Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.11. 19:03:24

Rabbid írta:
Mezner2 írta:Nem mondta el a kommentátor,te nem tudod esetleg vhonnan,hogy hány másodperccel indulnak az első helyezett mögül a srácok??? Illetve,hogy futásban(kombinációban) milyen esélyeik vannak?
A másodiktól 9, ill 11 mp-re. (Elsőnek sem volt sokkal több pontja, szerintem úgy 15 körül lehet). Azt mondta mindketten éremért küzdhetnek. Hát, remélem. (eddig összetett 4.-5. hely, a 4. és a 3. holtverseny, ha jól tévedek.)
Köszönöm,közben NSO-ra kitették,az elsőhöz képest rajtolnak 9 ill. 11 mp-re
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2012.08.11. 18:50:36

Mezner2 írta:Nem mondta el a kommentátor,te nem tudod esetleg vhonnan,hogy hány másodperccel indulnak az első helyezett mögül a srácok??? Illetve,hogy futásban(kombinációban) milyen esélyeik vannak?
A másodiktól 9, ill 11 mp-re. (Elsőnek sem volt sokkal több pontja, szerintem úgy 15 körül lehet). Azt mondta mindketten éremért küzdhetnek. Hát, remélem. (eddig összetett 4.-5. hely, a 4. és a 3. holtverseny, ha jól tévedek.)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.11. 18:48:06

visca el barca írta:a két magyar öttusázó hibátlant lovagolt öttusában, eddig rajtuk kivul csak egy ember volt erre képes.

ha nem lövik el magukat a végén, vmelyiknek összejöhet az érem!
Nem mondta el a kommentátor,te nem tudod esetleg vhonnan,hogy hány másodperccel indulnak az első helyezett mögül a srácok??? Illetve,hogy futásban(kombinációban) milyen esélyeik vannak?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.11. 18:31:52

a két magyar öttusázó hibátlant lovagolt öttusában, eddig rajtuk kivul csak egy ember volt erre képes.

ha nem lövik el magukat a végén, vmelyiknek összejöhet az érem!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.11. 18:24:19

És igen, ismét leégtek a szambalábúak. :lol: Rafael és Óscar valami elképesztő gyenge volt, Neymar szintúgy, de nagyjából az egész brazil csapat egy világméretű foshalmazra emlékeztetett. Hulk próbálta megmenteni a mundér becsületét, de szerencsére nem sikerült. Ha így folytatják, közelében sem lesznek a 2014-es vb-címnek...
A sombrerósoktól viszont nem vártam volna még négybe jutást sem, erre itt a győzelem. :D Ez a Peralta gyerek nem rossz, tuti elviszi még a nyáron egy európai csapat. (PSG? :D )
Fabián meg mekkora kapufát ollózott! :shock: Mondjuk van már tapasztalata a dologban: http://www.youtube.com/watch?v=7FHHOQqEswA. A Barça ellen ráadásul.

És kicsit megkésve, de Natasának is gratula!
Még mindig nyolcadikok vagyunk az éremtáblázaton. Jó lenne a tízben maradni a végére is. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.11. 18:16:43

VictorValdes19 írta:Ritmikus gimnasztika döntőjét hol tudnám visszanézni? Esetleg fogják ismétlésben leadni?
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Itt minden megvan. Kiválasztod a sportágat és annyi.
(Szavazás remélem megvolt. :D)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.08.11. 18:13:20

Ritmikus gimnasztika döntőjét hol tudnám visszanézni? Esetleg fogják ismétlésben leadni?
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.11. 18:10:20

K900 írta: Nincs is semmi......Egy hülye nyomorék akiért a fél világ sorban áll.A szétgyötört izé.....aki kritizálja az pedig sztem nézen először magába, persze már hogyha van önkritikája az embernek. :wink:
Ja és az sem árt, ha valaki reálisan látja a srác értéket, nem elfogult vele szemben. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.11. 18:07:30

Varatrix írta:
kanty írta:Neymarnak miért van olyan frizurája, mint egy szélgyötört tyúksegg?
Az hagyján de ez az ember egy konkrét labdatemető. Nem is értem mi keresnivalója lenne nálunk. :roll:
Nincs is semmi......Egy hülye nyomorék akiért a fél világ sorban áll.A szétgyötört izé.....aki kritizálja az pedig sztem nézen először magába, persze már hogyha van önkritikája az embernek. :wink: Egyébként pedig most csalódtam a fiúkban, nagyon reméltem hogy sikerülni fog behúzni ezt a döntőt. :cry: Tévedtem sajnos. :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.08.11. 18:15:24-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.11. 18:01:40

Mexikó győzőtt az olimpiai döntőben labdarúgásban!

