Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.10.03. 22:07:40

Az itt óriási nagy probléma, hogy nem lőjük be a helyzeteinket. Más csapat 7 méterről lő, akár milyen helyzetben van, mi még passzolunk kettőt. Alves nem is tudom mikor lőtt utoljára kapura (távoli lövésre gondolok), mert ő tud ám nagy bombákat elereszteni. A többiek szintúgy. Egy értelmes löket volt ma, Iniesta távoli kapáslövése. Kapura is ment. Nem hiszem el, hogy ha ilyenekkel próbálkoznánk, nem akadna be egy-kettő. Mert hét méterről visszagurítani középre egy védőhöz, az nem hiszem, hogy hatékony.

Én is úgy gondolom, hogy Pedro és Jeffren maximum cseréknek jók, viszont Bojanban benne van az, hogy hátán vigye a csapatot, de nem így. Amit művel ebben a szezonban, az egyszerűen értékelhetetlen.

Szintúgy egyetértek azokkal, akik leminősítik az átigazolási politikánkat. Henry helye üres maradt, és ez már most visszaüt (eddig). Arra meg nem lehet építeni, hogy majd a fiatalok megoldják. Nem oldják meg! Nem hiszem el, hogy Pep úgy gondolja, hogy majd a tizenéves tinik váltják meg a világot. Megválthatják, három, esetleg négy év múlva.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
SkinnyGH
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.10.03. 21:00:47

2010.10.03. 22:06:06

torrentkiller írta:
SkinnyGH írta: Köszönöm szépen a kedves szavakat mester,ebben a csapatban mindig mindenki jól teljesít,tökéletes a csapatunk,ugye?Észrevehetnéd,hogy nekem ez az első hozzászólásom,én nem okoskodom,én azt mondom,ami van,elöző másfél éve kb 3 jó beadása volt,abból sem született döntő gól főnök.Bojan meg egy eröltetés,semmi több.Várom a véleményed róluk Mester!
Erre reagálnék.

Alvesnél nem mindig a beadásokat kell nézni, hanem azt az összjátékot amit Leoval összehoznak. Úgy bolondítják a népet ahogy akarják. Az meg végképp furcsa, hogy amikor sorban lőtték a gólokat Dani beadásai után akkor senki se jött hogy mekkora segg.

Bojanról meg annyit, hogy az egész karrierjét Pep cseszte el. 2008ban ami előtt pep jött 10 felett lőtt 17 évesen. A kövi szezonban szinte nem is játszott, pedig ha akkor is megkapja a bizalmat, akkor már nem kellett volna ibra sem, hanem már régen ő lenne a 9es.

Az meg h ez a Nolito gyerekben több a potenciál az meg vicc. most mutatkozott be az élvonalban és már most ki lehet jelenteni?
Bojan az utánpótlás csapatokban több száz gólt lőtt, ennyi erővel benn is sok potenciál lehet nem :?:

A meccsről meg csak azt akartam írni, hogy tavaly meg tavalyelőtt is csomó ilyen meccsünk volt, amikor az első félidőben parádé volt, a 2.ban meg semmi, csak azzal a különbséggel, hogy akkoriban már 5el mentünk a félidőben... :lol:
Nem fogunk közös nevezőre jutni,se meggyzőzni egymást úgy érzem.Amugy Thiago-ról beszéltem.Én 2002 óta szurkolok a Barcának,10 éves korom óta.Semmilyen más kedvenc csapatom nincsen, maximum 1-2 kissebb csapattal szimpatizálok,szögezzük le.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.10.03. 22:02:36

nem tom ki hogy van vele de a mai meccsen jól jött volna az a colos kampóorrú svéd :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára víscaelbarca!forever 2010.10.03. 22:11:33-kor.
Avatar
gezu1025
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.03.31. 19:50:05
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 22:01:45

víscaelbarca!forever írta: érkezhet csatár kell is neki csak 1 feltétel van !! NE spanyol legyen :lol: mostmár téll elég volt :x nem tom kikéne olyan aki jó helyzetkihasználó Milito,Forlán hrtelen jobb ötletem nincs :? de kell 1 center

Mondok én nevet: Rooney, csakhát 40-50 millio ( euro) oka van amiért én inkább Llorentenek örülnék. (mégha soha nem is került szóba :D )
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.03. 21:58:24

Abidallal amúgy nem tudom mi baja van sokaknak... sztem ma nagyon jó meccset produkált, és amikor balszélen van, akkor az esetek többségében nagyon kis hiba|százalékkal játszik... sztem még Puyol is több hibát követ el mostanában, mint ő (ezzel nem azt mondom, h Abidal jobb Puyolnál!) :roll:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.10.03. 21:55:25

gezu1025 írta:
ZS10 írta: Lehet, hogy sok embernek ez nem tetszik amit mondok, de nálam Pedro, Bojan, Jeffren csak cserék lehetnének. Henry helyére óriási hiba, hogy nem jött egy világklasszis támadó... A másik Thiago-t sokszor kellene játszatni, mert iszonyatosan nagy játékos!

Van benne igazság amit mondasz, valóban kellenne egy támadó , de nem feltétlen világklasszis elég lenne egy igazi középcsatár. Számomra ezt a támadó sor tetszene a legjobban: Villa-Llorente-Messi.

Pedro, Bojan pedig megfelelő rotációval lehetnének minőségi cserék. És én is több esélyt adnék Thiagonak.
érkezhet csatár kell is neki csak 1 feltétel van !! NE spanyol legyen :lol: mostmár téll elég volt :x nem tom kikéne olyan aki jó helyzetkihasználó Milito,Forlán hrtelen jobb ötletem nincs :? de kell 1 center
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.03. 21:54:23

Mikaos írta:Ebből két ember sajnos nem érzi a Barca-játékot: Abidal és Mascherano. Utóbbinak kell még idő, míg előbbi a "Touré-esethez" hasonlítható: nagyon jó játékos, de valszeg sosem fogja megtanulni azt a játékot, amit kell nyújtania.


Ezzel nagyon nem értek egyet. Touré nem illett bele a Barcába? Pont hogy az volt az erőssége, hogy nagyon beleillett a játékba,ahhoz képest,hogy nem itt tanulta meg a labdarúgást. Touré pechje volt hogy jött egy Busi,aki még nála is jobban illik a játékba,még ha képességekben (még) nincs is azon a szinten.
de ez nagyon off volt.

Mascheranoval,meg Abidallal egyetértek,de Abidal védelmébe mondanám,hogy azért volt neki nem is egy olyan meccse,ahol világklasszis szintet hozott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.03. 21:53:00

Tim írta:
albicelesteX írta: Fabregas,Torres feltétlenül plusz még védők nem mondok neveket nem fm ezek az említett két játékos nagyon kell(ene)
Torres megszerzése még nem is annyira lehetetlen,arrafelé nagyon kell most a pénz,viszont Fabregast tuti nem engedi el Wenger papa míg le nem jár a szerződése(nem lepődnék meg ha az utolsó évben ismét hosszabítana).
Ugyanakkor nem feltétlen jó ám ha az egész Spanyol válogatottat a csapat adja. Én azért megnéztem volna a mai meccsen azt a brazil csodagyereket,akit nem győzünk kölcsön adni.. :roll:


Tényleg, Keirrisson
:shock:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.10.03. 21:51:41

nem tom ki hogy van vele de a mai jól jött volna az a colos kampóorrú svéd :?
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.10.03. 21:51:26

albicelesteX írta: Fabregas,Torres feltétlenül plusz még védők nem mondok neveket nem fm ezek az említett két játékos nagyon kell(ene)
Torres megszerzése még nem is annyira lehetetlen,arrafelé nagyon kell most a pénz,viszont Fabregast tuti nem engedi el Wenger papa míg le nem jár a szerződése(nem lepődnék meg ha az utolsó évben ismét hosszabítana).
Ugyanakkor nem feltétlen jó ám ha az egész Spanyol válogatottat a csapat adja. Én azért megnéztem volna a mai meccsen azt a brazil csodagyereket,akit nem győzünk kölcsön adni.. :roll:
Kép
Avatar
gezu1025
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.03.31. 19:50:05
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 21:50:49

ZS10 írta: Lehet, hogy sok embernek ez nem tetszik amit mondok, de nálam Pedro, Bojan, Jeffren csak cserék lehetnének. Henry helyére óriási hiba, hogy nem jött egy világklasszis támadó... A másik Thiago-t sokszor kellene játszatni, mert iszonyatosan nagy játékos!

Van benne igazság amit mondasz, valóban kellenne egy támadó , de nem feltétlen világklasszis elég lenne egy igazi középcsatár. Számomra ez a támadó sor tetszene a legjobban: Villa-Llorente-Messi. Villa szél, végre lenne igazi középcsatár aki beleillene a játékrendszerbe ( szerintem ) és nem lenne drága megoldás sem.



Pedro, Bojan pedig megfelelő rotációval lehetnének minőségi cserék. És én is több esélyt adnék Thiagonak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gezu1025 2010.10.03. 21:53:12-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.03. 21:50:33

Hoppá, remélem ez nekem is szólt. Very Happy
Nem tudom. Nyomorékoztál? :D
Nézzük: egy kissé túlzottan "optimisztikusnak" ( Laughing ) vélem azt a fajta hozzáállást, ami abból indul ki, hogy két éve egy csapat "hatkupás" jelzőt szerzett magának. Ahogyan évente milliókat kereső játékosoktól kevésnek vélem a lézengést, és nem tartom őket szent tehénnek sem (jó, egy-két kivétellel, akiket nem lehet kissé túlzottan is realista szemüvegen keresztül értékelni és vérbeli lócitrom produktum után.
A csapat szenved, a játékosok mentális és fizikai problémákkal küzdenek, de ettől még ezek senkit nem jogosítanak fel arra, hogy egy-egy ember kiemeljen és minden félének elhordjon.
Nem védem én a csapatot. Isten ments. Iszonyat mérges vagyok, ilyen játékkal utoljára talán Frankie utolsó évében örvendeztettek meg utoljára a srácok. Csak azt próbáltam leírni, hogy azok a játékosok akik a bl-győzelem alatt kedvencek voltak ma utolsó senkiháziként vannak kezelve.
és bocsánat, hogy divatszurkolóként meg is jegyzem ezt pofátlanul. Wink Cool
Akinek nem inge...
Akik már most feladják a bajnokságot,kellemesen fognak csalódni.
MU szurkolóként tapasztalatból beszélsz. :D
Ők is kezdek nem egy idényt még a közelmúltban is iszonyat gyengén, és mégis bajnokok lettek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.03. 21:48:36

albicelesteX írta:Mondok valamit nagyon előre vetítve és ez az én véleményem:Nyáron Abidal,Alves,Mascherano,Bojan ciao!
Ebből két ember sajnos nem érzi a Barca-játékot: Abidal és Mascherano. Utóbbinak kell még idő, míg előbbi a "Touré-esethez" hasonlítható: nagyon jó játékos, de valszeg sosem fogja megtanulni azt a játékot, amit kell nyújtania.

Alves kötve hiszem, hogy elmozdul innen, mert ellentétben az előző két játékossal, hihetetlenül érzi ezt a focit. Rendben van, szinte sosem sikerülnek a beadásai...de amiket művel Messivel és Pedro-val a "földön", az utánozhatatlan, és ezért egy óriási kincs.

Bojan sorsa meg csakis a saját kezében van. Itt nőtt fel, érti a játékot, de mégis borzasztó keveset nyújt.
Hogy ez miért van? -
1. Mert nem a klasszikus posztján játszik?
2. Hogy túl korán lett bedobva/felkapva, s ennyi volt benne?
3. Hogy "agyban" nem elég érett még?
Ezt majd az idő és (főleg) Pep el fogja dönteni.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.03. 21:46:39

Érdekes még hogy tavaly meg bojan volt király.
Nem az számít, hogy tavaly király volt, ha most nem az. :)

de láthattuk már képes gólt lőni, fog idén is.
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.10.03. 21:45:11

Guardiola nemrég nyilatkozta, hogy jó lenne minél hamarabb lezárni a meccseket. Ezen a találkozón is nagyon látszott, hogy hiába volt rengeteg helyzetünk, nem fejezzük be normálisan a helyzeteket. Állítom, hogy ha a gól után rúgunk még egyet, akkor kiütjük őket. A gól után meg mintha egy másik meccset néztem volna. Lehet, hogy sok embernek ez nem tetszik amit mondok, de nálam Pedro, Bojan, Jeffren csak cserék lehetnének. Henry helyére óriási hiba, hogy nem jött egy világklasszis támadó... A másik Thiago-t sokszor kellene játszatni, mert iszonyatosan nagy játékos!


Hajrá Barca!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.03. 21:44:19

SkinnyGH írta: Köszönöm szépen a kedves szavakat mester,ebben a csapatban mindig mindenki jól teljesít,tökéletes a csapatunk,ugye?Észrevehetnéd,hogy nekem ez az első hozzászólásom,én nem okoskodom,én azt mondom,ami van,elöző másfél éve kb 3 jó beadása volt,abból sem született döntő gól főnök.Bojan meg egy eröltetés,semmi több.Várom a véleményed róluk Mester!
Erre reagálnék.

Alvesnél nem mindig a beadásokat kell nézni, hanem azt az összjátékot amit Leoval összehoznak. Úgy bolondítják a népet ahogy akarják. Az meg végképp furcsa, hogy amikor sorban lőtték a gólokat Dani beadásai után akkor senki se jött hogy mekkora segg.

Bojanról meg annyit, hogy az egész karrierjét Pep cseszte el. 2008ban ami előtt pep jött 10 felett lőtt 17 évesen. A kövi szezonban szinte nem is játszott, pedig ha akkor is megkapja a bizalmat, akkor már nem kellett volna ibra sem, hanem már régen ő lenne a 9es.

Az meg h ez a Nolito gyerekben több a potenciál az meg vicc. most mutatkozott be az élvonalban és már most ki lehet jelenteni?
Bojan az utánpótlás csapatokban több száz gólt lőtt, ennyi erővel benn is sok potenciál lehet nem :?:

A meccsről meg csak azt akartam írni, hogy tavaly meg tavalyelőtt is csomó ilyen meccsünk volt, amikor az első félidőben parádé volt, a 2.ban meg semmi, csak azzal a különbséggel, hogy akkoriban már 5el mentünk a félidőben... :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2010.10.03. 21:42:14

SkinnyGH írta:Köszönöm szépen a kedves szavakat mester,ebben a csapatban mindig mindenki jól teljesít,tökéletes a csapatunk,ugye?Észrevehetnéd,hogy nekem ez az első hozzászólásom,én nem okoskodom,én azt mondom,ami van,elöző másfél éve kb 3 jó beadása volt,abból sem született döntő gól főnök.Bojan meg egy eröltetés,semmi több.Várom a véleményed róluk Mester!
Ahhoz képest hogy első hozzászólásod elég érdekes lett.
Ha elolvasod amit írtam akkor észreveheted hogy egy szóval se
mondtam hogy tökéletes a csapat.Csak attól még hogy nincs sok jó ű
beadása,nem kell nyomatni a "[auto_cenzúra]" meg hasonló dumákat.
Bojan meg nagy játékos lehet még.Fejben nincs ott a gyerek az tuti,de
azért nem kéne "nem barca szintű" meg "eröltetés" meg hasonló
jelzőkkel illetned.Majd ha 2-3 év múlva se csinál semmit akkor lehet egyet fogok érteni.Addig szerintem ez egy baromság.
Érdekes még hogy tavaly meg bojan volt király.
:roll:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.03. 21:41:57

real: 3-0.

Ennek valahogy fordítva kellett volna történnie.legalábbis, tavaly fordítva volt.

Előbb utóbb belelendülünk, csak örülné(n)k ha minél hamarabb történne.
Szeretnék télen egy új támadót üdvözölni Barca szinekben.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.10.03. 21:38:03

albicelesteX írta:
lui1698 írta:Egyébként akik lenyomorékozzák a játékosokat meg hasonlók, azok kicsit gondolkozhatnának.
Volt több játékos is aki önmagához képest igencsak alul teljesített. De ettől még senki nem lesz nyomorék! Bezzeg mikor jól megy a csapatnak, akkor mindenki isten...

Többször írták már, hogy nem lesz ez mindig, hogy 5-6 gól meccsenként, meg nem lesz a csapat mindig bajnok.
Idén lehet, hogy többször fogunk rosszul játszani. És? Attól ez még ugyan az a csapat lesz, mint amelyik triplázott. Ugyan ezek a játékosok voltak akkor is. Visszaesett pár ember teljesítménye, de nem kell kiátkozni senkit!

Amúgy annyiban jó is hogy rosszul játsszon, hogy legalább a divatretkek kikopnak szépen.
Ezzel nem is lenne baj!Teljesen egyetérte(k)nék,ha mondjuk egy középszerű klubról lenne szó,én megmondom őszintén minden szezon kezdetén úgy állok a dolgokhoz,hogy bajnok lesz a csapat,ezt a vezetők az edző is alátámasztja az emberekben,mert csak azt lehetett hallani,hogy nagyon erős a csapat.És jött egy Villa 40-ért (eddig!!!Henry szindróma) egy hasznavehetetlen Mascheránó 25-ért és elmentek apró pénzért több tízmilliókért vett játékosok."A keret fiatal,de erős a pad rövid,de tehetséges és erős"...mondták és mégis ilyen szenvedést kell néznem,látnom,ha nincs Xavi vagy Messi mi lenne,ha egyik sem játszana?!

Mondok valamit nagyon előre vetítve és ez az én véleményem:Nyáron Abidal,Alves,Mascherano,Bojan ciao!

Fabregas,Torres feltétlenül plusz még védők nem mondok neveket nem fm ezek az említett két játékos nagyon kell(ene)

elég lenne valahogy felrázni, vagy felpofozni őket, de lehet nem menne...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.03. 21:37:27

Akik nyomorékoznak,meg gyökereznek, töröljük úgy is, nekem is gyomorforgató pár ember vélemény nyilvánítása.

Amúgy elég sok szezont döcögősen kezdjük, igaz most még kevesebbnek érzem a keretet,mint a közelmúltban bármikor, viszont a Ligára minden esélyünk meglesz, ebben biztos vagyok. Akik már most feladják a bajnokságot,kellemesen fognak csalódni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.03. 21:37:13

Mondjuk a mentális széteséssel azért nem értek egyet. Egy mentálisan szétesett csapat nem játszik olyan meccset idegenben az Atleticoval, meg a Bilbaoval, amilyet végül is produkált.
Egyszerű a helyzet: Amíg nincs zsebben a derbi-tehát nem megyünk mondjuk két góllal-nem lehet leülni. Senki ellen sem. Mert utána szinte lehetetléen felpörögni. Me sem jött össze. A probléma mindössze ennyi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.03. 21:35:49

gezu1025 írta:Ezt én teljesen megértem és elfogadom, de nem tudok elsiklani amellett , hogy nincsen elég ember, rövid a pad és egy ügyesebb, okosabb átigazolási szezonnal könnyebb lenne most a dolgunk, de én bízok Pep-ben, mert már eddig is többet tett le az asztalra, mint amit valaki egész élete alatt fog, de van még mint tanulnia.

Az, hogy a pad rövid tény.
Hiába jön Pep folyamatosan ezzel a "fiatalok nagyon jók" dumával láttuk, hogy sokat segítettek ma is. Nincs nekem egyikkel se bajom, sőt Thiago-t már simán megnézném kezdőként is, de ma ő se tudott igazi lendületet hozni, és Nolito-ról ne is beszéljünk.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.03. 21:33:39

gezu1025 írta:
BlauGranaGroc írta:
gezu1025 írta:És valóban nem ártana legalább még egy ember középre, hogy legyen minőségi tapasztalt csere (és ne egy thiago álljon be akit elismerek jó játékos, de fiatal).
Tapasztalt csere? Hercules elleni meccsen Xavi volt a csere(félidőben állt be) mégis cumiztunk.

Forgasd ki a szavaim... tudod, hogy nem így értettem...
Szerintem pont a kreatív/támadó középpályás poszton vannak a legjobb fiatal cseréink :arrow: Thiago és D. Santos

Ami statikus az a csatár poszt, ezt lehet csűrni csavarni, de fölös, mert így van. Télen kell egy csatár, akár kiegészítő minőségi vagy nem minőségi akinek megy és kiteszi a lelkét...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.03. 21:33:07

lui1698 írta:Egyébként akik lenyomorékozzák a játékosokat meg hasonlók, azok kicsit gondolkozhatnának.
Volt több játékos is aki önmagához képest igencsak alul teljesített. De ettől még senki nem lesz nyomorék! Bezzeg mikor jól megy a csapatnak, akkor mindenki isten...

Többször írták már, hogy nem lesz ez mindig, hogy 5-6 gól meccsenként, meg nem lesz a csapat mindig bajnok.
Idén lehet, hogy többször fogunk rosszul játszani. És? Attól ez még ugyan az a csapat lesz, mint amelyik triplázott. Ugyan ezek a játékosok voltak akkor is. Visszaesett pár ember teljesítménye, de nem kell kiátkozni senkit!

Amúgy annyiban jó is hogy rosszul játsszon, hogy legalább a divatretkek kikopnak szépen.
Ezzel nem is lenne baj!Teljesen egyetérte(k)nék,ha mondjuk egy középszerű klubról lenne szó,én megmondom őszintén minden szezon kezdetén úgy állok a dolgokhoz,hogy bajnok lesz a csapat,ezt a vezetők az edző is alátámasztja az emberekben,mert csak azt lehetett hallani,hogy nagyon erős a csapat.És jött egy Villa 40-ért (eddig!!!Henry szindróma) egy hasznavehetetlen Mascheránó 25-ért és elmentek apró pénzért több tízmilliókért vett játékosok."A keret fiatal,de erős a pad rövid,de tehetséges és erős"...mondták és mégis ilyen szenvedést kell néznem,látnom,ha nincs Xavi vagy Messi mi lenne,ha egyik sem játszana?!

Mondok valamit nagyon előre vetítve és ez az én véleményem:Nyáron Abidal,Alves,Mascherano,Bojan ciao!

Fabregas,Torres feltétlenül plusz még védők nem mondok neveket nem fm ezek az említett két játékos nagyon kell(ene)
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.03. 21:33:06

SkinnyGH írta:,elöző másfél éve kb 3 jó beadása volt,abból sem született döntő gól főnök.
és Xavi meg Messi után ő adta a legtöbb gólpasszt :roll:
Lezárt