekem sem a szivem csucske, de az a fikázás ami itt megy az már mókás. gondoljátok ter stegen nem fog majd bakizni? vagy esetleg éveken keresztül nem kap gólokat?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.02. 11:19:57

Rosszul helyezkedett, és nem volt határozott, de nem értem, itt nem futballozik senki??? Alves felelőssége nem merül fel senkinél???
Alacsonyabb emberke fejelte le 20 méternyi hátrányból. Valdes benne volt, de nem az övé a nagyobb szelet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.02. 11:11:46

Én sem igazán értem, mi volt a szándéka annál a gólnál, valóban hatalmas baki volt, ettől függetlenül szerintem hiba lenne bűnbaknak kikiáltani. Pláne, hogy eddig nagyszerűen teljesít ebben a szezonban.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.02.02. 09:45:44

Továbbra is azt mondom, hogy sokkal több pontot köszönhet Neki a csapat, mint amennyi elment rajta...ez ugyan olyan szitu, mint mikor Messi kihagyta a Chelsea ellen a 11est...érdekes módon senki se akarta eladni és megvenni a helyére Ronaldo-t...pedig az a kapufa "csak" egy BL győzelemtől, történelmi duplázástól stb. fosztott meg minket. Valamiért, amikor potyázik egyet, akkor Valdés addigi érdemei el vannak felejtve. Idén ha Ő nincs, akkor nincs Szuperkupa, és rohadtul nincs közünk a bajnoksághoz se. De ez ilyenkor persze el van felejtve, és csak azt fújja mindenki, hogy rajta megy el a bajnokság, miközben nagyon nagy részt miatta vagyunk/voltunk az első helyen...
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.02.02. 00:39:10

shutterisland írta:meglepően jó volt idén, már vártam, mikor villant valamit a régi önmagából. :lol:
mindegy, jön ter stegen, azt lehúzza a rolót. :mrgreen:
Az a ter Stegen, aki ma pl csupán három védhető gólt kapott. Igaz, azokat nem nevezhetjük potyának, de na... :evil: :D
ferninho írta: ok, hogy elindult kifelé és érthető volt, hogy megállt, mert sztem se érte volna el, de azt nem tudom sehova sem tenni, hogy utána rögtön miért nem indult visszább a gólvonal felé?
Gondolom azért, mert Alves pozícióban volt, ha még fel is ugrik, Piatti nem tud fejelni. Vagy legalábbis nem a kapu felé.
Sokkal inkább a korábbi kijöveteléért venném elő a szögletnél, nagy szerencsénk volt h nem lett már abból gól.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.01. 21:29:59

Tényleg hatalmas potya, de nem rajta ment el a meccs. Minden kapusnak vannak ilyen hibái, de ebben az idényben idáig kifogástalanul védett. Talán a Real ellen Jesé góljában volt igazán benne, arról nem beszélve, hogy hány olyan bravúrja volt amivel kihúzta a csapatot a sz...ból. Ráadásul nem volt eddig senkinek egy rossz szava vele szemben, most meg már takarodjon.
Ez a magyar szurkolói hozzáállás.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.01. 20:32:38

csababarca írta:
neobarca írta:
Én nem rónám fel neki. A legjobbak is hibázhatnak. Egész idáig egy rossz szavunk nem lehetett. Zúl van egy "komolyabb" sérülésen is és ugyan olyan kívánó formát mutat, mint a szezon elején. Megkockáztatom, az idei a legjobb szezonja. Belefér na. Sokkal inkább aggódnék a védelem miatt... :(

Nem fér bele. Tartani kéne hátulról a csapatot, klasszis kapusok ismérve,hogy tudna szintet lépni,amikor a védelem gyengélkedik.
Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta.
Valdes alapjában véve egy kiváló képességű kapus, de ezek mindig benne vannak a játékában és bármikor előjöhet... ezért se örülök, hogy ha tényleg elmegy, nála mindig közbejöhetett valami...
ez a gól is... ok, hogy elindult kifelé és érthető volt, hogy megállt, mert sztem se érte volna el, de azt nem tudom sehova sem tenni, hogy utána rögtön miért nem indult visszább a gólvonal felé?
elindult, megállt és ott maradt, ha visszalép kettőt már lazán védi a fejest.
madridista
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.02.01. 20:26:23

Jó forma ide-oda, sérülés meg miegymás, 3 pont.. ezen semmi sem változtat. A 2. gól.. év végi poén összeállításokba nyugodtan be lehet tenni.. tavaly is szezon második felében jöttek ezek a potyázások, ez nem Barca szint, ilyeneken a liga mehet el csupán, tényleg nem nagy a tét, nyugtassuk magunkat. Bárki bármit mond, ilyen gólokat nem kaphatunk, hiába egy kalap fos a védelem.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.01. 19:40:00

neobarca írta:
csababarca írta:Ez nem kapus,ez semmi.
Megye egyben ilyen potyáért meglincselnek kapusokat.
Én nem rónám fel neki. A legjobbak is hibázhatnak. Egész idáig egy rossz szavunk nem lehetett. Zúl van egy "komolyabb" sérülésen is és ugyan olyan kívánó formát mutat, mint a szezon elején. Megkockáztatom, az idei a legjobb szezonja. Belefér na. Sokkal inkább aggódnék a védelem miatt... :(

Nem fér bele. Tartani kéne hátulról a csapatot, klasszis kapusok ismérve,hogy tudna szintet lépni,amikor a védelem gyengélkedik.
Amit a második gólnál csinált az megmagyarázhatatlan. Megint mint annyiszor, ott vagy maradni kellett volna a gólvonalon, és az ölébe hullik a labda, vagy kijönni, akkor meg elbokszolja. Ehelyett megint a köztes utat,félmegoldást választotta,meg is szívtuk miatta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.02.01. 19:35:02

csababarca írta:Ez nem kapus,ez semmi.
Megye egyben ilyen potyáért meglincselnek kapusokat.
Én nem rónám fel neki. A legjobbak is hibázhatnak. Egész idáig egy rossz szavunk nem lehetett. Zúl van egy "komolyabb" sérülésen is és ugyan olyan kívánó formát mutat, mint a szezon elején. Megkockáztatom, az idei a legjobb szezonja. Belefér na. Sokkal inkább aggódnék a védelem miatt... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.01. 18:36:34

meglepően jó volt idén, már vártam, mikor villant valamit a régi önmagából. :lol:
mindegy, jön ter stegen, azt lehúzza a rolót. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.01. 17:08:13

Ez nem kapus,ez semmi.
Megye egyben ilyen potyáért meglincselnek kapusokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.19. 13:43:31

shutterisland írta:az atletico ellen már lesz ?
Tata. "Messi is recovering well. He'll be back on 2 January, we hope he can join the group then. Same with Valdés."

Az AtMa-meccs pedig ugyebár 12-én lesz, szóval nem elképzelhetetlen, hogy azon a találkozón már VV állhat a kapuban.

Egyébként a holnapi edzés után sajtótájékoztatót fog tartani, a Mundo szerint bejelentheti, hogy melyik klubnál folytatja a pályafutását a következő szezontól.

UPDATE: Azt írja most a Mundo, hogy akár már az Elche elleni bajnokin is védhet majd. :)
Lezárt