Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
socio66

2013.07.21. 17:50:46

csababarca írta: tenyleg jobbak az olyan edzok, akiknek megalszik a tej a szajukban, plusz tatott szajjal lehorgasztott fejjel nezik vegig, ahogy felnyalatjak a gyepet a csapataval.
Tehát ez a két véglet van.
Rendben.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.21. 17:47:07

Andris írta:...
az emberek felnek az ujtol, mindig is feltek.
inkabb szenvedjunk,es unjuk halalra magunkat meccs kozben, minthogy esetleg adjunk egy eselyt kicsit lenduletesebb jatekra, vagy valami valtoztatasra, amivel elernenk,hogy ujra feljenek tolunk.
LE-vel a kispadon nem fog felni tolunk senki, ahogy Titoval a padon se felt tolunk senki.
Pep karakteres volt, tekintelyes. Lehet hogy Tito felkeszultebb nala, nagyobb tudasu, de ez nem volt eleg, tobb kell.
Uj impulzusok kellenek, esszeru kereteken belul. Nyilvan en sem akarok kontrazos csapatot, vagy ivelgetos focit, de valamit ki kell talalni, mert csapatok haladnak el mellettunk. Es nem a jatekosok tehetsegtelensege miatt.

Ha Enrique jon, akkor is nezni fogom a meccseket, de az nekem ilyen nem tortent semmi valtozas erzetu lenne, nem hozna lazba a szezonkezdet.
socio66 írta:Azért nehogy már olyan embert ültessünk a padra, akit hat embernek kell lefogni, mert nekimenne a bírónak..
tenyleg jobbak az olyan edzok, akiknek megalszik a tej a szajukban, plusz tatott szajjal lehorgasztott fejjel nezik vegig, ahogy felnyalatjak a gyepet a csapataval.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2013.07.21. 17:41:25

Azért nehogy már olyan embert ültessünk a padra, akit hat embernek kell lefogni, mert nekimenne a bírónak..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.21. 17:39:55

nem probléma a külsős új csóka, ahogy írtam is, vagy összejön neki, vagy nem. a probléma akkor kezdődik, ha az utóbbi szitu jön be. egyébként is ki ez a csóka? azonkívűl h üvöltözik a kispadon, mit lehet tudni róla? hogy tegeződik messi faterjával?,
az fcb csapatát készülnek odaadni vkinek és ez attól még h kb 0 beleszólásom van a bugiba, azért még foglalkoztat a szitu. nem szívesen nézném végig azt, h egy hosszú évek alatt felépített (igaz korrekcióra szorulò) rendszert vmi messzirőljöttember esetleg megborítson.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.21. 17:31:13

Tdavid írta:Tudtam hogy valahol hallottam már Martino nevét....
http://www.youtube.com/watch?v=t0Bsj7_Kqec :)

Hát ő valószínű nem ülné csöndbe végig a meccseket. :)
ez hatalmas, gyere tata. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.21. 17:15:27

Tdavid írta:Tudtam hogy valahol hallottam már Martino nevét....
http://www.youtube.com/watch?v=t0Bsj7_Kqec :)

Hát ő valószínű nem ülné csöndbe végig a meccseket. :)
Imádom az ilyen temperemaentumú edzőket. Nem tudom jobb, vagy roszabb, mindenesetre sokkal érdekesebben hangzik, hogy Tata jön és nem Luis. Érdekes emberkének tűnik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.21. 17:11:21

Valaki leírja nekem, hogy miért olyan fontos az, hogy egy edző ismerje pontosan a belső viszonyokat? Miért olyan hatalmas tényező ez tapasztalattal, szélesebb taktikai repertoárral, új-más látásmóddal etc. szemben?

Megjegyzem én pont a korábban leírtak miatt örülnék neki, ha olyan valaki érkezne, aki nem ismeri a viszonyokat. Akinél nem alapkoncepció hogy minden főbb játékelemet megtartson, mert őszintén szólva sok meccsünkön egyrészt halálra unom magam, másrészt meg bizonyos felfogásokkal szinte harcképtelenné tehető a brigád jelen állás szerint.
Annak meg külön örülnék, ha nem ismerné az illető a játékosállományunkat, és semmilyen irányban nem lenne kicsit sem elfogult. Akkor még egy Thiago eset nem fordulhatna pl elő szvsz, a srác hatszor annyit nyújthatott volna csatár poszton is bármikor, mint Sanchez vagy pedro vagy Villa... De még náluk is kevesebbet játszott talán, akkor is mikor egészséges volt .

Ne értsetek félre, én nekem aztán halál mindegy hogy ki jön, Pep kinevezése után már nem tudhatjuk mikor kiből lesz nagy edző.
DE:

Bielsa azért meglehetősen kettős érzéseket vált ki szerintem minden emberből, LE esetében már láthattuk azért hogy nem egy hatalmas zseni. Illetve hát nemtudom ki figyelte a Románál, vagy előtte a B-nél.
a Tatáról én sem tudom hogy kicsoda, majd meglátjuk talán.

Nagyot úgysem mer majd húzni ez a vezetőség, egy igazán jó edző törvényszerűen erős karakter is egyben, és ezt érzésem szerint nem vállalják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2013.07.21. 17:15:27-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2013.07.21. 17:07:51

Tudtam hogy valahol hallottam már Martino nevét....
http://www.youtube.com/watch?v=t0Bsj7_Kqec :)

Hát ő valószínű nem ülné csöndbe végig a meccseket. :)
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.21. 16:47:04

azért én nem lennék olyan nagyon kétségbe esve, ha vki belső ember lenne tito utódja, persze nem egy segédedző kaliber, mint roura. ki a túró ismerheti a viszonyokat, ha nem vki, aki itt szocializálódott? egy új csókának mindent meg kell tanulnia előről, ami vagy összejön, vagy nem. ha már ilyen szrul alakult százszor inkább betenném l.enriquét, mint az argentin fazont. felejtsük el le romai kalandját, az eleve baromság volt az asr részéről, h azt gondolták, meg lehet csinálni a barcát romában. itt azért már bizonyított enrique a fakóval, sztem az első csapatnál is lenne keresnivalója.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.21. 16:42:02

Ha már elmegy Tito, jöjjön Tata. :mrgreen:
Jövőre ki jön, Tütü? :D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.21. 16:40:10

Bielsa bolond...Aláírom hatalmas koponya a fazon...De mint előttem írták ő centerrel játszik,vérbeli centerral amink jelenleg kb nincs...Messit kitolná jobbra Neymarnak meg levágatná a haját kopaszra és elküldné fagyit árulni,mondván van már egy gyerek aki parádézik menjél tedd magad hasznossá máshol... :D Kicsit túlzás,de kb ilyen a fazon...Egy meglévő egységes kerethez rohadul nem iiilik...Szétbombázná a Barcát az tuti...

A tiki-taka elavulthoz továbbiakban csak annyit,hogy hogy ha úgy játszanánk a tika takat mint a madrid elleni 5-0nál,akkor teljesen édes mind1 mit játszik az ellenfél...Nyugodtan tessék visszanézni...Ha vki szerint ez már a mai világban nem működne,meg elavult meg tököm tudja mi,azt most itt inkább nem jellemezném...A baj ott van,hogy rohadul nem ezene a szinten játszuk jelenleg...Tököm-lökömködünk lassan játszuk,nem törünk kapura sorolhatnám...Ezen kell változtatni...Ennyi...

Persze ezt könnyű mondani...De alapvetően azzal hogy érkezett Neymar már sok minden fog változni...Mert nem töketlen Villa vagy Pedro fog ott futkosni hanem végre vki aki kapura tör,aki veszélyes...
A védelemmel a nagy probléma ott volt,hogy középpályán eladtuk a labdákat és rosszul szűrtünk...Mert fizikálisan és mentálisan nem megfelelően felkészített játékosok sokszor félsérülten játszottak ott...Ez az egész probléma meg az edző távollétére vezethető vissza...Vehetünk itt 9 védőt ugyan úgy csak kamillázni fognak ha a középpályánkon átfutnak az ellenfelek...De ez egy új edzővel,agy kis plusz motiváltsággal orvosolható,és igen szerencsével,mertha mindenki rendre húzza a lábát akkor benyaljuk akárki is lesz edző meg akárkit is igazolunk...Hátul meg majd ha nem 40féle képen áll fel a védelem,hanem lesz egy összeszokott megszokott alakzat lesz stabilitás is...És egy minőségi center bekk igazolással bőven megvagyunk...Bartra amúgy jól mozog,nem kell lesajnálni,ő lehet a jövő...

Azért ez egy extrém szezon volt,edző nélkül rengeteg sérüléssel...Rohadtul nem mérvadó,sokkal több van a csapatba mint az év 2.felében mutattak...A problémáink egy része magától meg fog oldódni pusztán azzal hogy nem lesznek sérültek a középpályásaink,ezáltal nem adunk el majd annyi labdát,és már egyből más...Plusz Neymar valszeg segít a passzív támadójátékunkon is...Szal a gondok jelentős része kb már megoldva...Nem tudom mit kell itt rovázni...

Hogy ki legyen az edző...Klubbon kívülit én továbbra sem támogatnám...Ha nem is azonnal de pár éven belül tuti szétcseszné a felépített utánpótlás rendszerünket,taktikánkat...No annyit nem ér...De ha külső akkor már ne egy egomán állat mint Bielsa,vagy Klopp...Vki aki a saját feléből kilát és nem csak azt nézi hogy ő mit tud ott virítani hanem azt is hosszútávon mi tesz jót a klubbnak...

És nem kell ide egy mágus...Egy aránylag jó taktikus,aki kicsit csiszolgatja a taktikánkat...És néha rotál is...Ennyi...Nincs többre szükségünk,a keret magáért beszél...Egyetlen változtatás amit eszközölnék,hogy én elküldném még VV-t,én nem tudom megemészteni ezt az elmegyek,mert nem bírom a nyomást,jajjj de majd jövőre...Ezek után képzelem milyen formában fog védeni...Igen nemsokára szezon kockázatos váltani,de lehet beljebb lennénk...

Akik meg a jelentős változást sürgeti,kérdezném én hogy mégis hogy képzelik el?Semmi rossz szándék,csak tényleg érdekel,annyiszor olvasom itt ezt...Kérdezem hogy szerintük miben és hogyan kellene jelentős változást eszközölni?

Mert adom hogy rotálni kellene jobban,feljebb tolni a tavalyihoz képest újra a védekezést és hamar letámadni...Vagy ne futkározzon fel mindkét szélső...Ezeken változtatni kéne,sztem fogunk is...De ezek apró áthangolások,nem jelentős változások...

De ezeken kívül ki milyen,ténylegesen jelentős változásra gondol...?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.21. 16:44:08-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.21. 16:35:19

Ha Valdano mondja akkor jöhet :lol:
De tényleg az is vicc, hogy a googlebe kell rákeresni ki kicsoda...
Mondjuk még így is hamarább rá merném bízni a csapatot mint LE-re. Persze vele sincsen semmi bajom, de nagyon nehezen vagyok meggyőzhető vele kapcsolatban. Azt sem bánnám a LE lenne, én csak abban reménykedek, hogy a lehető legjobb megoldást választják majd.


Ami a játékunkat illeti, aki fel tudja pörgetni a játékosainkat és fel tudja gyorsítani a játékunkat az már nyerő ember lehet. Olyan nagy változások nem szükségesek, több kisebb változtatás azért kell pl. jobb kontrajáték és több átlövés.
Már az is előrelépés lenne ha lenne egy viszonylag állandó védelmünk és nem kéne minden meccsre más összeállításban kiküldeni őket.
A csapatvédekezésünkön is kell javítani és ha a két szélső támadónk nem egymást múlja alul helyzetkihasználás terén, akkor én már elégedett leszek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.21. 16:30:18

Én nem tudom kicsoda ez az emberke, kíváncsian várom most már a végkifejletet, biztos van racionális magyarázat ha ő benne látják a megoldást.

Én újra le tudom írni, hogy abszolút kívülállót butaságnak, s kockázatosnak érzek.Fel lett építve Cruyffal egy rendszer, Pepnél beérett, de ehhez hozzájött, hogy maximálisan ismerte a játékosokat, s az egész folyamatot.Itt jön nálam a bökkenő, hogy teszem azt jön Marino, melyik ismeri jobban Sergi Robertot, LE vagy ő?S ez csupán egy apróság.100 százalékig biztos vagyok abban, hogy olyan ember, aki teszem azt itt játszott a klubnál, biztosabb pont a játékosok körében is, főleg tudva a katalán hazaszeretetet stb, mint sem egy külső emberke.De tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul a dolog, iszonyat sajnálatos, ami Titoval történt, rendesen megkavarta a felkészülésünket, s akkor ez az edző mizéria még tetézheti, nagyon nem jön ezt most jól, nyugodt környezet kellene, tiszta fejjel átgondolni a dolgokat, s magabiztosan nekivágni a bajnokságnak, s a címvédésnek, erre csak a gondok vannak. :?

Ez most nem ide tartozik teljesen, de pl Xavi pótlására Busquets nálam a legesélyesebb, nyugodt, s borzasztó pontos a játéka, vannak még bőven hibái, de ő lehet majd a következő amolyan mélységi irányító.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.21. 16:16:56

visca el barca írta:azért az milyen komoly, hogy egy barcelona kaliberű klubnál, mikor edzőkérdés van, felmerül egy név, és 100 szurkolobol 95 egyből a guglira kattint h ki ez az ember :D

egyébként shutterhez hasonloan én is sokkal inkább bevállalnám mint LE-t, pontosan a leírt okok miatt.
Ha Martinó lesz az edző, akkor nagyon remélem hogy Váldést, Pedrót és Fabrét is rendbe szedi. :lol: A védelmet pedig rendbe rakja, ahogyan azt Titóék is eredetileg tervezték. :D Remélem hogy minden jól alakul, és csak nyerünk az ő kinevezésével. :roll: Feltehetőleg nagyobb szigort, és több 'új' taktikai elemet is megismerhetünk majd általa. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.21. 15:58:56

most frankón az exmadridi valdano protezsálta be a tatát???? :-D

zavart érzek az erőben...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.21. 15:58:24

mondjuk amúgy én sem tudok erről a martinoról többet, mint a gugli, az eredményei nem rosszak, és ez a "bielsa 2" titulus nekem tetszik, ha már ő nem jön, jöjjön az alteragoja. :)

nekem tényleg nincs bajom enrique-vel, de nem látom, miben változtatna a tavalyi évhez képest, mik lehetnének az új elemek vagy új impulzosok a játékunkban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.21. 15:55:53

azért az milyen komoly, hogy egy barcelona kaliberű klubnál, mikor edzőkérdés van, felmerül egy név, és 100 szurkolobol 95 egyből a guglira kattint h ki ez az ember :D

egyébként shutterhez hasonloan én is sokkal inkább bevállalnám mint LE-t, pontosan a leírt okok miatt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.21. 15:49:12

hát inkább ezt a martinot választanám, mint edző, előrébb tart, mint enrique, és talán felvállalná a szükséges kockáztatot abban, hogy újít valamit a játékunkon.
attól félek, hogy enrique egy lépést sem térne le a kitaposott útról.
én a 7-0 után úgy vagyok vele, hogy valamit ki kell találni.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.21. 15:31:11

JOseppe írta: Egy kis info:
A tréner – akinek neve a nyáron a Real Sociedadnál és a Málagánál is felmerült – elsősorban Paraguayban dolgozott korábban. Miután több klubcsapatot is sikeresen vezetett, rábízták a válogatottat is, amellyel a 2006-os világbajnokságon a negyeddöntőig jutott, a 2011-es Copa Américán pedig a fináléig, amelyet aztán Uruguay ellen elveszített az alakulat.

Martino ezután kedvenc klubját, a Newell's Old Boyst vette át, és egészen a Libertadores Kupa elődöntőjéig vezette a csapatot.
Itt van angolul egy írás róla, a futballról való gondolkodásáról.. Rá is nagy hatással volt Bielsa (mint gyakorlatilag az összes Dél-Amerikai edzőre, és Pepre is) hasonlóan gondolkodik a fociról mint Bielsa. Ez szimpatikus és jó dolog, de túl nagy kockázatnak érzem őt idehozni, úgy hogy talán még turistaként sem járt Európában, nem hogy edzőként..
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.21. 15:28:54

ferninho írta:a Barcát már ismeri, nincs itt semmi probléma :D
Ez jó poén volt. :D Like
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.07.21. 15:20:16

Poszi írta:Én sem ismerem ezt a Gerardo Martinó urat, lehet nagy spíler, én nem tudom. De ez most komoly, hogy olyan embert akarnak a csapathoz hozni, aki nem hogy játékosként, de még edzőként sem ténykedett soha Európában?
Kép
http://en.wikipedia.org/wiki/Gerardo_Martino
:lol: :lol:

a Barcát már ismeri, nincs itt semmi probléma :D
amúgy tuti Luis Enrique lesz és most tényleg minden bántás nélkül, meg jobbulást Titonak, de ti jól fogtok járni az edzőváltással szerintem.
madridista
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.07.21. 15:02:47

Én sem ismerem ezt a Gerardo Martinó urat, lehet nagy spíler, én nem tudom. De ez most komoly, hogy olyan embert akarnak a csapathoz hozni, aki nem hogy játékosként, de még edzőként sem ténykedett soha Európában? Persze lehet, hogy akkora kacsa, mint amekkorát a Bözske néni szokott tömni, de ha ennyit cikkeznek róla, lehet benne valami. :O
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.21. 14:51:21

Subinho írta:Mindenhol azt írják, h Luis Enrique lehet a befutó. :o

Igen. Azt irták, de mostmár G.Martinó vezet a spanyol oldalokon.Mindegyik oldal nagy valószinűségel állitja hogy ő lesz az edző. :) :lol:
Félreértés ne essék, nem gúnyból kérdezem, csak eddig sokan nagy edzőkről álmodoznak és eddig róla semmit se hallottam...
Egy kis info:
A tréner – akinek neve a nyáron a Real Sociedadnál és a Málagánál is felmerült – elsősorban Paraguayban dolgozott korábban. Miután több klubcsapatot is sikeresen vezetett, rábízták a válogatottat is, amellyel a 2006-os világbajnokságon a negyeddöntőig jutott, a 2011-es Copa Américán pedig a fináléig, amelyet aztán Uruguay ellen elveszített az alakulat.

Martino ezután kedvenc klubját, a Newell's Old Boyst vette át, és egészen a Libertadores Kupa elődöntőjéig vezette a csapatot.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.07.21. 14:50:23

JOseppe írta:Gerardo Martinóval hétfőn személyesen is felveszi a kapcsolatot a klub.A sport szerint ő és LE közül lesz az érkező.:) Deő tartják az esélyesnek a spanyol lapok, Raul Sanllehí hétfő reggel fog vele találkozni argentinában.
Forrás:Sport.es
Sajnálom a tudatlanságomat, de "Tata" mitől olyan nagy szám? Félreértés ne essék, nem gúnyból kérdezem, csak eddig sokan nagy edzőkről álmodoznak és eddig róla semmit se hallottam...
Klopp és Heynckes, vmint Hiddink (neki amúgy sem örülnék, mindig kiesik az elődöntőkben :lol: ) már lenyilatkozták régebben, hogy miért nem hagyják el csapataikat. AVB-t nem nagyon értem, hogy miért kezelik egyesek sztáredzőnek...középcsapatokat még elirányít, de ennyi...
Az egyetlen külsős, aki eddig szóba jött és talán még meg is felelne a kritériumoknak az Bielsa, csak hát nem véletlenül megosztó a személyisége...
Akik nem jöttek szóba (vagy csak elkerülték a figyelmemet) és talán passzolnának hozzánk az VDB és talán Löw (bár a stílusa hasonló mint Kloppnak, csak véleményem szerint egy apró fokkal jobb).
Én személy szerint VDB-nek örülnék a legjobban,de tudom, hogy csak álom...
Pep, Tito, de Cruyff is azt hangoztatja, hogy olyan edző kell a Barcának, aki ismeri ezt a szisztémát. Ezt a stílust nem 1 generációnak nevelték... 3-4 meccsért pedig tök felesleges más stílusú edzőt ide hozni. Véleményemet továbbra is fenntartom, hogy egy szigorúbb és fegyelmezettebb csapatvédekezéssel a világ legerősebbjei között maradhatunk...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.21. 14:26:55

Mindenhol azt írják, h Luis Enrique lehet a befutó. Ezzel ki is egyeznék. Nem kellenek ide ilyen Hiddink, Vilas Boas, meg ilyenek... Úristen ezek a nevek honnan jöttek!!! Eusébióhoz gondolom nem akarnak hozzányúlni, mert ő a B-ben jól teljesít és LE esetleges mellényúlásával lehet hova nyúlni (mert ugye Roura=0).
Bielsa is egy érdekes megoldás lenne, mert valószínű folytatná a megkezdett utat, de ő nagyon karakteres, ha egyszer valaki nem azt csinálná, amit mond neki, azonnal kivágná a csapatból. pl. a sétálgatás a pályán...
Ezen kívűl ő szeret klasszikus centert játszatni, így szinte boritékolható lenne Messi jobbra visszatétele... és persze a Neymar-Messi duo is érdekes lenne, mert nála nem igazán fér meg 2 dudás... lásd az Argentin válogatottnál Batigól és Crespo még véletlenül sem lehetett egyszerre a pályán...
Szóval Bielsa érdekes lenne... Sztem Luis Enrique jön, ha nem, akkor Eusébio a B-ből és csak No.3. Bielsa...
Lezárt