Eric Abidal

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.18. 21:48:00

Jó lenne, ha magabiztos előnynél Tito megengedné neki, hogy felmenjen a 85. perc környékén, hadd örüljenek egymásnak a néppel! :wink: Előre, Abi! :twisted:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2012.12.18. 21:38:44

Nagyon de nagyon örülök neki :) ez pozitiv lesz nagyon a csapat számára! hiszen egy hihetetlen jó védő jön vissza hosszan tartó súlyos életveszélyes sérülésből :S De most örüljünk mert itt van újra :))))
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.18. 21:30:33

A király -ismét- visszatér! Már alig várom az ovációt, mikor rálép a szent gyepre :)

Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.18. 20:33:15

Tobias88 írta:Szerintem csak a búcsúmeccsén fog játszani sajnos. Öreg már ahhoz hogy egy ilyen kihagyás után újra top formában legyen.
Szerintem a hazai meccseken akár középcsapatok ellen is jó lehet, de kisebb csapatok ellen simán elviselném többször is a csapatban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.12.18. 20:15:36

Szerintem csak a búcsúmeccsén fog játszani sajnos. Öreg már ahhoz hogy egy ilyen kihagyás után újra top formában legyen.
94:39 6 - 1
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.13. 19:59:48

Szép gesztus:
The Frenchman was named the winner of the Aldo Rovira award, the award distinguishes the best Barça player of the previous season. The jury is made up of President Rosell and representatives of the Catalan press.

Abi: “I want to say thank you. This is a great satisfaction and I am very grateful to those that picked me for the award. I have experienced difficult times, but I never stopped fighting ... all of my teammates have helped me, as well as my family.”

Kép: http://media3.fcbarcelona.com/media/ass ... 417234.JPG
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.12.08. 15:51:50

Nagyszerűen, kulturáltan sikerült összefoglalnod ezt a dolgot Abival kapcsolatban miihii.
Többen tanulhatnának tőled, mert azok a fajta megnyilvánulások amik mentek itt a link kapcsán, egyszerűen nevetségesek. Olykor egy-egy fórumtárs (már-már magát felsőbbrendűnek képzelő, mert éppen rossz pillanata van) megnyilvánulásai, általánosításai egy ilyen dolog kapcsán nem igazán szolgálja azt, hogy a fórum magasabb színvonalú legyen. Ezt más is meglátta, és ki is nyilvánította nem tetszését. Azért mert kikerült a topikba egy darab ilyen link, nem értem miért kell a másikat sügerezni kategorizálni és hasonlók... Persze bele lehet kötni mindenbe, mindenen lehet fogást találni de azt tegyük normális hangnemben, kulturált emberek módjára, vagy nagy levegő, és lépjünk tovább a dolgon.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.12.08. 10:57:59

Sztem is ez a cikk egy nagy koholmány, ami inkább annak szól, h az eredeti hírek kb unalmasak, nehéz lenne olvasókat szerezni a szenzáció hiányában. így inkább kiszínezve, ferdítve tálalva közölték le, ami már jobban vonzza a szemet(et)... :roll:

Két dolog szolgál alapul: egyrészt Abi nyilatkozata, h nem mindenáron akar játékosként közreműködni már, hanem elsősorban a fizikumát szeretné visszanyerni és az egészséges életet élni. Ezzel együtt ugye megszellőztette, h esetleg a klubnál töltene be vmilyen pozíciót, de nem zárta azért ki, h visszatér a pályára. Másrészt asszem ennek a cikknek a megjelenése napján olvastam olyasmit, h a klub kivár a szerződéshosszabbításával, egyeztetni kíván Abival.

Nos, ez utóbbi szülte meg ezt a csodálatos cikket, ami már egészen másképp festi a helyzetet. Az eredeti dolog nem elég érdekes, eladható, h a klub addig nem tol elé szerződést, amíg nem beszélik át a lehetőségeiket és Abi véleményét kikérve közösen döntenek a hogyan továbbról, ami teljesen érthető tudván, h ő maga sem tudja még biztosra, h mit szeretne, mire lesz képes. És ez így sztem elég korrekt dolog, ráadásul szó sincs róla, h felbontanánk a szerződését, ami nagyon paraszt és kissé érthetetlen lépés is lenne most már.

