Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.28. 19:22:26

The Deadman/Real fan írta:úgy néz ki hogy a 3. számú csatárunk egy Castillából felhívott srác lesz
Valszeg így jár a legjobban a klub. Anyagi téren mindenképp, aztán meglátjuk, hogy a felhívott fiatal mennyire alkalmas a feladatra.
Ha ez lesz a megoldás, akkor Mourinho rizikózik érzésem szerint, vagy egyszerűen nem engedi a pénztárca, hogy tapasztalt playat igazoljanak.
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.07.28. 18:39:01

Az utóbbi 4-5 évben csak szenvedett a királyi gárdában mert nagyon kevés lehetőséghez jutott mivel kiesett a formájából
ha nagyon keveset játszott volna akkor 2008 -ban és 2009 -ben sem termelt volna 18 gólt
Ezzel azt akarom mondani hogy egy kiváló játékost küldött el Mourinho
azt meg lehetne már érteni hogy szabad döntés volt a távozása , José megmondta neki hogy olyan szerep jut neki mint idén jutott de ő többet akart játszani és ezért távozott :wink:

úgy néz ki hogy a 3. számú csatárunk egy Castillából felhívott srác lesz
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.28. 18:28:33

Hát bevallom őszintén engem "elszomorított" mikor olvastam hogy valóban a sálkébe igazol a Real Madrid egyik legnagyobb alakja. Az utóbbi 4-5 évben csak szenvedett a királyi gárdában mert nagyon kevés lehetőséghez jutott mivel kiesett a formájából. 740 mérkőzésen húzhatta magára a dresszt ami elképesztően sok szerintem :D. 300 valamennyi gólt rúgott ami szintén nem kevés szerintem. A válogatottban is több mint 100 meccsen vett részt és ő tartja a gólrekordot a válogatottban. És még sorolhatnám hogy asszem ő játszott a legtöbb BL meccsen és ő lőtte a legtöbb gólt. 6 bajnokságot nyert és 3 bajnokok ligáját...
Ezzel azt akarom mondani hogy egy kiváló játékost küldött el Mourinho. Szerintem neki a Realból kellett volna visszavonulnia.
Furcsán nézhet ki hogy egy Barca drukker ilyet ír egy Real Madrid játékosról de én szerintem ez rossz hír a spanyol focinak :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.28. 15:21:18

bence-barca írta:
LG írta: Vagy ott volt Henke anno, aki csak a pályafutása vége fele jött igazán nagy csapatba, ilyen embereket megértem, ha ezért tisztelsz, de akik eleve sztárcsapatba vannak, azoknál nem kell komolyan venni a klubhűséget.

Tehát szerinted Scholes, Giggs, Zanetti, v asszem mondhatom nyugodtan Puyolt és Xavit inkább a pénz miatt hűségesek? Szerintem közölük mindannyian + Raúl is ha kapna játéklehetőséget a fele fizujáért is játszana és nem kezdene el sírni.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye!
Nemcsak a pénz miatt, hanem azért mert egy komoly csapatban vannak, amely ott van a világ elitjében, amivel lehetőségük van címeket nyerni. Tottinál pl. mint mondtam azért más a helyzet, mert ő nincs akkora csapatban mint a Mu, Barca, Inter v. a Real. Ha ő is középcsapatokba lennének, nem biztos, h nem igazolnának el egy komolyabb csapatba.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.07.28. 13:21:55

forcabarca10 neked lehetnek gondjaid ott fent ;)
gondolkodj légyszives és utána irogálj :roll:


hogy ne legyen OFF a madridnak akkor csatár kell? :shock:
amauri stb. nem nagy számok de hát a madridba nem is kell jobb :twisted:
Abi & Tito
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.28. 13:09:56

Tocy írta:kiváncsi leszek Mourinho Madridjára, elöl talán Higu középen, oldalán Ronaldoval és Kakával, többi védekezik....nemtom, az értő madridi közönség mennyire fogja ezt díjazni....persze ott már annak is örülnek ha gólt tudnak szerezni egy Barca elleni meccsen... :D Mindenesetre sztem nincs gyengébb keretük mint tavaly az Internek, egy kicsit tartok tőlük Mourinho miatt...
Annyi biztos hogy egy nagyon szervezett Real lesz az ellenfél jövőre. Lehet hogy nem fognak álom szépen focizni, de az biztos hogy nagyon kevésszer fognak hibázni. Én jövőre is hasonlóan kiélezett csatát várok mint az idei!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.07.28. 12:10:52

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... l-2038737/

hivatalos most már. Sok szerencsét neki !
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.07.27. 12:05:29

kiváncsi leszek Mourinho Madridjára, elöl talán Higu középen, oldalán Ronaldoval és Kakával, többi védekezik....nemtom, az értő madridi közönség mennyire fogja ezt díjazni....persze ott már annak is örülnek ha gólt tudnak szerezni egy Barca elleni meccsen... :D Mindenesetre sztem nincs gyengébb keretük mint tavaly az Internek, egy kicsit tartok tőlük Mourinho miatt...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.07.27. 11:28:03

az Amauri Gomez Almeida hármasból valaki csak 3. csatárnak érkezne, tehát ha kell valaki akiröl bepattanjon a labda beállnak. Egyébként szerintem is 1 csatár fog játszani, minek egy 3. számu csatárnak valami klasszis? Jo az valami középszerü pléjer, néha rugjon golt, 1 év után meg mehet amerre lát. kb ennyi lenne ebben az igazolásban.
Canales meg nem irányito, hanem 2. csatárként játszatták szinte egész évben, olyan poszton ahol Káká is kapta az aranylabdát kb.
Most lehet hogy utáltok meg szívetek szerint kitiltanátok a forumról,de hát nem kedvelheti mindneki a realt meg raúlt.azért van a fórum hogy tudjunk iylen dolgokról is beszélni.
Ha olyan nagy az ellentét a Real és Barca játékosok között akár, akkor miért jó barátok, és Xavi mit Viva Espana-zik, amikor ö katalán. vagy egy rohadt áruló akkor a te szemléleted szerint. Azt nem értem hogy ha a játékosok barátok, akkor a szurkoloknak miért kell ellenségeknek lenniük. A többi is amit irtál akkora baromság, hogy rádszakad nemsokára a plafon
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 09:50:40

Victor_Valdes írta:
forcabarca10 írta:Most lehet hogy utáltok meg szívetek szerint kitiltanátok a forumról,de hát nem kedvelheti mindneki a realt meg raúlt.azért van a fórum hogy tudjunk iylen dolgokról is beszélni.
Ez dillettizmus. :shock:

Senki nem beszélt arról, hogy kedveli a reált, mégis ezt szajkózod órák óta.. :lol:
Tiszteletről volt szó, nem kedvességről/kedvelésről. :)

Szerk.: Elérted célod nyertél, ennyi marhaságra már nem tudok kész ellen érveket felsorakoztatni. :lol:

És ha kérhetlek ne vondd kétségbe, hogy mennyire vagyok barca drukker, és kit mennyire tisztelek. Köszi. :)
Nagyon osztod, becsüllek, hogy még nem küldted el valamerre.. :lol:
Rájöttem, hogy a Reálosok miért nézik le a Barcásokat annyira :idea: Felnéz Eurobarcára, fórumajánlóban meglátja a Barca-Real topikot, és itt az ilyen legalja hsz-eket kell olvasnia. :idea:
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 09:02:48

LG írta: Vagy ott volt Henke anno, aki csak a pályafutása vége fele jött igazán nagy csapatba, ilyen embereket megértem, ha ezért tisztelsz, de akik eleve sztárcsapatba vannak, azoknál nem kell komolyan venni a klubhűséget.

Tehát szerinted Scholes, Giggs, Zanetti, v asszem mondhatom nyugodtan Puyolt és Xavit inkább a pénz miatt hűségesek? Szerintem közölük mindannyian + Raúl is ha kapna játéklehetőséget a fele fizujáért is játszana és nem kezdene el sírni.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.27. 08:04:27

chonggy írta:
forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
De hova futott volna Raul a pénz után? Ő fiatalon egyből ott volt a világ aktuális legjobb csapatába, még jó, h onnan nem akart elmenni, ezért nem kell neki szobrot emelni. Később, amikor meg már nem volt olyan jó a Madrid, már Raul sem volt olyan jó, így ismét érthető a maradása. Pl. Totti esete azért egészen más. Ő tudhatta, h a Romával sosem érhet el igazán nagy eredményeket, mégis maradt. Vagy ott volt Henke anno, aki csak a pályafutása vége fele jött igazán nagy csapatba, ilyen embereket megértem, ha ezért tisztelsz, de akik eleve sztárcsapatba vannak, azoknál nem kell komolyan venni a klubhűséget.

Ja, meg annyit, h nekem nincs különösebb bajom Raullal, de azért nehogy már szenté legyen avatva. Tudott ő is néha gyökér lenni, pl. egy két El Classicon bizonyította.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.27. 07:52:26

albicelesteX írta:Csatár problémáik lesznek...
Tavaly is voltak csatárgondjaik, mert Benzema tavaly nulla volt, és akármekkora legenda Raúl, a tavalyi évben már nem sok vizet zavart...
De amint láthattuk, a kiscsapatok ellen elég Higany, aztán a Bl-ben úgysem terveznek már sokat tavaszra. :D
Mouval kb annyi változás lesz, h stabilabb lesz a csapatjáték, illetve h ő nem is nagyon fog sztem a csatárokra építeni. Szakmunkás kell neki előre, aki helyet csinál a szélsőknek, meg a fellépő kp-nak, erre Amauri vagy Almeida is képes. Nem nagyon kell majd trükközniük, főleg azért mert nem is tudnak, illetve mert nem lesz rá szükség, vagy befejeznek, vagy helyet csinálnak és ennyi.
Akkor fogok nagyot röhögni, ha jön az Interes "sznájder-féle" előre vágom a labdát oszt fussá taktika, mert az itt nem nagyon fog működni. :)

(Annak amúgy gondolom murinnyó is örül, h megvan az ideális "párja" Madridban, Interben Materazzi, Chelseaben Drogba, Madridban Cééé, micsoda barátságok születhetnek a hasonlóan aljadék emberek közt :) )
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.27. 07:15:01

Csatár problémáik lesznek...Higany a VB-n is bizonyította,hogy fontos meccsen képtelen betalálni.A Korea elleni tripla a szemembe max egy amit az ő számlájára lehet írni és különben is Korea nem volt valami nívós ellenfél.Németek ellen meg bizonyította,hogy éles helyzetben remeg a vádli.Benzema,hát szerintem ő tipikusan a túlértékelt csodagyerek kategória a francia Huntelaar.A piacon pedig nincs klasszis csatár úgy gondolom,így marad nekik Amauri,Almeida,Gomez...bár ezzel nem hiszem,hogy José teljesen elégedett lenne,jövőre majd érkezik Milito vagy Pandev... :D
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.26. 23:56:17

jelwaz írta:Én értem, hogy mindenki tiszteli meg minden (én is tiszteltem Raúlt, de ez nem egyenlő szeretemmel, sőt), de azért nehogy már sírva fakadjunk miatta! Sajnálatra méltó, hogy az ősi ellenségnél (számomra ők azok, és el lehet kezdeni ezen cidrizni, de szerintem nem érdemes, mindenkinek az, ami, attól még az ellenségedet is tisztelheted) már alig akad ilyen játékos. Antimadridista vagyok, én nem sajnálom, hogy Raúl elmegy, nem kívánok neki se jót, se rosszat. Ha 11 ilyen játékosból állna az a csapat (az edzőről nem is beszélve), akkor lehet, hogy nem rühellném ennyire... :roll:
Ezzel a véleménnyel szerintem senkinek nincs semmi baja. Szive joga mindenkinek. Ebben a mai madridban Raul, Casillas és esetleg Ramos sorolható abba a csoportba, akiket tisztelek. Ennyi. Vannak jópáran akit ki nem állhatok.

De eltértem a tárgytól, szóval szerintem semmi gond nincs ezzel, kinek hogy. De amikor valaki azt mondja, hogy te nem vagy barca drukker mert tidztelsz egy reál játékost...az nonszensz :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.07.26. 23:52:03

Én értem, hogy mindenki tiszteli meg minden (én is tiszteltem Raúlt, de ez nem egyenlő szeretemmel, sőt), de azért nehogy már sírva fakadjunk miatta! Sajnálatra méltó, hogy az ősi ellenségnél (számomra ők azok, és el lehet kezdeni ezen cidrizni, de szerintem nem érdemes, mindenkinek az, ami, attól még az ellenségedet is tisztelheted) már alig akad ilyen játékos. Antimadridista vagyok, én nem sajnálom, hogy Raúl elmegy, nem kívánok neki se jót, se rosszat. Ha 11 ilyen játékosból állna az a csapat (az edzőről nem is beszélve), akkor lehet, hogy nem rühellném ennyire... :roll:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.26. 23:49:49

Jópáran érdemeltek volna még aranylabdát, de ez nem egy életműdíj, és évről évre sem mindig az kapta, aki igazán megérdemelte volna.
Sajnos a foci világának legnagyobb egyéni elismerése közröhej tárgya nagyon régóta.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.26. 23:42:06

Fecooo írta:
chonggy írta:
forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
ne felejtsd ki Del Pierot ;)
továbbá Giggset se,de még lehetne sok olyan remek focistát sorolni,akik példaképek lehetnek.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.26. 23:37:15

Fecooo írta:
nem dilettizmus, hanem dilettantizmus :D
Késő van már na. :lol: Egyszerűsítem a dolgokat. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.26. 23:36:37

forcabarca10 írta:
chonggy írta:
forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
de ne feljesd el hogy raúl realos te meg állitóleg barcás.
nem fogom elfeljesni (akármit is jelent),és én nem érzem úgy,hogy elárultam volna kedvenc csapatomat,csak azért,mert megadom a Real és általában a spanyol foci élő legendájának a kellő és megérdemelt tiszteletet-becsületet..

Fecooo:jah,Alex is ebbe a társaságba tartozik,kifelejtettem...meg még talán Oli Kahn..De ez OFF.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chonggy 2010.07.26. 23:38:27-kor.
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.26. 23:34:08

chonggy írta:
forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
ne felejtsd ki Del Pierot ;)

egyébként Raúl tagja egy exkluzív társaságnak, akik sose kaptak aranybogyót, pedig rászolgáltak: Alex Del Piero, Totti, Henry és Raúl... (reméljük Xavi nem kell, h csatlakozzon hozzájuk...)

bocs az offért!


szerk: V_V ezen most jót nevettem :D :D :D

nem dilettizmus, hanem dilettantizmus :D
Avatar
forcabarca10
Barça B
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009.08.06. 21:15:56
Tartózkodási hely: Lenti

2010.07.26. 23:33:38

chonggy írta:
forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
de ne feljesd el hogy raúl realos te meg állitóleg barcás.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.26. 23:32:58

forcabarca10 írta:Most lehet hogy utáltok meg szívetek szerint kitiltanátok a forumról,de hát nem kedvelheti mindneki a realt meg raúlt.azért van a fórum hogy tudjunk iylen dolgokról is beszélni.
Ez dillettizmus. :shock:

Senki nem beszélt arról, hogy kedveli a reált, mégis ezt szajkózod órák óta.. :lol:
Tiszteletről volt szó, nem kedvességről/kedvelésről. :)

Szerk.: Elérted célod nyertél, ennyi marhaságra már nem tudok kész ellen érveket felsorakoztatni. :lol:

És ha kérhetlek ne vondd kétségbe, hogy mennyire vagyok barca drukker, és kit mennyire tisztelek. Köszi. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.07.26. 23:35:01-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.26. 23:32:55

forcabarca10 írta:Most lehet hogy utáltok meg szívetek szerint kitiltanátok a forumról,de hát nem kedvelheti mindneki a realt meg raúlt.azért van a fórum hogy tudjunk iylen dolgokról is beszélni.
Szerintem ez rendben is van amíg nem vonod kétségbe hogy ki mennyire Barca szurkoló ha nem ért veled egyet. Mert kapásból ezzel nyitottál.

szerk.: és folytatod is látom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.07.26. 23:38:19-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.26. 23:30:45

forcabarca10 írta:Nah én léptem innét,
Hál' Istennek... :lol:
Én Raúlra mindig tisztelettel gondolok,Totti,Maldini,Xavi és Puyol mellett talán az egyetlen olyan játékos,aki nem a pénz után rohan ész nélkül..(azért nem irtam Messit meg Init,mert ők még fiatalok,bármi megeshet,bár nem hiszem)..
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Lezárt