Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.09.11. 23:42:44

Hát kikaptunk gyerekek,nyilván egy vereség sosem jön jókor de azért nem kellene kongatni a vészharangot,szidni mindenkit össze vissza.Úgy csinálnak itt páran mintha ez egyedi eset lenne nálunk a válogatott szünetek után. Én személy szerint nem is emlékszem olyan válogatott szünet utáni meccsre ahol jól játszottunk volna,tény,hogy nem kaptunk mindig ki,de a fos játék az mindig adott volt,a forgatókönyv is a szokásos volt,mentünk előre,de fáradtak,fásultak és ötlettelenek voltunk. Az élet viszont megy tovább s biztos vagyok benne hogy kedden egy egész más mentalitású csapatot fogunk látni.

Viszont van két dolog ami tény,az egyik,hogy van egy brutál erős kezdőcsapatunk,viszont ha az valamilyen okból kifolyólag csődöt mond akkor a padon nem lesz olyan ember aki sokat hozzá tudna tenni,mert Bojan is akkor jó amikor a csapat is,Pedro-nak meg nem lesz még egy olyan éve mint tavaly (ezért kapni fogok biztos pár embertől),de már nyáron is mondtam,hogy Pedro kevés ide mint stabil kezdőember,s ez idén sajnos be is fog bizonyosodni. Szóval a pad nagyon rövid,mennyiségileg is,minőségileg meg inkább hagyjuk is.
A másik dolog meg,tetszik nem tetszik nálunk 2 ember tud gólt rugni Messi és Villa,s ha ők nem rugnak akkor nagy kakiban leszünk. Az idényben ha a cimekért komolyan harcba akarunk lenni akkor bőven 100 gól felett kell rúgni ( minden sorozatban összesen) s nálunk az eddigi tapasztalatokat nézve a góljaink 75 százalékát a 3 támadó szerezte,csak az a probléma,hogy idén csak két támadónk van,plusz van Pedro akiről elöbb már leirtamn a véleményem és Bojan aki meg csak akkor jó ha a csapat is,vagyis a Villa-Messi duonak 80 gól felett kell szállitani az idényben (nem csak a bajnokság hanem a 3 fronton),hogy legyen esélyünk,az meg nagyon sok,s ha ne adj isten egyikük megsérül akkor nekünk be is fellegzett. Szóval nagy bajok lehetnek itt idén de ezt nem a m ai meccs alapján mondom hanem úgy általában.

Bocs hogy hosszú lett.
A tipikus "világvége" szindróma :roll: vagy csak én látom így? :lol: :lol:
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2010.09.11. 23:16:04

a szokásos válogatott utáni teljesitmény. szezon eleje van. belefér..feltéva ha ez az utolsó ilyen :D
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.09.11. 23:11:16

Szabella írta:e lélektelen játéka...Természetesen ki lehet kapni, de nem így!!!

"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!"
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.09.11. 23:09:46

Sziasztok,

én a helyszínen láttam a meccset és ami feltűnt az a csapat-lehet hogy rosszul láttam- de lélektelen játéka...Természetesen ki lehet kapni, de nem így!!!
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.09.11. 23:00:43

Hát kikaptunk gyerekek,nyilván egy vereség sosem jön jókor de azért nem kellene kongatni a vészharangot,szidni mindenkit össze vissza.Úgy csinálnak itt páran mintha ez egyedi eset lenne nálunk a válogatott szünetek után. Én személy szerint nem is emlékszem olyan válogatott szünet utáni meccsre ahol jól játszottunk volna,tény,hogy nem kaptunk mindig ki,de a fos játék az mindig adott volt,a forgatókönyv is a szokásos volt,mentünk előre,de fáradtak,fásultak és ötlettelenek voltunk. Az élet viszont megy tovább s biztos vagyok benne hogy kedden egy egész más mentalitású csapatot fogunk látni.

Viszont van két dolog ami tény,az egyik,hogy van egy brutál erős kezdőcsapatunk,viszont ha az valamilyen okból kifolyólag csődöt mond akkor a padon nem lesz olyan ember aki sokat hozzá tudna tenni,mert Bojan is akkor jó amikor a csapat is,Pedro-nak meg nem lesz még egy olyan éve mint tavaly (ezért kapni fogok biztos pár embertől),de már nyáron is mondtam,hogy Pedro kevés ide mint stabil kezdőember,s ez idén sajnos be is fog bizonyosodni. Szóval a pad nagyon rövid,mennyiségileg is,minőségileg meg inkább hagyjuk is.
A másik dolog meg,tetszik nem tetszik nálunk 2 ember tud gólt rugni Messi és Villa,s ha ők nem rugnak akkor nagy kakiban leszünk. Az idényben ha a cimekért komolyan harcba akarunk lenni akkor bőven 100 gól felett kell rúgni ( minden sorozatban összesen) s nálunk az eddigi tapasztalatokat nézve a góljaink 75 százalékát a 3 támadó szerezte,csak az a probléma,hogy idén csak két támadónk van,plusz van Pedro akiről elöbb már leirtamn a véleményem és Bojan aki meg csak akkor jó ha a csapat is,vagyis a Villa-Messi duonak 80 gól felett kell szállitani az idényben (nem csak a bajnokság hanem a 3 fronton),hogy legyen esélyünk,az meg nagyon sok,s ha ne adj isten egyikük megsérül akkor nekünk be is fellegzett. Szóval nagy bajok lehetnek itt idén de ezt nem a m ai meccs alapján mondom hanem úgy általában.

Bocs hogy hosszú lett.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.09.11. 22:49:49

ez nem szégyen? dehogyis nem.
egy a miénkhez hasonló kaliberű brigád ellen belefér, ha netán megégünk, mert az benne van a bugiban, de egy frissen felkerült csapat elleni HAZAI zakót nehogy már megmagyarázzunk. ez nagyon kellemetlen, mivel minden pontra szükség van.
ja, arról nem beszélve, h abszolút megérdemelte az alicante, ez a legnagyobb gáz.
Az én véleményem hogy inkább egy Herculestől kapjunk ki, mint egy Real Madridtól.Elvétve, kell egy-egy pofon, ami után lehet bizonyítani(hangsúlyozom, hogy ez csak az én meglátásom) :!:
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.09.11. 22:22:38

Én sem vagyok divatdrukker, de ez a vereség kicsit dühítő. Most nézem pont a meccset. Az biztos, hogy ha az Atletico megver minket, akkor nagy gond van a csapat háza táján. De várjuk meg az első 4, 5 fordulót, így kezdtük a Numancia ellen is, és akkor tripláztunk.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.11. 22:04:45

Akárki akármit mond, nem azért, mintha a csapat ellen lennék, de megérdemelték a vereséget. Elsősorban Pep. Nehogy azt higgye, hogy minden bejöhet neki. Egy-két pofon nem árt neki sem.
Másrészt, hogy a fiaink védelmébe álljak, elég fárasztó lehetett nekik a válogatott hét, utazás, egyebek. Azért egy egész nyarat lenyomtak a vb-n, van azért bennük fáradtság. Ja és egy kis csapat mindig motiváltabb egy nagy ellen.
socio66

2010.09.11. 21:39:06

annyira tudtam hogy a Hercules megsz.pat minket. :)
nem láttam szerencsére a meccset,nem is érdekel,nem ér annyit a dolog hogy felbosszantsam magam,ezt a részét meghagyom nektek. :)
hétközben javítani kell srácok.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.11. 21:38:34

Boixos írta:ez nem szégyen? dehogyis nem.
egy a miénkhez hasonló kaliberű brigád ellen belefér, ha netán megégünk, mert az benne van a bugiban, de egy frissen felkerült csapat elleni HAZAI zakót nehogy már megmagyarázzunk. ez nagyon kellemetlen, mivel minden pontra szükség van.
ja, arról nem beszélve, h abszolút megérdemelte az alicante, ez a legnagyobb gáz.
Így van!Ez gáz!Válogatott forduló ide vagy oda azért ez nem magyarázat.Abban azért bízok,hogy ez csak egy meccsre szólt és felállunk,de ha nagyon szemét akarok lenni akkor kicsit jól esne,ha Pep kapna egy kicsit abból amit anno Rijkaard,mert eddig csak a nagy szerelmet ismeri,mindenki fényesre...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.11. 21:12:09

Jason írta:
Capon írta:Nekem tetszik hogy ennyi félén reagálunk a dolgokra. Ha beesik félévente egy vereség akkor elszabadulnak az indulatok :) mintha a világvége jött volna el. Szerintem tök vicces.
Akkor még jó hogy te ennyire humorodnál vagy.Amúgy te tényleg nem veszed észre, amire a kollega is felhivta a figyelmet a másik topicba.Vagyis hogy nincs rendbe valami a csapat háza táján, amit mellesleg sokkan látnak.Bekellátni hogy Guardiola és a vezetőség hibákat követnek el, méghogyha ez sokkak szimpátiáját is zavarja.Ezzel a vezetői felfogással és edzői magaviseléssel nem lehet bajnokságot vagy blt nyerni.
Ó dehogy nem látom. Nekem is van egy jó pár dolog ami nem tetszik. Tavaly szezon első felében vagy inkább felénél mondtam is a magamét Pepel kapcsolatban. Nagyon rossz volt akkor a csapat játéka huzamosabb ideig nem csak 1-2 hétig hónapig. Most kezdőzött a szezon szerintem még kár kiborulni mindenen/mindentől. Ahogy most kikaptunk ugyan úgy nyerhettünk is volna más mentalitással 3-0ra. Van ez így. Ó és még hányszor lesz. Majd ha szezon közben többször előjönnek ugyan azok a hibák meccsről meccsre, na akkor én sem fogom vissza magam. De erről még korai beszélni szerintem.

Egyébként meg nem érdekel ha "sokan" ezt vagy azt gondolják/látják. Van saját véleményem amiben ugyan meg lehet ingatni sőt meggyőzni is lehet de csak azért nem adok igazat másoknak mert "sokan" ezt vagy azt mondják. Itt nem a hangosabbnak van igaza.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messiacsaszar
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2010.08.25. 20:20:35
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.09.11. 21:08:08

Real Madrid-osasuna 1:0:( Vezet a real!:( Innen meg már tuti nyer!:S
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.11. 21:07:50

Fecooo írta: megint Gerard volt az, aki a vérét adta a csapatért, ráadásul ő volt a legveszélyesebb támadónk is!
off1: erről lemaradtam mivel a végéig nem bírta a tempót. valaki majd a megfelelő topicba egy videót ha talál bedobna? tenksz.

off2: Piqué gyerek nálam egyre inkább tűnik Puyol igazi utódjának.
Olyan szintű vezér lehet, mint az öreg ha így folytatja.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.11. 21:04:05

Sirnom kell :cry: Nem hiszem el :cry: nem.nem és nemm :cry:
Kép
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.09.11. 21:01:00

Capon írta:Nekem tetszik hogy ennyi félén reagálunk a dolgokra. Ha beesik félévente egy vereség akkor elszabadulnak az indulatok :) mintha a világvége jött volna el. Szerintem tök vicces.
Akkor még jó hogy te ennyire humorodnál vagy.Amúgy te tényleg nem veszed észre, amire a kollega is felhivta a figyelmet a másik topicba.Vagyis hogy nincs rendbe valami a csapat háza táján, amit mellesleg sokkan látnak.Bekellátni hogy Guardiola és a vezetőség hibákat követnek el, méghogyha ez sokkak szimpátiáját is zavarja.Ezzel a vezetői felfogással és edzői magaviseléssel nem lehet bajnokságot vagy blt nyerni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2010.09.11. 21:05:11-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.11. 20:59:26

lui1698 írta:Engem leginkább a mentalitás zavar.
Benne vannak ilyen botlások, még ilyen kis csapatok ellen is, még hazai pályán is. De akkor legalább a belüket hajtsák ki a játékosok, nyomják a saját kapufájához az ellent meg hasonlók.
Ilyet, hogy nézik ahogy labdavesztés után kihozza a másik a labdát...
Remélem alaposan pofán lesznek vágva mert így nem leszünk jóban.
Guardiolától nem nézek ki ilyet, pedig most egy Magath-féle fejleordítás dukálna. Pep szerintem elmondja a jó dolgokat, a rossz dolgokat a meccsről, aztán érzelem-mentesen hazamegy és kicsit bánkódik, majd hétfőn folytatódnak az edzések tovább. Komoly, lélekreható leb*szást nem nézek ki belőle sajnos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.11. 20:59:07

lui1698 írta:
Engem leginkább a mentalitás zavar.
itt a pont! megint Gerard volt az, aki a vérét adta a csapatért, ráadásul ő volt a legveszélyesebb támadónk is!
ami még nagyon nem tetszett, az Adriano "fáziskéséses" jajgatása... :?
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.09.11. 20:56:47

a Herc. azt játszotta amit kellett neki és jól. Mi pedig hoztuk a szokásos nyögvenyelős meccset a 10 emberrel védekező csapatok ellen, csak most a kezdő és a fáradtság miatt vereség lett a vége. Bízom benne, hogy ez volt az utólsó idén, mert ezt nagyon rossz volt végignézni....

(de legalább nyertem egy kis pénzt....21x-es lóvé volt a Herc-en....ezért kell fogadni mindig az ellenfélre. Ha kikap a csapat akkor legalább van egy kis vigasz :D )
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.11. 20:56:10

Capon írta:Nekem tetszik hogy ennyi félén reagálunk a dolgokra. Ha beesik félévente egy vereség akkor elszabadulnak az indulatok :)
Engem leginkább a mentalitás zavar.
Benne vannak ilyen botlások, még ilyen kis csapatok ellen is, még hazai pályán is. De akkor legalább a belüket hajtsák ki a játékosok, nyomják a saját kapufájához az ellent meg hasonlók.
Ilyet, hogy nézik ahogy labdavesztés után kihozza a másik a labdát...
Remélem alaposan pofán lesznek vágva mert így nem leszünk jóban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.11. 20:51:35

lui1698 írta:Muszáj volt kiírnom magamból.
És még így is (úgy gondolom) visszafogott voltam.
Ha nem teszem tuti lerágom a lábamat, vagy felgyújtom a szomszéd kutyatenyészetét.
Nem is rád értettem, hanem a másik 30 gyerekre. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.11. 20:50:56

Nekem tetszik hogy ennyi félén reagálunk a dolgokra. Ha beesik félévente egy vereség akkor elszabadulnak az indulatok :) mintha a világvége jött volna el. Szerintem tök vicces. Néha én is elborulok, de azért nem kötök bele 6 játékosunkba meg az edzőbe mert szökő évente kikapunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2010.09.11. 20:49:41

látom mascherano ott fojtatta ahol abbahagyta 1 meccs 1 sárgalap....
Csak a Barça
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.09.11. 20:48:02

Legyünk büszkék, miénk az 5góllal vb-t nyerő spanyol válogatott. A baj az egyszer volt Budán kutyavásár, azzal/ezzel a támadójátékkal az idén semmire nem megyünk majd.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.11. 20:47:19

Lionel85 írta:Ezt csípem, hogy a meccs utáni dühében mindenki egymásnak esik és mennek az anyázások. :D

A kulturált fórumozásnak halvány nyoma sincs ilyenkor...
Muszáj volt kiírnom magamból.
És még így is (úgy gondolom) visszafogott voltam.
Ha nem teszem tuti lerágom a lábamat, vagy felgyújtom a szomszéd kutyatenyészetét.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2010.09.11. 20:45:08

jó estét. Amikor megláttam az eredményt mintha szellemet láttam volna. Engem a mentő élesztett újra XD a viccet félretéve a hibákból okulni kell :oops:
Csak a Barça
Lezárt