A firkászoknak meg lényegében tökmindegy, h mi az eredeti tényállás, kiszínezve máris "jobban hangzik" a dolog. Így lett a kivárásból és egyeztetésből szerződésbontás. Média, én így szeretlek... :roll:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.12.08. 10:07:18

azt hiszem a korábbi hozzászólásomban már eléggé körüljártam Abidal ügyét, úgyhogy tényleg nincs min rugózni tovább. Nem is méltó a topicjához, hogy itt vitázzunk ilyen hír kapcsán. bár első szándékból írtam néhány sort, hátha végre észreveszed magad, de inkább hagyom. Ahogy korábban írtad tiszta dedó... Legközelebb nem kellene lehordani a fórumtársad, egy link és két csodálkozós fej miatt. Talán ennyi elég tanulságnak.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.08. 09:49:12

Nem tudom honnan veszed ezeket az érveket, hogy visszavágj, de nagyon súlytalanok. Tanuljak az avataromtól? Mégis most ki is az, aki nem akar skótoskodni fél évi fizetésen, és inkább egy méltóságteljes befejezést akar a srácnak, nem kivágni a klubból? És igenis csorba esne a Barcán, ha ezt megtennék. Minek hosszabbítottak vele, ha most felbontanák, mondd már meg nekem... Talán nem vállalta a klub az 1+1 szerződésben azt, hogy esetleg nem is játszhat már többet? Ezt te sem hiheted el, bár, már nem is tudom, hogy mire gondoljak.

Rosell egy pénzéhes cápa, de azért nem hinném, hogy lenne ekkora tulok. Egy dolog kibővíteni Kína felé a piacot, és egy dolog megsemmisíteni a szerződését egy olyan srácnak, aki amúgy rengeteget tett a klubért, és kellőképpen honorálva is lett a munkássága, tehát kölcsönösen erős szálak fűzik a kettőt egymáshoz.

Ja és semmiféle egoizmust nem láttam abban a részemről, hogy a görcseidet kiemeltem, inkább a te oldaladról érezhető ilyen, hogy van képed ilyet leírni, ezzel kezdeni a hozzászólásodat... És pont te beszélsz nekem egyfajta görcsökről, amikor TE vagy az az ember, aki nem bírta elfogadni, hogy egyhangúlag meg lett szavazva a cikk alatti kommentelés eltörlése, de ütötted addig a vasat, míg szavazáson is láthattad, hogy szinte mindenki egyetért abban, hogy azon szellemi kultúrtermék, amit te és a cimboráid ott lefolytattatok, minden, csak nem hasznos az oldalnak... A jövőben inkább gondold meg, hogy hogy és miként kezded a hozzászólásokat, nehogy meglepődj, hogy valaki visszaír, a szintednek megfelelően.

szerk.: részemről lezártnak tekintem a témát, nem kívánok többet foglalkozni a kérdéssel.
Football, bloody hell. /SAF/
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.12.08. 01:11:56

nem szeretem az ilyen egoista embereket, attól még, hogy a neved mellett ott egy szám, nem vagy értékesebb , vagy nagyobb barca drukker bárki másnál...de mind1 ez nem tartozik a cikkhez. egyébként az avatarodtól sokat tanulhatnál...

a lényeg, hogy egy több száz milliós tartozással rendelkező klubnak szerintem nem mindegy, hogy ki kell-e fizetni +2-3 milliót pluszban. nekem abidal az egyik nagy kedvencem, örülnék ha maradna, és ha láthatnám még barca mezben. senki nem akarja őt elküldeni, de semmilyen morális veszteséget nem szenvedne a klub, ha megtenné, és semmi kivetni valót nem látok abban, ha felbontanák a szerződését. mi nem látunk bele a napi munkába, nem tudjuk milyen formában van. persze sok erőt meríthet a többi játékos abidal jelenlétéből, ezt sem vitatom. még egyszer hangsúlyozom eszemben sincs elküldeni, ettől függetlenül nem ítélném el a vezetőséget, ha ők megtennék. 10 hónapja nem lépett pályára, 10 hónapja fizetik a kezelését, bérét, holott egyáltalán nem volt biztos, hogy valaha pályára léphet. ha vissza is tér a barcában hozni kell egy bizonyos szintet, ráadásul ott van a posztján két elképesztően jó formában levő játékosunk. szerintem nem véletlen, hogy azután röppen fel ez a hír, hogy kiderült albára lehet építeni hosszú távon. rosell minden garast megfog. az átigazolási szezonban néhány milliókért megy a harc. nem tudom tisztában vagy e vele, hogy abidal fél éves keresete 600-700 millió forint lehet.

