FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.12.28. 21:07:58

HAnonymus, Initom!

Vége a karácsonynak reagálok is, köszi, hogy ti is reagáltatok.

Először is: az én kedvenc csapatom az Athletic Bilbao, ahogy HAnonymus javasolta is :)

Elutasítom az olyan érveléseket, hogy Magyarországról nem tudunk megítélni dolgokat, csak a katalánoknak lehet olyan fontos.
SJD írta, hogy a focicsapatba szeretett bele. De am már a hímvesszőm kivan, hogy mindig ezt magyarázom. Én is, csak anno a Real Madrid is szépen játszott, amíg csak a focit néztem, drukkoltam a Realnak is. Ilyen lapon lehet mindig a topon lévő csapatnak szurkolni, mert az a focicsapat jó. Akkor lettem elkötelezett, fanatikus, amikor azért utánaolvastam a dolgoknak. Ettől lett különleges. Olyan cikk került a kezembe, ami megemlítette a mezszponzort, így szóba jött a Bilbao is, azután is utánaolvastam, úgyhogy párhuzamosan volt ez a 2 kedvenc csapatom. Habár Barca mezem volt, állandóan őket védtem, őket követtem (őket lehetett/ lehet most is jobban), mindig azt mondtam, hogy a Barca a kedvenc csapatom, a Bilbao_Barcákon rendre azon kaptam magam, hogy a Bilbaoért jobban izgulok. De csak azon az egy meccsen, amúgy a Barca érdekelt. Nehéz összerakni ezt.

Azt élet meg úgy hozta, hogy lett néhány igen kedves katalán ismerősöm. Katalán nacionalisták! Sok vita, eszmecsere folyt ezekről a dolgokról, többnyire egyet is értettünk. Nyilván nekik a prioritás Katalónia képviselete volt. (Azért érdekes, hogy ezek az emberek drukkolnak a Barcának, de a spanyol válogatott ellen drukkolnak. Ha 8 barcás van benne, ha 11, ha 28.)
Varatrix! Letojom, hogy ,,neked nem meséli be senki". Imádom az így vanasztkész kijelentéseket. Tán csak vannak a barátaim olyan fontosak nekem, hogyha nekik ez fontos kéárdés, akkor ezt én is a sajátomévá tudom neki... Ja bocs, ezt neked senki nem meséli be.

Még jó amúgy, hogy kivártam a fizus dolog feljött máshol is. Én egyszerűen vagyok olyan naiv, hogy azon a szinten, amin ezek a focisták keresnek, akad nagyon sok olyan, aki kevesebb pénzért, de a szakmai motiváció miatt elszerződik egy olyan csapathoz, ami sikeres, profi, nagyon jó, mittomén, még akkor is, ha nem rekorder fizetése van. Olyan összegek ezek, hogy már elkölteni sem tudják. 18 vagy 19 pályás golfpálya? biztos vagyok benne, hogy lenne olyan aki 7 millió helyett elmegy 5 millióért is egy olyan csapatba, amelyiknek van esélye BL-t nyerni, bajnokságot, mert a történelembe akarja beírni magát. Nem véletlen, hogy a City, ahol annyi pénz van, mint a nyű, azért közel sem áll a piramis csúcsához. Olyan nagyon sokat a Chelsea sem mutathat fel, lehetne sorolni. Ilyen előnyünk volt/van/lesz, ezt meg kell lovagolni. nem azt mondom, hogy a játékosok fizuja a minimálbér legyen, de mindennek van egy ésszerű határa, kompromisszumot lehet kötni.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy Valdest ki vitte volna az akkori fizujával együtt is. Már elnézést, de Valdes egy felső középkategóriás kapus. Ha még topnak is tartja valaki, akkor sem közelíti meg mondjuk Ikert. Ez az igazság. Casillas képes arra, amire VV nem, mégpedig tudja hátán vinni a csapatát, sőt tudja egy szezon jelentős részében is. kis túlzással Casillas nélkül a Real egy középcsapattá csúszott volna le nélküle a leggázabb időszakában (nem vagyok jó évszámokban, volt egy nagyon brutál rossz 1-1,5 szezonjuk).

Azt maximálisan visszautasítom, és kikérem magamnak, hogy én Pepet azért kritizálom, mert csak 18/20 ésnem 20/20 kupát nyert meg. Egyedül annyit szeretnék tudni, hogy, akik Pep pártiak, és állandóan a kupákkal jönnek, azok azon is elgondolkodtak, hogy Pep mennyire teljesít erőn felül? Hogy ebből a keretből és nevelésből és mes que un clubból, ennyit lehet kihizni, többet hozott ki, kevesebbet hozott ki, mint amennyi benne van? Hogy egy Mou mondjuk csinált volna egy duplázást egy 6 kupás Barcából? Vagy Capello ugyanennyit tudott volna? Vagy senki nem tudta volna utána csinálni?

De akkor árulja már el valaki, hogy miben különbözik a klub így a szép lassú leépülése közepette a Realtól, vagy akármelyik más klubtól? Erre nekem van egy válaszom, de igazánérdekel, hogy azok mit mondanak, akik szerint semmi tragédia nem történt, és minden úgy van jól, ahogy van.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.27. 03:59:58

L.Messi 10 írta:http://www.youtube.com/watch?v=d5wO0fbOsZo
Szenzációs videó.
imádom őket.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.12.26. 21:34:45

L.Messi 10 írta:http://www.youtube.com/watch?v=d5wO0fbOsZo
Szenzációs videó.
Huuu bakker, ugy razott a hideg 4 percen keresztul, minta igluban lettem volna csoren :lol:
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.12.26. 21:22:54

Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.26. 19:41:37

Leomessi14 írta:Az milyen durva már, hogy a szezon felénél sem vagyunk még és összesen 101 gólt lőttunk! :D Eszméletlen!

Amúgy ez a topic miért van a Barca sztárok között? :D
Mert ez a csapat Sztár :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.26. 19:40:30

Amúgy ez a topic miért van a Barca sztárok között?
gondolom ez a kerettel kapcsolatos topic lehet, ide lehet írni, hogy makkmarci gyorsabb, mint fakopáncsfrici, meg többet is passzol... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2011.12.26. 19:47:22-kor.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.12.26. 19:15:29

Az milyen durva már, hogy a szezon felénél sem vagyunk még és összesen 101 gólt lőttunk! :D Eszméletlen!

Amúgy ez a topic miért van a Barca sztárok között? :D
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.24. 13:59:24

Azért az utóbbi meccsek alapján a formánk majdhogynem tökéletes. Az ifik legálázták a BATE-t, aztán a nagyok a Levantet, majd gyatra idegenbeli mutatóink ellenére a méltán rettegett Real Madrid otthonában nyertünk 2 góllal, aztán a Klub VB elődöntőjében is összelabdáztunk 4 gólt, majd a döntőben focizni tanítottuk a fél éve erre a meccsre készülő Santost, végül az év zárásaként 9!!! góllal terheltük az aktuális ellenfél hálóját. Nem jön éppen jól most a szünet. De ha így tudjuk folytatni, nem lehet gond sem az Espanyol ellen, sem az Osasuna és utána a Real ellen sem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.24. 11:01:13

A véleményem a témával kapcsolatban: én a Barcát mint futballcsapatot szerettem meg, és szerintem álszentség bárkinek is azt mondani, hogy ez vele nem így volt. Amikor 8-10-12 éves korodban először láttad játszani ezt a csapatot, akkor nem azt mondtad, hogy "milyen szép hagyomány, hogy nincs mezszponzoruk, úgyhogy nekik fogok szurkolni". (Unicef is ha jól tudom 2006 óta van a mezen, tehát azok szájából ezt érvként hallani, akik már ősidők óta Barca-szurkolók, eléggé furán hangzik.)
Az persze más kérdés, hogy nálam is voltak olyan kedvenc csapatok, amelyek hamar kikoptak ebből a státuszból a filozófiájuk miatt is. De számomra a Barca továbbra is elsősorban futballcsapat, és nem amiatt fogom szeretni, hogy mi van a mezen, vagy hogy hány játékost mennyiért vesznek meg, vagy hogy a jelenlegieknek mennyit fizetünk, hanem azért, ahogyan játszik. Az Arsenal-szurkolókat meg lehet kérdezni, hogy mennyire örülnek annak, hogy a klub kiállt egy választott játékos- és gazdaságpolitikai elv mellett. Ettől függetlenül a Barcának akkor is szurkolni fogok, ha majd BL helyett EL-ben indulunk.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.12.24. 10:24:51

