Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.01. 16:26:55

szépen keverik a trutyit thiago körül...inkább a fater magánakciójának tudom be ezt az egészet, mint a játékos akaratának.

nem megy sehova, max ha küldik. azért remélem nem jelentkezik be érte a monaco...:)

nehéz ügy az ő szerepe a csapaton belül, mert Ini, xavi és Fabregas os előtte van a házi rangsorban. 2 posztra van 4 emberünk, és bár Xavi egyre kevesebbet fog hozzátenni, Ini kihagyhatatlan és Cesc is sokkal jobb játékos nála, még ha ezt nem mindig sikerül megmutatnia.
Mindenki fúj fabregasra, holott messi után a legtöbb pontot szerző játékosunk ha a kanadai táblázatot nézzük...

ha esetleg még is a távozás mellett döntene, teljesen érhető és védhető döntés lenne a részéről. azt nem tudom, hogy melyik top csapatba férne be jelenleg, de biztosan követném a pályája alakulását.

a helyében maradnék, mert nem látok olyan csapatot, akik a barcához hasonló célokért küzdene és bérelt helye lenne ott. nem kell semmit siettetni, még nagyon fiatal, bőven van ideje nagy játékossá válni. erre a barcában lehet a legnagyobb esélye, ahol a legjobbaktól tanulhat. ha elmegy az unitedbe, ugyan kitől tudná ellesni a szakma csínyját-bínyját?
most még tanulni kell, és nagyon keményen dolgozni.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.06.01. 16:11:39

38 meccs van a ligában, ennek a a 60% 22,8. A transfermarkt szerint 26-n már játszott. Akkor hogy is van ez? És ha ma elérhető a 60% akkor miért szólnak arról a hírek hogy 18 milióért kivásárolható? Most akkor mi az igazság?



NSO-ról egy komment:

"jajstenem, ezek olyan egyszerű dolgok.
több pénzt/játéklehetőséget akar, ezért bedob egy "tárgyalok a riválissal" dumát. vagy ha a klub dobja be, akkor több pénzért akarja majd eladni (természetesen nem a riválisnak)"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2013.06.01. 16:28:47-kor.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2013.06.01. 15:52:20

A lejátszott percei ebben a szezonban 1593 perc, az összes meccs lejátszott perce 5310 , ez százalékban pont 30 % ami 1 meccsre lebontva 27 perc, ha jóltudom a szerződésben az van hogy meccsenkénti perc átlag 30 perc kell hogy legyen, ha ma végigjátsza amire van esély akkor 1683 perce lesz ami 31.69 % 1 mecsre lebontva 28.52 perc. Sehogysem lesz meg ez a 30 perces átlag. Nagyon sajnálnám én is ha elmenne, Iniesta után ő a másik nagy kedvencem óriási potenciál van benne.


Közbe megnéztem a katalán kupa nélkül (bár szerintem azt is beleszámolják) is csak 29.01-re jön ki meccsenként. Azért igazán bosszantó hogy nagyjából 1-1.5 perc miatt kevesebb a kivásárlási ára 72 millióval.

hú de rég írtam ide :)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.06.01. 15:50:20

Azért hihetetlenül ostoba szerződéseket kötünk!

Tavaly Keita mehetett ingyen, mert nem játszott eleget (pedig ő ANK-n ks volt), most Thiago vihető apróért, mert nem játszott eleget (pedig sérült is volt).

Nekem amúgy nagy kedvencem Thiago, de sajnos idén semmi olyat nem mutatott, ami alapján többet kellett volna játszania, rengeteg eladott labdát produkált! Azért magában is kereshetné a hibát, mert se Cesc, se Xavi nem tette túl magasra idén a lécet, ehhez képest teljesítményének megfelelő játékpercet kapott!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.01. 15:33:06

Capon írta:Az lenne aztán a szégyen ha a realba igazolna.
Tito és Rosell is beszél vele
Apuci mindig is nagy kaki kavaró volt
Ha tényleg távozni szeretne, megértem és sajnálom (pedig ő a kedvencem...) és bízok benne ha elmenne nem fog Madridban kikötni. De ahogy írtad Tito és Rosell biztosan beszél vele és remélem maradni is fog.

Apukája meg... Inkább nem mondok rá semmit. :evil:
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2013.06.01. 15:26:45

Szóval visszajött a válogatottól... huhh... =D> Innen akkor már Titóé a felelősség, ha igazak a kb múlt héten kiszámolt adatok a meccseivel kapcsolatban, akkor elég, ha ma játszik. Ha meg valaki 90 misiért is vinné, ő meg menne, hát legyen.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.01. 15:21:40

Az lenne aztán a szégyen ha a realba igazolna. Mind a játékosra mind az edzőre és az elnökre nézve. Akkor aztán elmehetnének mind a 3 a búsba...

Azért nem hinném, hogy ez bekövetkezik. Tito majd elmondja neki, hogy jövőre több szerepet szán neki és Rosell is beszél vele, hogy neked a Barcában van a helyed és a jövőd.

Apuci mindig is nagy kaki kavaró volt, gondolom most sincs ez másképp és mindent megtesz a nagyobb profit érdekében. Talán nem olyan rég kötöttek vele új szerződést, de nem lepődnék meg egy fizetésemelésen és egy szerződéshosszabbításban. Itt a nagyszerű alkalom, hogy megsarcolják a klubot, nagyon jó alku pozícióban vannak, minden a kezükre játszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.06.01. 15:26:54-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.01. 14:51:42

SuperMessi írta: Honnan az info? Hány percet kell játszania hogy ne legyem 18 millióért kivásárolható?
Nem hinném, hogy perc, hanem játszott meccs alapú a dolog. A játszott meccsek statisztikája a transfermarkt.de, az összes játszott meccsek az fcbarcelona.com oldalról. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.06.01. 14:20:32

Gareth Tello írta:Ha a mai találkozón lehetőséget kap, akkor meglesz a 60%
Honnan az info? Hány percet kell játszania hogy ne legyem 18 millióért kivásárolható?
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.06.01. 12:32:03

LG írta:
Egyébként miről irnak? Mert az én spanyol tudásommal annyit értettem a cikkből, hogy: Real Madrid, Thiago Alcántara, Florentino Pérez, Luis Figo. :lol:
Mazinho engedélyével egy közvetitőn keresztül beszéltek a Madriddal, egyelőre tapogatozó jelleggel. A Madrid továbbá nyiltan elismeri, hogy hajtanak Thiago-ra.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.01. 12:11:54

Egyébként miről irnak? Mert az én spanyol tudásommal annyit értettem a cikkből, hogy: Real Madrid, Thiago Alcántara, Florentino Pérez, Luis Figo. :lol:
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.06.01. 11:56:49

Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.01. 11:37:13

Gareth Tello írta:
Ha a mai találkozón lehetőséget kap, akkor meglesz a 60%, ha nem, akkor lesz érdekes a helyzet, mert aki leteszi érte a 18 milliót, az már szabadon tárgyalhat vele. A United, a City és a Madrid érdeklődik iránta legfőképpen, nekik pedig a 18 millió aprópénz...
Úgyhogy abban bízhatunk, hogy
1. Thiago játszik ma (tegnap visszatért a csapathoz a nemzeti együttestől, és edzett is, szóval nem esélytelen)
Ajánlom Titonak, hogy a legrosszabb esetben a 92. percben küldje be. Sokkal előnyösebb helyzetben lennénk. 25-30 milliót bőven megér a pali, ráadásul így nekünk is lenne beleszólásunk, hogy hova megy. 18 milla meg tényleg aprópénz, ha meg a Realba menne, na azt nem kéne kommentálnom... Szóval játsszon ma! Hú, de ki lett számolva ez a 60%. :D

Ja azt kihagytam, hogy persze maradjon. De a mai meccsen mindenképpen játszania kell. Utánanéztem, tényleg ezzel lesz pont 60%, ha játszik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.01. 11:36:49

Azt nem tudom írta-e valaki, de augusztustól ismét 90 millió lesz a kivásárlási ára, ha addig el nem viszik. Mivel ez idényenkre szóló megállapodás, a szerződése lejártáig így váltakozik az ára a játékosnak. Tehát ha sikerül kibekkelni augusztusig, akkor nem viszik el olcsón.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 11:19:57