nem kell állandóan ördögöt látni. remélem sikerült elég érthetően fogalmazni, de a biztonság kedvéért még egyszer leírom, hogy szeretném, ha abidal a csapathoz tartozna még sok-sok évig.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.07. 23:21:14

Végülis nem rossz hallani ilyen görcsről szóló kommenteket egy olyan embertől, aki 130 hozzászólásból 70-nel azon görcsölt, hogy a cikkek alatti dedó legyen visszaállítva... =D>

Ha az nso-s cikk még igaz is lenne - de nem az, alátámasztani ugyan nem tudom, de biztosan nem az -, fél év lenne a szerződéséből hátra, mi a francért kellene felbontani?! Ennyi időre már minek? Elég paraszt gesztus lenne, még szerencse, hogy a Barcánál nem ilyen emberek dolgoznak. Nem hosszabbítanak vele, oké, ezt megértem. De azért ne ezzel akarjon már itt spórolni valaki, hogy félévet nem akar még kifizetni neki... Nem kicsit paraszt a gondolat. Ebben az évben nem hiszem, hogy játszik majd, de a következő évben 1-2 meccsre beugorhat, megérdemli, hogy tisztességesen és nyugodt keretek között vonulhasson vissza, és ott lehessen az ünnepélyen a csapattal májusban.

És valaki még el is gondolkozott rajta, hogy megtenné... :roll: Az emberi elme minden egyes adódó alkalommal be tudja bizonyítani, hogy milyen mélységei vannak a kreativitásnak a szó negatív érelmében...
Football, bloody hell. /SAF/
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.12.07. 22:47:20

Látom néhányan menstruációs görcsökkel küzdenek...A cikkhez annyit, hogy a barcától már az is szép gesztus volt, hogy hosszabbítottak vele1+1 évre, néhány héttel azelőtt, hogy bejelentették, hogy műtét lesz. azóta is fizetik a bérét, rehabilitációját. egy szó nem érheti a klubot, ha felbontja a szerződést. lássuk be, hogy ALba és Adriano mellett kb olyan szintet kellene hoznia, mint makk egészségesen, hogy a csapat kezdőjébe kerülhessen. ráadásul idősebb mint a két vetélytársa. gyakorlatilag semmi nem szól a szerződés kitöltése mellett. én lennék a legboldogabb, ha vissza tudna térni, és tudná hozni a szükséges szintet, de azért sok a kérdőjel.

Egy szó, mint száz, bőven lehet alapja ennek a hírnek. Ettől még lehet kacsa, vagy csak rosszindulatú pletyka. De nem kell a másikat leszúrni érte. elég gyökér dolog.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.07. 20:41:54

sjd írta:Úgyhogy én abszolút el tudom képzelni, hogy őt már nem sokat fogjuk Barca-mezben látni.
Azt hogy nem sokat azt én is eltudom képzelni de azt hogy már nem azt kizártnak tartom.Már most belegondolva is valami hihetetlen élmény lesz még tv-n keresztül is beáll csereként és mindenki rá kezd ABI...ABI...ABI...ABI.
Szerintem a klubnál marad ha visszavonul és valami állást kap a "háttérbe".
A cikk meg szvsz nagyon hápog.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.07. 20:06:26

Mi van srácok, megjött a hidegfront? :D

Nekem egyébként ez a nyilatkozat ugrott be:
http://www.goal.com/en-ie/news/3922/spa ... -objective

Ebben konkrétan kijelenti, hogy nem az a célja, hogy újra játszhasson, hanem hogy egészséges legyen. És azért egy ilyen műtét után inkább ez a reális. Úgyhogy én abszolút el tudom képzelni, hogy őt már nem sokat fogjuk Barca-mezben látni.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.07. 19:46:33

TZS írta:Ha nekem (is) céloztad h fel kellene fogni a dolgot, akkor felvilágosítalak h nem hittem el ezt a baromságot, csak érdekességképp linkeltem.
Ó kérlek, várd már el, hogy két szemkikerekedős smiley-t és egy kitett linket tartalmazó hsz-ből egyből vonatkoztassunk már arra, hogy szerinted ez kacsa és csupán érdekességként hivatkoztál egy hiteltelen lap hiteltelen forrásából vett hiteltelen cikkére. Ó, Te boldogtalan...

Amúgy meg elsősorban Neked céloztam a hozzászólásomat, igen, jól sejted, de azért raktam a mondandómat többesszámba, mert mindig van néhány sügér, akinek kanyar nélkül le lehet nyomni a torkán az ilyeneket, hozzászólásod milyensége alapján tökéletesen közéjük illenél.

Marketing fogásnak nem volt rossz a rádiótól, hogy ezt bemondták, mert sokan felkapták a fejüket: néhányan mert elhitték, néhányan meg a fejüket fogják, hogy ekkora baromságot hogy lehet kitalálni. Egy a lényeg, foglalkoznak velük. Az ilyen híreket alapvetően távlatból letojom, de megtaláltál egy gyenge pillanatomban és kényszert éreztem, hogy írjak valamit, mert fájt az egész. Alapból az fáj, hogy valaki feltételezne ilyet, hogy Abi nem csak hogy elmenne esetleg, de még a Barca bontaná fel a szerződését!... Hogyha valaki ezt beveszi, akkor annak küldök egy gömb vaníliát...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.07. 19:15:20

Azért baromság ez a dolog, mert pont most van a legközelebb ahhoz, hogy lassan a társakhoz csatlakozva eddzen. Már rég megvolt az operációja, miért nem akkor jöttek ezek a hírek? MERT AZ EGÉSZ HAZUGSÁG!!! Még pályára sem lépett, nem tudjuk mit fogunk tőle látni, ha visszatér. Akkor mi alapján bontanánk fel a szerződését? Ez egy írtó nagy baromság, csak a média kitalációja!
Kép
Kép
Kép
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.12.07. 18:25:40

lui1698 írta:
TZS írta:Ha nekem (is) céloztad h fel kellene fogni a dolgot, akkor felvilágosítalak h nem hittem el ezt a baromságot, csak érdekességképp linkeltem.
Talán elkerülhetnéd az ilyeneket, ha nem csak egy linket meg két szmájlit dobnál oda a topicba...
Talán nem volt a dologhoz hozzáfűznivalóm, ezért nem írtam oda semmit sem. És inkább én nem is folytatnám itt az ész osztást, hogy mit hogyan kellene....
De a témánál maradva, elszomorító, hogy amilyen becsülettel és elszántsággal küzd Abidal, mégis ilyen cikk jelenik meg róla...
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.07. 17:53:08

TZS írta:Ha nekem (is) céloztad h fel kellene fogni a dolgot, akkor felvilágosítalak h nem hittem el ezt a baromságot, csak érdekességképp linkeltem.
Talán elkerülhetnéd az ilyeneket, ha nem csak egy linket meg két szmájlit dobnál oda a topicba...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.12.07. 17:40:38

Rinku írta:
Ennyi kokain és alkohol után, ami Monte Carloban elfogyasztásra kerül, én is vizionálnék mindenféle színes szrságot, ez is egy akkora kacsa, hogy nincs elég puska, hogy meglőjük az égről. Továbbra sem tudom, hogy egyesek miért hisznek ilyen szennylapoknak is, mint az nso, egy rádiónak meg főleg... Ami nem jelenik meg a Barca hivatalos honlapján, az mind csak sejtés vagy hazugság. Fel kellene fogni már végre ezt...
Ha nekem (is) céloztad h fel kellene fogni a dolgot, akkor felvilágosítalak h nem hittem el ezt a baromságot, csak érdekességképp linkeltem.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.07. 14:44:00

Ennyi kokain és alkohol után, ami Monte Carloban elfogyasztásra kerül, én is vizionálnék mindenféle színes szrságot, ez is egy akkora kacsa, hogy nincs elég puska, hogy meglőjük az égről. Továbbra sem tudom, hogy egyesek miért hisznek ilyen szennylapoknak is, mint az nso, egy rádiónak meg főleg... Ami nem jelenik meg a Barca hivatalos honlapján, az mind csak sejtés vagy hazugság. Fel kellene fogni már végre ezt...
Football, bloody hell. /SAF/
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.12.07. 13:48:13

Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 14:27:49

Készül a nyugdíjas éveire. Dícséretes :P Azért kiváncsi leszek, mikor mindenki Abidal mixeket linkel a zene topicba :D
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.16. 22:47:06

"Abidal szerződést kötött az Universal Music-kal

Jól ismert tény, hogy Eric Abidal szereti az elektronikus zenét. Pénteken az FC Barcelona francia védője bejelentette a hivatalos Facebook oldalán, hogy leszerződött az Universal Music-kal. A zeneipar legnagyobb üzleti vállalkozása nagyban előre tudja mozdítani Abidal törekvéseit, mint DJ."
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt