FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.23. 14:49:53

Hoztam két cikket:

1. Fabregas jöjjön-ne jöjjön:
http://hey.blog.nepsport.hu/archives/20 ... Barcelona/

Teljesen mindegy, mi a vége, valaki valahogyan biztos, hogy rosszul jár, de ezzel párhuzamban értelemszerűen valaki meg nagyon is jól jár. Hogy kicsoda, ezt a jövő hozza meg.

2. Barca triplázás:
http://barca.blog.nepsport.hu/archives/ ... /21/avbsd/

Mi, akik kimaradtunk a Dream Team-korszakból, de végigszenvedtük a 2006/2007-es szezonnal kezdődő keserves hanyatlást, igazán kárpótolva és kiengesztelve érezhetjük magunkat a másik triplával; Rijkaarddal éppen azért nem tudta átlépni a mágikus határt a Barcelona, mert láthatóan tényleg elhitte, hogy a világ legjobb játékoskerete önmagában elég lehet. Most, hogy Peppel sikerült, a hatás felszabadító és terápiás jellegű - soha többé nem kell félnünk attól, hogy ez a csapat megijedne a saját árnyékától.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.23. 14:46:37

daffy írta:mért,mi a probléma? 3 balhátvéd van a csapatban
Ebből Abidal nem hosszútávú megoldás, 1-2 éven belül szerintem visszavonul, vagy elküldik (ráadásul jelen állás szerint gyakran kell rá számolnunk középhátvédként), Maxwell se sokkal fiatalabb nála (+ ő csere lenne alapból), Adriano meg inkább Dani cseréje alapvetően

Arról nem is beszélve, hogy idén is sikerült megoldani, hogy mind3uk sérült volt

Én egyébként örülök a srácnak, FM szerint jó játékos lesz belőle :D
(amúgy nem az ő góljával verték a Realt legutóbb?)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.23. 14:46:14

Szerintem fölösleges igazolás. Bal oldalra ott van Abidal és Maxwell.
Inkább jobb bekket kéne venni, mert Adriano nem éppen a legjobb.

Középpályára nem szükséges ember.
A csatároknál semmi Affelaay szerintem egész jó, nem tudom, hogy Pep miért akarja elküldeni (már ha akarja). Bojantól viszont szerintem meg kéne válni. Nem muszáj eladni, kölcsönadhatnánk egy olyan csapatba ahol alapember lenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.23. 14:36:27

Messi-Ini írta:Én személy szerint nagyon örülök annak hogy végre veszünk egy fiatal,tehetséges balbekket,aki hosszú évekre megoldhatja a problémáinkat!!!
Már évek óta nem volt egy olyan balhátvédünk,akivel hosszú távra tervezhettünk...Most majd lesz,és remélem hogy a srác tényleg nagy tehetség,és nem egy újjabb elk*rt igazolás!!!
Azért ha így megnézzük a keretet,nem is olyan rossz:
Valdes-(Pinto)-(Oier)
Alves-(Adriano)-Pique-(Fontas)-Puyol-(Abidal)-Abidal-(Jose Angel)
Busquets-(Masch)
Pedro-(Ibi)-Messi-(Bojan)-Villa-(Rossi?)

Egy középhátvéd szerintem is kellene,de én akkor lennék a legboldogabb,ha vennénk egy jobbhátvédet Alves mellé,és akkor Abidalra csak középen számítani,baloson meg ottlenne Adriano meg Jose Angel,aki jobban tolja,az játszik!
És Xavi-Iniesta nem kell? :D Busquets ( Masch ) után rögtön a csatárok jönnek?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 14:31:52

Messi-Ini írta:Én személy szerint nagyon örülök annak hogy végre veszünk egy fiatal,tehetséges balbekket,aki hosszú évekre megoldhatja a problémáinkat!!!
mért,mi a probléma? 3 balhátvéd van a csapatban
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.05.23. 14:28:34

Én személy szerint nagyon örülök annak hogy végre veszünk egy fiatal,tehetséges balbekket,aki hosszú évekre megoldhatja a problémáinkat!!!
Már évek óta nem volt egy olyan balhátvédünk,akivel hosszú távra tervezhettünk...Most majd lesz,és remélem hogy a srác tényleg nagy tehetség,és nem egy újjabb elk*rt igazolás!!!
Azért ha így megnézzük a keretet,nem is olyan rossz:
Valdes-(Pinto)-(Oier)
Alves-(Adriano)-Pique-(Fontas)-Puyol-(Abidal)-Abidal-(Jose Angel)
Busquets-(Masch)
Pedro-(Ibi)-Messi-(Bojan)-Villa-(Rossi?)

Egy középhátvéd szerintem is kellene,de én akkor lennék a legboldogabb,ha vennénk egy jobbhátvédet Alves mellé,és akkor Abidalra csak középen számítani,baloson meg ottlenne Adriano meg Jose Angel,aki jobban tolja,az játszik!
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.23. 14:27:00

daffy írta:csak abban az esetben látom értelmét a srác leigazolásának,ha abidalra mostantól puyol posztján számít pep és maxi elmegy.
az alap csapat lehetne: alves-puyol-piké-abidal . bármilyen puyol-pique probléma esetén abidal lenne a belső védő és akkor a fiatal csóri mehet a kezdőbe. adriano pedig alves cseréje lehetne.
ennek van értelme?
Van értelme és szerintem így is lesz, de egy dolgot ne felejtsünk el: Abidal sincs vasból. Nem képes végigtolni ő sem 38 bajnokit+BL+kupa. Márpedig így szinte sosem pihenhetne...Puyol valszeg jövőre sem lesz egészséges végig, helyette kell játszania, és ha van Puyi, akkor balhátvédben is. Max akkor pihenhet, ha nincs kemény meccs, és van Puyol.
znk
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.06.01. 00:47:39

2011.05.23. 14:09:07

Biztos tehetséges,sőt spanyol,sőt fiatal..stb.De nekem nem szimpatikus ez az 1-2 év után elküldünk valakit dolog.Mi indokolja Maxwell elküldését ?A célnak szerintem pontosan megfelel.A padozást is tűri.Az meg szerintem biztos,hogy ha ez a srác jövőre nem kap elég játéklehetőséget,az idény végén tovább áll.
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.23. 14:02:46

teljesen értelmetlen igazolás, nem hinném hmaxwellnél jobb játékos lenne :?


az egyetlen értelmes ok, amiért idehozhattuk, a az, hogy maxwell 100% h menni fog. továbbra is tartom h abidal szinte már csak középen fogja tolni és nem veszünk középső védőt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.05.23. 13:37:20

Megmondom őszintén fingom nincs ki az a José Ángel (talán a Sevillaban van egy névrokona ha jól rémlik), de nyilván valamiért képbe került Pepnél és nem a két szép szeme miatt. Az ára elég baráti.
Nem tűnik feleslegesnek a leigazolása ha azt nézzük, hogy hátul van Alves, Puyi, Piqué, Abi, Adriano. Maxwell szerintem is megy ahogy Milito is szóval elég szűkösen vagyunk/leszünk ha ők elmennek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.23. 13:33:18

daffy írta:
Ebbe jól érzem, hogy van egy kis irónia?
nincs benne. az írásomra értettem.

Kalap1988
ezek szerint a védelem így lehet kész. jövőre szerintem hoztok egy kezdő belső védőt és kész is a védelem 5-6 évre.
ha most nyáron nem veszitek meg fabregast,akkor rágyújtják londont,így szerintem érkezik ő is.+thiago,így a kp is rendben.
a csatársorba jönni fog valaki. jeffren,bojan vagy valaki távozik. nyilvánvaló,hogy kell egy ember.
a védő 4,fabregas 40-45,csatár 25 vagy 10+bojan. bár szerintem bojan kap még időt. 80 milliót eltapsoltok és akkor a pep-éra végéig rendben lesz a csapat.
Legyen így, bár én remélem, hogy a Pep-éra végéig ezzel nem lesz kész a csapat, mert elhúzódik majd jó sokáig :9 Mindenesetre ez csak álom, az igazolási opcióid támogatnám, Fabre nem létszükséglet, de elférne itt, elölről pedig nálam Bojan maradna, Jeffren pedig kölcsönbe, vagy visszavásárlási opcióval ( én szeretem a srácot, végleg nem válnék meg tőle, hátha elmúlik a sérülékenysége) és akkor jöhet még egy csatár, mondjuk Rossi.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 13:29:33

Ebbe jól érzem, hogy van egy kis irónia?
nincs benne. az írásomra értettem.

Kalap1988
ezek szerint a védelem így lehet kész. jövőre szerintem hoztok egy kezdő belső védőt és kész is a védelem 5-6 évre.
ha most nyáron nem veszitek meg fabregast,akkor rágyújtják londont,így szerintem érkezik ő is.+thiago,így a kp is rendben.
a csatársorba jönni fog valaki. jeffren,bojan vagy valaki távozik. nyilvánvaló,hogy kell egy ember.
a védő 4,fabregas 40-45,csatár 25 vagy 10+bojan. bár szerintem bojan kap még időt. 80 milliót eltapsoltok és akkor a pep-éra végéig rendben lesz a csapat.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.23. 13:23:05

daffy írta:csak abban az esetben látom értelmét a srác leigazolásának,ha abidalra mostantól puyol posztján számít pep és maxi elmegy.
az alap csapat lehetne: alves-puyol-piké-abidal . bármilyen puyol-pique probléma esetén abidal lenne a belső védő és akkor a fiatal csóri mehet a kezdőbe. adriano pedig alves cseréje lehetne.
ennek van értelme?
Szerintem van értelme, mert ha Abidal teljesen rendben lesz és az őszi formáját hozza ( miért ne hozhatná? ), akkor bármely mozdítható középső védőnél jobb teljesítményre képes középen. Adriano és a "suhanc" közül pedig az épp jobb formában lévő helyettesítené a bal szélen. ( tehát még opciós lehetőség is van, kivéve persze, ha Alves sem játszik). Szerintem ez így oké. Milito megy, úgy hogy ettől függetlenül még egy középső védő elférne a keretben, aki lehet egy fiatal ( Fontás) vagy egy rutinosabb és mozdítható olcsó bekk. Nevet ne kérdezzetek, de így már világklasszisra nincs szükség, mert 4-ik számú belső bekknek az luxus lenne.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.23. 13:21:49

daffy írta:ennek van értelme?
Ebbe jól érzem, hogy van egy kis irónia? :O Mert én úgy gondolom, hogy így lesz, de látva Puyol "gyengélkedéseit" biztos, hogy nem fog végig játszani egy teljes szezont, úgyhogy Abi lesz középen.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 13:17:59

csak abban az esetben látom értelmét a srác leigazolásának,ha abidalra mostantól puyol posztján számít pep és maxi elmegy.
az alap csapat lehetne: alves-puyol-piké-abidal . bármilyen puyol-pique probléma esetén abidal lenne a belső védő és akkor a fiatal csóri mehet a kezdőbe. adriano pedig alves cseréje lehetne.
ennek van értelme?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.23. 13:11:19

Remélem lehet erről a témáról beszélni ebben a topicban.

Nekem az a véleményem, hogy nincs véleményem. Fogalmam sincs hogyan játszik vagy hogy mivel tűnik ki ez a gyerek a Sportingból. (Max annyit tudok hogy az fm-ben jó kis playa :D)
Maxwell tény, hogy nem kell ide mert 3. embernek minek?

Most el tudom képzelni azt, hogy Maxwell távozik, Abidal az elsőszámú balbekk, vagy ha középhátvédet játszik, akkor Adriano és Ángel küzd majd a kezdőségért?
Így első hallásra nem is rossz pedig nem nagyon láttam még játszani a fiút!

Meglátjuk mindenesetre hogy mi lesz ebből.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2011.05.23. 12:40:30

Most akkor gyakorlatilag Maxwellt lecserréljük José Angelra? Hát érdekes, majd meglátjuk..... A fenerbache balhátvédével kapcsolatban is voltak pletykűk. Nem értem mért veszünk balhátvédet!!

Rossiért a Bojan+plusz üzletben pedig mindenki jól járna, hisz Bojannak is jót tenne szerintem ha már nem itt koptatná a padot, hanem egy középcsapatban brillírozna.

Kicsit Bojan olyan nekem mint anno Saviola. Valamikor klasszis teljesítményre képes, de sokszor eltűnik a mezőnyben. (mondom ezt úgy hogy anno Saviola volt a kedvencem, és 2 éve is Bojant preferáltam volna inkább mint Pedrót)

Középsővédőt viszont mindenképp vennék, csak nemtudom hogy kit.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.23. 12:25:08

Bob_Marley írta:
Tocy írta:
Ezt én se értem hogy szeretnék...Rossi 30 milla, Fabregas 50, két ilyen igazolás nem fér bele. Mindenesetre Rossira nagyobb szükség van, mint Cescre. A középső védő kérdést pedig szerintem Pep úgy gondolja, mint idén...Piqué-Puyol az alap, csereként van egy Fontás, illetve Abidal is tökéletes teljesítményt tud ott is mutatni. És még játszhat ott Mascherano is. Csak az a baj, hogy Fontás még kevés, Mascherano sem az igazi ott, ha Abidal lép be, akkor meg a széleken kevés a dolog. Mert Adriano sem, Maxwell meg főleg nem olyan balhátvédként. Bár Adrianoval ott még ki vagyok békülve. De Alves cseréje továbbra sincs...
Na csak egy közös nevezőre kerültünk :P :lol:
Abszolút egyet értek veled, s ha igaz Angel leigazolása, annak én nagyon örülnék!Jóval olcsóbb mint brazil kollégája, megbízható, nem flikk flakkos, visszatud érni!Nem lesz stabil kezdő, de láttam idén nem egyszer a Sportingban, jó kis játékos!
És remélem Rossit is megtudjuk kaparintani, s akkor meg is vagyunk!Azért abból a 30 millióból, remélem faragunk, s eddig Rossellék ezen a térne nagyon magas munkát végeznek, s bízom bennük!
Továbbra is nagyon szeretném, ha jönne Fabregas, de Rossival együtt kétlem, hogy jönnének, és az olaszra nagyobb szükség van. És láss csodát: abban is egyetértek, hogy igazolásaink összegében Rosellék nagyon jó munkát végeznek :D
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.23. 11:37:14

Az igazolásokhoz:
Tény, hogy sok tehetség van az utánpótlás bázison, de a legnagyobb hiba, amit elkövethet a klub, hogy nagyon fiatalon komoly szerepeket szánna nekik. lsd: Bojan
Fabregas idén nyáron jönni fog. Akinek tetszik tetszik, akinek nem, nem. Az Arsenalnál már elegük van az embereknek Cescből, állandó téma, hogy haza akar menni, csodálom hogy a tavalyi nyári herce-hurca után nem kezdték ki jobban. Szóval ő jön.
Thiagoval kapcsolatban: emlékszem 2004-ben is tudhattuk már, hogy Iniesta hatalmas tehetség, de akkor nyáron megvette a klub Deco-t, aki vezéralakja lett a Riijkard-féle csapatnak. De ettől Iniesta is fejlődött, és Pep irányítása alatt végleg kirobbanthatatlan lett. Thiagoval ugyanez van szvsz. Nagyon jó játékos lehet, de most még simán jöhet egy előrébb rangsorolt játékos, aztán van ideje még.
Hátul sok az univerzális játékos, Pep pedig biztosan a lehető legjobbat akarja kihozni a lehetőségekből, szóval bízzunk benne és az igazolásaiban.

A mezszponzorhoz pedig annyit, hogy Rosell kihangsúlyozta, hogy ennek az összegnek hála nem kell eladni játékosokat, illetve a klub földterületeit. Akkor kérem szépen elnök úr, ne úgy faragjunk Rossi vagy akárki árán, hogy fiatal tehetségeket (Bojan!!, Fontás) játékjogát is adjuk a vételár mellé. Azért lettünk arab bérencek, hogy legyen pénz. Tessék ésszerűen felhasználni.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.23. 11:31:13

d írta:Addig nehéz spekulálni, amíg nem tudjuk, hogy Guardiola az Atlétic játékosai közül kire számít majd jövőre. Szélsők, csatárok kivételével minden poszton van fiatal tehetség a B-ben, de egyelőre esélyesnek én csak Thiagot és Fontást mondanám. Ráadásul utóbbi még mindig erősen kérdőjeles.

Viszont a szélső/csatár poszt egyértelműen erősítésre szorul. Függetlenül attól, hogy Bojanra számítunk-e még vagy sem, egy plusz embert (nem többet) nagyon elbírna a csapat még oda. Afellaytól én ugyan nem vagyok elájulva, de jó kis tartalék ember, Jeffrenre viszont nem lehet számítani sajnos, Bojan pedig elég rapszodikusan teljesít. És jelenleg a B csapatból sem döngeti a kapukat egyetlen fiatal támadó sem.
Döngeti mondjuk Soriano, de nagyon kevés lenne, Nolitotól ugye elbúcsúzhatunk.

Thiago "jön" a kp-ra, vele el is felejthetjük a Cesc féle árkategóriát, mondjuk előre kéne valaki. Megnézném Jeffrent sérülések nélkül, én mondjuk még mindig bízom Bojanban :roll:

De egy ilyen szintű csapat nem engedheti meg magának hogy egy igazi sztár CF nélkül legyen, úgy hogy nem lennék meglepődve ha egy nagy név jönne.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.05.23. 11:28:39

Egyenlőre úgyfest a helyzet, hogy két fő közül esélyes valaki a támadóposzt megerősitésére.Mégpedig:Sánchez illtv.Rossi személyében.:wink:.Ma a sport azt irta,hogy a MU city 35 milliós ajánlatát, is visszautasitotta az Udinese.Mert Alexist, a klub vezetői Messihez hasonlitják és keveselték az árát.Vagyis arra számolnunk kellesz, majd szerintem hogy őt sokkal nehezebb lesz majd megszerezni. :?
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.23. 11:14:15

Addig nehéz spekulálni, amíg nem tudjuk, hogy Guardiola az Atlétic játékosai közül kire számít majd jövőre. Szélsők, csatárok kivételével minden poszton van fiatal tehetség a B-ben, de egyelőre esélyesnek én csak Thiagot és Fontást mondanám. Ráadásul utóbbi még mindig erősen kérdőjeles.

Viszont a szélső/csatár poszt egyértelműen erősítésre szorul. Függetlenül attól, hogy Bojanra számítunk-e még vagy sem, egy plusz embert (nem többet) nagyon elbírna a csapat még oda. Afellaytól én ugyan nem vagyok elájulva, de jó kis tartalék ember, Jeffrenre viszont nem lehet számítani sajnos, Bojan pedig elég rapszodikusan teljesít. És jelenleg a B csapatból sem döngeti a kapukat egyetlen fiatal támadó sem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 11:11:24

lbasse írta: 1.Köszönöm hogy kifigurázol.
2.Bale eredetileg balbekk volt,csak Redknapp csinált belőle szélső kp-t.
3.Abidal 31 éves, és történetesen nemrég épült fel egy életveszélyes betegségből.És szerintem már sohasem lesz a régi sajnos.:(
4.Tremoulinaszal kapcsolatban pedig az az érdekes, hogy Perez bácsi és még sokan mások is szeretnék megszerezni.Vagyis annyira nem lehet kutyaütő a gyerek.:( :D
5.Taiwóért pedig kár.
1. javítalak,nem figurázlak. semmi sértőt nem írtam.
2. a lényegen nem változtat,favágó angol. ezt látni kéne. az angoloknak angliában a helyük.
3.abiban még lehet pár év,viszont van még 2 balos cseréje. puyolnak nincs
4.nem vagyok ennyire jól értesült,elképzelhető,hogy így van.
5. kár bizony. madridban is elnéztem volna.
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.05.23. 11:08:22

daffy írta: 1. ez nem páros :)
2. bale nem balbekk és végképp nem spanyolországba való
3. coentrao jó megoldás,de ott van abi is.
4. tremoulinas 25 éves korára a bordeauxig vitte,olyan jó nem lehet
5. taiwo a milané.

inkább középső védőt kellett volna venni.
1.Köszönöm hogy kifigurázol.
2.Bale eredetileg balbekk volt,csak Redknapp csinált belőle szélső kp-t.
3.Abidal 31 éves, és történetesen nemrég épült fel egy életveszélyes betegségből.És szerintem már sohasem lesz a régi sajnos.:(
4.Tremoulinaszal kapcsolatban pedig az az érdekes, hogy Perez bácsi és még sokan mások is szeretnék megszerezni.Vagyis annyira nem lehet kutyaütő a gyerek.:( :D
5.Taiwóért pedig kár.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.23. 11:06:23

Tocy írta:
Ezt én se értem hogy szeretnék...Rossi 30 milla, Fabregas 50, két ilyen igazolás nem fér bele. Mindenesetre Rossira nagyobb szükség van, mint Cescre. A középső védő kérdést pedig szerintem Pep úgy gondolja, mint idén...Piqué-Puyol az alap, csereként van egy Fontás, illetve Abidal is tökéletes teljesítményt tud ott is mutatni. És még játszhat ott Mascherano is. Csak az a baj, hogy Fontás még kevés, Mascherano sem az igazi ott, ha Abidal lép be, akkor meg a széleken kevés a dolog. Mert Adriano sem, Maxwell meg főleg nem olyan balhátvédként. Bár Adrianoval ott még ki vagyok békülve. De Alves cseréje továbbra sincs...
Na csak egy közös nevezőre kerültünk :P :lol:
Abszolút egyet értek veled, s ha igaz Angel leigazolása, annak én nagyon örülnék!Jóval olcsóbb mint brazil kollégája, megbízható, nem flikk flakkos, visszatud érni!Nem lesz stabil kezdő, de láttam idén nem egyszer a Sportingban, jó kis játékos!
És remélem Rossit is megtudjuk kaparintani, s akkor meg is vagyunk!Azért abból a 30 millióból, remélem faragunk, s eddig Rossellék ezen a térne nagyon magas munkát végeznek, s bízom bennük!
Kép
Kép
Kép
Lezárt