Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.28. 13:59:08

A hülye igazolási politikánk vezetett ide. Olyan játékosokért adtunk ki olyan pénzt...

Keirrison 10... őt még megértem. Lehet belőle vmi az biztos.
Henrique szintén 10. Nah ő fölös volt.
Cáceres 17 kb. Ő is.
Hleb megérte volna, csak nem játszott ott és nem jól ahol és ahogy tette.
Csigrinszkij 25.... nc.
Ibra közel 50... sok, túl sok. Ha idevesszük Eto'o kb 25-30 milliós árát, akkor 75-80.
Nem is lenne baj, ha a marha nagy szolidaritásunk picit alább hagyna és nem engednénk el ingyen vagy 4-5 milliókért mindenkit.
Márquez piaci értéke kb: 10-12, Henryé dettó, de egy 5-öst bőven elkértem volna mindkettőért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Kissge87
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006.12.11. 15:48:09

2010.07.28. 13:49:44

Csoppy írta:Bár nem tartom reálisnak az 500at, én sem látom Fabre 50-ének nagyon az értelmét... akkor már mégis inkább Özilre mennék rá úgy h egy évig hagynám ott ahol van, azután még mindig el lehet adni, ha kell a fiataloknak a hely ésatöbbi ésatöbbi. Úgy őszintén, mi van akkor, ha Fabre nem hozza azt a szintet, amit tud? Van egy 50 millás padra-játékosunk, akit NEM ADHATUNK EL. nem beszélve arról, hogy milyen negatív pszichológiai hatással érhet fel a leigazolása a fiatal játékosok körében. Ebből az összegből

Van der Wiel 8-9M
Senna 2-3 M
Anthony Vanden Borre 4-5M
Khedira 20-22M
Banega 15-17M

akár egy fél csapatra való fiatal, tehetséges, játékost lehet igazolni. Emellett Londonban egy életre megutálnak minket, aminek mégha a jogossága vitatható is, megihatjuk a levét.
Először is üdv mindenkinek!

Egy kicsit "vitatkoznék" veled "Csoppy"!
Minek ide az Özil "gyerek"! Oké, tudom hogy tehetséges fiatal játékos láttam én is, de Ő is ugyan úgy padra jönne, mint Fabregas, ha sikerül leigazolni! Apropó Fabregas! Én azzal amit írtál nem igazán értek együtt, mert nem hiszem, hogy annyira sokat koptatná a padot! Most gondolj bele, hogy 3 meccsből 2-t játszana csak végig a Xavi-Ini páros bármelyik tagja! Elég hosszú lesz idén is a szezon, szóval rá fog férni a középpályánkra a pihenés, az esetleges sérülésekről még nem is beszélve!

Vkp. Senna annyi pénzért egy nagyon jó igazolás lenne, Én személy szerint örülnék neki annyiért! A többiek közül meg én csak a Banega srácot látnám itt szívesen, a többiek nem ütik meg a Barca szintet! A Khedira-ból meg nem tudom, hogy miért csináltak ilyen "nagy játékost"! A VB-n sem láttam én kiemelkedő tudást vagy játékintelligenciát tőle! Én nem tartom egy jó játékosnak! Akkor ennyi erővel hozzuk vissza van Bommel-t! :D
(Na jó a van Bommel csak vicc akart lenni! Nem kell ide ilyen alattomos kis patkány! :) )
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.07.28. 12:49:54

Nota bene, Diego még mindig a "kutyának sem kell" a (topfoci szerint).... "fillérekért"... :D
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 12:44:48

menczel írta:Látván hogy mekkora deficit volt idén ,egyáltalán nem kell egy 50 milliós Fabregas a padra! Ha ezt az összeget megtakarítjuk, az az adósság 1/10-ede!
Bár nem tartom reálisnak az 500at, én sem látom Fabre 50-ének nagyon az értelmét... akkor már mégis inkább Özilre mennék rá úgy h egy évig hagynám ott ahol van, azután még mindig el lehet adni, ha kell a fiataloknak a hely ésatöbbi ésatöbbi. Úgy őszintén, mi van akkor, ha Fabre nem hozza azt a szintet, amit tud? Van egy 50 millás padra-játékosunk, akit NEM ADHATUNK EL. nem beszélve arról, hogy milyen negatív pszichológiai hatással érhet fel a leigazolása a fiatal játékosok körében. Ebből az összegből

Van der Wiel 8-9M
Senna 2-3 M
Anthony Vanden Borre 4-5M
Khedira 20-22M
Banega 15-17M

akár egy fél csapatra való fiatal, tehetséges, játékost lehet igazolni. Emellett Londonban egy életre megutálnak minket, aminek mégha a jogossága vitatható is, megihatjuk a levét.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.28. 12:17:03

Látván hogy mekkora deficit volt idén ,egyáltalán nem kell egy 50 milliós Fabregas a padra! Ha ezt az összeget megtakarítjuk, az az adósság 1/10-ede!

Továbbra is mondom, hogy Henry ingyen elengedése nagy hiba volt. A New York nagy marketing hadjáratot épít rá, gyakorlatilag naponta az újságokban vannak. (a transfermarkt szerint 9m € a piaci értéke). Remélem Marquezzel nem leszünk ugyanilyen kedvesek!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.28. 12:04:04

Na már dél van és még mindig nincs meg a napi "hír" Fabregasról, elaludtak az El Mundonál meg a Sportnál? :D
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 11:50:06

Attika 25 írta:...
valahol olyan minusz 20 körül lehet a frankó, de hogy annyira el lennénk adósodva azt nem hinnám. Anno 7-8 évvel ezelőtt voltak problémák az anyagi helyzettel, azóta ez lényegesen változott. Bevételileg és kiadásilag is egyaránt a top3-ban vagyunk évek óta. Ha bruttó 500 minuszunk lenne, eleve melyik klubvezető vesz meg 70 milláért Ibrát. Nem az a lényeg, hogy megéri vagy nem, hanem a 70 milla+ fizetés. ugyanez a tézisem a Fabre ságához. ha Rosell kimutatta ezt a számot, akkor miért költünk idén 100 körül?? Nem áll össze a kép.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.07.28. 11:39:09

Fernando írta:"Torrest vagy Kuyt" :lol: :lol: :lol:

Ez olyan mint a kérek egy kenyeret meg egy sajt? :D

Vagy ajándék csónak ne nézd a lapát? :D
Két nyúl megy az erdőben és bokor :D
De am. nem tudom hogy gondolhatja hogy ez a pulyka fejű valaha is itt fog játszani :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.28. 11:01:50

"Torrest vagy Kuyt" :lol: :lol: :lol:

Ez olyan mint a kérek egy kenyeret meg egy sajt? :D

Vagy ajándék csónak ne nézd a lapát? :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.07.28. 10:58:54

Nem számit ki mióta Barcás, én 30 éve, de sosem emlegettem mert a külömböző észrevételek esetén semmi jelentősége nincsen. Az viszont tény hogy néha igen gyerekes, gyagykás és a valoságtól messze álló hozzászólások is vannak. Régota nem is irtam éppen ezek miatt.
Fecó
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.07.28. 10:55:19

Attika 25 írta:...
Véleményem szerint nem történt semmi különös...ezek a mérlegek kicsit olyanok, mint amilyennek készíteni akarják őket...számtalan formája létezik, mindegyik mást és mást tűntet fel benne (pláne ha évközi). Valamelyikben nem szerepelnek rendkívüli bevételek vagy a nem esedékes kiadások, vagy csak a kamattörlesztéseket tűntetik fel a kiadások között és a ténylegesen felvett össszeg nem számít bele, csusztatják a törvényben megengedett hibahatárokat...és ilyenkor nagyon eltérő számok jöhetnek ki (Én is láttam már ilyet, mikor egy-két leányvállalatot értékesített a cég, és törvényes keretek között pikk-pakk sikerült atom veszteséges cégből gyenge nyereséget kimutatni egy kis "számjátékkal").

Laportáék nyilván készítettek egy olyat, amelyik a legkedvezőbb képet mutatja, Rosell meg készítetett egy olyat, amelyik a legárnyaltabbat....nyilván más tételek szereplenek a kettőben, más időszakban is készült (azóta egy két esedékesség, nagyobb lejáratú kölcsön határideje befigyelt) ezért az eltérés....Valószínűleg mindkettő igaz, csak más tételek is szerepelnek vagy nem szerepelnek benne...

Hogy ne legyen off...Én Senna-nak örülnék, hasznos igazolásnak tartom. Mindig is olyan véleményen voltam, ha padra igazolunk, akkor az legyen rutinos tapasztalt játékos, aki még nem nyert címeket és segíteni tud, amikor beáll, valamint a legfontosabb, hogy tűri a padot...

Fabregas-sal kapcsolatban pedig hiszem ha látom...az Arsenal továbbra sem akarja eladni, mi pedig nem fogunk csillagászati összeget fizetni érte...ugyhogy patt...Fabregasnak kéne lépni, de ő nemigen fog...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.07.28. 10:52:56

Lionel85 írta:
d írta:Kuyt nevénél félrenyeltem a kávém. :o
Azért remélem mire Maradonához értél, nem fulladtál meg. :lol:

Hihetetlen milyen emberek képesek ide regisztrálni. Már régóta szajkózom, hogy kor és IQ-határossá kéne tenni a fórumot... :roll:
Egyetértek, csoda, h még tegeznek itt páran a 26 évemmel, sajnos a régi fórumozók (és régi drukkerek) szép lassan kikopnak, helyüket új "fellángolók" veszik át, én 97 óta vagyok megszállott Barcás, sokan meg akkor születtek az itt lévők közül. :shock:

Senna jó ötlet, bár gyengébben játszott a tavalyi szezonban, mint előtte, de első számú cserének a középpályára tökéletes, főleg ennyiért. Kombinatív, hajtós játékos, és kiválóan lő távolról. Örülök, ha jön.

Cesc áráról a hírekben őrületes összegeket lehet hallani, talán a tavalyi/idei Real és City által feltornázott igazolási árak a következő 1-2 évben csökkenek, ill. realizálódnak, lehet érdemesebb lenne akkor rárepülni. Plusz az illetékesek is lépnek az ügyben, h világválság idején, ekkora klubeladósodások mellett ne repkedjenek már a 100 millió eurók, ill. a világ labdarúgása nem korlátozódjon le 10-15 futballcsapatra. Arabokat meg jól megsarcolni. Szvsz Cesc most is elférne a csapatban, parádés focis, aranylabdás lesz pár éven belül, ha itt fog játszani. Nagyon kedvelem, Xavi méltó utódja lehet.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.28. 07:47:08

A tegnapi nap legdurvább hirei nem az igazolásokkal,Cesc-el,Senna-val foglalkoznak,hanem ezzel:

Tudom,nem ide tartozik,de Rosell könyvelői szerint a tavalyi évet 77 millás minusszal zártuk,anno Laportáék meg 11 millás netto nyereséget jelentettek be :shock: Akkor most ki hazudik vagy pedig kinek a könyvelői ilyen buták?
Ha igazak azok a számok amiket Rosellék most nyilvánosságra hoztak akkor azért finoman szólva sem rózsás a helyzetünk. Állitolag a tavalyi évben 329 millioról 442 milliora növekedett a netto adósságunk. Itt tartunk most,s ez az összeg bruttoban 500 milla felett van :?

Remélem azért az ujságirók Laporta-t is megszólaltatják ezzel kapcsolatban,mert én nagyon kiváncsi lennék,hogy ki kamillázik mert ha csak a tavalyi évet nézzük akkor is 11 millás nyereség és 77 millás veszteség között óriási különbség van.

Egyébként ezzel az 500 milla feletti adóssággal simán TOP 5-ben lehetünk a világon,s tesszük mindezt úgy,hogy már elég hosszú ideje a csapat közel fele (Valdes,Busquets,Puyol,Xavi,iniesta,Messi,Bojan,Pedro,Jeffren+Pique,az ő 5 millája sem hiszem,hogy sokat nyomott) "ingyen volt",tehát nem kellett megvenni horribilis összegekért,mert saját nevelés. Érti ezt valaki? Tudom,hogy sok volt a prémium,magasak a fizuk,de ennyire? Lassan kifizetőtőbb lesz az ha sar játékosaid vannak,s nem nyersz semmit,mert nem magasak a fizuk és nem kell prémiumot fizetni.

Tudom,hogy nem ide tartozik,de engem azért rendesen bosszant ez a téma,mert ezzel a Barca hirneve is romlik.Ha esetleg van még valaki akit ez érdekel annak szívesen elolvasnám a véleményét erről,akár egy másik topic-ban is. Melyik topicba tartoznak az ilyen dolgok?
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.07.28. 05:13:16

sokat cikkeztek arról hogy megvehetjük filipét.
hát már nem fogjuk mert 12 millióért elvitte az atletico madrid. :) :roll:
Abi & Tito
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.28. 00:58:04

Ajánlom, hogy mostmár térjünk napirendre a dolog fölött, és szorítkozzatok az igazolás témára, a szokásos és jól ismert általános, és külön erre a topicra vonatkozó szabályok betartása mellett.
Aki az említett szabályzatot nem ismeri, a fórum Moderálás részlegében a Felíhvások közt, illetve ennek a topicnak a legelső hozzászólásában megtalálja.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
sunyi-menyet
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.07.03. 23:34:23

2010.07.27. 22:39:44

P.U.Y.O.L. írta:
Gyakorlatilag mindegy, mert ez még viccnek is rossz!!! :lol:
nana! azért mókásnak mókás volt! :D
kicsit zagyva, de az vesse rá az első követ aki nem iszik! :D
mert ezt pia nélkül nem lehetett megírni!

Csak kettőt idézz, maximum, ha feltétlen szükséges, többet ne! És figyelmedbe ajánlom a fórumszabályzatot, felteszem még nagyon nem ismered. :)
Hajrá Barca!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.07.27. 22:33:25

geridoss írta:
Zlatan elmegy és a helyére kéne hozni Torrest vagy Kuyt vagy estleg Patot!
Guardiola ebbe az évben még lesz jövőre a helyére Maradona jönn!

Gratulálok, kemény meló lehetett ezt kitalálni. Had kérdezzem meg, ezt komolyan gondolod, vagy csak mókázol? :lol: :lol:
Gyakorlatilag mindegy, mert ez még viccnek is rossz!!! :lol:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.07.27. 22:30:14

Zlatan elmegy és a helyére kéne hozni Torrest vagy Kuyt vagy estleg Patot!
Guardiola ebbe az évben még lesz jövőre a helyére Maradona jönn!

Gratulálok, kemény meló lehetett ezt kitalálni. Had kérdezzem meg, ezt komolyan gondolod, vagy csak mókázol? :lol: :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.07.27. 22:19:28

Hunter91 írta:
guardiola_16 írta:Zlatan elmegy és a helyére kéne hozni Torrest vagy Kuyt vagy estleg Patot!
Guardiola ebbe az évben még lesz jövőre a helyére Maradona jönn!
WTF??

Maradonát én nem engedném edzősködni sem. Még hogy a Barcába:)
Az egy dolog,hogy nagy spíler volt,de nem egy Guardiola szint.
:lol:
Írok vmit, mert nem szereti a nép ha csak egy szmájliból áll a hsz, pedig ez annyit érdemel.
A Fifa egy szégyen
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.07.27. 22:18:38

Zlatan elmegy és a helyére kéne hozni Torrest vagy Kuyt vagy estleg Patot!
Guardiola ebbe az évben még lesz jövőre a helyére Maradona jönn!
HSZ OF THE YEAR.....
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.27. 22:18:35

zola8787 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... l-2038663/

Remélem nem a Barcára vár :?
Remélem Pep nem olvassa az NSO-t, meg hogy gyorsan megveszi az Inter őt.
Az pedig a legnagyobb hozzászólás hogy Ibra elmegy és helyette Torres (őt talán elviselném) vagy Kuyt (azért Kuyt mérföldekre van Ibrától és Torrestől is) jön. Maradona pedig ha idejön, az kb akkora lenne mint ha Messit elcserélnénk Torghellére a reklámértéke miatt.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.07.27. 22:14:11

guardiola_16 írta:Zlatan elmegy és a helyére kéne hozni Torrest vagy Kuyt vagy estleg Patot!
Guardiola ebbe az évben még lesz jövőre a helyére Maradona jönn!
WTF??

Maradonát én nem engedném edzősködni sem. Még hogy a Barcába:)
Az egy dolog,hogy nagy spíler volt,de nem egy Guardiola szint.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.27. 21:59:43

Igen Benítez-re gondoltam, nem is tudom hogy jutott eszembe Mancini. :oops:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.27. 21:56:24

lui1698 írta:Angol Eurosporton néztem a spanyolok meccsét és ott mondták szünetben, hogy Mancini csábítgatja az Interhez. Remélem is, hogy olaszba megy és nem hozzánk. Én legjobban Sanna érkezését támogatnám.
Gondolom csak elírtad, de Mancini már max. a Cityhez csábíthatná, mivel ott edző jelenleg.

Benítez viszont, aki tényleg az Inter edzője szeretné leigazolni Masche-t, és valszeg sikerülni is fog neki, hiszen Hodgson nem marasztalja az argentínt.
Egyébként, ha leigazolnánk Javiert, akkor bemutatnánk a felesleges igazolás mintapéldáját, de ezt Pep is tudja. Nincs szükség itt rá, Senna-ra viszont annál inkább, szóval zárjuk le gyorsan, hogy mihamarabb elkezdhesse a felkészülést a csapattal. :wink:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.07.27. 21:55:44

guardiola_16 írta:Nem kéne ide hozni Sennát hanem Özilt kéne ide hozni!Caceres remélem marad!

komolyan ezért a két hsz ért megérte ma feljönnöm :lol: \:D/
maradona ,kuyt... hm tényleg nehéz kérdés :-k :? :twisted: :lol:


bocs az offért de ezt muszáj volt (:


és hát remélem maradhatok 13éves fejemmel (:
van már pár hozzászólásom és eddig nem nagyon írtam badarságokat szerintem :D
Abi & Tito
Lezárt