Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.21. 08:04:17

Ha menni akar, akkor menjen. Én viszont lennék olyan pofátlan a vezetés részéről, hogy kivárnám az augusztust, mikor ismét fölmegy 90-re az ára. Aztán vihetik 25-30-ért, amennyit valójában ér. Komolyan, egyszerűen nevetséges, hogy milyen szeretetszolgálat vagyunk. Milito-Henry-Marquez-Keita ingyen, Thiago szerződésében is ez a záradék, ami teljesen fölösleges... Ehhez csak gratulálni tudok és felállva tapsolni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.06.21. 07:11:40

csabooo írta:
Mindenbe egyetértek, csak abba nem, hogy nem kapott lehetőséget. Valaki postolta is, hogy idén kb 45,46 meccsen lépett pályára, ha csereként ha kezdőként. Ami azért nem olyan gyenge szerintem 22 éves játékosnak.
36 az a 46. Ez önmagában nem olyan vészesen alacsony szám, de ha figyelembe vesszük, hogy két csapaton kívül (Bayern és mi) mindenhol alap kezdő lenne, már kevés.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.21. 03:03:55

franklin írta:
Laza írta:kölcsön szerződés a legkedvezőbb mindekinek...
A múltkor már beszéltünk róla. Kölcsön szerződésben vele kapcsolatban egyetlen klub sem gondolkodik. Jelenleg a kérői csak végleges szerződést
hajlandóak kötni.Persze ez még változhat a nyár folyamán.
Mondjuk ezt a végleges vásárlási opciót valahol meg is értem.(ennyi pénzért)
akkor bocs hogy felhoztam,de az oké hogy a kérők nem gondolkodnak,de biztos lenne olyan aki igen haThiago és a Barca vezetősége is gondolkodna ez ügyben.
mert most pl a sokat beszélt Monaco,Dortmund Valencia csapatokban 1 évig full kezdő lehetne,akár húzó ember is.
persze mind ez csak az én hülyeségem és lehet nem is lenne hülyeség..csak szépen szólva tárgytalan:)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.21. 00:05:58

bence-barca írta:
miihii írta:J és egy 30-ast azért kanyarítsunk oda a papírosra :P
18 000 030 euróért váltana akkor klubot. Ez most így miért jobb? :-k :mrgreen:

Amúgy az a gond, h valószínű megy és ráadásul aprópénzért... :roll:
Muhaha :mrgreen:

Én még arra is fel vagyok készülve, h akár már 15-ért is odaadjuk...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 00:01:25

miihii írta:J és egy 30-ast azért kanyarítsunk oda a papírosra :P
18 000 030 euróért váltana akkor klubot. Ez most így miért jobb? :-k :mrgreen:

Amúgy az a gond, h valószínű megy és ráadásul aprópénzért... :roll:
PesFan2
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.11. 15:37:17

2013.06.20. 23:58:47

Van egy sanda gyanúm, hogy a mostani pénz védőre kellesz 4 év múlva Thiagóra. :lol:
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.20. 23:43:20

Jajnejajnejanejajjjjneee :cry:

Én borzasztóan sajnálnám, ha ő lenne a MU meglepije, még azzal együtt is, h a második számú csapatomhoz menne. Nemrég írtam, h én vele képzelném el a jövő BARCÁjat, itt szeretném megnézni, mire lesz képes.

De a másik oldalról tényleg elég nyomós érv, h az eleve Xavi-Ini mellett kell labdába rúgnia, erre még jött Cesc és most még Neymar sem igazán az ő játéklehetőségét erősíti sztem.

Arra mondjuk nagyon kíváncsi lennék, h valójában mit beszéltek a klubbal, Titoék mennyire számolnak vele. Lehet, h nem annyira bánják Sanyiék sem, ha Neymar után a bevételi oldalon mutatkozik egy adag zöldhasú.

Kár lenne érte, de ha már eladjuk, akkor tényleg ne két kockacukorért meg egy barimeccsért (a BL döntőben :mrgreen: ), hanem a benne rejlő potenciált is fizettessük meg és egy 30-ast azért kanyarítsunk oda a papírosra :P

Amennyiben hivatalos lesz, hivatalosan is sok sikert neki a Vörös Ördögöknél, tolja ördögien, szerezzen nekem sok örömöt azzal a csapattal is 8) Addig meg megelőlegezem neki :D

VAMOS THIAGO :!:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.06.20. 22:03:41

nagyon sajnálnám, ha elmenne, szerintem ő a tökéletes ember xavi pótlására (aminek lassan itt az ideje) nem pedig cesc. emellé pedig van pár olyan skillje, amit közhely, de tényleg nem lehet tanítani. a probléma, hogy jelenleg két csapat van, ahová nem férne be, egyik az a barca, a másik a bayern. máshol mindenhol vagy stabil kezdő lenne, vagy tizenkettedik ember. maradjmaradjmaradj.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.06.20. 21:54:09

Yaya(07-10) írta:Pengés játékos, de még nem bizonyított semmit a nagy csapatban. Majd pont ő fogja nyugdíjazni a történelem legnagyobb középpályásait? Cesc, Ini, Xavi is sokkal jobb játékos nála. Nyilván ő is tisztában van ezzel, és ezért fog dobbantani. Nem lehet rá haragudni ezért, mindenki úgy dönt a saját életéről, ahogyan jónak látja. neki a la masia volt az ugródeszka.

Még nem tudom, hogy lesz ebből a srácból kezdő játékos az unitedben, de követni fogom a meccseit. Ott mondjuk csak egy Kagawával kell megküzdeni a kezdő tagságért, szóval könnyebb dolga lesz. sok sikert neki, mg pár évig biztosan nem fog hiányozni.

érdekes ez a kivásárlási ár dolog, szerintem a klub nem hibázott ebben. akinek sara van az Tito, aki nem adott elegendő játéklehetőséget neki. már ha megérdemelte egyáltalán azt...ki-ki döntse el maga.
Mindenbe egyetértek, csak abba nem, hogy nem kapott lehetőséget. Valaki postolta is, hogy idén kb 45,46 meccsen lépett pályára, ha csereként ha kezdőként. Ami azért nem olyan gyenge szerintem 22 éves játékosnak.

A többi részét adom!
Barça,Barça,Baaarça!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.20. 20:56:07

Pengés játékos, de még nem bizonyított semmit a nagy csapatban. Majd pont ő fogja nyugdíjazni a történelem legnagyobb középpályásait? Cesc, Ini, Xavi is sokkal jobb játékos nála. Nyilván ő is tisztában van ezzel, és ezért fog dobbantani. Nem lehet rá haragudni ezért, mindenki úgy dönt a saját életéről, ahogyan jónak látja. neki a la masia volt az ugródeszka.

Még nem tudom, hogy lesz ebből a srácból kezdő játékos az unitedben, de követni fogom a meccseit. Ott mondjuk csak egy Kagawával kell megküzdeni a kezdő tagságért, szóval könnyebb dolga lesz. sok sikert neki, mg pár évig biztosan nem fog hiányozni.

érdekes ez a kivásárlási ár dolog, szerintem a klub nem hibázott ebben. akinek sara van az Tito, aki nem adott elegendő játéklehetőséget neki. már ha megérdemelte egyáltalán azt...ki-ki döntse el maga.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.20. 18:30:05

Van abban valami humoros, hogy brazilként egyébként simán beférne a brazil keretbe. :) De hát ő ambíciózus, így a csúcson lévő spanyol válogatottat választotta inkább. Igaz, ezt nehéz innen megítélni, végülis itt nőtt fel, korosztályos csapatok, ilyesmi. Nyilván veszteség lesz, ha lelép, de talán Sergi Robertoval sem járunk rosszul.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.20. 18:12:34

Xavi annak idején a Mu-tól, és a Milántól is kapott ajánlatot...
Ő vérbeli Katalán,Thiago nem. Az hogy ambíciózus az nagyon szinpatikus(itt gondolok a válogatott szereplésével kapcsolatos kijelentésére) Ugyanis ezek a célok elengedhetetlenek a fiatalok fejlődéséhez. Az a baj hogy neki a 2 dolog között kéne maradnia. Az arany középúton. Hogy maradjon ilyen elképzelése, "követelése" dögivel, de várja ki a sorát... a türelmetlenség nem mindig jó dolog... sőt...
Viszont a baj az hogy csak rajta múlik hogy mit akar.. remélem nem az apja fogja eldönteni mi jó neki...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.20. 17:59:48

visca el barca írta:
albicelesteX írta:Az, hogy kiálljon és azt mondja tele van a tököm nem várok tovább elmegyek máshova ahol többet játszhatok?
hja, nem ez lenne a legegyszerűbb? sokkal világosabb duma lenne, mint pl a valdes féle ködösítés h nincs már motiváció meg anyámkínja.
Hát jobb szöveg lenne, meg nagyobb lenne az igazságtartalma véleményem szerint.
Mondja meg, hogy ő tartja magát annyira jónak, hogy egy TOP csapatban stabil kezdő akar lenni, és itt ezt egyelőre nem kapja meg, ezért menni akar.
Vagy valami hasonló tiszta lenne szerintem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.20. 17:47:58

albicelesteX írta:Amúgy most mindenki ki van akadva hogy el akar menni.Meg hogy a többiek is kivárták a sorukat.Annak idején egyébként Xavi is el akart menni el is mondta, hogy majdnem el is ment Ő is éppen a MU-hoz gyakorlatilag egy Pep nevű játékos miatt..
Bocs, de Xavi pont, hogy nem akart elmenni, bár ott volt az asztalán az ajánlat (talán nem is a MU-tól, hanem a Milantól, de részletkérdés), ő inkább úgy gondolta, hogy a Barcának akar egyszer majd a sztárja lenni. Ez azért szerintem éppen az ellenkezője annak, amit Thiago művel.

Egyébként meg az egy dolog, h azt szeretnétek, h kiálljon és mondjon valamit, de Thiago nem tartozik beszámolási kötelezettséggel sem nekünk, sem a sajtónak, amiatt meg végképp nem felelős, hogy az újságírók mit találnak ki, csak hogy eladják a lapokat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.20. 17:41:28

Takarodjon is innen akkor. Azt hiszi ő meg az apja, hogy a s.ggéből kel fel a nap, csak mert tehetséges. Előbb talán ne adjon több gólpasszt az ellenfélnek, mint a társainak, és utána lehet róla szó, hogy kiszorítja a világ jelenlegi legjobb középpályásait huszonkét évesen. Azért álljon már meg a menet. Ha ennyit számít neki a Barca saját nevelésként, akkor húzzon el innen jó messzire.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.20. 17:40:00

albicelesteX írta:Az, hogy kiálljon és azt mondja tele van a tököm nem várok tovább elmegyek máshova ahol többet játszhatok?
hja, nem ez lenne a legegyszerűbb? sokkal világosabb duma lenne, mint pl a valdes féle ködösítés h nincs már motiváció meg anyámkínja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.20. 17:38:05

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... og-2255451
Itt Spanyol lapokra hivatkozva azt állítják, hogy már ma este aláírhat a Unitedhez! Rosellék nem lehetnek ennyire "töketlenek". Valamit lépni kéne!
Nem eladni... :roll: :evil:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.20. 17:35:00

Ebben igazad van..De akkor mi lenne szerinted a megfelelő magyarázat?Az, hogy kiálljon és azt mondja tele van a tököm nem várok tovább elmegyek máshova ahol többet játszhatok?Mert amúgy szerintem is ez áll a háttérben meg az apja...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.20. 17:22:11

albicelesteX írta:Sose lehet tudni..Te hogy csinálnád ha az Ő helyében lennél?Én magamról tudom, hogy amikor focizgatunk azt nem kezdek vagy lehoznak milyen kaki érzés,benne ott van a bizonyítási vágy ráadásul ez a jól sikerült utánpótlás torna meg még jobban feltüzeli szerintem,itt biztos vagyok benne csak epizód szerepet kap.Én szívem szerint a 4-esünket zavarnám vissza a PL-be a francba,de ő meg marad.Ha mondjuk elmegy Thiago akkor szerintem az MU jó választás lesz és én is egyre több meccsüket fogom nézni,mert megmondom őszintén szeretem a játékát és élvezni akarom,nem arra várni mikor cserélik be,ráadásul nálunk a cserélési gyakorlat is azt mutatja, hogy jó esetben 20 perc negyed órát játszhat ha nem kezd rosszabban meg 3-5 percet.Higgyétek el ez nem lenne elég senkinek.Hagy menjen ha menni akar bizonyítson,mert szerintem van benne potenciál és a foci szerető közönségnek kellenek az ilyen játékosok mint Ő.

Egyébként miért ne lehetne hogy kiszorítsa bármelyiket is,ha fut egy jó évet vagy legalábbis első számú cseréje legyen bármelyiknek.Sok víz lefolyik egy szezon alatt, lehetnek sérülések, forma hanyatlások és Ő meg folyamatos játéklehetőség mellett produkálhat egy olyan évet ami alapján igen is kiszoríthatja bármelyiket is.Az éremnek két oldala van... :wink:
Hát VdB Torreshez is eléggé ragaszkodott, mikor kaki volt, nem? Akkor nem hinném, hogy a középpályán majd pont az általam említett játékosokba ne fektetne bizalmat egy esetleges gyengébb forma esetén.

Azt írtam,hogy ha a többiek lesérülnek, akkor van reális esélye szerintem az egészre.

Menjen nyugodtan, ha akar, csak magyarázza meg normálisan. Épp erre szerettem volna rávilágítani, hogy nekem ez az érv nem elég. Ez gyenge, mert nem magyaráz meg semmit.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.20. 17:15:22

Sose lehet tudni..Te hogy csinálnád ha az Ő helyében lennél?Én magamról tudom, hogy amikor focizgatunk azt nem kezdek vagy lehoznak milyen kaki érzés,benne ott van a bizonyítási vágy ráadásul ez a jól sikerült utánpótlás torna meg még jobban feltüzeli szerintem,itt biztos vagyok benne csak epizód szerepet kap.Én szívem szerint a 4-esünket zavarnám vissza a PL-be a francba,de ő meg marad.Ha mondjuk elmegy Thiago akkor szerintem az MU jó választás lesz és én is egyre több meccsüket fogom nézni,mert megmondom őszintén szeretem a játékát és élvezni akarom,nem arra várni mikor cserélik be,ráadásul nálunk a cserélési gyakorlat is azt mutatja, hogy jó esetben 20 perc negyed órát játszhat ha nem kezd rosszabban meg 3-5 percet.Higgyétek el ez nem lenne elég senkinek.Hagy menjen ha menni akar bizonyítson,mert szerintem van benne potenciál és a foci szerető közönségnek kellenek az ilyen játékosok mint Ő.

Egyébként miért ne lehetne hogy kiszorítsa bármelyiket is,ha fut egy jó évet vagy legalábbis első számú cseréje legyen bármelyiknek.Sok víz lefolyik egy szezon alatt, lehetnek sérülések, forma hanyatlások és Ő meg folyamatos játéklehetőség mellett produkálhat egy olyan évet ami alapján igen is kiszoríthatja bármelyiket is.Az éremnek két oldala van... :wink:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.20. 17:09:50

albicelesteX írta:Amúgy most mindenki ki van akadva hogy el akar menni.Meg hogy a többiek is kivárták a sorukat.Annak idején egyébként Xavi is el akart menni el is mondta, hogy majdnem el is ment Ő is éppen a MU-hoz gyakorlatilag egy Pep nevű játékos miatt...Akkor most mi a különbség...Szinta a sors ismétli önmagát.Én megértem ha elmegy, legyen nagy játékos.És aztán egyszer meg térjen vissza.Játszania kell, hogy megtudjuk valójában mit is ér...Ebben a szerepben ami a múlt szezonban is jutott neki sose derül ki ki is az a Thiago Álcantara....
De az indoklással van baja többeknek. A világbajnokságon akkor sem lesz stabil kerettag ha jövőre minden egyes meccset végigjátszik magas szinten, meg VdB nem az aki nagyon változtatna. Akkor van reális esélye arra, hogy a VB-n stabil kerettag legyen ha a többiek lesérülnek.
A VB-re meg gondolom a padra vinni fogják. Szóval most ha a válogatottat nézem, sokat nem javít 1év alatt az, hogy itt játszik X percet, vagy a MU-ban 1,5x annyit

ui: Xavi,Iniesta,Fabregas,Mata,Cazorla,Silva.
Nem értem a problémáját....Őket akarja majd most 1év alatt kiszorítani?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.20. 16:59:15

