Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 11:06:41

Frányó István írta:Ez a csapat elérte azt, hogy egy 1-1-es döntetlen után egyes szurkolók fanyalogjanak, és hogy a Real Madridnál ne arról beszéljenek, hogy "majd a Clássico-n ők megvernek minket", hanem imádkozzanak, hogy más csapatok tegyék ezt meg! Ez a csapat elérte azt, hogy ha nincs meg a meccsenkénti 3-as gólátlag, akkor az - kis túlzással élve - főoldalas hír legyen! Elérte azt, hogy több, mint 20 zsinorbn győztes bajnoki után egy döntetlen egyeltalán téma legyen!
Pep a kinevezésekor azt mondta: "Mindig meg fogom nekik boocsátani, ha nem nyernek. De sosem fogom nekik elnézni, ha nem küzdenek!"
Hát, ennek a csapatra én sosem fogok tudni haragudni, mert ezek a játékosok igazi hősök!
Tegnap nagyot küzdött a csapat, mindenki odatette magát! A legjobban Piqué támadásba belépései és Maxwell mentései tetszettek, sokszor csak ő ért vissza!!! Nem érdekel, ha nem nyernek, ha így odateszik magukat!!!
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.13. 10:49:11

Valahol egy kicsit örülők ennek az eredménynek. Inkább most jöjjön egy ilyen "frissítő",mint a BL nyolcaddöntőben. Ez a meccs arra volt jó, hogy srácok tiszta fejjel és még nagyobb elánnal küzdjenek majd szerdán. Viszont dicséret, hogy mindent megpróbáltak, de tegnap néhányan önmagukhoz képest is nagyon gyengék voltak.

Hajrá Barca! Hajrá Espanyol! :)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.13. 10:39:40

Frányó István írta:Ez a csapat elérte azt, hogy egy 1-1-es döntetlen után egyes szurkolók fanyalogjanak, és hogy a Real Madridnál ne arról beszéljenek, hogy "majd a Clássico-n ők megvernek minket", hanem imádkozzanak, hogy más csapatok tegyék ezt meg! Ez a csapat elérte azt, hogy ha nincs meg a meccsenkénti 3-as gólátlag, akkor az - kis túlzással élve - főoldalas hír legyen! Elérte azt, hogy több, mint 20 zsinorbn győztes bajnoki után egy döntetlen egyeltalán téma legyen!
Pep a kinevezésekor azt mondta: "Mindig meg fogom nekik boocsátani, ha nem nyernek. De sosem fogom nekik elnézni, ha nem küzdenek!"
Hát, ennek a csapatra én sosem fogok tudni haragudni, mert ezek a játékosok igazi hősök!
Nagyon egyetértek veled. Lehet, hogy gyengébben játszottak, és fáradtabbak voltak a kelleténél, de a küzdés érezhető volt!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.13. 10:37:49

Frányó István írta:Ez a csapat elérte azt, hogy egy 1-1-es döntetlen után egyes szurkolók fanyalogjanak, és hogy a Real Madridnál ne arról beszéljenek, hogy "majd a Clássico-n ők megvernek minket", hanem imádkozzanak, hogy más csapatok tegyék ezt meg! Ez a csapat elérte azt, hogy ha nincs meg a meccsenkénti 3-as gólátlag, akkor az - kis túlzással élve - főoldalas hír legyen! Elérte azt, hogy több, mint 20 zsinorbn győztes bajnoki után egy döntetlen egyeltalán téma legyen!
Pep a kinevezésekor azt mondta: "Mindig meg fogom nekik boocsátani, ha nem nyernek. De sosem fogom nekik elnézni, ha nem küzdenek!"
Hát, ennek a csapatra én sosem fogok tudni haragudni, mert ezek a játékosok igazi hősök!
Ha lenne lájk gomb, asszem már kaptál volna erre párat :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.13. 10:28:54

Nem néztem a meccset,mert színházba voltam,de nem lep meg az eredmény.

Sejthető volt egy kisebb botlás a válogatott meccsek után,Arsenal előtt. Mindenesetre nem megengedhető ez, az ilyen botlások sokba kerülhetnek.

Jól jönne az Espanyoltól valami mutatvány,bár ahogy ismerjük őket, bekötött szemmel fognak kifutni a pályára...

Legrosszabb esetre is 5 pont marad,úgyhogy panaszra nincs ok.

Arsenalt meg ütni kell idegenben is,de minimum az iksz azok ellen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 09:42:31

Frányó István írta: Elérte azt, hogy több, mint 20 zsinorbn győztes bajnoki után egy döntetlen egyeltalán téma legyen!
Pep a kinevezésekor azt mondta: "Mindig meg fogom nekik boocsátani, ha nem nyernek. De sosem fogom nekik elnézni, ha nem küzdenek!"
Hát, ennek a csapatra én sosem fogok tudni haragudni, mert ezek a játékosok igazi hősök!
Egyetértek veled, de 16 győztes bajnoki sorozatunk volt, nem volt meg a 20 :) Nem mintha ez olyan rossz lenne, csak pár évtized kellett a rekord megdöntéséhez.... :roll: :D
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2011.02.13. 09:39:59

Ez a csapat elérte azt, hogy egy 1-1-es döntetlen után egyes szurkolók fanyalogjanak, és hogy a Real Madridnál ne arról beszéljenek, hogy "majd a Clássico-n ők megvernek minket", hanem imádkozzanak, hogy más csapatok tegyék ezt meg! Ez a csapat elérte azt, hogy ha nincs meg a meccsenkénti 3-as gólátlag, akkor az - kis túlzással élve - főoldalas hír legyen! Elérte azt, hogy több, mint 20 zsinorbn győztes bajnoki után egy döntetlen egyeltalán téma legyen!
Pep a kinevezésekor azt mondta: "Mindig meg fogom nekik boocsátani, ha nem nyernek. De sosem fogom nekik elnézni, ha nem küzdenek!"
Hát, ennek a csapatra én sosem fogok tudni haragudni, mert ezek a játékosok igazi hősök!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.13. 09:27:36

Tegnap csak a meccs utolsó 20 percére értem haza, de nem lepett meg az eredmény. Tavaly is szűkösen nyertünk itt, ráadásul most válogatott fordulók után, valószínű volt egy esetleges pontvesztés. Nem fogok temetni senkit, mindig kell. h legyen egy gyengébb meccs, következő héttől megint jók leszünk.
Halvány remény, de tavaly Bojan a Bilbao utáni hazai meccs után lendült formába, ha jól emlékszem, 2 szép gólt is lőtt.
Sajnos nem fogom látni a meccset, nem leszek itthon, de nem tartom valószínűnek, h még egyszer megtréfáljon minket a Bilbao :)
Avatar
Hayabusa
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.12.01. 10:38:08
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

2011.02.13. 09:25:22

Sajnos bejött amire számítottam és gyenge volt a csapat.
Nem lehet csodálkozni,mert válogatott meccs volt.
Ami viszont nagyon meglepett az Afellay játéka.
Végre bekerült a kezdőbe és semmit sem tett azért, hogy bizonyítson.
Rengeteg eladott labdája volt, sok rossz passz és csel.
A kupában csereként sokkal többet mutatott.
Van még ideje, de szerintem ez remek alkalom volt.
Az 1-1-et teljesen megérdemeltnek tartom, hiszen a Gijon szenzációsan játszott.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.13. 09:22:56

Néha gondolkodok, h minek is jók ezek a hétközi válogatott barátságos meccsek, de mindig arra jutok, h igazán semmire. Ilyenkor mindig játszunk egy nagyon rossz meccset, gyakran a győzelem sem jön össze.

Amúgy nem történ igazán nagy dolog ezzel a botlással, sőt, vmilyen szinten jól is jöhet, hisz segít a földön a maradni, csak azért mégis olyan szép volt ez a hosszú bajnoki győztes széria, örültem volna ha még növelni tudjuk a rekordot. :(
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.02.13. 09:20:26

Ez a döntetlen ugyan azon oknál fogva volt mint a Betis elleni vereség. Akkor megdöntötte a csapat a legtöbb veretlen meccsek számát, most a legtöbb győzelem a bajnokságba. Ha akkor és most nem csak egyel döntsük meg akkor jövőre milyen rekordokról beszélnénk. Ilyen egyszerű. Nem kell ezen idegeskedni. :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Az Espanyol este döntetlen lesz és semmi gond. Jól ki van ez találva. :D
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.02.13. 09:12:17

S.Agüero írta:Rég láttam ilyen rossz Barcát a pályán, de kell ez is.
Amúgy ja, csak Iniestát és Militot nem tippeltem meg jól. :D
Fejemet rátettem volna, h ez x lesz.
Megmondtam én ezt a meccs előtt is, h nem nyerünk.
látod,az egész a te hibád!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.13. 09:08:05

Lionel85 írta:
Ma este 5 pont lesz már csak az előnyünk, mert az Espanyol leadja a meccset, ebben biztosak lehetünk! Ők sem szívlelik a Barcát és ott nehezítik meg a dolgunkat, ahol tudják.
Na ez viszont nagy hülyeség. Az Espanyol tény h utál minket,de hogy feladják a saját céljukat csak azért hogy nehezítsék a mienket,ez nagy hülyeség szerintem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.02.13. 08:40:57

Nem történt tragédia, tipikus válogatott forduló utáni forma, amiben már az is érződött, hogy a BL-re figyel mindenki. Szerintem jókor jött, hogy vége a sorozatnak, mert ez leveszi a terhet a vállakról, el lehet kezdeni egy újat, és újra értékelni lehet majd egy győzelmet. És ahogy Pep nyilatkozta, az Arsenal elleni párharc határozza meg az egész tavaszt. Osztom a véleményét. Két nap és kezdődik a tavaszi hadjárat, tűkön ülök. Madrid meg ma kikap, és akkor nemhogy csökkent, még nőtt is az előnyünk!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.13. 08:39:26

A szokásos, válogatott meccsek utáni formánkat nyújtottuk. Ilyen is van, már 0-1-nél éreztem, hogy nem lesz meg a meccs, mert hiányzott a tűz a csapatból. Mindenki gyenge volt, de Piqué extragyenge. Ilyen sza... rosszul még nem láttam játszani. Barral gólját megette, és nem egyszer volt csúnyán eladott labdája. De gyorsan kiheveri, ez biztos.

Villa gólja egyébként eszméletlen volt, nagyon nem számítottam rá, de annál szebb volt.

Ma este 5 pont lesz már csak az előnyünk, mert az Espanyol leadja a meccset, ebben biztosak lehetünk! Ők sem szívlelik a Barcát és ott nehezítik meg a dolgunkat, ahol tudják.
Kép
Kép
Kép
BarcaFANFAN
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011.01.21. 19:04:37

2011.02.13. 08:31:08

Én elégedett vagyok a csapattal, nem lehet mindig a legjobbat nyújtani, na meg megértem,a játékosok fáradtabbak voltak, mint máskor.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.13. 08:30:45

Első félidei játék kifejezetten dühített, de ez köszönhető a válogatott fordulónak és a 3 helyen változtatott kezdőnek. Ibi valóban nem érezte tegnap. Ha a jobb oldalon játszott, akkor Alvesnek volt útban, ha baloldalon akkor Iniestának. Piqué és Milito gól előtti szerencsétlenkedését nem kommentálnám, Maxwell....hagyjuk.
Második félidőben bejött Pedro és helyreállt a világ rendje. Szépen gurigáztunk, helyzeteket alakítottunk ki és jött a gól is. Nincs semmi gond, a tegnapi Sporting vért izzadott és meglett az eredménye.
Tegnap is leírtam, hogy akik ilyen és hasonló kezdőt követelnek minden 2. meccs előtt, azok csattanós választ kaptak. Óriási különbség van a kezdősorunk és a cserék között.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detabarca 2011.02.13. 08:31:50-kor.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.02.13. 08:30:32

..., erről csak ti tehettek és a stílusotok. sokszor, amikor adódik az alkalom a kontrára, inkább visszafordultok, majd lassan és módszeresen begyömöszölitek az ellenfelet a büntetőterületükre. aztán se ki, se be... .[/quote]

Ezzel nagyon egyet tudok érteni, ellentámadásinak alig vannak. Van még hova fejlődni.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.13. 07:41:34

Sajnos több nem volt a csapatban. Végül is annyira nem bánt a dolog,mert ígyis minimum 5 pont előny marad,de az azért bántó hogy a 100%-os idegenbeli meccseinknek,most vége. Remélem szerdán észnél leszünk és az első meccsen eldöntjük a dolgot!

VISCA EL BARCA!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.02.13. 06:22:29

Eben az idényben minimum 15 meccsel többet játszottunk, mint a kiscsapatok. Elég jelentős. Miért nem veszi észre senki,hogy Affelay nem támadó, főleg nem szélső. Ő középpályás. Ott kell játszatni, vagy nem kellett volna idehozni. És mi volt az a lötyögés az első félidően. Miért nem löttünk távolról. Nem volt szélső játék. Mindegy, nem lehet mindig nyerni.
Fecó
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.13. 01:01:30

Buitre írta: félreértés ne essék, erről csak ti tehettek és a stílusotok.
Nyilván de a kollega azt fogalmazta meg lényegében hogy bunker ellen mindig pofára esés van.
És ez így nem igaz.
Az igaz hogy ez tűnik az egyedüli járható útnak de jelen esetben a mi produkciónk inkább hozzájárult a pontvesztéshez mint a Sporting-é.
Kijöttek spanyol csapattól ritkán látható harci kedvel és megérdemelten begyűjtötték a kicsit tartalékos egyébként gyenge teljesítményt nyújtó Barcelona ellen az egy pontot.
Felesleges túlgondolkodni.


sokszor, amikor adódik az alkalom a kontrára, inkább visszafordultok, majd lassan és módszeresen begyömöszölitek az ellenfelet a büntetőterületükre. aztán se ki, se be... ez az egyénként tökélyre fejlesztett játékfelfogásotok hátulütője.
Ez meg inkább az utóbbi két évre igaz idén már bőven látható volt hogy a játékunk nyomokban kontrát tartalmazhat :mrgreen:
Nincs annyi tökölés ha lehetőség nyílik rá idén kontrázunk vagy vmi olyasmi.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2011.02.13. 00:44:05

15 meccsen 14ből bunker ellen kell fociznunk
félreértés ne essék, erről csak ti tehettek és a stílusotok. sokszor, amikor adódik az alkalom a kontrára, inkább visszafordultok, majd lassan és módszeresen begyömöszölitek az ellenfelet a büntetőterületükre. aztán se ki, se be... ez az egyénként tökélyre fejlesztett játékfelfogásotok hátulütője.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.13. 00:03:01

mess2009 írta: ezek persze az utólag könnyű kategóriák, de az, hogy a betömörülő védelmek kiszúrnak velünk sajnos már szinte típus hibánk.
15 meccsen 14ből bunker ellen kell fociznunk. Picit erőszakosabb volt most a Gijón mint a többi spanyol selejtcsapat(a liga 95%-a) de sokban nem tért el a felfogása a többi csapathoz képest.
Azt még nem tudom eldönteni hogy Milito vagy Maxwell a nagyobb bohóc.
Nagyon remélem Puyol felépül mert Maxwell lassúsága tényleg bajt okozhat Walcott ellen.
Ha nem akkor szívesebben látnám Adriano-t Walcott mellé úgysem kell ész , mivel mindkettőnél hiánycikk. Sebbeség,dinamizmus viszont annál inkább Adriano-ban ez megvan ha más nem is nagyon.
Villa,Masch,Milito,Maxwell,Xavi kukába illő teljesítményt nyújtottak.
Iniesta,Messi közepeset Alves meg viszonylag jót.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2011.02.12. 23:40:13

ez a döntetlen még bőven belefért. azért a Reálnak sem lesz könnyű dolga holnap az Espanyol ellen.
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.02.12. 23:38:07

Az Arsenal megissza a levét ennek az 1-1-nek!!!!!!! :) :) :)
Lezárt