Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 22:06:57

FcInternazionale írta:Gratula nektek! Ezen a győzelmen nincs mit magyarázni! Én mint semleges néző egy szorosabb meccsnek jobban örültem volna, de ez most ilyen lett. A győzelem kulcsát abban láttam, hogy a Madrid nem bírta a cicázást ezért a sok sárga. Valamint mintha José olyat kért volna tőlük, amit nem tudnak (betonvédekezést és persze gyors kontrákat, jól felépített támadásokat)

Inter drukker vagyok, gondolom a nick nevemből ki is derült. Nem pocskondiázás miatt regisztráltam a fórumra, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi bizonyos meccsek után. Remélem megértjük majd egymást. Off vége.
Üdv. itt! Szerintem nem kért többet, mint más csapat ellen, egyszerűen csak most beleszaladtak a késbe. Eddig ők szoktak irányítani, de most nem volt náluk a labda, így mint tudjuk, nehéz nyerni. A betonvédekezés a saját csapdájába esett, semmi nem jött be. Van ilyen.
Kép
Kép
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.11.30. 21:57:07

Hát így lassan egy nap után én is leírom az érzéseimet!
Tartottam a tegnapi meccstől, mert jól összerakott csapatnak tűnik ez a Madrid! Igazából annyira nem lehetett felmérni az erejét, mert komoly ellenféllel még nem találkozott (egyedül talán a Milan). Aztán a 20 perceben már a 3. sörömet ittam fülig érő szájjal! Még a barátnőm is végignézte a meccset (egyébként az összes Barca meccset végig szokta/kell néznie miattam), és azt mondta a végén, hogy ennyire nem is lehet szépen játszani, mint ahogy mi tettük. Mindenki zseniális volt! Örültem, hogy Pep beküldte Bojant és Jeffrent is. Attól tartottam, hogy majd az eredménytől függetlenül Masc, Keita párost küldi be a 70. perc környékén, míg Bojannak csak 1-2 perecet ad. Krikic sajnos gólt nem lőtt, de volt 2 nagy helyzete, és csak kiosztott egy gólpasszt. Nagyon drukkolok neki, mert ő nagy jövő előtt áll.
Az ellenfél néhány játékosa állat módon viselkedett! Ramos egy őrült! Már tavaly is rugdosta Messit, emlékszem, hogy akkor talán még sárgát sem kapott. Másik kirívóan durva az Carvalho volt. Pedig őt mikor láttam játszani, nem tűnt ilyen barbárnak. Mondjuk ritkán alázzák így őket, de azért kéne, hogy tartása legyen egy játékosnak.
A lényeg, hogy nyertünk! Csak így tovább! Tényleg jó korban élünk, hogy ilyen csapatot láthatunk hétről hétre, és majd egyszer jó pár év múlva én is mesélhetek a gyerekemnek, unokámnak egy csapatról, ami meghódította a világot, és nem volt nála jobb akkor, és azóta se!!! Mert ez a csapat a valaha volt legjobb csapat! Ennél tökéletesebben nem lehet ezt a játékot játszani!
Még annyi, hogy azért remélem a Valencia ki tudja használni majd, hogy a Madrid komplett védelme hiányozni fog a meccsen!
Avatar
FcInternazionale
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:46:37

2010.11.30. 21:55:39

Gratula nektek! Ezen a győzelmen nincs mit magyarázni! Én mint semleges néző egy szorosabb meccsnek jobban örültem volna, de ez most ilyen lett. A győzelem kulcsát abban láttam, hogy a Madrid nem bírta a cicázást ezért a sok sárga. Valamint mintha José olyat kért volna tőlük, amit nem tudnak (betonvédekezést és persze gyors kontrákat, jól felépített támadásokat)

Inter drukker vagyok, gondolom a nick nevemből ki is derült. Nem pocskondiázás miatt regisztráltam a fórumra, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi bizonyos meccsek után. Remélem megértjük majd egymást. Off vége.
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2010.11.30. 21:53:00

MessiFan írta:Én is a napokban gondolkoztam el hogy amíg apám majdnem 20 VB-t látott és rengeteg legendás futballistát addig én 2 VB-t és a világ legjobb csapatát.
Én eddig 2x sírtam egy meccs miatt. Mind a kétszer a negyeddöntőben Argentínát ejtette ki Németország..
19 vb volt eddig, hány éves apád?
cibik
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.09.06. 08:43:39

2010.11.30. 21:47:34

Csak gratulálni tudok a tegnapi győzelmetekhez amit még ilyen arányban is megérdemeltetek és ha valamit számit szégyenlem egy-két játékosunk sportszerűtlen viselkedését.További sok sikert
Avatar
barca500
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2008.12.13. 20:55:36
Tartózkodási hely: Szolnok

2010.11.30. 21:36:47

Sajnos benéztem ma a madridista fórumra és sajnálattal láttam, hogy amíg a többség elfogadta, hogy jobb a Barca, a Real meg szégyenteljes
teljesítményt nyújtott, addig egyesek doppingolással magyarázzák, hogy a katalánok jobban bírják erővel a meccset. Csak azt is észre vehetnék, hogy amíg a Barca szép nyugodtan járatja a labdát, addig az ellenfél rohangál össze-vissza. Hát kérem így nem csoda, ha gyorsan ki is fullad az ellenfél.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.11.30. 21:28:01

18Barca99 írta:
Itt kire gondolsz? :O "Illetve nálunk játszott egy másik, akinek megvolt az esélye, de nem élt vele."
Szerinted? Azok is szep idok voltak,de ez most fantasztikus.Pep erkezese es Roniek kirakasa szerintem kulcs volt.(Ronaldinhora gondolt).
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 21:23:17

18Barca99 írta:
Initom írta:nagyon korai...ez csak egy meccs volt...
Nem a meccs végeredménye miatt, meg hogy most Mou-t ennyire megvertük hanem a játék miatt. Ilyen játék tavaly talán egyszer volt az Arsenal elleni odavágó első félidő. De most egész meccs alatt végig kétszer olyan jó volt. Ha ez a forma maradna ha nem is végig de a fontos szitukba akkor végülis van esély rá. De egyébként igazad van még csak november vége van.
HA minden 2. meccsen így játszunk akkor már 3 kupa 8)
Abi & Tito
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 21:15:45

Initom írta:nagyon korai...ez csak egy meccs volt...
Nem a meccs végeredménye miatt, meg hogy most Mou-t ennyire megvertük hanem a játék miatt. Ilyen játék tavaly talán egyszer volt az Arsenal elleni odavágó első félidő. De most egész meccs alatt végig kétszer olyan jó volt. Ha ez a forma maradna ha nem is végig de a fontos szitukba akkor végülis van esély rá. De egyébként igazad van még csak november vége van.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 21:14:15

18Barca99 írta:Lehet, hogy már kicsit off, de azért ide írom. Szóval én most a meccs után gondolkodtam el, hogy itt a lehetőség ismét egy triplázásra nem gondoljátok? Vagy korai még erre gondolni? :O

Elég korai........ez csak 1 meccs volt...tény hogy fontos de csak 1 meccs.....BLben is kitudja mi vár ránk még...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 21:13:36

Mihu írta:
Múltkor pont belegondoltam, hogy milyen hihetetlen nagy szerencsénk van, hogy pont ebben a korban élünk, de még ami a legnagyobb véletlen, hogy a Barcának szurkolunk. Lehettünk volna mi akármelyik másik csapatnak a szimpatizánsai, de x évvel ezelőtt a sors azt akarta hogy mi a Barcának szurkoljunk. Így olyan élményekben részesülhetünk, ami nagy valószinűséggel a többi csapat szurkolóinak egész életében nem fog megadatni. Ilyen például a triplázás, de jobbat mondok: a 100%-os idény. Ezek mellett egyetlen egy olyan bajnoki meccs sincs, amit a világ 82 országában közvetítenének. Lehet itt Everton-Pool, MU-Pool, MU-Chelsea, Milan-Inter, és sorolhatnám még a nagy riválisok egymás elleni meccseit. Az El Clasico mindegyik felett áll. És nekünk, akik ebben a korban élünk, megadatott, hogy lássuk a madridi 2-6-ot, és a barcelonai teljes megalázást, az 5-0-t. És micsoda játékkal te jó Isten...Volt nagyon sok nagyszerű labdarúgó a régmúltban is, mint Pelé, Maradona, Cruyff, Van Basten, Platini, Puskás, Di Stefano, Kubala, Kocsis, stb, de korunknál fogva őket nem láthattuk. Viszont hála Istennek nálunk játszik egy olyan ember, akinek minden esélye megvan arra, hogy a fent említett nagyszerű labdarúgók közé emelkedjen. Illetve nálunk játszott egy másik, akinek megvolt az esélye, de nem élt vele. Viszont akkor is láthattuk játszani. A mi szeretett csapatunk játsza a legszebb focit egész Európában. A mi szeretett csapatunk nem állt be a sorba, és nem kezdett el védekezni, mint a többiek. A mi szeretett csapatunk már nagyon nagyon régóta hű a stílusához, pedig ezidő alatt a foci rengeteget változott.


Azt hiszem hogy ezek miatt a dolgok miatt nagyon nagy mázlisták vagyunk, hogy elmondhatjuk magunkról, és büszkén vállalhatjuk: Igen, mi az FC Barcelona-nak szurkolunk :)
Itt kire gondolsz? :O "Illetve nálunk játszott egy másik, akinek megvolt az esélye, de nem élt vele."
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 21:10:49

18Barca99 írta:Lehet, hogy már kicsit off, de azért ide írom. Szóval én most a meccs után gondolkodtam el, hogy itt a lehetőség ismét egy triplázásra nem gondoljátok? Vagy korai még erre gondolni? :O
nagyon korai...ez csak egy meccs volt...
Abi & Tito
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 21:08:20

Lehet, hogy már kicsit off, de azért ide írom. Szóval én most a meccs után gondolkodtam el, hogy itt a lehetőség ismét egy triplázásra nem gondoljátok? Vagy korai még erre gondolni? :O
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.11.30. 21:07:12

Ticsi 23 írta:Én a Chelsea ellen nem bírtam könnyek nélkül. Úristen, az az Ini gól!
A legtöbb meccsen csak fülig ér a szám.
Azért jó, h van a Barca!!! :wink:
Hasonlóan vagyok én is, de azért néha megesik, hogy körbefutom a házat 10x :))

Mindenesetre nem szabad magunkat elbízni...
més que un club
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 21:06:09

Ticsi 23 írta:Én a Chelsea ellen nem bírtam könnyek nélkül. Úristen, az az Ini gól!
A legtöbb meccsen csak fülig ér a szám.
Azért jó, h van a Barca!!! :wink:
uhh ezt ki is hagytam ;)
Abi & Tito
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2010.11.30. 21:03:55

Én a Chelsea ellen nem bírtam könnyek nélkül. Úristen, az az Ini gól!
A legtöbb meccsen csak fülig ér a szám.
Azért jó, h van a Barca!!! :wink:
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 21:03:19

Eléggé átmentünk offba, de mielőtt ránk szólna vki én is leírom már. :D

1. Iniesta gólja a Chelsea ellen!!! (életem pillanata azóta is)
2. Klubvébé (6kupa)

3.Most majdnem sírtam Xavi góljánál
4. Idén még akarok sírni, mondjuk egy triplának köszönhetően! :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 20:59:21

Ilúvatar írta:Sokkal nagyobb felbontásban:
http://img12.imageshack.us/i/mozaika01.jpg/
Köszi, ment ki háttérnek. :D

Messifan, én nem sírtam akkor, hanem csapkodtam a fotelt és anyáztam a németeket és Maradonát. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 20:57:03

Messithebest írta:
Lionel85 írta:Én utoljára a 2006-os BL-döntő után könnyeztem meg. Azóta már nem volt ilyenben részem, ami nem jelenti azt, hogy nem érezném át a sikereinket. :) Csak most már ez már mindennapos a csapat életében. :D Akkoriban még nem nyertük agyon magunkat kupákkal.
Én akkor először,másodszor a MU elleniben(mivel az a triplázást jelentette),harmadszor a klub-vb döntőben(ezt mind tudjuk miért).
szintúgy ;) 2006,Mu meccs és a Klub VB,noh meg a 2-6 on "pityeregtem" :D
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.30. 20:55:35

Én is a napokban gondolkoztam el hogy amíg apám majdnem 20 VB-t látott és rengeteg legendás futballistát addig én 2 VB-t és a világ legjobb csapatát.
Én eddig 2x sírtam egy meccs miatt. Mind a kétszer a negyeddöntőben Argentínát ejtette ki Németország..
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 20:50:30

Lionel85 írta:Én utoljára a 2006-os BL-döntő után könnyeztem meg. Azóta már nem volt ilyenben részem, ami nem jelenti azt, hogy nem érezném át a sikereinket. :) Csak most már ez már mindennapos a csapat életében. :D Akkoriban még nem nyertük agyon magunkat kupákkal.
Én akkor először,másodszor a MU elleniben(mivel az a triplázást jelentette),harmadszor a klub-vb döntőben(ezt mind tudjuk miért).
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.30. 20:49:46

Lionel85 írta:Íme a felirat a Camp Nou lelátóin
Sokkal nagyobb felbontásban:
http://img12.imageshack.us/i/mozaika01.jpg/



Mihu! Véres igazság van abban amit mondasz! Csak miattad döbbentem rá, hogy mennyire is vagyok/vagyunk szerencsések... :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.11.30. 20:51:03-kor.
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 20:46:54

Én utoljára a 2006-os BL-döntő után könnyeztem meg. Azóta már nem volt ilyenben részem, ami nem jelenti azt, hogy nem érezném át a sikereinket. :) Csak most már ez már mindennapos a csapat életében. :D Akkoriban még nem nyertük agyon magunkat kupákkal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.30. 20:38:31

Respekt Mihu, ezt most megkönnyeztem. :cry:
Bocsi az OFFért, de ezt tudatni akartam vele.
most ha belegondolunk tényleg iszonyat szerencsések vagyunk, de ez van. :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 20:36:56

Íme a felirat a Camp Nou lelátóin

Kép
Kép
Kép
Kép
Lezárt