FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.27. 09:28:10

lluisllach89 írta:http://manunited.blog.nepsport.hu/archi ... _az_urtol/

Az egyik legnagyobb cikk ami valaha volt népsport blogon. Hivatalosan is a legszimpatikusabb csapatok közé került a MU - persze utánunk - egyszerűen ahogy SAF-ék, illetve a magyar szurkolóik reagáltak a döntőre..

Veszteni is csak az igazi győztesek tudnak, ez kiderült a Király Kupa illetve a Bajnokok Ligája döntője után, példát lehetne venni habfehérben, bár ez nem fog bekövetkezni.
Azért SAF és a magyar mu szurkolók sem voltak minden vereségük után ilyen sportszerűek, úgyhogy emiatt nehogy már oda kelljen értük lenni. :roll: Amúgy is, ezen a vereségen sokat nem tudtak volna variálni, mert nagyon sima volt. A a madridi meccsek meg egész más történetek, nem lehet össze hasonlítani őket a BL döntővel. Eleve egészen más a viszony a klubok között.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.26. 15:15:20

http://manunited.blog.nepsport.hu/archi ... _az_urtol/

Az egyik legnagyobb cikk ami valaha volt népsport blogon. Hivatalosan is a legszimpatikusabb csapatok közé került a MU - persze utánunk - egyszerűen ahogy SAF-ék, illetve a magyar szurkolóik reagáltak a döntőre..

Veszteni is csak az igazi győztesek tudnak, ez kiderült a Király Kupa illetve a Bajnokok Ligája döntője után, példát lehetne venni habfehérben, bár ez nem fog bekövetkezni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 14:26:57

lluisllach89 írta:2010/2011 eredményei:

Futbol: Lliga, Champions i Supercopa d’Espanya

Bàsquet: Lliga, Copa, Supercopa d’Espanya i Lliga Catalana

Handbol: Lliga, Champions i Lliga dels Pirineus

Hoquei: Copa i Copa Continental

Futbol Sala: Copa del Rei, Copa d’Espanya i Lliga Catalana

Naezanemmindegy 8)
igen... és az alusport FCB is közel a bajnoki címhez... pénteken játsszák a 3. meccset...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.15. 14:24:06

2010/2011 eredményei:

Futbol: Lliga, Champions i Supercopa d’Espanya

Bàsquet: Lliga, Copa, Supercopa d’Espanya i Lliga Catalana

Handbol: Lliga, Champions i Lliga dels Pirineus

Hoquei: Copa i Copa Continental

Futbol Sala: Copa del Rei, Copa d’Espanya i Lliga Catalana

Naezanemmindegy 8)
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.10. 13:06:48

ITT a link az UEFA Golden Foot díjjának szavazásához - mint alább írtam erre a díjra többek között Xavi és Puyol is jelölve vannak.
A 29. életévét betöltött labdarúgóknak ítélik oda, akik a karrierjük, a pályán és azon kívül tanusított magatartásuk és az elért eredményeik alapján érdemesek erre.
Tavaly Totti nyerte meg, 2009-ben pedig Ronaldinho.

Ugyanarról az IP-ről többször is enged szavazni.


Egy kis érdekesség, ha valaki nem hallott volna még erről a díjról:

MI AZ A GOLDEN FOOT?

Antonio Caliendo, a tehetős olasz mágnás, egyszersmind játékosügynök, aki egy időben Diego Maradona ügyeit is intézte, 2003-ban díjat alapított a legjobb 29 évesnél idősebb labdarúgók számára.

A Golden Foot (Aranyláb) trófeát minden évben a monacói Bajnokok Sétányán adják át a kitüntetettnek a herceg jelenlétében. A még aktív győztes mellett minden évben több legendás futballistát is vendégül lát a hercegség, az ő lábnyomuk szintén a Bajnokok Sétányán marad meg az utókor számára.

