Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.06.18. 13:03:36

Zubizaretta beadta a lemondását, de Rosell visszautasította. Állítólag Zubi egyik embere csinált pár ökör igazolást az utánpótlásban és ezért kiakarták rúgni és ezért ő is lépni akar/akart.

Állítólag Tito is felajánlotta lemondását a bajnokság megnyerése után + a betegség miatti herce-hurca miatt.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.14. 16:54:42

de ez egyébként már akkora off, mint egy ház, menjünk a topicjába


Ez egy nagyon jó ötlet!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.14. 16:24:31

Ha katalán, akkor nem baj, hogy pénzéhes? És Alves? Ő nem katalán.
Persze én sem szeretem a pénzéhes játékosokat, de klasszis középső védő, aki a védelmünk vezére lehetne iszonyatosan kéne, azt pedig nem könnyű találni, és Silva tűnik a legjobb opciónak, hisz a világon egyik, ha nem legjobb posztján jelenleg. Idén mondjuk megértem, hogy nem jön, hisz most már tényleg nagyon sokba fájna, tavaly nyáron viszont kicsit mélyebbre kellett volna nyúlni a pénztárcába, és elhozni.
Az utóbbi évek sikereit azért Laporta bácsi szépen megalapozta a számára, Sandronak csak a szintet kellett tartania, illetve kellett volna, mert szerintem ebben a szezonban nem igazán sikerült, de ez véleményes. Szerintem igazán nagy igazolása sem volt még Rosselnek, jó kiegészítő embereket hozott, talán Mascherano, aki kicsit több is ennél, de igazán nagyon még nem tudott villantani.
Most Neymarral változtathat ezen, ha tényleg akkora zseni lesz a srác, amekkorának a média kikiáltotta, akkor ő lehet nagy dobása Rosselnek, akivel bebiztosíthatja az elnöki székét Laporta ellenében. Mondjuk egy klasszis bekket sem lenne rossz találnia. Mert ha Neymar mégsem lesz akkora ász, és a védőproblémát sem sikerül megoldani, akkor valószinűleg nem lesz sikeres a szezonunk sem, és akkor bajban lehet Sándor barátunk.
Egyébként akik azt írják, vagy gondolják, hogy azért nem volt érdeklődő, mert a kutyának se kell, azok kicsit gondolkozzanak többet, üzleti vonalon...

Adott egy szituáció: egy kapus, aki mindenképpen el akar menni, és egy klub, aki hajlandó arra, hogy a szerződése lejártáig marasztalja a játékost. Na már most ki az a hülye idióta tulajdonos, aki egy ilyen helyzetben nem várja meg a jövő nyarat? Még az arabok is úgy vannak vele, hogy ha nem muszáj, akkor nem adnak ki 10-15 millió eurót egy játékosért, akit 1 év múlva 0 eurocentért megvehetnek. Mivel egy klubnál sincs égető kapuskérdés, így hülyék lennének kidobni az ablakon 10-15 millió júrót. Nyilván ha lett volna ilyen hülye tulajdonos, akkor a többi klub is lépett volna, akiknek kell VV. De addig, amíg nincs veszélyben az, hogy valaki elviszi az orruk elől, addig of course hogy senki se fog arrébb rakni egy szalmaszálat se a transzfer érdekében.
+ eleve nagyon kevés klub van, aki megtudná adni Valdes fizetési igényeit, sőt, ha belegondolunk, a Monacon kívül más nem is nagyon jöhet szóba, vagy esetleg Oroszország, vagy vmelyik gazdag arab ország, bár annyira csak nem akarja leadni a szintet Valdes.
Mondjuk akkor pechje lenne, ha a Monaco is találna egy jó kapust, aztán jövőre nekik sem kéne.
ha van valaki akinek kell, az nem várja meg még ingyen mehet, mert akkor elvileg több klub is beszáll a buliba, és jóval több csapattal kell versengenie érte. sztem így logikus.
Igen, csak ahogy feljebb irtam, Valdes valószinűleg sok-sok pénzt akar keresni. Szóval maradnak az újgazdag csapatok, és azok közül is kiesnek, akiknek megvan a stabil elsőszámú kapusuk, tehát nem sok csapat jöhet szóba...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2013.06.14. 16:34:09-kor.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.13. 21:18:27

shutterisland írta:jól veszem ki, hogy odaszúrt a realnak a főoldali hírben olvasható nyilatkozatában ? (messis részben)

kell a szájkarakte, sándor.
Nem hiszem, hogy ezzel baj van, ugyanis maximálisan igaza van. Ameddig meg Pérez beszólhat, addig Sandro is.

(az persze megint más kérdés, hogy senki nem kérdezte más klubról valószínűleg.. :D Meg az is, hogy ez kinek szimpatikus és kinek nem, nekem ezekkel a szurkákkal azért nincs bajom, mert nem kell behúzni fülünk-farkunk.)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.13. 21:14:37

jól veszem ki, hogy odaszúrt a realnak a főoldali hírben olvasható nyilatkozatában ? (messis részben)

kell a szájkarakte, sándor. :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.13. 20:54:00

Ezentúl nem akarok hallani olyat Sandrotól,hogy kevés a pénz,spórolni kell,stb...
Épp most hagy kiúszni a kasszából 15-20M eurot.
És tudom,mit foglalkozok én a pénzügyekkel, jogos is, de pont ezért ne is fárasszanak a fénymásolós maszlaggal a spórolásról.


Looka: és jövőre majd fogunk ? Azt csinaljunk ezzel is mint a középhátvéd poszttal az elmúlt években,halogatjuk a problema megoldását.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.13. 20:51:20

Lionel85 írta:Úgy látszik mi egy szeretetszolgálat vagyunk, azért megyünk bele abba, hogy ne idén menjen el Valdés pénzért, hanem jövőre ingyért...
Vagy lehet, hogy csak egyszerűen úgy döntöttek Titóék, hogy nem találnak megfelelő helyettest (szerintük megfelelőt, nem a fórum szerint megfelelőt), ezért inkább maradnak a következő évre a (szerintük) biztos megoldás mellett? Áh, kizárt.

Az más kérdés, hogy ezzel ki ért egyet és ki nem.

Szerk.: Csak hogy Rosellhez is hozzászóljak. Nem fogják leváltani, és nem is értem, hogy merült ez fel. A sok visszásság (ami olyan problémát vet fel, ami miatt leváltanák) meg számomra ismeretlen, lehet, hogy behunyt szemmel járok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára looka 2013.06.13. 20:56:16-kor.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.13. 20:44:23

Lionel85 írta:Úgy látszik mi egy szeretetszolgálat vagyunk, azért megyünk bele abba, hogy ne idén menjen el Valdés pénzért, hanem jövőre ingyért...
Nem azért, hanem azért, mert senki nem ad érte pénzt, de ez már más téma...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.13. 20:28:30

Úgy látszik mi egy szeretetszolgálat vagyunk, azért megyünk bele abba, hogy ne idén menjen el Valdés pénzért, hanem jövőre ingyért...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.06. 16:08:09

MQuC írta:Nekem nincs kétségem, hogy Rosellt leváltják. Sok a kétes dolog körülötte. Igazolások plusz az edzői stáb cseréje...
Nem lesz ilyen.
Ahhoz, hogy leváltsák ugye bizalmatlansági szavazást kéne indítani ellene. Ehhez meg egy karizmatikus kihívóra van szükség, pont olyanra amilyen Rosell is volt Laporta idején. Ehhez szükség van egy ilyen emberre mert a sociok maguktól nem fognak úgy dönteni, hogy most leváltjuk az elnököt aztán lesz aki lesz, valakinek fel kell ehhez szítani a hangulatot.

Nekem nagyon unszimpatikus Rosell, de kirívó hibákat nem tudnék felsorolni ami miatt mennie kéne. Sok apró vagy nem is olyan apró bosszantó dolgot lehetne mondani, de külön külön és összesen sem akkora hibák ezek, hogy "fellázadjanak" ellene.
De azt azért el lehet mondani, hogy az előző vezetés jobban szerethető volt szerintem.
2016ig maradni fog (ha nem dől össze a világ) mert ugye őt már nem 4 hanem 6 évre választották.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.06. 07:22:16

MQuC írta:Nekem nincs kétségem, hogy Rosellt leváltják. Sok a kétes dolog körülötte. Igazolások plusz az edzői stáb cseréje...
Megosztanád ezeket a "kétes" dolgokat másokkal is, ha megkérhetlek?
Mindig örülök, ha megbízható, pontos információ birtokába juthatok mások által.
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.06.06. 00:16:19

MQuC írta:Nekem nincs kétségem, hogy Rosellt leváltják. Sok a kétes dolog körülötte. Igazolások plusz az edzői stáb cseréje...
Valószínűleg jót is tenne a klubnak, ha leváltanák ... :roll:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 22:05:57

Nekem nincs kétségem, hogy Rosellt leváltják. Sok a kétes dolog körülötte. Igazolások plusz az edzői stáb cseréje...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.04. 16:56:37

Toiss: Sandro Rosell & Mark Malakiás :D Az öreg beszállt Neymar bandájába :lol: Már csak a bézbóz sapka hiányzik :mrgreen:
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 13:20:07

mes írta:Eleg erdekes, hogy egy kerdesre sem kaptunk konkret valaszt :lol:
Mondjuk úgy, h igazi politikusként válaszolt :lol:
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.03.24. 12:52:23

Eleg erdekes, hogy egy kerdesre sem kaptunk konkret valaszt :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.24. 11:27:05

Rosellel készítettek egy elég hosszú interjút. Kérdezgették ma Neymarral kapcsolatban is.

Sok a különbség Messi és Neymar között?
Igen, természetesen. Messi számomra a futball történelem legjobb játékosa. Egyedi képességekkel rendelkezik.

A szurkolók szerint Messi és Neymar nem biztos, hogy megértenék egymást a pályán.
A nagy játékosok mindig megértik egymást!

Az is aggodalomra adhat okot, hogy Neymar nem tudna alkalmazkodni.
Neymarnak 2014-ig van szerződése, de ha egy nap eligazol Európába, legyen az Barcelona, Madrid vagy München, nincs kétségem afelől, hogy tudni fog alkalmazkodni.

A Madrid megduplázná a Barcelona ajánlatát, a City pedig üres csekkett tett az asztalra. Nem aggódik emiatt?
Nem. Szeretnénk ha a játékosok nem gazdasági szempontból jönnének, hanem hogy segítsék a csapatot.

És a klub kifizetne Neymarért 80 milliót?
A Barcelona nem egy cég hanem egy futball klub.

Hány klub szeretné leigazolni Neymart?

Véleményem szerint az összes!

Még a Bayern München is?
Tudomásom szerint igen, és meg is tudják fizetni.

mundodeportivo

A többi kérdés, illetve válasz.

Mi fog történni Abidallal?
Örülünk neki, hogy visszatért és már a csapattal dolgozhat. Izgatottan várjuk a folytatást!

Leigazolná Mourinhot?
Nem, soha!

És Cristianot?
Őt 17 évesen megpróbáltuk, de akkoriban nem engedhette meg magának a klub, hogy sok pénzt kifizessen.

mundodeportivo
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.14. 21:40:04

A Milan kiverésévek oxigénpalackot kapott. Most senki se sürget lényegi változást, sztárigazolásra meg ő is hajt. Meglátjuk.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.10. 13:03:43

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... -ban,50147

Érdekes dolog, hogy éppen amikor gödörben van a csapat, akkor kerül ez a napvilágra! :roll:
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.05. 09:33:48

[quote="Messidona10"][quote="sura"]

Másrészt szerintem se kell kongatni a vészharangot, egyrészt mert semmi nem veszett el, másfelől meg gyengébb sorozat mindig van.[/quote]

Ha minden sikerül tavasszal, akkor gond egy szál se: Rosell mennybe megy.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.02.04. 10:49:40

sura írta: Ő választott "házon belül" edzőt, ő tartotta megfelelőnek a kényszerű "távedzői" megoldást, ő köti a játékosokkal a szerződéseket, ő dönt arról, hogy kit engednek el és mikor. Ki másé lenne a felelősség a csapat tavaszi eredményeiért? Neki van lehetősége szituációkba való "belenyúlásbsa" is, ha rossz tendenciát lát.
Ő megy fel a pályára tizedmagával, ő játszik 90 percet hetente kétszer, ő lő gólokat és hagy ki helyzeteket, stb. Azért azt ne felejtsük el, hogy a csapat elsősorban játékosokból áll, és akik játszanak, azok ők.
Másrészt szerintem se kell kongatni a vészharangot, egyrészt mert semmi nem veszett el, másfelől meg gyengébb sorozat mindig van.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.02.04. 10:08:30

sura írta:
BritishKnight írta: Ezt kifejtenéd bővebben?
Ő választott "házon belül" edzőt, ő tartotta megfelelőnek a kényszerű "távedzői" megoldást, ő köti a játékosokkal a szerződéseket, ő dönt arról, hogy kit engednek el és mikor. Ki másé lenne a felelősség a csapat tavaszi eredményeiért? Neki van lehetősége szituációkba való "belenyúlásbsa" is, ha rossz tendenciát lát.
Húha ember! Ne idegesítsd fel magad ennyire, mert megárt. Mégis mi a gond eddig a csapat tavaszi teljesítményével? Minden sorozatban állunk még, a kupában kedvező helyzetből várjuk a visszavágót, a bajnokságban utcahosszal vezetünk. Ha nem csak tegnap óta nézel Barca meccseket, akkor tudhatnád, hogy ez a szokásos tél végi formahanyatlás már teljesen megszokott dolog. Kár rajta görcsölni, mert visszatérő jelenség. El kell fogadni, túl kell esni rajta, mint a szokásos téli megfázáson és aztán jöhet a tavaszi menetelés. Tito betegségéről pedig senki (még maga Tito sem) tudott a szerződés aláírásakor, az csak most a tél folyamán derült ki, hogy kiújult a régi problémája. Szerinted a megfelelő megoldás ilyenkor az, hogy rúgjuk ki szerencsétlent, mert beteg merészelt lenni? Minden beteg alkalmazott esetében ez lenne a humánus eljárás? Nem inkább támogatni és segíteni kellene, hogy minél hamarabb gyógyultan visszatérhessen? Rosell belenyúlásait pedig inkább ne erőltessük. Láttunk már rá bőven példát milyen az, amikor egy klubelnök diktálja a feltételeket.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2013.02.04. 09:56:38

Vészmadár Gandalf :D

Sebaj, kellenek ilyenek is, legalább van kin bosszankodni vagy épp nevetni.
:wink:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.02.04. 09:55:25

sura írta:Azt hiszem, elérkezett számára a cselekvés ideje.
Szerintem ennek a kifejtésére gondolt BK!

Mire gondolsz? Valdes helyett télen nem lehetett kapust hozni, most akkor Pintonak kellene védenie?.
Tán ki kellett volna rúgnia Titot? Vagy idehozni egy vadidegen edzőt ideiglenesen pár hónapra?
Vészharangokat kellene kongatni, mert nem nyertünk a Mestallaban és mert egy jó Real ellen csak nagyon kedvező - és nem tuti továbbjutó - helyzetből várjuk a kupát?

Milyen cselekvésnek jött el most az ideje?
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.04. 09:47:23

[quote="BritishKnight"][quote="sura"]Azt hiszem, elérkezett számára a cselekvés ideje. Végülis minden, ami történik (vagy nem történik) egyedül az ő felelőssége![/quote]

Ezt kifejtenéd bővebben?[/quote]

Ő választott "házon belül" edzőt, ő tartotta megfelelőnek a kényszerű "távedzői" megoldást, ő köti a játékosokkal a szerződéseket, ő dönt arról, hogy kit engednek el és mikor. Ki másé lenne a felelősség a csapat tavaszi eredményeiért? Neki van lehetősége szituációkba való "belenyúlásbsa" is, ha rossz tendenciát lát.
Lezárt
cron