Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.18. 22:06:43

Yaya(07-10) írta:Victor, Piqué és Messi. a 3 pótolhatatlan játékosunk közül most egyet elveszítünk..
ne vedd rossz néven, de nem is olvastam tovább :lol: valdes mint pótolhatatlan?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.01.18. 21:05:05

Victor, Piqué és Messi. a 3 pótolhatatlan játékosunk közül most egyet elveszítünk.

Még jó, hogy Messiék most hosszabbítottak. nem lenne jó, ha egy csapásra elkezdenének világot látnia sztárjaink. nagyon remélem nem fog széthullani a csapat, ahogyan a kéziseket szétkapták.

stabilizálni kellene a spanyol ligát valahogy, mert a rengeteg adósság tönkre vághatja az egészet. a jó spanyol játékosok kiáramlása elkezdődött, még szerencse, hogy nálunk ennyi saját nevelés van. a német foci egyre erősebb, a PL gazdasági ereje kiemelkedő. attól tartok a jobb játékosok el fognak húzni spanyolo-ból. Torres, Silva, Mata, Cazorla, Javi Martinez, most már Valdést is ide lehet sorolni. ráadásul rengeteg brazil megy oda közvetlenül. nyáron további játékos mozgás várható. talán villa és falcao is lép. CR esetleges lelépése meg végképp odab@szna a spanyol ligának.

Sergioból is kinézem, hogy egyszer csak megunja a szürke eminenciás szerepét és megmutatja máshol ki is ő. Thiago sem tűnik az a seggen ülő játékosnak.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.18. 19:57:17

westerngom írta:Talán nem is tudok mondani olyat aki ide minden szempontból megfelelne. A kapus poszt nagyon kényes dolog, rendesen fel van adva a lecke.
Eddig sem olyan kapusunk volt aki minden szempontból megfelelt mégis elvoltunk vele is. Ez azért bizakodásra is okot ad. De tényleg nem egyszerű a helyzet mert könnyen mellé nyúlhatnak és rossz kapust hozhatnak. Én remélem elsőre sikerül jó kapust igazolnunk és nem kell évekig keresgélni.

Minden esetre biztos ami biztos Bonanot visszahoznám/reaktiválnám és akkor biztos, hogy a csukott ablakon ugrok ki.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.01.18. 19:47:13

- uhh ez kemény... most olvasom a "hírt"! Mi ütött a kopasz fejébe?, mi nem volt jó itt neki?? Ez így gáz...
Jelen pillanat nincs alternatívája, aki szóba jöhet tudás/érték alapján, azt kizárt, hogy a klubja elengedi. Talán nem is tudok mondani olyat aki ide minden szempontból megfelelne. A kapus poszt nagyon kényes dolog, rendesen fel van adva a lecke.
Meg kellene kérdezni Casillas-t, hogy nem-e akar egy jó csapatban, barátaival focizni? :lol: (: fricskának sem lenne utolsó :twisted:
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2013.01.18. 19:13:03

visca el barca írta:ami biztos, hogy csak gyors, mobilis kapusok jöhetnek számításba, a cech féle birodalmi lépegetők itt meghalnának.

annnyi előnyünk sztem mindenképpen van, h értelmes játékos nem fog nemet mondani, hulye lenne bárki is kihgyni egy ilyen lehetőseget (az más kérdés h a klubja nem fog senkit könnyen elengedni)
Egyet értek.Ebből kiindulva szerintem Oier-t ki is zárhatjuk.Amennyit védeni láttam azt szűrtem le hogy (talán magasságából adódóan) lassú és elég koordinálatlan mozgása van.Arról nem beszélve hogy lábbal sem túl ügyes.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.18. 18:58:12

ami biztos, hogy csak gyors, mobilis kapusok jöhetnek számításba, a cech féle birodalmi lépegetők itt meghalnának.

annnyi előnyünk sztem mindenképpen van, h értelmes játékos nem fog nemet mondani, hulye lenne bárki is kihgyni egy ilyen lehetőseget (az más kérdés h a klubja nem fog senkit könnyen elengedni)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.01.18. 18:48:41

csaby23 írta:Ejj Kopasz.. :( Az utolsó pillanatig bízom benne hogy marad,de kicsi rá az esély ezt belátom.Örülök hogy lassacskán megérkeznek a topicba az értelmesebb (senki ne vegye ezt sértésnek,csak a futballhoz illetve poszthoz való hozzáértettséget veszem most alapul) emberkék és így végre reális lehetőségeket is olvashattam.Na de ami a konkrét dolgot illeti,én is azon a véleményen vagyok hogy nem lesz olyan egyszerű dolog megtalálni az utódot.Könnyelmű és buta kijelentések hogy ter Stegen vagy De Gea biztos megoldást jelentene.Reina,Muslera? :D Azért álljon meg a menet...Most még nem dobnék be nevet,viszont klubot igen.Ahol nagyon szívesen látnám Victorio-t az a (természetesen csak a Barca után) a Napoli.Van ebben személyes elfogultság is,hisz mind Valdés mind az olasz csapat nem titkolt kedvenceim és lévén hogy De Sanctis sem egy életbiztosítás,mi több fiatalabb sem lesz így nekem örömet szerezne,persze annál nem nagyobbat mintha hosszabbítana :)
minden szavaddal egyet értek!!!!!!!!! ha el is megy Vicktor, én is a Napoliban látnám a legszívesebben!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.18. 18:48:08

Deus írta:Elnézegetném René Higuitá -t nálunk :D

http://www.youtube.com/watch?v=CFxAwdP9CXM


Mondjuk már ezer éve nem játszik, de na... :P
:D
Hát mondjuk ő aztán együtt élt a játékkal (finoman szólva) sőt ő szervezte azt. Lábbal is jó és nem jött zavarba a letámadták a támadók, akarom mondani nem jött zavarba ha letámadta a támadókat :lol:
Látom magam előtt ahogy Messi gólpasszt ad neki az ellenfél 16osán belül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.01.18. 18:50:01-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2013.01.18. 18:44:24

Ejj Kopasz.. :( Az utolsó pillanatig bízom benne hogy marad,de kicsi rá az esély ezt belátom.Örülök hogy lassacskán megérkeznek a topicba az értelmesebb (senki ne vegye ezt sértésnek,csak a futballhoz illetve poszthoz való hozzáértettséget veszem most alapul) emberkék és így végre reális lehetőségeket is olvashattam.Na de ami a konkrét dolgot illeti,én is azon a véleményen vagyok hogy nem lesz olyan egyszerű dolog megtalálni az utódot.Könnyelmű és buta kijelentések hogy ter Stegen vagy De Gea biztos megoldást jelentene.Reina,Muslera? :D Azért álljon meg a menet...Most még nem dobnék be nevet,viszont klubot igen.Ahol nagyon szívesen látnám Victorio-t az a (természetesen csak a Barca után) a Napoli.Van ebben személyes elfogultság is,hisz mind Valdés mind az olasz csapat nem titkolt kedvenceim és lévén hogy De Sanctis sem egy életbiztosítás,mi több fiatalabb sem lesz így nekem örömet szerezne,persze annál nem nagyobbat mintha hosszabbítana :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.01.18. 18:36:08

Mindenki annyira boldog, hogy elmegy és csak úgy repkednek a nevek, mert annyira egyszerű lesz pótolni gondoljátok.
Adom.
Két embert tudok én személy szerint elképzelni az egyik De Gea másik Neuer mindkettő topcsapatnál van nem Lószr Fc-nél és bizonyítottak is már.
De Gea-n is a fél világ röhögött olyan gólokat nyelt eleinte a MU-ban nem biztos hogy ezt itt annyival megúszta volna hogy letették egy két meccsre a padra.
Olyanokat akik eddig egy cska moszkvaban meg spursban tettek le valamit ha lehet messziről elkerülném.[/quote]
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.18. 18:24:12

Elnézegetném René Higuitá -t nálunk :D

http://www.youtube.com/watch?v=CFxAwdP9CXM


Mondjuk már ezer éve nem játszik, de na... :P
KépKép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.18. 18:17:34

visca el barca írta:
Gareth Tello írta:Ezért van ott Guaita, mint célpont, jobban átgondolva a dolgokat én őt favorizálom talán a leginkább.
azért jó lenne ha nem egy cserekapussal erősítenénk.. :D
Emerynél rendszeresen védett ő is, felváltva Alvessel, de tény, hogy az idei szezonban Alves számít az első számú kapusnak. Bár ez is csak növeli az esélyeinket, ha elszeretnénk hozni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.18. 18:12:34

Gareth Tello írta:Ezért van ott Guaita, mint célpont, jobban átgondolva a dolgokat én őt favorizálom talán a leginkább.
azért jó lenne ha nem egy cserekapussal erősítenénk.. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.01.18. 17:56:03

Sajnálnám, ha elmenne.( még mindig képlékenynek tartom a helyzetet)
A csapattal együtt élő jó hálóőr, aki jó futballista is, nem túl gyakori.Fel van a lecke adva!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 17:49:30

Bob_Marley írta:Persze ellehet sajátítani a nyelvet meg ezért is írtam, hogy legalább akkor spanyolt hozzunk, de papíron egyszerű ez, de gyakorlatban félek tőle lesznek itt gondok, s én sem tudom máshogy zárni mint hogy ne legyen igazam :D
Ezért van ott Guaita, mint célpont, jobban átgondolva a dolgokat én őt favorizálom talán a leginkább.
Bár a legjobb megoldás az lenne, ha lenne a B-ben egy hálóőr, akit fel lehetne hozni. Mert Oier azért nem az igazi, legalábbis szerintem.

