Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.21. 12:42:01

Alexander Mahone írta:Én idáig nagyon védtem, de tegnap végleg meguntam. Nemcsak azt várom el a Barca kapusától, hogy ne bakizzon,hanem igenis mutasson be sok bravúrt. Ő nemcsak, hogy nem bravúrozik, de még potyázik is. Üljön le pár meccsre a padra, aztán ha azután se tud formába kerülni akkor igazoljanak új kapust. Ha 50 millióba kerül, akkor annyiért. Nem érdekel.
ami a helyzetét illeti én megértem...csak az a baj hogy ezzel nem vagyunk kisegítve! szerintem a hiba ott van, hogy nincs vagy nem úgy kezelik a Barca másik kapusát akinek a beállítása nem valami szentségtörés!!! hanem normális, ha szükség van rá. azzaln sem értek egyet(nagyon nem!!) hogy rendre elhangzik néhány ember sorozatos rossz játéka után, hogy a bizalom töretlen...,stb. ez nem veszi le róla a nyomást, ha csak nem elvakult saját magát illetően. egy egészséges rotáció állítaná leginkább helyre(becsvágy!) lelkileg.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.21. 12:28:36

Én idáig nagyon védtem, de tegnap végleg meguntam. Nemcsak azt várom el a Barca kapusától, hogy ne bakizzon,hanem igenis mutasson be sok bravúrt. Ő nemcsak, hogy nem bravúrozik, de még potyázik is. Üljön le pár meccsre a padra, aztán ha azután se tud formába kerülni akkor igazoljanak új kapust. Ha 50 millióba kerül, akkor annyiért. Nem érdekel.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.21. 11:35:44

Azért öröm az ürömben, h láthatóan többeknek nagy megelégedettséget okoz az, h önigazolást kaptak, mekkora szaktekintélyek is ők, amiért észrevették a hibákat és a vérben forgó szemű véleményük igazságának tudtában csuklóból le is kell ugatni gyorsan azokat, akik egy hete, egy hónapja vagy egy éve más szemszögből merészelték megközelíteni a témát és az idióták bátorkodtak kiállni VV mellett. Nem tudom ez miért szükséges, de ha ettől áll fel, akkor nyomassátok csak. Egy dolog szidni Valdes-t és rávilágítani a hibáira, amik sajnos megvannak mostanában, de egy másik, h ezzel párban leoltjuk a fórumtársakat a korábbiak miatt. Utóbbira sztem semmi szükség nem lenne, de hát ha ennyire jól esik, akkor hajrá! És árgus szemmel figyeljétek ezután is Victor-t, aztán ha már kellőképpen belemelegedtetek, akkor jöhet majd az is, h mekkora barom, amiért a tizinél balra vetődött, amikor a labda jobbra ment. Mert hamarosan itt fogunk tartani, látva mennyire belelovaltátok magatokat a habzó szájú véleményformálásba és a kákán való csomókeresésbe. Utóbbit mondom azért, mert sejteti ezt az, h a mostani szabigól után már ezen is kezdtek nyűglődni és kicsit éreztetni, h abban is nyakig benne volt.

Nah, ennyit a véleményekről való véleményemről :) (Mondjuk ezt nem csak a tegnapi meccs utániakra értem, hanem ánblokk az idei meccsek utáni produkciókról ebben a topicban.)

Magáról VV-ről pedig annyit, h sajnos érezhető rajta, h vmi nincs rendben idén. Valószínűleg ezzel ő is tisztában van és próbálja tenni a dolgát, de talán már kicsit görcsösen akar bizonyítani és újabb apróbb-nagyobb hibákhoz vezet, amik az ő posztján gyakran gólként mutatkoznak meg. Ilyenkor nehéz a döntés, h mi a helyes megoldás, mivel ha padoztatják, akkor azzal sanszos, h teljesen haza lenne vágva az önbizalma, ismerve a kapus lélektant. Ha pedig a pályán marad, akkor továbbra is kísértheti ez a rossz periódus. Jöjjön helyette Pinto? Hmmm, az a srác, aki ugyanilyen hibákra képes és anno azok is a pokolba kívánták, akik most esetleg kérnék vissza!?

Titonak alaposan fel van adva a lecke a hátsó alakzattal, mivel a komplett védelem hiányában a vészmegoldás vészmegoldásához kell már folyamodnia, ráadásul pont most jön ki az is, h a kapusra sem lehet ráfogni a betonbiztos teljesítményt. Még szerencse, h kb a nehezebb meccseken túl vagyunk, így a kisebb csapatok ellen bejöhet ez a dolog, h többet rúgunk, mint kapunk. Aztán időközben lassan visszatérnek a valódi védőink és remélem VV is össze tudja kapni magát.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.21. 11:32:00

A 4 gólból egynél hibázott. A 11es, a szabadrúgás (ott fifti-fifti alapon kellett döntenie, nem hiba), és Fehér Gyuri:) emelése nem az övé. Tény, hogy a speciális Barca tudás, amikor utolsó hátvédet játszik a kapus, az új játékban nem annyira fontos. Mindent egybevetve maradjon.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2012.10.21. 11:16:08

ab1daL írta:Bezzeg amikor ... Victor Valdés még sok-sok évig az első számú kapusunk lesz, kezdjetek megbarátkozni a gondolattal! :wink: ...
Egyet értek ! VV teljes mértékben élvezi a csapat bizalmát és a szurkolóknak is segítenie kéne a hálóőrt, ugyanis nem elég, hogy egy rendkívül sportszerű, szimpatikus és világklasszis kapusról beszélünk, emellett még katalán is tehát van miért szeretni. Aligha hiszem, hogy van a világon még egy olyan kapus akinek nehezebb dolga lenne nála .. hiszen nézzétek meg, van hogy hosszú percekig még csak a labdát sem bírja követni, nem hogy találkozni vele, aztán a semmiből kell a bravúr ! Hát aki tapasztalt már ilyet, az tudja, hogy milyen nehéz dolog ...
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.21. 10:55:58

ab1daL írta:Bezzeg amikor a Chelsea ellen 09-ben többször megmentette a csapatot, akkor nem jöttek a károgók, akik szerintem direkt örülnek is a hibáinak, mert így tudják verni a mellüket, hogy na ugye hogy megmondtam. Csak az a szomorú hírem van ezeknek az embereknek, hogy Victor Valdés még sok-sok évig az első számú kapusunk lesz, kezdjetek megbarátkozni a gondolattal! :wink:
Erre tekintettel, akkor évekig nézni kell az idióta megmozdulásait?
Te sem gondolod ezt komolyan! Ennyi erővel akkor Di Stefano is játszhatna még a Madridban!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.10.21. 10:54:19

Bezzeg amikor a Chelsea ellen 09-ben többször megmentette a csapatot, akkor nem jöttek a károgók, akik szerintem direkt örülnek is a hibáinak, mert így tudják verni a mellüket, hogy na ugye hogy megmondtam. Csak az a szomorú hírem van ezeknek az embereknek, hogy Victor Valdés még sok-sok évig az első számú kapusunk lesz, kezdjetek megbarátkozni a gondolattal! :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.21. 10:42:02

Egyre többen és többen látják azt, amiért itt pár embert elítéltek 1-2 hónapja.

"1v1 ellen a legjobb a világon, lábbal ő a legjobb" típusú védőbeszédek lanyhulni látszanak. Ezeket szerintem a rózsaszín szemüveges VV fanok sem hiszik el komolyan!

Szánalmas teljesítményére csak egy mentség van: Messi képes többet termelni, mint ő és a belső védők együttesen. Egyenlőre!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.10.21. 04:45:04

lassan kénytelen lesz mindenki beismerni, hogy gyenge.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.21. 00:18:22

visca el barca írta:
csababarca írta:De írtam a bajnoki topicban,hogy le kéne ültetni,lehet jót tenne neki.
Ez az alap megoldás.
komolyan pintot akarod nézni? a legnagyobb lepkekirály a földön...
Bocs,de ennél nagyobbakat nem nagyon tudna.

egyébként leírtam,hogy kit akarnék nézni,például.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.21. 00:17:06

visca el barca írta:
csababarca írta:De írtam a bajnoki topicban,hogy le kéne ültetni,lehet jót tenne neki.
Ez az alap megoldás.
komolyan pintot akarod nézni? a legnagyobb lepkekirály a földön...
Mondjuk már az is régen rossz, ha a cserekapusunkban is ennyire bízunk..... Ez a másik ok, amiért igazolni kellene valakit.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.21. 00:16:18

visca el barca írta:
komolyan pintot akarod nézni? a legnagyobb lepkekirály a földön...
Lassan Valdez simán befogja.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.21. 00:15:09

csababarca írta:De írtam a bajnoki topicban,hogy le kéne ültetni,lehet jót tenne neki.
Ez az alap megoldás.
komolyan pintot akarod nézni? a legnagyobb lepkekirály a földön...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.21. 00:14:20

Deus írta:
csababarca írta:A másik radikálisabb,és sose fog megvalósulni,úgyhogy le sem írom.
Agyműtét? Amúgy meg érdekelne a másik is, írd meg privin lécci :)
Agyműtét nem rossz.
De én eltávolítanám a csapattól simán. Vagy legalább hoznék egy fiatal,versenyre késztető kapust a nyakára. Ter Stegen vagy Zieler pl fiatalok is,és elég tehetségesek.
Ráadásul most még potom pénzekért lehetne bármelyiket elhozni,nyakamat teszem rá,hogy 3-4 éven belül,az összes sztárcsapat értük fog sorban állni,és 20+M eurós áruk lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.21. 00:13:26

Ironikus kifejezés volt, hogy soha nem fog megtörténni, hogy elküldik. (legalábbis szerintem, így értelmeztem csababarca írásából )
Padoztatás is jó lenne, de Pinto meg nem megoldás, vannak sportpszichológusok, vagy Tito elviszi egyet kajálni, vagy felhívja Afellay-t és elkéri a román hölgyek számát :D de fejben rendet kell tenni, mert ha egy kapus elveszti az eszét, meg az önbizalmát, akkor ott puskaporos hordó van hátul, s látjuk sokszor robban is....:?

Szerintem a vezetőség is elgondolkozik, Pintonak ha jól tudom lefog járni a szerződése, úgyhogy kell majd valaki mögé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.10.21. 00:15:08-kor.
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.10.21. 00:12:44

Bob_Marley írta:Megoldáson kellene agyalni.
de hiába agyalunk mi, ha a vezetőség nem hajlandó észrevenni a dolgokat, pont ezért frusztrált már mindenki, ezért írnak sokan radikálisabban.
ennyi, és ilyen hibákat sehol a világon nem engedhet meg magának egy kapus, minden más klubnál pados lenne már valdes, vagy elküldték volna a fenébe.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.21. 00:08:20

csababarca írta:A másik radikálisabb,és sose fog megvalósulni,úgyhogy le sem írom.
Agyműtét? Amúgy meg érdekelne a másik is, írd meg privin lécci :)
Pavel írta:Nézve a visszajátszást, én két gólt neki adok.
Dettó, én is ugyanezt állítom.
KépKép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.21. 00:02:09

Nézve a visszajátszást, én két gólt neki adok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.20. 23:59:33

Bob_Marley írta:Megoldáson kellene agyalni
Én agyalok rajta,csak nem én döntök.
De írtam a bajnoki topicban,hogy le kéne ültetni,lehet jót tenne neki.
Ez az alap megoldás.

A másik radikálisabb,és sose fog megvalósulni,úgyhogy le sem írom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.20. 23:56:15

csababarca megértelek, csak akkor is szerintem túlzó a folyamat idejönni s leszánalmazni.Megoldáson kellene agyalni, mert azon kívül hogy én pl ma az egész csapattal nem voltam megelégedve, egyértelmű hogy Valdes még rá is tett egy lapáttal.
Fejben is talán összeesett, kicsit fel kellene rázni, s főleg most hogy a védelem előtte napról napra vérszegényebb a sérülések miatt, kellene ahogy írtad is egy vezér.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.20. 23:51:49

lui1698 írta:Az, hogy mostanra szinte stabilan hozza a 1 potya/meccs átlagot, nekem kicsit vad már.
nem, a vad az h a szent és sérthetetlen, meg "milyen jó lábbal", és még 10 évig néznünk kell mert esélytelen h a nyakára hoznak valakit.

azért idén jóval több helyzetük van az ellenfeleknek, meg is látszik h milyen kapus...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.20. 23:36:55

Bob!
Lehet igen bennem van,hogy már "várom". de hidd el nem,örülnék neki ha magára találna szívből. de amit művel idén...az kabaré. itt a szabadrúgásnál is hibáztatható bőven,mert a helyére ment a labda. de arra azt mondom,hogy ok,belefér.

ELkényelmesedett igen,tudja,hogy mert katalán bármit megtehet,az életben nem raknák ki a csapatból.
És azt is tudom,hogy most milyen védelem van előtte. De pont ezért kéne vezérnek lennie,erre bekap ilyen nevetséges gólokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.20. 23:03:50

csababarca írta:Én megint azt várom,hogy jöjjenek a VV-fanok,és magyarázzák meg,hogy miért nem Valdes gólja volt. Vajon most is ez volt e dolga,ezt várják tőle?

Szánalmas ez az ember.
Ne haragudj, de szerintem az sem egy jó irányvonal, hogy minden héten "habzó szájjal" jössz hogy szánalmas ez az ember.S igen sajnos ezidáig már az évben is rengeteget hibázott, a kritikát is meg kell említeni ezzel nincs baj, de kicsit úgy érzem, hogy már "várod" Valdes hibáját, hogy elküldhesd.

Abban egyet értek egy jó versenytárs nem ártana mögé, mert Pinto bohócnak jó meg csapatmorál tekintetében is fontos, de Valdes meg elkényelmesedett, s hibát hibára halmoz, ez nagyon csúnya melléfogás volt :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.20. 22:55:49

Valdes mondjon le. Baromira nem érdekel, hogy mekkora szerepet vállalt a kupák megszerzésében a Pep érában, mert az már a MÚLT. Most a jelenben vagyunk. A jelenben most minden meccsen képes összehozni egy idióta gólt (miatta ment el pl. a szuperkupa).

Most már tényleg elegem van valdesből. A következő meccstől Pinto játsszon valdes helyett. Kész, pont.
KépKép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.10.20. 22:50:53

Nyugdíj!
Elég volt, elfogyott a türelmem. Az alapszabály is azt mondja, hogy végy egy kapust... Ez nem az! Itt valamit kell csinálni, mert így nem lesz vicces, ami jön. Az, hogy minden meccsen legalább egy gól tisztán a számlájára írható, nem fér bele. Eddig pártoltam, de ezek után nem fogom. Attól, hogy katalán, nem kell, hogy itt teljes el az egész pályafutása.
Lezárt