Tanulószoba

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.01. 22:28:06

Lehet más egyetemen mesterszakra jelentkezni, mint ahol az alapszakot végeztem?
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2011.06.01. 22:20:22

Jogászokból, közgazdászokból, könyvelőkből, "nemzetközi-tanulmányosokból" dunát lehet rekeszteni. Tudom, mert most vagyok benne, én ugyan gyűröm még az egyetemet, de azok az ismerőseim akik most járnak a végén, és próbálnak elhelyezkedni, és ezen szakmáról beszélek.. hát bizony nagyon nehéz.
Amivel könnyű az a gépész, építész, villamos (ezeket nehéz elvégezni),és pl. pilóta (sok kritériumnak meg kell felelni, és nem olcsó a képzés.. mondjuk utána a fizu sem), stewardess.
És amivel nem hogy, könnyű, de egyenesen kapkodnak, az pl. : mérnök informatikus, programozó v. szofterfejlesztő mérnök... csak ezeket se könnyű elvégezni..
Persze van több is, én csak a tapasztalataimról beszélek, a szűk környezetemről.
Ha minden igaz programozó leszek, csak az a baj, hogy nem most kezdtem, de még mindig nem látom a végét...
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.06.01. 22:19:39

looka írta:
VargaAron írta:Én meg szombaton megyek És mivel nem írásbeliztem (2 héttel érettségi elött műtötték a csuklóm) 2 tételt kell húznom Legalább hamarabb túllezsek rajta mint te
Am a nővérem Pázmányon jár Jogra, most fejezei be a 2ik félévet, csupa 4-5-ös jegyei vannak (mondjuk nagyon nagy kocka tanulás terén )
Sok sikert a szóbelihez
Ennél jobban nem is lehetett volna időzíteni egy csuklóműtétet. :D
A 2 tétel meg jó nagy szívás :D Én biztos nem cserélnék veled, jobb ez így írásbelivel, pláne hogy egész jó lett azért. :P
A csupa 4-5-ös meg nem semmi jogon :shock: Én olyanokat is hallottam, hogy nem is nagyon alszanak arrafelé :lol: és nagy szívás az egész... de még ezen nem gondolkozom, még fel kéne, hogy vegyenek...

Sok sikert neked is. :wink:

igazat megvallva jobban örülök a 2 szóbelinek, bemagoltam a tételeket és pont :D arról nem is beszélve h ki kellett hagynom a magyar éettségit is :cry: majd szombaton eldől h jobban jártam e :D
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.01. 22:02:37

VargaAron írta:Én meg szombaton megyek És mivel nem írásbeliztem (2 héttel érettségi elött műtötték a csuklóm) 2 tételt kell húznom Legalább hamarabb túllezsek rajta mint te
Am a nővérem Pázmányon jár Jogra, most fejezei be a 2ik félévet, csupa 4-5-ös jegyei vannak (mondjuk nagyon nagy kocka tanulás terén )
Sok sikert a szóbelihez
Ennél jobban nem is lehetett volna időzíteni egy csuklóműtétet. :D
A 2 tétel meg jó nagy szívás :D Én biztos nem cserélnék veled, jobb ez így írásbelivel, pláne hogy egész jó lett azért. :P
A csupa 4-5-ös meg nem semmi jogon :shock: Én olyanokat is hallottam, hogy nem is nagyon alszanak arrafelé :lol: és nagy szívás az egész... de még ezen nem gondolkozom, még fel kéne, hogy vegyenek...

Sok sikert neked is. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.01. 21:44:52

A továbbtanuláshoz szeretnék hozzászólni. Írta valaki, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit csináljon, hova menjen tanulni.

2dolgot lehet nézni szerintem:

1-Olyan irányba mész, ami érdekel
2-Olyan irányba mész,ami most szerinted jó.
LM10-nek írnám ,meg azoknak akik szintén itt járnak kb.

