Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.08.27. 10:13:34

Ha Ibra megy, akkor kell mindenképpen egy csatár! A Pedro-Villa-Messi jól hangzik, és cserének ott van a viszonylag rutinos Bojan, de Jeffren még nem sok mindent tett le az asztalra. Azért 2 ilyen csatárcserével kockázatos. Azt meg nem szeretném, ha pl Dani játszana jobbszélsőt, mert az nem az igazi.
Masc-nak örülök, kellett középre valaki. Viszont, ha előre nem érkezik már senki, és Ibra megy, akkor Ini sokat fog balszélsőt játszani, és ebben az esetben Busi és Mascerano sokat lesz egyszerre a pályán!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.27. 10:11:56

Charlie írta:Körvonalazódni látszanak a dolgok. Masche érkezik, Ibra távozik. Vajon fog-e érkezni még 1 támadó? Szerintetek? Baloldalra esetleg középre.
C.
Sztem nincs rá idő...hacsak sunyiban eddig nem csináltak vmit Rosellék, akkor nem hinném. De tudnám díjazni ha kiderülne hogy nem csak Masche miatt jártunk Liverpoolba hanem Torresért is :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.27. 10:10:52

Egyébként csak h tisztázzuk: nem vok képben h most akkor Hleb itt van még ugye?
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.27. 10:03:43

Körvonalazódni látszanak a dolgok. Masche érkezik, Ibra távozik. Vajon fog-e érkezni még 1 támadó? Szerintetek? Baloldalra esetleg középre.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
blaugrana!?
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26. 22:15:29
Tartózkodási hely: egy messi messi galaxisba :P

2010.08.27. 09:57:34

Rosszabb hírekre nem is ébredhettem volna! Valószínű hogy Mascherano jön, Ibra megy Crying or Very sad
Sosem problémáztam, Yaya elment, hát elment, van ilyen, de hogy idejöjjön a helyére ugyanannyi (vagy akár csak megközelítőleg) pénzért egy fele annyi játékintelligenciával rendelkező játékos, azért mégiscsak nevetséges. Játéklehetőséget meg kíváncsi vagyok hol fog kapni! Remélem kacsa Rolling Eyes Jobban kiakasztott mint Ibra távozása. Mert ugye jobb lett volna ha megtartjuk Eto'ot és idén távozott volna teljesen ingyen, nem tudom, Pep ezt hogy gondolta (talán csak úgy idehozott valakit amíg nem tudjuk megszerezni Villát). Ha tényleg elmegy, szvsz úgy járnánk a legjobban, ha bepróbálkoznánk vagy Torresnél (annak ellenére is hogy nem eladó) , ha már egyszer Rosell kedvence (meg persze mert rajta, Villán és Eto'on kívül jelenleg senkit sem tudnék elképzelni a Barcába), vagy ha nem sikerülne elhozni, fölhívni az Atléticből rendszeresen Sorianot, esetleg Nolitot. Zubizarreta és Pep pedig olyan rossz páros, hogy az már-már kegyetlen Evil or Very Mad , feltéve persze ha nem Rosell intézte az igazolásokat, ha rajta múlt volna, Özil Barca játékos lenne Rolling Eyes
touré eladása valószínüleg pep legnagyobb hibája lesz az itt tartozkodása allat(reméljük sokáig :D) én azt nme értem mit látsz ibrában , nem illik a játékunkba öntelt undorító egy "ember" érte az volt a kár hogy eto'o t bev onták az üzletbe ugyan is samu sokkal jobban beleillik a játékunkba és emberileg is sokkkal jobb ennyél a csotánynál , a probléma ott volt hogy pep nem akart bajlodni vele és ez az ő "lusta"ságának köszönhető.....
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 09:47:48

fcb4ever írta:
Rosszabb hírekre nem is ébredhettem volna! Valószínű hogy Mascherano jön, Ibra megy :cry:
Sosem problémáztam, Yaya elment, hát elment, van ilyen, de hogy idejöjjön a helyére ugyanannyi (vagy akár csak megközelítőleg) pénzért egy fele annyi játékintelligenciával rendelkező játékos, azért mégiscsak nevetséges. Játéklehetőséget meg kíváncsi vagyok hol fog kapni! Remélem kacsa :roll: Jobban kiakasztott mint Ibra távozása. Mert ugye jobb lett volna ha megtartjuk Eto'ot és idén távozott volna teljesen ingyen, nem tudom, Pep ezt hogy gondolta (talán csak úgy idehozott valakit amíg nem tudjuk megszerezni Villát). Ha tényleg elmegy, szvsz úgy járnánk a legjobban, ha bepróbálkoznánk vagy Torresnél (annak ellenére is hogy nem eladó) , ha már egyszer Rosell kedvence (meg persze mert rajta, Villán és Eto'on kívül jelenleg senkit sem tudnék elképzelni a Barcába), vagy ha nem sikerülne elhozni, fölhívni az Atléticből rendszeresen Sorianot, esetleg Nolitot. Zubizarreta és Pep pedig olyan rossz páros, hogy az már-már kegyetlen :evil: , feltéve persze ha nem Rosell intézte az igazolásokat, ha rajta múlt volna, Özil Barca játékos lenne :roll:
Érdekel h ha most utánanéznék, találnék-e olyan hszt, amikor visszasírod Davidsot, aki pont ugyanolyan játékos volt mint Mascherano... :roll:
Mascherano azt játszotta Angliában, amit ott elvártak tőle, a válogatottban pedig azt, amire ott volt szükség. Egyáltalán nem egy buta játékos, sőt! Toure is nálunk egész mást kellett játsszon, mint a Monacoban.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2010.08.27. 09:47:27

Emberek, Torué mennyiért távozott? 30 millióért. Mennyiért jön Magi Masch (ez a beceneve angliában)? 22-ért? Egyrészt kerestünk rajta 8-at, másrészt 1 évvel fiatalabb, harmadrészt, a világ legjobb 5 védekező középpályása közt ott van! Egyáltalán nem fog vele rosszul járni a csapat. A pool meg szétesőben, egy utsó pillanatos Torres ajánlat tényleg nem lenne hülyeség. Ibra pedig....ha tényleg ennyit ad a Milan, akkor legalább nem bukik rajta óriásit a csapat. Bár őt tényleg kérdés, hogy megéri-e eladni (amúgy honnan van ennyi pénze a zsugori milannak?)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 09:44:49

22 milla, ami sztem felmegy majd 25ig teljesen reális ár Mascheranoért.
Örülök h ismét van egy pitbull a csapatban. Lehet h néhányszor kiállíttatja magát, de ne felejtsük el h az argentin válogatottban egész másképp játszott mint Angliában. Sztem könyen fog alkalmazkodni.
Ezzel a kp sztem le van zárva.
Van 2 vkp.
2 remek kreatív kp.
1 védekezőbb kp. Lehet h sokan leugatják Keitát, de taktikailag fontos, főleg erősebb scapatok ellen.
2. kreatív fiatal kp.
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.08.27. 09:41:25

Rosszabb hírekre nem is ébredhettem volna! Valószínű hogy Mascherano jön, Ibra megy :cry:
Sosem problémáztam, Yaya elment, hát elment, van ilyen, de hogy idejöjjön a helyére ugyanannyi (vagy akár csak megközelítőleg) pénzért egy fele annyi játékintelligenciával rendelkező játékos, azért mégiscsak nevetséges. Játéklehetőséget meg kíváncsi vagyok hol fog kapni! Remélem kacsa :roll: Jobban kiakasztott mint Ibra távozása. Mert ugye jobb lett volna ha megtartjuk Eto'ot és idén távozott volna teljesen ingyen, nem tudom, Pep ezt hogy gondolta (talán csak úgy idehozott valakit amíg nem tudjuk megszerezni Villát). Ha tényleg elmegy, szvsz úgy járnánk a legjobban, ha bepróbálkoznánk vagy Torresnél (annak ellenére is hogy nem eladó) , ha már egyszer Rosell kedvence (meg persze mert rajta, Villán és Eto'on kívül jelenleg senkit sem tudnék elképzelni a Barcába), vagy ha nem sikerülne elhozni, fölhívni az Atléticből rendszeresen Sorianot, esetleg Nolitot. Zubizarreta és Pep pedig olyan rossz páros, hogy az már-már kegyetlen :evil: , feltéve persze ha nem Rosell intézte az igazolásokat, ha rajta múlt volna, Özil Barca játékos lenne :roll:
Més que un club.
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2010.08.27. 09:37:00

Az a gond, h lassan már Luis Enrique-nek is szűk lesz a kerete, nemhogy Pepnek...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 09:28:58

http://www.acmilan.hu/modules.php?name= ... e&sid=5056

Itt magyarul lehet követni a dolgokat :)
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2010.08.27. 09:22:15

MessiFan írta:Nekem ennyi elég is volt ebből az Ibra ügyből. El fog menni de nem fog érdekelni hogy Pep mekkora egy tudjátokmi és hogy hány csatárunk és középpályásunk lesz az évben. Nem érdekel.
Az a fontos hogy jól játsszon a csapat mind1 hogy ki a középcsatár és van-e mindenkinek cseréje. Felőlem elpocsékolhat a klub milliókat mert ez nekem miért fájna?
Hajrá.
Így van nem a mi pénztárcánk bánja :D Nálam is az a lényeg hogy élvezzem mikor játszanak és hogy nyerjenek :D
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 09:18:30

Elnézve a Thiago gyerek eddigi ténykedéseit nagyon nem bánom hogy nem szórtunk ki egy volt játékosunkra 50 millát. Ha belegondolok abba hogy tavaly egy Keita volt az első csere és teljesen láthatatlan volt a pályán, ahhoz képest a kis srácot gyakran kevertem Iniestával, mert sok olyan momentuma volt. A kölcsönadandókat remélem eladjuk, de hogy Ibrát mi a bánatos lófenének kell eladni? Az hogy megy az még ok, de ki lesz helyette? Senki? Olyan jó csatár a piacon nem nagyon van mint Ibra, de főleg nem 40 milláért. És ha teszem azt azt írták hogy az átigazolásokra fordítható összegünk 50 milla, abból vettünk egy Adrianot....

Remélem nem lesz nagy jövés menés, maradjon mindenki ott ahol van.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.27. 09:16:34

Nekem ennyi elég is volt ebből az Ibra ügyből. El fog menni de nem fog érdekelni hogy Pep mekkora egy tudjátokmi és hogy hány csatárunk és középpályásunk lesz az évben. Nem érdekel.
Az a fontos hogy jól játsszon a csapat mind1 hogy ki a középcsatár és van-e mindenkinek cseréje. Felőlem elpocsékolhat a klub milliókat mert ez nekem miért fájna?
Hajrá.
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2010.08.27. 09:12:29

noname írta:Itt a hivatalos oldalról a cikk
Eszerint már csak a szerződés aláírása és az orvosi maradt. Mascheranoval alighanem már korábban megvolt az egyesség, hiszen régóta szóba került. A hétvégén érkezik Barcelonába.
Nagyon úgy néz ki h biztosan leigazoljuk, aminek nagyon örülök!
Vele és Ibra maradásával(esetleg Pato érkezésével) már elégedett leszek az idei igazolásokkal!
Kellett is ide Mascherano,ha már Yayat így elpasszolták. :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 09:08:10

noname írta:Vele és Ibra maradásával(esetleg Pato érkezésével) már elégedett leszek az idei igazolásokkal!
Ezzel én is így vagyok. Bár ha Ibra menni akar, akkor már menjen. Ne bontsa a csapategységet. Egyébként ha megy, előfordulhat, hogy Pep fölhívja az Athletic-ből Jonathan Sorianot (bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 09:04:20

Itt a hivatalos oldalról a cikk
Eszerint már csak a szerződés aláírása és az orvosi maradt. Mascheranoval alighanem már korábban megvolt az egyesség, hiszen régóta szóba került. A hétvégén érkezik Barcelonába.
Nagyon úgy néz ki h biztosan leigazoljuk, aminek nagyon örülök!
Vele és Ibra maradásával(esetleg Pato érkezésével) már elégedett leszek az idei igazolásokkal!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.27. 09:03:12

Ez jó hír! Viszont Ibra....hát komolyan mondom, nem tudom h miért kell neki menni :( én nagyon sajnálom ha így lesz...

De ha jobban belegondolunk...a távozásával 5 csatárunk marad: Messi, Villa, Pedro, Bojan, Jeffren. Ebből nálam Jeffren nem Barca-szint. Ezt most a Milan ellen is megmutatta. Viszont tavaly...Messi, Ibra, Pedro, Bojan, Jeffren, Henry. Jeffren ugye maradt, Henry tavaly tavasszal szinte nem is játszott...amikor igen, akkor is minek...ősszel pedig még Pedro nem volt olyan jó, mint most. Tehát Henry tavalyi játékperceit ha elosztanánk Bojan és Jeffren között...Lényegében maradna a tavalyi csatársor csak Ibra helyett Villa van.

Ettől függetlenül így már egyáltalán nem vagyunk olyan bombaerősek elöl...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2010.08.27. 09:03:06

bence-barca írta:Most nem tudom, hogy ezt jó vagy rossz hírnek vegyem. Előfordulhat, ha jön akkor már több erősítés nem lessz én Ini lesz a bal támadó poszton.
Ez alapvetően nem is rossz, de ha ő kidől akkor végünk...
MARADJ, IBRA!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messidona10 2010.08.27. 09:03:24-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 09:00:16

bence-barca írta:
Barca_10 írta:
Ha jól veszem ki akkor azt jelenti,hogy a Liverpoolal megvan az egyezség,és már csak a játékossal kell megyezni :?: :roll:
Igen és már a mi hivatalos oldalunkon is megjelent ez a cikk :)
Most nem tudom, hogy ezt jó vagy rossz hírnek vegyem. Előfordulhat, ha jön akkor már több erősítés nem lessz én Ini lesz a bal támadó poszton.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.08.27. 08:59:38

Nem gondoltam volna hogy ennyire rosszul fog alakulni a játékos keret, Pep eddig sem igazolt valami 'hű de fas.zán" de ez már tulzás. Nem Barca felfogás ez hogy megveszünk egy játékost "rekord" pénzért és egy év mulva továbbadjuk csakmert nemhozta azt a szintet mint Messi az !1.! évében...
Egyébként hallottatok valami olyasmit hogy igazolunk másik csatárt Ibra helyére vagy csak álmodoztok? :)
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 08:56:31

Barca_10 írta:
Ha jól veszem ki akkor azt jelenti,hogy a Liverpoolal megvan az egyezség,és már csak a játékossal kell megyezni :?: :roll:
Igen és már a mi hivatalos oldalunkon is megjelent ez a cikk :)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.27. 08:52:48


Ha jól veszem ki akkor azt jelenti,hogy a Liverpoolal megvan az egyezség,és már csak a játékossal kell megyezni :?: :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 08:52:35

:o :shock: ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!?!?!?!?
Ezek szerint most jön?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 08:42:28

Lezárt