Munkaasztal :)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.30. 17:53:48

Gio: A rotáció jól működik

Frank Rijkaard megkezdte a játékosok rotációját a bajnokságban, a Betis ellen, és a Bajnokok Ligájában is, az Udinese ellen. Van Bronkhorst hiszi, hogy „ a rotáció jól működik, és jót tesz a csapatnak”.

A Betis ellen készülő keretből Ronaldinho és Deco, míg az Udinese ellen készülőből Edmilson és Giuly neve hiányzott. A rotáció bevált, hiszen az utolsó két meccsen mindkétszer 4-1-re nyert Rijkaard csapata. Gio elmondta, hogy szerinte „a rotáció jó eredményeket hoz és olyan játékosok is játéklehetőséghez jutnak, akik máskor csak a kispadról figyelhették a meccset”.

Ebben az idényben sokkal több minőségi játékos áll Rijkaard rendelkezésére, mint tavaly. Van Bommelen és Ezquerron, az új nyári igazolásokon kívül, Edmilson és Larsson is visszatért súlyos térdsérüléseik után. Gio szerint normális, hogy két játékos van egy posztra. Az ő posztján még Sylvinho áll a holland edző rendelkezésére.
Gio, aki az Udinese ellen került vissza a kezdő tizenegybe nem aggódik a kettőjük között kialakul verseny miatt: „Folytatnunk kell a rotációt, így én sem fogok mindig pályára lépni. Ez az edző döntése, amit el kell fogadnunk. Ugyanez történik a jobb oldalon Bellettivel és Oleugerrel is.

Gio egyetértetett a csapat többi tagjával, hogy „ez az idény nagyon hosszú lesz, a sok meccs miatt, amit le kell játszanunk. Minden játékos megérdemli, hogy a kezdő csapatba kerüljön, amit az előző két megnyert meccs mutat. Van Bommel, Ezquerro és Larsson is jó munkát végzett.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.30. 17:23:16

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.28. 19:28:09

Köszi Boogess, fent van! 8)
Boogess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:52:42

2005.09.28. 17:56:51

Txiki: „ Messi már kész arra, hogy egy nagy csapatban játsszon”

A technikai igazgató szerint folytatódik a rotáció

Txiki Beguiristain, a Barça technikai igazgatója nagyon örül, hogy Messi megkapta a spanyol állampolgárságot, így végre nem csak a Bajnokok Ligájában, de a bajnokságban is bizonyíthat.

A csupán 18 éves Lionel Messi tegnap nem akárhogy bizonyította, hogy szükség van rá a katalán sztárcsapatban. Bár gólt nem szerzett, nagyon hasznosan és lendületesen játszott, Ronaldinho azonban 3 góljával tett arról, hogy ne róla szóljon az este.
Az argentin tehetség a meccs előtt kapta meg a spanyol állampolgárságot, így mostmár semmi akadálya, hogy a bajnokságban is megmutassa, miért ragaszkodik hozzá foggal-körömmel a vezetőség, és Frank Rijkaard mester.
„Messi remek ember, karakter, és megérett arra, hogy egy olyan csapatban játsszon, mint az FC Barcelona. Neki teljesen mindegy, hogy melyik csapat ellen játszik: Juventus, vagy Udinese… Bebizonyította, hogy már 18 évesen is nagyon érett és kiváló játékos, aki bármelyik versenykiírásban nagy szerepet játszhat. Ő egy különleges ember.”
Txikit a rotációról is megkérdezte a Mundo Deportivo napilap.
„Ez most egy egészen más szezon. Sokat tanultunk az előzőből, hiszen 4 súlyos sérültünk is volt, akikkel nem számolhattunk. Úgy gondoljuk, több rotációval talán elkerülhetőek a hasonló problémák. Azonkívül rengeteg klasszis játékosunk van, akiknek mind lehetőséget kell kapniuk.”
Bugeszfater 13 - HUNGARIAN F.C. BARCELONA
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.26. 19:50:27

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.25. 19:14:45

Köszi a cikket Eszti, ez most jól jött. :wink:
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.25. 19:12:11

Magabiztosságot nyertek a játékosok


A Barcelonának hatalmas lökést adott a szombat esti győzelme és Larsson, Iniesta, Van Bommel és Maxi is boldog, hogy hozzájárulhattak a győzelemhez.


Minden játékos egyetért abban, hogy ez a győzelem szétoszlatja a feszült helyzetet, ami az Atletico Madrid elleni vereség és a szerdai Valencia elleni döntetlen miatt kialakult. Mindenki elmondta, hogy rossz volt lejönni a pályáról az első félidő után, miután csak döntetlenre állt a meccs és jó teljesítményt nyújtott a csapat a csúszós pályán. Azok a játékosok, akik a rotációnak köszönhetően léptek pályára, mint Larsson, Van Bommel vagy Maxi, duplán elégedettek az eredménnyel.

Az alábbiakban néhány játékos véleményét olvashatjuk:

Carles Puyol: „A kiállítás után kicsit lelassult a meccs, aminek nem szabadott volna megtörténnie. A szünet után újra nyomást gyakoroltunk rájuk. Végig úgy kellett volna játszanunk, mint a meccs elején és a második félidőben.
Keményebben kell majd dolgoznunk. Mindenki tudja, hogy ez a győzelem nagyon fontos volt, mert nem voltak túl jó eredményeink mostanában.
Xavira nagy nyomást gyakoroltak, így segítenünk kellett átjátszani a labdát a középpályán.
Maxi keményen dolgozott. Nem csak a meccsekhez van jó hozzáállása, de az edzésekhez is. Olyan poszton játszik, hogy nem tud mindig bekerülni a kertbe, ezért is kell értékelnünk a hozzáállását.
Olyan sűrűn jönnek egymás után a meccsek, hogy a szervezeted sem bírja, hogy mindig a legjobb formádat hozd, ezért szerintem jó dolog a játékosok rotációja.
A Barcelonán mindig nyomás van, mert mindenki sokat vár tőlünk, főleg most, a nem túl jó eredményeink után.”

Andrés Iniesta: „A második félidőben próbáltuk irányítani a meccset. Tíz emberrel játszottak és nehéz volt áttörni a védelmüket, és helyzeteket kialakítani. Amikor többet birtokoltuk a labdát, ez könnyebben ment.
Egy csapat vagyunk, és mindenki játszani szeretne, de a legfontosabb mindig a győzelem.
Amikor játszol, reméled, hogy jó teljesítményt nyújtasz, és ha hosszabb időt vagy pályán könnyebb jól játszani. Elégedett vagyok a mai teljesítményemmel, de legjobban a győzelemnek örülök.”

Sylvinho: „Nagyon jól éreztem magam ma, mert végre Santi, Van Bommel és én is játéklehetőséghez jutottam. Esélyünk volt játszani, és bebizonyítani, hogy fontosak vagyunk a csapatnak.
A csapat magabiztosságot nyert. A csapat a jó eredményekből nyeri a magabiztosságát, ezért nyerned kell és jól játszanod. A győzelemmel magabiztosságot nyertünk a következő meccsekre. Joaquin semlegesítésén kívül, tudtam, hogy lesz előttem terület és ezt próbáltam annyira kihasználni, amennyire csak lehetett.
Még nem jött el a pillanat, hogy megnyugodjunk. Elégedett vagyok a csapat és a saját teljesítményemmel.”

Mark Van Bommel: „Fontos volt ma nyerni az Atletico Madrid elleni verség, és a Valencia elleni döntetlen után.
A csapat teljesítménye fontosabb a sajátomnál. A gólom előtt Xavitól nagyszerű passzt kaptam, amit a hálóba fejeltem.

Victor Valdes: „Ma sok helyzetünk volt. A Betis jól játszott a szünetig és nehezen tartottuk mag a labdát. A kiállítás után ők játszottak jobban.”

Henrik Larsson: „Jól kezdtük a meccset, de az első félidő utolsó tizenöt percében nem játszottunk túl jól. A második félidőben megint jól játszottunk, mint egy csapat.
Nagyon boldog vagyok, mert egy fontos győzelem volt.
Több szabad helyünk volt, ha Eto’o és én is pálya közepén játszottunk.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.25. 18:09:07

Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2005.09.25. 14:40:25

Messi ismét behívót kapott

José Pekerman argentin szövetségi kapitány ismét meghívta a válogatottba Lionel Messit. A mester továbbra is bízik a fiatal játékosban, annak ellenére, hogy a spanyol bajnokságban útlevélproblémái miatt még mindig nem játszhat. A VB-selejtezőben Peru és Uruguay lesz az albiceleste ellenfele.

Az október 9-én (Buenos Aires), illetve 12-én (Montevideo) megrendezésre kerülő meccsekre Pekerman Messin kívül tizenhárom Spanyolországban légióskodó futballistát hívott meg: Leo Franco, Galletti (Atlético Madrid); Zabaleta (Espanyol); Ayala és Aimar (Valencia); Gabriel Milito és Ponzio (Zaragoza); Diego Placente (Celta Vigo), Riquelme, Sorín és Figueroa (Villarreal); valamint Duscher és Coloccini a Deporból.
Ami a Barcelonát illeti, Messi továbbra is csak a BL-ben szerepelhet, ahol az Udinese lesz a következő ellenfél. Az előző fordulóban a fiatalember hasznosan játszott, és kiharcolt egy tizenegyest, így valószínűleg kedden is játéklehetőséget kap. Egyébként Jorge Messi, a focista édesapja és képviselője reméli, a jövő héten sikerül megoldani az útlevélproblémákat. Két EU-s nemzet állampolgárságát is megkaphatja az ifjabb Messi, a spanyol mellett az olasz útlevélkérelem is napirenden van.
Másik két Barcelona-játékos is szerepel a bő VB keretekben. Mark van Bommel és Giovanni van Bronckhorst is ott van Hollandia színeiben. Mindketten reménykedhetnek abban, hogy a szeptember harmincadikai, végleges keretben is ott lesznek. Marko van Basten "fiai" Csehország és Moldva ellen játszanak majd október 8-án, és 12-én.
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2005.09.25. 14:09:57

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.23. 19:04:59

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.22. 17:04:03

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.20. 18:38:05

Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.09.17. 10:25:11

Köszi Hano!
Sajnos most annyi időm sincs, hogy föltegyem, de délután valahogy megpróbálok erre is összeszedni 5 percet...
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.09.17. 10:05:52

Aki még Messinél is zöldfülűbb

Lionel Messi 7 bajnoki és 2 Bl-mérkőzéssel a háta mögött mi tagadás, nemigen tekinthető tapasztalt játékosnak, még akkor sem, ha 18 éves korára (junior) világbajnoknak és a barcelonai közönség egyik legnagyobb kedvencének mondhatja magát.

De úgy néz ki, rövid időn belül megismerünk valakit, aki rutinban még a kis argentinnal sem veszi fel a versenyt. Tehetségben annál inkább.

Tegnap elkezdődött ugyanis a perui ifjúsági (U17) világbajnokság, ahol ismét egy nem mindennapi játékos képviseli a Barcelonát. A világbajnokság sokak számára valószínűleg egy technikai újítás bevezetése miatt lesz emlékezetes, itt tesztelik ugyanis azt az újítást, amivel egyértelműen meg lehet majd állapítani, átjutott-e a labda teljes terjedelmével a gól- illetve oldalvonalon.

A katalán drukkerek viszont sokkal inkább kíváncsiak lehetnek Giovanni dos Santos produkciójára. A mexikói válogatott szemtelenül fiatal (idén májusban töltötte be 16. életévét, míg a résztvevők többsége ebben az évben volt 17 éves) támadója sokat tehet azért, hogy a közép-amerikai ország válogatottja minden idők legjobb VB-szereplését produkálja ebben a korosztályban.

Dos Santos rögtön az első mérkőzésen munkához látott, szinte egymaga intézte el a dél-amerikai selejtezőkben Kolumbiát és Argentínát is kiejtő uruguayiakat. Ő maga nem lőtt ugyan gólt, de két zseniális passzából alakították ki csatártársai a kettő nullás végeredményt.
A barcelonai utánpótlás-akadémia újabb kitűnő tanulóját sokan Ronaldinhohoz hasonlítják, kinézetben, stílusban és technikásságban egyaránt.

A mexikói válogatott következő két csoportmeccse (hétfőn Ausztrália, csütörtökön Törökország az ellenfél) után már okosabbak leszünk, és talán többet is megtudhatunk az ígéretes tehetségről, de addig is megállapíthatjuk, hogy a katalán utánpótlásnevelés jó úton halad.

Csak nehogy arra a sorsra jusson Giovanni, mint az előző U17 világbajnokság hőse. Egy bizonyos Cesc Fabregas...
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.17. 08:21:27

Deco: Úgy érzem erősebb lett a csapat


A védelem a Werder Bremen ellen nyújtott kiváló teljesítménye után Deco a következőket mondta az újságíróknak: Fejlődünk, mint egy csapat és úgy érzem erősebbek lettünk.

Nem is alakulhatott volna jobban a Barça első meccse a Bajnokok Ligájában. A 2-0-s győzelem után beszélve Frank Rijkaard kihangsúlyozta, hogy a győzelem egyik kulcsa az egész csapat kiváló védekezése volt egy olyan csapat ellen, amely képes óriási nyomást gyakorolni az ellenfél kapuja előtt.

Deco szerint a szerdai meccs bebizonyította, hogy „a Bajnokok Ligájában sok nagyon jó csapat van és néha majd nekünk is kell szenvednünk.”Azonban a portugál középpályás kijelentette, hogy a Barcelona képes rá, hogy a nehezebb pillanatokkal is kezelni tudja meccsei során. „Amikor nyomást gyakorolnak ránk, tudjuk, hogyan kell szenvedni…A csapat megérett erre…Egyre erősebbek és erősebbek leszünk…Csak akkor tudsz fejlődni, ha az egész csapat kész rá.”

Deco helye egy biztos pont a csapatban Frank Rijkaard terveiben: „Megbecsültnek és fontosnak érzem magam, hiszen annak a csapatnak a tagja vagyok, aki tavaly megnyerte a bajnokságot és idén mindent meg akar nyerni.”
A hálóba jutatott labdáiról, ami az ellenfél védelme közvetítésével érnek célt és amiért sokszor ugratják csapattársai a következőket mondta: „Ebben nincs semmi trükk. Ez csak szerencse kérdése.”

A Barcelona következő ellenfele az Athletico Madrid lesz, akik még nem lőttek gólt ebben az idénybe. Ennek ellenére Deco egy veszélyes ellenfelet lát bennük: „Ez még a szezon eleje és a csapatoknak még bele kell rázódni a játékba…Nagyon óvatosnak kell lennünk, mert problémákat okozhatnak nekünk.”

Belletti reakciójáró lecserélései miatt, Deco így vélekedik: „Tudnia kell, hogy ezek a cserék a csapat teljesítményétől függenek. Nyugodtnak kell maradnia.
A két védekező középpályásról, Márquezről és Edmilsonról Deco a következőket mondta: „Boldog lehetünk, hogy ilyen kiváló játékosaink vannak.”

Deco véleményét még a Real Madrid a Bajnokok Ligájában nyújtott gyenge szerepléséről is kikérték: „Nem szeretek a Real Madridról beszélni, mert szerintem a mi feladatunk saját magunkkal törődni.” Azonban a Luxemburgo által alkalmazott igen vitatott taktikát ő is kritizálta: „Én nem edző vagyok, de annyit tudok, hogy a taktika megválasztása a játékosok képességeitől függ. Szerintem a Real Madridnak megvannak az emberei, hogy a legkülönbözőbb taktikákat is alkalmazni tudja, de lehet, hogy egy másik taktika jobb választás lenne. A játékosok hozzáállása szintén sok mindent eldönthet.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.17. 07:33:58

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.12. 22:02:37

Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.10. 21:47:26

Ronaldinho nem szereti az összehasonlításokat. Először Peléhez, most pedig válogatottbeli csapattársához, Robinhohoz hasonlítják. Szerinte mindhárman különbözőek.


Ronaldinho volt az utolsó, aki megjelent a sajtótájékoztatón, de egyben az egyik legjobban várt személy is. Sok mondanivalója volt a Barcelonáról és az állandó összehasonlítgatásokról, amik a sajtóban megjelennek. Először a következő Pelének tartották, majd Maradonához hasonlították, most pedig mindenki a Real Madrid új csillagával, Robinhoval hasonlítja össze. Ezekből az összehasonlítgatásokból elege van a brazil csillagnak: „Soha sem szerettem az összehasonlítgatásokat. Mindannyiunknak megvan a saját stílusa.

Ronaldinho nem látja okát, hogy izgatott legyen a Xavi és Deco közt kialakult nézeteltérés miatt. Azt állítja, hogy az ilyen dolgok bármelyik edzésen megtörténhetnek bármelyik klubnál: „Semmilyen feszültséget nem tapasztaltam. Olyan volt az edzés hangulata, mint bármely másik napon szokott lenni. Csupán egy nem egyezett két játékos véleménye egy adott pillanatban. Ez normális, ilyen gyakran megesik edzéseken.”