Közben utánanéztem egy kicsit Ter Stegennek, közkívánatra.
Német, még csak 20, 189 cm magas, és ódákat zengenek róla mindenhol, ami mondjuk sokat nem jelent.
Az viszont érdekes, hogy 19 éves korától a Mönchengladbach első számú hálóőre.
Ter Stegen likes to organise his defence into a cohesive unit, and like Kahn, has been known to react angrily when they fail to do so. He is very brave when coming out for one-on-ones and claiming crosses.
Transfermarkt 10 millió euróra taksálja.
Idén 17 bajnokin 24 gólt kapott, négyszer clean sheetelt.
Ja, és ő védte ki Messi tizenegyesét is. ( http://www.youtube.com/watch?v=MuCg_AyTVmg )
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2013.01.18. 17:44:16

Szerintem vegyük meg Casillast, mostanában úgy is csak padozik! :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.18. 17:36:35

Bob_Marley írta: Ettől félek én is.Megy az ötletelés meg hát kell is ha már úgy állunk csak Pinto van jövőre (akkor meg már tényleg inkább Messi legyen a portás :)
De tartom, hogy nagyon nem lesz egyszerű itt megtalálni az utódot.Nem képességbeli dolgokra gondolok vannak fiatal remek kapusok, de más a játékrendszer, olyan koránt sem elhanyagolható dolgokat nem is említek, hogy pl hozunk egy Stég gyereket (spec én nem is tudom kicsoda :D ) nyelvi problémák???Beilleszkedés gondok??? S egyéb finomságok is közbe jöhetnek, a kapus poszt iszonyat megbízhatóságot igényel, s lehet csekély dolognak tűnik, de meccsszituban korántsem mindegy hogy pl jön Valdes katalánul odamond valamit s tudják a védők mi van.
Persze ellehet sajátítani a nyelvet meg ezért is írtam, hogy legalább akkor spanyolt hozzunk, de papíron egyszerű ez, de gyakorlatban félek tőle lesznek itt gondok, s én sem tudom máshogy zárni mint hogy ne legyen igazam :D De átéltem műár hasonló mizériát, aztán kellett 10 év míg lett kapusunk, ha csak fele annyi idő is telik el, már az aggasztó....
Bizony ezekről sem lenne szabad megfeledkezni. Nem akarok én sem kongatni a vészharangot, főleg úgy, hogy a felsorolt nevek nagy részéről még nem is hallottam.
Bármennyire is voltak hatalmas bakijai, mentek el rajta meccsek, de azért ezt-azt köszönhetünk is neki.
Fontos része a csapatnak, mert egy kapus mindig az. Ahogy Te is írod, fontos a kommunikáció, egy kapusnak hátul úrnak kell lennie. Persze ezek nem olyan dolgok, amiket lehetetlen végrehajtani. Csak nem biztos, hogy ha hozunk egy fiatal német (?) gyereket az olyan hamar és zökkenőmentesen be fog illeszkedni.
DE, hogy a klasszikusokat idézzem, ne legyen igazam. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.18. 17:28:17

Charlie írta:Mindenki annyira boldog, hogy elmegy és csak úgy repkednek a nevek, mert annyira egyszerű lesz pótolni gondoljátok. Nekem van egy olyan érzésem, hogy visszafogjuk még sírni Valdest. Ne legyen igazam.
C.
Ettől félek én is.Megy az ötletelés meg hát kell is ha már úgy állunk csak Pinto van jövőre (akkor meg már tényleg inkább Messi legyen a portás :)
De tartom, hogy nagyon nem lesz egyszerű itt megtalálni az utódot.Nem képességbeli dolgokra gondolok vannak fiatal remek kapusok, de más a játékrendszer, olyan koránt sem elhanyagolható dolgokat nem is említek, hogy pl hozunk egy Stég gyereket (spec én nem is tudom kicsoda :D ) nyelvi problémák???Beilleszkedés gondok??? S egyéb finomságok is közbe jöhetnek, a kapus poszt iszonyat megbízhatóságot igényel, s lehet csekély dolognak tűnik, de meccsszituban korántsem mindegy hogy pl jön Valdes katalánul odamond valamit s tudják a védők mi van.
Persze ellehet sajátítani a nyelvet meg ezért is írtam, hogy legalább akkor spanyolt hozzunk, de papíron egyszerű ez, de gyakorlatban félek tőle lesznek itt gondok, s én sem tudom máshogy zárni mint hogy ne legyen igazam :D De átéltem műár hasonló mizériát, aztán kellett 10 év míg lett kapusunk, ha csak fele annyi idő is telik el, már az aggasztó....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.18. 17:24:12

Ha már találgatások,egy Valdes-De Gea csere sem lenne teljesen elrugaszkodott dolog,simán jót tenne mind2 kapusnak a környezetváltás szerintem.
Anno De Gea fantasztikusan védett anno az Atleticoban,22 éves mindössze.
Tipikus reflex/bravúr kapus,plusz ahány Man utd. meccset néztem,nem jön zavarba a beíveléseknél sem.
Bár rá kéne fizetnünk,már csak a kora miatt is szerintem.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.18. 17:16:32

Mezner2 írta:Mihi,megvettem a véleményed,valóban kissé szélsőségesen reagáltam le a hírt :D Ettől függetlenül tartom,hogy ezt ráért volna uborkaszezonban közölnie,mikor a csapat kötelezettségeinek vége van,megnyertük mind3 kupát stb.
Persze tudom,hogy most találták meg őt a klubtól a tervezettel,de mondhatta volna,hogy majd szezon végén rátérünk,vagy valami hasonlót,szerintem nem tesz jót majd a csapatnak ez a bejelentés,de ne legyen igazam.
Sztem tényleg csak elejét akarta venni a találgatásoknak meg nem akarta bizonytalanságban tartani a szurkolókat meg senkit, így nem kell találgatni. Plusz a klub felé is jelezte, h kezdjék el felhajtani az utánpótlást, lesz idő kiválasztani a lehető legjobb megoldást.

Amiért nagyon kíváncsi vagyok, mert annyiszor égtünk meg a portásainkkal, h inkább lehet, h tényleg a vészkapus megoldás is jó lenne :D
Vagy legyen ő:
Kép

Zamorája még nincs Leo-nak, ideje ezen változtatni :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.01.18. 17:10:21

Mindenki annyira boldog, hogy elmegy és csak úgy repkednek a nevek, mert annyira egyszerű lesz pótolni gondoljátok. Nekem van egy olyan érzésem, hogy visszafogjuk még sírni Valdest. Ne legyen igazam.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 17:06:25

A fórum hatalma...nátha módjára terjengenek a nevek. Azért arra kiváncsi lennék, hogy aki pl. Reinára írja azt, hogy "remek kapus", az látta egyáltalán védeni??? De mondjuk Ter Stegen is érdekes, eddig a válogatott fellépésein szinte csak potyázott...Nehéz dolog lesz pótolni Valdést. Sajnálom, hogy így alakult, mindig is Victor mellett voltam, és igen, szerintem a legszűkebb elit tagja. Távozása mellbevágó. A lehetséges jelöltek közül remélem Guaíta, esetleg De Gea lesz a befutó.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.18. 17:04:50

Game90 írta:Amúgy ezt a ter Stegen-t annyian emlegetitek már, valaki látta már őt 1nél többször játszani?
én már itt ilyet meg sem merek kérdezni :lol: :lol:

bár sztem a forumerek 90%-a titokban gladbach szurkoló, azért ismerik ennyire :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.18. 17:01:28

Mihi,megvettem a véleményed,valóban kissé szélsőségesen reagáltam le a hírt :D Ettől függetlenül tartom,hogy ezt ráért volna uborkaszezonban közölnie,mikor a csapat kötelezettségeinek vége van,megnyertük mind3 kupát stb.
Persze tudom,hogy most találták meg őt a klubtól a tervezettel,de mondhatta volna,hogy majd szezon végén rátérünk,vagy valami hasonlót,szerintem nem tesz jót majd a csapatnak ez a bejelentés,de ne legyen igazam.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.18. 16:57:22

Valahogy nem rázott meg ez a hír, nem fogok könnycseppeket hullajtani miatta.

Remélem hozunk valami fiatal kapust, aki 1x évre megoldja a kapusposztot.

Amúgy ezt a ter Stegen-t annyian emlegetitek már, valaki látta már őt 1nél többször játszani?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt