Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.16. 21:10:20

http://performance.fourfourtwo.com/tech ... ng-crosses

VV osztogatja a jó tanácsokat, hogyan csinálják a nagyok :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.01.14. 19:21:58

Boldogat!!!


Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.13. 11:22:18

Gareth Tello írta:Én sem értem ezt az egészet, azért Valdésnak tisztában kéne lennie azzal, hol áll a hierarchiában...
Igazság szerint nem is szomorkodnék, ha elmenne. Azt is el tudnám képzelni, hogy Oier feljönne a B-ből, és nagyjából fele-fele arányban osztoznának a meccseken Pintóval. (Amennyiben nem igazolunk senkit VV helyére.)
Oierrel az a baj, hogy ha akkora nagy tehetség lenne, már egy ideje ő lenne a második számú kapus és nem Pintót kellene lassan 40 éves koráig védetni. Szerintem ő nem fog befutni, nem hozza a hozzá fűzött reményeket. Ha Valdés elmegy, mindenképpen vásárolni kell.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.13. 10:08:41

Ha nem a mi szemszögünkből nézzük teljesen érthető VV viselkedése. A bibi csak ott van hogy az ember nem ezt várná egy saját nevelésű játékostól, és persze ott van az is hogy a tehetségével nem szolgált rá a második legjobban fizetett játékos szerepére. Nem lehet mondani, hogy rossz kapus, de tartom, hogy Baia óta nem volt igazán top kapusa a Barcának. (részben miatta lettem Barcás) Az ilyen Bonano-kat, Dutruel-eket stb. hagyjuk, rémálmomban se jöjjenek elő.
Forca Barca!!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.01.12. 21:46:58

Kénytelen vagyok hozzászólni. Gomes névnél sírva visítottam a röhögéstől. Tottenham 4. számú kapusa kell nekünk egyértelmű. Nem hiába volt előtte 3 számú kapus. Mondjuk lehet már 3.! számú, mert Cudicini eligazolt.

Valdesnél ez egy taktika, egy roppant gagyi. Több fizetést akar, akkor menjen és keresssen egy szaúdi csapatot ahol adnak neki eleget. Posztján hozna egy Iniesta (amit ő hoz a sajátján) szintet akkor lehetne több pénzről beszélni. Aki működne itt az Neuer és Casillas szerintem, de ők max foci managerben lesznek Barca játékosok. Annyi név megfordult itt Valdes előtt, hogy hihetetlen. Minden évben jött egy új kapus, senki nem vált be. Pedig volt itt Németország akkori egyik legnagyobb tehetsége (RIP Enke), csúcsformában érkező Rüstü, Dél Amerika legjobb kapusa Bonano. Senki nem mutatott itt semmit. Igaz, nem ilyen szuper csapat játszott akkor az előbb említett kapusok előtt. Kényes pont ez a kapuskérdés nagyon. Nem lenne bajom Valdessel, csak ezt a több pénzért minél előbb hosszabbítsunk hadjáratot hanyagolhatná, azok után, hogy jópár bakit bemutatott amikor nem kellett volna. Természetesen sok szép dolgot is művel/művelt. Ezen tények tükrében csendben várnám a helyében a szerződéshosszabbítsomat hasonló feltételekkel mint eddig, mert úgyis megkapja és összetenném a két kezem, hogy ilyen csapat részese lehetek és legenda lesz a posztján a sok lejátszott mérkőzéssel Barca mezben + rengeteg nyert kupával.

Nem igazán tudom elképzelni, hogy eligazoljon. Valami csoda folytán mégis, akkor megfelelő ember fog a helyére kerülni 100%.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 21:30:10

100%-ig egyetértek Caponnal:
Épp elég jutalom neki, hogy továbbra is megkapja az indokolatlanul magas fizetését és hogy ebben a csapatban védhet és következmények nélkül végezheti a dolgát.
Korántsem véd csúcsformában, a 2009-es formájától nagyon messze van, nem szomorkodnék, ha kipróbálná magát más bajnokságban. Van sok kapus aki a helyére jöhetne. Tudom, most az jön, mondj egyet, aki tudja ezt a szintet hozni... Hát, ezt a szintet elég sokan hoznák... 8) és lehet, hogy kevesebbért... 1 centtel nem szabad emelni a fizetését, sőt, mivel már lefelé megy szerintem az utóbbi időben, a teljesítményével arányosan csökkenteném a fizuját és akkor aláírhat... ha meg nem tetszik neki, mehet a Tottenhamba, vagy a Newcastlebe, mert komoly csapat nem veszi meg... max. a Milan kölcsönbe... :lol:
Komolyan sok kapust írhatnék ide, aki fele ennyiért idejönne és ettől csak jobban védene. Ha eltekintünk a nem mozdítható kapusoktól, akkor pl. Gomes (PSV, Tottenham), J.Cesar (volt Inter), De Gea (MU). Nem egy Neuer, Buffon, Casillas egyik sem, de nem hinném, hogy rosszabbak, mint Victor... Persze ők csak hirtelen, 1 perc alatt jutottak eszembe... :?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 20:09:48

Én sem értem ezt az egészet, azért Valdésnak tisztában kéne lennie azzal, hol áll a hierarchiában...
Igazság szerint nem is szomorkodnék, ha elmenne. Azt is el tudnám képzelni, hogy Oier feljönne a B-ből, és nagyjából fele-fele arányban osztoznának a meccseken Pintóval. (Amennyiben nem igazolunk senkit VV helyére.)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.12. 20:05:12

Nem tudom 3-4 évente mi üt ebbe az emberbe...én nem szoktam pocskondiázni, de az előző szerződéses "botránya" is nevetséges volt számomra. Nem is értem, hogy gondolhatja,hogy jobban keres egy Iniestanal,Xavinál, vagy akár Busquetsnél. Továbbra is tartom,h jó ő ide, és nem keresnék kapust, viszont az említett urak mind jobbak a saját posztjukon, mint ő a sajátján.

nem mellesleg valós EB,ÉS VB győztesek, így klubjuk mellett a válogatott alapjai is.

nah mind1, ha ezért elmegy, meg is érdemli,és nem fogok szomorkodni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.12. 20:04:24

Nem szabad egyetlen egy Eurót sem emelni a fizetésén. Most is következmények nélkül azt csinál amit akar, bérelt helye van a kezdőben. Erre most jönne a fizetésemelése, akkor még annyi esélyünk sem lenne mint most, hogy esetleg a padon találja magát az egyik legjobban fizetett játékosunk ](*,) [-X persze még mit nem. Édes Istenem hol van ő Xavihoz meg Inihez képest?
Nem kell neki engedményeket tenni. Épp elég jutalom neki, hogy továbbra is megkapja az indokolatlanul magas fizetését és hogy ebben a csapatban védhet és következmények nélkül végezheti a dolgát.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.01.12. 20:12:51-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.12. 19:58:35

Nem vágnék eret magamon, ha elmenne. Igazán sosem győzőtt meg engem a teljesítményével. Mindig is bravúrokra képes kapus volt, akinek sok jó momentuma volt, de ezzel együtt sok hibája is. Sok idő van még a szerződésének lejártáig, addig változhatnak a dolgok. Jó lesz ha marad, de az se baj, ha elmegy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3735
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.12. 19:30:18

Na csak kiokoskodtam vhogy. Már korábban is lehetett olvasni, hogy a MU érdeklődik Valdes iránt, és most is a hírekben az van, hogy kapust keresnek. Na már most jó pénzért eladjuk Valdest, amit meg kapunk elhozzuk Diego Alvest (inkább őt), vagy Guaitat a Valenciából. Sztem pénzt is keresnénk vele, ráadásul a fizetésük is biztos alacsonyabb lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.01.12. 19:08:29

Ne vicceljen már, nem is tudom mit gondol a Valdes. Ő lenne a 2. legjobban kereső játékosa a csapatnak... azért az felháborító lenne, jöjjön egy fiatal tehetség én azt mondom, Valdes meg az Nb1-be,
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.12. 19:07:32

Alcantara írta:Egy dolog van csak amit furcsállok. Lehet én vagyok figyelmetlen, nem követem az eseményeket. Sehol nem olvastam Messi, Iniesta, Xavi, Puyol menedzserének hangzatos nyilatkozatait, védencük esetlegesen más bajnokságba való próbálkozását, kontraktus hosszabbítás előtt.
úgy van. aki nagyon akar hosszabbítani és nincsenek nagy követelései,az általában szépen fű alatt alá is ír.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.01.12. 19:01:47

Egy dolog van csak amit furcsállok. Lehet én vagyok figyelmetlen, nem követem az eseményeket. Sehol nem olvastam Messi, Iniesta, Xavi, Puyol menedzserének hangzatos nyilatkozatait, védencük esetlegesen más bajnokságba való próbálkozását, kontraktus hosszabbítás előtt.

VV teljesítményéről nem formálok véleményt, de úgy gondolom, aki nem tudja hol a helye az öltözőn belül, valamint a fizetési kategóriában, menjen isten hírével, tegye próbára magát más csapatnál. Egy spanyol vagy német középcsapatban töredékét kapná mostani gázsijának. Máshová meg nagyon nem kellene.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.12. 16:17:02

S.Agüero írta:Örülnék neki, ha lelépne...
Persze, csak ha normális kapust veszünk a helyére.
De Gea-t elnézném nálunk. Spanyol is, plusz a MU el akarja adni.
Mondjuk pont őt nem véletlenül akarják eladni. Emlékszem nem egy hajmeresztő dolgára, abból az időből, amikor odakerült. (az egy dolog, hogy ellenünk szokásos módon élete meccsét játszotta az Atleticoban)
Akkor már inkább Valdes, ha ő az alternatíva.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.01.12. 16:14:36

Örülnék neki, ha lelépne...
Persze, csak ha normális kapust veszünk a helyére.
De Gea-t elnézném nálunk. Spanyol is, plusz a MU el akarja adni.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.12. 15:13:57

Irracionális fizut én se adnék neki, remélem nem is kapja meg, de amúgy sajnálnám, ha elmenne. Igazából, ha el adnánk, akkor nem tom ki lenne a köv. fekete bárány, akibe mindenki belerúgna, hogy ő a leggyengébb láncszem.. Mert ilyen mindig kell, hogy legyen..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.12. 15:09:13

Nekem nem hiányozna ez a pénzéhes tróger. Mehet bárhová.

Annyi a szerencséje hogy Katalán és nálunk nevelkedett. Ennyi.

Inkább keressünk másik kapust Valdes helyére.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.12. 15:00:44

:D

igen, mondjuk a bonano, hesp, dutruel trióhoz képest tényleg egy kahn :D atyaég, kb én is akkortól szurkolok a barcának, elképesztő mekkora lepkekirályok voltak :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.12. 14:59:59

Én mindig védtem Valdést, nem szidtam a potyákért, s úgy gondolom, hogy jó ő nekünk ide. De amennyiben Messi után a második legnagyobb gázsit akarja kapni, úgy menjen Isten hírével... Nem tudom, hogy igazak-e a hírek, de nem lenne valami szalonképes a véleményem, ha 8 millás fizut akarna. Azért legyen már tisztában magával is meg a csapatban betöltött helyével is! :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2013.01.12. 14:52:24

Számomra az eddig itt töltött közel 10 éve összességében pozitív. Lehet csak azért, mert Hesp-en, Bonanón, Dutruel-en (Jézusom :D) nőttem fel, hozzájuk képest azért nem rossz :) Mondjuk arról, hogy ennyi ideje első számú kapus, meg ennyi a fizetése talán nem ő tehet, ez a "hiba" a vezetőket és az edzőket terheli. Megtehették volna, hogy nem játszatják és elküldik, de valamiért mégsem tették...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.12. 13:44:19

LG írta:Remélem most a klub nem fog engedni, és tiszteletre tanítja Valdest. Pl. egy kis padoztatás tökéletes lenne kezdésnek.
én meg remélem h közlik vele, hogy kisbarátom mehetsz amerre látsz :D nálam boldogabb ember kevesebb lenne a földön. de ha nem adják meg neki a pézt sztem akkor is maradni fog, nem hülye ő sem. a padoztatást felejtsük el gyorsan, mert az igazat megvallva pintot sem értem mit keres itt évek óta.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 13:34:27

Yaya(07-10) írta:...
Majdnem az egész hozzászólással egyetértek, egyedül azt nem tudom Neurer megfelelő alternatíva lenne-e?
Én nem tudok száz százalékig jó megoldást jelen pillanatban Cassillast kivéve, a többi kapus (szerintem) bárkiről is légyen szó mind kérdőjeles.
Valdes, pár bakijától eltekintve megbízható teljesítményt nyújt már régóta, sőt volt időszak, amikor kellettek a bravúrjai és ezeket rendre jókor vette elő a tarsolyból. Tudom rengeteg "szakember" van itt a fórumon, akik szerint Valdes nem Barca szint, ez a kijelentés véleménynek elfogadható, de jelen pillanatban a valóságtartalma igencsak kérdőjeles. Azt gondolom, a Pep éra óta Valdes igenis Barca szint, az a tényleg csak néhány hibája pedig a világ legjobbjaival is előfordul.
A 8 millás fizetésével (ennyit szeretne?) én sem értek egyet annak tükrében, hogy egyes játékosokat elé rakok a rangsorban, de ezt nem tisztem eldönteni, majd a Klub reagál rá a tárgyalások során.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.01.12. 13:24:35

azt mondjuk nem tudom, hogy ez a 8 millás fizetési igény kitől származik, mert állítólag még nem kezdték meg a tárgyalásokat.

egy játékos annyit ér, amennyit adnak érte. persze senki nem szereti a mohó pénzéhes embereket. egyébként biztosan lesz egyezség, hiszen mindkét félnek ez az érdeke. ha vv kapna egy 4 éves szerződést, szerintem aláírná. azért ez elég korrekt ajánlat a csapattól, főleg ha az eddig fizuját megkapja mellé, vagy még egy kis emelést.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.01.12. 13:16:42

Felőlem Valdes mehet ahova akar. Hiába Barca nevelés és hiába kedvelem, közel sem ennyire jó kapus mint amennyit kér, sőt, közel sem annyira jó mint amennyit jelenleg kap.

Menjen el 5-10 millióért nyáron, többet úgy sem kapnánk érte és jöjjön egy fiatalabb. Például: Rui Patrició, Courtois, Szczesny
94:39 6 - 1
Lezárt