Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.10. 11:44:58

Fecooo írta: biztos vagyok benne, h rosszabb volt a helyzetünk Gaspart után, Laporta mégis megoldotta a helyzetet az embereivel a mez bemocskolása nélkül is...
Na ez az ami nem igaz.....Dear Laporta euro 10 milliókért vette a drágábbnál drágább focistákat!Rendet kell tenni, nyilván nem akkora hányada az adósságnak a mez, de meghúzták!Vagy akkor el kellene adni játékosokat, de azt meg nem vállalják be!Saját elnöködet ilyen módon kritizálni.....Fecooo elítéled ede-t mert idegesítő stílusban kikezdte Bojant, te meg lemajmozod orángutánozod az elnökünket...De ez egy másik kérdés!

Szerk: Én is sajnálom, hogy lesz szponzor, de belátom, hogy jól jön a klubnak a bevétel!Az a fontos, hogy 111 év múlva is legyen Barcelona, a Mes Que Un Club szlogent meg ezerféle képen lehet értelmezni!Kinek mit jelent:saját nevelés, nincs szponzor, folyamatos első osztály stb.....Ezzel nem fog ez a nimbusz csökkenni!Nem mellesleg ez is egy reklámfogás volt anno......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2010.12.10. 11:51:32-kor.
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2010.12.10. 11:43:22

Szégyen.

Ha van vér a pucájában, tartson róla szépen szavazást. Majd a sociok eldöntik, kell-e nekik. Ha igennel szavaznak, el kell fogadni a döntést. Ha nem meri megtenni, az ellenzőknek ki kell mennie a meccsekre, szépen lobogtatni a fehér zsebkendőt az első 20 percben, majd hazamenni.

Vegye már észre magát, hogy egy 111 éves hagyományt rúg fel rövidtávú érdekektől vezérelve! Hol lesz ő 10-15 év múlva?! Sehol. De a klub ott lesz, megfosztva egy dicső hagyományától...

Innen már csak egy lépés a stadion nevének eladása. Az megint csak egy szép lépés lesz.

Gratulálok. :x

Ui.: felháborodtam, pedig a megválasztása napján tudtam, csak idő kérdése. Így más nézőpontba kerül Guardiola szereplése is a quatari vb-pályázatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shandor 2010.12.10. 11:45:41-kor.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.10. 11:41:13

Fecooo írta: is porhintés volt...
ez az egész már jó előre el volt tervezve, a majomfejű már a beiktatása előtt is megpedzette a szponzort, amikor még nem láthatott bele a klub pénzügyeibe, és elvileg akkor még "nyereségesek voltunk"...

logikai buktatók vannak több helyen is, ezért vagyok az első naptól kezdve az orángután ellen...
Arról amit írtál az jutott eszembe, hogy már biztos jó előre lezsírozta a katariakkal a dolgot.
Itt valaki írta, hogy csak a klub érdekeit nézi. Szerintem tuti hogy abból a 30 akárhány millióból nem keveset zsebre tesz ő is, különben nem erőltetné ennyire.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
socio66

2010.12.10. 11:41:06

attól függ hol lesz a cucc,remélem nem lesz annyira szembetűnő.
bár ennyi pénzért nyilván nem a mez ujjára biggyesztik oda.
rosell azért bátor ember,ezt nem sokan húzták volna meg.
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2010.12.10. 11:38:23

Az egyik szemem sír ,a másik nevet.Vége tért egy hagyomány ,így már nem fog olyan jól hangzani hogy: Több mint egy klub!.Sajnos a pénz az nagy úr,akárhonnan is nézzük.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.10. 11:34:08

ez off lesz:

Fabregas jó játékos, látom sokan az ő nevével védik rózsasándor döntését, de Xavi utódja már megvan Thiago személyében, szóval Cesc nem kell már ide, pláne nem ennyi oda-vissza nyalás után...
nem ezzel a 30 millióval fogunk megszabadulni az adósságoktól, ebben biztosak lehettek... az a 150 millás kölcsön, amit felvett azonnal(mielőtt még az átvilágítás megtörtént volna érdekes módon...) is porhintés volt...
ez az egész már jó előre el volt tervezve, a majomfejű már a beiktatása előtt is megpedzette a szponzort, amikor még nem láthatott bele a klub pénzügyeibe, és elvileg akkor még "nyereségesek voltunk"...

logikai buktatók vannak több helyen is, ezért vagyok az első naptól kezdve az orángután ellen...

biztos vagyok benne, h rosszabb volt a helyzetünk Gaspart után, Laporta mégis megoldotta a helyzetet az embereivel a mez bemocskolása nélkül is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.12.10. 11:38:42-kor.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.10. 11:32:30

Úgy gondolom hogy Rosell semmivel sem jobb mint Laporta, aki állítólag összehozta az adósságot (már ha igaz).
Ő legalább tisztelte a hagyományokat, ez a majom viszont magasról tesz az egész "Més que un club" dologra, ami a játékunk mellett kiemelte a klubot a többiek közül.
Azt meg senki ne akarja nekem bemesélni, hogy csak a mezre lehet rátetetni a logót. Biztos meg lehetne oldani máshogyan is, hasonló anyagi nyereséggel.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.12.10. 11:26:01

A mezszponzorral kapcsolatban igaz, hogy a hagyomány megszakad. De a mai labdarúgás a pénzről is szól, így ennek a dolognak (sajnos, nem sajnos ) be kellett következnie. Ahogy tegnap a Sporton olvastam egyenlőre a mez elejére kerül reklám 30 millióért, de a mez hátuljára 12 milliót + a nadrágra 8 milliót lehetne szerezni. Torony magasan - a hagyomány miatt is - a Barca fogja a legtöbb pénzt ezekből a reklámokból beszedni. És 50 millió évente nem kis pénz! Főleg, hogy az Unicef dolog szép, de azért ráadásul még a Barca fizet. Ez a klubnak anyagi szempontból nagyon jó lenne, és az játékosvásárlásnál sem lenne behatárolt a Barca, hogy például csak 50 milliót költhet nyáron. Persze ez nem azt jelenti, hogy el kellene kezdeni észnélkül költekezni, mint a madrid. Rosell ezt a döntést meghozta, és akár milyen feje van, ő a klub érdekeit nézi... Ráadásul így még jobban megnő Fabregas hazatérése is.
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.12.10. 11:25:38

A csapatnak több mint 400 m. €-s adóssága van. Hagyományok ide vagy oda szerintem nem baj, hogy a barcanák évi 30 m. € többletbevétele lesz. És mondjuk ha úgy vesszük, hogy ebből a pénzből (+ még egy kicsi) megvesszük Fabregast, vagy bárki mást, esetleg megtartjuk belőle Danit egy Quatar felirat miatt, én egyáltalán nem bánom.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.12.10. 11:25:04

zola8787 írta:Az a bajotok, hogy hozott 1 olyan szponzort, ami rengeteg pénzt ad a Barelonának olyan feltétellel, hogy a mezükön legyen a szponzor neve? Ezért elítélitek Rosellt? Jójó értem én, hogy eddig nem volt (Unicefet nem számolom, mert az hatalmas pozitív húzás tőlünk), és akkor most milesz, hogy rálesz nyomtatva még 1 név? Belassulnak a játékosaink vagy mi? Végre nekünk is lesz ilyen téren is profitunk és nem csak deficitünk. Örülök neki, de akinek ez nem tetszik, akkor az se tetszen majd amikor idehozza ebből a pénzből Fabregast...
Ez hagyományról szól, barátom. 111 éven keresztül bírtuk szponzor nélkül, s épp e évfordulót ünnepeltük azzal, hogy hazaküldtük a fővárosiakat egy 5-össel... Egy ilyen világverő csapatot össze tudtunk rakni mezszponzor nélkül, akkor most minek kell? Ezzel szépen beálltunk a sorba a többi klub mellé... Köszi Rosell!

Még mindig sajnálom, hogy nem Ingláék nyertek...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.10. 11:16:25

Szerintem én addig újítok be egy mezt, amíg nincs bereklámozva... go Lion's Sport :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.12.10. 11:13:51

Patkány fejű Rosellt eddig is rühelltem, de ezzel a húzással még nagyobb rágcsáló lett a szememben.

Szégyen.

A hagyomány az hagyomány, mindenek felett áll, s egy ilyen presztízsű klubnak, amely nem csak a futballt jelenti a barcelonai emberek számára, ezt tiszteletben kellene tartania.

Addig amíg a pénz az úr, s az ilyen suttyók, mint Rosell elnökök lehetnek, nincs mit tenni.

Senki ne mondja nekem, hogy ez fog minket kihúzni az adósságainkból. Ha eddig meg lehetett oldani hosszú évtizedek keresztül, hogy ne legyen ráhányva a mezre valami igénytelen reklám, most is meglehetne.

Nevetséges.

Rosell NO!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.10. 11:12:07

Nekem csak az lesz egy kicsit a bajom, hogy veszek egy szép Barça mezt, amelyre annyit kuporgattam és lesz rajta egy ***-os Qatar felirat... :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.10. 11:11:13

Kép


most néztem utána ennek a Qatar Foundation -nak...

Most már értem, hogy miért voltak hajlandóak fizetni 30-33 millát per évente: Szaúd-Arábiai, illetve Katar kőolaj-milliárdosok... Akik a kutatást támogatják, a fejlesztéseket, oktatásokat.


Hogy hogy kerültük össze velük? Biztos vagyok benne, hogy köze volt a Klubvilágbajnokság helyszíne, mert ugyanis ezek a szaúdiak is ott voltak... Emlékszem, hogy volt pár fotó, amelyen pózoltak Messiékkel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.12.10. 11:16:54-kor.
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.10. 11:04:56

zola8787 írta:Az a bajotok, hogy hozott 1 olyan szponzort, ami rengeteg pénzt ad a Barelonának olyan feltétellel, hogy a mezükön legyen a szponzor neve? Ezért elítélitek Rosellt? Jójó értem én, hogy eddig nem volt (Unicefet nem számolom, mert az hatalmas pozitív húzás tőlünk), és akkor most milesz, hogy rálesz nyomtatva még 1 név? Belassulnak a játékosaink vagy mi? Végre nekünk is lesz ilyen téren is profitunk és nem csak deficitünk. Örülök neki, de akinek ez nem tetszik, akkor az se tetszen majd amikor idehozza ebből a pénzből Fabregast...
kicsit el vagy tévedve. tudod mi az a szó,hogy hagyomány? a barcánál ez egy kicsit felértékelődik,gondolom nekem,mint rivális szurkolónak nem kell elsorolnom,hogy mik ezek.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.10. 11:03:25

daffy írta:az előfordulhat,de a hagyományoknak akkor is a pénz felett kell állnia. a bilbao sem nyert bajnokságot egy ideje,mégsem szakít a hagyományokkal. ugyanígy gondolom itt is,évi 30 millió nagyon sok,de odaadni érte a barca mezt...háát nem tudom..
ennyi... köszönöm, h leírtad a lényeget ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.12.10. 11:06:16-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.12.10. 11:00:02

Az a bajotok, hogy hozott 1 olyan szponzort, ami rengeteg pénzt ad a Barelonának olyan feltétellel, hogy a mezükön legyen a szponzor neve? Ezért elítélitek Rosellt? Jójó értem én, hogy eddig nem volt (Unicefet nem számolom, mert az hatalmas pozitív húzás tőlünk), és akkor most milesz, hogy rálesz nyomtatva még 1 név? Belassulnak a játékosaink vagy mi? Végre nekünk is lesz ilyen téren is profitunk és nem csak deficitünk. Örülök neki, de akinek ez nem tetszik, akkor az se tetszen majd amikor idehozza ebből a pénzből Fabregast...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.12.10. 10:58:59

ziipp írta:
messideco írta:Szerintem semmit sem javított magán Rossel. Miért kellett egyáltalán elvennie a címet Cruyfftól? Most a védelmére kel, kétszínű alak...
Ha jól tudom, nem tetszett a culéknak, amikor Laportáék beválasztották az elnökségbe, és lényegében csak a szurkolók kedvében akart járni ezzel Rosell.
A culék több, mint 60% nem tartotta jogosnak a holland címét.

Most akkor mi van ha lesz egy szponzor a mezünkön? :lol: Engem aztán csöppet sem érdekel....Vki remélem,h felfogja már egyszer, h a foci először pénz utána szórakozás.Azért azt ne feledjük, h a 6 kupás idény után, annyi kifizetés volt, h bőven mínuszban zártuk az évet....Ez csak az, amit Laporta bemert vállalni, akkor gondolhatjuk, mi lehet a valóság. :oops: Inkább legyen egy mezszponzor, aki rekordösszeget fizet, mint ez a mártírkodás az Unicefnek, akiknek még mi fizetünk.Hagy ne írjam le erről a véleményem....

Ha ez kell csinálja, van elég kiadásunk fizetésekre. :evil:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.10. 10:58:53

Lionel85 írta:Ez még csak terv, várjuk ki a végét, amíg valóság nem lesz belőle. Szerintem se tiszteli eléggé a hagyományokat, de az is érthető, hogy veszteséges a klub és szeretne bevételt profitálni.
az előfordulhat,de a hagyományoknak akkor is a pénz felett kell állnia. a bilbao sem nyert bajnokságot egy ideje,mégsem szakít a hagyományokkal. ugyanígy gondolom itt is,évi 30 millió nagyon sok,de odaadni érte a barca mezt...háát nem tudom..
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.12.10. 10:57:29

Lionel85 írta:Ez még csak terv, várjuk ki a végét, amíg valóság nem lesz belőle. Szerintem se tiszteli eléggé a hagyományokat, de az is érthető, hogy veszteséges a klub és szeretne bevételt profitálni.
Az hogy veszteséges, nézőpont kérdése(játék a számokkal). Egyébként az is az ő hibájuk lenne, ha a világ legnépszerűbb klubjából nem tudnak minimum nullszaldós klubot csinálni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.10. 10:54:00

Ez még csak terv, várjuk ki a végét, amíg valóság nem lesz belőle. Szerintem se tiszteli eléggé a hagyományokat, de az is érthető, hogy veszteséges a klub és szeretne bevételt profitálni.
Kép
Kép
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.12.10. 10:47:14

Elmész Rosell a jó édes.... Annyira tudtuk mindannyian, hogy milyen pénzéhes számító vagy. Eladod a 110 éves mezt. PFUJ. Köpök rád.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.05. 20:31:59

Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.11.17. 21:21:12

messideco írta:Szerintem semmit sem javított magán Rossel. Miért kellett egyáltalán elvennie a címet Cruyfftól? Most a védelmére kel, kétszínű alak...
Ha jól tudom, nem tetszett a culéknak, amikor Laportáék beválasztották az elnökségbe, és lényegében csak a szurkolók kedvében akart járni ezzel Rosell.
Lezárt