1.
Ami érdekel,és amit szeretsz, azt sokkal jobban fogod csinálni,ha már munka , legalábbis szerintem. Szóval ha téged érdekelnek az épületek,akkor miért mennél orvosnak? Vagy fordítva? Akkor én mennék mérnöknek.
Szerintem ez sokkal jobb választás,mert ha valamiben nagyon jó vagy,akkor nincs az az Isten, hogy azt ne tudd kamatoztatni. Ha itthon nem, akkor szerencsét kell próbálni külföldön.


2.
Kiemeltem azt a szót,hogy most. Honnan tudod,hogy 5-6év múlva, mikorra meglesz a diplomád akkor mi lesz a helyzet? Lehet,hogy a mostani jó pályának kikiáltott mérnöki munka lesz telített,vagy akármi. Ilyesmire szerintem nem igazán van értelme alapozni, mert egyáltalán nem lehet tudni, hogy mi lesz 5év múlva.
Persze nagyon jól hangzik, hogy elmegyek erre meg arra az egyetemre, hogy elvégezzem ezt a szakot és utána milliókat keressek...De gondoljatok már bele... Ha ez tényleg így lenne, akkor miért nem szaladgálnak a mérnökök tucat számra?

Mindenesetre én azt mondom,hogy sokkal több értelme van olyasmivel foglalkozni, ami érdekel, mint olyan dologgal ami számodra unalmas, vagy épp egyáltalán nem érdekel,vagy nincs hozzá még tehetséged sem.(rajzolás mondjuk )

De LM10, előbb gondolkodj el rajta, hogy mi érdekel. Ha magyarból vagy a legjobb az nem jelent semmit... szereted? Szoktál olvasni,esetleg írogatni?
Én világ életemben 5ös voltam fizikából(nevezhetjük jónak?),sőt még érdekelt is, de képtelen lennék azzal foglalkozni, szóval ilyen szóba sem jöhet nálam.

De ha másképp nem megy, vedd meg a felvi pályaválasztási utmutatóját, és ott szépen le van írva,hogy "ki mit csinál"... Persze sajnos ez sem jelent semmit . Ismerőseim mondják, hogy pl. közgázt végeztek, most biztosítónál dolgoznak elég magas beosztásban, de az egyetemen tanultaknak töredékét sem használták fel.

Na hát remélem tudtam valamit segíteni... :D
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.06.01. 21:23:01

looka írta:Hát nem kapkodják el felétek. :P Én már hétfőn túl leszek az emelt töri szóbelimen is... Szombatig kéne még 10 témakört belegyömöszölni az amúgy is zsúfolt buksimba...

Hát akkor sok sikert! :)
Én meg szombaton megyek :D És mivel nem írásbeliztem (2 héttel érettségi elött műtötték a csuklóm) 2 tételt kell húznom :lol: Legalább hamarabb túllezsek rajta mint te :)
Am a nővérem Pázmányon jár Jogra, most fejezei be a 2ik félévet, csupa 4-5-ös jegyei vannak (mondjuk nagyon nagy kocka tanulás terén :D )
Sok sikert a szóbelihez :wink:
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.01. 21:10:05

kanty írta:Jelen.
Igaz itt Romániában más szelek fújnak
Hétfőn kezdünk.
Sok sikert minden bajtársnak.
Hát nem kapkodják el felétek. :P Én már hétfőn túl leszek az emelt töri szóbelimen is... Szombatig kéne még 10 témakört belegyömöszölni az amúgy is zsúfolt buksimba...

Hát akkor sok sikert! :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.06.01. 20:36:03

looka írta: Amúgy van olyan rajtam kívül, aki most érettségizik? :D
Jelen. :D
Igaz itt Romániában más szelek fújnak :P
Hétfőn kezdünk.
Sok sikert minden bajtársnak. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.01. 19:59:56

Mihu írta:Lehet hogy bennem van a hiba, de nekem egy Nike focicsukám sem bírta 1 évnél tovább. Mindegyiknek egytől egyig oldalt vagy a spiccnél vált lefele a talpa, vagy egyszerűen kiszakadt a lábfejemnél az anyag. Az eddigi két Adidas csukámat meg azért kellett kidobni, mert kinőttem. Ami most van, harmadik, az se mai darab, de semmi baja nincs. Mivel a lábam már nem nő, így valószinűleg hosszú évekig szolgál majd. Ugyanakkor a haverok kissé nevesebb, vagy éppen noname cipői is tovább bírták mint az én 16.000 ft-os Nike Total 90-em.

Teremcipőben nekem ez a tapasztalatom. Egyéb öltözködési cikkekben nem tudok hitelesen véleményt alkotni
Nekem most egy Adidas predatorom van, kb. 1,5 éves, de még nem esik le a lábamról. Pedig betonon használtam rendszeresen a terem mellett. :)
Amúgy Fernandoval értek egyet, szerintem is jobban megéri a márkás cucc, egy-két kivételtől eltekintve. Megjegyzem, én kínai tornacipőben járkálok nyaranta, és nem hiányolom róla a konzerv emblémát. :)


Ha már tanulószoba, érettségi közepén járok. Már tudom az emelt törim eredményét (80/90, 89%) és a magyart is (94%). Infoból abban reménykedem, hogy nem fogok megbukni... A cél a Pázmány jogi kara, jár oda innen valaki? Vagy tervezi esetleg?
Amúgy van olyan rajtam kívül, aki most érettségizik? :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.01. 19:46:51

LM10 írta:Szerintem meg ne az alapján tanuljunk tovább, hogy miből van hiány. Most nem az én "álmaimra" gondolok, de az aranyközéputat meg lehet találni. Én nem tudnék olyat tanulni tovább, amit nem fogok szeretni.
Ne légy naiv. :) Ha mindenki azt csinálná ami az álma.. :) Ehelyett mindenki azt csinálja amire kereslet van, ahova felveszik, örül, hogy melózhat, ha meg még a szakmájában is dolgozik, fogja be a száját, mert jó dolga van. Legalábbis nálunk ez így működik.. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.01. 19:44:45

Fernando írta: Ez kb olyan 60%-ban igaz amit mondasz. Legalábbis magamból kiindulva. Nem veszek gyenge minőségű ruhákat, de azért egy jó minőségű adidas sport pólót 10 évig hordok, egy gagyi kínai pedig a 3. mosásig. A cipőknál is csak a tornacipőkre igaz. Nekem kisebb koromban 3 havonta vették a gagyi wink cipőket, de mikor kaptam egy Nike-ot, de ez igaz a mai életemre is, veszek egy cipőt 2 évig hordom, ha jó a minősége. Persze most ezzel nem azt mondom, hogy Lacoste-ba kell járni 30-40 ezerért. Nem. Egy sima, adidas, nike 8-10 ezerért 2 évre megéri. Nálam legalábbis. A többivel nagyrészt azonosulok amúgy. Csakhát a sajnálkozással meg a kiábrándultsággal nem érünk semmit. Ha a sajnálkozók fele tenne is valamit akkor már nem itt tartana a világ, és NEM, nem az a legjobb út, ha beleolvadunk és azonosulunk a szennyel.
Lehet hogy bennem van a hiba, de nekem egy Nike focicsukám sem bírta 1 évnél tovább. Mindegyiknek egytől egyig oldalt vagy a spiccnél vált lefele a talpa, vagy egyszerűen kiszakadt a lábfejemnél az anyag. Az eddigi két Adidas csukámat meg azért kellett kidobni, mert kinőttem. Ami most van, harmadik, az se mai darab, de semmi baja nincs. Mivel a lábam már nem nő, így valószinűleg hosszú évekig szolgál majd. Ugyanakkor a haverok kissé nevesebb, vagy éppen noname cipői is tovább bírták mint az én 16.000 ft-os Nike Total 90-em.

