Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.10.03. 21:31:49

lui1698 írta:...
Hoppá, remélem ez nekem is szólt. :D

Nézzük: egy kissé túlzottan "optimisztikusnak" ( :lol: ) vélem azt a fajta hozzáállást, ami abból indul ki, hogy két éve egy csapat "hatkupás" jelzőt szerzett magának. Ahogyan évente milliókat kereső játékosoktól kevésnek vélem a lézengést, és nem tartom őket szent tehénnek sem (jó, egy-két kivétellel, akiket nem lehet kissé túlzottan is realista szemüvegen keresztül értékelni és vérbeli lócitrom produktum után.

Ahogy azt is gondolom, hogy butaság félresöpörni, vagyis inkább szőnyeg alá söpörni és strucc-politikával kezelni a jelen helyzetet, ami számomra egyértelmű: mentálisan szétesett a gárda. Ez pedig már mérkőzések óta tart. Ez pedig engem nem a hatkupás idény nyitányára, sokkal inkább a Rijkaard-éra utolsó két évére emlékeztet, és bocsánat, hogy divatszurkolóként meg is jegyzem ezt pofátlanul. :wink: 8)
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
gezu1025
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.03.31. 19:50:05
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 21:30:30

BlauGranaGroc írta:
gezu1025 írta:És valóban nem ártana legalább még egy ember középre, hogy legyen minőségi tapasztalt csere (és ne egy thiago álljon be akit elismerek jó játékos, de fiatal).
Tapasztalt csere? Hercules elleni meccsen Xavi volt a csere(félidőben állt be) mégis cumiztunk.

Forgasd ki a szavaim... tudod, hogy nem így értettem...
SkinnyGH
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.10.03. 21:00:47

2010.10.03. 21:30:22

elbandi írta:
SkinnyGH írta:3 fő probléma:Iniesta keveset vállalt
Dani Alves egy alibi ember,beadni nem tud,akkor van vele mindenki megelégedve mikor az egész csapatnak megy,rinyálós,b@lf@sz.
Bojan van hogy elkapja a fonalat,de nem egy Barca szintű játékos.
Az első problémával egyetértek.
Többire meg csak annyit lehet mondani hogy nem vagy normális.
Imádom ezeket a "nem barca szintű" meg hasonló beszólásokat :roll:
Érdekes hogy amikor nem megy a csapatnak akkor ide jár mindenki
okoskodni.gratulálok :lol:
Köszönöm szépen a kedves szavakat mester,ebben a csapatban mindig mindenki jól teljesít,tökéletes a csapatunk,ugye?Észrevehetnéd,hogy nekem ez az első hozzászólásom,én nem okoskodom,én azt mondom,ami van,elöző másfél éve kb 3 jó beadása volt,abból sem született döntő gól főnök.Bojan meg egy eröltetés,semmi több.Várom a véleményed róluk Mester!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.03. 21:29:48

levproff írta:
csababarca írta:

hajtani,küzdeni bárki tud,ez nem érdem,ez a minimum elvárás lenne.
Akkor miért nem csinálják? :roll:
Hallgatom.

Ha ma mindenki olyan elszánt lett volna, mint Pedro, akkor ma nem 1-1 volna az eredményjelző táblán.
Amúgy várom Bojan érdemeit Tőled a mai meccsel kapcsoltaban. :wink:

Bojanról nem mondok rosszat,leírtam párszor,nem csak a kifejezetten rossz meccsei után,hogy nagyon kevés a gyerek.

Nálam igenis alapelvárás a küzdés,hajtás,utána jön az összes többi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.10.03. 21:28:57

gezu1025 írta:És valóban nem ártana legalább még egy ember középre, hogy legyen minőségi tapasztalt csere (és ne egy thiago álljon be akit elismerek jó játékos, de fiatal).
Tapasztalt csere? Hercules elleni meccsen Xavi volt a csere(félidőben állt be) mégis cumiztunk.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
gezu1025
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.03.31. 19:50:05
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 21:28:33

lui1698 írta: Többször írták már, hogy nem lesz ez mindig, hogy 5-6 gól meccsenként, meg nem lesz a csapat mindig bajnok.
Ezt én teljesen megértem és elfogadom, de nem tudok elsiklani amellett , hogy nincsen elég ember, rövid a pad és egy ügyesebb, okosabb átigazolási szezonnal könnyebb lenne most a dolgunk, de én bízok Pep-ben, mert már eddig is többet tett le az asztalra, mint amit valaki egész élete alatt fog, de van még mint tanulnia.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.03. 21:26:24

Ma azzal a nyugalommal és teljes meggyőződéssel hagytam ott a TV-t az első félidő végén, hogy semmiről nem fogok lemaradni. Nem tudom h ez-e a nagyobb tragédia vagy hogy igazam lett, mindenesetre bennem teljesen a 07/08as időket idézte. (volt olyan, h az vt ez előre tervezett programom, hogy 19.00 meccs, majd miután az ellenfél vezet az első félidőben, 20.00 film, és ez így is történt)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.10.03. 21:24:38

lui1698 írta:Egyébként akik lenyomorékozzák a játékosokat meg hasonlók, azok kicsit gondolkozhatnának.
Volt több játékos is aki önmagához képest igencsak alul teljesített. De ettől még senki nem lesz nyomorék! Bezzeg mikor jól megy a csapatnak, akkor mindenki isten...

Többször írták már, hogy nem lesz ez mindig, hogy 5-6 gól meccsenként, meg nem lesz a csapat mindig bajnok.
Idén lehet, hogy többször fogunk rosszul játszani. És? Attól ez még ugyan az a csapat lesz, mint amelyik triplázott. Ugyan ezek a játékosok voltak akkor is. Visszaesett pár ember teljesítménye, de nem kell kiátkozni senkit!

Amúgy annyiban jó is hogy rosszul játsszon, hogy legalább a divatretkek kikopnak szépen.
Ezt nagyon adom.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.03. 21:23:23

Egyébként akik lenyomorékozzák a játékosokat meg hasonlók, azok kicsit gondolkozhatnának.
Volt több játékos is aki önmagához képest igencsak alul teljesített. De ettől még senki nem lesz nyomorék! Bezzeg mikor jól megy a csapatnak, akkor mindenki isten...

Többször írták már, hogy nem lesz ez mindig, hogy 5-6 gól meccsenként, meg nem lesz a csapat mindig bajnok.
Idén lehet, hogy többször fogunk rosszul játszani. És? Attól ez még ugyan az a csapat lesz, mint amelyik triplázott. Ugyan ezek a játékosok voltak akkor is. Visszaesett pár ember teljesítménye, de nem kell kiátkozni senkit!

Amúgy annyiban jó is hogy rosszul játsszon, hogy legalább a divatretkek kikopnak szépen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.10.03. 21:21:39

csababarca írta:

hajtani,küzdeni bárki tud,ez nem érdem,ez a minimum elvárás lenne.
Akkor miért nem csinálják? :roll:
Hallgatom.

Ha ma mindenki olyan elszánt lett volna, mint Pedro, akkor ma nem 1-1 volna az eredményjelző táblán.
Amúgy várom Bojan érdemeit Tőled a mai meccsel kapcsoltaban. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.10.03. 21:21:20

gergo9 írta: Ezmeg egész egyszerüen hülyeség, de az idő még a kétségtelünül szép időszakot is megszépíti.
Ott is voltak bőven rossz időszakok mikor Eto'o két hónapig a kaput nem találta, ősz eleji Ánri stb stb.
Nagyon hasonlóan kezdtük a tavalyelőtti szezont is, most az itthoni bajnoki meccsekkel eddig gáz van vmiért de a többi bőven okés, két olyan rangadót hoztunk idegenben amelyik nem igazán szokott sikerülni.
Tavaly előtt ugye volt az első két meccses blama majd a Racing vagy a Betis jött fel 2-0 ról 2-2re aztán Józsi góljával nyertünk, voltak azért akkor is gondok a helyzetkihasználással.
Attól függetlenül álomfoci volt egy félidőig aztán meg görcsösség.
Pedro olyan dolgokba fejlődött amiben kevésbé bíztam a gólok nem jönnek még de a balszélső kérdést egyenlőre megoldottnak látom benne 100-%ig.
Tavaly tavasszal hiába voltunk két csatárral többen ánri meg ibra de totálisan használhatatlan volt mindkettő.
Bojannak vízválasztó szezon ez, eddig katasztrófa de még javíthat van ideje bőven.
Alves,Abidal duót meg a beadások miatt nem savaznám ebben a csapatban 140cm-re kell tenni a bogyót, azért viszont igen hogy sokszor kerültek a védelem mögé aztán nagyon gyenge megoldást választottak mind2-en
Ezzel teljesen egyetértek. Nem tudom sokak mért veszik elő a régi dolgokat...(még Touré nem volt kifogás :lol: )
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.10.03. 21:20:59

csababarca írta:
levproff írta: Ez ugye csak vicc? Szerintem Pedro volt az egyetlen a pályán ma, aki hajtott, küzdött, Bojan meg csak tenget-lenget, elvolt.

Nálam inkább így nézne ki:
Bojan: 0
Pedro: 3

hajtani,küzdeni bárki tud,ez nem érdem,ez a minimum elvárás lenne.
A kulcsszó a lenne...meccsek óta Pedro meg Piqué az aki kiteszi a szívét-lelkét a pályára. Az osztályzatokhoz: Nálam Pedro első félidőben 3, másodikban 2, Bojan 2,1. Nolitoban több remény van...
Avatar
kiskoko
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.05.30. 18:35:05
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.10.03. 21:19:00

currahee írta:az első félidőben elintézhettük volna ezt a meccset;
ehelyett hagytuk h felébredjenek és feljavuljanak...
Pontosan!Kicsit pontosabb passzok és már az el is dőlt volna a meccs,helyette számtalan elpuskázott szöglet,beivelés,görcsös befejezés.Mindent Bojan nyakába se lehet varrni,de tény befejezhetett volna nem egy szituációt.
Mondjuk én csatár posztra a köv. lehetőségnél vennék egy játékost,ha van egy sérülés ,eltíltás belenézhetünk pár érdekes meccsbe.
Nincs veszve még semmi,de jobban kell koncentrálni és hajtani ahogy az első 20percben,meglesznek a sikerek.
Masch - Sergio B. cserét vártam,de nemjött,néha nem értem Pep taktikáját és nem csak ez miatt...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.03. 21:18:47

kistotti írta: kuka ahogy a mixem is...
Hát nagyon örülök, h a ManCity már vitte az enyémet, mert különben idegbajt kapok. Ez vt életem 2. mixe és az első a Barcán ment el :?
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2010.10.03. 21:18:33

levproff írta:
torrestoni írta: Bojan: 2 - nagyon nincs mit kommentálni, elnyomták, görcsölt, bár a második félidei teljesítménye nagyságrendekkel jobb volt, mint az első.
Pedro: 0 - ha Bojan kettes, Messi pedig négyes akkor neki még a 0 is hatalmas jóindulattal adható, ahogy az egész eddigi idényére. Mégis, jelenleg mit keres pályán?
Ez ugye csak vicc? Szerintem Pedro volt az egyetlen a pályán ma, aki hajtott, küzdött, Bojan meg csak tenget-lenget, elvolt.

