FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.14. 12:54:13

recrea írta:Szép kupa, a következő 100 évre azt kívánom, h minden évben "csak" egy kupa essen le a csapatnak. Hol kell aláírni?
Végre valakinek helytálló a hozzáállása ...
Olyan méretű az elégedetlenség némelyik emberben, hogy nem érdemli meg a csapat. Vagy nem látott igazán rossz szezont még.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.14. 12:33:58

Csak pillanatokat láttam az ünneplésből, de van egy észrevételem.

Természetesen lehet kritikát megfogalmazni a csapattal szemben, hovatovább szidni és bántani is lehet a játékosokat, de azért nekem az baromi szimpatikus, h pl. Fabregas vagy Alves a feje tetejéig kék-gránátvörösbe volt beöltözve. De Song is tele volt Barca zászlóval, Pique kissé visszafogott volt tegnap, amihez nem szoktunk hozzá, biztosan a család miatt.

Szóval elsősorban a játéka határoz meg egy-egy játékost, de Fabre-n és Alves-en nagyon látszik, h imádják, szeretik a klubot, elkötelezett Barca-fanok, ez nekem sokat jelent, még innen, 2000 km-ről is.

Szép kupa, a következő 100 évre azt kívánom, h minden évben "csak" egy kupa essen le a csapatnak. Hol kell aláírni?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.14. 11:27:01

Felbecsülhetetlen értékű kép:
http://www.whosay.com/cristiantello/photos/340030
Xavi... :lol:
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.05.13. 18:44:18

"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.13. 10:27:41

Ebben a csapatban már nincs komoly potenciál. Teljesen őrült gondolat. Ugyanezeket irták a Reikard éra vége felé - aztán mi lett a vége. Kifutottak, kifujtak.
Fecó
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.05.13. 10:03:01

A tegnapi meccsre annyit tudok mondani, hogy borzalmas. Megnyerték emberhátrányban, nem volt tétje, behúzták a bajnokságot. Ez mind nagyon szép, de nekem hiába bizonygatják, hogy sikeres év volt és a bajnokság az igazán fontos, akkor is itt van bennem az a 7-0. Az egy történelmi vereség volt és nem lehet elmenni kézlegyintéssel mellette. Azzal a játékkal, amit tegnap és nagyjából egész tavasszal produkáltak, jövőre megint nem lesz reális esélyünk a BL győzelemre, hiába hoznak ide akárkit. Nem is azzal kéne elsődlegesen foglalkozni, hogy jön-e Neymar, vagy Silva, mert nem ezen fog múlni a sikerességünk. A jelenlegi keretünkben sokan kritikán alul teljesítettek, de a legfontosabb, hogy csapatszinten vagyunk kevesek egy európai topcsapat ellen. Ami Pep-teamet a világ fölé emelte a gyors, csapatszintű, agresszív letámadás, a pálya összeszűkítése, a sok mozgás, hogy nem álltak le egy rúgott gólnál, az már mind a múlt, csak töredékeit kaptuk vissza tegnap is. Természetesen érthető, hisz mindent megnyertek, nem éhesek és rengeteg meccs van a lábukban. Lejtőn vagyunk, már Pep tavalyi éve óta és nehezen tudom elképzelni, hogy ez az edzői garnitúra a lelki és mentális téren tudna valami drasztikusat változtatni. Pesszimista vagyok, de remélem tévedek.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.11. 09:30:50

Szerintem ne ötéves ciklusokban gondolkodjunk. Nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő. Lehet még 3 éves sikerszériánk se lesz... Inkább mindig a következő célokra koncentráljunk. Jelen esetben ez a jól befejezett szezont és egy eredményesen felkészült nyárt jelenti.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.05.10. 20:47:52

