Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.01.23. 20:31:52

Na még mindig sehol semmi?
Valaki mondjon már le!!! :D szinte mindegy hogy ki. Küldjék be legalább a szakácsot a felmondólevelével amiben mindenben vállalja a felelősséget. Bemutatja bizonyítéknak a blokkot amivel elismeri, hogy nem a legolcsóbb krumplit vette a piacon és amiből fél kilót még haza is vitt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.23. 19:08:04

Gareth Tello írta:A sajtótájékoztatót élőben lehet nézni majd itt:
http://www.youtube.com/watch?v=692dNKKgdQ0" target="_blank
rosellt már elvitték a zsaruk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.01.23. 18:46:19

Kicsit meseszerű ez a mai történet és nehéz is hinnem(ittam is néhány pálinkát az ügy érdekében :D)! Sanyit nem szívesen eresztem el, mert ő volt az, aki a pénztárcában lévő gubával a legoptimálisabban bánt! Laportát is csíptem, de ő nem az elnöki székbe való, hanem a béközépbe! Sanyi meg elnöknek tökéletes, csak sajnos elég komoly szembeszelet kapott, ami a csapat rovására is mehet...és ha mindez mögött Laporta barátunk(imádtam elnökként) áll, akkor neki semmit nem bocsátok meg!
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.23. 18:40:28

A sajtótájékoztatót élőben lehet nézni majd itt:
http://www.youtube.com/watch?v=692dNKKgdQ0" target="_blank
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.23. 18:34:07

Nagyon sajnálom, hogy ilyesmi megtörténhet nálunk. Ezek után nem is véletlen, hogy sorra olvasom a fórumokon, hogy mennyire odáig vagyunk a "Més que un club"-al.
Nem véletlenül mond le Rosell, valami van a háttérben, ami teljesen befeketíti a Barcelonát és háttérbe szorítja a focinkat.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.01.23. 18:18:58

noname írta:Remélem a háttérből továbbra is ő fog irányítani. Jelenleg sorra buknak meg a nagy csapatok gazdasági problémák miatt(pár éve Dortmund, most Milan, Inter, az MU-nál se túl rózsás a helyzet, ahogy a Pool se járt jól). Rosell stabilizálta a Barca pénzügyeit, sok új szponzort szerzett.

Sokaknak nem tetszett, hogy ő egy üzletember, nem pedig egy Barca-fanatikus, de ha nem egy ilyen elnök következett volna Laporta után, akkor lehet most nem új stadionról, hanem játékosértékesítésről beszélnénk.
Hát HA elhisszük amit Rosell a választások után mondott, ami teljesen az ellentéte volt annak amit Laporta állított.
Én továbbra is állítom, hogy gőzünk nincsen és nem is volt a klub valós gazdasági helyzetéről.
Rosell választások után be akarta perelni Laportát a pénzügyek miatt. Mi lett az üggyel, mi lett a bizonyítékokkal? Miért nem lett belőle semmi? Akkor most ki is hazudott nagyobbat? Rosell akkor visszahátrált, ezek szerint mégis Laporta verziója állt közelebb a valósághoz?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.23. 18:14:49

noname írta:...ő egy üzletember, nem pedig egy Barca-fanatikus...

rosell egy barca-fanatikus üzletember.
egyébként nem gáz, ha letisztázzák a dolgokat, elvégre nem a maguk lóvéjából játszanak, ha meg ilyen szituk derülnek ki, akkor jobb, ha lekoccolnak. bár így állna az ilyen dolgokhoz mindenki!
anno az első korszaka végén a gyökér perezt a költöztetőknek kellett kivinniük a klubházukból, annyira nem akart lelépni, pedig nem egy ilyen, ha nem szemetebb dologban volt része.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.23. 17:54:54

Remélem a háttérből továbbra is ő fog irányítani. Jelenleg sorra buknak meg a nagy csapatok gazdasági problémák miatt(pár éve Dortmund, most Milan, Inter, az MU-nál se túl rózsás a helyzet, ahogy a Pool se járt jól). Rosell stabilizálta a Barca pénzügyeit, sok új szponzort szerzett.

Sokaknak nem tetszett, hogy ő egy üzletember, nem pedig egy Barca-fanatikus, de ha nem egy ilyen elnök következett volna Laporta után, akkor lehet most nem új stadionról, hanem játékosértékesítésről beszélnénk.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.23. 17:45:50

ezt még mi nálunk írta valaki kb 1 hónapja:
"újabb kellemetlen szitu a Barca háza táján, Rosell bácsit picit megf.ngatja az egyik legnagyobb ellenfele, bizonyos Jordi Cases a Neymar bizniszt illetően --> az úriember kiugratná a nyulat a bokorból és követeli a 40 millás kenőpénz dolog és a játékos valós árának nyilvánosságra hozatalát, tisztázását, immár bírósági úton (mivel Rosellék a tagok számára sem hajlandóak nyilvánosságra hozni az üzlet valós részleteit)!"
Szóval ezért lett ebből bírósági ügy, most úgy tűnik, hogy nem véletlenül nem lettek elárulva a részletek még a socioknak sem.
madridista
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.23. 17:44:57

mess2009 írta:gőzöm sincs ki ez a Jordi Cases de aki mögötte áll az két ember lehet: Laporta, vagy Perez ! netán Murinho?..... de hogy socio lenne..? na ne már!
Pepe-t, Di Stefano-t, Guardiola-t, esetleg Puskás öcsi özvegyét tudom még elképzelni. #-o

Erre az estre szokták mondani, h "kihullik a férgese". Véleményem szerint hosszútávon ez a jó megoldás a klubnak, ha simlis volt, azonnal távozzon a csapat közeléből. A javunkra is fordíthatjuk, ha ügyesen kommunikál a klub...márpedig úgy szokott. 8)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.01.23. 17:36:29

gőzöm sincs ki ez a Jordi Cases de aki mögötte áll az két ember lehet: Laporta, vagy Perez ! netán Murinho?..... de hogy socio lenne..? na ne már!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.23. 17:33:26

sjd írta: Mégis hogy lehetett volna megoldani? Nem ő tehet arról, hogy a sajtónak az ilyen úgy kell, mint egy falat kenyér, és ha tesz egy feljelentést, akkor másnap már ezzel vannak tele a címlapok.
Akárhogy derül is ez ki, ebből nincs szerintem jó és kevésbé jó verzió.
Az, hogy hogyan lehet ezt megoldani részemről csak egy ötletelés lenne, biztos nem úgy, hogy telekürtölöm a sajtót ezekkel. Hangsúlyozom, de ez az én szubjektív véleményem, nem hiszem, hogy ez a Cases nevű pali egy magányos harcosként indította ezt el. Ez olyan meseszerű, sajtónak eladható történet. Gondolom a klubnál azért vannak olyan pártoló tagsági gyűlések, ahol esetleg a sajtó kizárásával egyetemben, lehetett volna őt ezzel szembesíteni.
Még egyszer hangsúlyozom neked, ez csak ötletelés, úgy gondolom zárjuk is le ezt a témát itt.
Az tény, hogy a klubnak ez óriási negatívum, akármi is lesz a vége.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.23. 17:27:22

Alcantara írta: Nem, ebben igazad van, ez nem lehet vitatéma, nem kell elkendőzni az ilyen jellegű dolgokat. Lejjebb írtam egy hsz-ben, hogy szerintem meg lehetett volna ezt oldani kevesebb felhajtással, mert ez nagyon vissza fog ütni. Nem vagyok ebben kompetens, nyilván nem látom át, hogy zajlottak itt az események, de nehezen hiszem el, hogy ez a Cases tag, csak úgy magától kitalálta ezt és bement a bíróságra minden gondolkodás nélkül, katalán önérzetétől hajtva.
Mégis hogy lehetett volna megoldani? Nem ő tehet arról, hogy a sajtónak az ilyen úgy kell, mint egy falat kenyér, és ha tesz egy feljelentést, akkor másnap már ezzel vannak tele a címlapok.
Akárhogy derül is ez ki, ebből nincs szerintem jó és kevésbé jó verzió.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.23. 17:24:39

Valaki írta itt a Malaga példát. Nagyon jó, mert például ez is benne lehet a pakliban, ha a lavina elindul. Szépen kiraknak minket 1 évre nemzetközi kupából. A szponzorok nyilván nem repdesnének az örömtől, esetleg fel is bonthatnák a szerződéseket stb...
Mind erkölcsileg, mind anyagilag a klubnak biztosan hátránya lesz ebből.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.23. 17:18:44

Yaya(07-10) írta:kizárt, hogy 57 milliónál többet fizettünk volna Neymarért. mivel egy év volt hátra a szerződéséből, így még ez is óriási összeg.
Yaya(07-10) írta: Szvsz arról lehet szó, hogy a Santos illetve a cégek állításuk szerint 20milla körül kaptak az állítólagos 57 millióból, a többi pénz elvileg neymar családjánál landolt...azért 30millió aláírási pénznek kicsit meredek, nem? már akkor is furcsa volt ez az 57 millió, amikor hivatalosan bejelentették...
Neymar famíliánál az 57 millióból kereken 40 millió landolt, pontosabban az N&N-nek, ami Neymarék tulajdonában áll. Ezt már lehetett tudni kb 1 hónapja is, amikor még az elején volt ez a Jordi Cases által elindított ügy.
madridista
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.23. 17:17:59

sjd írta: Fogalmam sincs, hogy ezt honnan tudom, mert én nem tudok ilyet, úgyhogy nem is igazán értem, honnan jött ez neked.
De továbbra is áll a kérdés, hogy szerinted tényleg az a normális, hogy ha a klub vezetésében van valami visszaélés, akkor mindenki lapítson, nehogy csorbuljon a klub hírneve?
Nem, ebben igazad van, ez nem lehet vitatéma, nem kell elkendőzni az ilyen jellegű dolgokat. Lejjebb írtam egy hsz-ben, hogy szerintem meg lehetett volna ezt oldani kevesebb felhajtással, mert ez nagyon vissza fog ütni. Nem vagyok ebben kompetens, nyilván nem látom át, hogy zajlottak itt az események, de nehezen hiszem el, hogy ez a Cases tag, csak úgy magától kitalálta ezt és bement a bíróságra minden gondolkodás nélkül, katalán önérzetétől hajtva.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.23. 17:12:11

Alcantara írta: Kicsit előreszaladtál! Honnan tudod ilyen biztosan, hogy Rossell ellopta ezt a pénzt, a maga javára fordította és nme arra, hogy a klub megszerezze ezt a játékost?
Ebben nincs vita, hogy nyilván bűnös, de egyelőre még korai ezt kijelenteni, hogy zsebre tette a pénzt.
Fogalmam sincs, hogy ezt honnan tudom, mert én nem tudok ilyet, úgyhogy nem is igazán értem, honnan jött ez neked.
De továbbra is áll a kérdés, hogy szerinted tényleg az a normális, hogy ha a klub vezetésében van valami visszaélés, akkor mindenki lapítson, nehogy csorbuljon a klub hírneve?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.23. 17:11:02

ha jól követtem az eseményeket, akkor nem arról van szó, hogy 57 milliónál többet költöttek volna (az azért durva lenne), hanem hogy a tulajdonosok összesen 17 milliót kaptak, és van egy 40 millió amiről nem volt hajlandó beszélni, hogy ki kapta, hova tűnt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.01.23. 17:06:11

neobarca írta:Láttad már a kér embert egymás mellett? Vagy csak hasonlítsad össze őket kép alapján. Rá fogsz jönni a humorra. :wink: :lol:
jaa, vágom :D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.23. 17:05:25

[quote="sjd"]
Például nem lopják szét teljesen? Komolyan, ez kérdés, hogy mi haszna van a klubnak abból, hogy leleplezik a vezetők visszaéléseit?
ote]


Kicsit előreszaladtál! Honnan tudod ilyen biztosan, hogy Rossell ellopta ezt a pénzt, a maga javára fordította és nme arra, hogy a klub megszerezze ezt a játékost?
Ebben nincs vita, hogy nyilván bűnös, de egyelőre még korai ezt kijelenteni, hogy zsebre tette a pénzt.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.23. 17:03:13

Barca96 írta:ezt hogy érted?
Láttad már a kér embert egymás mellett? Vagy csak hasonlítsad össze őket kép alapján. Rá fogsz jönni a humorra. :wink: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.23. 17:01:53

Nyilván bűnös, mert ki az aki lemond, ha tiszta a lelkiismerete. Nem egy mimóza léleknek néz ki, hogy besértődjön igazságtalan támadások miatt. Itt az a nagy baj, hogy ez az "agyhalott" Jordi Cases vagy aki mögötte áll, fel sem mérte mennyire rombolja a klub tekintélyét.
Unicef, jótékonykodás stb..., mellette meg kipattan ez az ügy. Rengeteget árt a klubnak és nem Rossellnek, mert rá már nem fognak szinte emlékezni, de a klubra tapadt szennyesre igen.
Meg kellett volna oldani simán zöldasztal alatt ezt az ügyet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.23. 16:59:14

Alcantara írta: Ezt a Jordi Cases nevű sociot, aki feljelentést tett viszont abszolút nem értem: finoman fogalmazva is nem illik az embernek a saját fészkébe piszkítania. Mi haszna lesz a Barcelonának ebből?
Például nem lopják szét teljesen? Komolyan, ez kérdés, hogy mi haszna van a klubnak abból, hogy leleplezik a vezetők visszaéléseit?
Bárcsak Magyarországon is ennyi ember merne a "saját fészkébe piszkítani", nem lenne már korrupció sehol...

Az a baj, hogy ha tényleg a Neymar-transzferrel van gáz, akkor visszaüthet a klubra is, mert jogtalanul játszott, és ezt már nem lehet visszacsinálni. Ld. pl. Chelsea-Kakuta ügy (bár ott Abra gondolom kicsit megkente a bíróságot is, hogy végül ne meszeljék el a klubot). Mindenesetre nem lenne jó, ha 1 évig nem lehetne igazolni, vagy úgy járnánk, mint a Malaga...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.23. 16:55:55

Én igazából olyasmit tudok elképzelni, hogy sok embernek nagyon bögyében volt már Sanyi bácsi, a Neymar-dologgal pedig végre adott egy támadási felületet, ha tetszik ürügyet, hogy elő lehessen venni. Mindezt annak fényében, hogy volt már több hasonló dolga.
Egy csöppet sem sajnálom és remélem a klub közelében sem látjuk többet, egyedül az zavar, hogy ezzel az egész klubot feketítette be a világ szemében. Hiába egy ember kavarta itt a sz@rt az egész Barca, játékostól a szurkolókon keresztül a szertárosig mindenki kapni fogja majd az ívet.
Annak ellenére hogy ez minden valszínűség szerint nem a klub ellen irányult, Casas-nak sem az lehetett az érdeke, hogy a Barcat szívassa meg.
Forca Barca!!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.01.23. 16:55:06

kizárt, hogy 57 milliónál többet fizettünk volna Neymarért. mivel egy év volt hátra a szerződéséből, így még ez is óriási összeg.
Lezárt