Nálam inkább így nézne ki:
Bojan: 0
Pedro: 3
Szerintem is így van. Sztem csak Bojan fan és védeni akarja... De Bojan játéka egyszerűen egy kula volt. Még a mi Dzsudzsink is jobb :D
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2010.10.03. 21:18:18

SkinnyGH írta:3 fő probléma:Iniesta keveset vállalt
Dani Alves egy alibi ember,beadni nem tud,akkor van vele mindenki megelégedve mikor az egész csapatnak megy,rinyálós,b@lf@sz.
Bojan van hogy elkapja a fonalat,de nem egy Barca szintű játékos.
Az első problémával egyetértek.
Többire meg csak annyit lehet mondani hogy nem vagy normális.
Imádom ezeket a "nem barca szintű" meg hasonló beszólásokat :roll:
Érdekes hogy amikor nem megy a csapatnak akkor ide jár mindenki
okoskodni.gratulálok :lol:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 21:18:12

honda25 írta:Csak gratulálni tudok, hiányzik 4 ember az alapcsapatból és tessék.
Helyzetkihasználás nulla, Bojan és Milito nem Barca szint, de amit ma Bojan művelt, az felháborító volt számomra, és még végig is játszotta a meccset, mert nincs CSERE! Röhej, egy ilyen szintű klubtól. Második félidő katasztrófa, már a 65. percben tudtam, hogy nem lövünk gólt, annyira görcsös volt a játékunk, Alves nem tud beadni, mindig Messit keressük a labdákkal, ez a cserepad kevés lesz, hazai pályán három meccsen két rúgott gól, mi ez?!
Itt komoly gondok lesznek a bajnokságban előbb utóbb, ha a hazai meccseinket nem hozzuk. Ennyi kihagyott helyzet az első félidőben.
Nem szabadott volna elengedni Ibrát és Marques-t, de még Caserest is visszahoztam volna. Ennyi jutott eszembe, mondom magamnak, leülök a kedvenc csapatom játékát nézni, hogy brillírozzanak végre hazai pályán, és ezt kaptuk mi BARCA szurkolók. Lehet, hogy fáradtak voltak a fiúk, de az első félidőben minimum három góllal kellett volna vezetnünk, és úgy megbocsátható lett volna a második félidei játék.
Részben igazad van, Ibra, Cáceres, és Márquez-el kapcsolatban, de ne haragudj ezen nemtudok túljutni: " Bojan és Milito nem Barca szint" :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.03. 21:17:52

levproff írta: Ez ugye csak vicc? Szerintem Pedro volt az egyetlen a pályán ma, aki hajtott, küzdött, Bojan meg csak tenget-lenget, elvolt.

Nálam inkább így nézne ki:
Bojan: 0
Pedro: 3

hajtani,küzdeni bárki tud,ez nem érdem,ez a minimum elvárás lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.10.03. 21:16:55

levproff írta:Tavaly(előtt) ezeket a meccseket 3-mal hoztuk, most itt tartunk, ennyi.
Ezmeg egész egyszerüen hülyeség, de az idő még a kétségtelünül szép időszakot is megszépíti.
Ott is voltak bőven rossz időszakok mikor Eto'o két hónapig a kaput nem találta, ősz eleji Ánri stb stb.
Nagyon hasonlóan kezdtük a tavalyelőtti szezont is, most az itthoni bajnoki meccsekkel eddig gáz van vmiért de a többi bőven okés, két olyan rangadót hoztunk idegenben amelyik nem igazán szokott sikerülni.
Tavaly előtt ugye volt az első két meccses blama majd a Racing vagy a Betis jött fel 2-0 ról 2-2re aztán Józsi góljával nyertünk, voltak azért akkor is gondok a helyzetkihasználással.
Attól függetlenül álomfoci volt egy félidőig aztán meg görcsösség.
Pedro olyan dolgokba fejlődött amiben kevésbé bíztam a gólok nem jönnek még de a balszélső kérdést egyenlőre megoldottnak látom benne 100-%ig.
Tavaly tavasszal hiába voltunk két csatárral többen ánri meg ibra de totálisan használhatatlan volt mindkettő.
Bojannak vízválasztó szezon ez, eddig katasztrófa de még javíthat van ideje bőven.
Alves,Abidal duót meg a beadások miatt nem savaznám ebben a csapatban 140cm-re kell tenni a bogyót, azért viszont igen hogy sokszor kerültek a védelem mögé aztán nagyon gyenge megoldást választottak mind2-en
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.10.03. 21:16:36