Brazília-Mexikó 1-2 (Hulk 91., Peralta 1., 75.)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
socio66

2012.08.11. 17:07:15

[quote="Mezner2"][/quote]
hát a horvátokat én ezen a tornán még nem láttam, de az eredményeik kétségtelenül impresszívek, és ugye a csoportban az olaszokat is simán verték, úgyhogy papíron mindenképp ők az esélyesek.
de leírni nem lehet az olaszokat sem, bár én sem értem, hogyan tudtak egyik pillanatról a másikra fellépni a szűk elithez, és még csak azt sem mondhatnám, hogy akkora hátszelet kapnak..
valamit nagyon megtaláltak, de szerintem az senkinek nem világos, hogy pontosan mit. :)
talán campagna lehet a titok.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.11. 16:41:58

kanty írta:Neymarnak miért van olyan frizurája, mint egy szélgyötört tyúksegg?
Az hagyján de ez az ember egy konkrét labdatemető. Nem is értem mi keresnivalója lenne nálunk. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.11. 16:37:17

kanty írta:Neymarnak miért van olyan frizurája, mint egy szélgyötört tyúksegg?
Később jönnek a röpis csajok, Bob nehogy kihagyd.
:D
Oooh 19:30 Usa-BRA már várom :P

Strandröpiben meg ez a kép ez mi????
Kép :lol:
Twitteren Balotelli raktak ki :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.11. 16:37:11

socio66 írta:apró vigasz vízilabdában, hogy az olaszok a szerbeket is megverték az elődöntőben, így újfent hiába nyerték magukat rommá az olimpia előtt, a legértékesebb arany továbbra sincs meg. :lol:
kíváncsi vagyok hogy ha mi játszottunk volna velük, akkor is előjött volna-e ez az olimpiafóbia náluk.
Vagy az is benne van,hogy az olaszoknak nem kifutott eredmény volt a VB győzelem :roll: és valóban ennyire erősek,nekem ez kicsit fura,nem tartottam őket favoritnak.Nincsen extraklasszisuk Tempestin kívül,mégis hihetetlen erősek csapatként,ill. nem fosnak be,bárki is az ellenfél.
Szerbek meg szerintem nem bírták erővel,iszonyatosan kemény volt a csoportkör nekik is,ráadásul utána izzadtak egy nagyot Ausztrália ellen , és az ő kemény erőjátékukkal 3-4 ilyen meccs 2héten belül,az maga az öngyilkosság,de mivel csak ezt tudják játszani így más választásuk nem nagyon volt. Horvátokat tartom esélyesnek a győzelemre egyébként.
A te véleményedre is kiváncsi lennék,te kit látsz jobbnak?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.11. 16:27:51

Neymarnak miért van olyan frizurája, mint egy szélgyötört tyúksegg?
Később jönnek a röpis csajok, Bob nehogy kihagyd.
:D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2012.08.11. 16:03:24

apró vigasz vízilabdában, hogy az olaszok a szerbeket is megverték az elődöntőben, így újfent hiába nyerték magukat rommá az olimpia előtt, a legértékesebb arany továbbra sincs meg. :lol:
kíváncsi vagyok hogy ha mi játszottunk volna velük, akkor is előjött volna-e ez az olimpiafóbia náluk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.11. 16:02:05

visca el barca írta:
majd tamásfiam megnyeri a bronzot.

nem keseregj bob, m1-en ritmikus sportgimnasztika van, nézzed inkább a sunákat :D
Ne tessék félre érteni, de inkább átkapcsoltam focira :lol:
28 mp Mehikó gól, jól kezdődik a döntő :lol:
Mexikó-Brazília 1:0 :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.11. 15:14:47

Bob_Marley írta:http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... ap-2162955

Csak hogy még kisebb legyen a sansz :?
majd tamásfiam megnyeri a bronzot.

nem keseregj bob, m1-en ritmikus sportgimnasztika van, nézzed inkább a sunákat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.11. 15:02:41

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... ap-2162955

Csak hogy még kisebb legyen a sansz :?
Kép
Kép
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2012.08.11. 14:36:32

kanty írta:
mademan írta: én esküszöm pezsgőt bontok ha iváncsik g. egyszer erőből fogja ellőni a ziccert a kapus mellett. izland elleni meccsen már a végén hagyták hogy rá játsszuk ki a támadásainkat...
Iváncsik az egész csapat legeredményesebb játékosa.
Két ziccere volt a végén, az egyiket ejtette, ott túl kicsi volt a szög, erőből nem igazán lehetett volna lőni. A másikat, ha jól emlékszem, akkor pattintotta , a kapus pedig belerúgott. Nem rajta ment el meccs. Nem akarom védeni, bőven be be lehetett volna lőni főleg a másodikat, de ez benne van.
A meccs, akkor ment el, amikor vagy három emberelőnyből lőttünk egy gólt és kaptunk vagy négyet, vagy amikor egy melós támadás után valahogy belőttük, aztán gyorsan leindítottak.
Azzal együtt hogy többnyire egyetértek veled, szerintem hiba volt Mocsai részéről nem látni hogy Gergő hónapok óta formán kívül játszik.
Elismerem az eddigi teljesítményét, amúgy klasszisnak, világklasszisnak tartom, de talán most otthon kellett volna hagyni, hátha valaki "nevesincs" legalább minden második helyzetet belőtt volna onnan.
De hát ez van..
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.08.11. 14:29:03

kanty írta:
mademan írta: én esküszöm pezsgőt bontok ha iváncsik g. egyszer erőből fogja ellőni a ziccert a kapus mellett. izland elleni meccsen már a végén hagyták hogy rá játsszuk ki a támadásainkat...
Iváncsik az egész csapat legeredményesebb játékosa.
Két ziccere volt a végén, az egyiket ejtette, ott túl kicsi volt a szög, erőből nem igazán lehetett volna lőni. A másikat, ha jól emlékszem, akkor pattintotta , a kapus pedig belerúgott. Nem rajta ment el meccs. Nem akarom védeni, bőven be be lehetett volna lőni főleg a másodikat, de ez benne van.
A meccs, akkor ment el, amikor vagy három emberelőnyből lőttünk egy gólt és kaptunk vagy négyet, vagy amikor egy melós támadás után valahogy belőttük, aztán gyorsan leindítottak.
Senkit sem szabad hibáztatni. A kézilabdában mindenki hibázik. Azt is említhetnénk, mikor Zubai nem is szabálytalankodott a svéd ellen, mégis megítélték a szabadot, ekkor Zubai még mérgelődött és a földre nézett, a svéd meg gyorsan ellőtte mellette. Ez van. Nagy Laci is kihagyott nem egy ziccert mikor a kapusra vezette rá, vagy Császár mikor felé dobta a hetest. Fazekas és Mikler is védhetett volna jobban ( ez csak poén volt :D ). Ezen a meccsen a svédeknek jött ki jobban, Izland ellen nekünk, ilyen ez a sport. A legjobb 4be kerülés is szinte olyan csodával ért fel, mintha a magyar foci válogatott kijutna a vb-re.
Büszke vagyok rájuk, mindenkin látszott, hogy kiadták magukból a maximumot, ha "csak" a 4dik hely lesz meg, akkor is erőn felül teljesítettek szinte felér 1 aranyéremmel.
Ilyenkor persze szomorúnak kell lenni, mert nem sok kellett volna egy olimpiai döntőre, de majd idővel begyógyul a seb :D
Amúgy utálom ezt a sportot, az infarktus kerülget minden magyar válogatott meccsen :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.11. 13:56:03

Azért valahol érthető,hogy csalódott mindenkit,mert ugye nem jutottak be a 4 közé.
Nekem a legnagyobb bajom az volt az olaszok ellen is,hogy jutalomjátékként fogta fel Kemény az egészet,és az öregeket játszatta. holott már ki se kellett volna őket hozni,ezt nélkülük is hozta volna a csapat.
Nagy Viktort is berakta az ausztrálok ellen alamizsnából,simán megérdemelt volna perceket,negyedeket az olaszok ellen is. persze úgy nem lehet teljesíteni,hogy 2 percre berakom.

Senki nem vitatja el a 3/3-t,egyedülálló,különleges teljesítmény. DE nyilvánvaló gondok voltak már 2004 után,nem véletlen nem nyert Peking kivételével semmit a magyar csapat.

Remélem most lesz egy kisebb átalakulás,és ezt a 4 éves ciklust már egészen más szemléletben csinálják végig. El kell kezdeni rárakni a terhet a Varga testvérekre,Szívósra,Hosira,Viktorra,mert azért elég jó mag ez. Lehet itt eredményt elérni,csak tényleg kéne változás,mert ha megint elkezdi az öregeket visszahívogatni 1-2 évvel Rio előtt,az nem lesz célravezető.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.11. 13:48:30

Elképesztő,hogy mi zajlik a magyar férfi vízilabda válogatott körül,őszintén hányingerkeltő. Több fórumon is minősíthetetlen stílusban pocskondiáznak olyan nagybetűs SPORTOLÓKAT akik igazi legendái Magyarországnak,és annyi örömet okoztak,sok fotelsportoló sörét majszolgatva abba adja bele az energiáit,hogy percenkénti írásokkal fikázza ezeket a hősöket( Kemény Dénest különösen). Számomra ez elhomályosítja azt az örömet,amit a sportolóink érnek el,mert milyen ország is ez a Magyarország tulajdonképpen???? Ha van érem (sőt ált. csak aranyérem) akkor a mi hazánk fiai/lányai,ha nincs akkor máris mindenki nekik esik,ugyanez lesz a sorsa Szilágyinak,Berkinek,vagy bármelyik aranyérmesünknek aki nem védi meg címét,mert ilyen országban élünk,sőt néha még az aranyérmeseket is lehúzzák( Gyurta...ha 5m-el hosszabb a verseny)
Na és akkor ott van a másik nagy döbbenet,azok a portálok akik anno,véres szájjal estek neki Risztovnak,most az egekig magasztalják,és puncsolnak egy-egy riportért,Évi helyében szembeköpném mindet és sz*rt sem mondanék nekik.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.11. 13:31:52

mademan írta: én esküszöm pezsgőt bontok ha iváncsik g. egyszer erőből fogja ellőni a ziccert a kapus mellett. izland elleni meccsen már a végén hagyták hogy rá játsszuk ki a támadásainkat...
Iváncsik az egész csapat legeredményesebb játékosa.
Két ziccere volt a végén, az egyiket ejtette, ott túl kicsi volt a szög, erőből nem igazán lehetett volna lőni. A másikat, ha jól emlékszem, akkor pattintotta , a kapus pedig belerúgott. Nem rajta ment el meccs. Nem akarom védeni, bőven be be lehetett volna lőni főleg a másodikat, de ez benne van.
A meccs, akkor ment el, amikor vagy három emberelőnyből lőttünk egy gólt és kaptunk vagy négyet, vagy amikor egy melós támadás után valahogy belőttük, aztán gyorsan leindítottak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.08.11. 13:02:02

Game!

putics jobbkezes, mocsai bal!!! szóval elméletileg ellentétes oldalon játszanak! amúgy putics ezen az olimpián hozta a válogatottban először azt amit várnak tőle ami biztató a jövőre nézve! sajnos nagy laci volt az aki, a szokásosnak mondható válogatottbeli teljesítményét nyújtotta, így nem nagyon volt átlövő játékunk, ami miatt zubait kinyírták a falban!

én esküszöm pezsgőt bontok ha iváncsik g. egyszer erőből fogja ellőni a ziccert a kapus mellett. izland elleni meccsen már a végén hagyták hogy rá játsszuk ki a támadásainkat...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Lezárt