Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.18. 16:26:09

Mezner2 írta: Nem hiszem,hogy fröcsögnék,azt pláne nem,hogy a semmit.
Én még mindig nehezen hiszem el,hogy ezzel vége van a Valdes sagának.
Nem tudok racionális érveket felsorakoztatni amellett,hogy miért is akar ő elmenni innen. Valahogy én ebben benne érzem még mindig azt,hogy ezzel a frászt akarja hozni a vezetőkre.
Ha nem így van,akkor sem tartom korrekt dolognak amit csinált nevelőegyesületével,sőt kifejezetten gusztustalannak tartom.
Simán lehetett volna ezt az egészet hangzatos nyilatkozatok (szívesen kipróbálnám magam máshol...) és a média bevonása nélkül csinálni.
Mert ezzel mit ért el tul.képpen??? Robin Van Persie ismerős?? Mindenki tudni fogja nyáron,hogy a Barca pénzt akar csinálni belőle,és ez jelentősen rontja a csapat tárgyalási pozícióját az átigazolásnál.
Nem tartom korrekt dolognak,hogy ezt csinálta,azzal a csapattal aminek mindent köszönhet.
Mert lehet ezt úgyis csinálni,hogy hosszabbít 2évet,és közben az ügynökök elkezdik szervezni a csapatváltást,csak abból a csapat is jól jött volna ki,ellentétben a mostani helyzettel,amivel csak Victor nyerhet..
ÉN meg nem csak hiszem, hanem láttam is :)
Amit beidéztem ékes példája volt ennek, h habzó szájjal elmondtad mindennek (fröcsögés), amikor elég egyértelműen kijelentette, h elmegy (tehát ezért a semmit).
Attól, h neked nem fér bele a fejedbe az oka, még lehet valós a dolog, legalábbis én jobban elhiszem neki, h elmegy, ha már így kategorikusan kijelentette, mint neked azt, h ez csak egy gusztustalan színjáték a részéről, mert nem látod az okát. Nem is neked kell látni, meg nem is neked kell racionális dolgokat felsorakoztatni. Elég ha elfogadod a dolgot abban a formában, ahogy van és egy kicsit több hidegvérrel megnyilvánulni róla, nem ezzel a stílussal.

Simán lehetett volna ezt hangzatos nyilatkozatok nélkül meg a média nélkül?
Megkérdezték mit gondol, erre mit mondjon? Nem árulhatok el semmit, nehogy Mezner2-nek ne tetsszen és többet gondoljon mögé, mint ami? :D Akkor meglebegtette, h nyitna az új felé, most meg ki is mondta, h megy is.
Te meg az akkori nyilatkozatból leszűrted, h csak a több lóvé miatt zsarolja a klubot és most, h kiderült mennyire nem csak színjáték meg hangzatos nyilatkozat volt, csak mondod a magadét, h veri az asztalt a több pénzért meg h milyen gusztustalan ez tőle. Azzal még csak véletlenül se foglalkozz közben, h mennyire semmi igazad nincs a hangzatos fröcsögésedben.

Sokan nem értjük a (le)lépését, de asszem a többség felfogta és a helyén kezeli, azaz leesett nekik, h nem valószínű, h az a 8 millás téma igaz volt, mint ahogy az is, h nem lesz újabb VV kötélhúzás, nem veri a tamtamot a több lóvé miatt, hanem fogja magát és lelép. Ennyi a történet. Ezért is reagáltam neked, mert olyan szépen levezetted a több ponton is hiteltelen lehordásodat, h öröm volt nézni...

