Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.09.09. 09:13:10

Ezek szerint kemoterápiás kezelést kap. Nehéz lehet neki :( Jobbulást.
"And my heart will leave you never."
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.09.09. 08:47:03

Erxy írta:Kép

Tito ma az edzőközpontban volt, megnézte többek között a fia mérkőzését. :) 2-1-re nyertek egyébként a fiatalok, Adria Vilanova szerzett is egy gólt! =D>

Elég rosszul néz ki:
http://bit.ly/1euKP9o
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.09.08. 15:14:24

Kép

Tito ma az edzőközpontban volt, megnézte többek között a fia mérkőzését. :) 2-1-re nyertek egyébként a fiatalok, Adria Vilanova szerzett is egy gólt! =D>
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.23. 16:30:12

Ugye szó volt róla, hogy az edzői stáb tagja marad és ellenfelek feltérképezése lenne a feladata vagy valami hasonló. De az is lehet hogy valami más posztot kap a csapat körül.
Mindegy is remélem mindenképpen a csapat közelében tud maradni és tudja majd segíteni a fiúk és az edző munkáját! Ez egyben azt is jelentené, hogy győzelembe állna a rák elleni harcban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.23. 16:26:07

Köszönjük Tito! Grácias Tito!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.23. 16:25:51

Én is az kívánom neki, hogy sikerüljön végre minél hamarabb maga mögött hagynia a betegségét és ha szeretné, akkor tudja folytatni az edzői pályafutását.

Ezért az 5 évért pedig jár neki a köszönet!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.23. 16:09:49

#ÁnimsTito

Örülök, hogy kedvenc csapatunk edzője voltál, jobbulást!

Ezt a harcot nem egyedül vívod! Mindig ott leszünk melletted.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.23. 15:08:23

Boixos írta:off
akkor kivel hasonlítsam össze? azzal a kettővel, akik a tizenötezer edzőt foglalkoztató dél-amerikából érkezve fel tudtak mutatni vmiféle eredményt európában (olyat, amilyet...)? :D :D mindegy, game over. 8)
visca el barca, visca catalunya!
on
végképp nem folynék bele a dologba...És a válaszokat már Tata topikjába várom...Sztem tiszteljük meg Tito azzal hogy itt vele foglalkoznuk...

Csak annyit tennék hozzá,hogy nem tudom miért kell bárkihez is hasonlítani Tata-t...Tök hülyeség...Minden edző más,minden szitu más,minden csapat más...Innetől a múlbéli dolgokból kiindulni tök fölös...Pep előtt egyetlen edző nem tudott az elős évében BLt nyerni,pláne nem 6 kupát...6kupát eleve senki soha nem nyert egy évben...Most akkor az előjelek alapján,meg a statisztikák alapján max egy bajnoki cím kinézett...Aztán mi lett...No erről ennyit...Szarni a múltra...Semmit nem jelent hogy általában melyik délamerikai edző sikeres európában meg a többi hülyeség...Amint megjelenik ez hogy általában,meg statisztika,meg a múlt alapján,meg mondj más példát,már baromságokról is beszélünk...
Más edző más csapat,más szitu...Ennyi...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.23. 13:49:21

off
akkor kivel hasonlítsam össze? azzal a kettővel, akik a tizenötezer edzőt foglalkoztató dél-amerikából érkezve fel tudtak mutatni vmiféle eredményt európában (olyat, amilyet...)? :D :D mindegy, game over. 8)
visca el barca, visca catalunya!
on

mégegyszer teljes gyógyulást kívánok titonak, és azt, h a következő szezon végén együtt ünnepelje az elért sikereket EGÉSZSÉGESEN a többiekkel!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.23. 13:07:16

azért luxemburgoval nem hasonlitsuk már össze, mert azon kivul h mindkettő dél-amerikából jött, sok más közös nincs bennük. luxemburgo 30 éve edző, ezalatt 28x váltott padot. azt hiszem ez mindent elmond.

attól mert egy egyszer átvertek a boltban, nem biztos h a következőben is átfognak.

azért megy a harc itt ugy látom :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.23. 13:00:55

Szerintem Heynckes stílusú játékot fog játszatni. Sok passzos játék, erős támadás, eddig is ezt csináltuk, de remélem, Martino ezt tudja fokozni. :wink: Ha nem akkor veszünk másik edzőt egy, két év múlva, akkor remélhetőleg megvesszük Hiddink-et. :twisted:
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.23. 12:59:45

Boixos írta:látom, nem annyira ment át, h mit akartam kérdezni.
arra lettem volna kíváncsi, h mi alapján kellene letérdelni egy dél-amerikai edző előtt?
Senki nem térdelt le. Éppenséggel nem értem, miért kell elutasítani / miért kell jobban tartani egy sikeres dél-amerikai edzőtől (Tata), mint mondjuk egy kevésbé sikeres európai edzőtől (Luis E) vagy egy kontrafocis sikeres európai edzőtől (Hiddink). Az első hozzászólásod első felében sikerekről beszélsz.
Engem amúgy nem érdekelnek a sikerei vagy sikertelenségei senkinek: a Barca új fejezet.
Boixos írta:mitől jobb választás martino így látatlanban, mint akár enrique? próbálom keresni az okokat, h mit láttak ebben az emberben rosellék?
Nem tudjuk az okokat. Lehet például, hogy vagy a fair play elve vagy pénzügyek miatt Luis Enrique nem volt mozdítható. A mozdítható edzők közül, akik a Barca focistílusát képviselik (és akit én ismerek), pedig csak Bielsa volt jelen. Hogy miért nem őt választották? Talán azért, mert nincs szükség egy "kakas"-típusú emberre. Martino talán nem annyira zajos.
Boixos írta:akik onnan átjönnek orrba-szájba oktatnak itt mindenkit? nem igazán.
Mit számít a múlt? Mit számít, hogy más dél-amerikai edzők nem sikeresek?*
Amúgy mind a múltban, mind a jelenben vannak sikeres dél-amerikai edzők (igen, Pellegrini egyértelműen az).
* az európai edzők sikeresek?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.23. 12:51:14

Hú de oszlanak a vélemények itt :D
Mondjuk az aki még nem is csinált semmit, és már ennyire osztja a szurkolókat, illetve a véleményüket legalábbis a honiakét, tehát abszolút megosztó, az jó lehet nem? Én mondjuk Messi, és Cé esetéből indulok ki. :)
A megosztó személyiségek általában sikeresek...

Én azt nem értem miért nehezményezik sokan itt, hogy vannak akik tartanak tőle... szerintem normális dolog Noname emberkék érkezésekor ez a reagálás... Tehát az ember mindig tart kicsit az új dolgoktól... ez az élet majd inden területén így van...

Elvonatkozik ettől az ügytől, sőt a sportágtól is, de a Zubai Szabi is profi sportoló létére, elmondta az nso tv-nek, hogy tart Pastortól az újdonságoktól, de azért pozitívan áll a a dolgokhoz... Tehát fog sincs miért ez anagy véleményütközés... :)
Majd az idő eldönti jól döntöttek e a vezetők! Most már azonban jöjjön egy jó belső védő!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2013.07.23. 12:49:53

Szia Boixos,
Már régóta olvasgatom az oldalt és többek között a Te véleményed az, ami legtöbbször ül, de ebben a dologban nem értünk egyet. Véleményem szerint senki nem térdel le az arc előtt, csak talán arra gondolnak ők is, amit itt már pedzegettek a fórumon is, hogy a Pep által építgetett stílushoz, játékrendszerhez most jobban hozzá kell nyúlni (az alapelvek tiszteletben tartásával) amire egy „belülről jövő” ember kevésbé lenne képes, mint egy olyan vki, akinek amellett, hogy az info-ja kevesebb, kevesebb a prekoncepciója is.
Én úgy gondoltam, hogy kettejük (LE, Tata) közül az utóbbi lehet jobb megoldás, bár azzal egyetértek, hogy kockázatos húzás. LE-ben én őszintén szólva nem látom azt a potenciált,(amellett, hogy sok dologban hasonlóak) ami Pep-ben megvolt és megvan jelenleg is.
Azt lehet látni, hogy eredmények tekintetében talán nem is, de a mutatott játékot tekintve kicsit megrekedt a csapat és szükség van új impulzusokra.
Az előbb linkeltem be egy angol cikket (lásd alább) abban elég jól leírják az ember hátterét, gondolkodásmódját, stílusát.
Én is úgy emlékszem, hogy a dél-amerikai edzők nem mindig voltak sikeresek Európában (és pont emlékszem az általad citált Luxemburgo madridi munkásságára is – asszem az 5. hely körül voltak vele) de én nem általánosítanék, márcsak amiatt sem mert az előbb említett cikkben írnak lényeges kbségeket is Tata és Bielsa között. (azaz nemcsak egy dél-ammerikai vonal van, de még a Bielsai elveket képviselők sem uazt játszatják a csapataikkal)
Sztem, ha LE-t választották volna, az kb. analógia lett volna az általad írt dél-amerikai vonalra. (értsd: LE mint Pep: itt játszott sokat, a klub ikonja lett, aztán 3 évig a – Guardiola által felépített – B csapatot trenírozta és jöttek az eredmények, karizmatikus személyiség azaz őt kell kinevezni – nem lesz gond)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.23. 12:40:57

