Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2010.08.31. 11:31:21

A jó ajánlat alatt azt értik h várják h a sültgalamb a szájukba repüljön. Postán nem fogják ideküldeni nekünk Robinhot ajánlott küldeményként szvsz.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.08.31. 11:27:40

Dotn93 írta: Nem is tudtam, hogy van itt egy helyesírás ellenőrző nyelvtan tanárunk, aki másban a szálkát is, magában a gerendát se...

"Elűszőr es hejesírásodrúl beszílnék!"

Ez [auto_cenzúra] hamár itt tartunk :lol:

Na mind1, nem offolok, csak vicces a dolog, hogy prédikálsz, aztán a sajátodat meg [auto_cenzúra].
Szerinted, tényleg nem direkt írta úgy? :roll:

Hogy ne legyek OFF: Nem lesz több igazolás. :) Bár Maxwell és Ibra eléggé össze vannak kötve. :D De a Milanba, már nem követi. Abidalnak, (már, ha nem lesz belőle végérvényesen középhátvéd) akkor tökéletes cseréje.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2010.08.31. 11:25:22

noname írta:
BarcaSasa írta:Én nemrég olvastam milan honlapján hogy Ibra után, robinhot, akarjál, és vinni akarják tőlünk a Maxwellt is. na azt már ne: :x Őt nehogy eladjuk már, remélem nem ő lesz az amire azt mondták hogy HA nem érkezik jó ajánlat :(
Elűszőr es hejesírásodrúl beszílnék!
-"olvastam milan honlapján"=olvastam a Milan...
-az után szócskát követően nem kell vessző, se a Robinho, illetve akarjál(akarják) szavk után
-4 egymást követő szóból 2 az h akarják-szóhalmozás
-új mondatot nagy betűvel kezdünk
-az "Őt nehogy..."után hiányzik egy felkiáltójel, a "Remélem..."már új mondat kéne legyen

3 sorban szép teljesítmény ennyi hiba. Máskor írj helyesebben!

Hogy ne legyen teljesen OFF: megnyugodhatsz h nem adunk el senkit. Az a jó ajánlat nemtom mit akart jelenteni, de senkit se akarunk eladni. Maxwell kezdő volt az első meccsen, nem véletlenül. Tavaly is igen sokat foglalkoztatott játékos volt, jó formában van. A jó ajánlat gondolom olyasmi lehet h esetleg felajánlanak nekünk valakit(Robinho) nagyon olcsón vagy hasonló. A milan pedig sok mindenkit akar. Fabianot kb 3 éve akarják.

UI: "Én"-nel nem szokás mondatot kezdeni :P :lol: :twisted:
Maxwell 100%, hogy marad, Milannak már ennyi zséje nincs. Robinho pedig egyre neccesebb, hogy jön, reméljük, hogy a háttérben folynak a tárgyalások, de azér az meglepő, hogy a főoldalon nem található cikk róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dotn93 2010.08.31. 11:34:14-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 11:13:05

BarcaSasa írta:Én nemrég olvastam milan honlapján hogy Ibra után, robinhot, akarjál, és vinni akarják tőlünk a Maxwellt is. na azt már ne: :x Őt nehogy eladjuk már, remélem nem ő lesz az amire azt mondták hogy HA nem érkezik jó ajánlat :(
Elűszőr es hejesírásodrúl beszílnék!
-"olvastam milan honlapján"=olvastam a Milan...
-az után szócskát követően nem kell vessző, se a Robinho, illetve akarjál(akarják) szavk után
-4 egymást követő szóból 2 az h akarják-szóhalmozás
-új mondatot nagy betűvel kezdünk
-az "Őt nehogy..."után hiányzik egy felkiáltójel, a "Remélem..."már új mondat kéne legyen

3 sorban szép teljesítmény ennyi hiba. Máskor írj helyesebben!

Hogy ne legyen teljesen OFF: megnyugodhatsz h nem adunk el senkit. Az a jó ajánlat nemtom mit akart jelenteni, de senkit se akarunk eladni. Maxwell kezdő volt az első meccsen, nem véletlenül. Tavaly is igen sokat foglalkoztatott játékos volt, jó formában van. A jó ajánlat gondolom olyasmi lehet h esetleg felajánlanak nekünk valakit(Robinho) nagyon olcsón vagy hasonló. A milan pedig sok mindenkit akar. Fabianot kb 3 éve akarják.

UI: "Én"-nel nem szokás mondatot kezdeni :P :lol: :twisted:
A Fifa egy szégyen
BarcaSasa
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.01.15. 19:47:50

2010.08.31. 10:56:31

Én nemrég olvastam milan honlapján hogy Ibra után, robinhot, akarjál, és vinni akarják tőlünk a Maxwellt is. na azt már ne: :x Őt nehogy eladjuk már, remélem nem ő lesz az amire azt mondták hogy HA nem érkezik jó ajánlat :(
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2010.08.31. 10:49:35

Hát ez remek. Szerencsétlen Robinho pedig kivárt az utolsó pillanatig, mert hozzánk akart jönni, erre a Milan fogja vinni potom pénzért.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 09:37:54

Nem fogunk már igazolni senkit. Ez egyre biztosabb. Ha igazolnánk, valamit megneszeltek volna az újságok.
Sztem max télen veszünk valamit, ha gyengélkedik a támadószekció.
A Fifa egy szégyen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.31. 08:44:03

Cazorla nálam vicc kategória, Matánal pedig Pedro szerintem is jobb, legalább is Del Bosque jobbnak véli/vélte. Azért nem semmi, hogy a kicsi zöldfülü Pedro olyan játékosokat utasított maga mögé, mint Cazorla (ha jól tudom ki sem vitték), David Silva, Mata és Jesus Navas...
"And my heart will leave you never."
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2010.08.31. 08:43:27

Szakacs írta:Ez most komoly hogy nem igazolunk több senkit és hogy a Majland megveszi előttünk rohogve 15 millióért Robinho-t...? Ma van az utolsó nap remélem lesz valami változás mert ez igy szűkös...Mata, Cazorla kicsit tényleg vicces mert 4 meccs után mind a kettőt kiszoritotta Pedro...szóval maradjon balszélre a Suarez-Robinho tengely, vagy középre valami értemes jövetel...nagyon szűk ez igy...Az egyáltalán nem vagyok elégedett az ideji átigazolási politikával az enyhe kifejezés!
ÜDv.
én se. elszalasztottuk özilt, elszalasztjuk robinhot(suarezt),elszórtuk ibrát, caserest, csigát stb...stb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skadi 2010.08.31. 08:44:13-kor.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.31. 06:28:39

Ez most komoly hogy nem igazolunk több senkit és hogy a Majland megveszi előttünk rohogve 15 millióért Robinho-t...? Ma van az utolsó nap remélem lesz valami változás mert ez igy szűkös...Mata, Cazorla kicsit tényleg vicces mert 4 meccs után mind a kettőt kiszoritotta Pedro...szóval maradjon balszélre a Suarez-Robinho tengely, vagy középre valami értemes jövetel...nagyon szűk ez igy...Az egyáltalán nem vagyok elégedett az ideji átigazolási politikával az enyhe kifejezés!
ÜDv.
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.30. 22:54:41

Brian 20 írta:Ne mondja nekem senki, hogy úgy leszünk eredményesek, hogy eladunk két világszínvonalú játékost olcsón, és két két másik remek kiegészítő embert ingyen.

Ez lenne a siker titka? Ilyen szűk kerettel, ilyen igazoláspolitikával nem tudom mit hozhat a jövő!

bajnoki címet nem hiszem
spanyol kupát talán
BL utóbbi időben itt se jönnek ki annyira a különbségek kis és nagy csapatok között
itt a fél spanyol válogatott, ez se a legjobb leterhelt játékosok

Rosell elnök nem jó elnök
Én azért még várnék ezzel! :wink:
A legkisebb keretünk van ez igaz!De:

1 Legjobb keret,a legjobb játékosok nálunk vannak!
2 Legegységesebb keret,szerintem e téren Európa szerte nincs párunk!
3 Még soha nem volt ilyen jól variálható keretünk!Mindeki 2,sőt egyesek akár 3,4 poszton is venethetőek!Ha valaki kiesik,lehet variálni!
4 Tavaly rosszabb kerettel elég jók voltunk!Mert azért Ibra nem illeszkedett annyira,mint most Villa!A többi poszton kb ugyan az,illetve annyi különbésg van,hogy az akkor még "kezdő" játékosok,mára már rutinosabbak,magabizotsabbak,gondolok itt Busira,Pedrora,vagy akár Piquere is!És a tavalyi igéretes generáció is beérni látszik,pl én sokat várok Thiagotól!Villa nagy fogás,újra látni egy küzdős hajtós csatárt a Barcában!Utoljára a régi Eto'o volt ilyen,minden labdát megtámad,nem hagyja élni az ellenfelet!Sajnos ez idővel kiveszett belőle!
5 A fiatalokat nem szabad lebecsülni,könnyen lehet nagyot fognak alkotni
6 Ha kiesik valaki,és jön egy "kevésbé jó" kevésbé tapasztalt játékos,nem baj,elbírja a team,mert akkor is pokolian erősek maradunk!
7 Ha föláll Busi meg Mascherano a középpályán,mögötte Puyol,Pique,Alves,Maxwell,nem tudom ki tud nekünk gólt rúgni!?Döbbenetes erős védelem,ezen formában!
8 Ha Bojan netán berobban,akkor...
9 Messi
10 Messi
11 Messi... :D :D :D
Az hogy itt a fél spanyol válogatott értem miért írtad,dehát ez a Barca,ha nem egy nációból lenne itt ennyi playa,akkor is ugyan úgy behívnánk mindenkit,ez van,ha sok jó játékosod van,akkor azok kellenek a válogatottaknak is!De ez más nagy csapatot is érint,pl a realt is elég erősen!

Sztem a bajnokság meglesz!Nem olyan jó ez a Real!

Kupa attól függ hogy elszórakozzuk e,vagy komolyan vesszük!Alias mennyire fog a B csapat játszani!Mertha nagyjából az A team játszik a fontosabb meccsseken,akkor tuti,ha viszont a nagy meccseken is "csak" a B keret játszik,akkor nem olyan tuti!

Bl meg olyan,hogy nem mindíg a legjobb győz,bármi megeshet!A 4 tuti,a többit meg meglátjuk!Egy kicsit védekezőbb felállással,Mascherani előtt Busi,Ini balon,a többi meg marad,nem hinném,hogy bárkinek is lenne esélye,egyszerűen jobbak vagyunk,mindenkinél jobb játékosaink vannak!

Rosell milyen elnök,majd elválik!

És ne feledjük,hogy 2009-ben mindenki azt mondta,hogy ez a keret gyenge,és hogy a Bilbaoval fogunk versengeni a 6. helyért,hogy Pep-et el akarták sokan küldeni az első forduló után,aztán láthattuk!Várjunk még az ilyen kijelentésekkel,pláne,hogy láthattuk semmi baj nincs a játékunkkal!

Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.08.30. 22:38:44

És az a baj, hogy nemcsak 3 fronton kell helytállni, de még kb az egész csapat tagja valamelyik válogatottnak, ahonnan gyakran fáradtan, sérülten érkeznek vissza a játékosok. Pl a dél-amerikai játékosok, akik igen komoly utat tesznek meg minden válogatott meccs miatt! Kell még valaki előre! Mélyíteni kell a keretet!
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2010.08.30. 22:38:05

Cáceres a Sevillában folytatja kölcsönbe...

http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 12642.html
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.30. 22:28:16

ha jol tudom, 25 fos keret lehet a max, ehhez képest ha belevesszük dos santost, meg thiagot is apakliba, mi vagynuk 22-en... ez legkisebb keret a ligában (jó, mmondjuk a legjobb jatekosok itt vannak)

de tényleg aggasztó hogy ha kiesik 3 kulcsember nem tudjuk igazi minoseggel, meg rutinnal potolni oket...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Brian 20

2010.08.30. 22:15:13

Ne mondja nekem senki, hogy úgy leszünk eredményesek, hogy eladunk két világszínvonalú játékost olcsón, és két két másik remek kiegészítő embert ingyen.

Ez lenne a siker titka? Ilyen szűk kerettel, ilyen igazoláspolitikával nem tudom mit hozhat a jövő!

bajnoki címet nem hiszem
spanyol kupát talán
BL utóbbi időben itt se jönnek ki annyira a különbségek kis és nagy csapatok között
itt a fél spanyol válogatott, ez se a legjobb leterhelt játékosok

Rosell elnök nem jó elnök
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.30. 21:31:11

Akár zárható is a topik, Bartomeu bejelentette, hogy idén már nem lesz több igazolás! (sport.es)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.08.30. 21:30:59

Sanyi megkapná az utasítást Peptől: FINISH 'EM! Az ellenfél 11 játékosa egy darab szemeteszsákban elférne! :D

Luigi, üt az avatarod meg a bannerod! :D Próbálkozz talán inkább itt :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2010.08.30. 21:32:42-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.08.30. 21:29:36

Luigi írta:Rengetegszer végiggondoltam a helyzetet, és végül megtaláltam a megoldást. Kerestem egy olyan, erős felépítéső, mindig gólra törő csatárt, mint Ibrahimovic volt. További szempont volt nálam, hogy viszonylag olcsón, könnyen megszerezhessük. És végül eszembe jutott Torghelle Sanyi. Szerintem egyáltalán nem lenne hüyleség, szerintem elég olcsón odaadnánk nekünk, elég jól járnánk vele.
Állítólag lezárult a keret,uh ne álmodozzatok tovább ilyen megaigazolásokról:D Egyébként én azt sajnálom,hogy Keirrisont még csak ki sem próbáltuk az előidényben,pedig így,h Zlatan ment,akár ő is maradhatott volna kiegészítő embernek,ha mutat valami az edzőmeccseken.Fura,h még egy edzésen sem vehetett részt a Barcánál,hogy egyáltalán kiderüljön,h nálunk hogy érzi magát.Minek kellett őt leigazolni akkor annyi pénzért?Ugyanígy vagyok Caceressel is,hogy a mostani szűk hátvédsorba ő is remek kiegészítő ember lehetett volna,nekem nem tűnt annyira rossznak amikor itt volt.Sőt,bármennyire is nem szeretem Hlebet,azért lehet,hogy őt sem kellett volna ennyire zavarni,ha már ilyen szűk a keret.Mondom ezt úgy,h nagyon is bízom a fiatalokban is.
Luigi
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:48:57

2010.08.30. 21:13:49

Rengetegszer végiggondoltam a helyzetet, és végül megtaláltam a megoldást. Kerestem egy olyan, erős felépítéső, mindig gólra törő csatárt, mint Ibrahimovic volt. További szempont volt nálam, hogy viszonylag olcsón, könnyen megszerezhessük. És végül eszembe jutott Torghelle Sanyi. Szerintem egyáltalán nem lenne hüyleség, szerintem elég olcsón odaadnánk nekünk, elég jól járnánk vele.
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2010.08.30. 21:07:11

Koplárovics Béla(király) :lol: :lol:
Visca del Barca
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 21:06:50

Francokat! A Barcába csak 1 ember kell, Inzaghi! Twisted Evil Twisted Evil
Szerintem meg kellett volna fontolni azt a Boriello ügyet és nem kinevetni. :-k ( :lol: )
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.30. 21:01:14

Francokat! A Barcába csak 1 ember kell, Inzaghi! :twisted: :twisted:
Gondoltam beszállok :D.Úgy is törölve lesz az összes hsz.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 20:55:14

Neem, ő védő és nekünk csatár kell.
Természetesen Köjt kell ide! Very Happy
Nem bírom már sokáig :lol: :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.30. 20:53:55

bali 15 írta:Liverpooli srácot?
Hm Carragher? :wink:
Neem, ő védő és nekünk csatár kell.
Természetesen Köjt kell ide! :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 20:48:37


Te egy brazil csávó mellett akarsz felkelni? Razz

Amúgy én legjobban egy liverpool-i srácot szeretnék a csapatba holnapra
Naná :lol: :lol:

Liverpooli srácot?
Hm Carragher? :wink:
Lezárt