Most meg az nem tetszik, h már most elmondta... Ha nem mondja ki a végleges döntését, akkor meg a későbbi bejelentésig nyomatnád tovább, h tuti megint erősködik a több lóvé miatt, egyre jobban belelovallva magad. Így meg rövidre van zárva és egészen más fekvést ad annak a bizonyos leányzónak az egész szerződéshosszabbítási témakörben...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.01.18. 16:18:40

herlius írta:
Capon írta:Kíváncsian várom, hogy hova fog menni VV. Ha ilyen Macskakaja típusú csapatba, akkor egyértelmű a dolog és csak a pénz motiválja. De ezt max. csak sejthetjük nem mehetünk biztosra. Az viszont meglepne ha bárki csak megközelítőleg azonos fizetést adna neki mint amit nálunk keresett. Mondhatnám úgy is hogy az egy elmebeteg.
Szerintem meg fogsz lepődni :)
Ez csak akkor elképzelhető, ha valóban egy olajmágnás csapatba igazol. Ott nem is igazán a tehetségét- sokkal inkább a tapasztalatát, eredményeit és a "nevét" honorálnák a magas fizuval.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.18. 16:15:38

Capon írta:Kíváncsian várom, hogy hova fog menni VV. Ha ilyen Macskakaja típusú csapatba, akkor egyértelmű a dolog és csak a pénz motiválja. De ezt max. csak sejthetjük nem mehetünk biztosra. Az viszont meglepne ha bárki csak megközelítőleg azonos fizetést adna neki mint amit nálunk keresett. Mondhatnám úgy is hogy az egy elmebeteg.
Szerintem meg fogsz lepődni :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.18. 16:09:33

Nem feltétlen erre a fórumra gondolok, de meglep, hogy vannak akik tényleg szívesen látnák a csapatban Casillast.
Ők nem hiszen, hogy a nevén túl nagyon tovább gondolták volna a dolgot. Casillas egy tipikus vonalkapus aki nálunk szóba sem jöhet nyilvánvaló okokból. Meglep, hogy ilyen nyilvánvaló dolgokat teljesen figyelmen kívül tudnak hagyni páran.

Kíváncsian várom, hogy hova fog menni VV. Ha ilyen Macskakaja típusú csapatba, akkor egyértelmű a dolog és csak a pénz motiválja. De ezt max. csak sejthetjük nem mehetünk biztosra. Az viszont meglepne ha bárki csak megközelítőleg azonos fizetést adna neki mint amit nálunk keresett. Mondhatnám úgy is hogy az egy elmebeteg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.01.18. 16:07:35

Na erre kíváncsi leszek. Mindig is úgy érzetem, hogy ő egy nagy haszonélvezője a csapatnak. Egy olyan csapatban ahol több kapura lövést kell majd fognia biztos meg fog szenvedni.

Akiknek örülnék és még realitása is lehet az Guaita,Andre ter Stegen, továbbá kiváncsi lennék ha a klub úgy dönt De Gea illet Courtois teljesítményére. Jól fog dönteni a klub, azt érzem.

Az biztos, hogy Casillas, illetve az hogy házon belül oldjuk meg ezt a kérdést, az kizárt!
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2013.01.18. 16:06:04

S.Agüero írta:Örülök, hogy lelécel.

Akiknek örülnék és még realitása is van, hogy jöhetnének: De Gea, Ter Stegen, Muslera és Guaita.
Meg talán még Diego Alves, de ő lehetetlen.
Csatlakozom.

Ugyanezek a nevek, egy kivétellel mondjuk.

Akiknek örülnék és realitása is van: De Gea, Guaita, ter Stegen
Akiknek nem örülnék, de van realitása: Reina, Stekelenburg, Muslera
:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.01.18. 15:51:52

Örülök, hogy lelécel.

Akiknek örülnék és még realitása is van, hogy jöhetnének: De Gea, Ter Stegen, Muslera és Guaita.
Meg talán még Diego Alves, de ő lehetetlen.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.01.18. 15:39:41

Lionel85 írta: A helyére a saját nevelésű játékosok visszahozatalában (Piqué, Fábregas, Alba) elkezdett munka folytatásaként el tudnám képzelni Pepe Reinát. Jó kapus és kéne már egy jó csapat is neki, hogy méltóképpen tudjon játszani.
Lentebb írtam Bonano-t, Dutruelt és Arnau-t. Ők a nímandok.
Aztán vannak azok a kapusok, ahol máshol jó, vagy elfogadható teljesítményt nyújtottak, csak itt nem váltak be. Rüstü, Enke és Reina...
Tehát teljesen Reina és eret fogok vágni (azt még nem tudom, hogy kiét), ha ő jön Valdés helyére...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.18. 15:36:13

Primitive írta:
1. Mivel lett volna jobb, ha nyáron jelenti be, és nem most? Ugyanúgy előnnyel indult volna az a klub, aki meg akarja venni, mivel semmiképpen nem akar maradni.

1 évvel fiatalabban és nem a szerződésének utolsó évében kellett volna eladni. Sztem röpke olyan 10 millió lesz a különbség, ha most nyáron adtuk volna és a jövő nyári ár között. És ha nézzük a fizetését 5+2, akkor...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.18. 15:28:40

Lionel85 írta:
A helyére a saját nevelésű játékosok visszahozatalában (Piqué, Fábregas, Alba) elkezdett munka folytatásaként el tudnám képzelni Pepe Reinát. Jó kapus és kéne már egy jó csapat is neki, hogy méltóképpen tudjon játszani.
Akkor Te nem láttad az utóbbi 1,5 évben védeni... A tavalyi volt élete legrosszabb szezonja, szinte megszámolhatatlan potyákkal...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 15:09:33

Menjen Isten hírével.
Ismerjen meg más kultúrákat meg mittudomén, ha annyira szeretne. Őszintén szólva nem fogom felkötni magam a távozása miatt.

Jöhet a jelöltözön.
Courtois! Neuer! Ter Stegen! Lloris! Krul! Bogdán! Király Gabi!
:roll: :mrgreen:
Lionel85 írta:A helyére a saját nevelésű játékosok visszahozatalában (Piqué, Fábregas, Alba) elkezdett munka folytatásaként el tudnám képzelni Pepe Reinát. Jó kapus és kéne már egy jó csapat is neki, hogy méltóképpen tudjon játszani.
Én is erre gondoltam. Remek kapus, és számomra szimpatikusabb is VV-nél.

Ha nem jön össze, fel lehet hozni Oiert,és váltásban játszatni Pintóval.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.18. 14:59:11

Guardiolának kell egy kapus Münchenbe? :D Nem bánom, hogy elmegy, de szerintem sokan vannak velem együtt így. Nem egy meghatározó kapus. Voltak jó meccsei, hozott sok pontot a csapatnak, de el is vett.

A helyére a saját nevelésű játékosok visszahozatalában (Piqué, Fábregas, Alba) elkezdett munka folytatásaként el tudnám képzelni Pepe Reinát. Jó kapus és kéne már egy jó csapat is neki, hogy méltóképpen tudjon játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2013.01.18. 14:22:44

Bogdánt ide nekünk. :wink: :lol:
"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.01.18. 14:11:16

visca el barca írta:talán. mindazonáltal továbbra sem értem h aki 20 éve dolgozik a ferrarinál, miért akar elmenni a bmw-hez dolgozni.
Szerintem meg lehet unni a Ferrarit, pláne, ha egy Bmw-hez mehetsz utána. Nincs olyan eget rengető különbség :D Valdés döntésében egyértelműen már nem a sikeréhség játszott szerepet, hanem a kalandvágy. Persze ez nem azt jelenti, hogy bárhova, a magyar megyei III-ba is elmegy, de nem lesz szomorú, ha a következő években csak 1-1 trófeát szerez majd. Szvsz így gondolja ő az új kultúra megismerését.

A bejelentéssel viszont tényleg várhatott volna, ez nem volt jó döntés tőle. Harcban még mindhárom trófeáért, a kapusposzt kulcsfontosságú Barcelonában, úgyhogy ez nem volt a legideálisabb időpont.
.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.18. 13:47:40

Boixos írta:
kanty írta:Imádom az ilyen szitukat, amikor mindenki tudja biztosan, hogy mi történt a háttérbe. Hogy nem tudott megegyezni a fizetéssel, hogy az arabok beajánlottak neki egy nagy fizetést stb.

Nem lehet, hogy egyszer az van, amit mondanak? Új kihívásra vágyik, menni szeretne és pont.
senki sem tud semmit sem, de az ilyen fórumok pont arra (is) vannak, h ezügyben "kiéljék" magukat a felhasználók.
az "új kihívásos" történet meg pont egy olyan klisé, amit ilyenkor szoktak mondani.

egyébként szabad akarata van, azt csinál, amit akar. ha nem frankó neki az FCB, menjen Isten hírével, remélem, máshol megtalálja a számítását. mondjuk nekem felfoghatatlan, hogy nem tud vkit megelégíteni az itteni helye, munkája, megbecsülése stb, de bízom benne, h jól átgondolta ezt az egészet.
Klisé, de pont annyi esély van rá, hogy igaz, mint például arra, hogy nem tudott megegyezni, mert több pénzt akart vagy hasonlók. Előbbit legalább ő állította, ami megint csak nem szentírás.

Többit adom. Ha nem akar maradni, akkor menjen, sok szerencsét neki. Fura lesz, hogy 8-9 év után más áll majd a kapuban, de megszokjuk. Remélem, hogy sok "ennél csak jobb lehet" vélemény állni fogja a helyét, és nem kell majd őt "visszasírni".
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 13:38:52

Nekem már a múltkori miatt is antipatikussá vált. Középszerű kapus, de szerintem nagyon is jó volt Ő ide. Teljesen közömbös számomra, de egyeltalán nem haragszom Rá.

Kijelentette, hogy menni akar... Sokan azt mondjátok ez alattomos volt, hogy most jelentette ki, mert akkor mennyivel kevesebbért tudjuk majd eladni. :roll:

1. Mivel lett volna jobb, ha nyáron jelenti be, és nem most? Ugyanúgy előnnyel indult volna az a klub, aki meg akarja venni, mivel semmiképpen nem akar maradni.

2. Ha nem jelenti be, akkor senki nem keresi fel Őt. Szerintem az természetes, hogy kommunikálta a szándékát. Ha senki nem tud róla, hogy el akar menni, ki fog érte tárgyalásokat kezdeményezni?

Antipatikus, középszerű, mégis szerintem jó volt Ő ide. Sajnálni nem fogom, hogy elment, viszont amennyiben valóban nem a pénz miatt teszi, hanem a változás miatt, akkor meg tudom érteni. (ha egy Mahacskalába vagy egy újgazdaghoz megy el, a pénzért, akkor csak szánni tudom érte)

Addig még viszont vissza van a fél szezon, remélem azért koncentrált lesz, és mondjuk egy spanyol bajnoki, BL, Királyi Kupa után fog leköszönni! :P :oops: =;
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.01.18. 13:32:02

kanty írta:Imádom az ilyen szitukat, amikor mindenki tudja biztosan, hogy mi történt a háttérbe. Hogy nem tudott megegyezni a fizetéssel, hogy az arabok beajánlottak neki egy nagy fizetést stb.

Nem lehet, hogy egyszer az van, amit mondanak? Új kihívásra vágyik, menni szeretne és pont.
senki sem tud semmit sem, de az ilyen fórumok pont arra (is) vannak, h ezügyben "kiéljék" magukat a felhasználók.
az "új kihívásos" történet meg pont egy olyan klisé, amit ilyenkor szoktak mondani.

egyébként szabad akarata van, azt csinál, amit akar. ha nem frankó neki az FCB, menjen Isten hírével, remélem, máshol megtalálja a számítását. mondjuk nekem felfoghatatlan, hogy nem tud vkit megelégíteni az itteni helye, munkája, megbecsülése stb, de bízom benne, h jól átgondolta ezt az egészet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.01.18. 13:16:38

na, akkor ennyit arról az állítólagos 8 milliós követelésről...sajnálom, hogy elmegy...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.18. 12:25:00

Imádom az ilyen szitukat, amikor mindenki tudja biztosan, hogy mi történt a háttérbe. Hogy nem tudott megegyezni a fizetéssel, hogy az arabok beajánlottak neki egy nagy fizetést stb.

Nem lehet, hogy egyszer az van, amit mondanak? Új kihívásra vágyik, menni szeretne és pont.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.01.18. 12:05:19

B. Tamás írta: Én amúgy teljesen meg tudom érteni. Több mint 20 éve itt véd, megnyert már mindent többször is, és nem lesz fiatalabb, ráadásul tudja, hogy sosem lesz olyan a státusza, mint a többi saját nevelésnek, gondolom ez is körejátszik. Új kihívást akar, új csapatot, új bajnokságot, más meccseket.
Alapjában véve én is megértem a szándékait, el is fogadom őket, csupán azt nem értem, miért kellett már most a nyilvánosság elé rángatni az ügyét. Tudom, valószínűleg azért akart önmagának publicitást, hogy egyes csapatok felfigyeljenek rá, de ez a magatartás (főleg a csapat egyik alappillérének számító kapus poszton) finoman szólva önző, és pofátlan. Sosem kedveltem Valdést, szerintem tehetséget tekintve túlértékelt, régóta érett már a váltás. Viszont, emberileg azt hiszem a csapat egyik ikonikus figurája (volt) kíváncsi leszek milyen morális hatásokat gyakorol a kijelentett szándéka, illetve az esetleges nyári távozása a játékostársakra.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.01.18. 11:58:10

Új kihívás, új bajnokság? Legyen. Köszönet az eltöltött éveiért, menjen nyugodtan. Remélem nem a pletyka szerinti csapat, az Anzsi lesz az új kihívás, mert azt nehéz lenne hihetően kommunikálni!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.18. 11:52:04

B. Tamás írta:sosem lesz olyan a státusza, mint a többi saját nevelésnek, gondolom ez is körejátszik.
talán. mindazonáltal továbbra sem értem h aki 20 éve dolgozik a ferrarinál, miért akar elmenni a bmw-hez dolgozni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.01.18. 11:38:27

visca el barca írta:én továbbra is masszívan tartom magam ahhoz h nem fog elmenni, csak egy 3 felvonásos kamaradráma első részébe csöppentünk bele
Most tényleges úgy néz ki, hogy távozni fog. A klub a tárgyaláson próbálta meggyőzni az ügynökét és édesapját arról, hogy egyeztessenek a szerződés meghosszabbításáról, mérlegelve a fizetésemelést, de visszautasították. Mint ahogy azt a kérést is elutasították, hogy ne hozzák nyilvánosságra, csak az idény végén. (MD írta)

Én amúgy teljesen meg tudom érteni. Több mint 20 éve itt véd, megnyert már mindent többször is, és nem lesz fiatalabb, ráadásul tudja, hogy sosem lesz olyan a státusza, mint a többi saját nevelésnek, gondolom ez is körejátszik. Új kihívást akar, új csapatot, új bajnokságot, más meccseket.
.
garjud
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.08.03. 08:39:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.18. 10:46:15

Deus írta:Először is felejtsétek már el Casillas -t. Ő igazi madridista. Egy őskövület. Ha elmenne madridból, Barcába semmiképpen nem menne, az hót'ziher.

Tök olyan mintha Madridban lenne most középső védő hiány, és Puyolt akarják leigazolni Madridba...

Tehát, fölösleges Casillasra gondolni. Maradjon Madridban, vonuljon is vissza onnan.
Ne is jöjjön Casillas. Imádom őt, de ő igazi madridi, aki soha nem tenne olyat, amit tett anno Figo, pedig Figo nem is volt saját nevelés. Nem szeretném ha ide jönne, mert azzal elárulná magát, ő madridból fog visszavonul, kivéve, ha Mou még sokáig itt rontja a levegőt.
Gara Judit
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.18. 10:37:04

Először is felejtsétek már el Casillas -t. Ő igazi madridista. Egy őskövület. Ha elmenne madridból, Barcába semmiképpen nem menne, az hót'ziher.

Tök olyan mintha Madridban lenne most középső védő hiány, és Puyolt akarják leigazolni Madridba...

Tehát, fölösleges Casillasra gondolni. Maradjon Madridban, vonuljon is vissza onnan.
KépKép
Lezárt