(Egyébként fogok reagálni, de karácsony napján most nem ülök neki annyira, de ezt meg nem állom meg)

Tehát a Més que un club kérdésben továbbra sincs konszenzus. Mivel magunktól nem tudjuk eldönteni, ezért élőben kapcsoljuk SzSzabolcs19-et, a Magyar Tudományos Akadémia és a Katalán Parlament Mes que un club szakértőjét. Tisztelt SzSzabolcs19, tehát kérem tegyen pontot az ügy végére. Tehát mit is jelent a Mes que un club?
szszabolcs19 írta:Sajnálom, ha ezzel megbántok vkit, de szánalmas itt jó pár ember...:S:S:S
Tényleg nagyon sajnálom, hogy ilyenekkel van tele ez a fórum...:S
més que un club--> Tudjátok ti, hogy ez mit jelent??????????????????
Semmi mást, csak annyit, hogy a katalán függetlenséget szimbolizálja ez a kifejezés!
Réges régen még a hős korszakban Gamper elhatározta(Annyira imádta a katalán embereket, városokat, hozzáállást...stb), hogy az FC Barcelona a Katalónia függetlénégének a szimbóluma lesz. Ezért is volt először a barca címere azt hiszem Barcelona(város) címere. Mindent megtett azért, hogy az em,bereknek a Barcelona szurkolás egyet jelentsen a katalán függetlenséggel!

Semmi mást nem jelent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fogjátok már fel létszíves!!! Nem mezzsponzorról kell itt beszélni, meg alacsony fizetésről, meg... (ez mind csak gazdaságpolitika, és pénzügy...). Sajnos ma már sok mindenkinek erről a mottórol rögtön az unicef jut eszébe, mert ez kézzel foghatóbb, jelenkoribb, mint a régebbi katalán forradalom és eszme.

Azt meg ismételten kikérem magamnak kategórikusan,. hogy Eto'o-t Guardiola akarta elüldözni CSAK, mert ez nem igaz!!! Mielőtt megérkezett volna Pep, már az az előtti szezon kezdetkor szó volt arról (méghozzá Laporta miatt), hogy egy olyan csapatnál fog játszani, ahol megkapja a magasabb fizuját.
Mondhattok itt bármit, de Eto'o-t ne csak Pep nyakába varjátok, mert ez baromság...:S

Tényleg sajnálom, hogy ennyire nem ismeritek a "szeretett" klubbotok igazi mikéntjét, és történelmét:S Szégyenkeznem kell sokszor:S TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!--> Itt nevezném meg pl: HAnonymus:)

Üdv: Szab
SzSzabolcs19! Köszönjük!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 21:56:07

MessiFan írta:Vagy például Iniesta tegnapi sérülésénél fogadni mernék sokan olyan helyekre küldték volna Guardiolát ahol a madár sem jár. Pedig nem lehet emiatt hibáztatni őt sem mást.
Sajnos mindig lesznek ilyen emberek.
Volt is rá példa a faces csoportban,ment is a a szájkarate...
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.23. 21:44:26

Vagy például Iniesta tegnapi sérülésénél fogadni mernék sokan olyan helyekre küldték volna Guardiolát ahol a madár sem jár. Pedig nem lehet emiatt hibáztatni őt sem mást.
Sajnos mindig lesznek ilyen emberek.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 21:34:34

daffy írta:
Initom írta: Azt még bírom,mikor sokat oltogatják Pep éket,de nem értem,ha okosabbak miért nem ők ülnek a barca kispadján.
függetlenül a jelen témától,nagyon gyakran van olyan,hogy a szurkolók már tudják a vezetőség döntése előtt,hogy az nem lesz jó
Igen Daffy. Az ilyenektől,dogok hatost golyóval.
Hihetetlen. Bár ők az a réteg is akik,elküldik a csapatot a halál nemiszervére,hogyha pontot vesztünk.Ők a jelwaz által említett divatdrukkolók.nincs mit tenni,ezek is csak a siker hozadékai.
El kell viselni :D
Abi & Tito
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.23. 20:43:03

Initom írta: Azt még bírom,mikor sokat oltogatják Pep éket,de nem értem,ha okosabbak miért nem ők ülnek a barca kispadján.
függetlenül a jelen témától,nagyon gyakran van olyan,hogy a szurkolók már tudják a vezetőség döntése előtt,hogy az nem lesz jó
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 20:37:41

Varatarix. körübellül összefoglaltad ilyen kevés mondatban,én meg 3-4 hozzászólást fecséreltem rá.

Mi könnyen beszélünk innen. De a vezetőknek súlyos döntéseket kell meghozni,és továbbra is tartom hogy jól döntenek.
Azt még bírom,mikor sokat oltogatják Pep éket,de nem értem,ha okosabbak miért nem ők ülnek a barca kispadján.
Abi & Tito
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.23. 19:48:58

Varatrix írta:Csak egy-két hozzáfűzni valóm lenne a témához, mert teljesen egyetértek Hanonymusszal. Egy klucsmondatot azonban kiemelnék peccerta barátunktól.
Mes Que Un Club! mindenkinek mást jelent!
Nyilván más egy Katalán embernek és megint más egy Magyar Barca drukkernek.
Szóval! Én úgy gondolom mielőtt belemegyünk ilyen "ki ha én nem" megmondom a frankót hozzászólásokba, előbb nézzünk a dolgok mögé. Mielőtt ilyen konspirációs elméleteket gyártunk, előbb gondoljuk végig hogy a dolgok igen kis százalékával vagyunk csak tisztában. Nem láthatjuk át teljesen miért jött Q.F miért ment Eto'o... Lehet hogy elvakult, idióta ember vagyok, de még hiszek benne hogy nálunk okosabb emberek vezetik a klubbot, és igenis a klubb érdekeit tarják szem előtt. Amiért pedig ezt a mondatot kiemeltem az hogy erkölcsről, Més que un clubról, meg hasonló magasztos dolgokról vitázunk, itt Magyarországon!? Ez az ideológia nem nekünk fontos, ezt nem meséli be nekem senki. Amíg pediglen a Katalánoknak nincs ki a tökük Rosellel meg Guardiolával, addíg nem sok jogosultságot érzek arra, hogy mi megkérdőjelezzük, az ő "hazaszeretetüket". Mind különböző okokból szurkolunk a Barcának. Ezzel nincsen semmi baj, amíg kitartunk a csapatunk melett, addig igenis érezhetjük magunkat nagy Barcelona szurkolónak. Csak ilyen csekély rálátással inkább melőzzük az olyan kilyelentéseket, hogy xy gyalázza a Katalán értékeket. A Barcelona egy klubb aminek vannak értékei, emelett eredményes is tud lenni. Ezért hálásnak kell lennünk. A klubb legszebb időszakaiban meg ne a hibát keresgéljük.
Éppen ezt akartam elmondani!
Nem kell itt történelemről meg magasztos dolgokról beszélni,egyszerűen jó érzés kimondani,szerintem ez a lényeges.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.23. 19:46:24

szszabolcs19 írta:Ha neked Unicef csupán impozáns dolgot jelent akkor nagy baj van.
Te biztos jobban tudod...[/quote]

Nem hiszem hogy jobban tudom én csak azt mondom ez egy gyönyörű dolog és büszke vagyok hogy a kedvenc csapatom képviseli a dolgot.

Nem megbántani akartalak,ha így jött le,akkor elnézésed kérem.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.12.23. 19:41:45

Csak egy-két hozzáfűzni valóm lenne a témához, mert teljesen egyetértek Hanonymusszal. Egy klucsmondatot azonban kiemelnék peccerta barátunktól.
Mes Que Un Club! mindenkinek mást jelent!
Nyilván más egy Katalán embernek és megint más egy Magyar Barca drukkernek.
Szóval! Én úgy gondolom mielőtt belemegyünk ilyen "ki ha én nem" megmondom a frankót hozzászólásokba, előbb nézzünk a dolgok mögé. Mielőtt ilyen konspirációs elméleteket gyártunk, előbb gondoljuk végig hogy a dolgok igen kis százalékával vagyunk csak tisztában. Nem láthatjuk át teljesen miért jött Q.F miért ment Eto'o... Lehet hogy elvakult, idióta ember vagyok, de még hiszek benne hogy nálunk okosabb emberek vezetik a klubbot, és igenis a klubb érdekeit tarják szem előtt. Amiért pedig ezt a mondatot kiemeltem az hogy erkölcsről, Més que un clubról, meg hasonló magasztos dolgokról vitázunk, itt Magyarországon!? Ez az ideológia nem nekünk fontos, ezt nem meséli be nekem senki. Amíg pediglen a Katalánoknak nincs ki a tökük Rosellel meg Guardiolával, addíg nem sok jogosultságot érzek arra, hogy mi megkérdőjelezzük, az ő "hazaszeretetüket". Mind különböző okokból szurkolunk a Barcának. Ezzel nincsen semmi baj, amíg kitartunk a csapatunk melett, addig igenis érezhetjük magunkat nagy Barcelona szurkolónak. Csak ilyen csekély rálátással inkább melőzzük az olyan kijelentéseket, hogy xy gyalázza a Katalán értékeket. A Barcelona egy klubb aminek vannak értékei, emelett eredményes is tud lenni. Ezért hálásnak kell lennünk. A klubb legszebb időszakaiban meg ne a hibát keresgéljük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2011.12.23. 20:50:45-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.12.23. 19:39:39

Ha neked Unicef csupán impozáns dolgot jelent akkor nagy baj van.[/quote]

Te biztos jobban tudod...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 19:39:17

szszabolcs19 írta:
Initom írta:szszabolcs19

itt senki nem arról beszélt amit te felhoztál!
Mi,a felfogás megváltozásáról,és következményeiről folytatunk eszmecserét.
És lehiggadtak a kedélyek,kérlek ne kezd újra az erőszakos indulatos,kommunikációt.
Itt azon ment a vita (4-5 hozzászólással ezelőtt, hogy a més .. szlogenbe bele illett-e az, hogy QF van a mezz elején...) De mint mondtam: ez a katalán függetlenséget szimbolizálja, és nem az unicef iránti hűséget, és stb...
Sajnálom, hogy erről megy a vita.
(Én sem értettem egyet a mezzszponzorral, de kérlek ne keverjétek az eszmét egy valóban impozáns unicef elkötelezettséggel, amit eddig sikerrel abszolvált a klub).
de esetünkben a Mes Que Un Club a felfogást takarja,és NEM a mondat jelentéséről ment a vita hanem a dolgok változásáról.De a Több mint egy klub - dologba több minden is beletartozik,legalább én így látom. a Klub is így sulykolja és a szurkolók a játékosok stb.

És nekem nyilván nem azt fogja jelenteni mint egy katalánnak,aki minden meccsen kinn van...
Abi & Tito
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.23. 19:32:31

szszabolcs19 írta:
Initom írta:szszabolcs19

itt senki nem arról beszélt amit te felhoztál!
Mi,a felfogás megváltozásáról,és következményeiről folytatunk eszmecserét.
És lehiggadtak a kedélyek,kérlek ne kezd újra az erőszakos indulatos,kommunikációt.
Itt azon ment a vita (4-5 hozzászólással ezelőtt, hogy a més .. szlogenbe bele illett-e az, hogy QF van a mezz elején...) De mint mondtam: ez a katalán függetlenséget szimbolizálja, és nem az unicef iránti hűséget, és stb...
Sajnálom, hogy erről megy a vita.
(Én sem értettem egyet a mezzszponzorral, de kérlek ne keverjétek az eszmét egy valóban impozáns unicef elkötelezettséggel, amit eddig sikerrel abszolvált a klub).
Ha neked Unicef csupán impozáns dolgot jelent akkor nagy baj van.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.12.23. 19:28:06

Initom írta:szszabolcs19

itt senki nem arról beszélt amit te felhoztál!
Mi,a felfogás megváltozásáról,és következményeiről folytatunk eszmecserét.
És lehiggadtak a kedélyek,kérlek ne kezd újra az erőszakos indulatos,kommunikációt.
Itt azon ment a vita (4-5 hozzászólással ezelőtt, hogy a més .. szlogenbe bele illett-e az, hogy QF van a mezz elején...) De mint mondtam: ez a katalán függetlenséget szimbolizálja, és nem az unicef iránti hűséget, és stb...
Sajnálom, hogy erről megy a vita.
(Én sem értettem egyet a mezzszponzorral, de kérlek ne keverjétek az eszmét egy valóban impozáns unicef elkötelezettséggel, amit eddig sikerrel abszolvált a klub).
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.23. 19:16:43

Mes Que Un Club! mindenkinek mást jelent!
Nyilván más egy Katalán embernek és megint más egy Magyar Barca drukkernek.

Teljesen mindegy kinek mit jelent maga a kifejezés,egy biztos,amikor felmerül a mondat,mindenki valamilyen jó dologra gondol és szerintem ez a fontos,és nem gondolom hogy történelmi mélységekkel kellene ezt magyarázni.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 19:10:44

szszabolcs19

itt senki nem arról beszélt amit te felhoztál!
Mi,a felfogás megváltozásáról,és következményeiről folytatunk eszmecserét.
És lehiggadtak a kedélyek,kérlek ne kezd újra az erőszakos indulatos,kommunikációt.
Abi & Tito
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 19:07:51

Jelwaz.

Sok mindenben igazat adok.Ha jól veszem le,akkor,te abból a fajta drukkerből vagy,aki inkább feladna 2-3 kupát,de ne legyen Q.F. felirat?Nos,ebben is van valami.Csak tudod a mai világban minden a pénzről szól.Az ókorban is megmondták....3 dolog kell a háborúz,pénz pénz pénz.Pénzért van minden. Ahhoz hogy a csúcson maradjunk,ahhoz ez kellett.Én sem örülök neki,de ideje elfogadni.Az meg nem igaz,hogy csak régebben igazoltunk jól ,posztra. Jó eleinte Pep elszabott pár igazolást,de most jött Adriano,Masch,és Alexis. Ebből 2 elfogadható áron,a 3. nál meg igazán olcsóbb nem is volt.
Írtad még azt is hogy ha lett volna egy Ibra aki hátbarúgja Pepééket. No ez megint nem jó felfogás,ellent mond a normális emberi tulajdonságokkal. Had csinálják,maguk alatt vágják a fát.
Pep re is mondtál pár 'rágalmazást'.Ő nem a legjobb edző,de olyan motivációs erővel bír...igazából a nagy feladat a barcánál az,hogy ezt a sok szárt,egy CSAPATTÁ kell kovácsolni. Hogy menjek a tiki takának hívott dolog és társai.
Ő egy úriember,te mézesmázosnak hívod,undorítónak,én pedig tisztelettudónak,pédamutatónak.

Választottunk egy utat. Ezt el kell fogadnunk és a csapat mellett kitartani.
És ha tőlem megkérdezik miért is több a barca mint a többi klub,akkor is rá vágom hogy Mes Que Un Club! Mert arra is büszkék lehetünk,hogy eddig megtartottuk a tradícióinkat! Sajnos a mai világ döntés elé állított minket, és a csapat jól választott.(szerintem)
Abi & Tito
Lezárt
cron