#David Villa# írta:18 millióért elvihető? Ez valami vicc?
Aki megszerzi az év üzletét köti ezzel. Komolyan az eladásán gondolkoznak? Agyam eldobom. Mindenféle játékosért 20-30 milliók röpködnek, őt meg majd aprópénzért? Na,ne.
Nem gondolkodnak az eladásán, csak a szerződésében van egy záradék, miszerint ha ebben a szezonban nem lép pályára a Barça meccseinek legalább a 60 százalékán, akkor a kivásárlási ára 90 millió euróról 18 millió euróra csökken.
Ha a mai találkozón lehetőséget kap, akkor meglesz a 60%, ha nem, akkor lesz érdekes a helyzet, mert aki leteszi érte a 18 milliót, az már szabadon tárgyalhat vele. A United, a City és a Madrid érdeklődik iránta legfőképpen, nekik pedig a 18 millió aprópénz...
Úgyhogy abban bízhatunk, hogy
1. Thiago játszik ma (tegnap visszatért a csapathoz a nemzeti együttestől, és edzett is, szóval nem esélytelen)
2. Nemet mond az érdeklődőknek és marad.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.06.01. 10:32:11

18 millióért elvihető? Ez valami vicc?
Aki megszerzi az év üzletét köti ezzel. Komolyan az eladásán gondolkoznak? Agyam eldobom. Mindenféle játékosért 20-30 milliók röpködnek, őt meg majd aprópénzért? Na,ne.

Valdest, meg el kell adni. Felesleges várni még egy évet. Árából jönne is az új kapus, akkor mi a probléma? Jövőre viszont a költségvetésben 10+ millió mert ingyen távozna.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2013.06.01. 08:52:17

Pont ettől tartottam. Apuci már az utolsó szerződéshosszabbításánál is kavarta a kaksit. Szerintem magától maradna, de így már ki tudja. Perez meg elmehet a fenébe. Nagyon csalódott leszek, ha nem nálunk folytatja, és még csalódottabb, ha a Madridban.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.01. 07:23:54

LINK

Nem túl jó hírek, hogy apuci már helyezkedik.
Hiába nagy kedvencem jelenleg, de ha elmegy akkor "kicsit" csalódni fogok benne, ha viszont a Real-ba megy át akkor remélem, hogy Figo-hoz hasonló vagy keményebb fogadtatásban részesül majd. :roll: Az apjával együtt...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.31. 00:29:18

Nem csípem, nem is vagyok elájulva tőle, de van benne fantázia.
Ha türelmes és vele is azok lesznek, akkor tényleg beválhat. Egyébként nem lesz neki sok ideje belejönni a szerepébe, mert már nem azokat az időket éljük mint mikor Xavi volt ugyan ebben a helyzetben. Hatalmas nagy eredménykényszer van a klubbal szemben. Nem biztos hogy megengedhetnek neki 1-2 év botladozást. Csak akkor van esélye ha tud hozni egy nagyon jó átlagot vagy a csapat elbírja amíg belejön, (Iniestának lehet ebben még nagy szerepe) HA belejön egyáltalán.

Jelenleg nem tart ott sem ő sem Xavi, hogy helyet cseréljenek, de persze erre kell törekedni mert nem Xavi a jövő. 1-2 év és megfordulhatnak majd a szerepek.
Ha akarunk tőle bármit is akkor egyre több meccsen kell pályára lépnie egymás után, nem csereként vagy 2-3 meccsenként beállítani. És igen is nagy meccseket is rá kell tudni bízni nem csak a könnyebbnek látszóakat különben sosem tudjuk meg, hogy érdemes-e vele foglalkozni vagy sem. Kockáztatni is tudni kell különben Xavi visszavonul és akkor döbbenünk rá, hogy ez a srác mégsem elég ide.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.31. 00:16:25

recrea írta:Thiago a tavalyelőtti felkészülési időszakban "megkapta a csapatot", a karmesteri pálcát. Én élőben láttam Münchenben az Audi Kupán, néztem a MU elleni USA meccset, aztán a (megnyert) szuperkupán is kezdő volt, nyomott egy emlékezetes szlalomot a Realosok között. Abban az időszakban nem korlátozták annyira, mint most, sem a kispadról, sem pedig fent a pályán.
emlékszem ezekre a meccsekre, utána mondott valami ilyesmit pep.

"amihez ér mostanában az arannyá változik, de akkor is támogassuk, amikor ez majd nem lesz így"
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.31. 00:06:40

Nem tudom Recrea ahogy Abi búcsúján is láttam , hogy Tito ült mint egy darab sz@r .... én lennék a legboldogabb hogyhaminden jól sülne el és lenne egy újabb BL győztes csapatunk! De Tito amin átment... Az öreg megmondta amikor beteg volt váltani kellett volna! Egyszerűen látszik rajta , hogy nincs rendben! Semmi ereje és félek , hogy ez nagyon kihat a fiatalokra is és Thiagora is!
Nincsenek meg az alapok semelyik részről sem ami oda vezetne ahova szeretnénk ez az igazság úgyérzem ÉN!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 00:05:19

thiagonak ez a 4-3-3 egyszeruen nem jó. irtam már, sztem ő itt tul mélyen játszik. neki sokkal jobban feküdne egy 4-2-3-1 csatár mögötti, kapuhoz közelebbi szerep.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.30. 23:53:20

Gergely írta:
recrea írta:Thiago a tavalyelőtti felkészülési időszakban "megkapta a csapatot", a karmesteri pálcát. Én élőben láttam Münchenben az Audi Kupán, néztem a MU elleni USA meccset, aztán a (megnyert) szuperkupán is kezdő volt, nyomott egy emlékezetes szlalomot a Realosok között. Abban az időszakban nem korlátozták annyira, mint most, sem a kispadról, sem pedig fent a pályán. Xavi helyettese...leírva is feláll a szőr a hátamon, a f.szi annyira érzi a kaput meg az utolsó passzokat, h vétek hátrébb játszatni, mint irányító.

Valami eszméletlen jó játszott azon a nyáron, már akkor azt gondoltam, h beépíti a csapatba Pep, aztán ugyanúgy "semmit" nem játszott az idényben. Azóta is alig játszik, lehet itt jönni játékpercekkel, csak nálam az nem számít, ha egy megnyert bajnokság végén játszik 90 percet a Mallorca ellen. Persze így is lehet számolni, csak épp baromság. Az egész csapatot ő mozgatta akkor, méghozzá nagyszerűen, volt önbizalma, ültek a cselek meg a lövések, áradozott a sajtó.

Flegmaság, alázat....ugyan, nem kell mindenkinek Iniestanak lennie, aki bocsánatot kér az ellenféltől minden csel után. Legyen tökös, csinálja, amit tud, nem a tili-tolit, mert irdatlan sok labdát elad, egy az egyben, cselnél meg kb. egyet sem. Ha az apja olyan okosnak hiszi magát, azt mondaná neki: fiam, csinálj váratlant, támadd a kaput, vállald a cselt, mert másképp az életben nem fogsz ebbe a csapatba bekerülni.

Kispados volt egész szezonban, közben az őszi töketlen Alexis kezdett, Pedro fix kezdő, Xavi alibi kezdő, Fabregasnal nem tudja eldönteni a labda, h sírjon vagy nevessen, Villa meg...szavak nincsenek. Oké, sarkos megfogalmazás ez utóbbi, de ide ne férne be a srác?!

"inkább Cesc" na jó, megyek aludni.
Soha nem lesz belőle játékos, ha nem játszik a nagy meccseken. Gondolom azzal semmi gond nem lesz, ha Neymar kezd a BL-ben mondjuk egy Juventus ellen. Amúgy röhögve bírná a terhelést meg a nyomást is, csak Barcelonaba nem az ilyen játékos kell. Kell Ini, Xavi meg Messi, a többiek meg szolgálják őket...idén is szuperül bejött. :roll:

Van bennem egy félsz az ő irányába!
Serginek nem kellett fél év és klasszis szintet hozott!
Valami miatt csak nincs meg neki az az áttörés és ez a nagy baj!

