Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.12.27. 12:56:04

Akad pénz igazolásra bővenn,csak a kérdés az,hogy érdemes-e bárkit is idehozni?!
C.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.12.27. 11:33:56

Subinho írta: Maxi, Saviola, Larsson, Ezquero meg mehetne, nem lenne rájuk szükség.
és ha a 3 ászbol 2 megserulne akkor ki fog támadni? :roll:
presas? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.27. 11:12:05

sztem Henry mindenképp jöjjön!
egyrészt Messi még fiatal, nem lehet rá ekkora terhet tenni! majd 2-3 év múlva. akkor már Henry is idősebb lesz!
másrészt Henry eredeti posztja jobb oldalon van. a '98 VB-n is ott játszott, mert a franciák általában 1 csatárral játszottak és az nem Henry volt akkoriban. később bekerült középre, de akkor 2 csatáros felállásban.
Henry jól ellenne szélen, sokszor behúzna középre (amit Giuly soha nem tesz, ő tipikus szélső kp., mint pl. Figo) és a 3 ász cserélhetné a pozíciókat, mert Roni sem idegenkedik középen és Eto'o is kimegy néha szélre így ők 3-an keverhetnék rendesen a kártyákat.
ha meg ez nem jó így, akkor jöhet a klasszikus 4-4-2 és 'dinnyó' marad támadó kp., mint a selecaoban és elől eto'o és henry párban. na az nem lenne egyszerű!!! csak akkor ki játszana támadó kp.-t Ronaldinhoval párban??? Talán Deco... és akkor Xavi bemenne vkp-nak, mellé meg Edmilson. Amúgy is sokat mondtam már, h Xavi egy igazi Guardiola utód lehetne középen!
Maxi, Saviola, Larsson, Ezquero meg mehetne, nem lenne rájuk szükség.
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.26. 18:59:03

Azért Henry mellett is tudna játszani Messi, ugyan, nem annyi meccsen, mint eddig, de nem adná el a Barca, mert figyel a saját nevelésű labdarúgókra is.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.23. 14:51:39

At this point no longer it is the news to affirm that Thierry Henry is one of the objectives of the Barça for the next season. The forward and Arsène Wenger also knows to it, technician of the Arsenal, that yesterday accused the azulgrana club of "lack of respect" to touch to a player with contract in vigor until June of 2007. What perhaps Henry and Wenger do not know is that in the last weeks the interest by crack of the club ' gunner' has been relativized. It follows effective, but with shades. Messi has ' culpá. The Barça is convinced that Henry would fit perfectly in the azulgrana group. It is valued of very positive form that would increase the competitiveness between all the players, with which the individual and collective yield would improve. But the operation is contemplated with other eyes from the irruption in the first equipment of I read Messi. The Argentinean has demonstrated in few months that already that label of outside series has that it has been defining for years to Henry. Its explosion also has served to increase the competition in the initial positions. And if Henry arrives, the progression of Messi could see restrained, because there would be to distribute plus the minutes between the first swords. Between things and others, its hiring is being reframed. In the economic chapter there are 30 million anticipated euros to reinforce the group, like each season, and the criteria of the technical body will be always followed. Henry is an old personal desire of Laporta and say that he guarantees his friendship to him with Rijkaard. The players do not doubt their quality, but the necessity of their incorporation when Ronaldinho, Etóo, Messi and others are at their better moment. He scares that he happens just like in Madrid of the galactic ones. OK to Lampard In any case, Henry is a player about whom he thinks facing the next season, like it happens with Frank Lampard, midfield player of the Chelsea. They always will have capacity in the Barça by their sport and human characteristics. Already for a long time to Arsène Wenger him extraction of quicio the supposed interest of the Barça in taking control of the services of Thierry Henry, the forward who it turned a diamond and ship standard of the Arsenal. But the French technician has gotten upset more in the last days when knowing the intentions of the azulgrana club of mouth of his own president Joan Laporta. First it was Sunday in the Nou Sardenya, stage of the EC Europe, where the Barcelonist leader participated in a party to benefit of the fight against the Alzheimer, framed in the shared in common acts of the Marató of TV 3. In the rest, while he signed autographs, children requested the draftee to him of Henry. "we will try It", answered Laporta. And without time so that the Arsenal assimilated the message, the British newspaper ' The Sun' published Tuesday declarations of the azulgrana president in whom this one confessed that "we will do what we pruned to file Henry". Arsène Wenger complaint Wenger, in declarations to the BBC, was yesterday annoying with the Barça. "If they wish to file Henry before they must call to the Arsenal because the player has contract with us by 18 months more. He is unjust and disquieting. I believe that it reflects a lack of respect. A president, or of Barcelona or the Doncaster (club of 3ª English division), must respect the rules of soccer ", commented the French technician, who got to put in doubt the phrase of Laporta published in ' The Sun': "I must verify if that declaration were real. If it is certain I will have to warn my leaders of the Arsenal so that they denounce an illegal approach from Barcelona to Henry ". The interest comes from distant spot. Joan Laporta never has hidden that he has been an admirer of soccer of Henry and even for months, the 29 of April, spoke of him to a group of students of the ' Masters in Journalism BCNY', of the University of Barcelona and Columbia University, in a conference of deprived character to which she had access Md. She described to the international French like "the Johan Cruyff of 1974", affirmed that "he would be sensational to have to him" and she clarified that "she would have to come already by an age problem". It is clear that the Barça does not want to hope June of 2007 to file Henry, who already will be 30 years old.
Itt van angolul a cikk ami az elmundon van!
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.23. 10:37:13

Helló!!! Nemtom mit írnak Henry-ról... de szerintem elég közel a megállapodás... Szerintem Henry-t csak a nyáron vennénk meg.. és Messi ez idő alatt naot tud fejlődni.. De AZÉRT HENRY AZ HENRY és MÉG JOBB MINT MESSI...de szerintem ezt ti is tudjátok... :roll:
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.23. 10:24:54

Henry eredeti poszjta, amit még a Monacoban és első Arsenalos évében játszott, az jobbszélső volt...
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
muhi
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2005.06.17. 21:00:22

2005.12.23. 10:19:32

Mit irnak Henry -rol a mundon?!?!?!?
GO BARCA !!!!

HARD TECHNO POWA !!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.21. 18:53:42

doki írta:Jobb oldali védő jó lenne! 8)
Egyet értek.... TELJES MÉRTÉKBE!!!...DANIEL ALVES-t még TÉLEN MEG KÉNE VENNI!!!!!!! :oops: :? :D :lol:
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.21. 18:25:53

Én még mindig amellett vagyok hogy esetleg egy jobb oldali vagy egy bal oldali védő kell és senki más. Így tökéletes a csapat, nincsenek mindenhol világsztárok de jó a csapategység. Legjobban A.Cole-nak örülnék mert ő megérné a pénzét de ő is csak a nyáron kellene, de azért a télen el kéne rá intézni egy opciós szerződést.
Henry-ről pedig: csodálatosan játszik jó nézni és sokszor belegondolok hogy hova?! Nagy variálásokkal meg lehetne oldani pl. hogy Roni, Eto, Messi és Henry is kezdő legyen de csak úgy ha csak Xavi és Deco lenne vkp és Ronni bejönne szervezni. Nekem ez speciel tetszene is !!!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2005.12.21. 11:21:50

Jobb oldali védő jó lenne! 8)
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2005.12.21. 11:07:10

Henry jövője függ(szerintem) wenger szándékaitól is! a realhoz nem hiszem,hogy menne.Nálunk elférne,bár a padra jó a Larson is!Messit hiba lenne kirakni,mintahogy a Damiat is hiba volt kölcsönadni! :roll:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.12.21. 10:32:14

Silvanus írta:Srácok, én ezt nem értem, magyarázzátok már meg.

Henry? HOVA???

Eto'o tipikus középcsatár, csak néha megy ki szélre, hogy megkeverje az ellenfelet, de igazán csak középen él, ugyan úgy, ahogy Henry!!! Akkor ki lesz középütt??? Mert ugye Ronaldinho kirobbanthatatlan, és MESSI??? A nagy tehetség, most megint kispadra kerülne évekig...??? És Saviola, és Maxi??? Hogy nézne ki a támadó szekciónk??? NEM ÉRTEM!!! :shock:

Hosszú távon sem Eto'o sem Henry nem érezné jól magát a szélen, a kispadon meg pláne nem!!!
Ez Rijkaard dolga lesz, amennyiben leszerződne a Barçába. A többi nem érdekel... Különben is! Egyenlőre semmi alapja nincs az egésznek.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.21. 10:21:45

Srácok, én ezt nem értem, magyarázzátok már meg.

Henry? HOVA???

Eto'o tipikus középcsatár, csak néha megy ki szélre, hogy megkeverje az ellenfelet, de igazán csak középen él, ugyan úgy, ahogy Henry!!! Akkor ki lesz középütt??? Mert ugye Ronaldinho kirobbanthatatlan, és MESSI??? A nagy tehetség, most megint kispadra kerülne évekig...??? És Saviola, és Maxi??? Hogy nézne ki a támadó szekciónk??? NEM ÉRTEM!!! :shock:

Hosszú távon sem Eto'o sem Henry nem érezné jól magát a szélen, a kispadon meg pláne nem!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.12.20. 22:04:09

Morminho írta:
LAPORTA ADMITE SU INTERÉS POR THIERRY HENRY
Hát... Állítólag hivatalosan is kijelentette, h neki kell Henry! Majd kiderül
Neki mindig kell! Azért egy Eto'o-Henry páros nem lenne gyenge.... :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2005.12.20. 21:32:39

lehet benne vmi, hogy végül nálunk köt ki Henry. Larsson tutko megy idény végén, Maxi is megy kölcsönbe mert sose fér be Messi Ronaldinho, ésEto'o helyére. Valószínű hogy Saviola be lesz cserélve Alvesre. :roll: Viszont akkor az is biztos hogy át lesz szervezve a remekül működő támadósorunk, annak meg nem tom mi értelme lenne. :roll:
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.20. 21:17:12

LAPORTA ADMITE SU INTERÉS POR THIERRY HENRY
Hát... Állítólag hivatalosan is kijelentette, h neki kell Henry! Majd kiderül
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2005.12.20. 15:36:54

Sziasztok,

Egyre többször kerül szóba Henry, mint lehetséges új igazolás. Ha ez megtörténne, teljesen ambivalens érzéseim lennének: egyfelől jó lenne őt a hőn szeretett Barcánk-ban látni, másfelől, szomrú lennék amiatt, hogy Messi így valszeg kevesebb lehetőséget kapna, illetve a felállás is vmit változna ezzel. Nagy dilemma Henry kora is, végülis 28 éves és most van a csúcson, nagy kérdés, hogy még meddig tud ilyen szinten játszani.
Mindenesetre újra, meg újra felbukkan ez a pletyka, és mindaddig nem is fog elülni, amíg ő nem dönt a jövőjéről, s ez valszeg nyár előtt semmiképp sem történik meg. Azt gondolom, számukra a Premiership már elszállt, mindent fel fognak tenni a Bl-re, nyilván neki is hiányzik még ez a trófea (ezen kívül már nem sok minden) de hogy nem az Arsenallal fogja ezt megnyerni, az sztem biztos.....
Azért itt egy újabb link vele és a Barca-val kapcsolatban:
http://soccernet.espn.go.com/news/story ... 23&cc=5739

Üdv mindenkinek,
Forca Barca!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.16. 23:53:04

Daniel Alves-Saviola csere a láthatáron nyáron! :)
ÉS állítólag a vezetőség akar 1 "cracket" is. :roll:
Avatar
tSq::Kenny
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.08.27. 21:30:44
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Kapcsolat:

2005.12.16. 23:46:28

weres01 írta:Jöjjenek csak a középső védők. De mondjuk ennyi sérülés közepette még Keanért is be kéne jelentkezni.
Roy Keane a világ leggusztustalanabb focistája? (igen) ez 1 csontdaráló vadbarom, még jó h celticbe ment asszem

Henry jönne ez zsír lenne csak ő is már hova?
eto'o giuly messi ezquerro larsson nem elég?
Avatar
weres01
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.06.14. 15:50:31

2005.12.16. 20:59:53

Jöjjenek csak a középső védők. De mondjuk ennyi sérülés közepette még Keanért is be kéne jelentkezni.

Mi van Henryval nem tudja valaki h. jön-é??? :o
Gabri szerintem úgy mint Ezquerro elég sokat tud majd hozzátenni a játékhoz csereként.

S a barcelonai csillagok mától örökké ragyaogjanak!!!

Chelsea-t a vérpadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.15. 16:43:25

Sztem meg ha lehetőségünk van rá akkor bele kell fektetni a fiatalokba, 19-20 évesen ha nem fér be kölcsönadjuk 1-2 évre, ha ott jól játszik visszajön, de SEMMIT nem vesztünk vele, nemdrágák, szinte ingyen vannak, és utána vagy bejön, vagy eladjuk, ez teljesen ms mint az hogy veszünk a felnőttbe ügyes játékost, aki egész évben padozik, vagy még azt se. Most is sok játékosunk van kölcsönben,akikből még visszajöhetnek(gondolok itt amjd egy balhátvédre, navarro v. oscar lopez), ha szükség lesz rájuk, de addig játszhatnak, ha meg elégedetlenek hát eladjuk őket, akkor se tettünk tönkre 1 játékost, kivéve ha ide-oda húzogatjuk (Saviola :roll: ) de mégis van 1 játékos a tarsolyunkban, aki ha úgy fejlődik a következő évben meghatározó játékos lehet. Szal tőlem a tehetséges fiatalok nyugodtan jöhetnek. Ezzel csak nyerhetünk sztem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.12.15. 16:30:49

BS írta:Szvsz hiba volt Dámiat kölcsönadni. Belletti Barcás pályafutásának vége a, ha már Oleguert "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" játszatni, akkor legalább középen, mert nem egy tipikus szélsővédő, aki technikai virtuozitásáról lenne híres, és nem is egy gyalogkakukk. Töbször is hangoztattam már: a sajátnevelés a jövőben nagyobb szerepet fog kapni, ez Blatternek egyik legfontosabb célkitűzésre.
Úgyhogy játszassuk csak a spanyol, sajátnevelésű focistáinkat!!
Miért Oleguer nem az :?: :roll: En pont ezért orulok(sokakkal ellentétben) h állando kezdo.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.15. 14:03:35

Méghogy én Reálos! Ennyire rosszul még semmi sem esett :cry: :oops: :wink: Anyám ezt hallaná szétröhögné az agyát! :lol: Na szóval! Én is nagyon támogatom fiatalok igazolását (még jobban a nevelését, de ez most nem lényeges), de amíg túl bő a keret, addig annak sem látom értelmét! Itt van pl: Guzmán (nem simerem túlzottan, de úgy tom támadó) aki 17 éves! 19 évesek simán játszanak bármely ligában, de nálunk ki megy el 2 év múlva a támadók közül? Talán Larsson, de akkor meg Maxi pont befér! Szerintem nincs szükség akkora keretre, hogy még sztárok (szerintem Maxit nyugodtan nevezhetjük annak) se férjenek be! Guzmán meg ha tényleg olyan jó, akkor Ő ezt tudni fogja magáról és ha nem kap lehetőséget el akar majd menni és el is fog! Szóval szerintem ha már mindenáron igazolni akarunk akkor esetleg egy kapust (bár én kipróbálnám Jorquerát), meg olyan középsővédőket, akikkel nyugodtan pihentethetjük Puyolt, Marquezt, mert tudjuk, hogy megoldják! Tavaly évvége felé szerintem nem csak azért nem ment olyan jól a játék, mert már bajnokok voltunk, hanem, mert fáradtak is! Ezért lenne jó, ha tudnák beállítani embereket, akikben bízhatunk, hogy megoldják! Mert azért egy évet végigjátszani...
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.15. 13:33:04

Bocs Jelwaz!!!!...
Csak úgy jött ki...
De az avatarodra ha ránézek akkor okés!!! :oops: :roll: :wink:
Lezárt