Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.02. 11:08:10

Messidona10 írta:Én komolyan mondom, hogy örülnék neki, ha Pinto védene tartósan.

Egyetértek veled ebben a kérdésben. Amikor beállították hozta azt, amit egy kapustól a Barcelonában elvárnak. A kora ellenére még mindig remek reflexekkel rendelkezik, ezt tegnap is bizonyította. Szerintem egy nagyszerű kapus, kicsit alulértékelt sokak szemében. Nem véletlen, hogy Zamora díjas, ráadásul egy olyan csapatban érte el, ahol azért nem volt egy kőkemény, világverő "kezdőtizenegy".

Nekem személy szerint nagy kedvencem, igazi kapus egyéniség.

Nem tudom, hogy egy adott évben mennyire fáradna el (korából adódóan), ha állandóan ő lenne a kezdő, de az biztos, hogy nem lenne lutri, amennyiben ő lehetne az első számú kapusunk a következő évben.

Mellette Ter Stegen simán "aklimatizálódhatna" a spanyol közegben.
A Valdesért kapott (már, ha kell valakinek) pénzből, kis hozzáadással kijönne az ára.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.02. 10:13:42

Én komolyan mondom, hogy örülnék neki, ha Pinto védene tartósan. Nem csak a tegnapi meccs mondatja ezt velem, egyébként is úgy gondolom már régóta, hogy simán lehetne ő a kapus. Reflexei kiválóak, egy potyájára emlékszem egyedül, és nem utolsósorban szórakoztató is :D Valószínű persze, hogy ez nem így lesz, de nekem tetszene.
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.06.02. 04:04:20

Én jobban örülnék, ha még látnánk belőle pénzt.

Mindenesetre, a potyái ellenére is a csapat hasznos tagja (volt).
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.02. 01:03:16

LINK

Érdekes lesz, ha marad. Egyrészt annyiban megkönnyítené a dolgunkat, hogy a nyáron nem kellene kapust is venni. Ha igaz, hogy a vezetőség akar még egy "9"-est és egy védőt is, akkor a kapus tényleg elég neccesen jönne ki. Tehát nem buta ötlet, hogy a kapuskérdéssel most nyáron még nem foglalkozunk, hanem eltoljuk jövő nyárra és akkor meghagyjuk szinte az egyetlen kérdésnek. Az már más kérdés, hogy akkor egyszerre két kapust kellene igazolni, de ha feltesszük, hogy a 2. számú kapust házon belül oldjuk meg, akkor egy kapus elég lenne.
Más kérdés, hogy anyagilag bukna a klub Valdes ingyenes távozása miatt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.01. 18:32:35

visca el barca írta:állitolag az arsenal megegyezett julio cesarral igy oda tuti nem megy, marad a monaco.

nem lesz ebből semmi a nyáron, marad jövőre is. aztán rájön h a kutyának sem kell és köt egy 5 éves szerződést :lol:
Na, akkor vágnám hátra magam... Ez a lehető legrosszabb forgatókönyv, bár ebből a fafejből kinézném :roll:
"And my heart will leave you never."
rtomek
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.07.20. 19:34:38

2013.06.01. 17:32:36

[quote="kilibarca"]Nagyon félek mi lesz a Barcelonával nélküle. Egy korszakos egyéniség aki a világ egyik legjobb kapusává vált. Több edzőt is megélt itt és ez sem véletlen. Szerintem egy profi aki mindig oda tette a szívét is a csapatért.

Neki sem volt könnyű beilleszkedni a nagy csapatba pedig végigjárta ranglétrát.Nem tudom kivel lehetne pótolni sajnálom hogy nem innét vonul vissza. Nevekkel lehet itt dobálózni Barçelonában nem elég annyi hogy meg van tehetsége és jó kapus lehet. Elég csak Rüstü példája aki az egyik legjobb kapus volt mielőtt ide került. Nem akarom az ördögöt a falra festeni de kíváncsi leszek hány meccs után lesz vissza sírva V.V. (de ne legyen így ).

