HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.02. 23:04:51

Dióhéjban.Megpróbáltak átverni egy tízezressel.Fizetett volna 2480-at,kiszámolta a négynyolcvanat apróban(huszasok,tizesek),és kirakott mellé egy tízezrest,és amíg számoltam az aprót szépen eltette a tízezrest.
Külön pech hogy van kamera :lol: Bejön egy gonosz vénember,az agresszív feleségével,hogy vettek egy zárat húsz évvel ezelőtt(nem viccelek,mutatta a blokkot akkor került 120,70-be)hogy most akarta felszerelni húsz évig várt vele,és nézzem meg a csavarhelyek nincsenek rendesen kisüllyesztve,emiatt a hozzákapott csavar rövid,cseréljem ki egy másik zárra(ami jelenleg 3950 forint mellesleg).Szerintük az akkori 120 forint az kb.annyit ér mint a mostani négyezer..Az meg sem fordult a fejében,hogy vegyen egy hosszabb csavart tíz forintért.Nyakig vagyok a melóban,és felhív egy paranoiás nő hogy bemászkálnak a lakásába és kikaparják a csempék közül a fugákat..félórán keresztül meséltem neki milyen zárakat lehetne felszerelni,végül kiküldtem hozzá egy lakatost aki nem ért vissza zárásig.Egy kicsit aggódom.Volt még egy hegedűművész aki nem tud fűrészelni,és egy másik őrült aki mindenáron el akart vinni Kisorosziba (nem pont engem persze,de csak én voltam ott a pultnál),hogy nézzem meg milyen zár van az ajtajában.És még számos kalandban volt részem ezenkívül is.De jó hogy van itthon pálinka.
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2011.05.02. 22:20:32

Tim írta:Biztos feltűnt nektek,hogy ma sokkal kevesebb idiótával találkoztatok.Ennek az volt az oka hogy az összes itt tipródott nálunk a boltban,és a véremet szívta.. :roll:
Meheséélj :)
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.02. 22:18:21

Biztos feltűnt nektek,hogy ma sokkal kevesebb idiótával találkoztatok.Ennek az volt az oka hogy az összes itt tipródott nálunk a boltban,és a véremet szívta.. :roll:
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:52:03

csababarca írta: Meg előre is kéne egy klasszis csatár...
Mert szeretem Pedrot, és nem a mai meccs miatt, de a srác nem klasszis. Aki ezt nem látja elvakult...Hajt,küzd,fut, de neki ha nem megy, akkor annyira nem megy, hogy abszolút veszélytelen. Mondjuk Villa is ilyen.
Vannak viszont játékosok(Messi,Ronaldo pl, de ilyen egy Drogba is...), akik bármikor képesek meccseket eldönteni, még ha amúgy közük sincs a meccshez.
Ez épp igaz Pedrora és Villara is. :roll:
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.21. 00:43:38

Fernando írta:
Barca_10 írta:Eto'o ha itt lett volna akkor a 2.félidőben eldöntöttük volna.Ő volt az aki hajtotta a védőket,nem hagyott nekik szabad levegőt.Csak ugyebár a fantasztikusan ideillő Ibrahimovic jobban kellett helyette..
Mert pont Eto'o volt aki sose tűnt el... ne beszélj már égbe kiáltó hülyeségeket.
Én ilyet egy szóval sem mondtam,de ha nem is ment neki akkor legalább hajtott.De ez már off.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.21. 00:40:50

Barca_10 írta:Eto'o ha itt lett volna akkor a 2.félidőben eldöntöttük volna.Ő volt az aki hajtotta a védőket,nem hagyott nekik szabad levegőt.Csak ugyebár a fantasztikusan ideillő Ibrahimovic jobban kellett helyette..
Mert pont Eto'o volt aki sose tűnt el... ne beszélj már égbe kiáltó hülyeségeket.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.21. 00:39:42

Eto'o ha itt lett volna akkor a 2.félidőben eldöntöttük volna.Ő volt az aki hajtotta a védőket,nem hagyott nekik szabad levegőt.Csak ugyebár a fantasztikusan ideillő Ibrahimovic jobban kellett helyette..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:36:40

Most már annyit tudok mondani,
elk... nem kicsit, nagyon...
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.21. 00:36:33

albicelesteX írta:Nem idevaló,de szerintem nekünk Eto'o volt a legjobb megoldás.Ezért gyűlölöm Guardiolat,hogy elpaterolta.Cavani talán akiben van némi potenciál.

Ez így van. Samu nagyon hiányzik. Ő mindig hajtott,csípett, megnehezítette a védők dolgát. Ő volt a legideálisabb, de sajnos Pepnek volt valami vezérhangyája,ami miatt elküldte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 00:31:29

Nem idevaló,de szerintem nekünk Eto'o volt a legjobb megoldás.Ezért gyűlölöm Guardiolat,hogy elpaterolta.Cavani talán akiben van némi potenciál.
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.21. 00:29:43

csababarca írta: Így van.
ezért kell eltenni Cescért is a zsetont,hogy legalább versenyhelyzet legyen a kp-n.

Meg előre is kéne egy klasszis csatár...
Mert szeretem Pedrot, és nem a mai meccs miatt, de a srác nem klasszis. Aki ezt nem látja elvakult...Hajt,küzd,fut, de neki ha nem megy, akkor annyira nem megy, hogy abszolút veszélytelen. Mondjuk Villa is ilyen.
Vannak viszont játékosok(Messi,Ronaldo pl, de ilyen egy Drogba is...), akik bármikor képesek meccseket eldönteni, még ha amúgy közük sincs a meccshez.
Ezzel teljesen egyetértek,de a kérdésem az, hogy ki is legyen az a klasszis csatár?Mert a piacon nem nagyon találni.Vagy mélyen zsebbe kell nyúlni valakiért,vagy Bojant kellene beépíteni esetleg.Csak nála fejben nincs valami rendben..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.21. 00:21:06

albicelesteX írta:Puhl Sanyi bá'val értek egyet.Ez egy fásult csapat.Nyáron kellenek a frissítések.Villa meg húzzon a kezdőből!!!!!Meg akár nyáron mehet a Milanba kölcsön aztán 5 millióért örökre vihetik.

Így van.
ezért kell eltenni Cescért is a zsetont,hogy legalább versenyhelyzet legyen a kp-n.

Meg előre is kéne egy klasszis csatár...
Mert szeretem Pedrot, és nem a mai meccs miatt, de a srác nem klasszis. Aki ezt nem látja elvakult...Hajt,küzd,fut, de neki ha nem megy, akkor annyira nem megy, hogy abszolút veszélytelen. Mondjuk Villa is ilyen.
Vannak viszont játékosok(Messi,Ronaldo pl, de ilyen egy Drogba is...), akik bármikor képesek meccseket eldönteni, még ha amúgy közük sincs a meccshez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:17:23

Villa tényleg nem fog tőlem szobrot kapni. Meg kellett volna tartani Samut és Titit :cry:
"And my heart will leave you never."
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.04.21. 00:15:28

Perrero írta:megérdemelten nyernek..l
Én nem igazán osztom ezen véleményedet, hogy megérdemelten nyertek. Egy olyan csapat, amely ilyen játékkal áll fel, az nem nyerhet megérdemelten szerintem.
Most nem a csalódottság beszél belőlem, (na jó, talán egy picit az is) hanem a tiszta gondolkodás. Nem tudnak valami újat kitalálni a 10 emberrel való védekezéstől és a favágástól? A focit labdával játsszák, nem csak úgy szabad akaratukból futkároznak. De lehet, hogy madridéknál ezt tanítják. Hogyan szaladj labda nélkül hatékonyan...
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.21. 00:15:18

albicelesteX írta:Puhl Sanyi bá'val értek egyet.Ez egy fásult csapat.Nyáron kellenek a frissítések.Villa meg húzzon a kezdőből!!!!!Meg akár nyáron mehet a Milanba kölcsön aztán 5 millióért örökre vihetik.
És Bojan is pont akkor sérül meg amikor végre kezd értékelhetőt nyújtani..
Hihetetlen :evil:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.21. 00:13:51

Megmondom őszintén David Villa ma is csapnivalóan játszott,ettől függetlenül megfigyeltem,hogy a meccs folyamán 2embert simán ki lehetett volna állítani róla!(Ramos,Arbeloa)Ami Arbeloat illeti,gusztustalan,paraszt dolog,hogy egy válogatott társat megtaposok és nem egyszer ráugrok!!
Számomra a legfájóbb az,hogy ezt a meccset a Real úgy nyerte meg,hogy jobban játszottak,de ha kellett volna megölik a Barcásokat a pályán!!
Ez a csapat soha nem lesz olyan jó csapat,mint a Barca és ezek a srácok soha nem fogják,úgy szeretni egymást(érts jól),ahogy a mi fiaink!!A BARCA MINDENEK FELETT!!!A VILÁG LEGJOBB CSAPATA,AKKOR IS MI VAGYUNK!!
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.04.21. 00:13:49

Csak néhány évig lesz itt Mourinho, addig kell egyben tartani a csapatot és kész. Utána ha lelép, lesz megint foci náluk is. Az egész meccsen az Inter ellen visszavágót láttam, azt is elbuktuk.
Az első félidő alapján teljesen megérdemelték amúgy, gyakorlatilag azt játszották, amit kellett volna nekik eddig is, de utána...
A második félidő elpuskázott helyzetei után várható volt a vereség.
A támadószekciónk ma kritikán aluli volt, a középpályánk meg újra csodálatos. Sajnos a helyzeteket be is kell lőni. Ők háromból belőttek egyet 75 perc alatt, ennyi.
Megérdemelték.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 00:13:21

Puhl Sanyi bá'val értek egyet.Ez egy fásult csapat.Nyáron kellenek a frissítések.Villa meg húzzon a kezdőből!!!!!Meg akár nyáron mehet a Milanba kölcsön aztán 5 millióért örökre vihetik.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:10:21

Perrero így igaz. Törődjünk a saját dolgunkkal, nyerjük meg a meccset góllal...
"And my heart will leave you never."
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.04.21. 00:09:47

Fecooo írta:számomra az ilyen meccsek után meghal a foci...

ennyire gusztustalanul elérni egy győzelmet, komolyan mondom végem van...

és ismét igazam lett: sikeresen befolyásolta a bírót ez a luzitán gyökér!
sz@rul játszottunk, de legalább a mi játékosaink nem akartak senkit kórházba juttatni... Pepe befejezhette a meccset, innentől számomra az egész komolytalan... :x :x :x :x
Teljesen egyet értek veled Feri... Az ilyen meccsekre egyszerűen nem találok szavakat. Illetve nem is a meccsekre, hanem az ilyen csapatokra. Egyszerűen szánalom. A másik, amit te is említettél, az Pepe...
Erről inkább most nem kezdek el beszélni, mert csak a jó ég tudja, hogy mikor fejezném be... :evil: :roll:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2011.04.21. 00:07:24

Fecooo írta:számomra az ilyen meccsek után meghal a foci...

ennyire gusztustalanul elérni egy győzelmet, komolyan mondom végem van...

és ismét igazam lett: sikeresen befolyásolta a bírót ez a luzitán gyökér!
sz@rul játszottunk, de legalább a mi játékosaink nem akartak senkit kórházba juttatni... Pepe befejezhette a meccset, innentől számomra az egész komolytalan... :x :x :x :x
detto. a kedvem is elment a futball nézésétől. maradnak az edzések meg a bajnokik. bár holnap nem lesz jó napjuk a madridista csapattársaimnak, lehet megmutatom nekik, miket szokott pepe csinálni :twisted:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.21. 00:05:28

számomra az ilyen meccsek után meghal a foci...

ennyire gusztustalanul elérni egy győzelmet, komolyan mondom végem van...

és ismét igazam lett: sikeresen befolyásolta a bírót ez a luzitán gyökér!
sz@rul játszottunk, de legalább a mi játékosaink nem akartak senkit kórházba juttatni... Pepe befejezhette a meccset, innentől számomra az egész komolytalan... :x :x :x :x
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.17. 19:09:55

Nekem sincsen +, eszem is a kefét, csak a sima. Elmehetnek a francba.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 19:05:54

ozsimiki írta:
Azért megnézem még1x, neked mennyi Mhz-nél van?
sajnos erre nem tudok válaszolni,mert én pesten vagyok és itt nincs tv. az otthoni (mosonmagyaróvári) tv-inken van. csak jövő szombaton jutok haza,de ha aktuális lesz,akkor megnézem
Lezárt