Teremcipőben nekem ez a tapasztalatom. Egyéb öltözködési cikkekben nem tudok hitelesen véleményt alkotni :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.01. 19:42:21

Ha elég gyépés vagy és jó a dumád, akkor a sportklubhoz már felvesznek. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.01. 19:10:31

Sok tippet adtatok, de igazából egy sem nyerő nálam. Ilyen kereskedelmi dolgok abszolút hidegen hagynak, meg a mérnöki dolgok is. :? Ajánlották már nekem a magyar szakot is, de abból nem tudom mi lehetnék, ami jó munkát ad.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.01. 09:03:14

LM10 írta:Srácok itt sok olyan ember van, aki jártas a továbbtanulási dolgokban(mivel szinte mindenki az :lol: )

Szóval jövőre fogok érettségizni, és jó lenne már vmit kitalálni a jövőre. De egyszerűen semmi konkrét dolog. Magyarból vagyok a legjobb, és olyasmit szeretnék, ahová szükséges a jó magyar(csak ne mindenki magyar tanárt írjon :twisted: )
Írtad, hogy sportkommentátor, de én is úgy gondolom az esetleg egy hobbid lehetne, sportújságírás stb….De tűz közelbe nehéz jutni!Én nem rég beszéltem egy fiatal sráccal, aki a KOS-nál végzett és mondta, hogy a 30 fős csoportból 4en!!!! dolgoznak a szakmában, pedig az egyik legelismertebb képzés ott van!De mivel alapból az oktatásunk (szerintem) elég rossz irányba halad, s boldog boldogtalan főiskolás egyetemista, így nagy a konkurencia, s nehéz elhelyezkedni!Sok a fánkcukrozó szak!Amit javasoltak is mérnökre, orvosra mindig lesz szükség!Bölcsészekből annyi van mint a szemét, s mondjuk ha szereted a színházat a drámát, esetleg Színművészeti, de oda is kell „pofa”, s elég nehéz bekerülni!Gazdasági szakokból is leszakad a plafon!Megértelek, mert tényleg egyre nehezebb választani, annyi szak van mint égen a csillag!Amit javasoltak talán azt kellene megpróbálnod, valami vállalkozó (AVF), ha nem tetszik a mérnök!De sportkommentátor, az nagy álom, de persze ha azt választod kívánom, hogy sikerüljön, de a realitás az, hogy 1 év elfog menni az életedből!
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.31. 22:43:56

Legalább annyian jöttek haza csalódottan, mint amennyien kint maradtak.
ez sajnos napjainkban csak a hülye magyarokra igaz,aki azt hiszi,hogy kimegy és istenként hazajön. nem. kimegy és itthoni szemmel nézve kint istenként él. osztrák határ mellett lakom,az ismerőseim 80%a kint dolgozik és nem szándékozik váltani,sőt...
reménykedni szabad,de a szörnyű valóság az,hogy kint jobb
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.05.31. 22:35:36