Úgy gondolom ha nem Reina professzor érkezik a helyére akkor nem fog nekünk hiányozni Valdes sőt!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.01. 16:35:25

a mai meccsen kiderülhet, hogy ez volt-e az utolsó, vagy tényleg kitölti a szerződését.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.01. 12:31:39

állitolag az arsenal megegyezett julio cesarral igy oda tuti nem megy, marad a monaco.

nem lesz ebből semmi a nyáron, marad jövőre is. aztán rájön h a kutyának sem kell és köt egy 5 éves szerződést :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.06.01. 12:12:20

Nagyon félek mi lesz a Barcelonával nélküle. Egy korszakos egyéniség aki a világ egyik legjobb kapusává vált. Több edzőt is megélt itt és ez sem véletlen. Szerintem egy profi aki mindig oda tette a szívét is a csapatért.

Neki sem volt könnyű beilleszkedni a nagy csapatba pedig végigjárta ranglétrát.Nem tudom kivel lehetne pótolni sajnálom hogy nem innét vonul vissza. Nevekkel lehet itt dobálózni Barçelonában nem elég annyi hogy meg van tehetsége és jó kapus lehet. Elég csak Rüstü példája aki az egyik legjobb kapus volt mielőtt ide került. Nem akarom az ördögöt a falra festeni de kíváncsi leszek hány meccs után lesz vissza sírva V.V. (de ne legyen így ).

http://www.youtube.com/watch?v=xJMLmaIitck
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.01. 11:42:31

Barcaman14 írta:Azt viszont nem értem, hogy akkor miért akarja kitölteni a szerződését és még egy évet maradni? :roll:
Ha ingyen mehet el ettől a csapattól, akkor a következő klubja magasabb fizetést tud majd neki adni, mivel nem kell átigazolási díjat adni a Barcelona felé. Tehát több jut neki. Nyílván ezt akarja.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.01. 10:41:50

Az indokait abszolút megértem. Világosan elmondta, hogy egyszerűen belefásul már az egészbe és váltani szeretne, ezzel szerintem nincs is semmi baj. Azt viszont nem értem, hogy akkor miért akarja kitölteni a szerződését és még egy évet maradni? :roll:

Arra a kérdésre pedig, hogy mit akar a klub eddig nem kaptunk egyértelmű választ, de valószínűleg marasztalni fogják Titoék, hogy idén még véletlenül se lássunk pénzt belőle. És mindeközben a legfájóbb, hogy Abidalt ugyanakkor lazán elküldték. Hihetetlen. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 08:13:41

Yaya(07-10) írta:A kutyának tényleg nem, de a barca valami miatt meg is ragaszkodik hozza...ki érti ezt? :D

3 győztes bl döntő a pontos megfogalmazás. Rajta kívül Casillasnak is volt 3 bl döntője...persze most mar azt is tudjuk, hogy csak szerencséje volt...ha nem katalán valószínűleg a másodosztályban kergetné a bőrt...omg.

Az a top csapat amelyik meg tudna fizetni ( Chelsea, city, München, united) van egy hozza hasonló vagy nála jobb képességű kapusa. Illetve olyan potenciállal rendelkező hálóőr akik a jövőben elérhetik ezt a szintet.

Így mar csak a francia újgazdagok maradnak, esetleg az oroszok...
Nem fogod tudni meggyőzni a Valdes "fanokat" úgysem arról, hogy jó kapus, mindig hajtogatni fogják a "szerencséje volt, hogy itt lehett", "jókor volt jóhelyen" stb, stb... Egyszerűen parttalan vita, nem fogják elismerni az érdemeit, én kíváncsi leszek ki lesz a helyettese, mert egy Gaita szerintem nem megoldás, Reina k.rva nagy kérdőjel, Ter Stegen szintén ?, talán Neuer kisebb ?, de még mindig az számomra, ami egyértelműen nyugalomra adna okot, az Casillas, de Ő meg Real Madrid anyajeggyel született. Nem kívánom a "Valdes Rajongóknak" azt, amilyen gólokat kapott a legutóbbi megnyert BL. döntőnkön Van der "fekália" (bocsánat Tőle), mert azért Valdesnak már vudu babát küldtek volna az elvakultabbak. (Villa gólján kívül) Még a labdát csak televízióban látott sportkommentátorok is kapushibáról beszéltek Messi góljánál és akkor Pedro rövidbe gurításáról még nem is beszéltem.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.01. 01:03:31

Kép
Messa írta:Remélem napokon belül aláír a Monacohoz. Komolyan mondom a t.köm tele van már ezzel a huzavonával
+1

TER STEGENT IDE!
KépKép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.01. 00:49:33

Remélem napokon belül aláír a Monacohoz. Komolyan mondom a t.köm tele van már ezzel a huzavonával, ha ezek után itt mer maradni gratulálok neki, Titoéknak meg külön. Valamiért mégis olyan érzésem van hogy évi 12 milláért alá fog még írni + 3 évre...

tudnám miért...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.05.31. 18:07:49

visca el barca írta:
recrea írta:Rosszul vagyok ettől a kínlódástól, amit ezzel az eladhatatlan kapussal művelünk, vagy ő művel velünk. Nyilatkozik a semmiről, szokásos, a klubra jellemző félrebeszélés. Oltári nagy mázlija volt ennek az embernek.
mostanban olyan jol megtudjátok helyettem fogalmazni a dolgokat :D

lényegében a mai cécóval semmit nem tudtunk meg, csak azt amit már eddig is: nem hosszabbít :D
Miért mondjátok hogy nem tudtunk meg semmit?
A rohadtmocskosszemétláda több pénzt akar kizsarolni/több pénzért akar elmenni-nem igaz.
Az anzsi vagy a monaco lesz az új klubja-ajánlata sincs.
Amúgy meg felesleges aggódni ki lesz az utódja. Mivel ő a világ legrosszabb kapusa,bárki is jön az csak jobb lehet mint ő. Nem? De. Na ugye
:lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 18:01:08

Yaya(07-10) írta:A kutyának tényleg nem, de a barca valami miatt meg is ragaszkodik hozza...ki érti ezt? :D

3 győztes bl döntő a pontos megfogalmazás. Rajta kívül Casillasnak is volt 3 bl döntője...persze most mar azt is tudjuk, hogy csak szerencséje volt...ha nem katalán valószínűleg a másodosztályban kergetné a bőrt...omg.
hagyjad már ezt a 3x bl gyoztes dumát :lol: jokor volt jo helyen. ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.31. 17:52:58

A kutyának tényleg nem, de a barca valami miatt meg is ragaszkodik hozza...ki érti ezt? :D

3 győztes bl döntő a pontos megfogalmazás. Rajta kívül Casillasnak is volt 3 bl döntője...persze most mar azt is tudjuk, hogy csak szerencséje volt...ha nem katalán valószínűleg a másodosztályban kergetné a bőrt...omg.

Az a top csapat amelyik meg tudna fizetni ( Chelsea, city, München, united) van egy hozza hasonló vagy nála jobb képességű kapusa. Illetve olyan potenciállal rendelkező hálóőr akik a jövőben elérhetik ezt a szintet.

Így mar csak a francia újgazdagok maradnak, esetleg az oroszok...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2013.05.31. 18:03:05-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 17:11:07

nagyjából a monacon fog mulni h mi lesz vele. ha nem akarnak várni akkor megveszik max 10-ért és kész. ha meg marad, akkor jövőre tuti megy milanba abbiati helyére...

milyen furcsa, hogy top3-as kapus és a kutyának sem kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 17:11:07

Vegyesek az érzéseim. Szakmai alapon-ha Reina lett volna az utód-örülök, hogy marad. A kérdést igen egyszerűen meg lehet egyébként oldani: Ha találunk olyan kapust, aki előrelépést jelentene, és meg tudjuk szerezni, akkor váltsunk. Ha nem, akkor maradjon. Számomra Ter Stegen a kulcs. Ha jön, akkor találjunk Victor számára megoldást egy vevő formájában. Más mozdítható kapusra nem cserélném le.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.31. 17:05:26

recrea írta:Rosszul vagyok ettől a kínlódástól, amit ezzel az eladhatatlan kapussal művelünk, vagy ő művel velünk. Nyilatkozik a semmiről, szokásos, a klubra jellemző félrebeszélés. Oltári nagy mázlija volt ennek az embernek.
De miért, hiszen 3 bl-döntőben is védett-> top3as kapus!
:roll:

Ha marad is,nem szabad engedni védeni,majd Pinto elvédi a szezont,ha nem akarnak igazolni,semmivel sem leszünk hátrébb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.31. 16:44:19

visca el barca írta:
recrea írta:Rosszul vagyok ettől a kínlódástól, amit ezzel az eladhatatlan kapussal művelünk, vagy ő művel velünk. Nyilatkozik a semmiről, szokásos, a klubra jellemző félrebeszélés. Oltári nagy mázlija volt ennek az embernek.
mostanban olyan jol megtudjátok helyettem fogalmazni a dolgokat :D

lényegében a mai cécóval semmit nem tudtunk meg, csak azt amit már eddig is: nem hosszabbít :D
Komolyan mondom, tökön szúrom magam ebben az átigazolási szezonban, bár még el sem kezdődött. Senkinek sem kell VV, ezt kéne már megérteni, ki fizetne érte, mikor jövőre lejár a szerződése, és lenyilatkozza, h nem akar maradni. Mondjuk nem elsősorban ezért nem kell a kutyának sem. Majd ingyen esetleg...esetleg.

Off: készüljön fel mindenki, mivel elszórtuk Neymar-ra a zsetont, jön majd az alibi védőigazolás, kegyetlen sok játékperccel jövőre. Plusz Bojan-ért majd mi fizetünk, h elvigye a Milan, fogadni merek ezekben. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 16:28:42

recrea írta:Rosszul vagyok ettől a kínlódástól, amit ezzel az eladhatatlan kapussal művelünk, vagy ő művel velünk. Nyilatkozik a semmiről, szokásos, a klubra jellemző félrebeszélés. Oltári nagy mázlija volt ennek az embernek.
mostanban olyan jol megtudjátok helyettem fogalmazni a dolgokat :D

lényegében a mai cécóval semmit nem tudtunk meg, csak azt amit már eddig is: nem hosszabbít :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.31. 16:21:30

Lehet, hogy nem lépne pályára Dortmund és Bayern szintű csapatok ellen, de a barcában edzene valdessel, és nem egy gladbachban...egyebkent is ez éves szinten 4 mérkőzés, emi nem hiszem, hogy helyettesíteni tudna a barcában töltött edzéseket. A többi nemet csapat semmivel nem jobb, mint a spanyolok, akik ellen kipróbálhatja magát. Arról nem is beszélve, hogy esélye nincs átélni egy bl meccs légkörét.

Mekkora a gladbach arénája? Nem hiszem hogy elférne benne 100k ember...

9 kupa meccs, 2bl csoprtkor, 6-8 bajnoki+ felkészülési meccsek. Belerazodasnak tökéletes lenne.

Persze semmi nem biztos, lehet valdes mar az idén távozik...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.31. 16:19:30

Rosszul vagyok ettől a kínlódástól, amit ezzel az eladhatatlan kapussal művelünk, vagy ő művel velünk. Nyilatkozik a semmiről, szokásos, a klubra jellemző félrebeszélés. Oltári nagy mázlija volt ennek az embernek.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.05.31. 16:04:29

Barcaman1993 írta:
Yaya(07-10) írta:Miért lenne baromság, hogy egy fiatal tehetséges kapus 1 évig tanulna vv mellett? Nyugodtan kaphatna meccseket, akár a bajnokságban, akár kupabanm és a bl csoportkörben is. Együtt edzene a csapattal, megismerne a közeget, esetleg a nyelvet(ha ter stegen a kiszemelt). Nem szívesen dobnek be egy fiatal suhancot a mely vízbe. Ha hosszú távra szeretnénk kapus igazolni, akkor időt kell adni neki, mert ezt a nyomást nem könnyű elviselni, ami egy ilyen stílusú és ekkora elvárásokat támasztó hely kíván.

Ez lenne a legideálisabb helyzet, persze ha a csapatnak nincs pénze, akkor el kell adni valdest és igazolni helyére valakit, és nagyon türelmesnek lenni vele szemben.
Tegyük fel, hogy Ter Stegen a kiszemelt. melyik a jobb? Véd 3-4 meccset a bajnokságban, 1-et a BL-ben, meg ? meccset a kupában. Ráadásul mind ilyen mikiegér csapatok ellen. Nem lenne vmi óriási esélye így a fejlődésre. A Gladbachban 30-34 meccs adott + a német kupa ameddig mennek. Közben játszik Bayern, Dortmund, Schalke szintű csapatokkal. Egyértelmű,hogy melyikben van több potenciál. Ráadásul a fizetését is állnunk kéne mellé. Nem sok értelme lenne.
jah de addig meg feljebb kuszik az ara!
Lezárt