Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.26. 21:55:06

S.Agüero írta:
Milan 40 milliora emelte az ajánlatát
40 misit ki tudnak fizetni Ibráért, Fabianoért meg 20-at sem? :roll:
Elég érdekes, és nem is gondoltam volna, h ennyi pénze van a Milan-nak.
Én inkább ezt úgy mondanám, hogy Berlusconinak, + szerintem még azért is küzdenek azért, mert a városi rivális játékosa volt..
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.26. 21:54:23

Subinho írta:csatlakozom az előttem szólóhoz!!! nagyon kezd betelni a pohár!!! maximális tisztelet a kupákért, de nem lehet emberekkel így báni!!!
1., elüldözi R10-t és Samu-t, aztán azt mondja, példamutatóan viselkedtek és köszön nekik mindent... Akkor miért is kellet ÍGY elzavarni őket???
2., megveszi több tíz millióért Ibrát, Csigát, Hlebet, Cacerest és aztán kiderül mégsem kell neki... Nem baj van lóvé dögivel!!!!
3., elzavarja idén Tourét, Henryt, Marquezt, úgy hogy a pad iszonyat rövid és nem jött csak Villa és Adriano!!! Robinho NEM kellett Pepnek!!! Asszem ha elmegy Ibra és Villa középen fog játszani, nagyon fog hiányozni ide egy Robinho!!!!!
4., Adjunk lehetőséget a fiataloknak, de nem lehet rájuk építeni egy teljes szezont!!!!! Meg lehet így nyerni a kupákat, de kíváncsi leszek meddig fogja bírni pl. Xavi, vagy Iniesta??????
Valaki igazán elmagyarázhatná neki, hogy kicsit szálljon vissza a földre!!!

rosszul látsz 1-2 dolgot :roll:

Tourét ki zavarta el?Pep mondta neki hogy csak pados Busi mögött ezért ment el nem azért mert el lett zavarva.
Henry már nem illett ide ebbe a csapatba. Nagyon nagy játékos volt de már nem tudta hozni a régebbi formáját.
Marquez nem tudom.ő róla nem nagyon t'om miért ment el.
Szerintem meg inkább játszon Pedro mint Robinho.
Spanyol,saját nevelés és bármikor lehet rá számítani.
R el nagyon nehéz bánni,önfejű,nem kell hogy,romlassza a csapategységet.
Nem hiába nem kellett pepnek januárban is.
Dinhót ki üldözte el??? :shock: :lol: :roll: jajj....
Ivott,sérülten bulizott nem járt edzésre és egyéb dolgok.
Elvesztette a formáját,már nem lehetett motiválni.
Egyedül csak az Eto'o ba értek egyet veled.
Bár azt mondta Pep hogy, nem lehetett motiválni őt sem.
És tudjuk elég önfejű volt,és ha jól emlékszem egyszer valakit halálosan is megfenyegetett!!

:)
Abi & Tito
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 21:53:39

andris871120 írta:Kiváncsi leszek ki mit fog mondani ha esetleg megint mindent megnyerünk. Akkor mindenki isteniteni fogja a barca összes játékosát.
Nem az a kérdés, h mindent megnyerünk-e, mert az nem kérdéses!!! A világ legjobb 11-e szerepel hétről hétre és mindenkit lealáznak!!! Csak nem mindegy mi áron!!! Meddig fogják bírni a játékosok ezt a kifacsarást és kik lesznek, akik emiatt lesérülnek??? Megnyerhet a Barca mindent, ha hol Xavi, hol Ini, hol Messi nem lesz hadra fogható!!! Én őket szeretném látni játszani!!! Nem csak az eredmény számít, mert akkor mi az Inter lennénk, hanem az, hogy kedvenceink legyenek ott a pályán és szórakoztassanak!!! Ha ők ott vannak, látványos sok gólos meccseket fogsz látni, ha nem akkor kiszenvedett 3 pontot... Nem mindegy!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 21:52:53

Milan 40 milliora emelte az ajánlatát
40 misit ki tudnak fizetni Ibráért, Fabianoért meg 20-at sem? :roll:
Elég érdekes, és nem is gondoltam volna, h ennyi pénze van a Milan-nak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.26. 21:48:45

Barca_10 írta:Amit nagyon el tudnék viselni,de az esélye kevesebb mint 0%:visszahozni a tavalyi Ibra-Eto'o csere árát azaz:50 milla+Pato Ibráért.Ez csoda lenne de semmi esélye nincs.

50 millióért felőlem mehet,és jöjjön még Mascherano aztán induljon a szezon!

azért ne essünk tulzásokba. a két játékos közt max 10-15 millio euro különbség van.

a milan amugy sem volt soha hires nagylelkusegerol...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.26. 21:37:53

Amit nagyon el tudnék viselni,de az esélye kevesebb mint 0%:visszahozni a tavalyi Ibra-Eto'o csere árát azaz:50 milla+Pato Ibráért.Ez csoda lenne de semmi esélye nincs.

50 millióért felőlem mehet,és jöjjön még Mascherano aztán induljon a szezon!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.26. 21:33:44

salas9 írta:Zlatan nem vett részt a csapat edzésén, mivel fájdalmat érzett az Achilles ínában. Ezen felül a Milan 40 milliora emelte az ajánlatát és Ibra 8 milliot kapna évente, valamint 4 évre irna alá. (Elég nyers forditás)
sport.es
Még egy 10-est csapjanak hozzá aztán csókolom. Azért nem annyira buta ember ez a Rosell, ha Ibra vétárát kéri :D
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.26. 21:31:13

Zlatan nem vett részt a csapat edzésén, mivel fájdalmat érzett az Achilles ínában. Ezen felül a Milan 40 milliora emelte az ajánlatát és Ibra 8 milliot kapna évente, valamint 4 évre irna alá. (Elég nyers forditás)
sport.es
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.26. 21:21:26

Zibra16 írta:szerintem ellehetne hozni negyedik számú kh-nak Demichelist ő ugyis ottakarja hagyni a Bayernt
Úristen!Ezt komolyan mondod?Láttál te már Bayern vagy Argentin meccset.A csapatának a leggyengébb láncszeme,mindig benne van a hiba lehetrősége és ezt Beckenbauer is elmondta róla.Ilyenek fel se merüljenek már.
Kép
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 21:19:26

Nagyon csalódott vagyok a vezetőség és Guardiola hozzáállása miatt. Úgy viselkednek, mint a durcás, sértődött óvodások: nem jöhet Fabregas? Akkor nem kell senki más! Touré és Ibra nem elég jó fej? Adjuk el őket, majd jók lesznek helyettük az ifik... :?
Gyerekek, a BL-ben és a spanyol élvonalban akarunk nyerni, nem a spanyol harmadosztályban!!! Két komolyabb sérülésre (pl. középhátvédben és a középpályán) rámehet az egész szezon!
Szeretném megkérni az elnökséget hogy GONDOLKOZZON ÉS DOLGOZZON!!! :roll:
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2010.08.26. 20:21:15

Kiváncsi leszek ki mit fog mondani ha esetleg megint mindent megnyerünk. Akkor mindenki isteniteni fogja a barca összes játékosát.
Nem kell pánikolni. Tudják ők hogy mit csinálnak. Szerintem nem gyengült a csapat. Hoztuk Villát Henry helyett, elment Marquez akit már nem játszott annyit hogy ne tudná pótolni Adriano. Középpályáról elment Toure. Őt sajnálom mert nagyszerü játékos. De az előző szezonba alig játszott. Nem fogjuk megérezni a hiányát. És az sem véletlen Hohy Maxwell ennyeit játszik középen. Jövőre meg jön Fabregas és megint lesz bőven középpályás.
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2010.08.26. 20:18:56

Lehet, h Pepi bá-nak már annyira labdahiánya van, hogy néha ő is be akar majd állni játszani középpályán, esetleg baloldali támadó poszton...
Mást már nem tudok elképzelni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 20:14:46

csatlakozom az előttem szólóhoz!!! nagyon kezd betelni a pohár!!! maximális tisztelet a kupákért, de nem lehet emberekkel így báni!!!
1., elüldözi R10-t és Samu-t, aztán azt mondja, példamutatóan viselkedtek és köszön nekik mindent... Akkor miért is kellet ÍGY elzavarni őket???
2., megveszi több tíz millióért Ibrát, Csigát, Hlebet, Cacerest és aztán kiderül mégsem kell neki... Nem baj van lóvé dögivel!!!!
3., elzavarja idén Tourét, Henryt, Marquezt, úgy hogy a pad iszonyat rövid és nem jött csak Villa és Adriano!!! Robinho NEM kellett Pepnek!!! Asszem ha elmegy Ibra és Villa középen fog játszani, nagyon fog hiányozni ide egy Robinho!!!!!
4., Adjunk lehetőséget a fiataloknak, de nem lehet rájuk építeni egy teljes szezont!!!!! Meg lehet így nyerni a kupákat, de kíváncsi leszek meddig fogja bírni pl. Xavi, vagy Iniesta??????
Valaki igazán elmagyarázhatná neki, hogy kicsit szálljon vissza a földre!!!
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 20:00:40

Na most már kezd elegem lenni Guardiola hóbortjaiból. Rendben van, hogy első évében megnyert mindent a csapattal és kiváló edző, viszont ekkora felelőtlenségeket nem követhet el: először is minden áron meg akarta szerezni Hlebet és Cácerest, ekkor még azt mondtam, ha látja bennük a potenciált, akkor nem lesz velük gond. Ha jól emlékszem Cáceresért vagy 16,5 milliót fizettek, mert azt mondták, óriási tehetség és évek múlva megtérül a belé fektetett összeg. Egy év után már egyik sem kellett Guardiolának és kölcsön is adta őket, szóval ennyit az óriási tehetségről.
Ezután szinte elüldözte Eto'o-t a csapattól, aki évekig a csapat gólkirálya volt. Lehet, hogy néha kicsit balhézott, de akkor is termelte a gólokat, szinte minden évben. Még erre is azt mondtam, hogy oké, nem jöttek ki jól, Ibrahimovic pedig világklasszis, bár sokalltam az érte kiadott összeget.
De most már betelt a pohár!!! Idén először hagyta elmenni Yaya-t, aki a posztján szerintem a világ egyik legjobbja, most pedig el akarja üldözni Ibra-t is! Ezt nem lehet csinálni! Szórakozik itt a több 10 milliós igazolásokkal, utána pedig csak megszabadulunk tőlük, mert már mégsem kellenek. Ibra végighajtotta az egész előszezont, majdnem minden felkészülési meccsen gólt lőtt és most már nem kell, mert Guardiola úrnak most épp ez a gondolata támadt. Rendben van, hogy tavaly nem ment neki annyira jól, de akkor sem mondható, hogy olyan rossz szezonja lett volna, főleg első barcelonai évében, de akkor sem kell máris megszabadulni tőle!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.26. 19:53:28

Lionel85 írta:Nem engedi el. Fan Nyál kijelentette, hogy 3. vagy 4. számú cserének kell, ami persze, hogy nem tetszik Michónak, de nem akarják elengedni. Most ezért van haragszomrád, amit meg is értek. A bevert orrú holland nem az első focistával packázik így. Emlékezhetünk a Rivaldo-ügyre...
igen? ez esetben elnézést kérek,mert tévedtem. a lényegen ugyan nem változtat,sztem ő kevés a barcába
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.26. 19:50:25

daffy írta:
Zibra16 írta:szerintem ellehetne hozni negyedik számú kh-nak Demichelist ő ugyis ottakarja hagyni a Bayernt
és ha olyan jó,a bayern miért akarja elengedni? :roll:
a barcának nem hiszem,h olyan játékosra van szüksége aki:
1.más csapatból lett kirakva,mert nem jó
2.nem hiányposztra érkezne,mert úgy tűnik,h abból 2 is van
Nem engedi el. Fan Nyál kijelentette, hogy 3. vagy 4. számú cserének kell, ami persze, hogy nem tetszik Michónak, de nem akarják elengedni. Most ezért van haragszomrád, amit meg is értek. A bevert orrú holland nem az első focistával packázik így. Emlékezhetünk a Rivaldo-ügyre...
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.26. 19:33:07

Zibra16 írta:szerintem ellehetne hozni negyedik számú kh-nak Demichelist ő ugyis ottakarja hagyni a Bayernt
és ha olyan jó,a bayern miért akarja elengedni? :roll:
a barcának nem hiszem,h olyan játékosra van szüksége aki:
1.más csapatból lett kirakva,mert nem jó
2.nem hiányposztra érkezne,mert úgy tűnik,h abból 2 is van
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2010.08.26. 19:28:17

szerintem ellehetne hozni negyedik számú kh-nak Demichelist ő ugyis ottakarja hagyni a Bayernt
Gyulai27
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.22. 14:06:18

2010.08.26. 16:39:46

Nem értem az átigazolási politikánk.
Pep nem jön ki Zlatán, ezt még meg értem, de azt nem értem miért kb.augusztus 20- án kell kitalálni, és nem jön helyére senki? Tételezzük fel, hogy elmegy, akkor a csatáraink Messi,Villa, Pedro, Bojan,Jeffren, és ennyi. Tudom van még Iniesta, aki nagyon sérülékeny, de a közép pályán is nagyon kell.
Úgy gondolom, hogy Barca világ legjobb csapata, bajnokság, bajnokok ligája, spanyol kupa végsőkig kell harcolni. Ez a keret nagyon rövid, nagyon alacsonyak a támadóink, ezzel elég kevés játék figura maradt, és nagyon sok a fiatal, aki nem biztos, hogy bírja a heti 2 mecset.

Remélem tévedek, és idén is sok mindent nyerünk,de én egy kicsit félek.
Sok mindenben nem értek egyet Pep, az is igaz nem ismerek minden tényezőt, hogy ki miért ment el, vagy kit miért akarnak eladni. De meg bízok Pep-ben, eddig minden döntése jónak bizonyult. Kicsit olyan érzésem van, hogy csapatunk nagy anyagi gondjaink vannak, és ezért akarják Zlatánt eladni.

Bár mi is lesz én minden mecset meg nézzem, és szurkolni fogok Pep-nek és a csapatnak.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.08.26. 16:38:58

Ha eladjuk Ibrát akkor ezt fogom gondolni: inkább tartottuk volna meg Eto'o-t, vert volna az előző szezonba vagy 40 gólt, most meg mehetne ingyen oda ahova akar és pénzügyileg 100-szor jobban jártunk volna. Így meg rajtunk röhög az egész világ, először Touré, majd Cesc-úgy, most meg ez, lehet sokan védik Pep-et, de ennyi "furcsaság" nem volt amíg Frank volt az edző....
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 16:38:39

Helyreáll lassan a világ rendje:)

Victor S. elment a Getafe-be. Ez jó klub neki szerintem. Ha később jó lesz, akkor akár ugródeszkának is.

A másik két kérdőjel pedig: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ne-2042493

Szerintem hozzájuk illenek a klubbok.

Minden jót nekik.

Ibra marad, és Masce is marad. Hétvégén pedig Racingot nem a földbe, hanem a föld alá döngölik.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 16:25:37

Bestbarca írta:
Van benne igazság, de azért a ló túloldalra sem kellene átesni:
1. Azért a játékosok sem rabszolgák + mi egyszerű szurkolók nem tudhatjuk, hogy pontosan mi történik az öltözőben és milyen a hangulat
2. Tehát ha valakinek eltérő a véleménye akkor az nem ért a focihoz? Érdekes nézőpont ;)
3. Ez már ki van/volt tárgyalva részletesen, nem mennék bele...
4. Az amit az ügynök nyilatkozik, az nem feltétlenül a játékos véleményét tükrözi, ezt az utóbbi időkben azért láthattuk. Nem hinném, hogy egy profi edző emiatt a játékost utálná meg...


Nem mellesleg ez az egész Ibra ügy most már szánalmas úgy ahogy van! Kiváncsi vagyok mi lesz a vége...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 16:05:13

Hagyjuk már ezt a Pep szidást könyörgöm!A realitások:

1.Igenis egy játékos álljon be a sorba,és nyalja az edző talpát,az a dolga!
2.Eto'o-t én is elküldtem volna,aki meg nem látta,azt hogy miért,az nézzen még egy kicsit focit,talán egyszer érteni fog a labdarúgáshoz!
3.Touré nem kapott elég lehetőséget,merthogy volt egy feltörekvő Busi,aki szintén megérdemelte a lehetőséget,és ezért elvágyódott.No itt azért Touréval volt a baj!
4.Ibra ügynökének minek kellett beszólogatni,mikor nyíltan elmondták,hogy nem eladó Ibra.Pep meg persze jól fölszívta a vizet,joggal megjegyzem"hamarabb megy el Pep mint Ibra"mondatok után,meghogy "bolond ha eladja Ibrát".Ezek után ne csodálkozzunk!

Ja és a vezetőséget is hagyjuk békén,nem tettek semmi rosszat,
1.Cesc leigazolhatatlan,köszönhetően Laportáéknak
2.Más töltelék majom nem kell,mint Özil
3.Adriano jó igazolás
4.Hisznek a fiatalokban,ez nem baj,sőt...
5.Pep nem akar erősíteni,ő érzi kell e vagy nem,illetve mascherano kell most végül is neki,akiért erősen tárgyalnak
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Gyulai27
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.22. 14:06:18

2010.08.26. 15:55:09

Bocsánat, hogy nagyon ritkán írok a fórumon, de mindig figyelemmel olvasom, hogy mit írtok.
Nekem is nagyon kaotikusnak tűnik az igazolási politikánk.
Erős túlzással, olyan mint amikor én számítógépen Football manangerezek.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.08.26. 15:26:20

davidvilla77 írta:
#Neymar# írta: Remélem nem viszik.A padra azért elfér.
Már csak azért is, mert 2 közép hátvédet már ígyis eladtunk. Maradjon ő vésztartaléknak.
teljesen felesleges, hogy abidal és fontás után legyen a hatodik számú középhátvédünk. merthogy így lenne abban majdnem biztos vagyok.
Lezárt