Amúgy most mindenki ki van akadva hogy el akar menni.Meg hogy a többiek is kivárták a sorukat.Annak idején egyébként Xavi is el akart menni el is mondta, hogy majdnem el is ment Ő is éppen a MU-hoz gyakorlatilag egy Pep nevű játékos miatt...Akkor most mi a különbség...Szinta a sors ismétli önmagát.Én megértem ha elmegy, legyen nagy játékos.És aztán egyszer meg térjen vissza.Játszania kell, hogy megtudjuk valójában mit is ér...Ebben a szerepben ami a múlt szezonban is jutott neki sose derül ki ki is az a Thiago Álcantara....
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2013.06.20. 15:42:55

fanbarca írta:
göndör írta:flegma!!! saját magától elájult figura! azon a kevés meccsen is felejthetőt nyújtott!! nem értékelem le az u21 b eu.bajnokságot de ugye az azért más mint brazilia? a korosztálybeli különbségről nem is beszélve. apja a fő keverő már évekkel ezelőtt el akarta vinni! piár-fogás! hát vigye!! engem a barcában nyújtott teljesítménye nem nyűgözött le. érezhető volt a belőle áradó sértődöttség. hol van ő a messi - féle alázattól, attól a fajta türelemtől amire valaki már e-témában hivatkozott? bizonyítsa, hogy jobb, vagy legalább egyenértékű attól-azzal, akinek a helyén akar játszani. tehetségét nem vitatom, de ideje lenne végre igazolni azt. igaz mindezt "csak barca" szinten. addig viszont enyhén szólva is legyen szerény másképp szólva:csend!!!!
Húú nagyon nem értünk egyet..
Én nagyon nem szeretném, ha elmenne. Nem flegma és nincs elájulva magától. Teljesen érthető, hogy ő játszani szeretne. Az oké, hogy a csapat érdekeit tartja szem előtt valaki, de játékpercek nélkül mit sem ér az egész. Örülnék ha maradna, (szerintem bizonyította, hogy képes lehet átvenni Xavi helyét) persze kell tanulnia még sokat, főleg fejben, mivel van benne egy kicsi "szabad vagyok, magam ura" érzet, de egy kis tökösség nem is árt a csapatunkba. Remélem marad. :)
A szezon is részben azon ment el hogy nem volt meg az a "tökösség" amit többek között Ő is képvisel.

A gondom az ezzel a menni maradni dologgal, hogy ha most sikerül is valahogy itt tartani, nem győzött meg a Barca iránti dolgaiban, és azért vele kb 10 évre terveznénk.
Viszont nem látok korosztályában nála jobbat a posztján.
Örülnék ha maradna.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.20. 15:40:38

Tarsi88 írta:
Mikaos írta:Azt ugye belekalkulálod, hogy idén 2 hónapig sérült volt, míg tavaly nem?!
Ez a szezonnak több, mint az 1/5-öd részét jelenti.
Ősszel volt sérült, mégse kapott lehetőséget a tavasszal bl meccsen csak a Bayern elleni visszavágón csereként. A bajnokságban ugyan annyiszor lépett pályára mégis 400 perccel kevesebbje van. Nyilván valamennyivel több szerepet kapott volna, de nem annyival, mint amennyivel kevesebbet játszott.
Épp ez az, hogy pont az őszi szezon alkalmas arra (amikor sérült volt), hogy a kupában a gyengébb ellenfelek ellen tuti kezdő legyen, illetve a bajnokságban sincs még annyi minden lefutva, továbbá a BL-ben sem egyenes kiesés van.
Tavasszal, az erőltetett menet idején teljesen érthető, hogy nem játszott sokat, nem lehetett rábízni még a csapatot (mint ahogy a példák mutatták egyébként). Mind a BL, mind a kupameccseken komoly ellenfeleink voltak. A bajnokságban pedig megkapta azt a részt, ami "járt" egy ilyen fiatal játékosnak.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.20. 15:18:32

visca el barca írta:vége az u21-nek, kiállhatna vmit nyilatkozni, mert elég uncsi már ez aqtinglitangli hangulat vele kapcsolatban
az, hogy gondolkozik, nem jelent rosszat, mert sztem gondolkozik, vagy tito próbálja meggyőzni...
am a csönd vele kapcsolatban szintén jó, mert azt jelenti, hogy nincs semmi ajánlat...jó vége lesz ennek (remélem...)
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Lezárt