Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.01. 15:29:52

Ha Fabregas tényleg elmondta h el akar jönni, akkor Wenger nagyot csökken a szememben...de sztem le kéne már akadni erről a témáról. nem fog jönni, kész, pont. Kell egy vkp, egy khv, egy tkp. Akár fiatalok közül is. Neki lehet állni...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.01. 14:57:24

Persze, de idén a Valencia nehéz anyagi helyzetben van, ami már tavaly is igencsak megvolt a Mestallában. Akkor még úgy voltak, hogy nem engedik Villát, se Silvát, se a többi húzóembert, mert a lehetséges címek után befolyó összegekből próbáltak valamelyest enyhíteni a rossz helyzeten. Ez végül nem jött össze, az idei nyáron pedig váltani kellett.

Megmerem kockáztatni, ha nincs a Valenciánál rossz anyagi helyzet, nem egykönnyen jött volna Villa.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.01. 14:53:44

Jaj hagyjuk már...
Azt várjátok,hogy kést szorít majd Wenger nyakához,hogy engedje el?
Kétszer kérte tőle,nem fog őrjöngeni.

Csak 1 példa... Tavaly David Villa. Nem róla szivárogtak ki felvételek,miközben ordibált a vezetőivel,hogy engedjék el? Hatott? nem,akkor miről beszélünk?
Kétszer megkérte Wengert,ha ez ilyen makacs,ez van, szerződés köti oda,nem tud többet tenni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.01. 14:43:15

Varatrix írta:Lehet, hogy nem eleg tokos, de konyorgom ha az o szemszogebol nezzuk, ez nagyon [auto_cenzúra] lehet neki.
Szeretne jonni, mert tenyleg egy sikeresebb csapathoz kerulne, ezt tudja mindenki meg az Arsenal szurkolok is.
De a mi oldalunkon azt lehetne megerteni, hogy kotodik az Arsenalhoz is.
Elvegre 16 eves kora ota ott jatszik, Wengerrel is jo a viszonya, a szurkolok is imadjak, a kapitany is o.
Megertem Wengert is...
Talan mar kicsit tulsagosan is akarjuk ezt a transfert, es atesunk a lo tuloldalara.
LEGYEN MAR VEGE! NEKEM MAR MINDEGY HOL FOLYTATJA.
Mint jatekos itt is ott is szeretni fogom.
Én meg azt gondolom, ha komolyan címeket akar nyerni, akkor szól Wengernek, hogy minden áron elakar igazolni, ha meg marad és lelkiznek egy sort, akkor jó neki küzdeni az EL-kupás helyekért... Egyszerre mindent nem lehet. Ha a karrierje a fontosabb, akkor jön, ha nem, akkor nem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.01. 14:38:57

http://www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozz ... id=2039290 ezek szerint a Fabre kiáll és azt mondja, hogy a Barca játékosa akarok lenni, akkor Wenger elengedi ? :roll: :shock:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.01. 14:06:15

Ronaldinho&Barca írta:
S.Agüero írta:Te mire alapozod, h nem jön? :roll: :)
Kezdjem sorolni? :?
sjd írta: Arra, hogy már tavaly is ezt mondták :roll:
Most idén Xavi, Puyol, Messi? Imádom őket, de azért ő szavukra ne alapozzunk.. Wenger mondta egy szóval idén nyáron, hogy jövőre elmehet? Egy olyan kvalitású játékost mint Fabregast nem fog elengedni egy értelmes edző sem. Itt az a baj, hogy Fabregas nem tett meg mindent, hogy idén eljöjjön, gyerekek, ha valaki el akar igazolni, minden követ megmozgat, ezért langyos nekem ez az egész ügy.. bűzlik nekem valami. És amíg 2014-ig vagy meddig meghosszabbította a szerződését, addig jövőre meg az után is itt fog tartani ez az egész cirkusz ahol most. VB. után azt hittem tökös gyerek lesz és eljön, de úgy érzem nem merte kimondani a véleményét, a vatter meg megmondta mit csináljon ő meg csak bólogatott. Ki kellett volna állnia és kijelenteni, távozni akarok, nem köríteni itt, ki mennyire Barca szurkoló. Remélem következő 10 évben is ott lesz és semmit se nyertek.
megérdemelné Wenger is, meg kicsit Fabregas is.(mármint azt h 10 évig nem nyernek semmit.) bár lehet ez erős
remélem találkozunk Bl-be és megint bevágunk nekik egy 4-est :twisted:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.01. 13:56:25

Lionel85 írta:Pontosan erre céloztam, amikor azt mondtam, hogy Fabregas nem eléggé tökös gyerek. Egyszerűen befolyásolható és Wenger parancsol neki. Ennyi a dolog. Ha ő az asztalra csapna, hogy márpedig távozni fog, akkor Wenger se lenne ennyire kőszívű. Szerintem.
Lehet, hogy nem eleg tokos, de konyorgom ha az o szemszogebol nezzuk, ez nagyon [auto_cenzúra] lehet neki.
Szeretne jonni, mert tenyleg egy sikeresebb csapathoz kerulne, ezt tudja mindenki meg az Arsenal szurkolok is.
De a mi oldalunkon azt lehetne megerteni, hogy kotodik az Arsenalhoz is.
Elvegre 16 eves kora ota ott jatszik, Wengerrel is jo a viszonya, a szurkolok is imadjak, a kapitany is o.
Megertem Wengert is...
Talan mar kicsit tulsagosan is akarjuk ezt a transfert, es atesunk a lo tuloldalara.
LEGYEN MAR VEGE! NEKEM MAR MINDEGY HOL FOLYTATJA.
Mint jatekos itt is ott is szeretni fogom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.01. 13:48:24

ozsimiki írta:Ha idén nem jön Fabregas, abban Ő legalább annyira hibás,mint Wenger.

láthattunk kismillió példát arra,h ha valaki nem kíván tovább a csapatban maradni,az nem is marad. kezdjem sorolni?

tökmind1 Wenger mit akar,ha Fabregas kiáll és azt mondja,h márpedig Ő nem akar tovább itt maradni,és ezek után megnézhetik hogy teljesítene...

nem szép gesztus,sőt,de ebből talán értene a "legjobb4bemindigbentvagyunkazéhabajnokságotmégvagy10évignemnyerünk" Wenger.
Pontosan erre céloztam, amikor azt mondtam, hogy Fabregas nem eléggé tökös gyerek. Egyszerűen befolyásolható és Wenger parancsol neki. Ennyi a dolog. Ha ő az asztalra csapna, hogy márpedig távozni fog, akkor Wenger se lenne ennyire kőszívű. Szerintem.
Kép
Kép
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.01. 13:27:27

víscaelbarca!forever írta:én még mindig Özil mellet állok ki ha nem jön Fabregas és nem is lennne drága 15 millióból megvan mert az MU 12-t licitált és ő lenne a legjobb választás + Thiago és JDS és akkor Fabregas jövőre se kéne :twisted:
Pont elöbb olvastam,egy német tv csatorna teletexjén,hogy Özil maradni fog brémában. Egyébként honnan vesszük,hogy meglenne 15 milláért? Attól,hogy a MU 12 millát adna még kérhetnek érte 30-at is. Sőt szerintem az az összeg amiért most hozható lenne az közelebb lenne 30 misihez mint a 20-hoz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.01. 12:41:45

Ronaldinho&Barca írta:Wenger mondta egy szóval idén nyáron, hogy jövőre elmehet?
Tavaly sem Wenger ígérte
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.08.01. 12:37:08

S.Agüero írta:Te mire alapozod, h nem jön? :roll: :)
Kezdjem sorolni? :?
sjd írta: Arra, hogy már tavaly is ezt mondták :roll:
Most idén Xavi, Puyol, Messi? Imádom őket, de azért ő szavukra ne alapozzunk.. Wenger mondta egy szóval idén nyáron, hogy jövőre elmehet? Egy olyan kvalitású játékost mint Fabregast nem fog elengedni egy értelmes edző sem. Itt az a baj, hogy Fabregas nem tett meg mindent, hogy idén eljöjjön, gyerekek, ha valaki el akar igazolni, minden követ megmozgat, ezért langyos nekem ez az egész ügy.. bűzlik nekem valami. És amíg 2014-ig vagy meddig meghosszabbította a szerződését, addig jövőre meg az után is itt fog tartani ez az egész cirkusz ahol most. VB. után azt hittem tökös gyerek lesz és eljön, de úgy érzem nem merte kimondani a véleményét, a vatter meg megmondta mit csináljon ő meg csak bólogatott. Ki kellett volna állnia és kijelenteni, távozni akarok, nem köríteni itt, ki mennyire Barca szurkoló. Remélem következő 10 évben is ott lesz és semmit se nyertek.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.08.01. 12:34:32

víscaelbarca!forever írta:...+ Thiago és JDS és akkor Fabregas jövőre se kéne :twisted:
és vethet magára. nem tudom Fabregast lehe Wenger tette nagy játékossá de nálunk is lehetett volna valaki sztem...
Ha nem is ennyire drasztikusan, de egyetértek veled!
Szerintem nem kell ezt a Cesc ügyet tovább húzni-vonni. Nem jön, kész. Én csak annyiban hibáztatom Fabregast, hogy szerződést hosszabbított idény vége előtt, ezzel kicsit kérdőre vonta a szándékait. Legalábbis az én szememben.
Nem számít. Venni kell egy univerzális középpályást (én nem "ragaszkodom" senkihez), és be kell építeni a két fiatalt. Aztán meglátjuk.
Ki tudja, lehet, hogy jövőre már senki nem beszél majd Fabregasról (lásd Busquets beépítését). Mindenesetre nálam Cesc most sem és jövőre sem fog 50 millió eurot érni.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.01. 12:12:28

én még mindig Özil mellet állok ki ha nem jön Fabregas és nem is lennne drága 15 millióból megvan mert az MU 12-t licitált és ő lenne a legjobb választás + Thiago és JDS és akkor Fabregas jövőre se kéne :twisted:
és vethet magára. nem tudom Fabregast lehe Wenger tette nagy játékossá de nálunk is lehetett volna valaki sztem. szval Wenger max 2 Bl címtől és 4 bajnoki címtől fosztotta meg őt.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.01. 11:53:56

1 hónap és lejár az igazolási időszak. És még mindig csak 4 középpályásunk van. Ha nem Fabregas, de kell egy középpályás. Ha nagyon ragaszkodunk Ceschez , és még jövőre is várnánk rá, akkor inkább vennék egy VKP-t a padra Sergi mögé, és Thiagot kipróbálnám a felnőtt csapatnál. Így lenne 6 középpályásunk, és Fabregasért nem fizettünk 45 millát.
De ez is csak egy lehetőség. A lényeg az, hogy minél előbb lekéne ezket zárni.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.01. 11:53:52

Ez benne van a pakliban,de nálunk ez a Cesc ügy elviszi,elvitte az időt. Mondjuk ha most ezzel lezárult a dolog akkor még aránylag időben lehet igazolni valakit,HA akarunk.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.01. 11:50:24

sjd írta:
hortobagyikrisz írta:Na de azért az is furcsa, hogy idén már többen távoztak tőlünk, mint érkeztek! Akkor fordult elő ilyen utoljára mikor a hollandokat küldték el a csapattól Van Gaal után!
Amúgy meg imár jó lenne játékosokra fokuszálni és a Fabregas operát befejezni!!!
Még pontosan 1 hónap átigazolási időszak van hátra, és egy Maxwell v Adriano leigazolása kb. 3 nap. Mi a probléma?
Az, hogy a felkészülés már tart, spanyolok is megjönnek, onnantól már végképp. És az új igazolás, akit majd augusztus utolsó hetében jelentenek be, az egészből kimarad...
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.01. 11:45:37

Persze,idő még van ha akarunk igazolni,bár én már csak egy vkp-re "vágyom" ha Cesc nem jön össze :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.01. 10:45:10

hortobagyikrisz írta:Na de azért az is furcsa, hogy idén már többen távoztak tőlünk, mint érkeztek! Akkor fordult elő ilyen utoljára mikor a hollandokat küldték el a csapattól Van Gaal után!
Amúgy meg imár jó lenne játékosokra fokuszálni és a Fabregas operát befejezni!!!
Még pontosan 1 hónap átigazolási időszak van hátra, és egy Maxwell v Adriano leigazolása kb. 3 nap. Mi a probléma?
hortobagyikrisz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.10.15. 19:19:12
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 10:30:09

Na de azért az is furcsa, hogy idén már többen távoztak tőlünk, mint érkeztek! Akkor fordult elő ilyen utoljára mikor a hollandokat küldték el a csapattól Van Gaal után!
Amúgy meg imár jó lenne játékosokra fokuszálni és a Fabregas operát befejezni!!!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.01. 10:27:46

sjd írta:
És ha jól tudom azért a Realnak is van(nak) hitele(i)
Igen,nagyok sok adósságuk van nekik is. Én csak azt akartam mondani ezzel a hosszú szöveggel,hogy attól hogy mi sikeresebbek vagyunk az utobbi időben nem jelenti azt,hogy anyagiakban is jobban állnánk.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.01. 10:10:20

Attika 25 írta: - edző téren is "csak" Mourinho-nak van egetrengetően magas fizuja,a többieknek nem volt olyan sok,persze azért biztos több mint Pep-nek volt az elején.
Az lehet h nincs nagy fizetésük, viszont minden évben ki kell fizetni egy komoly összegű végkielégítést az aktuális edzőnek

És ha jól tudom azért a Realnak is van(nak) hitele(i)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.01. 09:35:32

ozsimiki írta:Ha idén nem jön Fabregas, abban Ő legalább annyira hibás,mint Wenger.

láthattunk kismillió példát arra,h ha valaki nem kíván tovább a csapatban maradni,az nem is marad. kezdjem sorolni?

tökmind1 Wenger mit akar,ha Fabregas kiáll és azt mondja,h márpedig Ő nem akar tovább itt maradni,és ezek után megnézhetik hogy teljesítene...

nem szép gesztus,sőt,de ebből talán értene a "legjobb4bemindigbentvagyunkazéhabajnokságotmégvagy10évignemnyerünk" Wenger.
Így van!Egyébként,mint embert nem sajnálom,mert a saját levében fő.Szimpatikus játékos,de nem lett anno elzavarva...Ha én járnék ebben a cipőben,simán megírnám azt a levelet illetve hanyagolnám az edzésekre járást is,ha máshogy nem értenék meg,hogy el szeretnék menni.Viszont amikor aláírta az 5 éves szerződését akkor nem akart a Barca-ban focizni?Kissé szétszórt a srác....
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.01. 08:49:52

Brian 20 írta:Személy szerint már ezt a nagy adóságot se értem, mert szerintem:
ha a Reálnál nincsenek anyagi gondok akkor itt se kellene, hogy legyen

mivel,
- mi nem veszünk minden évben 200 millióért játékosokat
- nem cseréljük évente az edzőket és azok nem kapnak top fizetést
- a mi játékosaink nem keresnek annyit mint a Reál játékosai
- A Barca tovább jut minden évben a Bl ben, mint a RM magasabb tévédíjak
- bajnokságban is sikeresebb
- stadionunk is nagyobb
- a Reál olcsón adja el a játékosait

lehetne folytatni, de azért látszik, hogy a Barca jobban gazdálkodik a pénzzel, mint fővárosi vetélytársa, bár ez a futball részleg csak. Ugyanakkor itt a nagy pénz...
Nem mintha a Real-t akarnám védeni,de....

- A Madrid sem költ minden évben 200 millákat,szerintem ha megnéznénk az utobbi 10 év vásárlásait akkor kb. ugyanott lenne a két csapat (10 éves távlatban 50 millio euro különbség sem sok ahol ilyen pénzmozgások vannak)
- edző téren is "csak" Mourinho-nak van egetrengetően magas fizuja,a többieknek nem volt olyan sok,persze azért biztos több mint Pep-nek volt az elején.
-az meg hogy a mi játékosaink nem keresnek annyit,az tutira nem igaz,a Real-ban Ronaldo,Kaka,Casillas aki nagyon jól keres,utána van Benzema,Raul (volt),majd Ramos.... Ezzel szemben nálunk kb. a csapat fele simán súrolja felülről az évi 7 millát,s van több 10 milla körüli (vagy feletti is),szóval nálunk legalább annyi fizu kerül kifizetésre évente (ha nem több) mint náluk.
-az igaz,hogy a BL-ben továbbjutunk náluk,sőt mostanság azért szerencsére nyerni is sikerül,de annyival szerintem nem jön be több lóvé mint amennyivel többet ki kell fizetünk a prémiumokra.
-a bajnokságban is az utobbi 10 évben (mert ugye pénzügyi dolgoknál nem 1-2 évet,hanem legalább 10 éves távlatot kell nézni) mindkét csapatnak 4-4 bajnoki cime volt,a Valencia szerezett még kettőt.
-a stadionunk valóban nagyobb,pl. a bajnokságban a két csapat átlagnézőszáma kb. megegyező a teljes szezonokat tekintve.
- a Real sem adja el olcsóbban a játékosait mint mi,hogy csak a közelmúltra tekintsek vissza,Robben-Sneijder eladásából befolyt nekik kb. 50 milla,nekünk Yaya eladásán kivül nem is emlékszem olyanra mostanában,hogy valakiért komolyabb pénzt kaptunk volna. (ennek viszont nem néztem utána,szóval lehet tévedek,s kimaradt valaki az emlékezetemből)
-a mezszponzort se felejtsük el,nekik abból évi 10-15 milla simán van,nekünk semmi (nem mintha akarnék mezszponzort,de a hamár pénzügyek akkor ez is beletartozik)

S ehez jön még 2 dolog,ami szerintem talán legfontosabb: az első,hogy marketing szempontból a Real még mindig magasan a Barca elött van. A másik meg,hogy ők még a szarból is pénzt tudnak csinálni,s mi ilyen szinten meg sem közelitjük őket. Nem véletlen,hogy ennyi számukra sikertelen,számunkra meg sikeres (sokkal sikeresebb) év után is minden évben jóval magasabb az adott évben rendelkezésre álló lóvéjuk mint nekünk. Szóval a befolyó összegeket tekintve lenne mit "tanulnunk" tőlük.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.31. 22:30:44

Brian 20 írta:
Szóval aki ismeri attól kérdem ér ennyit?
transfermarkt.de: 55 millió

Alapvetően azt mondanám, hogy egy ilyen kaliberű játékos ér ennyit, de Cesc a Barcának nem érhet ennyit
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.31. 22:27:49

Brian 20 írta:
Fabregasról 45 millió rengetek pénz érte. Az Arsenal sose arról volt híres, hogy megtartja az értékes játékosait. Szóval azért mert Wengernek tervei vannak vele nem fog elesni ennyi pénztől. Megvehetné belőle Maicon-t vagy Touré-t. tulajdonképpen bárkit a piacon. Nem tudom mennyit ért Fabregas nem igazán láttam játszani, mivel általában sérült volt mikor Arsenal meccset néztem.

Szóval aki ismeri attól kérdem ér ennyit?

40et ér. Mármint ha figyelembe vesszük a real által elszabadított árakat.
Másnak lehet nem ér ennyit,de a Barcának igen,mivel nincs más,aki beleillene a játékunkba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt