Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 16:16:28

Sanama írta:Sérülése előtt a csapat egyik legjobbja volt. Még azon a meccsen is az egyik legjobb volt,mikor megsérült.
Önbizalom kell neki,igen. De az nem lesz a padon...
Érdekes Pep tavaly képes volt meghúzni azt,hogy Ibra helyett őt rakta a kezdőbe. Idén nem... Erre nem tudok mit mondani. Pedig Villa 11 meccs alatt semmit nem csinált az ég világon.

Sose lesz belőle valaki,ha a padot koptatja. Bár én még mindig azt mondom,hogy van 2éve,aztán utána meglátjuk,hogy mi lett belőle.
Ébresztő! Ibra idén nem a keret tagja! :lol: :P

De amúgy pont elkezdte berakni Bojant a csapatba, egyre többször kapott hosszabb lehetőségeket, pont mint ahogy az volt tavaly is Ibránál. Csak akkor nem jött a sérülés. Szerintem most is ő lenne a kezdő, ha nem lenne sérült és Villa azt mutatná, amit most. Jövőre én mindenképp több lehetőséget adnék neki.

Azzal meg bőven egyetértek, hogy Henry nagyon fontos volt neki a csapatban. De Bojannak is lassan profinak kéne lennie, ki kéne nőnie a kis gyerek szerepből és felnőttnek kéne lennie. Persze nehéz, ha abban a szerepben van már évek óta...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.07. 14:16:06

Sérülése előtt a csapat egyik legjobbja volt. Még azon a meccsen is az egyik legjobb volt,mikor megsérült.
Önbizalom kell neki,igen. De az nem lesz a padon...
Érdekes Pep tavaly képes volt meghúzni azt,hogy Ibra helyett őt rakta a kezdőbe. Idén nem... Erre nem tudok mit mondani. Pedig Villa 11 meccs alatt semmit nem csinált az ég világon.

Sose lesz belőle valaki,ha a padot koptatja. Bár én még mindig azt mondom,hogy van 2éve,aztán utána meglátjuk,hogy mi lett belőle.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.07. 14:01:14

Tényleg nem ártana neki egy kis önbizalom. Amióta Henry elment sztem nincs egy olyan társa a csapatban, aki folyamatosan segít neki, bíztatja, közelebb áll hozzá. Sokat számíthatott neki, bár a szurkolók is egy emberként állnak mögötte, ha nem is ezen a fórumon. A következő év döntő lehet. Vagy eltűnik a süllyesztőben vagy bizonyít. Ha Pep jövőre nem hosszabbít kiváncsi vagyok hogy reagálna. Nem hiszem, hogy utálná Guardiolát, csak egy edzőváltás sokat változtathat, de azért maradjon csak a Pep a s..gén a kispadon egy jó ideig.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.05.07. 11:10:26

Ilúvatar írta:Lebukott Bojan :lol: :lol: :lol:

Kép

:oops:
Mi szerepelt ezen a képen?

Remélem a kicsi felgyógyul még 1-2 meccsre és tud önbizalmat szerezni.
més que un club
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.07. 10:52:14

Ha van, akinek igazán szurkolok azért, hogy felépüljön a BL-döntőre, az Bojan. Mondjuk beállhatna 2-0-nál Villa helyére, és a végén bekotorhatna egy gólt. Biztos jót tenne neki :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.07. 09:56:31

Jó hír, hogy már kezd edzeni a kicsi. Remélem az idei bajnokságban egy-két meccsen be fogja még dobni Pep, bár nem tudom ennyi kihagyás után hogy teljesítene, de már lassan matematikailag is eldől a bajnokság, szóval tétje már nem lsz, Bojannak pedig biztos jól jönne egy kis önbizalomdopping.
Bár kiváncsi vagyok mennyire is áll jól a felépülése.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.18. 21:15:45

Lebukott Bojan :lol: :lol: :lol:

Kép

:oops:
KépKép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.04.10. 21:39:39

Lionel85 írta:Jobbulást Bojan! Egy sérülés mindig rosszkor jön, így van ez most is. Necces lesz csak Villával kiállni a csatársorba. Talán most jöhet Soriano.
Én Nolitót preferálnám. De kíváncsi vagyok a többi Barca B-s csatárra is, valaki előtt itt a lehetőség, hogy befusson. Remélem a mester is úgy gondolja, érdemes kipróbálni valakit, és esetleg beépíteni. Sajnálom Bojant, pont kezdett belejönni, és ilyenkor jön...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.10. 20:58:20

Nagyszerűen játszott tegnap, előtte már gólokat is lőtt, jött volna az a jó forma...erre a legjobb meccsén az első félidőben megsérül...óriási pech :? Jobbulást Bojan!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.10. 20:28:18

Jobbulást Bojan! Egy sérülés mindig rosszkor jön, így van ez most is. Necces lesz csak Villával kiállni a csatársorba. Talán most jöhet Soriano.
Kép
Kép
Kép
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2011.04.10. 20:04:09

Reméltem, hogy a sport rosszul tudja, de most hogy az eurobarca is leközölte, gondolom sajnos valós a dolog. :(

Jobbulást Bojannak, nagyon sajnálom szegényt. Általában tavaszra szokta tartogatni a jó formáját. Remélem most legalább ez átcsúszik a következő öszi szezonra!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.10. 10:50:15

Kezdett formába lendülni ahogy tavaly tavasszal is, ráadásul most nagy szükség is lenne rá! :roll: Elképesztően peches. Jobbulást!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.09. 22:45:32

ab1daL írta:SPORT szerint 6-8 hétre kidőlt. :? Idén nem ő fog a hajrában segíteni a csapatnak. :? :( Jobbulást!
Jobbulást Bojan! :cry: Egyszerűen szerencséje nincs a srácnak, pedig nagyon akar, és a tehetsége is megvan. Sajnos marad a szokásos szlogen: Majd jövőre..
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.09. 22:39:08

SPORT szerint 6-8 hétre kidőlt. :? Idén nem ő fog a hajrában segíteni a csapatnak. :? :( Jobbulást!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.04.09. 20:49:57

[quote="Sanama"]egyszer kezdő a srác erre lesérül... komolyan mondom hihetetlen :S[/quot

Nagyon sajnálom, voltak szép megmozdulásai, jó passzai és nála a motivációval sem volt gond. Remélem nem súlyos a sérülése.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.09. 20:32:32

egyszer kezdő a srác erre lesérül... komolyan mondom hihetetlen :S
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.09. 20:31:29

hát b+...

eddig egészen ígéretes volt, erre lesérül... :x :x :x :evil:
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2011.04.07. 12:05:17

torrentkiller írta:
gergo9 írta: Hát az a két gól nem éppen az a két gól ami miatt elhinném hogy Bojannak van keresni valója a csapatban. Ill nem is a gól lényeg hanem amit amellé letett az inkább fontosabb.
Megkapta a lehetőséget mégha Pedro sérülése kellett ehhez nem igazán élt vele most sem.
Kíváncsi várom a jövőt már ami a nyarat illeti marad megy kölcsönbe , véglegesre stb stb.
Ez a 2 gól mégis több, mint amennyit Villa csinált ebben az időszakban, sokszor annyi idő alatt.

Amúgy szerintem Bojan "hanyatlásának" egyértelműen Pep az oka. Amikor felkerült az első csapathoz, a legjobb játékos volt, szó szerint hátán vitte a csapatot. De jött Pep, és puff, 0 perc játék, amikor kap 5-10 percet a meccs végén nem tud mit csinálni, mert a többiek is csak álldogálnak. Így nehéz. Ez az idő csak arra jó, hogy Pepnek is legyen kibúvója: a játékpercek alapján játszik rendesen...

Aztán tavaly amikor kiszorította Zlatant a kezdőből, megkapta a rendes játékidőt, megint fontos gólokat lőtt. De aztán ahogy vége lett a szezonnak, megint offolta Pep.

Szóval amíg Pep az edző, sok keresnivalója nincs itt, mert akármit csinál, a kezdő emberek játszanak folyton.

Ha már itt tartunk, annyit, amennyit Villa csinál mostanában Bojan is hozná. Csak hát ugye hogy nézne ki megint, ha nem a 40 milkás játékos játszana, hanem a kisgyerek.
Itt az edzéseken nyújtott teljesítmény a lényeg, ez dönti el, hogy ki mennyit játszik. Mi sosem fogjuk megtudni, hogy ki hogy teljesít a tréningeken, de hidd el, ha Bojan remekelne mindennap, többet játszana. Bojan nyugodtan mehet el, senkinek nem hiányozna...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.07. 11:36:04

gergo9 írta: Hát az a két gól nem éppen az a két gól ami miatt elhinném hogy Bojannak van keresni valója a csapatban. Ill nem is a gól lényeg hanem amit amellé letett az inkább fontosabb.
Megkapta a lehetőséget mégha Pedro sérülése kellett ehhez nem igazán élt vele most sem.
Kíváncsi várom a jövőt már ami a nyarat illeti marad megy kölcsönbe , véglegesre stb stb.
Ez a 2 gól mégis több, mint amennyit Villa csinált ebben az időszakban, sokszor annyi idő alatt.

Amúgy szerintem Bojan "hanyatlásának" egyértelműen Pep az oka. Amikor felkerült az első csapathoz, a legjobb játékos volt, szó szerint hátán vitte a csapatot. De jött Pep, és puff, 0 perc játék, amikor kap 5-10 percet a meccs végén nem tud mit csinálni, mert a többiek is csak álldogálnak. Így nehéz. Ez az idő csak arra jó, hogy Pepnek is legyen kibúvója: a játékpercek alapján játszik rendesen...

Aztán tavaly amikor kiszorította Zlatant a kezdőből, megkapta a rendes játékidőt, megint fontos gólokat lőtt. De aztán ahogy vége lett a szezonnak, megint offolta Pep.

Szóval amíg Pep az edző, sok keresnivalója nincs itt, mert akármit csinál, a kezdő emberek játszanak folyton.

Ha már itt tartunk, annyit, amennyit Villa csinál mostanában Bojan is hozná. Csak hát ugye hogy nézne ki megint, ha nem a 40 milkás játékos játszana, hanem a kisgyerek.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.07. 11:12:37

Bojan sztáralkat? :shock:
Rám az elmúlt 5 évben leginkább egy éretlen kölyök benyomását keltette, mintsem bármilyen sztárét.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2011.04.07. 00:46:55

Zozzy 5 írta:
kristop írta: például iniesta 19 évesen 500percet kapott, 20 évesen 1600percet, 21 évesen megint 1600at(amennyi bojannak is lesz év végén körülbelül) és csak 22 évesen lett ténylegesen több, mint egy kiegészítő ember. ezért engem túlzottan nem érdekel, ha itt néhányan el akarják adni, meg kölcsön mindenhova, mert a vezetőség úgyis képes mondjuk 23 éves koráig várni és egyengetni a karrierjét.
ez annak a következménye, hogy iniestáról egy "úristen mekkora játékos és még csak 15éves" videó vagy cikk nem jött ki anno, nem úgy, mint bojanról, akivel tele volt a sajtó ha hülyét csinált az ifistákból. iniesta szép csendbe jött, látott és győzött és megtehette ezt az általad is említett normális tempóban mert nem voltak vele szemben irreális elvárások, vagy nem létező tudástulajdonítás a szurkolók részéről. ehhez képest bojan láz van nem tudom már mióta, mert beharangozták mint az új atyaúristen. ha nem lett volna ez a felhajtás akkor biztos vagyok benne, hogy nem is követelnék annyian most a több lehetőséget neki, hiába hozná mondjuk ezt a szintet amit most. akkor könnyebb lenne belátni, hogy pep nem a gonosz mostoha, aki csak azért sem játszat x-t vagy y-t, hanem az egyik legjobb szakember, aki meg tudja ítélni, hogy kezdő lehet-e valaki rendszeresen vagy sem.
Egy kicsit módosítanám az Iniestás részt. Ő róla is már 15 éves korában meséket zengetek, nem véletlen a Pep-Xavi párbeszédes legenda, vagy hogy 16 évesen a felnőtt csapat padján ült. Mindenki tudta mekkora tehetség. A különbség ott van, hogy akkor még nem volt youtube például.Plusz Iniesta egy végtelenül szerény ember, Bojan pedig sztáralkat minden tekintetben.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.07. 00:42:56

palesz77 írta: Legutóbbi meccsein amikor normális játékidőt kapott 2 gólt lőtt. Erre kevesebbet játszik mint előtte. Ez tényleg nagyon bölcs dolog, és az jön le belőle, hogy Pep bízik Bojanban és megadja neki ugyanazt a lehetőséget, mint bárki másnak...
Hát az a két gól nem éppen az a két gól ami miatt elhinném hogy Bojannak van keresni valója a csapatban. Ill nem is a gól lényeg hanem amit amellé letett az inkább fontosabb.
Megkapta a lehetőséget mégha Pedro sérülése kellett ehhez nem igazán élt vele most sem.
Kíváncsi várom a jövőt már ami a nyarat illeti marad megy kölcsönbe , véglegesre stb stb.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.07. 00:00:46

kristop írta: például iniesta 19 évesen 500percet kapott, 20 évesen 1600percet, 21 évesen megint 1600at(amennyi bojannak is lesz év végén körülbelül) és csak 22 évesen lett ténylegesen több, mint egy kiegészítő ember. ezért engem túlzottan nem érdekel, ha itt néhányan el akarják adni, meg kölcsön mindenhova, mert a vezetőség úgyis képes mondjuk 23 éves koráig várni és egyengetni a karrierjét.
ez annak a következménye, hogy iniestáról egy "úristen mekkora játékos és még csak 15éves" videó vagy cikk nem jött ki anno, nem úgy, mint bojanról, akivel tele volt a sajtó ha hülyét csinált az ifistákból. iniesta szép csendbe jött, látott és győzött és megtehette ezt az általad is említett normális tempóban mert nem voltak vele szemben irreális elvárások, vagy nem létező tudástulajdonítás a szurkolók részéről. ehhez képest bojan láz van nem tudom már mióta, mert beharangozták mint az új atyaúristen. ha nem lett volna ez a felhajtás akkor biztos vagyok benne, hogy nem is követelnék annyian most a több lehetőséget neki, hiába hozná mondjuk ezt a szintet amit most. akkor könnyebb lenne belátni, hogy pep nem a gonosz mostoha, aki csak azért sem játszat x-t vagy y-t, hanem az egyik legjobb szakember, aki meg tudja ítélni, hogy kezdő lehet-e valaki rendszeresen vagy sem.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.04.06. 22:48:38

Sanama írta:Vito,
Ez az eszmefuttatásod ott veszíti értelmét,hogy 2éve Yaya Toure klasszisokkal jobb volt,mint Busi,utóbbi mégis sorra kapta a lehetőséget.Bojan esetében 3másik jáékosból is választhat Pep,de nem...

Erről én azt tudom csak leszűrni,hogy akit szeret Pep az játszik és kész.
Busi 1. évében semmi nem indikolta azt a sok percet.
http://en.wikipedia.org/wiki/Carles_Busquets

más ok nem jut eszembe..

magyarként szimpatikus ez a túlzott összetartás, emberként gyomorforgató
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.04.06. 22:45:59

gergo9 írta:
Még szerencse hogy ez nincs összefüggésben a pályán mutatott teljesítményével.

:)
Legutóbbi meccsein amikor normális játékidőt kapott 2 gólt lőtt. Erre kevesebbet játszik mint előtte. Ez tényleg nagyon bölcs dolog, és az jön le belőle, hogy Pep bízik Bojanban és megadja neki ugyanazt a lehetőséget, mint bárki másnak...
Lezárt