Yaya(07-10) írta:én csak azt mondom, hogy ebben a generációban hatalmas potenciál van. Pep kihozott belőlük 14 kupát, de bennük van még legalább ennyi. a csapat gerince fiatal, de rutinos játékos, bőven bennük van még egy 5 éves ciklus, ahol a csúcs közelébe lehetnek. a mostani formánkat elnézve, azért elég messze van a münchen, szóval van hová fejlődni. Piqué, Alba, Adriano, Masch, Sergio, Thiago, Song, Cesc, Ini, Tello, Messi, Sanchez, Pedro alapra azért lehet építeni a jövőben is. a lényeg, hogy egyben kell tartani a keretet, 2-3 igazolással frissíteni, és normális szakmai munkával határ a csillagos ég.
Csak az újabb 5 éves ciklushoz ( ami egyébként hatalmas elvárás, és sok tényezőnek kell egyszerre meglenni, hogy létrejöhessen), ahhoz kell egy olyan csapat, amiben több a motivált játékos, mint a motiválatlan, illetve kell egy jó edző, aki megfelelő taktikával küldi ki a pályára a játékosokat, jól motiválja őket, és a többi csapat maximum csak elméletben tudja a gyengéinket, de gyakorlatban nem tudja őket a saját javára kamatoztatni.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.10. 20:22:36

én csak azt mondom, hogy ebben a generációban hatalmas potenciál van. Pep kihozott belőlük 14 kupát, de bennük van még legalább ennyi. a csapat gerince fiatal, de rutinos játékos, bőven bennük van még egy 5 éves ciklus, ahol a csúcs közelébe lehetnek. a mostani formánkat elnézve, azért elég messze van a münchen, szóval van hová fejlődni. Piqué, Alba, Adriano, Masch, Sergio, Thiago, Song, Cesc, Ini, Tello, Messi, Sanchez, Pedro alapra azért lehet építeni a jövőben is. a lényeg, hogy egyben kell tartani a keretet, 2-3 igazolással frissíteni, és normális szakmai munkával határ a csillagos ég.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.10. 19:23:28

Yaya(07-10) írta:ez a poszt azért hülyeség, mert a többi csapatnak nem álltak rendelkezésére ilyen kiváló játékosok. akárhogy is nézem óriási csalódás a BL bukásunk, és ezen nem változtat, hogy az arsenal kb 8 éve nem nyert semmit. ha sz@r lenne a csapat, senki nem elégedetlenkedne, de a világ legjobb játékosaitól csalódás, és elfogadhatatlan a 0:7. ezzel a kerettel kb elvárható szintet hozott a pep, bár nekem még így is van hiányérzetem...leginkább a 2010es BL kudarc és a tavalyi BL bukta fájó emlék. sok mindent nyertek a srácok, de azért azt látni kell, hogy nemzetközi szinten nagyon kevés volt a kiváló ellenfél. egyszer sem estünk ki Pep alatt nálunk erősebb csapat ellen. míg ez a mostani bayern van olyan jó, mint a csapat fénykorában, illetve a dortmund, mu, real 3-as is komoly erőfeszítésre késztetné Pep álomcsapatát.
Ebből a 4 csapatból max. a Bayern München. De azt nem tudom, hogy mit kezdenének azzal, ha egyáltalán nincs náluk a labda, a védelmünkben a világ legjobbja, Piqué és a fénykorában lévő Puyol lenne. Ja elől pedig Messi, Eto és Henry, akik nem csak a pályán voltak, hanem egész meccsen presszionáltak és nem mellékesen 100-at vágtak, amiből nem Messi 60-at... Ja és ez a taktika, akkor merőben új volt. Ez a Bayern és Real már 5 éve látja ezt a focit, néhol sikerült is a nagy számok törvénye alapján felülmúlni minket. Szóval én finoman bánnék a jelzővel. A Bayern ellen is meg fogják találni előbb, vagy utóbb az ellenszert. Mou?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.05.10. 19:01:08

Yaya(07-10) írta:ez a poszt azért hülyeség, mert a többi csapatnak nem álltak rendelkezésére ilyen kiváló játékosok. akárhogy is nézem óriási csalódás a BL bukásunk, és ezen nem változtat, hogy az arsenal kb 8 éve nem nyert semmit. ha sz@r lenne a csapat, senki nem elégedetlenkedne, de a világ legjobb játékosaitól csalódás, és elfogadhatatlan a 0:7. ezzel a kerettel kb elvárható szintet hozott a pep, bár nekem még így is van hiányérzetem...leginkább a 2010es BL kudarc és a tavalyi BL bukta fájó emlék. sok mindent nyertek a srácok, de azért azt látni kell, hogy nemzetközi szinten nagyon kevés volt a kiváló ellenfél. egyszer sem estünk ki Pep alatt nálunk erősebb csapat ellen. míg ez a mostani bayern van olyan jó, mint a csapat fénykorában, illetve a dortmund, mu, real 3-as is komoly erőfeszítésre késztetné Pep álomcsapatát.
Játszottunk a Real ellen, a Bayern ellen, hogy csak két példát hozzak, illetve akkoriban újnak számított amit hoztunk, nem tudtak a csapatok mit kezdeni a nagy labdatartásunkkal, Messi új pozíciójával kb. minden csapatot megleptünk. Ez a néhány példa, illetve még pár apróbb dolog ahhoz segített minket, hogy a világ legjobbjai legyünk, így nehéz lett volna erősebb csapattal játszani. Amúgy minden BL győzelemben nagy szerepe van a szerencsének, akár a sorsolás terén, akár egy adott meccsen, és még azt sem szabad elfelejteni, hogy sokat számít, hogy ki mennyire motiváltan megy ki a gyepre, milyen formában van éppen aznap. Nem lehet összehasonlítani a 3 évvel ezelőtti Barcát a mostani mezőny csapataival, mint ahogy pl. az Aranycsapatot sem tudjuk se jobbnak se rosszabbnak mondani, mint egy-egy másik korszakos csapatot.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.10. 18:46:59

ez a poszt azért hülyeség, mert a többi csapatnak nem álltak rendelkezésére ilyen kiváló játékosok. akárhogy is nézem óriási csalódás a BL bukásunk, és ezen nem változtat, hogy az arsenal kb 8 éve nem nyert semmit. ha sz@r lenne a csapat, senki nem elégedetlenkedne, de a világ legjobb játékosaitól csalódás, és elfogadhatatlan a 0:7. ezzel a kerettel kb elvárható szintet hozott a pep, bár nekem még így is van hiányérzetem...leginkább a 2010es BL kudarc és a tavalyi BL bukta fájó emlék. sok mindent nyertek a srácok, de azért azt látni kell, hogy nemzetközi szinten nagyon kevés volt a kiváló ellenfél. egyszer sem estünk ki Pep alatt nálunk erősebb csapat ellen. míg ez a mostani bayern van olyan jó, mint a csapat fénykorában, illetve a dortmund, mu, real 3-as is komoly erőfeszítésre késztetné Pep álomcsapatát.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.05.10. 15:54:53

Gondolatébresztőnek az elégedetlenkedőknek:

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... zennegyet/
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.09. 14:57:52

bennike123 írta:
shutterisland írta:nálam a jövő évi keret ez lenne :

kapusok : ter stegen, pinto

védők : adriano,alves,alba,montoya,pique,puyol,masch,hummels,bartra

kp : song,busquets,cesc,xavi,iniesta,thiago

támadók : pedro,messi,sanchez,neymar,deulofeu

kozeppalyara Sergi Robertot tamadokhoz Tellot is hozzatennem,egyebkent nalam is ugyan ez!
meg még Pedrot cserélném Villára és VV is maradhatna :D a 4-1-2-1-2-es játékrendzserben Cescnek is meg lenne a posztja. (tudom nem fm csak vélemény) :D :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.09. 14:45:14

Azért durva, hogy Tello-n és MOntoya-n kívül mindenki kiesett valamilyen úton-módon. Szerintem ezzel is rekordot döntöttünk. Nem szeretnék több ilyen idényt.
Forca Barca!!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.08. 19:56:58

Az idei sérüléseink listája. Nem rövid... :?
Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.05.02. 17:53:19

shutterisland írta:nálam a jövő évi keret ez lenne :

kapusok : ter stegen, pinto

védők : adriano,alves,alba,montoya,pique,puyol,masch,hummels,bartra

kp : song,busquets,cesc,xavi,iniesta,thiago

támadók : pedro,messi,sanchez,neymar,deulofeu

kozeppalyara Sergi Robertot tamadokhoz Tellot is hozzatennem,egyebkent nalam is ugyan ez!
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2013.05.02. 17:26:13

Visszaolvasva, sok emberrel egyetértek, hogy a tavalyi szezonban jobbak voltunk és a csapat is jobban ment. Szvsz, ami a mostani barca és a három évvel ezelőtti barca között a legnagyobb különbség az az, amikor a pályára lépnek:
3 éve a mi játékosaink nem hitték, hogy a világ legjobbjai, ellenben az ellenfelek igen és tartottak is tőlünk.
Most mi lépünk úgy pályára, hogy mi vagyunk a királyok, de az ellenfelek már nem félnek tőlünk és már nem így gondolják.

Sokan írtátok, Neymart, Hummels érkezőnek. Úgy gondolom egy vagy két fecske nem csinál nyarat. Alapjában kellene változtatni a csapaton és éppen ezért érzem, hogy Tito nem a legjobb ember erre. Itt nőtt fel és túlságosan hű a barca hagyományokhoz és nem érzem, hogy képes a taktikai repertoárunkat bővíteni. Márpedig észre kell venni, hogy kiismertek minket, és idén még csak a bayern és a reál, de jövőre már egy Malaga vagy más erősebb középcsapat is meleg lehet.
Éppen ezért nem tudom szidni sem Fabregast sem Alexist (kivétel mikor egy az egyben van a kapussal és kihagyja :)) Mindketten hajtanak de látni kell, hogy a tikitakánkban nem találják a helyüket. Pedig egyik sem felejtett el focizni, Cescnek nem három jó meccse volt az Arsenálba, amiért leszerződtettük ugyanez igaz Sancezra is. Egész szezonokon át kimagaslót teljesítettek itt meg olyanok, mint a f.s.
Itt jön a képbe egy jó edző, aki belátja, hogy változtatni kell és nem lehet mindig a hagyományokba kapaszkodni és ugyanabban a felállásban pályára küldeni a csapatot. Meg kell találni a játékosok helyét. Jelenleg lényegében teljesen Messire épül a játékunk, ha ő nincs és a 40 valahány gólja, jelenleg erősen a középmezőnyben bukdácsolnánk. Mégis úgy érzem ne Barca legyen Messiért, hanem Messi a barcáért. Őt is ki lehet rakni szélre, vagy előre, nem mindig a hamis kilencesként játszatni.
Remélem, hogy ez Vilanova fejében is megfordult már és épp a jövő évet tervezi.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 16:21:20

bence-barca írta:Én Pedrot még kipaterolnám, mostanában vhogy elfogyott vele a türelmem nagyon. Sokáig védtem meg minden, de most már elküldeném. Akár helyette maradhatna Villa.
Csak az a baj, Pedro az, aki biztosan marad a Villa-Sánchez-Pedro trióból.
Ezt én is így gondolom, szerintem ha Pedro tíz öngóllal és kilencvenhat elhibázott ziccerrel zárta volna a szezont, akkor is maradna... Alexis-Villa párosból meg nem is tudom, kit küldenék el inkább, talán inkább a hetesünket, Alexis fiatalabb, benne még látok potenciált, az idei idénye sem lenne olyan rossz, ha a kapu előtt nem egy chilei Torres lenne. Ha a helyzetkihasználásán javítani tud, sokkal többet adhat majd a csapatnak, mint eddig.

Ettől eltekintve tetszik a shutter-féle keret, még Tellóval egészíteném ki a listát.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 16:08:04

shutterisland írta:nálam a jövő évi keret ez lenne :

kapusok : ter stegen, pinto

védők : adriano,alves,alba,montoya,pique,puyol,masch,hummels,bartra

kp : song,busquets,cesc,xavi,iniesta,thiago

támadók : pedro,messi,sanchez,neymar,deulofeu
Szerintem ez is lesz, legalábbis a szóbeszéd erre utal...[/quote]

Én Pedrot még kipaterolnám, mostanában vhogy elfogyott vele a türelmem nagyon. Sokáig védtem meg minden, de most már elküldeném. Akár helyette maradhatna Villa.
Csak az a baj, Pedro az, aki biztosan marad a Villa-Sánchez-Pedro trióból.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.02. 15:36:27

recrea írta:
shutterisland írta:nálam a jövő évi keret ez lenne :

kapusok : ter stegen, pinto

védők : adriano,alves,alba,montoya,pique,puyol,masch,hummels,bartra

kp : song,busquets,cesc,xavi,iniesta,thiago

támadók : pedro,messi,sanchez,neymar,deulofeu
Szerintem ez is lesz, legalábbis a szóbeszéd erre utal...
Plusz Tello és JdS.
Ennél nagyobb változás szerintem sem lesz. Bár, hogy ezek a nevek lesznek-e az újak azt nem tudom, Neymar valszeg.

Sokan írják én Adrianot is megtartanám, talán kiküszöböljük ezt a sok sérülést a jövőben, amúgy meg nincs vele különösebb bajom.
A Pedro, Villa, Alexis hármasból Villa a legvalószínűbb távozó. Alexisben talán még van annyi, hogy megnézzük mit tudna egy remélhetőleg jobban pörgő és harapó csapatban a Messi-Neymar párossal. Meg azért rengetegszer került ő helyzetbe, csak ugye azokat szinte 90%ban kihagyta, szerintem vagy 15 gól maradt a lábában a bajnokágban. Ha jövőre is kimaradnak az ajtó ablak helyzetek akkor visz lát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2013.05.02. 14:28:59

Alves kell még ide gyerekek, az egyik legjobb a posztján. Sokkal több szenzációs meccset nyújtott mint gyengébbet. Ő maradjon. Ennek ellenére egy stabil bekk tényleg nem ártana. Egy Puyol kaliber, aki szívvel lélekkel odateszi magát a védekezésben, és munkában. Csatársor? Villa szerintem sem alkotott maradandót, részemről mehet. Tello játéka mindig is tetszett, többet kellene játszatni, a bajnokságban úgyis van rá lehetőség. Szvsz egy Neymar-Messi világverő kombó lehet, de a védelmünk idén sajnos katasztrofális, egy erős támadó szekció nem elég.
Tito? Hát, nem egy határozott edző, pedig nekünk most az kellene aki keményen gatyába ráz minket.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.02. 14:00:45

Alcantara írta:
LG írta: jó néhány játékos van, akinél nem tegnap, hanem 1,5-2 éve kezdődtek a problémák: pl. Alves, Pique, Pedro, Villa. Ezt a négyes pakkor mindenképp elküldeném nyáron, de félek, hogy Villanova túl beszari alak hozzá.
Érdekes egybeesés! Amennyiben jól emlékszem Pepnek az utolsó évében éppen az általad felsoroltak közül akart ő is 3 embert elküldeni néhány megjelent cikk szerint. Akkor túlzásnak tartottam laikusként, ma már azt gondolom igaza volt.
Igen, erre én is emlékszem, + Fabregassal is volt vmi balhéja. Igy utólag azt gondolom, hogy Pep már tavaly ilyenkor nagyon jól látta, hogy ezekkel a játékosokkal probléma van, de mivel távozott, már nem tudott velük semmit csinálni. Villanova pedig nem akart, vagy nem mert? És attól tartok, hogy idén nyáron sem fogja őket elküldeni, lehet egyiküket sem. Ehhez képest Pep már bejelentette, hogy nem számol Robbennel, és Gomezzel a Bayernban, pedig ők nem futnak olyan rossz szezont, sőt. De nagyon okosan látja, hogy a jövőben rájuk már nem érdemes építeni.
Bocsánatot kell kérnem Guardiolátol, mert alaposan lebecsültem a munkásságát anno, most egy év elteltével már úgy gondolom, hogy bizony nagyon komoly része volt a sikerekben. Pl. azzal, hogy olyan döntéseket meg mert húzni, amiket nagyon kevés edző mert volna a világon. Attól tartok Tito nem ilyen, legalábbis a mostani nyilatkozataiból ez jön le. Aztán lehet nyáron meglep, bárcsak úgy lenne.

Mikaos! Kb. ugyanezt írtad az odavágó után is, amire én reagáltam, de figyelmen kívül hagytad, még egyszer én meg nem írom le ugyanazt. Csak annyit írnék, hogy sokan hozzátok fel érvnek a bajnoki címet. Tavaly nem nyertük meg, ettől függetlenül a tavalyi csapatot sokkal, de sokkal erősebbnek, és szimpatikusabbnak is tartom az ideinél. Tavaly ott voltuk a világ elitben, csak kevés hiányzott a sikerhez, idén közünk nem volt hozzá, a középcsapatokkal szenvedtünk, a Real rendre elvert, a Bayern történelmi verést mért ránk. Tavaly egy nagyon jó Madrid ellen buktuk a bajnokságot, idén egy sokkal gyengébb Madriddal szemben nyertük, akik ráadásul az idei szezont a BL tették fel. Ettől függetlenül a mostani Barcánál még őket is erősebbnek tartom.
A BL elődöntő sem hangzik rosszul, de ehhez kellet a szerencsés sorsolás is. Ha hamarább jön egy erős csapat, akkor elvérzünk.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.02. 13:44:24

Piqúé:"Most mát a bajnokságra kell koncentrálni, és mielőtt befejezni. Ami a következő idényt illeti, meg kell hozni bizonyos döntéseket"
Sandro R:Nem tudom mire gondolt, erről kérdezzék őt. nekünk most az a legfontosabb, hogy megnyerjük a bajnokságot, majd csak utána döntünk a következő évről."

De mik lesznek majd ezek a döntések, ez lesz az igazán nagy kérdés a szezon végén. :?: :roll:
pezZy írta:Tito nyilatkozata..

magyarázta Vilanova, aki egyúttal a jövőt illetően leszögezte: nincs szükség csapaterősítésre, új játékosok szerződtetésére, elegendő, ha mindenki felépül és rendelkezésre áll a Barcánál. :roll:
Ha tényleg ezt mondta, akkor ez mindent elmond róla. :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.02. 14:25:24-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.02. 13:39:01

Egyébként nem igaz, amit mond, jó néhány játékos van, akinél nem tegnap, hanem 1,5-2 éve kezdődtek a problémák: pl. Alves, Pique, Pedro, Villa. Ezt a négyes pakkor mindenképp elküldeném nyáron, de félek, hogy Villanova túl beszari alak hozzá.
Pique-vel azért én várnék egy nyarat. Az az öngól szerintem észhez téríti majd.
Villa idejöttét már akkor elleneztem amikor idejött. Mondjuk ő is szerzett sok szép pillanatot nekünk, de semmivel nem volt jobb mint mondjuk Ibrahimovich, de Villa kellett "mert beleillett a játékunkba."
Meg már akkor 28 volt, hosszútávra nem volt jó.
Lezárt