Csak gratulálni tudok, hiányzik 4 ember az alapcsapatból és tessék.
Helyzetkihasználás nulla, Bojan és Milito nem Barca szint, de amit ma Bojan művelt, az felháborító volt számomra, és még végig is játszotta a meccset, mert nincs CSERE! Röhej, egy ilyen szintű klubtól. Második félidő katasztrófa, már a 65. percben tudtam, hogy nem lövünk gólt, annyira görcsös volt a játékunk, Alves nem tud beadni, mindig Messit keressük a labdákkal, ez a cserepad kevés lesz, hazai pályán három meccsen két rúgott gól, mi ez?!
Itt komoly gondok lesznek a bajnokságban előbb utóbb, ha a hazai meccseinket nem hozzuk. Ennyi kihagyott helyzet az első félidőben.
Nem szabadott volna elengedni Ibrát és Marques-t, de még Caserest is visszahoztam volna. Ennyi jutott eszembe, mondom magamnak, leülök a kedvenc csapatom játékát nézni, hogy brillírozzanak végre hazai pályán, és ezt kaptuk mi BARCA szurkolók. Lehet, hogy fáradtak voltak a fiúk, de az első félidőben minimum három góllal kellett volna vezetnünk, és úgy megbocsátható lett volna a második félidei játék.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.03. 21:15:57

kistotti írta:Jövő héten válogatott forduló miután ugye sz.rok szoktak lenni. Szerencse otthon leszünk (bár ez nekem nem megnyugtató), jön a listavezető Valencia. Bojan, Mascherano kuka ahogy a mixem is...
Mascherano? :D Nemtudom te milyen meccset néztél, de mindenkire lehet panasz, csak Mascheranora nem. Amit kér tőle Pep, azt hiba nélkül végrehajtja. Egy hibája volt, egy eladott laszti. Kazanban is jól játszott, nem értem miért őt találod meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2010.10.03. 21:16:55-kor.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.10.03. 21:15:30

torrestoni írta: Bojan: 2 - nagyon nincs mit kommentálni, elnyomták, görcsölt, bár a második félidei teljesítménye nagyságrendekkel jobb volt, mint az első.
Pedro: 0 - ha Bojan kettes, Messi pedig négyes akkor neki még a 0 is hatalmas jóindulattal adható, ahogy az egész eddigi idényére. Mégis, jelenleg mit keres pályán?
Ez ugye csak vicc? Szerintem Pedro volt az egyetlen a pályán ma, aki hajtott, küzdött, Bojan meg csak tenget-lenget, elvolt.

Nálam inkább így nézne ki:
Bojan: 0
Pedro: 3
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.10.03. 21:15:03

Azon a véleményen vagyok,hogy a következő meccsen kezdjen Adriano a jobboldalon.Tud beadni,nem forrófejű,és nem is kapna sárgát Oscar-díjas előadásért.Láthattuk a Gamperen is.De szerintem nem fog kezdeni,de reménykedni lehet.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.10.03. 21:14:59

kistotti írta:Jövő héten válogatott forduló miután ugye sz.rok szoktak lenni. Szerencse otthon leszünk (bár ez nekem nem megnyugtató), jön a listavezető Valencia. Bojan, Mascherano kuka ahogy a mixem is...
nekem is olyan fullos mixem volt h bejött aminek 2 felet volt a szórzója meg az összes erre a végére ez. dupla kíííín :evil:
Kép
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.10.03. 21:12:17

Jövő héten válogatott forduló miután ugye sz.rok szoktak lenni. Szerencse otthon leszünk (bár ez nekem nem megnyugtató), jön a listavezető Valencia. Bojan, Mascherano kuka ahogy a mixem is...
Lezárt