Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.09. 15:41:03

kanty írta:
Csaba!

Értem, hogy mit mondasz, de pl. én a mostani hibájánál emlékszem sokkal nagyobb bakikra is a Real ellen, s emlékeim szerint annyira, akkor nem volt elővéve.
Igen volt neki. Pl decemberben,de mi is lett a vége a meccsnek? 3-1 ide. utólag szerencsére nem múlott rajta semmi. viszont a legutóbbi meccseken tevékeny részt vállalt abban,hogy nem voltunk sikeresek a real ellen. mert most épp nem fért bele.de erre nem lehet alapozni,hogy nem baj,majd elől kijavítják. ez már jobb madrid annál,mint hogy ne használják ki.

Kapust meg igenis lehetne hozni ilyet mint valdes. mindig is lehetett volna. csak ugye katalán,és így töretlen a bizalom felé. de már erre a bizalomra nem szolgál rá a teljesítménye alapján. jelenleg nehéz persze olyat mondani aki erősítés lehet,mert mindenki a nagy nevekben gondolkozik,mint Casillas,Neuer,Buffon...ők mozdíthatatlanok. De vannak fiatal tehetséges kapusok,akik közül 4-5 éven belül úgy is itt fog kikötni valamelyik,mert egyszer kiöregszik VV is,akkor meg már miért ne most? neki se jó,hogy kiröhögteti magát. és abban is van valami,amit írtak előttem,hogy nem véletlen tartják kevesen gyenge kapusnak,a hibáitól függetlenül is. pár vérmes barca szurkoló persze top 3nak látja,de ez nem a valóság,hanem a szemellenző.

Neveket tényleg nem írnék,de németeknél szét lehetne nézni. egyszer aktuális lesz a kérdés,akkor meg egy Zieler,ter Stegen pl már nem 10M magasságában lesz árban,hanem jóval többe kerülnek majd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 14:58:49

Alcantara írta:
Ez nem az én véleményem, keresd ki, egy-két napja írták, ha ennyire hitetlen vagy és olvasd el.
Nem teszem meg ezt a szivességet neked, mert csak a sértettség beszél belőled, hogy többen is más véleményen vannak VV teljesítményével kapcsolatosan.

A tied is egy vélemény, mint az enyém vagy másé. Kik a jobb kapusok: Elég egy Mönchengladbach meccset végignézni, esetleg a La ligában pár meccset nézni (lásd Diego Alves). A hátrányuk, hogy nem katalánok.
Személyeskedés helyett talán szerencsésebb lett volna pár konkrét példát felhozni. Már ha normális hangvételű és kicsit is színvonalas eszmecserét szeretnél folytatni.

Csaba!

Értem, hogy mit mondasz, de pl. én a mostani hibájánál emlékszem sokkal nagyobb bakikra is a Real ellen, s emlékeim szerint annyira, akkor nem volt elővéve.
Én mindig azt mondom, hogy jelenleg nincs olyan kapus a piacon, aki hozható és elcserélném VV-re. S közhely, de a kapusokra is igaz, hogy ez a Barcelona, itt más szelek fújnak. Láthatjuk, hogy a mezőny játékosoknak mennyire nehéz beilleszkedniük, a kapusoknál ennyire talán nem nehéz. Viszont nálunk kapus poszton is mást várnak el, mint egy másik csapatnál.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.09. 14:56:28

ÁÁÁÁ Bonano
Ne csináljátok ezt velem meglátom a nevét és kitépem az összes hajamat :D
Soha nem felejtem el. Teljesen ki voltunk tőle készülve haverommal. 2 fillért nem ért az ürge aztán (talán a) Muciában kivédte a szemünket.

Szerintem az a legfőbb probléma VV-vel, hogy nincsen alternatívája. Tulajdonképen bármit megtehet mert következő héten is ő áll a kapuban.
Azzal egyet értek, hogy a di Maria eset után omlott össze fejben és ez jellemző is rá. Nagy hiba után sokáig bizonytalankodik, nem túl erős fejben hamar zavarba hozható.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 14:21:08

herlius írta:
Ha sok szabadidőd lesz, javaslom számolgass utána, hogy hány fontos trófeát köszönhet Valdes SORSDÖNTŐ védéseinek a csapat. Meg fogsz lepődni. Valdes-t nem globálisan kell értékelni, mert egy olyan csapatban véd, amelyet szintén nem lehet más csapatokkal összehasonlítani. A Barca teljesen egyedi játékstílust képvisel, amihez pontosan egy Valdes típusú kapus szükséges. Valószínűleg a többi élcsapatnál a padon töltené a karrierje nagy részét, de arra is nagy összegben fogadnék, hogy a topkapusok 95%-a rövid időn belül megbukna a Barca-nál. Egyszerűen gyerekkoruktól kezdve nem arra a játékstílusra nevelik őket, ami egy jó Barca-kapushoz kell, teljesen specifikus játékhelyzetekhez kell alkalmazkodnia, a meccsek nagy részében unalmas malmozásra van kárhoztatva, a vendéghelyzetek döntő többségében viszont teljesen kiszolgáltatott helyzetben van. Tény, hogy akadnak hibái, de ugyanígy az egész csapatról elmondható ugyanez. A bekapott góljainkban legalább annyira sáros a védelem és a középpálya is, mint Valdes.
Én nagyon ebbe a vitába nem szeretnék belefolyni, lui meg a te hsz-d nagyjából összefoglalta a dolgokat, annyival kiegészíteném, hogy nem csak a más játékrendszer miatt, de bizony a nyelvi dolgok is közrejátszhatnak.Fontos az összeszokottság, s lehet írni neveket, de bizony gond lehet hogy ki tud katalánul és ki nem....Ez lehet kis dolog, de bizony emlékszem én még a régi időkből mikor pl Rüstünél de akár Bonano is megjegyezte, hogy voltak kommunikációs gondok, pedig ő azért barátságban volt a spanyollal.
De akik "szidják" azokat is megértem, lui írta a legjobban le, hálátlan egy sors a kapusé.
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.10.09. 14:12:18

Alcantara írta:"Fél éve még kb. mindenki elájult VV-től."

Ez a te véleményed. Hidd el fél éve és régebben is volt olyan, aki nem ájult el VV-től. Lásd pár éve a Liverpool elleni kiesés a Bl-ben.

Mindenki hibázik a nagy kapusok közül is. Viszont a nagy kapusok ismérve, hogy elég ritkán és nem rendszeresen kiélezett sorsdöntő meccseken.
A nagy kapusok ott hozzáteszenek a játékhoz, nem pedig demoralizálják saját csapatukat az ostoba hibáikkal!

Valaki írta a fórumon, hogy a semleges ismerősei jókat nevetnek, ha társaságban VV szóba kerül. Ezt én is el tudom mondani sajnos. Aki tárgyilagosan nézi a focit, nem szereti ill. nem utálja a Barcát mind azon a véleményen vannak, hogy ehhez a csapathoz nem méltó egy ilyen bohóc!
Ha sok szabadidőd lesz, javaslom számolgass utána, hogy hány fontos trófeát köszönhet Valdes SORSDÖNTŐ védéseinek a csapat. Meg fogsz lepődni. Valdes-t nem globálisan kell értékelni, mert egy olyan csapatban véd, amelyet szintén nem lehet más csapatokkal összehasonlítani. A Barca teljesen egyedi játékstílust képvisel, amihez pontosan egy Valdes típusú kapus szükséges. Valószínűleg a többi élcsapatnál a padon töltené a karrierje nagy részét, de arra is nagy összegben fogadnék, hogy a topkapusok 95%-a rövid időn belül megbukna a Barca-nál. Egyszerűen gyerekkoruktól kezdve nem arra a játékstílusra nevelik őket, ami egy jó Barca-kapushoz kell, teljesen specifikus játékhelyzetekhez kell alkalmazkodnia, a meccsek nagy részében unalmas malmozásra van kárhoztatva, a vendéghelyzetek döntő többségében viszont teljesen kiszolgáltatott helyzetben van. Tény, hogy akadnak hibái, de ugyanígy az egész csapatról elmondható ugyanez. A bekapott góljainkban legalább annyira sáros a védelem és a középpálya is, mint Valdes.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.09. 14:00:58

Én annyit még megjegyeznék, hogy nem véletlenül mondják, hogy a kapusé a leghálátlanabb feladat.
Védett ő az utóbbi években olyan szinten, hogy pontokat jelentett, meg a nagy meccseken is fogott nem egy meg nem is kettő nagy lövést.
Ezekről jobb esetben 1-2 hsz. jön, hogy "Szép volt", de kb. ennyi.
Míg, ha bakizik... látjuk mi van most is.

Ne értestek félre, teljesen jogosak a kritikák irányába, én magam is idegesítőnek tartom amit idén művel, de ez ilyen.

Szépen bele kell törődni, hogy ő igen hosszú évekig fog még a Barca kapujában állni, és nem fog itt se ruszki se német kapus ugrálni egy jó darabig.

Valami amúgy szerintem akkor szakadt meg benne, mikor a szuperkupa meccsen di María-nak adott egy ajándék gólt. Onnantól kezdve (megjegyezném, hogy azért a visszavágón meccsben tartotta gyakorlatilag a csapatot) szerintem kicsit fejben összezuhant.

Kell neki egy kis idő még szerintem, de túl lesz rajta, s majd lesz ez jobb is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.09. 13:49:01

kanty írta: Ezt úgy írod, mintha tény lenne, pedig csak a Te véleményed.
Oké, hogy VV nem Barca szint, de akkor mondj olyan kapusokat, akik nála jobbak, már bizonyítottak és reális esély lenne a leigazolásukra.

Ez nem ilyen egyszerű,hogy mondj jobbat. Ronaldinhonál se tudtunk jobbat,elment,és mégis jobbá vált a csapat. ez most lesarkított példa,de remélem érezhető miről beszélek.
EMberileg semmi bajom Valdessel. sőt 4 éve amikor szó volt a távozásáról,mert csúcsgázsit akart (ezt mondjuk akkor sem értettem mire),én mellette álltam. pedig már akkor is megvoltak a bohózatba illő dolgai. de mára ez "mindennapossá" vált,főleg a real ellen,ami mindig a legfontosabb meccs.
És a mostani produkciója se a védelmen múlott,hanem csak rajta. lehet szépíteni,hogy alves hol volt,de a rövidbe nem kaphat gólt egy kapus,ez íratlan szabály.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2012.10.09. 13:22:24

Amikor a szögleteknél hibázik vagy a vasárnap esti első gólhoz hasonlókat kap én is elgondolkodok, de uraim Rüstüt szorította ki anno ebből a csapatból, x zamora díjjal rendelkezik és kitudja még mennyi lesz. No meg ehhez társul (ha mindenki egészséges) egy 5 csillagos védelem.. Ne bántsuk Valdest azért ő nem Oleguer Presas.. :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.09. 13:11:51

[quote="kanty"][quote="Alcantara"]

"Ezt úgy írod, mintha tény lenne, pedig csak a Te véleményed."

Még egy kis reflektálás erre, ha megengeded.

Amit leírtam annak egy része a fórumból való, tehát csak annyi a tény benne, hogy mások írták, akik szintén a véleményüket írják ide, hiszen ez a fórum azért létezik, hogy mindenki leírhassa kultúrált formában a véleményét a csapatáról, annak tagjairól. Pontosan úgy, ahogy te is próbálod tenni.

Ne egy mondatomat ragadd ki, ha válaszolsz a véleményemre, hanem az egész szövegkörnyezetet, mert ezzel a ferdítéssel nyilván csak egy szándékod volt, ami pitiánerség!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.09. 13:00:27

kanty írta:
Alcantara írta: Valaki írta a fórumon, hogy a semleges ismerősei jókat nevetnek, ha társaságban VV szóba kerül. Ezt én is el tudom mondani sajnos. Aki tárgyilagosan nézi a focit, nem szereti ill. nem utálja a Barcát mind azon a véleményen vannak, hogy ehhez a csapathoz nem méltó egy ilyen bohóc!
Ezt úgy írod, mintha tény lenne, pedig csak a Te véleményed.
Oké, hogy VV nem Barca szint, de akkor mondj olyan kapusokat, akik nála jobbak, már bizonyítottak és reális esély lenne a leigazolásukra.
Ez nem az én véleményem, keresd ki, egy-két napja írták, ha ennyire hitetlen vagy és olvasd el.
Nem teszem meg ezt a szivességet neked, mert csak a sértettség beszél belőled, hogy többen is más véleményen vannak VV teljesítményével kapcsolatosan.

A tied is egy vélemény, mint az enyém vagy másé. Kik a jobb kapusok: Elég egy Mönchengladbach meccset végignézni, esetleg a La ligában pár meccset nézni (lásd Diego Alves). A hátrányuk, hogy nem katalánok.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 10:53:07

Alcantara írta: Valaki írta a fórumon, hogy a semleges ismerősei jókat nevetnek, ha társaságban VV szóba kerül. Ezt én is el tudom mondani sajnos. Aki tárgyilagosan nézi a focit, nem szereti ill. nem utálja a Barcát mind azon a véleményen vannak, hogy ehhez a csapathoz nem méltó egy ilyen bohóc!
Ezt úgy írod, mintha tény lenne, pedig csak a Te véleményed.
Oké, hogy VV nem Barca szint, de akkor mondj olyan kapusokat, akik nála jobbak, már bizonyítottak és reális esély lenne a leigazolásukra.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.09. 10:46:50

"Fél éve még kb. mindenki elájult VV-től."

Ez a te véleményed. Hidd el fél éve és régebben is volt olyan, aki nem ájult el VV-től. Lásd pár éve a Liverpool elleni kiesés a Bl-ben.

Mindenki hibázik a nagy kapusok közül is. Viszont a nagy kapusok ismérve, hogy elég ritkán és nem rendszeresen kiélezett sorsdöntő meccseken.
A nagy kapusok ott hozzáteszenek a játékhoz, nem pedig demoralizálják saját csapatukat az ostoba hibáikkal!

Valaki írta a fórumon, hogy a semleges ismerősei jókat nevetnek, ha társaságban VV szóba kerül. Ezt én is el tudom mondani sajnos. Aki tárgyilagosan nézi a focit, nem szereti ill. nem utálja a Barcát mind azon a véleményen vannak, hogy ehhez a csapathoz nem méltó egy ilyen bohóc!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.10.09. 10:21:54

shutterisland írta:
A szomorú helyzet viszont az hogy nincs mozdítható "top" kapus
akinfeev-et meg lehetne próbálni, sőt, mandanda vagy éppen muslera.
ja, lloris-t is simán lehetett volna mozdítani, a spurs könnyen vitte relatíve.

oké-oké, nem klasszis kapusok, de vv-hez képest hosszú távon szerintem előrelépés lenne bármelyik.
Fm 2012 vagy 2011 alapján mondod ezeket?

kanty teljesen jól összefoglalta, az én véleményem is kb. hasonló. Fél éve még kb. mindenki elájult VV-től, hogy 1v1ben a legjobb, nem kell ide más,stb.
Engem is idegesítenek az ilyen hibái, de Alvest sokkal inkább fejen kéne csapni azért a gólért.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 09:45:29

Emlékszem, nem is olyan régen, úgy másfél éve még Ő volt a Barca számára a legjobb kapus és senki sem cserélte volna le őt. Nagyot változott azóta a világ. :P
Aláírom, hogy vannak nagy hibái, mennek el meccsek rajta, de szerintem nem hibázik többet, mint a legtöbb topklub kapusa.

A mostani első gól pedig szerintem nem csak az Ő gólja volt. Oké, rövidre kapta és oda nem igen illik benyelni, de Ronaldo lövése nem volt rossz. Plusz még azelőtt a komplett védelem végig nézte, hogy a madridiak a tizenhatos előtt adogatnak, majd megkapja Ronaldo és ellövi.

Tim véleményével értek egyet. Ha lenne is pénz, ha van is pénz, akkor vegyünk normális középhátvédet. Jelenleg egyetlen olyan kapus sincs a mezőnyben, aki mozdítható és garantáltam előrelépést jelentene Valdes-hez képest.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.10.09. 01:32:30

A szomorú helyzet viszont az hogy nincs mozdítható "top" kapus
akinfeev-et meg lehetne próbálni, sőt, mandanda vagy éppen muslera.
ja, lloris-t is simán lehetett volna mozdítani, a spurs könnyen vitte relatíve.

oké-oké, nem klasszis kapusok, de vv-hez képest hosszú távon szerintem előrelépés lenne bármelyik.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.08. 23:53:15

Alexander Mahone írta:Kár, hogy nem ti vagytok az edzők vagy aki az átigazolásokat intézi. :( Nem is értem hogy lehet, otthon a fotelből biztos okosabbak vagyunk, mint azok akik évek óta a legjobbak a szakmájukba. :lol:
Hát ez meg már ne is haragudj. Ennyi erővel az is írhattad volna hogy aki nem ért veled egyet az hülye és még rövidebb is lett volna.


VV megítélése csak nálunk Barcásoknál kavar vitákat mindenhol máshol egyöntetűen csak röhögnek rajta. Ez azért elég árulkodó szerintem. És nem a madridistákra gondolok meg azokra akik utálják a csapatot. Hanem semleges szurkolókra. Soha senki nem mondta nekem, soha sehol nem hallottam egy olyan fél mondatot sem ami VV-t dicsérte volna. Az ellenkezője viszont már számtalanszor megesett.
VV nevét elsütöd egy focitársaságban és már megalapoztad a jó hangulatot estére.
Ez szerintem mindent elárul mekkora kapus is ő.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.10.08. 23:47:23

sjd írta:.. azt nem mondhatjuk, hogy azért lett Zamora-díjas, mert csapatszinten olyan védekezés ment előtte, hogy egész szezonban annyi védeni valója volt, mint Diego Alvesnek egy meccsen?
De mondhatjuk,mivel pont ide akarok kilyukadni. A szomorú helyzet viszont az hogy nincs mozdítható "top" kapus, és ha Valdes teljesítménye mondjuk azt hogy hullámzó akkor vajon mit mond egy Arsenal szurkoló Szczesnyről?
Volt pár kapus akit lepattintottunk (Hesp,Bonano,Reina) Valdes meg csak itt maradt. Ugyanakkor ha lenne annyi pénz hogy,hogy új kapust igazoljunk
én simán inkább két védőre költeném. De ez csak az én véleményem.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.08. 22:49:32

Tim írta:Mondjuk én sem értek hozzá,bár ha jól emlékszem ezzel a fogalmatlan kapussal leesett három BL cím,pár bajnoki cím,meg egy-két apróság..
Szóval nem lehet az esetleg,hogy azért kap minden meccsen gólt mert idén nem volt még egy normális védelem előtte? Mert azzal a legtöbb kapus nem nagyon tud mit kezdeni,ha a saját védője ad gólpasszt az ellenfélnek.
Az érdemeit szerintem senki nem vitatja el, csak ez körülbelül olyan, mintha Messi rúgna idén 20 gólt 60 meccsen. Megsüvegelendő teljesítmény lenne, de azt hiszem jogosan kérhetnénk rajta számon még 20-at. Valdessel is számomra ilyen a helyzet, véd ő nagyon jókat, de jó pár dolgot lehet rajta számon kérni, és ezek kerültek az utóbbi időben túlsúlyba. És itt van még Bojan példája is, hogy a múltból nem lehet megélni. A 2006-os BL-döntő miatt nem tarthatunk meg valakit, aki jelenleg nincs a csapat hasznára.
Védőkhöz: csak a kapott góloknál számít a védelem? azt nem mondhatjuk, hogy azért lett Zamora-díjas, mert csapatszinten olyan védekezés ment előtte, hogy egész szezonban annyi védeni valója volt, mint Diego Alvesnek egy meccsen? Szóval szerintem kétesélyes a dolog, nem csak a negatívumokban vállalnak szerepet a védők is. A rossz helyre passzolt labdák, a cselezgetés, a rövid üresen hagyása meg nem a védők hibái (még ha Alves nem is zárta a hosszút, de a rövidet akkor sem lehet ilyen üresen hagyni)

(ezt a szakértőzést meg hagyjuk már, ha csak az szólhatna hozzá, aki ért is az adott dologhoz, akkor bezárhatnánk a fórumot)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.10.08. 22:45:03

Tim írta:Mondjuk én sem értek hozzá,bár ha jól emlékszem ezzel a fogalmatlan kapussal leesett három BL cím,pár bajnoki cím,meg egy-két apróság..
Szóval nem lehet az esetleg,hogy azért kap minden meccsen gólt mert idén nem volt még egy normális védelem előtte? Mert azzal a legtöbb kapus nem nagyon tud mit kezdeni,ha a saját védője ad gólpasszt az ellenfélnek.
de mint ahogy előttem leírták már, nem az a baj, hogy sok gólt kap. ha kiszolgáltatott helyzetben van és gólt kap azért nem lehet hibáztatni. de ha akkor véd, az bravúr. viszont az, hogy a bravúrjai idén kimerülnek abban, hogy az ellenfél belérúgja a labdát ziccerben, a potyái meg lassan mindennapossá válnak a fontos helyzetekben, pillanatokban az nem állapot.

volt olyan időszak pár éve, amikor lazán jobb volt, mint casillas és tényleg nagyon jól védett. ezen felül a játékstílusunkba is talán ő illik a legjobban. viszont egyszerűen egy ideje nem véd jól. ezért kellene egy konkurencia, aki ilyenkor védhetne. nem úgy néz ki valdes, mint aki ettől összetörne, inkább ezerszeres erővel dolgozna, hogy visszaszerezze a helyét.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.10.08. 22:24:07

Mondjuk én sem értek hozzá,bár ha jól emlékszem ezzel a fogalmatlan kapussal leesett három BL cím,pár bajnoki cím,meg egy-két apróság..
Szóval nem lehet az esetleg,hogy azért kap minden meccsen gólt mert idén nem volt még egy normális védelem előtte? Mert azzal a legtöbb kapus nem nagyon tud mit kezdeni,ha a saját védője ad gólpasszt az ellenfélnek.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.08. 22:07:20

Alexander Mahone írta:Kár, hogy nem ti vagytok az edzők vagy aki az átigazolásokat intézi. :( Nem is értem hogy lehet, otthon a fotelből biztos okosabbak vagyunk, mint azok akik évek óta a legjobbak a szakmájukba. :lol:
Mint például te? :roll: Mert ebből most az jött le, hogy mindenki milyen okoskodó gyökér, hogy ellent mer mondani az egyébként nevetségesen szakmaiatlan véleményednek. (Most tényleg az egy kapus legfontosabb és legnehezebb feladata, hogy 20-at passzoljon egy meccsen??)
Aztán meg azt sem tudhatod, hogy éppen nem ter Stegent nézegetik a játékosmegfigyelőink, és történetesen nekünk van igazunk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.08. 22:00:12

Alexander Mahone írta:Kár, hogy nem ti vagytok az edzők vagy aki az átigazolásokat intézi. :( Nem is értem hogy lehet, otthon a fotelből biztos okosabbak vagyunk, mint azok akik évek óta a legjobbak a szakmájukba. :lol:
Igen, ők is hibázhatnak. Plusz itt több dolog is összejátszhat. Nem küldhetnék csak úgy el, csapat morál romlana és a többi...
De te is okos vagy amúgy. :wink:
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.08. 21:55:06

Kár, hogy nem ti vagytok az edzők vagy aki az átigazolásokat intézi. :( Nem is értem hogy lehet, otthon a fotelből biztos okosabbak vagyunk, mint azok akik évek óta a legjobbak a szakmájukba. :lol:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.08. 21:39:46

Szakértők? Ehhez nem kell nagy ész, hogy észrevegye valaki Valdes középszerű kapus.Nem lenne katalán, soha az életbe nem védett volna egy meccset sem itt. Egyszerűen nem való ebbe a csapatba és kész.
Eleinte csak én írogattam egy-két emberrel ezt, de látom, hogy lassan mindenkinek ki van a t.ke Valdessel. Az amit barvúrnak neveznek nála néha, esztelen beleugrás a lövésekbe. Mellette meg jönnek a sorsdöntő meccsek potyái.
Nagyon remélem, hogy nem mellé hoznak valakit, hanem helyette.
Pintoról csak annyit, hogy lehetőséget sem kapott igazán a bizonyításra Valdes miatt. Neki legalább olyan Zamora díja van (Celta Vigo), amire rászolgált, nem a csapatjáték miatt hullott az ölébe.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.08. 21:34:34

Kicsit kezd már nekem is tele lenni a hócipőm vele...
Eddig védtem, de most már ez tényleg nem állapot.
Végre lehozhatna már egy klasszikust úgy, hogy nem hibázik. Ha nem verjük meg a Madridot, mostanában rendre Valdes nyakába varrhatók a meccsek ellenük. Arról meg ne is álmodjatok, hogy őt el fogjuk adni a közeljövőben.
Biztos vagyok benne, hogy még minimum 2-3 évig kezdő lesz.
Lezárt