Eddig semmilyen változás nem történt a szabályzatban, ami lehetővé tenné Messi vasárnapi pályára lépését. A vezetőség szóvivője, Xavier Cambra, elmondta, hogy jól haladnak az ügy megoldásában és hamarosan pozitív eredmény fog születni. Ronaldinho megjegyezte, hogy az argentin játékos „kicsit kényelmetlenül érzi magát, ahogy azt mindenki várná. Remélem olyan gyorsan megoldódik ez a probléma, amilyen gyorsan csak lehet és újból segítségünkre lehet Messi a pályán”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.10. 21:13:42

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.09. 16:20:00

Köszi Eszti, rakom is fel! 8)
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.09. 16:06:56

Eto’o: Ideje, hogy megmutassuk mit tudunk


A Barcelona vasárnap játssza első hazai bajnoki meccsét a Mallorca ellen. Ez Eto’o számára azt jelenti, hogy előző klubja ellen kell játszania, és úgy érzi ideje megmutatni csapatának, hogy mit tud.

Eto’o számára mindig különleges a Mallorca ellen játszani. Vasárnap régi csapattársai ellen fog játszani, akiket a barátainak tart, de elmondta, hogy amint kimennek a pályára úgy fog rájuk nézni, mint bármely más ellenfélre: „A fociban nincs helye az érzelmeknek. Mindenki tudja, hogy szeretem a Mallorcát, de azért megyek ki a pályára, hogy nyerjek. Meg kell szereznünk a három pontot és meg kell mutatnunk az embereknek, hogy mit tudunk a bajnokságban mutatni.”

Eddig a szezonban azt láttuk, hogy Eto’o egyre kevesebbet játszik középcsatárként és többször megy ki a szélekre. Őt ez a váltás nem zavarja: „Az edző dönti el, hogy milyen poszton játsszunk. Csupán azt kell megtanulnunk, hogy koncentrálhatnánk még jobban. Az Alavés ellen nem voltunk annyira szerencsések, mint az azelőtti meccseken, de nem aggódok a taktika miatt. A Szuper Kupa első fordulójában a Betis ellen szélen játszottam és 3-0-ra nyertünk. Amíg a pályán lehetek, nem érdekel, hogy hol játszom. Csak segíteni szeretnék a társaimnak, védekezni és gólokat rúgni. „

Eto’o hajlamos mindent kimondani, így amikor megkérdeztük tőle, amiről mindenki beszél mostanában, hogy Ronaldinho vagy Robinho jobb játékos, gondolkozás nélkül válaszolt: „Ronaldinho a jobb. Azt mondják Robinho egy nagyszerű játékos, de Ronaldinho kapta meg a FIFA év játékosa címet, ezért még mindig ő a legjobb.

Jövő januárban Egyiptom ad otthont az Afrikai Nemzetek Kupájának és Samuel Eto’o-ra szüksége van a csapatának. Eto’o szerint ilyenkor mutatkozik meg, hogy ki hűséges nemzeti válogatottjához: „Ha rajtam múlna minden meccset lejátszanék itt, a spanyol bajnokságban, és minden három vagy négy napban elrepülnék Egyiptomba lejátszani a meccseket Kamerun színeiben. A döntés a Barcelona és a kameruni válogatott vezetőinek kezében van. Akármit mondanak, én megteszem.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.09.09. 15:18:49

Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.08. 16:53:58

Morminho írta:mien kamu hírek vannak a tribalfootballon :evil: már arról írnak, h vihetik Messit 250ezer euróért, meg a reál is megtudná venni :evil: érdekes lenne..
Hát jah... Én azt az oldalt meg se nézem.. :lol:

Ezt meg megírom, most van 1 kis időm..
http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias ... 0605.shtml
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.09.08. 16:49:02

Morminho írta:mien kamu hírek vannak a tribalfootballon :evil: már arról írnak, h vihetik Messit 250ezer euróért, meg a reál is megtudná venni :evil: érdekes lenne..
Látjátok ez az. Azok ott madridban ezt megírják, s átveszi tőlük az egész világ :? Így működik a dolog, és ez elég szomorú. Akármi van, inkább elfogadják azt amit Madridban írnak, mint amit a katalán lapok.
De a lényeg, hogy játszhasson minél előbb.
Lezárt
cron