Nem szeretnék belefolyni a "vitákba", de Titonak mielőbbi gyógyulást, az öreg Tatának pedig sok sikert :!:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.23. 12:28:36

látom, nem annyira ment át, h mit akartam kérdezni.
arra lettem volna kíváncsi, h mi alapján kellene letérdelni egy dél-amerikai edző előtt? mitől jobb választás martino így látatlanban, mint akár enrique? próbálom keresni az okokat, h mit láttak ebben az emberben rosellék? akik onnan átjönnek orrba-szájba oktatnak itt mindenkit? nem igazán.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2013.07.23. 12:25:48

Hát Martino lett. Előre is sok sikert neki remélem beválik és ujra európa csúcsára juttat minket. A játékos keret megvan hozzá, kicsit kell rajta javítani (egy jó középhátvéd) már csak rajta fog mulni ki tudja-e használni. Remélem azért látunk pár uj elemet majd a játékunkban, gondolom mások se ellenkeznének hogyha több távoli lövésünk lenne vagy esetleg nem 1 évente egyszer lenne egy kontra támadásunk ami azért egy Neymar-Alba sebességgel használható lenne :D
na hát mégegyszer, sok sikert neki előre is, majd jövő ilyenkor tudunk reálisan ítélkezni róla.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.23. 12:21:18

Boixos írta:
Most akkor erre az a válasz, hogy "felejtsük el" luxemburgot "és az ő - úgymond - sikertelenségét, vki mást mondjatok" ? :)
nem, erre az a válasz, h nem tudsz mondani az említetteken kívűl mást. és hát a két "élő példa" sem nyert száz bl-t, ugye.
nekem nem tetszik, h kisérletezgetnek ezzel a fazonnal, de akár még be is jöhet. és mert szeretem az fcb-t, ezért mondom, h jöjjön is be!
addig meg ünnepeljük együtt, h bent maradt a newell's-el...
Most akkor erre az a válasz, hogy te sem... :roll:

Már bocs hogy belepofázok, de a te érvelésed sem kevésbé hiányos.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2013.07.23. 12:18:59

Martino-ról egy kis info annak, aki tud angolul:

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... er-2077716
socio66

2013.07.23. 12:12:43

visca el barca írta:ez nem a megye 2.
Viszont más épeszű elv híján annyira nem ugatnék le egy ilyen feltételezést.
Mindegy, ez van, nehezen tudom elképzelni, hogy egy dél-amerikai edző itt sikeres lesz, de hát ha ő kell a vezetésnek, akkor bizakodjunk.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.07.23. 12:08:47

Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.23. 12:05:32

Mikaos írta:
Boixos írta:nekem ez az egész szitu arra hasonlít, amikor a madrid odavitte luxemburgót. ő is közismert, nagy respekttel rendelkező edző volt dél-amerikában, brazíliában pláne, aztán jött, látott és lekoccolt annyit mondva, h káosz amigosz..
és
Boixos írta:de tud vki olyan odavalósi edzőt mondani, aki mostanában nagyott mutatott itt? felejtsük el bielsát és pellegrinit és az ők - úgymond - sikereit, vki mást mondjatok.
Most akkor erre az a válasz, hogy "felejtsük el" luxemburgot "és az ő - úgymond - sikertelenségét, vki mást mondjatok" ? :)
nem, erre az a válasz, h nem tudsz mondani az említetteken kívűl mást. és hát a két "élő példa" sem nyert száz bl-t, ugye.
nekem nem tetszik, h kisérletezgetnek ezzel a fazonnal, de akár még be is jöhet. és mert szeretem az fcb-t, ezért mondom, h jöjjön is be!
addig meg ünnepeljük együtt, h bent maradt a newell's-el...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2013.07.23. 11:57:39

Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.23. 11:53:16

Boixos írta:nekem ez az egész szitu arra hasonlít, amikor a madrid odavitte luxemburgót. ő is közismert, nagy respekttel rendelkező edző volt dél-amerikában, brazíliában pláne, aztán jött, látott és lekoccolt annyit mondva, h káosz amigosz..
és
Boixos írta:de tud vki olyan odavalósi edzőt mondani, aki mostanában nagyott mutatott itt? felejtsük el bielsát és pellegrinit és az ők - úgymond - sikereit, vki mást mondjatok.
Most akkor erre az a válasz, hogy "felejtsük el" luxemburgot "és az ő - úgymond - sikertelenségét, vki mást mondjatok" ? :)
Boixos írta:ha akkora spíler lenne, miért nem dolgozik már itt évek óta?
Fogalmam sincs. Lehet, hogy pont azért, amiért Bielsa és Pellegrini is éveket dolgoztak a tengerentúlon, mielőtt átjöttek Európába.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.23. 11:50:09

Tata topik! 8)

Itt már csak Tito gyógyulásával kapcsolatos dolgokat kéne olvasni!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt