A botrány: Ibrahimovic távozik

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mi a véleményed Ibra távozásáról?

Teljesen rossz döntés, minden szempontból, sajnálom.
151
55%
Ha már megromlott a játékos-edző viszony, menjen, de sokkal többért.
100
36%
24 millió is elég, ez van.
10
4%
Mehetne tőlem akár ingyen is.
15
5%
 
Szavazatok száma: 276
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.29. 11:54:21

Mit akartál mondani? Nem értem a válaszod.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.08.29. 11:50:14

Charlie írta:Pep kitolt vele...francokat, Ibra ügynöke egy paraszt volt Guardiolával és szerintem erre válaszképp a vezetőség elhatározta, hogy köszönik az eddigi 1évet , de akkor mehetnek innen. Azért született 24milliós ár is, mert mindenképp elakarták innen takarítani. Egy ügynök ne engedje meg magának, hogy burkoltan lebarmozzon egy vezetőedzőt, azért mert az idény végefelé keveset játszatta a kis védencét.
C.
Nehogy az ügínök,inkább mi magunkat? :roll: :evil:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.08.29. 11:46:52

Azért annyira nem kell még temetni itt mindent. Tény hogy ennél gázabbul nem is oldhattuk volna meg( max ha még kevesebbért adjuk el Ibrat :D ) de maradt még a csapatban köhm. jó pár világsztár, világbajnok, legjobb játékos stb. szóval ha egységesek tudunk maradni ezzel a kerettel is lehet nyerni dolgokat. én bízok benne. a vezetőségnek meg el kell gondolkodni egy két dolgon, és sajnos Pepnek is.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.29. 11:43:02

Pep kitolt vele...francokat, Ibra ügynöke egy paraszt volt Guardiolával és szerintem erre válaszképp a vezetőség elhatározta, hogy köszönik az eddigi 1évet , de akkor mehetnek innen. Azért született 24milliós ár is, mert mindenképp elakarták innen takarítani. Egy ügynök ne engedje meg magának, hogy burkoltan lebarmozzon egy vezetőedzőt, azért mert az idény végefelé keveset játszatta a kis védencét.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.08.29. 11:43:01

először is idéznék egyet egy korábbi cikk hozzászólásaiból; nevet nem írok:
"Az a helyzet hogy egyre egyértelműbb, hogy a Barca egy hatalmas klub, és Guardiola nem képes felnőni hozzá.Ő az utánpótlásból jött, és kiváló a saját nevelésekkel, de az egyéb (menedzser jellegű) feladatokkal egyszerűen nem boldogul - gondolok itt az igazolások, a keret menedzselése, meccsek közbeni cserék, taktikai változtatások dinamikusan, egyes játékosok posztjai etc...
Sokakat elvakítanak az elmúlt időszak sikerei, amiben szerintem sokkal kisebb szerepe van Guardiolának, mint gondolják.
Újabb és újabb bizonyítékai láthatóak Pep hiányosságainak, és azt kell mondanom, ő lesz /vagy már az/ a Barcelona kerékkötője.
Keresni kéne egy komoly szakembert a csapat élére, ha a Barca regnálni szeretni az európai foci trónján, nem csak felkapaszkodni egy időre.
Hogy a témát is érintsem: a svéd biztos egy beképzelt, önimádó játékos...és? Az edző dolga az, hogy ezt megoldja és kihozza a maximumot.
Pep maga vallotta be, hogy Ibrahimovic munkájára egy rossz szava nem lehet.Tehát amit kér, azt megteszi.Ha mégsem stimmel, az az ő hibája.Nagy sztárokkal tudni kell bánni.Cantonánál nagyképűbb figura nem sok lépett pályára, Ferguson mégis kipréselt mindent a balhés franciából, sőt, még többet is.Ha Guardiola nagy edző lenne, ő is meg tudná csinálni."
(ha olvasod akkor bocs h nem kértem engedélyt előre)

csak azért teszem ezt mert pontosan ezt gondolom én is és itt már vki kiválóan megfogalmazta.
hogy folytassam:
nem azzal van a baj Guardiolával nem jönnek az eredmények, mert az mellette szól eddig teljes mértékben; csak sztem itt a legtöbb embernek az a baja h nagyon sok olyan dolga van ami miatt sok embernek (köztük nekem is) kiveri a biztosítékot!! gondolok itt arra hogy hogyan is intézi a dolgokat...
addig nincs olyan nagy gond amíg a játék és az eredmények rendben vannak -azon kívül h bizonyos szurkolók személyes kedvenceit tünteti el (ill. hogy hogyan is teszi ezt...) és miatt lehetnek egyéni ellenszenvek- , csak sok olyan dolog van ami arra adhat okot következtetni h ez nem lesz jó így sokáig...

ibráról eddig is lehetett tudni (hozzáteszem h itt semmi gond nem volt vele abból amit mi látunk, és ez a fontos!!) h sajátos jelleme van, de ez pepre is elmondható; és egyre inkább úgy tűnik (ahogy már más is írta) h igenis egy kétszínű alak!
persze nem tudni minden részletet, de ezt csak azért mondhatom mert történt már egy s más ami erre adhat okot...
ja és nem mindenki volt elájulva guardiolatól, és nem mindenki istenítette őt...
mondjuk jobban örülnék annak ha nem lenne igazam vele kapcsolatban mint amit már rég óta szajkózok... de ez mind1.
mindenesetre érthetetlen h minek kellett akkor idehozatnia a svédet ha most meg így elküldte. persze nem tudhatta h fognak kijönni, de neki is tudnia kellett h milyen személyiség lehet zlatan. nem beszélve arról h ha nem képes megoldani a személyes ellentéteket, akkor még jó pedagógusnak sem lehet nevezni, amit mindig jó tulajdonságának mondtak; és kiderül h csak úgy tudja megoldani ezeket a problémákat ha eltávolítja az adott személyeket. (etoo, yaya, most ibra) szóval ha ezt nem tudja megoldani edzőként h ha nem kerül vkivel épp a legjobb kapcsolatba a csapatban, hogy akkor félretegye azt a kumma nagy önteltségét és a csapat számára kihozza a legjobbat a játékosból -teljesítményt tekintve- akkor hát egyáltalán nem érdemli a jó edzői "minősítést"!!

az üzlet anyagi részleteivel, meg a vezetőséggel kapcsolatban már szóltam; úgyhogy azt inkább már nem kommentálnám...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára currahee 2010.08.29. 11:51:40-kor.
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.08.29. 11:41:53

Vicc az egész vezetőség! Egy hónap alatt tönkre tudták vágni az egész klubot... oké adjuk el Ibrát ha nemkell, [bár szerintem ez az ő éve lett volna :cry: ] dee ne kölcsön 1évig aztán meg 24M€-ért ez vicc. Rossel&Pep szánalom. Nagyon elvagyok keseredve. Csodálkoznék ha nyernénk valamit is... :cry:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.29. 11:35:27

zozi írta:Pep szándékosan kitolt vele, mert nem szerette. Gusztustalan módon hitegette, majd az utolsó pillanatban eladta. Ez az egész Pep aljas módszere.
miért akart volna vele kitolni? :roll:
hisz neki kellett oly annyira tavaly :roll:
Abi & Tito
barcapoke
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.27. 10:35:35

2010.08.29. 11:31:48

Tegnap kicsit ledöbbentem a hír és persze az ár hallatán, dühös is voltam, ma azért már tisztábban látom a dolgokat :) Remélem Ibrának jó helye lesz Milánóban és megmutatja h miért is ő a világ egyik legjobb csatára, úgy érzem több Milán meccset fogok nézni ebben a szezonban. Sok gólt Zlatan :wink:

Peace! :)
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.08.29. 11:30:31

De azért, 1 év alatt, a világ TOP 3ban lévő csatárjai közül kettőt el kótya-vetyélni... Nagy pazarlás. Alapból, Ibra 44 + Etoo-ba került ( ami ha szűken számolunk kb. 74 milla) Most meg apró pénzért elmegy, 24 millióért. Szóval, nem , hogy 60at nyerünk vele, hanem 62-t vesztünk, ha következetesek vagyunk. Ugyanis kijön ebből a transzferből az 50 millás bukta, plussz az egy éves fizuja, ha Pep úgy veszi, hogy csak púp volt a hátán.. akkor az 62 milliós bukta ! :cry: :shock: Ebből, hogy szedik ki a nyereséget, nem tudom!
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2010.08.29. 11:29:16

socio66 írta:
Ronal.10 írta:Na végre elment... :oops:
:lol:
nekem is kb. ez a véleményem az egész sztoriról,de nem akartam írni,mert nagy kisebbségben lennék most. :)
Hát én is igy vagyok vele. Ha választani kell Pep szidása és Ibra eladása között és azt mondom, hogy inkább távozzon Ibra. Sok ember Pep ellen van most már volt aki elküldte volna. Én nem értettem egyett azokkal akik Ibra előző szezonjáról azt mondták, hogy rossz volt mert szerintem nem volt az. De most eladták mert igy döntöttek. kérhettek volna legalább vagy 35 milliót de hát ez van.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.29. 11:27:47

socio66 írta:
Ronal.10 írta:Na végre elment... :oops:
:lol:
nekem is kb. ez a véleményem az egész sztoriról,de nem akartam írni,mert nagy kisebbségben lennék most. :)
Annyira nem :D

Röviden: Többen 100%-nak veszik hogy jobb idénye lett volna most.
Lehet hogy igaz, végre meg volt az alapozás, kíváncsi lettem volna rá mit tud.

De ha a legjobb meccseit nézzük, egyet kiemelve, mondjuk az Emiratesben, lőtt 2 gyönyörű gólt de mennyit rontott..
Viszont az biztos hogy nem sokan tudnak olyan szögből gólt lőni mint a Rubin ellen pl.

Elkeseredni nem kell, csak az orvosi stábnak oda kell figyelnie Villára mert hányingere lesz attól hogy mennyi gólt fog lőni :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
barcapoke
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.27. 10:35:35

2010.08.29. 11:23:45

bali 15 írta:Na akkor egy kis írás a részemről hogy én hogyan látom a helyzetet:

Én személy szerint nagyon sajnálom hogy Ibrahimovich elmegy. Idén szerintem sikerült volna jobb teljesítményt nyújtania. Lehet jönni azzal hogy nagy az arca meg egy népmuvészeti cserépedény meg ilyesmi. De nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de a Barcelonában eltöltött idő alatt én rendkívül pozitív változást figyeltem meg a viselkedésében. Unom már ezt a "nem illet bele a játékunkba" szöveget is. Valóban lassú meg ilyenek, de a felkészülési meccsek alatt látszott hogy jó éve lehet.
Na de mind1. Így is nagyon jó a keretünk. Villa bekerülhet az eredeti posztjára, középre. Pedro pedig több ehetőséghez juthat a bal oldalon.

Ibrahimovich egy tipikusan olyan csatár akinek előre kell játszani és majd ő megoldja. Leginkább az Arsenalos Thierry Henryra emlékeztet. Neki sem ment annyira ha már játszania is kellett. Ibrának ez azért jobban ment.
De kívánom hogy nyerjék meg végre a Serie A-t 2003 után és suhintson egy mester hármast a Real Madridnak :twisted:

Szerk: Pepet egyenlőre még nem szidnám. Neki is lehetnek rossz döntései, majd kiderül hogy ez is az volt-e. Mivel hála az istennek itt van Villa szerintem jól megleszünk mint már mondta. De valakivel akkor is pótolni kéne. Nálam csak Neymar jöhetne szóba de ő meg most hosszabbított 5 évet. :?

Szívemből szóltál :wink:
Avatar
zozi
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.06.28. 02:28:51

2010.08.29. 11:21:51

Pep szándékosan kitolt vele, mert nem szerette. Gusztustalan módon hitegette, majd az utolsó pillanatban eladta. Ez az egész Pep aljas módszere.
socio66

2010.08.29. 11:20:09

Ronal.10 írta:Na végre elment... :oops:
:lol:
nekem is kb. ez a véleményem az egész sztoriról,de nem akartam írni,mert nagy kisebbségben lennék most. :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.29. 11:20:08

Na akkor egy kis írás a részemről hogy én hogyan látom a helyzetet:

Én személy szerint nagyon sajnálom hogy Ibrahimovich elmegy. Idén szerintem sikerült volna jobb teljesítményt nyújtania. Lehet jönni azzal hogy nagy az arca meg egy népművészeti cserépedény meg ilyesmi. De nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de a Barcelonában eltöltött idő alatt én rendkívül pozitív változást figyeltem meg a viselkedésében. Unom már ezt a "nem illet bele a játékunkba" szöveget is. Valóban lassú meg ilyenek, de a felkészülési meccsek alatt látszott hogy jó éve lehet.
Na de mind1. Így is nagyon jó a keretünk. Villa bekerülhet az eredeti posztjára, középre. Pedro pedig több ehetőséghez juthat a bal oldalon.

Ibrahimovich egy tipikusan olyan csatár akinek előre kell játszani és majd ő megoldja. Leginkább az Arsenalos Thierry Henryra emlékeztet. Neki sem ment annyira ha már játszania is kellett. Ibrának ez azért jobban ment.
De kívánom hogy nyerjék meg végre a Serie A-t 2003 után és suhintson egy mester hármast a Real Madridnak :twisted:

Szerk: Pepet egyenlőre még nem szidnám. Neki is lehetnek rossz döntései, majd kiderül hogy ez is az volt-e. Mivel hála az istennek itt van Villa szerintem jól megleszünk mint már mondta. De valakivel akkor is pótolni kéne. Nálam csak Neymar jöhetne szóba de ő meg most hosszabbított 5 évet. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2010.08.29. 11:22:08-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.29. 11:16:44

Azt hittem,hogy felkelek,és már van valami hír a pótlásáról.
De semmi.
Aggasztó.

Így lehet Iniesta lesz a baloson,így Masche is helyet kaphat a kp-n.

Érdekes szezon lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.08.29. 11:16:40

Initom írta:az én véleményem:

Azt a pepet szidjátok aki 6 kupát nyert a barcával + idén megvédtük a bajnoki címet.
a címek őt igazolják. van itt egypár okostojás aki sokkal jobban tudja a dolgokat mint guardiola.
Csak azt nem tudom akkor miért nem ők a barca edzői? :)
Szakmailag ez egy jó döntés mert ibra egy nagyképű egoista ember.
Nem hiába van az is,hogy csak 2 szer beszélt vele Pep.
Az más dolog,hogy anyagilag bukó,de ha itt maradt volna,ki kéne pengetnünk 12 misit,és v'szeg kb annyit játszana mint tavaly,20 Ł nem kapnánk érte.
És az a sejtésem,hogy ez lesz Mascheranoval is!!
abban igazad van h guardiolát igazolják az eredmények ezzel teljesen egyetértek. csak látni kéne más dolgokat is amik egyre egyértelműbbek...
egyrészt: guardiola is ugyanolyan egoista mint ibrahimovics, mert ha nem lenne az akkor elviselték volna egymást; ja és emellett egy kétszínű sunyi alak is!! (ha ez nem lenne egyértelmű akkor gondolkozz el h mik történtek itt mostanában emeberekkel; de ha így se megy majd később részletezem a topikjában...)
meg ez a végén "ki kéne pengetnünk 12 misit" ez is olyan mint a hivatalos közleményben h " a klub spórolt rajta 60 milliót". ja csak tisztán veszített vele egy Eto'o-t és kb. 22millió €-t.
szóval jó üzlet volt?!?!? ----- az kibszottul!!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.08.29. 11:14:54

Na végre elment... :oops:
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.08.29. 11:14:16

Valami érdekes cikk van az elmundo-n, a job oldalon felül. Valami olyasmi, hogy Pep mondott Ibrának valamit, hogy úgy bánnak vele mint Messivel, vagy pontosan nem értem. Nagyon megköszönném, ha valaki lefordítaná a cikkben lévő, fontosabb dolgokat!Köszi
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.29. 11:10:29

Mivel a Sandro Rossel tema is le van zarva ideirom, engem korábban nagyon idegesitett hogy Rossel mindig a sajtón keresztül valahogy beszólt Laportának, semmivel se volt elégedett...most igazság szerint ő is megérdemelne pár nyilvános kritikát, de remélem lesz a Presidente annyira úriember és nem szól semmit.
Laportát vissza elnöknek :!: Nem akarok előre inni a medve börére, de egy fél nyár alatt megbukott nálam ez az elnökség...pedig a szavazáskor én is melletük voltam :!:
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.29. 11:08:17

az én véleményem:

Azt a pepet szidjátok aki 6 kupát nyert a barcával + idén megvédtük a bajnoki címet.
a címek őt igazolják. van itt egypár okostojás aki sokkal jobban tudja a dolgokat mint guardiola.
Csak azt nem tudom akkor miért nem ők a barca edzői? :)
Szakmailag ez egy jó döntés mert ibra egy nagyképű egoista ember,csak bontaná a csapat egységet.
Nem hiába van az is,hogy csak 2 szer beszélt vele Pep.
Az más dolog,hogy anyagilag bukó,de ha itt maradt volna,ki kéne pengetnünk 12 misit,és v'szeg kb annyit játszana mint tavaly,20 Ł nem kapnánk érte.
És az a sejtésem,hogy ez lesz Mascheranoval is!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2010.08.29. 11:10:48-kor.
Abi & Tito
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.08.29. 11:07:38

Barcaman14 írta:Az az ügylet enyhén szólva is rosszul sült el. :roll: Mármint én is azon az állásponton voltam hogy el kell adni! De ennyiért? :x Ez tényleg nevetséges! Legalább 35-öt kilehetett volna csikarni a Milanból. Ibra akármennyire is menni akart, és mindenki hajlott az igazolásra, de a svéd alapjáraton ér 30-at sztem! Na mindegy, ez van...Tény hogy most nem éppen jó színben tűntünk fel a világ előtt, és úgy látom sokan már mondják hogy a Madridban megy a röhögés! Erről csak annyit: inkább röhögjenek a rossz átigazolásainkon, mint a sikertelen csapatunkon! :wink:
azért azt hadd mondjam el h nem csak a madridban fognak ezen röhögni hanem sokkal több helyen a világon!!
a vezetőség megmutatta milyen amatőr és h mennyire gyenge tárgyalópartner és ezt nehéz lesz kijavítaniuk ezek után. és ezt minden egyes tárgyaló fél tudni fogja.
és sajnos ezzel az ügyletükkel nem csak az a baj h saját magukat leégették hanem a Klub képét amit az elmúlt években sikerült újra fényesnek, tiszteletméltónak bemutatni; azt most "szintekkel" lerombolták!

elég lesz annyi is abból a szempontból h a társadalom, bizonyos emberek megítélése változzon negatív irányba ha látnak egy olyan újságcímet amiből le is szűrik a következtetést h mi is történhetett. elég egy olyanra rápillantani h "a Milan bohócot csinált a Barcaból" mert szinte biztos leszek h ha nem is pont ilyen de lesznek hasonlók a világ vezető sportújságain minden országban. és akit nem érdekel túlzottan a foci csak ennyire rápillant máris negatív megítélést kaphat a Klub.

erről ennyit...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.29. 10:54:39

Az az ügylet enyhén szólva is rosszul sült el. :roll: Mármint én is azon az állásponton voltam hogy el kell adni! De ennyiért? :x Ez tényleg nevetséges! Legalább 35-öt kilehetett volna csikarni a Milanból. Ibra akármennyire is menni akart, és mindenki hajlott az igazolásra, de a svéd alapjáraton ér 30-at sztem! Na mindegy, ez van...Tény hogy most nem éppen jó színben tűntünk fel a világ előtt, és úgy látom sokan már mondják hogy a Madridban megy a röhögés! Erről csak annyit: inkább röhögjenek a rossz átigazolásainkon, mint a sikertelen csapatunkon! :wink:

Márpedig ez a csapat 8 trófeát azért csak nyert. És ezt nagyrészt Pepnek köszönhetik! Úgyhogy szerintem ahelyett hogy mindenki elküldené a fenébe Pep-et, fordítsa azt az energiát a szurkolásra! Mert ebben az idényben is tarolni fogunk! 8)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.08.29. 10:50:53

Ahol egy edzőnek mindenkivel* baja van, akkor nem lehet hogy az edző a hibás és nem a játékosok...? :idea:
Ez lehet tipikusan az az effektus, amikor : Te is hülye, Ő is hülye, mindenki hülye csak én nem!
Az meg a másik, hogy remélem igazolunk még valakit, mert így nem cska a keret karcsú, de a támadósor is. Van (ahogy nem is tudom ki fogalmazta) 2,5 kezdő játékosunk. Mert Messi, Villa oké. De Pedro nem fogja bírni, és nem is tudja lehozni a meccsek 100%át kezdőként, mert szerintem ahhoz ő még nem annyira tapasztalt/tehetséges/mentálisan erős stbstb... (mármint úgy 100%át, hogyha makk egészséges)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.29. 10:49:24

Initom írta: Hülye lenne a milán ha nem venné meg jövőre.
nevetséges...
Olyan gyenge szezonja nem lehet a svédnek, h nem vegye meg a Milan.
Azért kiváncsi vagyok Rosell és Guardiola következő nyilatkozatára.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Lezárt