Rinku írta:Ki kell találni valami népbutító baromságot, a birka magyar ugrani fog rá! Ebből jól meg lehet élni! Ilyen kozerv sz*rság márkát, hogy felvásárolják 250 Ft-os nagyker áron a tornacipőket, ráraknak egy logót és 10.000-ért eladják... A cipőnek csak kb 95-97%-a a névérték, ugyanannyi idő alatt kopik el, mint az a tornacsuka, amit a kínaiba veszel és hogy miért? Mert minden kínai, amit látsz... Itt Nyíregyházán tök ugyanolyan farmert látok a Skálában vagy a Borbányára menet a piros áruházban, mint a Springfieldben... A plázában a piacra járnak ki alsóneműkért, amit a plázai boltokban adnak el, a cigányoktól meg a románoktól veszik meg őket, szóval hagyjuk már... Brad Pitikére rá kell húzni egy fényvisszaverő mellényt és tömegével fogják vinni 5000-ért, amikor kb 200 Ft az egész. Ezt kell kitalálni, valami ilyesmit, küzdeni is alig érdemes a mai világban... Magyarországon legalábbis már-már felesleges... Kapcsolatokat kell kiépítened és akkor lesz valami féle jövőd, kapcsolatok nélkül egy SENKI vagy...
Ez kb olyan 60%-ban igaz amit mondasz. Legalábbis magamból kiindulva. Nem veszek gyenge minőségű ruhákat, de azért egy jó minőségű adidas sport pólót 10 évig hordok, egy gagyi kínai pedig a 3. mosásig. A cipőknál is csak a tornacipőkre igaz. Nekem kisebb koromban 3 havonta vették a gagyi wink cipőket, de mikor kaptam egy Nike-ot, de ez igaz a mai életemre is, veszek egy cipőt 2 évig hordom, ha jó a minősége. Persze most ezzel nem azt mondom, hogy Lacoste-ba kell járni 30-40 ezerért. Nem. Egy sima, adidas, nike 8-10 ezerért 2 évre megéri. Nálam legalábbis. A többivel nagyrészt azonosulok amúgy. Csakhát a sajnálkozással meg a kiábrándultsággal nem érünk semmit. Ha a sajnálkozók fele tenne is valamit akkor már nem itt tartana a világ, és NEM, nem az a legjobb út, ha beleolvadunk és azonosulunk a szennyel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.31. 22:05:28

LM10 írta: Gondolkoztam a média és kommunikáción. A média világa érdekel.
Marketing esetleg?

Arra még úgy ahogy van is kereslet (bár oda magyarral nem fogsz bejutni, a töri vagy a matek fog kelleni)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.31. 21:47:05

Hát köszönöm, hogy reagáltatok a gondolatomra :D Tényleg nem tudom, hogy mi lenne a legjobb döntés, hisz nem elég elvégezni vmit, még el is kell helyezkedni. És amint írtam, én elhelyezkedési könnyedség miatt nem fogok vmit előnyben részesíteni, pláne ha nem érdekel az a téma. Remélem hamarosan ráállok az aranyközépútra.

SZERK: Elmegyek a Barátok Közt castingra 8) :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.31. 21:40:34

LM10 írta:Szerintem meg ne az alapján tanuljunk tovább, hogy miből van hiány. Most nem az én "álmaimra" gondolok, de az aranyközéputat meg lehet találni. Én nem tudnék olyat tanulni tovább, amit nem fogok szeretni.
voltam én is gyerek, már bocs...
médiában elhelyezkedni akkor tudsz, ha:

1, bombanő vagy (nem nézlek le, de sztem ez nem igaz :lol: )
2, a családodban vki vkinek az ismerőse
3, a megfelelő helyen, a megfelelő ember hátsó fertályában barnítod be a nyelved...
4, rohadt nagy szerencséd van...

ha nem lesz mögötted megfelelő gazdasági, jogi, fizikai, biológiai, bölcsészeti (a teljesség igénye nélkül) tudás, nem nagyon fogsz tudni elhelyezkedni... lehet, h igen, de nagyobb az esélye, h nem, mint hogy igen...
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.05.31. 21:40:20

LM10 írta:Szerintem meg ne az alapján tanuljunk tovább, hogy miből van hiány. Most nem az én "álmaimra" gondolok, de az aranyközéputat meg lehet találni. Én nem tudnék olyat tanulni tovább, amit nem fogok szeretni.
Ez így igaz,csak a mai világban nagyon nehéz olyat választani amit szeretsz is és nem kell éhezned. Olyan riporterek pedig nem hiányoznak nekem mint amilyenek a Sport TV-ben vannak. Valamint hol lehet elhelyezkedni riporterként? Egy mezei újságnál? A minimálbér alatti fizetésért,a cikkekért kapott minimális összegért?? Pont ez a szakma nem egy leányálom.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.31. 21:38:49

Ki kell találni valami népbutító baromságot, a birka magyar ugrani fog rá! Ebből jól meg lehet élni! Ilyen kozerv sz*rság márkát, hogy felvásárolják 250 Ft-os nagyker áron a tornacipőket, ráraknak egy logót és 10.000-ért eladják... A cipőnek csak kb 95-97%-a a névérték, ugyanannyi idő alatt kopik el, mint az a tornacsuka, amit a kínaiba veszel és hogy miért? Mert minden kínai, amit látsz... Itt Nyíregyházán tök ugyanolyan farmert látok a Skálában vagy a Borbányára menet a piros áruházban, mint a Springfieldben... A plázában a piacra járnak ki alsóneműkért, amit a plázai boltokban adnak el, a cigányoktól meg a románoktól veszik meg őket, szóval hagyjuk már... Brad Pitikére rá kell húzni egy fényvisszaverő mellényt és tömegével fogják vinni 5000-ért, amikor kb 200 Ft az egész. Ezt kell kitalálni, valami ilyesmit, küzdeni is alig érdemes a mai világban... Magyarországon legalábbis már-már felesleges... Kapcsolatokat kell kiépítened és akkor lesz valami féle jövőd, kapcsolatok nélkül egy SENKI vagy...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2011.05.31. 21:40:54-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.05.31. 21:38:44

XaviMessifan írta:sziasztok

kinek h sikerült az érettségi? gondolom van egy-két érettségizö itt is:)
Így van!

Nekem az emelt matek mint régebben mondtam nem volt nehéz ez meg is látszik 1 pontot veszítettem csak így 99% a töri 91% a magyar pedig 90% megvagyok elégedve magammal bár a töri lehetett volna egy picit jobb is de ez van a tesztet elrontottam pedig nem volt nehéz az sem :?
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.05.31. 21:36:46

LM10 írta:Szerintem meg ne az alapján tanuljunk tovább, hogy miből van hiány. Most nem az én "álmaimra" gondolok, de az aranyközéputat meg lehet találni. Én nem tudnék olyat tanulni tovább, amit nem fogok szeretni.
Szerintem amit élveznél: Vállalat arculat tervezés. Jó kis móka némi közgazdaságtannal. Kreatívkodhatsz, és ebben azért hiány is van, természetesen magánvállalatoknál.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.31. 21:35:57

Azért ne beszéljünk már úgy egy szakról sem, mintha csak idióták mennének oda... Félreértés ne essék, közöm sincs se az újságírói, se a médiás pályákhoz, csak azt akarom mondani, hogy mindenki azt csináljon, amit szeret. Ha valakinek TÉNYLEG, ŐSZINTÉN az a vágya és abban leli az örömét, hogy ezt csinálhatja, akkor csinálja. S lehet, hogy az esetek 90%-ában nem lesz sikeres vele valaki, de ha meg sem próbálja akkor be sem kerülhet a maradék 10%-ba. Hadd idézzek E. Roosevelttől: "A jövő azoké, akik hisznek az álmaikban." Ha valamit tényleg sokkal jobban szeretsz csinálni, mint bármi mást, akkor válaszd azt és tegyél meg mindent azért, hogy sikeres legyél benne. Aztán ha nem jön össze, akkor sem lehet egy szavad se, mert legalább elmondhatod, hogy te kinéztél magadnak egy álmot és megpróbáltad megvalósítani.

Aztán ezt nem kell feltétlenül a szóbanforgó szakokra érteni, inkább csak általánosságban írtam. Mindenkinek magának kell megtalálnia azt, amivel foglalkozni akar.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.31. 21:34:09

Szerintem meg ne az alapján tanuljunk tovább, hogy miből van hiány. Most nem az én "álmaimra" gondolok, de az aranyközéputat meg lehet találni. Én nem tudnék olyat tanulni tovább, amit nem fogok szeretni.
Lezárt