Mi hiányzik? Mégis csak letett Sergi valamit az asztalra amit ő még nem!
Szerintem még nem elég rátermett erre a csapatra!
Sergi rögtön, hipp-hopp a kezdőben találta magát, Pep erőltette, az akkor posztján legjobb Yaya Toure helyett, akit "elzavart" vagyis megmondta neki, h csere vagy öreg, kell vagy nem. Ez hagyján, de ha hülyeséget csinált Sergi, akkor is a kezdőben maradt, megint csak az említett úriember vaskalapossága miatt. Bejött a dolog, itt is megtörténhet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.30. 23:49:26

visca el barca írta:
recrea írta:"inkább Cesc" na jó, megyek aludni.
jó éjt, aztán nehogy felhergeld magad azon h én ezerszer inkább fabregast játszatnám :wink:
Nyugodt típus vagyok, én is játszatnám Fabregast, csak nem ugyanaz a poszt, de ehhez látni is kell a focit, nemcsak nézni. Ez utóbbit most nem Rád értettem, mert kedvelem az írásaid, csak egyesek nagyon vakok, de ugatni azt nagyon tudnak.

Majd az idő eldönti.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.30. 23:32:30

recrea írta:Thiago a tavalyelőtti felkészülési időszakban "megkapta a csapatot", a karmesteri pálcát. Én élőben láttam Münchenben az Audi Kupán, néztem a MU elleni USA meccset, aztán a (megnyert) szuperkupán is kezdő volt, nyomott egy emlékezetes szlalomot a Realosok között. Abban az időszakban nem korlátozták annyira, mint most, sem a kispadról, sem pedig fent a pályán. Xavi helyettese...leírva is feláll a szőr a hátamon, a f.szi annyira érzi a kaput meg az utolsó passzokat, h vétek hátrébb játszatni, mint irányító.

Valami eszméletlen jó játszott azon a nyáron, már akkor azt gondoltam, h beépíti a csapatba Pep, aztán ugyanúgy "semmit" nem játszott az idényben. Azóta is alig játszik, lehet itt jönni játékpercekkel, csak nálam az nem számít, ha egy megnyert bajnokság végén játszik 90 percet a Mallorca ellen. Persze így is lehet számolni, csak épp baromság. Az egész csapatot ő mozgatta akkor, méghozzá nagyszerűen, volt önbizalma, ültek a cselek meg a lövések, áradozott a sajtó.

Flegmaság, alázat....ugyan, nem kell mindenkinek Iniestanak lennie, aki bocsánatot kér az ellenféltől minden csel után. Legyen tökös, csinálja, amit tud, nem a tili-tolit, mert irdatlan sok labdát elad, egy az egyben, cselnél meg kb. egyet sem. Ha az apja olyan okosnak hiszi magát, azt mondaná neki: fiam, csinálj váratlant, támadd a kaput, vállald a cselt, mert másképp az életben nem fogsz ebbe a csapatba bekerülni.

Kispados volt egész szezonban, közben az őszi töketlen Alexis kezdett, Pedro fix kezdő, Xavi alibi kezdő, Fabregasnal nem tudja eldönteni a labda, h sírjon vagy nevessen, Villa meg...szavak nincsenek. Oké, sarkos megfogalmazás ez utóbbi, de ide ne férne be a srác?!

"inkább Cesc" na jó, megyek aludni.
Soha nem lesz belőle játékos, ha nem játszik a nagy meccseken. Gondolom azzal semmi gond nem lesz, ha Neymar kezd a BL-ben mondjuk egy Juventus ellen. Amúgy röhögve bírná a terhelést meg a nyomást is, csak Barcelonaba nem az ilyen játékos kell. Kell Ini, Xavi meg Messi, a többiek meg szolgálják őket...idén is szuperül bejött. :roll:





Van bennem egy félsz az ő irányába!
Serginek nem kellett fél év és klasszis szintet hozott!
Valami miatt csak nincs meg neki az az áttörés és ez a nagy baj!

Mi hiányzik? Mégis csak letett Sergi valamit az asztalra amit ő még nem!
Szerintem még nem elég rátermett erre a csapatra!
Lezárt
cron