A gálát minden évben jótékonysági program kíséri, amelynek a kedvezményezettje idén is a Stéphanie monacói hercegnő által vezetett Fight AIDS Monaco alapítvány.
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.07. 16:32:27

Érdekes kérdés, én nem látom be végül is miért ne lehetne egy B csapathoz szóló szerződést kötni vele a nyári átigazolási szezonban. Ha másként nem, hát 1 euros átigazolásként bejegyezni vagy tudja a fene. Biztos ki lehetne trükközni, más kérdés, hogy belemenne-e a srác, illetve valóban a fejlődését szolgálná-e.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.06.07. 16:20:54

Puyol05 írta:
Daweed írta:Én Keirrisonnal azt csinálnám, hogy játszatnám az előszezonban, aztán beraknám a Barca B-be.. Aztán néha felhívnám a nagycsapatba, tét nélküli mérkőzésekre, akkor meg lehetne nézni, hogy érdemes-e megtartani vagy mehet a süllyesztőbe vagy 1 kisebb csapathoz.
Ha jól tudom, akinek profi szerződése van a nagycsapatnál, az nem játszhat a "B" csapatban sem bajnoki mérkőzést, csak barátságosat. Szóval nem mehet le az ifjoncokhoz.
Igen, a B csapathoz nem mehet. Mondjuk azt nem tudom, hogy eddig miért nem próbáltuk ki. Lehet hogy beválna, lehet hogy nem. Sokat nem bukhatunk vele.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.07. 16:17:17

Puyol05 írta:
Daweed írta:Én Keirrisonnal azt csinálnám, hogy játszatnám az előszezonban, aztán beraknám a Barca B-be.. Aztán néha felhívnám a nagycsapatba, tét nélküli mérkőzésekre, akkor meg lehetne nézni, hogy érdemes-e megtartani vagy mehet a süllyesztőbe vagy 1 kisebb csapathoz.
Ha jól tudom, akinek profi szerződése van a nagycsapatnál, az nem játszhat a "B" csapatban sem bajnoki mérkőzést, csak barátságosat. Szóval nem mehet le az ifjoncokhoz.
Jah :D akkor ezt benéztem...
Mindegy, azért kipróbálnám én a nagycsapatban, már ha elhoztuk, legalább egy fél szezonig legyen nálunk... Aztán ha nem jó mehet el télen
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.06.06. 22:03:01

Daweed írta:Én Keirrisonnal azt csinálnám, hogy játszatnám az előszezonban, aztán beraknám a Barca B-be.. Aztán néha felhívnám a nagycsapatba, tét nélküli mérkőzésekre, akkor meg lehetne nézni, hogy érdemes-e megtartani vagy mehet a süllyesztőbe vagy 1 kisebb csapathoz.
Ha jól tudom, akinek profi szerződése van a nagycsapatnál, az nem játszhat a "B" csapatban sem bajnoki mérkőzést, csak barátságosat. Szóval nem mehet le az ifjoncokhoz.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.06. 21:54:44

Én Keirrisonnal azt csinálnám, hogy játszatnám az előszezonban, aztán beraknám a Barca B-be.. Aztán néha felhívnám a nagycsapatba, tét nélküli mérkőzésekre, akkor meg lehetne nézni, hogy érdemes-e megtartani vagy mehet a süllyesztőbe vagy 1 kisebb csapathoz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.06. 20:54:27

Rangos... mindenki besértődik, saját díjat alapít. Így veszti el mind a hitelességét. Olyan, mint az Eurovíziós táncdalfesztivál. Sok hűhó a semmiért...
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.06. 18:09:56

Ha jól értelmezem az " El mundo"-n olvasottakat, akkor az UEFa létrehozott egy új díjat a " Golden Shirt"-öt a legjobb Európában játszó focista díjazására, mivel a "Golden Ball"-t a FIFA és a France Futball osztja ki...
A már létező " Golden foot" díjat Monte Carloban adják majd át, időpontot nem írtak - a " Golden shirt"-öt pedig idén augusztus 25.-én, a BL és EL sorsolás keretén belül...

A " Golden Foot"-ra jelöltek között ott van Xavi és Puyol is / további jelöltek: David Beckham, Gianluigi Buffon, Iker Casillas, Didier Drogba, Samuel Eto'o, Ryan Giggs, Raúl González, Javier Zanetti /

"Golden Shirt"-re pedig Messi pályázik a legnagyobb eséllyel...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.05. 13:41:09

palesz77 írta:Ez a legjobb topic asszem.

Dos Santos nem tervezi elhagyni a klubot, kivárja a sorát. Remélem meg is kapja a lehetőséget, nagyon bírom a stílusát... Habár kicsi esélyt látok rá sajnos, de még reménykedek benne, hogy be tud futni nálunk egy szép karriert - Fabregas érkezése ha Thiagonak nem is, de neki megpecsételné a sorsát teljesen... A tehetsége adott, nagyon nagy zsugákra képes, a bajnokság utolsó meccsein amikor KÖZÉPEN játszott, rögtön villantott is valamit abból, hogy mit is tud. Sajnálnám ha elmenne...
Sajnos neki nem sikerül úgy berobbannia, vagy legalábbis annyi játékpercet kapnia, mint Thiagónak. Akár jön Fabregas, akár nem, dos Santosnak így sem biztosított a jövője ennél a csapatnál, és ha elmegy, bizonyára egy másik csapatnál stabil kezdő lehetne, a képességei alapján mindenképpen. Noha nem látom minden héten játszani, de sok olyan momentum elég volt ahhoz, hogy ki lehessen jelenteni, jó kis játékos. Amik tetszenek, a távoli bombái, ilyet a tavalyi előszezonban már láttam tőle és ezzel igencsak színesítené a taktikai repertoárunkat.
palesz77 írta:Keirrison pedig velünk akarja csinálni az alapozást/előszezont. Nem lenne egy rossz ötlet, így legalább megtudnánk végre, hogy mit is tud, lehet hogy a Barca stílusában nagyon menne neki - ezt őszintén kétlem, de ki tudja -, vagy ha gyatra teljesítményt nyújt már ezeken a meccseken is, akkor végleg eladhatnánk... Remélem tényleg velünk fog alapozni.
Henrique is megcsinált velünk anno egy alapozást és még barátságos meccseken is szerepelt, de mire eljött a szezon kezdete, kölcsön lett adva. Szerintem a helyzet Keirrissonnal is hasonló lehet, és vélhetően a végeredmény is, azaz tovább lesz adva. Szerintem el lett kapkodva az ő leigazolása.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.05. 13:27:00

lluisllach89 írta: A Pozzo család illetve Sanchez ügynöke is jó kapcsolatban van a klubbal, a Barcát preferálná, és talán hamarabb le lehetne zárni mint a Rossi illetve Cesc igazolást.

Adná az ég!

Értem, köszi.

Várom már,hogy kialakuljanak a dolgok a csapatnál :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.05. 13:16:11

csababarca írta:Vicces az a szavazás.
Én Cescre szavaztam.
Ha idén nem is,jövőre el kell hozni.
Mondjuk 1 évet lehetne adni Thiagonak,de akkor úgy,hogy Keita elfelejtve, és Thiago lépjen elő elsőszámú kp-cserének. 1 év alatt kiderülhetne sok minden, szvsz.

http://www.mundodeportivo.com/20110605/ ... 68535.html

Ennek mi a lényege?
A Pozzo család illetve Sanchez ügynöke is jó kapcsolatban van a klubbal, a Barcát preferálná, és talán hamarabb le lehetne zárni mint a Rossi illetve Cesc igazolást.

Adná az ég!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.05. 12:33:18

EZ az Alexis Sánchez pont úgy néz ki mint Adriano. :D
Amúgy nálam is Thiagora ment a szavazás. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.05. 12:25:18

Vicces az a szavazás.
Én Cescre szavaztam.
Ha idén nem is,jövőre el kell hozni.
Mondjuk 1 évet lehetne adni Thiagonak,de akkor úgy,hogy Keita elfelejtve, és Thiago lépjen elő elsőszámú kp-cserének. 1 év alatt kiderülhetne sok minden, szvsz.

http://www.mundodeportivo.com/20110605/ ... 68535.html

Ennek mi a lényege?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.05. 12:13:31

Ez a legjobb topic asszem.

Dos Santos nem tervezi elhagyni a klubot, kivárja a sorát. Remélem meg is kapja a lehetőséget, nagyon bírom a stílusát... Habár kicsi esélyt látok rá sajnos, de még reménykedek benne, hogy be tud futni nálunk egy szép karriert - Fabregas érkezése ha Thiagonak nem is, de neki megpecsételné a sorsát teljesen... A tehetsége adott, nagyon nagy zsugákra képes, a bajnokság utolsó meccsein amikor KÖZÉPEN játszott, rögtön villantott is valamit abból, hogy mit is tud. Sajnálnám ha elmenne...

Keirrison pedig velünk akarja csinálni az alapozást/előszezont. Nem lenne egy rossz ötlet, így legalább megtudnánk végre, hogy mit is tud, lehet hogy a Barca stílusában nagyon menne neki - ezt őszintén kétlem, de ki tudja -, vagy ha gyatra teljesítményt nyújt már ezeken a meccseken is, akkor végleg eladhatnánk... Remélem tényleg velünk fog alapozni.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.04. 20:05:59

+1 Thiago. Cesc meg maradjon csak ott ahol van.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.04. 20:00:47

No én is toltam egy szavit Thiagóra, remélem még érvényes. :lol:

Igazából a vezetőségen kívül mindenki biztos abban szerintem és reméli, hogy nem jön Fabregas. Sokak egyetértenek abban, hogy ő nem való ide. Egyrészt mert szinte ingyen ment el és most 30-40-50 millióért jönne vissza, másrészt pedig szakmailag sem indokolt a leigazolása. Cesc kezdőjátékos, de mivel itt már telített tehetséges játékosokkal a középpálya, maximum csak csere lehetne, mivel Pep ugye nem szeret rotálni. Így kevés játéklehetőséget kapna, amiért nem érné meg az árát és talán soha sem hozná vissza a belé fektetett összeget... Egyszóval, Fabregasnak itt semmi keresnivalója nincsen, csak turistaként :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2011.06.04. 19:43:33

d írta:
Ticsi 23 írta:...ez milyen jó érzés lehet a kissrácnak, hogy ennyien őt választják.
Kicsit félek is, nehogy elszálljon.
Én inkább a túlzott nyomástól tartok. szegény Bojan is hiába futott egyből bombaszezont, ilyen fiatalon nem lehet mindig. Messi is beküzdötte magát a csapata és nem azért játszott, mert muszáj volt. Idén Keitaval megosztják szépen az időt és szerintem meg is lesz oldva a kérdés. Aztán idővel jöhet Cesc ha Xavinak többet kell majd pihennie. Majd kiderül...
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 19:32:55

Természetesen nem a szavazásra gondoltam... Dos Santosnak se tartott túl sokáig elhinnie, hogy ő itt a sztár.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.06.04. 19:28:52

d írta:Kicsit félek is, nehogy elszálljon.
egy buta szavazás miatt nem fog.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 19:14:14

Ticsi 23 írta:...ez milyen jó érzés lehet a kissrácnak, hogy ennyien őt választják.
Kicsit félek is, nehogy elszálljon.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.04. 19:03:02

Iniesta_1986 írta:Nem tudom, melyik topic lenne helyes, de az elmundón van egy szavazás: Cesc vagy Thiago.

Érdemes megnézni, mit gondolnak arrafelé...

http://www.mundodeportivo.com/20110531/ ... 19930.html
Szerintem ez nem meglepő, főleg azok után, hogy Fabregast kifütyülték a Camp Nou-ban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt