Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.07. 01:37:19

ferninho írta:hát ez a csúnya gonosz Barca is hitelt vesz fel mint a Real... vagy most nem probléma? nektek szabad? vagy mégis, hogy megy ez?
néhány ember elgondolkodhatna a dolgokon....
Szinte minden klub vesz fel hiteleket, csak a mi klubunk soha nem fog 90 milkáért játékos venni a frissen felvett hitelből... :roll:
(legalábbis remélem, hogy soha :P )

Szerk.: Amúgy ha ez provokáció akart lenni, akkor elég kis százélékban jósolok neked sikert a kibontakozó vitában... De csak hajrá, ez a topik jó arra, hogy értelmetlen viták follyanak le benne :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.07. 01:36:27

ferninho írta:hát ez a csúnya gonosz Barca is hitelt vesz fel mint a Real... vagy most nem probléma? nektek szabad? vagy mégis, hogy megy ez?
néhány ember elgondolkodhatna a dolgokon.... :roll:
Istenem... legalább vártad volna meg,hogy vegyen Rosell 1 játékost 40 milla felett és akkor jönnél ezzel a dumáddal.

Azt sem tudod mire kell a pénz egyelőre.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.07.07. 01:32:18

hát ez a csúnya gonosz Barca is hitelt vesz fel mint a Real... vagy most nem probléma? nektek szabad? vagy mégis, hogy megy ez?
néhány ember elgondolkodhatna a dolgokon.... :roll:
madridista
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.04. 11:33:03

LM10 írta:C. Ronaldo ma éjjel nagy örömmel jelentette be, hogy fiúgyermek édesapja lett. A játékos az édesanyával egyeztetve kérte a nyilvánosságot, hogy tartsák tiszteletben mind az anya, mind pedig a gyermek életét, s éppen ezért nem is tájékoztatta a publikumot a neveikről.

Nem bírom elképzelni, mint egy felelősségteljes apát :lol:
ez nekem ott bukik meg, ha nem akarja, h a nyilvánosság tudjon róla, amikor miért jelentette be? :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.04. 11:11:33

C. Ronaldo ma éjjel nagy örömmel jelentette be, hogy fiúgyermek édesapja lett. A játékos az édesanyával egyeztetve kérte a nyilvánosságot, hogy tartsák tiszteletben mind az anya, mind pedig a gyermek életét, s éppen ezért nem is tájékoztatta a publikumot a neveikről.

Nem bírom elképzelni, mint egy felelősségteljes apát :lol:
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.07.03. 18:24:00

Varatrix írta:A Di María gyerek ma jól játszott [PONT]
Csatlakozom :) Sajnos lehet h jót igazoltak :?
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.07.03. 18:01:13

gyuri03 írta:

Di Mariát tuti nem azért vették mert jól el lehet adni valamit az arcával :lol: :lol:


A 2011-es Photo Shoppot is kell reklamozni valamivel. Igy nezett ki elotte, PS utan meg igy.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.03. 17:59:48

A Di María gyerek ma jól játszott [PONT]
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2010.07.03. 17:42:36

Sanama írta:Messi milyen a válogatottban?
Na így beszéljünk akkor másról is :)
Messi milyen poszton játszik??Messi ott játszik ahol a Barcaba egy Xavi!!Maradona egy 0!!!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.07.03. 17:18:26

Fecooo írta:
madridista.hu írta:péntek, 06:09 - Az AS szerint Valdano és Perez egyetértenek abban, hogy a kiszemelt játékosok árai irreálisan magasak, s Mourinho visszatéréséig nem igazolnak újabb labdarúgókat. A július 12-14 közötti megbeszélés konzekvenciája lehet Maicon leigazolása, Kolarov elvetése, míg Gerrard ügye nyitott.
én értelmezem félre, vagy valóban elkezdődött a "deus ex machina" ismét?
valóban irreális a szerb ára, azonban eddig ez nem volt akadály. (ugyanis mindig az volt a fontos, h az ára visszajöjjön mezekből és reklámokból)

sarkítva:
ha egy adott játékos :
- nem bír elég magas reklámértékkel :arrow: Pérez szerint drága
- ha elég magas a reklámértéke :arrow: Pérez szerint nem drága

tudom, h ebben nincs semmi különös, ez üzlet, viszont Pep is megkap szinte bármilyen játékost bármennyire irreális áron, mert az elnök alárendeli magát az edző kéréseinek... Pérez és Valdano nem akarják meghazudtolni magukat...

más: egyelőre valszeg csak az angol bulvárhírek szerint, de "állítólag" JM Van Persire is igényt tart és egy 30 millás ajánlattal fognak előállni érte...(madridistán olvastam)

nagyon remélem, h az egyik leginkább kedvelt játékosom{lásd a sigem, amikor nincs VB :P} nem megy Madridba!

Di Mariát tuti nem azért vették mert jól el lehet adni valamit az arcával :lol: :lol:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.07.03. 17:07:11

na eleresztett még egyet :)
jó lesz ez :)
simán meg lehet Angelnek ma a gól, bár azt most bánnám, de sebaj :D
madridista
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.03. 17:04:03

Messi milyen a válogatottban?
Na így beszéljünk akkor másról is :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.03. 16:58:45

ferninho írta:
Andris írta:Hála az égnek, hogy ezt a Di Máriát a madrid vette meg... Még egy ilyen ostoba embert nem láttam vb negyeddöntőben.
hát ez az első igazi meccse a VB-n...
ezen a meccsen idáig több labdát kapott mint az egész VB-n :)
de hát tényleg nem túl meggyőző egyelőre...
remélem nem fürdünk be vele... :)
Jó lesz a srác.
A válogatottban nem használják ki a gyorsaságát,de a madrid kontrajátéka feküdni fog neki.
Messivel is az a baj,hogy ebben a szerkezetben nem tud érvényesülni.
Di Mariaval is ugyanez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.07.03. 16:52:11

Andris írta:Hála az égnek, hogy ezt a Di Máriát a madrid vette meg... Még egy ilyen ostoba embert nem láttam vb negyeddöntőben.
hát ez az első igazi meccse a VB-n...
ezen a meccsen idáig több labdát kapott mint az egész VB-n :)
de hát tényleg nem túl meggyőző egyelőre...
remélem nem fürdünk be vele... :)
madridista
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.03. 16:35:01

Hála az égnek, hogy ezt a Di Máriát a madrid vette meg... Még egy ilyen ostoba embert nem láttam vb negyeddöntőben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.03. 14:09:52

marci. írta:Pedró Leon az új igazolásunk.Bevallom kicsit meglepett...
Jó igazolásnak tartom.Spanyol,fiatal,jó játékos,tűri a padot,nem mellesleg olcsó. :)


ui:Feco,nincs reklámértéke,remélem neked is megfelel.
Ezzel egyetértek, okos vétel. Jó kis spíler a srác, a szabikat is kiválóan lövi. Még bármi lehet belőle, ha lehetőséget kap, még a selección kapuja is kitárulhat előtte.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.03. 13:16:27

The Deadman/Real fan írta: és akkor Filipe Luis-sal mi volt a helyzet , ő nem a túl magas ára miatt nem lett végül Barca játékos :?:
Ha jól emlékszem,akkor az irányára 20 milla lett volna.Na,ezt sokalltuk,így elkezdődött a huzavona.8 milliónál már-már úgy nézett ki,h okés a buli.De aztán a végén vmiért begőzölt a Depor góré és kibökte,h 20 alatt semmiképp.Erre reagáltunk és jött Maxwell.

Nem hiszem,h a 20 milla lett volna megfizethetetlen érte nekünk,csak nem ér annyit,ezért nem jött 20ért :wink:

Szal nem minden esetre igaz,de eddig többnyire megkapta Pep,akit akart,mégha túl mélyen is kellett a zsebbe nyúlni (Csiga-Ibra).Viszont ezek jól lettek kompenzálva a filléres igazolásokkal,akik nagyon beváltak.Sztem Piqué és Maxwell is bőven nagy vétel volt 5 méterért :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.07.03. 13:10:59

viszont Pep is megkap szinte bármilyen játékost bármennyire irreális áron, mert az elnök alárendeli magát az edző kéréseinek
és akkor Filipe Luis-sal mi volt a helyzet , ő nem a túl magas ára miatt nem lett végül Barca játékos :?:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.07.03. 12:01:19

Pedró Leon az új igazolásunk.Bevallom kicsit meglepett...
Jó igazolásnak tartom.Spanyol,fiatal,jó játékos,tűri a padot,nem mellesleg olcsó. :)


ui:Feco,nincs reklámértéke,remélem neked is megfelel.
csakamadrid
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.02. 09:46:25

madridista.hu írta:péntek, 06:09 - Az AS szerint Valdano és Perez egyetértenek abban, hogy a kiszemelt játékosok árai irreálisan magasak, s Mourinho visszatéréséig nem igazolnak újabb labdarúgókat. A július 12-14 közötti megbeszélés konzekvenciája lehet Maicon leigazolása, Kolarov elvetése, míg Gerrard ügye nyitott.
én értelmezem félre, vagy valóban elkezdődött a "deus ex machina" ismét?
valóban irreális a szerb ára, azonban eddig ez nem volt akadály. (ugyanis mindig az volt a fontos, h az ára visszajöjjön mezekből és reklámokból)

sarkítva:
ha egy adott játékos :
- nem bír elég magas reklámértékkel :arrow: Pérez szerint drága
- ha elég magas a reklámértéke :arrow: Pérez szerint nem drága

tudom, h ebben nincs semmi különös, ez üzlet, viszont Pep is megkap szinte bármilyen játékost bármennyire irreális áron, mert az elnök alárendeli magát az edző kéréseinek... Pérez és Valdano nem akarják meghazudtolni magukat...

más: egyelőre valszeg csak az angol bulvárhírek szerint, de "állítólag" JM Van Persire is igényt tart és egy 30 millás ajánlattal fognak előállni érte...(madridistán olvastam)

nagyon remélem, h az egyik leginkább kedvelt játékosom{lásd a sigem, amikor nincs VB :P} nem megy Madridba!
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2010.07.01. 17:08:40

"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.29. 17:23:52

ferninho írta:
SuperMessi írta:A Real bejelentette Di Mariát. A VB-n mutatott teljesítménye alapján remélem stabil kezdő lesz :D

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... _Maria.htm
még valami:
hogy idézek valakit...
Di Maria minek játszik? Labdába sem ér,még véletlenül sem mennek fel a széleken,középen Messi kígyózgat ennyi a támadásépítés
elég nehéz egy olyan válogatottban szélsőt játszani ahol a labdafelhozatalok 90%-a úgy történik, hogy odaadják Messinek a bogyót kicselez 500 embert azt lepasszolja stb...
tényleg fölöslegesen van a pályán Di Maria...
és ez nem Messi ellen irányul, én is ezt csinálnám Maradona helyében, de akkor minek vannak a pályán szélsők?
Ha akkora spíler lenne, tömnék zsugával a társak, ez egyértelmű. Nem rossz játékos különben, de ennyi pénzt messze nem ér. Azt meg erősen kétlem, hogy a madrid az ő szintje, de majd meglátjuk hogyan muzsikál. Még az is lehet hogy beválik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.06.29. 17:13:15

Morinhohoz visszatérve,tudsz olyan játékost mondani,akit ő tett naggyá?Ilyen Militot meg ilyeneket ne mondjál,mert pl milito is nagyon jó játékos volt,csak addig kevesen iserték fel benne a jót.
pl. Carvalho , Essien , Deco,Cech, Drogba , igaz Drogba jól játszott már Franciaországban is de nála lett belőle elit játékos :wink:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.29. 14:21:05

ez nagyon off lesz, de a druszám időbeli tévedésben van :D

Abrapapa 2003-ban vette meg a Chelsea-t és akkor még Ranieri trenírozta őket, és csak a Monaco tudta őket kiverni a BL-ből... (miután persze Morientes-ék kiverték a Real-t és ennek (is) köszönhetően elkezdődött az a "szép" kálvária, mikor is az utsó 10 bajnokiból 6ot elbukott a Madrid és még a Depor is megelőzte őket ;) )

JM a BL-győzelem után került Londonba és ő kezdte el IGAZÁN költeni a pénzt... ;)
Duffot egyébként Ranieri igazolta le és JM kezdte el mellőzni ;)
Joe Cole szintén "Abra-vétel" és szintén az olasz kérésére ;)

remélem nincs harag a pontosításért és a visszatekintőért ;)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.06.29. 14:19:48

ferninho írta:lehet én nem tudok számolni meg én vagyok hülye, de ez vhogy sehogy se akar összejönni nekem, mivel most 28....
Kevesebb, mint egy hónap múlva lesz 29.
Úgyhogy a következő idény végére már 30 lesz.

Nem mai.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Lezárt