Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 08:39:38

Quaresma77 írta:Már szinte kész tényként lehet venni h Ibra a Milan Játékosa (sajnos :( :evil: ) így meg lehetne azt is próbálna , h Ibra + 10 M € és akk Pato . Vagy egy az egyben elcserléni . Sok péénz kidobás volt az utóbbi időben , szóval ebbe lehet belemennének . :wink:
Pato messze nem ér annyit, mint Ibra... Jó játékos, de még nincs kiforrva. Abba meg bele sem merek gondolni, hogy még mi fizetünk még nekik ezenfelül 10 milkát. Ezt komolyan gondoltad? Szted Pato megér ennyit? 30 millánál többet nem adnék érte...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 08:37:48

andris871120 írta: De szerintem marad. Mindenki lenyilatkozza hogy az ujságok eltülozták a dolgokat és ők nagyon jóba vannak Peppel és mehet a szezon.
Hol olvastad ezeket és mikor? Tudsz adni egy forrást? Csak h visszatérjen belém a remény ami már kezd elszállni, h Ibra itt maradhat. :)
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2010.08.27. 08:34:00

Óriási lenne Aguero. Kár hogy őt meg sem emlitették a nyáron mint kiszemeltet. Messi szólhatna pár szót az érdekében. Ha Torrest vagy Aguerot vagy velük egy szintü játékost meg tudnánk most gyorsan szerezni akkor Ibra mehet 45ért és kész. De szerintem marad. Mindenki lenyilatkozza hogy az ujságok eltülozták a dolgokat és ők nagyon jóba vannak Peppel és mehet a szezon.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.27. 08:33:55

Quaresma77 írta:Már szinte kész tényként lehet venni h Ibra a Milan Játékosa (sajnos :( :evil: ) így meg lehetne azt is próbálna , h Ibra + 10 M € és akk Pato . Vagy egy az egyben elcserléni . Sok péénz kidobás volt az utóbbi időben , szóval ebbe lehet belemennének . :wink:
Áhh nem hiszem hogy a Milan ideadna a brazil-t, de ha mégis (bár erről nem volt szó), akkor nem sírnék miatta :D
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.08.27. 08:32:50

Már szinte kész tényként lehet venni h Ibra a Milan Játékosa (sajnos :( :evil: ) így meg lehetne azt is próbálna , h Ibra + 10 M € és akk Pato . Vagy egy az egyben elcserléni . Sok péénz kidobás volt az utóbbi időben , szóval ebbe lehet belemennének . :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 08:26:46

Subinho írta:Forlan nagyon jó, lehetne amolyan Larsson utód, ha bírja a padozást!!
Ha meg Robinho-t ennyire nem szeretitek, akkor B megoldásként el bírnám viselni Agüero-t!!! Spanyolországban játszik évek óta és jó teljesítményt nyújt!!! ...de nem hinném, hogy meg lehetne venni...
Vele is kb. az a helyzet, mint Torressal. Egyébként azt is el tudnám képzelni, ha nem jönne senki. Van 5 csatárunk, rajtuk kívül ott van még: Iniesta, Maxwell, Adriano, Dani Alves és Thiago akik tudnak csatárt játszani. De ha nagyon meglennénk szorulva a csatárokkal, akkor lehetne játszani 4-3-1-2-t, vagy 4-2-3-1-t is simán.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 08:20:10

Forlan nagyon jó, lehetne amolyan Larsson utód, ha bírja a padozást!!
Ha meg Robinho-t ennyire nem szeretitek, akkor B megoldásként el bírnám viselni Agüero-t!!! Spanyolországban játszik évek óta és jó teljesítményt nyújt!!! ...de nem hinném, hogy meg lehetne venni...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 08:16:28

noname írta:Remélem Ibra marad. Ha mégis menne, akkor játékosokat adjon érte a Milan: Pato, Thiago Silva, akik elsősorban szóba jöhetnek.
Pl egy olyan ajánlat h Thiago Silva + Boriello + némi pénz jó lenne.
Egy Pato+pénz se lenne rossz megoldás. De hogy csak pénzért engedjük el, az nekünk nagyon rossz üzlet lenne, hiszen télen aligha kapunk elég jó támadót, aki szerepelhet a BL-ben.
2 legjobb játékosukat tuti nem engedik el. Borielloról meg hallani sem akarok. Nálunk a 3 fiatal is meg tudja azt csinálni, mint Boriello, bár egyébként játékos belevonása az üzletbe nem hülyeség, csak az a baj, hogy ezt a 2 embert leszámítva (talán még Ronaldinho), NINCS 1 ÉPPKÉZLÁB játékosuk.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 08:10:28

Remélem Ibra marad. Ha mégis menne, akkor játékosokat adjon érte a Milan: Pato, Thiago Silva, akik elsősorban szóba jöhetnek.
Pl egy olyan ajánlat h Thiago Silva + Boriello + némi pénz jó lenne.
Egy Pato+pénz se lenne rossz megoldás. De hogy csak pénzért engedjük el, az nekünk nagyon rossz üzlet lenne, hiszen télen aligha kapunk elég jó támadót, aki szerepelhet a BL-ben.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.27. 08:05:42

Nekem lenne 1-2 ötletem csatárposztra:

Ronaldinho (édes álom :D ): Gondolom nem kell ecsetelni, bár lehet, hogy Pedro is jobb teljesítményt nyújt nála

Robinho: Rühellem és messze túlértékelt játékos. Az más kérdés, hogy ő szívesen jönne.

Torres: Nagyon drága, de nagy fogás lehetne. Az más kérdés, hogy legalább 1 hónappal ezelőtt el kellett volna kezdeni vele tárgyalni meg a Poolal. 6 nap alatt tuti nem lesz... bár én még reménykedek :D

Forlán: Nagyon jó játékos, csak... Egyrészt az ára elég magas (persze a jó játéka miatt), másrészt a kora miatt nem lenne érdemes megvenni. 1-2 jó évért nem éri meg (sztem) 20-30 millát kiadni érte.

Llorente: Ezek közül talán a legoptimálisabb megoldás lenne. Gólerős, magas, az ára sem olyan nagy és előfordulhat, hogy (ha Bojan végre OLYAN JÓ LENNE) bírná a padozást is.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.08.27. 05:19:25

ferninho, pedig ilyen butaságokat legtöbbször madridistán olvashatsz .

Pl.: hogy Zidane volt a legolcsóbb igazolás, meg Ronaldo semmibe sem került, mert 10 perc alatt behozta az árát, meg hasonló okosságok. :wink:

Hogy ide is írjak, remélem Zlatan marad.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 02:35:58

ferninho írta:gyerünk Best barca, gyerünk... a valutaárfolyam csökkenést is számold bele... ja meg Eto'o értékét is...
-Több Ibra mez ment el,mint Eto'o fogyott volna,
ötös lottó számok megvannak?
ááá nem is folytatom....
halandzsálsz jobbra balra a számokkal és egymás után következnek a hülyébbnél hülyébb dolgok...

de ez a number one :lol:
svédek imádják,akik kicsit erősebb vásárló közönség,mint a kameruniak
:lol: :lol: :lol:
ennek az egésznek nincs értelme, úgy ahogy van, de úgy látszik megint elkezdődött, mint tavaly.....
Ha valaki nem érti,az nem az én bajom...nem fogom elmagyarázni.Egyszer már mentek itt a nagy okoskodások a válság miatt,hogy mi is az meg hasonlók.Lehülyéztek.Akkor egy elég szerteágazó gazdasági elemzéssel válaszoltam,amire mindeki csak hallgatott!Kicsit komplex a gondolkodásom,az tény,egyébként meg számomra ez egyértelmű!Hidd el ezt is ki tudnám fejteni,de őszintén nem akarom,ha te ezt nem érted nem az én bajom,ennyi.És ne kérje senki hogy fejtsem ki,nem fogom.Részemről ennyi,amúgy meg itt nem az anyagiakkal van a legnagyobb baj,ezért is nem szeretném a fórumot közgazdasági elemzésekkel tovább terhelni.Nem ez a lényeg,hanem a foci, aminek része ez is,de nem hiszem hogy ezt itt kéne megvitatnunk!Itt a fociról kell beszélni!Sajnálom hogy fölvetettem,pedig tudtam hogy ez lesz,nem kellett volna!Jól írtad számodra egymás után jönnek a nagyobbnál nagyobb hülyeségek,igen számodra...Ezt valaki vagy érti vagy nem,ha nem hááááát,el lehetne magyarázni,de vhogy nem érzem kötelességemnek!No ennyit OFF-nak!

Amúgy meg mindenkinek az a véleménye ami,joga van hozzá,nekem ez,ez is marad,neked ez, ez is marad!Kettőnk közül csak egyikünknek van igaza...az fix!No én ezzel válaszoltam,ne írj többet erről,sztem zárjuk le civilizát emberek módjára,és hagyjunk terepet a focinak!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.27. 02:02:34

kurdt írta: Én nem igazán érzem azt, hogy szükség lenne Mascherano-ra.
A mediaset.it szerint az Inter hivatalosan is bejelentkezett Mascheranoért, és 24 millio ajánlott ami egyből nagyobb mint a mi ajánlatunk(21 millio), valamint a lap megemlíti Benítez és Javier jó kapcsolatát is.
kurdt írta: Namost, ha 1 év után kiderül, hogy az 5 csatár kevés, én akkor sem szaladnék azonnal Liverpoolba Torresért (pedig szerintem ez lesz).
Én őszintén megmondom, Zlatan nagy kedvencem mint ahogy Torres is. És úgymond csak abban az esetben "örülnék" Zlatan távozásának ha Torres jönne helyette. De erre az esély kb 0%.

Azt mondom kell egy védekező középpályás, és ha Zlatan megy kell egy magas csatár mert a jelenlegi csatársorunk 1.70-es átlaggal rendelkezik, és azért egy Inter ellen a Bl-ben nem biztos hogy elég lenne...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.27. 02:01:08

gyerünk Best barca, gyerünk... a valutaárfolyam csökkenést is számold bele... ja meg Eto'o értékét is...
-Több Ibra mez ment el,mint Eto'o fogyott volna,
ötös lottó számok megvannak?
ááá nem is folytatom....
halandzsálsz jobbra balra a számokkal és egymás után következnek a hülyébbnél hülyébb dolgok...

de ez a number one :lol:
svédek imádják,akik kicsit erősebb vásárló közönség,mint a kameruniak
:lol: :lol: :lol:
ennek az egésznek nincs értelme, úgy ahogy van, de úgy látszik megint elkezdődött, mint tavaly.....
madridista
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.08.27. 01:43:08

Na akkor egy kis személyes összegzés.

Én teljesen meg vagyok elégedve a mostani keretünkkel. 19+1 (Cáceres; Hleb szerintem felejtős, de erre lesz visszatérés) fő a fiatalokkal (elsősorban Thiago, Fontás és Jonathan) feljavítva teljesen jó. Én nem igazán érzem azt, hogy szükség lenne Mascherano-ra.

Na, de! Ha megy Ibarhimović (erre perpill elég nagy az esély), akkor kell valaki. De nem csatár, hanem Fabregas. A svéd távozása esetén (aminek én nem örülnék) sem kéne szerintem csatár. Lenne egy Messi-Villa-Pedro kezdőnk, mögöttük Bojan és Jeffren, meg lehet próbálni (a csatársorunk szerencsére nem túl sérülékeny és Pep sem a cserék királya).
Ha Ibra távozna és Mascherano érkezne, annak szvsz ugyanannyi haszna van, mintha most érkezne az argentín, tehát nagyjából semmi. Ellenben Cesc érkezésével nőne az opciók száma a középpályán és időnként fel lehet tolni Iniesta-t is (ugyan ennek szerintem semmi haszna, de volt már rá példa nem egyszer).

Namost, ha 1 év után kiderül, hogy az 5 csatár kevés, én akkor sem szaladnék azonnal Liverpoolba Torresért (pedig szerintem ez lesz).
Ingyen hoznék valakit Brazíliából, mégpedig (surprise, surprise) Keirrisont.
Szerintem messze nem annyira reménytelen a srác, mint ahogy azt eddig láttuk és viselné is a padozást (hisz egy éve mást se csinál).

Na és most, hogy felépítettem magamnak ezt a remek kis utópiát, le is rombolom a kegyetlen realitással:

Ibra megy vissza Milánóba, mi megpróbáljuk elhozni Fabregast, Wenger ránkvágja az ajtót; erre mi az utolsó napokban elhozzuk Mascheranot egy 20 Millió+Hleb-üzlet keretében. Plusz Cáceres távozik cirka 5 millióért valami középcsapatba. Ezután eltelik egy év, ami bárhogy alakulhat, ebből a szempontból teljesen mindegy. Jövő nyáron Rosell elhozza nekünk Torrest kb 50 milláért. Eközben itthagy minket Henrique, aki alig játszott itt; és Keirrison, aki meg ugye egy percet se; plusz (bár ezt nagyon-nagyon félve írom le) talán még Bojan is. Meg még ki tudja ki.
És abba már bele se gondolok, hogy kik érkeznek helyettük, ha egyáltalán.

Félre ne értse senki, ezek ugyan nem túl pozitív jóslatok (ne legyen igazam), de egyáltalán nem látom ilyen sötétnek a helyzetet. Szerintem amíg Valdés, Xavi, Iniesta, Messi és Puyol/Piqué itt van, addig minden meccsen és minden sorozatban esélyesek vagyunk, csakhát ez az átigazolási politika annyira nem adja...

ps.: igazából azt is bele akartam venni, hogy mennyire nem akarom itt látni Robinho-t, de azt már nem tudtam beleilleszteni, abba amit én gondolatmenetnek hiszek.

ps 2.: le kéne állnom a hosszú hsz-ekkel. Mindig támad egy nagyon okos gondolatom, elkezdek írni és hamarosan elvesztem a fonalat. Ezentúl igyekszem majd a maximum öt-tíz szavas hozzászólásokra szorítkozni, ígérem.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 01:17:24

MichaaBee írta: ...
Akkor vagyunk jövünk ki pénzügyileg pozitívan, ha Ibra mezből legalább 10 milla értékben sikerült eladni. Csakhogy így nem lesz csatárunk, Eto'o megtartásával plusz egy szezonra meg legrosszabb esetben is lett volna 3 hónapunk keresni valakit...[/color]
No legyszerűsítve!Eto'onak hogy nem kellett fizetni mindenképp plusz!Azzal hogy ibra jött el tudtuk adni egyben Eto'o-t is,aki nem volt hajlandó máshova elmenni!Ezért Ibra megvételekor,és csak ekkor plusz számunkra Eto'o megspórolt fizuja,mert így egyben el is tudtuk passzolni,másképp ittragadt volna!Ibra fizuja más tészta,mert bárki jött volna Ibra helyett,neki is kellet volna fizetni!
-Ibra -46
-Eto'o fizuja +10
-Ibra fizuja,máshoz képest -3
-Ibra eladása +40
-Több Ibra mez ment el,mint Eto'o fogyott volna,
amúgy is azt nyilatkozták,hogy Ibra behozta az árát mezeladásokból kb. 2 hónap alatt,szal erre a tétre ráírhatunk legalább 30 misit,legalább(ami kb a különbözet Eto'o meg az ő eladási között)!Ha a fele igaz,ami kb tuti,a nagy média cirkusz miatt mindenki Ibra lázban égett,akkor már jó!
Továbbmegyek:
-idén akár egy padozó Ibra fölös fizuja!
-Nagyobb sztár imázzsal rendelkezett,mint Eto'o;sok csapatban volt kedvenc,svédek imádják,akik kicsit erősebb vásárló közönség,mint a kameruniak - plusz szurkolók a klubnak,nagyobb tévés közvetítési díjak...piszkos biznisz az egész!Ibra sokkal jobban eladható a médiában mint Eto'o,sokkal nagyobb felhajtás zajlik körülötte=több pénz neki,meg nekünk is!
Logika!Na így kell nézni!

Részemről ezt az anyagi oldalát lezárnám,lehetne ezt még fejtegetni sokáig,közgazdász vagyok,sokak egybehangzó véleménye szerint a jobb fajtából,hidd el jól menne! :wink:

A többivel egyetértek!

Amúgy meg januárig,ha ezzel a keretel nem tudunk mindenhol aratni,akkor az már régen rossz,akkor nagyobb lenne itt a baj egy csatár hiánynál,a bl hajrára,meg a nagy rohanásra meg lehet vkit igazolni,ha a fiatalok nem hozzák amit kellene,vagy ha kevesen vagyunk úgy érezzük!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.27. 00:55:32

Bestbarca írta:
MichaaBee írta:Számoljuk már a fizetéseket is...

Megtartjuk Eto'ót, lejár a szerződése és elmegy ingyen. Bukunk rajta 10 millát a fizuja miatt és idén nyáron 3 hónap alatt találunk valakit.

Ehelyett elküldtük Eto'ót és 46-ért leigazoltuk Ibrát és kifizettük a 12 milláját, amivel jelenleg 58 milla minuszban vagyunk. Elmegy 40-ért marad 18 milla minusz és nincs elég csatárunk a következő szezonra, mert 5 nap alatt kéne valakit találni.

Így 8 millával többet buktunk.
Száraz matek.[/color]
Igen de ne számoljuk már Ibra 12 misis fizuját,mert bárki hasonló kaliber jött volna helyette,neki is kellett volna fizetni legalább 9-et!Akkor már egyből plusz,plusz azért mezek...Pozitívan jövük ki anyagilag az tuti,akárhogy is fejtegetjük.Lehetne még ezt jobban részletezni,nem megyek bele,a végén anyagilag nyertünk a dolgon!
Nem off,de a matek része a logika is! :wink:
Node minden más téren,pl erkölcsileg,csapat szempontból bukó,és ez itt a nagyobb baj!
Ha ne számoljuk Ibra 12 milláját, akkor ne számoljuk Eto'o 10 milláját se és gyakorlatilag ugyanott vagyunk. Logika...

Akkor vagyunk jövünk ki pénzügyileg pozitívan, ha Ibra mezből legalább 10 milla értékben sikerült eladni. Csakhogy így nem lesz csatárunk, Eto'o megtartásával plusz egy szezonra meg legrosszabb esetben is lett volna 3 hónapunk keresni valakit...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.08.27. 00:48:33

Bestbarca írta:"Szerintem Bojan-ban simán benne van a képesség arra hogy naggyá váljon. "

Benne van ez tény de vhogy nem tud előtörni belőle csak nagy ritkán!Bár tavaly év végén meg voltam vele elégedve!Neten néztem sok meccset,rossz minőségben,és azt néztem,hogy nézd már mit csinál Messi megint,azt jobban megnéztem,hopp ez Bojan,jééé ilyet is tud!? - gondolok itt a megkerülős cselés góljára már nem is tudom ki ellen,az vmi elképesztő volt,Messi sem csinálta volna jobban!Szal persze benne van,csak ezt a formáját kéne állandósítani,bár azért nem sok lehetőséget kapott eddig Pepnél,na majd idén pláne ha nem lesz új csatárigazolásunk!
Igen
Szerintem kb ugyanazt látjuk...
Csak nagyonnagyonnagyon kíváncsi lennék,hogy Bojan több bizalommal,több játékkal,nagyobb önbizalommal 2 év alatt hová jutna...

Lehet hogy tévednék,és belátom,de azt gondolom hogy nyernék...
Szerintem kumma jó!!!!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.08.27. 00:46:06

Na ennyi volt Ibra elmegy... Hát nem tudom mi lesz, eddig próbáltam nem reagálni, de már elegem van ebből az egész igazoláspolitikával, Pepből meg az egész k***szott szakmai stábbal.Ja és Rosselt mindjárt ki is hagyom :evil:.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 00:42:18

MichaaBee írta:Számoljuk már a fizetéseket is...

Megtartjuk Eto'ót, lejár a szerződése és elmegy ingyen. Bukunk rajta 10 millát a fizuja miatt és idén nyáron 3 hónap alatt találunk valakit.

Ehelyett elküldtük Eto'ót és 46-ért leigazoltuk Ibrát és kifizettük a 12 milláját, amivel jelenleg 58 milla minuszban vagyunk. Elmegy 40-ért marad 18 milla minusz és nincs elég csatárunk a következő szezonra, mert 5 nap alatt kéne valakit találni.

Így 8 millával többet buktunk.
Száraz matek.[/color]
Igen de ne számoljuk már Ibra 12 misis fizuját,mert bárki hasonló kaliber jött volna helyette,neki is kellett volna fizetni legalább 9-et!Akkor már egyből plusz,plusz azért mezek...Pozitívan jövük ki anyagilag az tuti,akárhogy is fejtegetjük.Lehetne még ezt jobban részletezni,nem megyek bele,a végén anyagilag nyertünk a dolgon!
Nem off,de a matek része a logika is! :wink:
Node minden más téren,pl erkölcsileg,csapat szempontból bukó,és ez itt a nagyobb baj!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 00:36:08

"Szerintem Bojan-ban simán benne van a képesség arra hogy naggyá váljon. "

Benne van ez tény de vhogy nem tud előtörni belőle csak nagy ritkán!Bár tavaly év végén meg voltam vele elégedve!Neten néztem sok meccset,rossz minőségben,és azt néztem,hogy nézd már mit csinál Messi megint,azt jobban megnéztem,hopp ez Bojan,jééé ilyet is tud!? - gondolok itt a megkerülős cselés góljára már nem is tudom ki ellen,az vmi elképesztő volt,Messi sem csinálta volna jobban!Szal persze benne van,csak ezt a formáját kéne állandósítani,bár azért nem sok lehetőséget kapott eddig Pepnél,na majd idén pláne ha nem lesz új csatárigazolásunk!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.27. 00:33:03

Bestbarca írta:Jajjj neeeeeee már bánom,hogy megint fölhoztam!Megint jönnek az okoskodások azoknál,akik nem látják a fától az erdőt!Ezen most mit nem lehet érteni!? :shock:
Eto'o=0,mert lejárt volna a szerződése
Ibra=-46
ha lemegy Ibra
+40,akkor 6 misit buktunk!
Ez száraz matek!
Számoljuk már a fizetéseket is...

Megtartjuk Eto'ót, lejár a szerződése és elmegy ingyen. Bukunk rajta 10 millát a fizuja miatt és idén nyáron 3 hónap alatt találunk valakit.

Ehelyett elküldtük Eto'ót és 46-ért leigazoltuk Ibrát és kifizettük a 12 milláját, amivel jelenleg 58 milla minuszban vagyunk. Elmegy 40-ért marad 18 milla minusz és nincs elég csatárunk a következő szezonra, mert 5 nap alatt kéne valakit találni.

Így 8 millával többet buktunk.
Száraz matek.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.08.27. 00:24:51

[/quote]Be kell hogy valljam én nem bízok Bojanban,túl ingadózo a telejesítménye!Én nem is bajnokságban féltem,oda bőven jó,nade a blben azért kevés,megeszik a komolyabb védelmek!No persze ha nincsenek sérülések,akkor úgyis behengerlünk mindenkit!Ini balon meg továbbra sem szimpatikus,persze ott is jó,node az az igazi game ha ő Xavival középen osztogat![/quote]

Szerintem Bojan-ban simán benne van a képesség arra hogy naggyá váljon.

Ha rajtam múlna simán itt tartanám 10 évig!!

Ini kapcsán pedig annyit,hogy szerintem Ő kimondottan az aplaya,akinek nincs posztja.

Szerintem őt kötetlenül kell játszatni,Találd föl magad-alapon:-)

Komolyan,szerintem neki az a legjobb.

Vélemények?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ALEXDP 2010.08.27. 00:37:27-kor.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.08.27. 00:14:11

Na Ibra megy valószínű!

És szerintem több mint valószínű hogy érkező már nem lesz. A keretünk gyengült röviden...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.08.27. 00:14:11

Meg amúgy üzlettől függetlenül!

Csak én látom,gondolom,érzem úgy, hogy Ibra az elmúlt évek és a jelen egyik,ha nem a legjobb,leggyilkosabb, leghatékonyabb csatára?

És ösztönös zsenialitással bír!!!

Játék képe ide,vagy oda,Őt nekem jobb itt tudni,mint bárhol máshol!!!
Lezárt