Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.08. 17:25:43

Ausztrál-szerb vízilabda a félidőben 7-4, az mi?!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.08. 17:25:22

Az a spanyol - francia kézi... nagyon kemény volt az az utolsó 10 mp...

Melyik ország ellen fogunk játszani akkor?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.08.08. 17:26:05-kor.
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.08. 17:23:51

visca el barca írta:oh kéremszépen a francia-spanyol negyeddötő az utolsó másodpercben esett, győztes francia gollal kismiska volt a milyenkhez képest :D azért ez sem volt kis meccs :D
Nem volt gyenge, sajnáltam a spanyolokat. Szegények, hogy összezuhantak a pályán. Sterbik nagyot védett, majd 2 mp-vel a vége előtt odapattan a labda a beállóshoz, az meg bevágja. :D

Közben az M2-n Ausztrália-Szerbia 7:4 az 1. félidő után. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.08. 17:16:02

oh kéremszépen a francia-spanyol negyeddötő az utolsó másodpercben esett, győztes francia gollal kismiska volt a milyenkhez képest :D azért ez sem volt kis meccs :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.08. 17:15:37

Franciák a négy között.
Úgyhogy valószínűleg a másik ágon francia-horvát elődöntő lesz.

Mi meg remélem megkapjuk a svédeket, talán ellenük picivel több esélyünk van.
Most már akár egy érem is benne lehet, ha így játszunk a továbbiakban is. :)
Viszont az elődöntőben több esélyünk lehet nyerni, mint a bronzmeccsen/döntőben.

19:40-kor még lesz egy vízilabda meccs a világbajnok olaszok ellen. Szerintem szorosan, egy-két góllal, de behúzzuk, és akkor jöhetnek a szerbek. :)

Hajrá Magyarok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2012.08.08. 17:16:54-kor.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.08. 17:09:28

Hát gyerekek,ez a kézilabdameccs eszméletlen volt.Mindkettő csapat volt a meccs folyamán mélyponton és fordítva.Én valahogy éreztem,hogy meglesz ez a meccs de az Izlandi helyzeteknél infarktus közeli állapotba estem :)
Ez a győzelem remélem ad egy olyan lökést,hogy aranyat nyerünk.Vízipólósoknak nagyon szurkolok.A kenusoknak és a kajakosokat is puszilom!

Eddig nagyon szép!
9. helyezés az éremtáblázaton.Nézzük meg kik hagynak le,és a népességszámban mennyire megelőznek:
1.Kína:1 321 851 888 fő
2.U.S.A.:308 792 000 fő
3.Egyesült Királyság:60 975 000 fő
4.Koreai Köztársaság:48 875 000 fő
5.Oroszország:142 008 838 fő
6.Franciaország:62 793 432 fő
7.Németország:81 757 600 fő
8.Olaszország:60 605 053 fő
9.MAGYARORSZÁG:9 982 000 fő
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.08. 17:00:05

Bob! ebben igazat adok és ezzel teljesen tisztában is vagyok de akkor is undorítónak tartom,hogy annyi megbecsülést ne kapjon egy magyar élsportoló illetve anyagi támogatást(2xvilágbajnok,2x európabajnok) ,hogy eltudja magát tartani az alapozás alatt,persze utána majd az elnök bá széles mosollyal fog pózolni vele a "tisztelt házban" miközben semmiben nem járult hozzá a sikerhez,na én ettől okádok...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.08. 16:57:41

Hatalmas grat a kajakosoknak és a kéziseknek is!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.08. 16:48:47

Mezner2 írta:Nem tudom,ki haLlgatta Kökény Roland nyilatkozatát,elmesélte,hogy anyagilag a BARÁTAINAK kellett támogatniuk az olimpia előtt mert másképp nem tudta volna végigcsinálni a felkészülést,ez milyen dolog már????
A sok ingyenélő megélhetési focista kapja a súlyos milliókat,ezekre a sportolókra meg nincsen pénz....
HÁNYAN ÜVÖLTÖTTÜNK FEL AMIKOR KIDERÜLT,HOGY ŐK NYERTEK??
HÁNYAN ÉRZÉKENYÜLTEK EL AMIKOR A DOBOGÓ TETEJÉN ÁLLTAK?
és hányszor okoztak ezzel szemben örömet nekünk a magyar "labdarúgók" ilyenkor nagyon mérges tudok lenni rájuk.....

HAJRÁ MAGYAROK!!!!
Azért ezen pontosítanék.
A fociban rengeteg a szponzori pénz, abból keresnek jóval többet a focisták, illetve jóval nagyobb a reklámja.
Az állami pénz elosztása meg mindig vitatéma lesz, de pl gazdasági szempontból is jobban megéri befektetni a fociba, mint mondjuk teszem azt birkózás
Lsd egy Debrecen bejut a BL-be annyi pénzt kap, amennyit szerintem 20 év alatt nem keres az össz-birkózó a világon.

Lehetne jóval többet ölni a sportba, de se a focira se más sportágra (más szférákról meg nem is beszélve) nincs pénz, viszont erős túlzásnak, illetve alap rögeszmének tartom a magyar emberekben, hogy de bezzeg a falábú focisták kapják a milliókat.Sportok közül a legnagyobb népszerűséggel bíró játék, a legnagyobb reklámfelület a sportok közül, persze hogy ha magáncég tulajdonos vagyok hova fektetek be???Cselgáncsba, vagy fociba???Szomorú, de egy jóval gyengébb eredmény is jóval jobb befektetés (arról meg nem beszélek, hogy a fociban lehet a legjobban mosni a pénzt...de ez egy másik téma)
Állami pénzekből szintén ez van.Gondolj bele, egy sima EU bajnokság mekkora bevételt jelent az államnak ha fociról van szó, míg mondjuk egy úszó EB mekkora bevétel.
És pl hiába a nagy tervek stadion sem épül jó ideje, de úgy un bloc tényleg siralmas a magyar sport helyzete, s aki benne van csak az tudja igazán.
S a sport ma az egyik legnagyobb "iparág", politikailag, üzletileg minden tekintetben nagyon fontos, nem hiába a jelentős sportágakban a világ vezető országok vannak a mézes bödön körül.Nagyon csúnyát fogok mondani, de rajtunk kívül pl a lőtéri kutyát nem érdekli egy kajak-kenu (pedig ugyanazt az aranyérmet adják oda) gondolj bele, egy 3ik számú amerikai atléta keres annyit, mint szerintem az egész kajak csapatunk, nézettségben is összehasonlíthatatlan a kettő, világ reklámban is.

Így ahogy Eazzy is írta felértékelődik, hogy hol tartunk eredményességben, ezért pl egy Vajda 6ik helynek is ugyanúgy kell örülni, mert a kajakosok ugyanúgy szenvednek, se pénz, se öltöző, se edző, de azért a közvélemény elvár 4 aranyat.... (attól függetlenül, hogy Vajda tényleg tud nyilatkozni :D a 6ik hely egy ilyen erős mezőnyben így is szép eredmény)

Szerk: viszont szerintem ez az Olimpia megint jót tehet, mert talán megint több gyerek kezd el vívni (én még mindig iszonyat le vagyok döbbenve, hogy egy ilyen sikersportágban 4 azaz 4 embert tudunk kijuttatni az Olimpiára...) birkózni, cselgáncsozni, asztaliteniszezni, stb....
Mert pl reklámra visszatérve, hány gyerek akar ma inkább Dzsudzsák Balázs lenni mint mondjuk Lőrincz Tamás????Jó példa 1-2 sport népszerűségére hazánkban, hogy a saját sportolónk Hedvigre azt hittük férfi :D És remélhetőleg azért a sok kis lurkó azt mondja apa, vigyél le birkózni olyan tepsifület akarok mint ami nekik van :D Vagy én akarok lenni az új Szilágyi Áron, régi klasszikust idézzek elől megy a harcsa középen a keszeg a REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.08.08. 17:04:35-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.08. 16:29:38

Én akkor néztem nagyot, amikor nemes egyszerűséggel kijelentette, hogy még mindig én vagyok a legjobb kajakos...ha még így is van, akkor sem szabad ezt így kimondani, mert a magas lóról lehet jó nagyot esni...látszott rajta, hogy az arccal semmi gond nincs, sőt...viszont amit vagy Knézy, vagy Szujó mondott, hogy egy regnáló olimpiai bajnoknak nem szabad ennyire kikapni egy döntőben...ja meg még ugye azt is mondta, hogy büszke vagyok hogy tőlük kaptam ki (idáig rendben is van, mert tényleg nagy nevek voltak előtte), ők azért jöttek ami nekem már megvan... és itt jött egy váll rándítás... ez is olyan nagyképű nyilatkozat volt, hogy csak lestem, hogy ezt így kimondja...vissza kéne neki szállni a földre, mert Peking után mindenki kedvelte, mindenki szerette. Most viszont ezzel a produkcióval, és utána a nyilatkozattal elrendezte a renoméját sok embernél..
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.08. 16:27:44

Nem tudom,ki haLlgatta Kökény Roland nyilatkozatát,elmesélte,hogy anyagilag a BARÁTAINAK kellett támogatniuk az olimpia előtt mert másképp nem tudta volna végigcsinálni a felkészülést,ez milyen dolog már????
A sok ingyenélő megélhetési focista kapja a súlyos milliókat,ezekre a sportolókra meg nincsen pénz....
HÁNYAN ÜVÖLTÖTTÜNK FEL AMIKOR KIDERÜLT,HOGY ŐK NYERTEK??
HÁNYAN ÉRZÉKENYÜLTEK EL AMIKOR A DOBOGÓ TETEJÉN ÁLLTAK?
és hányszor okoztak ezzel szemben örömet nekünk a magyar "labdarúgók" ilyenkor nagyon mérges tudok lenni rájuk.....

HAJRÁ MAGYAROK!!!!
MR. TROMORT777

2012.08.08. 15:57:05

Mezner2 írta:Azért nekem van egy kis félelmem is,ami az olimpia utáni időszakot illeti,ez a remek szereplés,nehogy megnyugtassa a szakágakban a sportvezetőket,hogy minden rendben van,MERT NAGYON NINCS. A sikereinket főképp a 10-12 évvel ezelőtti tehetséggondozásnak és persze a hatalmas szívnek és tehetségnek köszönhetjük,de olyan állapotok között készültek,ami nem normális,rengeteg dolgon változtatni kell a jövőben.
Hát remélem pozitív figyelembe kerülnek ezek a sportok és az előre lépésünket fogja segíteni. Max a köztudatban alakulhat ki, az, hogy igen sínen vagyunk, de aki szerintem kicsit is követi a magyar sportot az tudhatja, hogy ez mennyire nem így van. Kokó nyilatkozta a Morning Show-ban, hogy úgy kellenek ezek a sikerek mint egy falat kenyér, például Szilágyi Áron győzelme is, és ezek pozitív hatással lesznek a szakágakra, pénzügyileg is.
A magyar foci tényleg jóval több pénzt kap, de nagyságrendileg is sokkal többen fociznak mint vívnak. Szóval nehéz megtalálni az egyensúlyt. De ezzel az olimpiával szerintem jópár fő sportágunk a fennmaradását nyerte meg.

Vajdáról meg annyit, hogy eleve hatalmas arcal ált az olimpiához, és nem tudom sajnálni. Persze szurkoltam neki mnit állat, de így nem lehet. Eléggé elszált magától. Anno az én szegedi gimnáziumomban tanult és sok tanárom mesélte, hogy mennyire megváltozott. Sőt az egyik osztálytársam szegedi kajakos és ők edzettek is együtt vele, és finoman fogalmazva is elég keményen megvolt a véleményük Vajdáról. Annak ellenére, hogy amit sportban nyújt az kiváló és tisztelik is érte és hősként kezelik, de emberileg ez ellenkezője.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.08. 15:54:51

Brutális meccs volt, sajnos csak a második félidő 10. percére értem haza, aztán még meccs közben le akartam fürödni, de esélytelen volt. :D Én is azt hittem, hogy egy-két góllal, hatalmas pechhel fogjuk elbukni, de hát nem. :D Fazekas egy istenCsászár (:D), ez már a sokadik meccse (nem csak az olimpián), amikor ihletett állapotban véd, ahogy GTG fogalmazott. Nagy Laci, Lékai, Csaszi, Harsányi, Schuch, satöbbi... Nagyot játszott a csapat. Megérdemelt az elődöntő. :)
Ahol egyébként újabb skandináv csapat lesz az ellenfél, a svéd-dán párharc győztesével játszunk majd (ők este 6-tól nyomják). Akármelyik is jut tovább, nem lesz egyszerű, de most már bármi megtörténhet. :lol: (Akár egy arany is???!!!)

Vajdával nem tudom, mi történt, én érmet vártam tőle, és ezzel szerintem nem voltam egyedül. Nagyon sajnálom szegényt.
„Nem esett szét ez a verseny, pedig rosszul rajtoltam, igazából ennyi volt bennem, mindent megtettem, ennyire volt elég. A mezőny összetorlódott. Négy éve még viszonylag könnyen nyertem, azóta is voltak világbajnoki címeim, de időközben nagyon megerősödtek a riválisok, korábban is mondtam, nyolcan hasonló erőben vagyunk. Fél másodpercen belül sokan voltak. Büszke vagyok, hogy ebben a mezőnyben mehettem."
„Nem akarok kifogásokat keresni, tiszta a lelkiismeretem. Annyit azért meg kell említenem, hogy otthon melegebb van, melegebb a víz, ebből adódóan más a víz sűrűsége is. Ha esetleg korábban kijövök, de folytathatnám a ha-val kezdődő mondatokat, ám semmi értelme. A szívem-lelkem benne volt ebben a pályában."

Mellesleg 1948 óta senki nem nyert egymás után két olimpián ebben a számban.

A Dombi-Kökény páros aranyérme nekem meglepetés volt, főleg, hogy először úgy láttam, hogy a portugálok értek be előbb. :D 53 ezred, nem sok, de aranyat ért.
A kajaknégyesről sajnos lemaradtam, de úgy hallom, viszonylag sima volt.
Ennyit arról, hogy "három arany a realitás"... :D

Ezzel fel is jöttünk az éremtáblázat 9. helyére :!:
Ennek főleg akkor van nagy értéke, ha megnézzük, hogy nálunk mennyivel nagyobb, népesebb országok vannak előttünk... (Kína, USA, Nagy-Britannia, Dél-Korea, Oroszország, Franciaország, Németország, Olaszország.)
Itt az egész: http://www.london2012.com/medals/medal-count/. Milyen szerencsétlenek a japánok, hogy 29 érmük van, de ebből csak 2 arany. :twisted:

Szegény... :oops: http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/ ... _a_muugro/

Milyen szépek. :lol:
Kép
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.08. 15:49:19

Sterbik az első 16 perc alatt 80%-kal védett a spanyol-francián.
Az mi?
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.08. 15:04:35

Azért nekem van egy kis félelmem is,ami az olimpia utáni időszakot illeti,ez a remek szereplés,nehogy megnyugtassa a szakágakban a sportvezetőket,hogy minden rendben van,MERT NAGYON NINCS. A sikereinket főképp a 10-12 évvel ezelőtti tehetséggondozásnak és persze a hatalmas szívnek és tehetségnek köszönhetjük,de olyan állapotok között készültek,ami nem normális,rengeteg dolgon változtatni kell a jövőben.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.08. 15:02:14

Eazzy írta: Na és akkor ezt mindet úgy, hogy ismerjük a helyzetünket itthon, hogy milyenek a felkészülési lehetőségek...

Én megmondom őszintén, hogy sajnálom a százmilliókat, amit a magyar futballba ölnek bele, és rendre csak csalódást okoznak, és esélytelen felnőni az aranykorhoz, de ezekenek az olimpikonoknak minden egyes odaadott fillért megéri! Megérdemlik!

Gratulálok a kajakosoknak, és a kéziseknek főleg!
No igen...
Szerintem is a futballból igenis elkéne venni pénzt és azon sportágaknak adni, ahol már évek óta sikeresek vagyunk és van potenciánk. Főleg fiataloknál... inkább raknának pénzt a vízilabdások meg kajak-kenusok kasszájába... még többet érhetnénk el akár...
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.08. 15:00:15

amit a meccsen éreztem:

Kép
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.08. 14:57:28

Bob_Marley írta:Akármi van, azért ez az Olimpia nagyon sikeres,s nem csak az aranyak miatt, hanem gyakorlatilag 1-2 gyengébb eredményt eltekintve sportolóink döntőkbe jutnak, ha nem is érem 5ik helyek (pl úszó váltó) vagy épp 4ik hely stb stb.Akik ki jutottak mind-mind nagyon helyt állnak, le a kalappal az egész küldöttség előtt.
És csapatsportokban, kézi, nőipóló mind-mind 4között van/volt és remélhetőleg a fiúk is bemennek.Bár a mai izgalmak után tuti egészen büntetőkig egyenlő lesz :D De csak nem, s megverjük a digókat. :D
Na és akkor ezt mindet úgy, hogy ismerjük a helyzetünket itthon, hogy milyenek a felkészülési lehetőségek...

Én megmondom őszintén, hogy sajnálom a százmilliókat, amit a magyar futballba ölnek bele, és rendre csak csalódást okoznak, és esélytelen felnőni az aranykorhoz, de ezekenek az olimpikonoknak minden egyes odaadott fillért megéri! Megérdemlik!

Gratulálok a kajakosoknak, és a kéziseknek főleg!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.08.08. 14:52:12

Ezt nem hiszem el. Megvan, megnyertük. Úgy tomboltam az irodában, hogy ha nem tombolt volna velem az ügyvezető igazgató, engem tutira kidobnak. :lol:
Ma sem leszek a nap dolgozója, de kit érdekel? bentvagyunk a legjobb 4-ben!!! :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.08. 14:51:24

és még jó ágon is vagyunk, a dán/svéd ellen több esélyt érzek, mint a spanyol/francia, horvát/tunézia 4-esből bárki (tunézia értelemszeruen sehol nem lesz)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.08. 14:50:09

Asszem ezt hívják epic match-nek :D Bár van egy kis hiányérzetem, hogy nem voltak hetesek, az lett volna az igazi :mrgreen:

A rendes játékidő utolsó 5 percétől már nem tudtam ülni, ugráltam össze-vissza, amikor Fazekas kifogta a hetest, valahova be is vertem a kezemet :) Klasszikus meccs, nagyot küzdöttek a srácok, nálam ez a győzelem felért egy aranyéremmel.

Fazekas és Nagy Laci mindjárt az M1-en!

judy murray ‏@judmoo
The Hungarian goalie is my man of the match. He looks absolutely nuts. Kicked the crossbar at one point. Yes, the cross bar. Funny stuff.



Visszaolvastam, látom ment a jinx :mrgreen:
Stalkyard írta:Innentől kikapunk.
visca el barca írta:tipiksan az a meccs, amit egy-két góllal fogunk elbukni :evil: áh, gyerünk már :evil:
bence-barca írta:De ha kikapunk akkor is óriási grat a srácoknak! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.08.08. 14:51:54-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.08.08. 14:29:41

Ez nagy bravúr volt a kézisektől. Előbb megverték az eb 2. szerbeket, aztán mosta 4. évvel ezelőtti másodikat. Mindkettő csodás teljesítmény!
Alakul ez a nap, remélem a vízilabdások is hozzák a meccsüket, nekik is nagyon drukkolok.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.08. 14:27:30

fcbarca0827 írta:
Most, jön Sastin Mariann, aztán még lesz ma vízilabda is... Nehéz lesz túlélni a mai napot. :lol:
Te jó Isten! :lol:

De most nézem az ismétlést, hogy Vajda rendesen lebőgött. Ez mikor volt? :shock: Pedig nagyon nagy volt az arca az olimpia előtt, senki nem jobb nálam, meg az időjárás teszi nehézzé, nem az ellenfelek. Aztán tessék.

Ezért nem kéne arcoskodni.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2012.08.08. 14:22:27

visca el barca írta:359. alkalommal fogadom meg, hogy soha többet kézi meccs :? :D
Még két ilyen meccs, és olyan ősz tincseim lesznek, mint Fazekas Nándinak.
De ha ennyin múlna az olimpiai arany, bevállalnám...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.08. 14:19:35

WOOHOOOO!!!

Hát ez nagyon nagy meccs vt, ha nem mi nyerünk ezek után akkor ki lehetett volna jelenteni, h a felsőbb hatalmak Izlandon születtek...
Óriási győzelem!!!
Már csak a pólósoknak kell ma behúzni és percfecto nap! :)
Lezárt