A botrány: Ibrahimovic távozik

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mi a véleményed Ibra távozásáról?

Teljesen rossz döntés, minden szempontból, sajnálom.
151
55%
Ha már megromlott a játékos-edző viszony, menjen, de sokkal többért.
100
36%
24 millió is elég, ez van.
10
4%
Mehetne tőlem akár ingyen is.
15
5%
 
Szavazatok száma: 276
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:44:20

Mikaos írta:
bence-barca írta:
Mikaos írta: de a matek szerint így is jól járunk. Bár igazán csak az ott dolgozók tudják ezt kikalkulálni, annyi minden pénzzé tehető, és válhat pénzzé.
Hogy is járunk jól vele? :o
Érdekelne... :D
Benne van az Eurobarca cikkben...csak olvasd el :)
Ha meg úgy érzed, hogy ott nincs kifejtve (ami meglehet, mert a cikk írója haragos állapotban írt, és kissé átugrott ezen), akkor te magad járj utána, vagy lapozz vissza itt a fórumon :)
60millió eurót nyerünk így, ami pontosan kimutatható lesz a gazdasági mérlegben. Nemcsak az adás-vételek, hanem a fizetések is beletartoznak ebbe.
Elolvastam és meg is értem, de ez, ahogy a cikk írója mondja, vagyis írja csak egy szánalmas kifogás... mikor hallottál te olyat egy játékos távozásánál, h spóroltunk vele? Sose hozzák szóba, h a fizetése miatt ennyit és ennyit spóroltunk...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.28. 23:43:36

Been írta:Örülök, hogy vannak rajtam kívül még emberek akik ezt így gondolják. Nem kell minden mögött a szervezkedést keresni, meg azt hinni h itt aljas dolgok vannak a háttérben. Nem illett a játékba, eladták. Hiába adott érte a Milan csak 24 milkát, attól még el kellet adni, mert ha itt tartják akkor csak rontotta volna az öltözői hangulatot és csak megint elment volna 12 milka a fizetésére. A milan gondolom okosan figyelmeztette Roselléket, hogy nem lenne jó dolog ha nálatok maradna már Ibra.. Jól tették, ez az üzlet. Ennyi, rosszul jártunk sajnos, hibáztunk, egyszerűen most összegyűltek a rossz dolgok. Nem tudom miért ilyen nehéz ezt EZZEL a pozitív szemmel nézni egyeseknek, és miért kell elküldeni a halál f*sara azt akit eddig jogosan ajnároztunk-továbbra is csak médiai alapon--->mert semmi bizonyíték nincs arra, hogy erről Pep tehet.!!
Alapjában véve szerintem bármikor egyetértenék veled, de most nem igazán. Ha baj volt Ibrával, miért akkor kellett eladni, amikor szorult a hurok? Amikor már csak 3 napig lehet igazolni? A VB-n sem volt ott, a szezon végén akármikor el lehetett volna adni. És ugyebár szóba került az is, hogy a Klub azért mondja, hogy nem eladó, hogy ne csökkenjen az ára. Ennél lejjebb már nehezen lehetett volna "alkudni". Ráadásul ha 3x8 millióért megy, akkor meg végképp zsenik vannak a Milannal, mert ez minimális pénz évente, nem is beszélve a reklámértékről. Ráadásul két ballaszt elmegy, az ő fizetését kapja, akárhogy nézem, ezt majdnem 0 euró befektetéssel csináljál meg.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.08.28. 23:41:45

bence-barca írta:
Mikaos írta: de a matek szerint így is jól járunk. Bár igazán csak az ott dolgozók tudják ezt kikalkulálni, annyi minden pénzzé tehető, és válhat pénzzé.
Hogy is járunk jól vele? :o
Érdekelne... :D
Benne van az Eurobarca cikkben...csak olvasd el :)
Ha meg úgy érzed, hogy ott nincs kifejtve (ami meglehet, mert a cikk írója haragos állapotban írt, és kissé átugrott ezen), akkor te magad járj utána, vagy lapozz vissza itt a fórumon :)
60millió eurót nyerünk így, ami pontosan kimutatható lesz a gazdasági mérlegben. Nemcsak az adás-vételek, hanem a fizetések is beletartoznak ebbe.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:41:44

Egy kis OFF: Az új cikk alatt:
Szóljon hozzá Ön is! (236)
236 hozzászólás!
Ez most akkor rekord? Felkerül majd valahova? :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.08.28. 23:41:34

Aki fent van Facebookon, annak érdemes beleolvasni a hírhez érkező kommentekbe. Most épp 1680 van, szal nyilván nem olvasom el mind, de 1-2őt megnéztem és finoman szólva is hasonló a hangulat ott is, mint itt a magyar szurkolók között, szal kíváncsi leszek a socio-k visszajelzéseire.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.28. 23:41:07

Szerintem Pep észrevette, hogy sehova nem passzol Ibra játéka. Egyik variációba se, visszatértek a világbajnokok látta, hogy nem megy a játék velük és így döntött, nem az a kispadonülő figura Ibra. Némi javulást fel lehetett fedezni a játékán, jött is 1-1 gól, de most is látszódott a Szuperkupán, hogy akkor pörögtünk keményen, amikor Ő nem volt már fent. Ez van, ha el kell adni akkor csak annak tudjuk, aki el is akarja vinni és annyiért amennyit fizet. Kapunk 24milliót jövőre és addig se ül itt és fizetjük a fizetését. Öltözőben gondok lehettek, Puyol is azt nyilatkozta, hogy nem tudja, hogy Ibra mit tudna hozzátenni a Barca játékához. Nem megszokott tőle az ilyen. Veszteség le kell nyelnünk, nem jött be ez a húzás. Gaspart idejében volt(ak) ilyen brutális mellényúlásunk 10ből 9szer. Ez most arra emlékeztet, reméljük innetől fogva észhez kapunk. Annyiban vagyunk szerencsések, hogy nálunk "forradalom" tör ki az igazolás politikánkon, de a játékkal nincs gond, eredmények jönnek. Maradjon is így, ezekután a transzferek után itt is normalizálódni fog a helyzet, remélhetőleg észhez térnek valakik.

Hosszú lett, össze vissza is egy kicsit, késő van.
C.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2010.08.28. 23:42:26-kor.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.28. 23:40:53

szinte minden játékos azt nyilatkozta, h maximálisan megbízik Zlatanban és biztosak voltak benne, h jobb szezonja lesz... a menedzserek az átigazolások után szakítják a nagy pénzeket, ennek ellenére még a menedzser is azt mondta, h Zlatan 99,99%, h marad a Barcában, maga a játékos is motiváltnak tűnt és biztató formát mutatott az előszezonban... és most itt tartunk...

vmi történt, vmi olyan történt, ami nagyon durva változást idézett elő...
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2010.08.28. 23:40:08

a 24 misihez adjátok hozzá azt, hogy nem mi álljuk a fizuját egy évig, vagyis 12 milliót, így összesen 36 milliós bevétel jövő ilyenkorra, az már majdnem 40 millió.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.08.28. 23:36:31

Hát nem tudom meg állni hogy ne írjam le pedig megpróbáltam.. :(

Szóval ez egyszerűen nem igaz hogy el adjuk Ibrát, vagyis kölcsön, de a Milán nem hüje hogy 24 milkáér ne vegye meg.. 24 ér ISTENEM :twisted:
akkor inkább adtuk volna el 40 ér, áhh.Ezek engem nagyon idegesítenek, nem tudom miért... de valahogy kezd elegem lenni ebből az egész vezetői izéből meg a szakmai stábból, ahogy azt már korábban is leírtam..

a többit inkább nem írom le, meg kíméllek titeket a trágár szavaktól.Ja csak annyit hogy itt a lehetőség az ifiknek, hajrá ;).
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.08.28. 23:36:31

S.Agüero írta:Jaj. nehogy már a végén Pep legyen a jófiú és Ő semmi rosszat nem tett. :x
Szerintem ugyanannyira benne van ebben a herce-hurcában Pep keze, mint pl Rosellé vagy Ibráé, sőőőt...

'Jajj nehogy már a végén pep legyen a jó fiú...'
Utána meg: 'Szerintem...'
Neked is csak 'szerintem' van. Úgyhogy ugyanúgy lehet pep jófiú is mint ahogy nem. Az írásod alapjába véve ellentmondó. Erős feltevés, aztán meg szimpla gyanutlanság.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.08.28. 23:35:49

csababarca írta:
Gali írta: Így van, ez a 60 milla sehogy sem jön ki. 4 év volt még hátra a szerződéséből, azaz 48+24=72 millió euró.
Ez csak blabla, próbálják megmagyarázni a bizonyítványt.
Ráadásul, ha tényleg utána számolunk, hogy mennyiért vettük, akkor nemhogy 60-at spóroltunk, hanem majdnem ugyanennyit buktunk.
Kész röhej.

Egy évet a milan fizet neki,ebből a 4ből. Így már kijön.
Miért a másik 3-at kifizeti? A Milan. Ha az 1. évet mi fizetnénk, akkor kijönne, de így nem. 4 év fiztést "spórolunk". Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy kölcsönben van, vagy véglegesen el van adva. A Barca nem fizeti a bérét. Nem jön ki a 60.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.28. 23:35:23

Azért pár ember igazán magába szállhatna... mi lesz, ha idén nem nyerünk semmit? Semmi, az élet megy tovább. Nem tudom honnan ez a fene nagy elvárás. Mutassatok már egy edzőt, aki minden évben nyer... :lol:

És ezt rohadtul nem kell összekeverni az igazolásokkal, mert az teljesen más tészta. Abban nagyon sűrgősen változtatni kell, ezt gondolom ők is látják. Még most kezdte az egészet, a Sir a nyugdíj előtt képes volt 30 millió fontot adni a falábú Berbatov-ért. :D

Az eszem megáll, már az utódban gondolkozunk... ](*,) Az ilyen embereknek úgysem elég semmi, pár hiba után már keresik az utód utódját.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.28. 23:34:42

Az utóbbi 2 év igazolásaiban nyilván Pep keze van benne a legjobban. De ő is tudja már, hogy ezek hibák voltak. Erre jó példa szerintem az idei 3 igazolásunk+az, hogy Özil is jöhetett volna 15 körül(mint Hleb anno), de inkább nemet mondott. Szerintem tavalyhoz képest idén fejlődött ebben a tekintetben.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:33:52

Been írta:továbbra is csak médiai alapon--->mert semmi bizonyíték nincs arra, hogy erről Pep tehet.!!
Ibra lenyilatkozta, hogy rossz viszonya volt vele(már nem először), és az ügy hasonlít az Eto üzletre, ahol később Pep lenyilatkozta, hogy egyszerűen úgy érezte nélküle jobban menne.

Nem azt mondom, hogy Ibra semmi képpen sem lehet hibás, mert nem látjuk át teljesen a hátterét az ügynek, de hogy az Edző keze nagyban benne van azt nem tagadhatjuk...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:33:02

Még annyi hogy ezzel bizonyossá vált hogy Pep személyiségében van valami furcsaság. Nem azt mondom hogy rossz ember. Lehet hogy csak a ballasztot akik nem állnak be a sorba kegyetlenül eltávolítja. Az biztos hogy 2 év alatt már ilyen fiatalon nagy tekintélyt harcolt ki magának. A jövendőbeli játékosok már tudják hogy hogy itt ha nem viselkedsz, lehetsz te bárki, REPÜLSZ. Lehet hogy ez jó dolog, ez csak a jövő dönti el. Remélem az lesz. Azt minden esetre láthattuk hogy Rijkardnál a vége felé az öltözőben való hangulat nem hozott nagy eredményeket. Gondolok itt az Eto jó pár kijelentésére, vagy Edmilson fekete bárányos nyilatkozatára. Szerintem Pepnál a fekete bárányok repülnek. Végül is mekkora húzás volt elküldeni Dinhot és Decot, amikor idejött. NEm hiszem hogy sokan meg merték volna ezt lépni, de ő fiatalon és az elveit követve meglépte és bejött neki. Idén egy Henry és egy Touret jegelt Pedro és Sergit favorizálva és ez is bejött neki. Az tuti, hogy Pep egy újabb egyéniség lett a fociban, és eddig az idő nagyon is őt igazolja. Én sem örülök ilyen megveszünk valakit és egy év múlva eladjuk, de nem mindig jön be az amit az ember elképzel. ÉS a nagy emberek azért nagyok mert ilyeneket meg mernek lépni. Az tuti 100000% hogy ha megjelenne gy életrajzi könyv Pepről, amikben ezeket leírná, tuti sokan elolvasnák. És tuti hogy én is.


Összességében az Ibra ügy botrány, de ha ez a botrány kell a jövő sikereihez akkor csak egy eszköz volt. És egy Barcánál a 99 pontal nyert bajnokság számít első sorban, nem pedig az hogy kin buknak sokat.

Mendieta, Svehchenko, Woodgate, Csiga és még sok játékos sok klubban bukás volt, dehát istenem. A Barca a legnagyobb klubok közé tartozik, akik a legnagyobb pénzekért igazolnak néha, és néha a mellékelt eset is benne van. Nem csak itt. és nem csak most.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.08.28. 23:32:52

De komolyan. Nem hiszem el. Küldöm az egész bagázsnak :http://4.bp.blogspot.com/_ss8vG4tFASk/S ... ankees.jpg
Kép
Avatar
kisignacz
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2005.06.07. 13:30:25
Tartózkodási hely: Mezőberény

2010.08.28. 23:32:19

inkább tartottuk volna meg eto-t és engedtünk volna el idén ingyen, minthogy ennyit bukjunk ibrán....
vagy meg se kellet volna venni , de még inkább nem szabadott volna elengedni mert rövid lesz a kispad..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:31:57

Mikaos írta: de a matek szerint így is jól járunk. Bár igazán csak az ott dolgozók tudják ezt kikalkulálni, annyi minden pénzzé tehető, és válhat pénzzé.
Hogy is járunk jól vele? :o
Érdekelne... :D
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2010.08.28. 23:31:13

Ezzel a lépéssel a klub feltette a koronát az eddigi átigazolási politikánkra.
Hogy miért? Már tegnap is gondolkoztam ezen,hogy hogyan lehetséges,hogy egy eddig visszafogott, reális alapokon nyugvó átigazolási politikával rendelkező klub ilyeneket műveljen.

Először is adott egy edző,Pep Guardiola,aki kisgyermek korától az FC Barcelona focistája,a klub történetének addigi legsikeresebb edzője alatt dolgozott évekig, Cruyff keze alatt lett belőle igazi focista,sztár,klasszis irányító. Mindent megtanult arról a játékról,amit egy látványosan és eredményesen játszó csapatnak játszania kell.

Másodszor adott egy klub,ahol 2 sikeres,látványos év után kudarcok sorozata,formahanyatlások sorozata következett be és következett 2 sikertelen,trófea nélküli év.

2008 nyarán a klub edzője az egykori klasszis,kedvenc, Pep Guardiola lett.
Pep edzői karrierje egy éves volt akkor csupán. Ezt az egy évet is egy tartalékcsapatnál töltötte el,a negyedosztályban (sikeresen),fiatal,kiforratlan,de tehetséges tinik között. Majd következett 2008 és minimális edzői tapasztalattal megkapta a világ egyik,ha nem a legerősebb keretét. Az elvárás egy minél jobb szezon és látványosabb játék volt.

Pep kijelentette azt,amit akkor a szurkolók nagy része követelt és a szakértők nagy része helyesnek talált, elküldte a klubtól Ronaldinho-t és Decot az akkorra kényelmessé, lustává váló két sztárt,akik a formahanyatlásuk legfőbb letéteményesei voltak azzal,hogy a munkánál a szórakozás telőbbre helyezték.
Ennél a pontnál Pep elkövette az első elhamarkodott döntését,mivel az első nyilatkozatában 3 nevet nevezett meg,az előző két játékoson kívül elküldte volna a klub legjobb csatárát,akinél a formahanyatlás nem történt meg,csupán az előző két szezonban két komolyabb sérülést is elszenvedett,ami miatt több hónapot kellett kihagynia. Pep nyilatkozata,amit véleményem szerint elhamarkodottan tett meg, alapjában véve megrontotta a kapcsolatot edző és játékos között.

Azonban ekkor bekövetkezett amit szinte senki sem várt,mi szurkolók,legfeljebb csak álmodhattunk róla: triplázott a Barca,kiváló,látványos ,eredményes támadójátékkal. Történelmi tett egy újdonsült,tapasztalatlan edzőtől. Pep érdemeit nem lehet tőle elvitatni,de itt azért szeretnék megjegyezni valamit. Az a szezon olyan szezon volt,ahol a kulcsjátékosainkat nem hátráltatták nemzetközi kupák(Afrika kupa),sérülések. Továbbá olyan keret marad Guardiola kezében,amely tele volt olyan játékosokkal,akik nem nyertek addig se (spanyol) Bajnokságot,se BL-t,se spanyol kupát(Touré,Alves,Pique,Henry),vagy saját nevelésű,elszánt játékosok(Puyol,xavi,Iniesta,Messi),valamint egy bizonyítási vágytól égő Samuel Eto'o. Tehát motiválni aligha kellett túlzottan ezt a csapatot,amelyik ráadásul vissza akart vágni az előző szezon beli megszégyenítő vereségért,amit a Madridtól elszenvedett.
Pep érdemeit abban látom,hogy azt a taktikát,amit a Barcelona képvisel,azt a játékstílust teljes egészében a csapat sajátjává tette,minden egyes játékosba beleültette a Barca-DNS-t. Azt viszont nem érdemes elfelejteni,hogy erre a Rijkaard által hátrahagyott gerinc 100%-ig befogadóképes volt,Pepnek csak 1-2 kiegészítő embert kellett igazolni (utólag láthatjuk az sem sikerült neki).

Szóval egy történelmi szezon zárult le és következett a nyár. Pep makacs edző,nem akarta a csapatban látni a klub iránt 100%-ig elkötelezett Samuel Eto'o-t. Eto'o szerette a Barcelonát,de mint említette is a Mallorca maradt az otthona. Erre páran akadozni kezdtek (lehet Pep is),de kérdem én miért ? Melyik játékos ne szeretné azt a klubot,ahonnan profi karrierje indult? Ez olyan,mintha most Raúlt szidná valaki,hogy nem a Schalke az álmai klubja,hanem a reál marad az otthona. Szóval Eto'o bizonyított,de Pepnek nem kellett.

Viszont igazolni Spanyolországban sem az edző igazol,hanem az elnök. De kérdem én,hogy melyik elnök ne teljesítené egy triplázó edző óhaját?
Laporta Pep minden kérését igyekezett teljesíteni, eurómilliókat dobált ki nevenincs játékosokért(Keirrison) és elküldte a klub egyik valaha volt legeredményesebb csatárát is és igazolt helyette dupla annyi pénzért egy másik klasszist,mert az edző így kívánta. Azóta is ez a helyzet. A vezetőség nem kíméli sem saját magát,sem a pénztárcát,sem a játékosokat,csakhogy Pepnek megfeleljen minden, kiszolgálják szinte maximálisan. Laporta is így tett,Rossel is ezt az utat követi.

Viszont Pep a Barcán kívül még nem dolgozott profi klubnál,csak a Barca B-nél. Egy negyedosztályú csapatot nem lehet összehasonlítani egy BL-esélyes gárdával. Pep pedig olyan,mint egy milliomos gyerek. Hol ez kell,hol az kell.,ha az egyik játékot megunja,vagy mégsem tetszik neki,akkor eldobja.Ráadásul,ha összeveszik az egyik alkalmazottjával,akkor bedurcázik és kirúgja. 39 éves! Szinte még beállhatna ő is játszani! Ha belegondolunk,hogy a Milánnál Pippo 37...
Szóval nem tud profi edző módjára gondolkodni. Amelyik játékossal problémája akad, egyből küldi a sunyiba,nem ül le vele beszélgetni,legfeljebb a saját nevelésű játékosaival ( haverjaival) és a fiatalokkal(tanítványaival), az igazolt játékosokkal( ismerősöket) csak néha beszél ezek szerint. Csak az ebben a hatalmas probléma,hogy amíg Pep bácsi a munkáját családként kezeli, nem fog tudni profi edző módjára gondolkozni, a vezetőség pedig nem mer neki ellentmondani,legyen akármilyen felháborító vagy vitatható a kérése,mert mindent elért,amit lehetett egy szezonban. Ez a nagy büdös helyzet. Csakhát mint tudjuk a múltból nem lehet sokáig megélni...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szkeptikus06 2010.08.28. 23:33:50-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.28. 23:30:07

Jaj. nehogy már a végén Pep legyen a jófiú és Ő semmi rosszat nem tett. :x
Szerintem ugyanannyira benne van ebben a herce-hurcában Pep keze, mint pl Rosellé vagy Ibráé, sőőőt...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:29:59

Rosell-nek üzenném: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
(meg még mást is,de azért lehet bann járna :oops: :lol: )
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2010.08.28. 23:29:31

Ez sokkolt.
Úgy érzem, szégyent hoztak az FC Barcelona névre, méltatlanul megszégyenítették Ibrát, és szégyent hoztak a szurkolókra is. Én személyes szégyennek érzem.

Gallianit meg azonnal el kell csábítani alelnöknek, aki ilyen üzletet tud kialkudni...

Egyébként az is érdekes, h eddig mindig Txiki, azaz a technikai igazgató tárgyalt az igazolások ügyében, most meg érdekes módon nem a helyére kinevezett Zubizarreta, hanem Rosell, illetve Bartomeu.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.08.28. 23:26:54

Mikaos írta:Én nem érzem ezt botránynak, a fehéreknél például ez teljesen természetes évi program.
Pep nagyot kockáztatott tavaly Ibra leigazolásával, és akár...be is jöhetett volna a dolog, de végül nem tudott teljesen beilleszkedni a svéd. Van ilyen.

Hogy csak 24ért adjuk el Ibrát, ez sajnos a vezetőség hibája...
A 40millió jobban esett volna a "szívnek", de a matek szerint így is jól járunk. Bár igazán csak az ott dolgozók tudják ezt kikalkulálni, annyi minden pénzzé tehető, és válhat pénzzé.

Örülök, hogy vannak rajtam kívül még emberek akik ezt így gondolják. Nem kell minden mögött a szervezkedést keresni, meg azt hinni h itt aljas dolgok vannak a háttérben. Nem illett a játékba, eladták. Hiába adott érte a Milan csak 24 milkát, attól még el kellet adni, mert ha itt tartják akkor csak rontotta volna az öltözői hangulatot és csak megint elment volna 12 milka a fizetésére. A milan gondolom okosan figyelmeztette Roselléket, hogy nem lenne jó dolog ha nálatok maradna már Ibra.. Jól tették, ez az üzlet. Ennyi, rosszul jártunk sajnos, hibáztunk, egyszerűen most összegyűltek a rossz dolgok. Nem tudom miért ilyen nehéz ezt EZZEL a pozitív szemmel nézni egyeseknek, és miért kell elküldeni a halál f*sara azt akit eddig jogosan ajnároztunk-továbbra is csak médiai alapon--->mert semmi bizonyíték nincs arra, hogy erről Pep tehet.!!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.28. 23:23:21

Gali írta: Így van, ez a 60 milla sehogy sem jön ki. 4 év volt még hátra a szerződéséből, azaz 48+24=72 millió euró.
Ez csak blabla, próbálják megmagyarázni a bizonyítványt.
Ráadásul, ha tényleg utána számolunk, hogy mennyiért vettük, akkor nemhogy 60-at spóroltunk, hanem majdnem ugyanennyit buktunk.
Kész röhej.

Egy évet a milan fizet neki,ebből a 4ből. Így már kijön.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.08.28. 23:23:07

Tegnap(vagy tegnap előtt) még 40 milliókról beszéltek, mára meg RETKES 24MILLIÓ??????Ahogy a cikkben is olvasható Csiga 25milla, Ibra 24? :shock: :shock: Nem értem azt a 60millió megspórolását, semmi esély nincs arra, hogy visszajöjjön, ez csak látszatra szép->60millió<-közben meg semmi...És még a sulikezdés a kiábrándító... :( :(
Lezárt