HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.27. 22:07:01

Victor_Valdes írta:Hát igen. Mi modernebbek voltunk, facebook..... :lol: :lol:

Mellesleg, szvsz az msn, és az internet a legtöbb fiatal kapcsolatának megrontója. Én így látom. Mert ugye, ha megbántod vagy valami, nincs ott melletted, hogy átöleld, és megbocsájtson, stb. :( :?
jajj,küldesz neki egy rózsás smilet és minden ok :twisted: :lol: :lol: (ez görbe tükör a mai jellegzetes msn kapcsolatoknak,10évesek görnyednek egész nap, és dumcsikáznak,azon élik az életüket... (mondom én, akinek most pont fontos lenne a használata :D)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.08.27. 22:06:34

Victor_Valdes írta: ...hogy 2 hétig együtt voltunk éjjel nappal :D
ismét csak :wink: ...1 év
Cimbi nem tudom hány éves vagy, lesz még ennél nagyobb baj is...nyugalom és a fel a fejjel. :wink:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 22:05:05

Hát igen. Mi modernebbek voltunk, facebook..... :lol: :lol:

Mellesleg, szvsz az msn, és az internet a legtöbb fiatal kapcsolatának megrontója. Én így látom. Mert ugye, ha megbántod vagy valami, nincs ott melletted, hogy átöleld, és megbocsájtson, stb. :( :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
socio66

2010.08.27. 22:02:21

hát a távkapcsolat a legnagyobb hülyeség kb.
emlékszem mi sms-eztünk állandóan barátnőmmel,meg csomószor este vártam rá msn-en mint valami hülye,aztán ha beszéltünk is nem nagyon volt miről,mivel nem voltak ugye közös élmények..
kéthetente láttam kb hétvégén,akkor elmentünk bulizni és azok olyan jók voltak hogy mikor megint elment,akkor csak néztem ki a fejemből pár napig és semmi se érdekelt.
aztán visszaálltam,majd megint jött,megint egy jó buli és megint a nagy semmi mikor ment. ez volt pár hónapig,aztán mikor túl voltam a sokadik magamba forduló időszakon,amikor anyám már sokadjára bszott le amiért másfél hetente kellett tölteni a telót,meg amikor már a tököm kivolt a mindennapi msn előtt gubbasztástól,akkor azt mondtam,legyen vége.
persze msn-en sikerült megbeszélni a dolgot,stílszerűen..
röhejes volt,azóta eldöntöttem,hogy távkapcsolatot soha többé.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:58:32

Gauchomester írta:
Victor_Valdes írta: 300km-re él tőlem
Üdv. a klubban...6900 km :wink: :D
hozzá sem kell tennem, halott mutatvány lett.
Jó de, az én történetemhez hozzátartozik, hogy 2 hétig együtt voltunk éjjel nappal. Szószerint, ebből le lehet szürni a dolgokat, de én ennek így nem látom értelmét... és később még szarabb lett volna. Na fain, már sikerült levennie azt is, hogy nekem van valakim. Királyság, csak én nem tudok róla. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.08.27. 21:55:37

Victor_Valdes írta: 300km-re él tőlem
Üdv. a klubban...6900 km :wink: :D
hozzá sem kell tennem, halott mutatvány lett.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:48:37

Pedig te leszel Ördög koma. Nem vagyok médium meg semmi, de úgyis a pasi a [auto_cenzúra] mindig. :D :roll: :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.27. 21:45:26

Victor_Valdes írta:Nőügy. EGyre inkább érzem azt, ha igazad van, és teljes joggal szakítasz is te vagy a sza.r. Picit bővebben:

300km-re él tőlem...a szerelembe nincs távolság? Lófa.szt nincs, ha nem lenne itt lenne mellettem. Ezért vetettem véget az egésznek... Ha nem látjuk egymást rendszeresen, előbb utóbb változnak az érzések és jön, egy másik pasi, vagy lány... :roll: Da hát, ki lenne a sza.r ha nem én. :?

Szerk.: ozsi, velem még nem csinált ilyet. :)
Ugyanez van nálam is baszki:DD Csak nekem harmad akkor a távolság:P És most járja a végét.... :cry:
Együtt érzek VV, én azért megpróbálom h ne én legyek a "sza.r"....:D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 21:32:31

Nőügy. EGyre inkább érzem azt, ha igazad van, és teljes joggal szakítasz is te vagy a sza.r. Picit bővebben:

300km-re él tőlem...a szerelembe nincs távolság? Lófa.szt nincs, ha nem lenne itt lenne mellettem. Ezért vetettem véget az egésznek... Ha nem látjuk egymást rendszeresen, előbb utóbb változnak az érzések és jön, egy másik pasi, vagy lány... :roll: Da hát, ki lenne a sza.r ha nem én. :?

Szerk.: ozsi, velem még nem csinált ilyet. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.27. 21:29:05

azta a jó.....mi a fene van az msnel? két ember vett fel ma,és nem jelzi ki, ilyet még sose csinált... mindig jött az üzenet,h ez és az felvett, elfogadom e...de most no... valaki találkozott már hasonlóval?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 12:40:03

Ilyen nincs!
Ma mentünk volna Ceglédre az Aquaparkba.
Erre tesóm haverjának porcleválása lett a lábán és ezért nem mentünk, pedig ezt a napot vártam már mióta!
Nyaralni se voltam nyáron meg sehol erre nem megyünk.
Isten se akarja már, h elmehessek itthonról egy napig is! :evil:

Most mentem volna először aquaparkba, de nem sikerült. Ilyen nincs!
Ez előtt úgy volt, h megyek eurobarca talira aztán úgy lett h a helyett ide megyek Ceglédre.
:roll:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.26. 12:25:59

bence-barca írta: Nem szívesen mondom ezt, de lehet ink menjen Pep, mint Ibra mer amit csinál vele azt nem tűrheti el egy ilyen ember! Nem a sajtón kell üzengetni! :evil:
Nem azért de Ibra kezdte. Kire tartozik hogy 2szer beszéltek? Senkire.

Öltözőn belül, vagy személyesen kell az ilyet lerendezni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 12:17:42

menczel írta: Legjobb lenne ha Cruyff leszólna neki és helyre rakná a mi kis edzőnket. Rá talán még hallgatna is.
Vagy az apukája... :) :evil:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.26. 12:09:39

bence-barca írta:Basszus kummára idegesít ez az Ibra ügy, percenként frissítem a sportoldalakat, h most mi van. Nem szívesen mondom ezt, de lehet ink menjen Pep, mint Ibra mer amit csinál vele azt nem tűrheti el egy ilyen ember! Nem a sajtón kell üzengetni! :evil:
IBRA, MARADJ ITT!!!
Én is mérges vagyok, de azért 100x inkább Pep maradjon mint Ibra. Legjobb lenne ha Cruyff leszólna neki és helyre rakná a mi kis edzőnket. Rá talán még hallgatna is.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 11:57:17

Basszus kummára idegesít ez az Ibra ügy, percenként frissítem a sportoldalakat, h most mi van. Nem szívesen mondom ezt, de lehet ink menjen Pep, mint Ibra mer amit csinál vele azt nem tűrheti el egy ilyen ember! Nem a sajtón kell üzengetni! :evil:
IBRA, MARADJ ITT!!!
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.07.30. 08:47:06

Victor_Valdes írta:Mi is teszkóba vettük a routert, igaz minőségit, TP-LINK.et, 10k-ért. :) Azzal nincs gond, pöccre fel tudtam tenni, és be tudtam állítani.

Mellesleg, a műszaki munkatárs annyira ért hozzá, hogy akivel én egyeztetni próbáltam, még sose hallott 3,5-es Jack csatlakozóról. :lol:
Hát éppen ez az, hogy mi is TP-Linket vettünk... :roll:
igaz csak 7k-ért
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.30. 00:06:13

Mi is teszkóba vettük a routert, igaz minőségit, TP-LINK.et, 10k-ért. :) Azzal nincs gond, pöccre fel tudtam tenni, és be tudtam állítani.

Mellesleg, a műszaki munkatárs annyira ért hozzá, hogy akivel én egyeztetni próbáltam, még sose hallott 3,5-es Jack csatlakozóról. :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.07.29. 23:48:38

egy kicsit hosszú lesz...

Kedden vettünk egy Routert TESCO-ban. Na már itt el volt cse.szve az egész! (ezzel már a kérdések topicban is foglalkoztunk tegnap) Elkezdtem feltelepíteni. Mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, de egyszerűen nem akart felcsatlakozni a netre. Még azt a nyamvadt tűzfalat is lekapcsolta, de úgy sem. A jelet azt fogta, de egyszerűen semmi. Aztán feljöttem ide a fórumra, megkérdeztem mi lehet a baj, és "torrentkiller" segített is, csak sajnos az ő szavait sem hallgatta meg a router. Ezért ma délután elvittem egy számítástechnikai boltba, hogy kezdjenek vele valamit. Rámnéz a csóka és azt mondja: Ezzel én nem tudok mit csinálni. Vidd vissza, még kicserélik.
Na az igen :evil: . Ajkor ő biztos ért a munkájához. Nem tudtam mást csinálni, így visszavittem a csodás üzletbe. Elmondom mi a gondom, néz rám a csaj "ehhez műszaki munkatárs kell". Hát a műszaki munkatárs egy bő 10 perc múlva meg is jelent. Neki is elmondom, hogy mi a szitu, és közli velem, hogy kellett volna kapnunk egy ilyen adapter szerűséget, amit be kell dugni a laptopba, és akkor majd az fogja a jelet. Kiderült, hogy az a cukiság 3500 HUF, és amikor eladták nekem a routert a műszaki osztályon, kellett volna mondani, hogy e nélkül nem működik, de ők ezt nem tették meg. Mondom nekem erre akkor nincs szükségem. Vegyék vissza ezt a szutykot, és adják vissza a pénzemet. Ők ezt nem tehetik, csak akkor, ha műszaki hibás az áru. Hát mondom akkor ez milyen, ha nem műszaki hibás? Ők akkor sem vehetik vissza. Megy a szópárbaj ott a műszaki munkatárssal, aztán látom, hogy a csaj el kezd telefonálni. Kis idő múlva megjelenik egy igazgatónak kinéző csóka, és szó nélkül visszaveszi a cuccot, és visszaadja pénzt.

Amint azt fél füllel hallottam, arról beszélt a csaj, hogy az egyik kolléga nem adott megfelelő tájékoztatást, amikor eladott egy terméket, és ezért be is perelhetik az áruházat. Egyből ott termett az öltönyös fazon... ennyit erről. :roll:

A másik meg az, hogy egy olyan cuccot akartak rámsózni 3500-ért, ami tudja fogni a Wi-fi jeleit. Mondom a hapsinak, hogy de az én laptopom tudja fogni, mert már nem egyszer használtam a gépem olyan helyeken, ahol volt Wi-fi és nem kellett hozzá semmi. Meg különben is pl egy koleszban kiosztanának 200-300 wi-fi fogó cuccot. ezt ne mondja már nekem. És ezen ment a vita, hogy az kell! :evil:

pfffff csicska Tesco! eddig is meg volt róla a véleményem, na de ez után...
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.10. 12:56:15

noname írta:Átkozott mocskos szenny ország!!!
Egyedül voltam az egész rohadt suliban aki nem puskázott az érettségin. 8,85ös lett az átlagom, míg olyannak akik a saját nevüket is arról írták le kaptak 9,0x-et.

Szerencsére az előfelvételim miatt a felvételinél 9,00 lesz a jegyem.
Ennyit kap az aki becsületes! :x :x :x :x :x :x :x :x
Amúgy ebben az az igazán szomorú, h az ügyesebbek az egyetemeket/főiskolákat is végig tudják puskázni, sikeresen el is végzik, diplomájuk is lesz, vezető állásokba kerülnek, és bizony az ilyenek miatt is fos ez az ország.
Szerencsére tapasztaltam, h azért ahol vannak szóbeli vizsgák, nagyon arányban szórják ki ezeket a semmirekellőket. De pl. nálunk Komáromban ekonómián egyáltalán nincs szóbeli...ez felháborítónak tartom. Egy olyan ember diplomát kaphat, aki lehet annyira ostoba, h egy értelmes mondatot nem tud elmondani. Lehet azt mondani, h egy könyvelőnek nem is az a dolga, de azért na, értitek mire gondolok.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.07.09. 19:15:10

a büdös pcsbe. megtalálták a két móvári diák holttestét philadelphiában:S
évfolyamtársam volt a srác,mivel én is abba a suliba jártam. elég megrázó dolog,de nem értem h h nem lehetett:
1. vészjelzést küldeni a hajóról,ha műszaki hiba gyanúja áll fenn
2. h a fszomba nem vett az uszály legénysége észre egy 40 fős hajót??
hihetetlen.. :shock:
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2010.07.04. 12:14:29

noname írta:Átkozott mocskos szenny ország!!!
Egyedül voltam az egész rohadt suliban aki nem puskázott az érettségin. 8,85ös lett az átlagom, míg olyannak akik a saját nevüket is arról írták le kaptak 9,0x-et.

Szerencsére az előfelvételim miatt a felvételinél 9,00 lesz a jegyem.
Ennyit kap az aki becsületes! :x :x :x :x :x :x :x :x
Ahhoz képest most olvasam az újságba, h csak 1 ember bukott lle*/a puskázással/ a megyébe az is nagykárolyba.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.07.04. 12:12:09

Átkozott mocskos szenny ország!!!
Egyedül voltam az egész rohadt suliban aki nem puskázott az érettségin. 8,85ös lett az átlagom, míg olyannak akik a saját nevüket is arról írták le kaptak 9,0x-et.

Szerencsére az előfelvételim miatt a felvételinél 9,00 lesz a jegyem.
Ennyit kap az aki becsületes! :x :x :x :x :x :x :x :x
A Fifa egy szégyen
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.04. 00:03:27

Most nem azé de az h van h idióta kutyássündőr engem baszogatot mer rá mertem gyujtani 2 méterel előtte..sorel kezembe :roll:

bezzeg mögötem lévő 12 éves pulyát nem kell cseszetni..az nemszámít...-.-
felvette az adataim rohadt jó. hiányzik ez nekem :evil:

csesszékmeg. :roll:

remélem papírt is kapok majd róla. az lesz a fajin :lol: oboázzanak le.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.02. 23:28:50

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
GHÁNA!!!!!!
:cry: :cry: :cry:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.06.25. 21:40:58

nem tudom ti hogy vagytok vele de én ugy figyeltem hogy a ragadozó halak húsa finomabb bár lehet azért érzem igy mert nem kell olyan sok szálkával bajlodnom Very Happy Rolling Eyes
Azért balin esetében a szálkás dolog annyira nem állja meg a helyét :wink:
De amúgy igazad van. A ragadozó halakl kevésbé zsírosak, és ízletesebbek. Nincs is jobb egy jó harcsapaprikásnál, vagy esetleg egy kis roston sült fogasnál. 8)
Lezárt