Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.17. 22:37:48

marci. írta:Jól állunk bazz..van 1 cigány gyerekünk,meg egy gülüszemű török babárúsunk.. :lol:


LINK1

LINK2

Hát nem nagyon kell Ármánit eladni velük.. :lol:
Nem gondoltam, hogy a kívánságom ilyen hamar célba ér :D

Egyébként most akkor teljes pénzügyi romlásba fog dőlni a csapat, hogy nem jön vissza majd az áruk a mezeladásokból?
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.08.17. 22:36:54

marci. írta:Jól állunk bazz..van 1 cigány gyerekünk,meg egy gülüszemű török babárúsunk.. :lol:


LINK1

LINK2

Hát nem nagyon kell Ármánit eladni velük.. :lol:
Ezekből valaki csinálna nekem egy képet?Valahogy összevágni...PLS!! :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.17. 22:34:12

Jól állunk bazz..van 1 cigány gyerekünk,meg egy gülüszemű török babárúsunk.. :lol:


LINK1

LINK2

Hát nem nagyon kell Ármánit eladni velük.. :lol:
csakamadrid
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.17. 22:30:40

Lionel85 írta:Hát nem jóképű? :lol:

Kép
Már csak Di Mariaval akarom egy képen látni, az ütni fog :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.17. 22:21:48

Lionel85 írta:Hát nem jóképű? :lol:

Kép
daffy írta:na,megérkezett özil(ha megengeditek a továbbiakban én csak ". :shock: " ennek hívom).
:lol:

Roppant találó és ötletes "becenév" :mrgreen: 8) Remélem nem védetted le,mert asszem átveszem :P

Méghogy nem fejlődőképes a reál.
Nemrégiben még azért nem kellett oda Dinho,mert nem tűnt elég ... piacképesnek az arcberendezése :P :oops:
Ehhez képest mostanra elég,ha csak csodálkozni tud a srác :twisted:

Mesut :shock: ,még a neve is szép :mrgreen: :twisted:

Komolyra fordítva:
Meglátjuk mire lesz képes a srác,egyelőre olyan nagyon sokat nem tett le az asztalra.Akár be is jöhet :shock: ,de korántsem biztos,h ő a jövő nagy játékosa lesz.
Többen említették már,h mennyire bosszantja őket,h Pep a reál "kezére játszotta" :shock: -t.Mielőtt még lemondatjátok Guardiolát,gondoljatok arra,h mi a különbség a két verzió között?Egy tehetséges játékost inkább egy saját nevelésű tehetséges játékossal "helyettesít".Másfél évvel idősebb :shock: ,mint mondjuk Dos...Sztem az a másfél év előny nem jelent annyit,mint a La Masia.Én hiszek a saját fiataljainkban,bízom benne,h újra és újra robbantani tud valaki a tarcsiból.Remélem Dos és/vagy Thiago fel tud nőni a feladathoz és máris nem fog olyan nagy hibának tűnni :shock: "elajándékozása".
Legalább annyi esélyét látom annak,h az egyik saját nevelésű srácunk nagy karriert fusson be itt,mint :shock: itt vagy akár a reálban.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 22:18:21

levproff írta:
ferninho írta:kár, hogy már daffy 2 oldala így hívja :shock: -t. :D
Ja, kösz.
Nem is értettem, hogy mi a rákért van ott szmájli neki. :lol:
bezony,nem szép dolog elvenni az ember találmányát :wink:
a mai meccs kuka,talán egy jobb edzésnek megfelel és láthatja mou,h ki az,aki kevés a kezdőbe
vazz,most nézem,a másik oldalon is tetszik a népnek az :shock: fej. így kell más ötletétől naggyá válni. magyarország,én így szeretlek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.08.17. 22:22:48-kor.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.08.17. 22:04:45

ferninho írta:kár, hogy már daffy 2 oldala így hívja :shock: -t. :D
Ja, kösz.
Nem is értettem, hogy mi a rákért van ott szmájli neki. :lol:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.17. 22:01:29

kár, hogy már daffy 2 oldala így hívja :shock: -t. :D
madridista
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.17. 21:59:01

Tényleg, itt van Özil: :shock:
csak sárgában :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.08.17. 21:54:54

Átnézek madridistára, hogy mit szólnak Özil-hez, erre első amivel találkozok, a kinézete. :) Már szmájlit is "neveztek" el róla. :D :lol:

Ezt: :shock:

Egyébként nem felhőtlen az öröm arrafele.
Ha jól olvastam 5 játékos van arra a posztra. Közben meg Maiconért minden pénzt sajnálnak, nem értem..
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.17. 21:35:03

ez mind igaz. a fő baj az,hogy hiába nyer mindig a mourinho csapat,ha a barca játsza a focit,aminek lényege pont a szórakoztatás. a realosok még csak futni sem tudnak lásd: ma
Ez az egyetlen egy dolog ami miatt Mourinho miatt meginoghat a kispad.
Első évében még nyerhet vmit. De aztán a mutatott játék miatt elküldhetik egy idő után. Vagy a sikertelenség vagy a csúnya játék miatt küldhetnek el vkit. Schuster, Capello, nyertek de menniük kellett. :?
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.17. 21:29:27

Barca_10 írta:
Ferguson azt mondta,hogy Xavi és Iniesta akár egy egész éjszakán meg tudnák tartani a labdát,Mourinho pedig azt,hogy azért nem tudták legyőzni a Barcát mert nekik megvan az ami a többi csapatnak nincs,és nem is lesz:Xavi és Iniesta.

Higuain pedig jó csatár.Lehet,hogy a Barca ellen nem villogott,de a kiscsapatok ellen hozza a gólt/gólokat és nem az üres kapuba rúgja be mert oda nem tudja!(Atl.Madrid ellen legalábbis nem tudta :D )
Utánna gondolva talán asszem Wenger mondta,de sztem tök mindegy,amit a másik két uriember mondott az is árulkodó! :D

Higuain jó csatár,de nem bírja el a terhet,pl ellenünk,Lyon ellen,ha nagy a tét fölé vágja!Mondjuk remélem nem pont idén fog rám cáfolni!Minden esetre nem egy Ibra(gondolok itt arra,mikor nem sérülésekkel küzd,mint tavaly) vagy Villa az fix!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 21:27:31

Barca_10 írta:
Bestbarca írta:Én nem félek se a realtól,sem senkitől!Nem is kell!Asszem pont Mourinho is mondta,de Ferguson tuti,hogyha a Barca jó napot fog ki akkor legyőzhetetlen!

VV-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Ibra-Villa

Most komolyan ehhez max 3 ember mérhető tőlük:CR,Ramos,Casillas,na jó max még Xabi

Gonzalo Higuaín - tényleg nem rossz,de ha majd egyszer berúgja egy rendes csapatnak is,nem csak üres kapuba,akkor lehet vki
Visca el Barca!
Ferguson azt mondta,hogy Xavi és Iniesta akár egy egész éjszakán meg tudnák tartani a labdát,Mourinho pedig azt,hogy azért nem tudták legyőzni a Barcát mert nekik megvan az ami a többi csapatnak nincs,és nem is lesz:Xavi és Iniesta.

Higuain pedig jó csatár.Lehet,hogy a Barca ellen nem villogott,de a kiscsapatok ellen hozza a gólt/gólokat és nem az üres kapuba rúgja be mert oda nem tudja!(Atl.Madrid ellen legalábbis nem tudta :D )
ez mind igaz. a fő baj az,hogy hiába nyer mindig a mourinho csapat,ha a barca játsza a focit,aminek lényege pont a szórakoztatás. a realosok még csak futni sem tudnak lásd: ma
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.17. 21:27:01

Bestbarca írta:
Nem azt mondom, végig ott lesznek,nehezíteni fogják a dolgunkat,de ezt a bajnokságot max mi veszíthetjük el a Real nem nyerheti meg!Kevesék hozzánk képest!Az összes többi csapat le fog feküdni nekik az tuti,pláne az okádék taktikával amit Mou fog játszatni.Meg kell verni őket oda vissza és megvan a bajnokság,mint idén! :D A bl-ben meg kb a 4 között elkaszálja őket mondjuk a Benitez féle Inter,vagy a Chelsea!
Visca el Barca!
úgy legyen :D
de Bl-t jó lenne még egyszer megnyerni. :twisted: sikerülhet ha nem követjük el a tavalyi hibákat és nem Keita fog kezdeni.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 21:23:40

Bestbarca írta:Én nem félek se a realtól,sem senkitől!Nem is kell!Asszem pont Mourinho is mondta,de Ferguson tuti,hogyha a Barca jó napot fog ki akkor legyőzhetetlen!

VV-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Ibra-Villa

Most komolyan ehhez max 3 ember mérhető tőlük:CR,Ramos,Casillas,na jó max még Xabi

Gonzalo Higuaín - tényleg nem rossz,de ha majd egyszer berúgja egy rendes csapatnak is,nem csak üres kapuba,akkor lehet vki
Visca el Barca!
Ferguson azt mondta,hogy Xavi és Iniesta akár egy egész éjszakán meg tudnák tartani a labdát,Mourinho pedig azt,hogy azért nem tudták legyőzni a Barcát mert nekik megvan az ami a többi csapatnak nincs,és nem is lesz:Xavi és Iniesta.

Higuain pedig jó csatár.Lehet,hogy a Barca ellen nem villogott,de a kiscsapatok ellen hozza a gólt/gólokat és nem az üres kapuba rúgja be mert oda nem tudja!(Atl.Madrid ellen legalábbis nem tudta :D )
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 21:05:19

zsuni írta:
középszerű? gago mi? granero mi? mindenki sír miattuk mert nem focisták...potenciál? kitörölhetjük vele,focista kell,nem ígéret...
jo, legyen neked, csak Gago egy kupac sz.rral a hátán játszott baromi jól fél évig, és az a kupac az a Real Madrid volt. Emlékszel? ü huzta a csapatot. És nem ugy volt jo, hogy mindenkinek ment, hanem ugy, hogy senki sem tudott egyeneset rugni a labdába. Cipész ki tudta hozni belöle a focistát, a többiek nem.
focista kell? ki az az uj igazolások közül? mindegyiket csiptem, de a saját klubjába, egyedül Canalesnek örülök.
fél évig jó volt,nahát...3,5 év alatt,csak labdát kezelni felejtett el a passzolás mellett. granero is jó volt a tavalyi előszezonban,nem is értem miért nem kezdők mourinhonál...ja,biztos mer ért hozzá. akkora spílerek,mégsem áll sorba értük európa
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.17. 21:03:22

Én nem félek se a realtól,sem senkitől!Nem is kell!Asszem pont Mourinho is mondta,de Ferguson tuti,hogyha a Barca jó napot fog ki akkor legyőzhetetlen!A Mourinho féle okádék futball a ladbarúgás szégyene,megérdemelte a Madrid!Csak akkor lehet esélyük,ha rengeteg sérültünk lesz,de ha ez megtörténik,azon meg nem segíthet sem Özil sem semelyik agyonsztárolt kp.Bő a keretük,ez igaz,node sehol sincs a miénkhez képest!

VV-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Ibra-Villa

Most komolyan ehhez max 3 ember mérhető tőlük:CR,Ramos,Casillas,na jó max még Xabi

Az összes többi sehol sincs!
Lassana Diarra - rombolni azt tud mást sem
Drenthe - ha marad ha nem [auto_cenzúra]
Canales - tehetséges de túl fiatal
Pedro León - nem ez a szint
Arbeloa - szintén
Ricardo Carvalho - kiégett,hatszor megkerül bárki
Rafael Van der Vaart - lassú a spanyol bajnoksághoz
Pepe - pffff taposó hentes,más nem tud
Granero - nem ez a szint
Sami Khedira - túlsztárolt,figyeljük meg rossz igazolás
Marcelo - [auto_cenzúra]
Raúl Albiol - elmegy
Garay - elmegy
Karim Benzema - pffff tavaly bizonyított 35 millióért,megjegyzem ugye nem lesz sokáig
Di María - fiatal tehetséges,Benficában jó volt,de sztem kevés ő ezen a szinten
Mesut Özil - túlsztárolt,fölösleges
Gonzalo Higuaín - tényleg nem rossz,de ha majd egyszer berúgja egy rendes csapatnak is,nem csak üres kapuba,akkor lehet vki
Fernando Gago - vicc
Mahamadou Diarra -vicc
Kaká Midfielder - a Milan sérülten adta el,szó volt perről is,sosem lesz az igazi

Nem azt mondom, végig ott lesznek,nehezíteni fogják a dolgunkat,de ezt a bajnokságot max mi veszíthetjük el a Real nem nyerheti meg!Kevesék hozzánk képest!Az összes többi csapat le fog feküdni nekik az tuti,pláne az okádék taktikával amit Mou fog játszatni.Meg kell verni őket oda vissza és megvan a bajnokság,mint idén! :D A bl-ben meg kb a 4 között elkaszálja őket mondjuk a Benitez féle Inter,vagy a Chelsea!
Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.17. 21:01:44

bár felőlem joda&kiszel keverék is futkározhatna a pályákon, nem igen hat meg,de ezen a képen tényleg brutális :D pályán nem tűnt ENNYIRE jóvágásúnak :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.08.17. 21:00:22

Lionel85 írta:Hát nem jóképű? :lol:

Kép

Ennyire irritál a feje? :lol: :lol:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.17. 20:58:55

Hát nem jóképű? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.08.17. 20:54:48

középszerű? gago mi? granero mi? mindenki sír miattuk mert nem focisták...potenciál? kitörölhetjük vele,focista kell,nem ígéret...
jo, legyen neked, csak Gago egy kupac sz.rral a hátán játszott baromi jól fél évig, és az a kupac az a Real Madrid volt. Emlékszel? ü huzta a csapatot. És nem ugy volt jo, hogy mindenkinek ment, hanem ugy, hogy senki sem tudott egyeneset rugni a labdába. Cipész ki tudta hozni belöle a focistát, a többiek nem.
focista kell? ki az az uj igazolások közül? mindegyiket csiptem, de a saját klubjába, egyedül Canalesnek örülök.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.17. 20:53:21

be kel látnunk idén nagyon sokat és jól erősített a Madrid persze még sok a kérdőjel ,de Mourinho ért az igazolásokhoz.Sztem jövőre a Real minden címre esélyesebb mint mi. :? Sajnos ez így van.Bár remélem tévedek.
Ha úgy bevállnak a fiatalok mint Bojan,Busquets,edro akkor nem szóltam de
azért nem ártana egy biztos Xavi-Iniesta-helyettes.A Real megköszönheti Özilt Pepnek. De ha jövőre jön Fabregas akkor megérte odaadni a blankoknak.Ezzel a jelenlegi kerettel véleményem szerint nem lesz sok esélyünk a Bl-be de javítsatok ki ha nem ien vészes a helyzet.Ha elkerülnek a sérülések akkor nem lesz gond.Viszont Mourinho jobb edző mint Pep ezt el kell ismernünk. Igazolások terén biztos.HA bekkelő csapatot csinál a Madridból akkor meg kikell találni vmi új taktikát és megvan a Classico.
Én meglátásom szerint Mourinho mindig az esélytelennek számító csapatokkal tudott Bl-t nyerni(Porto,Inter) PL a Chelseanél amikor a többség őket mondja végső esélyesnek, meg sztárokkal teli a csapat , akkor már ez nem ment neki. Reméljük úgy jár mint a Chelsaenél :P
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 20:51:37

zsuni írta:gagoban és graneroban van potenciál basszus, legalább vennéd észre. maha lelassult, ő már jobb nem lesz, de a másik kettö böven fejlödhet murinho hatására. remélem jövöre nem igazolnak senkit, mert már rohadtul idegesit ez a sok b.szom igazolás, középszerü tökfejekkel tele
középszerű? gago mi? granero mi? mindenki sír miattuk mert nem focisták...potenciál? kitörölhetjük vele,focista kell,nem ígéret...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.17. 20:47:34

Én nem rúgnám ki Mourinhot semmiképpen sem Pérez helyében, mert az hidegvérrel leharapná a fejemet Very Happy
Sikertelen szezon esetén Mourinho marad. Szerintem. Miért?
Mert jelenleg nincsen jobb edző akit le lehetne igazolni.
Tavaly egész végig ment a panaszkodás Pellegrinivel kapcsolatban és hangzott el a sok "na majd jövőre Mourinho-val" szöveg. Most ez nem lehetséges mivel nincsen jobb nála. Ha mondjuk Guus Hiddink lenne a topsztáredző akkor őt emlegetné mindenki.
Ja de várjunk már egyszer már őt is elküldte a Madrid. 1998-1999 között volt edző ott. :roll:
mert most annyira bő lett a keretük hogy ez megbonthattja a csapatösszhangot.
Mourinho nem annyira amatőr hogy ezt ne vegye számításba. Megoldja ezt biztos.
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2010.08.17. 20:47:06

Ezek a Real Madrid igazolások hallásra jónak tűnnek.. de csak hallásra.. Szerintem befog sokalni a Real mert most annyira bő lett a keretük hogy ez megbonthattja a csapatösszhangot. Sok különböző nemzetiség ez is főleg de azt se felejtsük el hogy mi meg alig igazoltunk. :wink:
Lezárt