Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.06.05. 09:29:04

A MundoDeportivo úgy értesült, hogy a jobbhátvéd poszt megerősítésére a Barca kiszemeltje a holland válogatott Gregory Van der Wiel. A Blaugrana már felvette a kapcsolatot a 22 éves játékosal és klubjával az Ajax-szal.
Van der Wiel kezdőként lép pályára a mai Hollandia-Magyarország válogatott labdarúgó mérkőzésen.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.06.05. 09:27:15

Tivornya írta: Nézel te Barca meccset??? Szerinted ki játszik nálunk bal támadót???
remélem a következő idény egyrészében senki fog a 433 balszélén. és itt arra gondolok, hogy a 4-1-2-1-2 szimpatikusabb volt a számomra, és az Villával még jobb is lehetne.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.06.05. 08:57:52

Ticsi 23 írta: Mata remélem nem jön. Jó játékos, de Bojant sokkal jobban szeretem, és nem szeretném, ha előle venné el a játékperceket. Én nem is igazolnék támadót, hacsak nem Torres-t, de rá nagyon kis esély van. Ibra nagyon jó játékos, és szerintem bele fog jönni. Ha a svéd marad, akkor baltámadót se vennék.
Nézel te Barca meccset??? Szerinted ki játszik nálunk bal támadót??? (segítek a gyengébbeknek: Pedro, esetleg Titi) Szerinted Bojan hol szokott játszani???
Ne idegesíts már a hülyeségeiddel...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.06.05. 08:46:48

Mascheranót lehet nem szeretni a játékstílusa miatt, de azt el kell ismerni, hogy a romboló, pióca vkp mezőnyben a toppon van.

nem egy Touré, de hozzá nem is nagyon lehet hasonlítani, Touré inkább olyan mindenes vkp, mint Essien.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.04. 17:14:43

duncan írta:
Kalap1988 írta:Hát szerintem Busquets már most jobb játékos, mint Mascherano. Nálunk nem elég,ha valaki robotol, technika is kell, ki kell tudni hozni a labdát és viszonylag jól passzolni. Ezt nem látom Mascheranoban. Keitat is szívesebben látnám akkor már a vkp poszton, mert ő legalább már két évig szokta a játékunkat. Nekünk pedig nincs időnk tesztelgetni, mert minden évben újabb és újabb címeket várnak/várunk a csapattól.
Az egy dolog,hogy a Barcába kell a technika,de azért az elég erős,hogy egy argentín válogatott alapember ne lenne technikás. Az pedig,hogy Busquets jobb játékos egyszerűen nem igaz. Nem így igaz. Busquets eggyel előrébb, Xavi/Iniesta mellett sokkal jobb,de vkp-ként Mascherano jobb játékos,nem is kicsit. Busquets gyenge és nem ideális labdaszerző,míg Mascherano-ban megvan az a keménység,ami kell a labdaszerzésekhez. Aki pedig figyelemmel követte eddig a spanyol válogatottat,az láthatta,hogy Busquets Xabi Alonso mellett !!! lépett pályára,Xavival egy vonalban játszott,ami azt jelenti,hogy Del Bosque Busquetsre nagyon helyesen nem vkp-ként számít, arra ott van Martinez. Pep erőlteti mindenképp a vkp. szerepet,amire a BL-ben már ráfáztunk,a reál ellen ősszel majdnem. Remélem,ha Touré megy,akkor Mascherano érkezik és Busquets nem helyette fog játszani.
Keita megemlítése pedig egy vicc,a Mali játékos inkább labdavesztő kp,mint labdaszerző :roll: :lol:
Nagy meccseken volt egy-két hibájuk az nem azt jelenti, hogy gyengébbek lennének Mascheranonál. Keita persze gyengébb,de ha értenéd, amit írtam, akkor nem is gondolnád,h én azt mondom,h ő jobb.
Busi és Keita a világ legjobb csapatában hiázott egyet-kettőt, egy olyan csapatban, amely hihetetlen stabil volt és alig kaptunk gólt. Tavaly is stabilak voltunk. Pedig aztán idén ez a két játékos még együtt is rengeteget játszott a középpályán. Nem voltunk stabilak? De. Akkor miről beszélsz? Ésa Liverpool? Hát...Idén nem a stabilságáról volt ismert, annyi vereséget összeszedett a bajnokságban, amennyit mi kb a köv 3-4 évben fogunk összesen (persze nem tudhatjuk,de a jelenlegi forma alapján igen) . Persze azt hiszem az Argentin idén sokat volt sérült, nem varrnám az ő nyakába,de ettől még azt sem mondanám, hogy bizonyított már akárhol is. Az Argentin válogatott meg.. Egyrészről ők sem stabilak, másrészről, ha egy normálisabb edzőjük lenne, akkor valószínűleg Cambiasso kezdene, nem ő. Ennyit erről. De egyébként azt nem értetted, hogy nekem nem a labdaszerzési képességével van a bajom, mert az tényleg tökéletes, hanem azzal, hogy a mi játékstílusunkban ez semmit sem ér önmagában. Ezekből a labdaszerzésekből összehozna legalább annyi vesztést is a viszonylagos képzetlensége miatt. Busi 100-szor képzetebb, Keitat meg azért írtam, mert ő már beleszokott a focinkba (kezdőként nem kell persze) és ezzel tudná pótolni.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.06.04. 17:04:00

Kalap1988 írta:Hát szerintem Busquets már most jobb játékos, mint Mascherano. Nálunk nem elég,ha valaki robotol, technika is kell, ki kell tudni hozni a labdát és viszonylag jól passzolni. Ezt nem látom Mascheranoban. Keitat is szívesebben látnám akkor már a vkp poszton, mert ő legalább már két évig szokta a játékunkat. Nekünk pedig nincs időnk tesztelgetni, mert minden évben újabb és újabb címeket várnak/várunk a csapattól.
Az egy dolog,hogy a Barcába kell a technika,de azért az elég erős,hogy egy argentín válogatott alapember ne lenne technikás. Az pedig,hogy Busquets jobb játékos egyszerűen nem igaz. Nem így igaz. Busquets eggyel előrébb, Xavi/Iniesta mellett sokkal jobb,de vkp-ként Mascherano jobb játékos,nem is kicsit. Busquets gyenge és nem ideális labdaszerző,míg Mascherano-ban megvan az a keménység,ami kell a labdaszerzésekhez. Aki pedig figyelemmel követte eddig a spanyol válogatottat,az láthatta,hogy Busquets Xabi Alonso mellett !!! lépett pályára,Xavival egy vonalban játszott,ami azt jelenti,hogy Del Bosque Busquetsre nagyon helyesen nem vkp-ként számít, arra ott van Martinez. Pep erőlteti mindenképp a vkp. szerepet,amire a BL-ben már ráfáztunk,a reál ellen ősszel majdnem. Remélem,ha Touré megy,akkor Mascherano érkezik és Busquets nem helyette fog játszani.
Keita megemlítése pedig egy vicc,a Mali játékos inkább labdavesztő kp,mint labdaszerző :roll: :lol:
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2010.06.04. 16:42:50

Mostmár szinte biztosan távozik Touré, nagyon sajnálom. Még jópár évig vele képzeltem el a középpályát. Mascherano a kedvenc vkp, de Touré jobban passzol ehhez a csapathoz. Szerintem az argentinnal sem fürödnénk be, remélem ő érkezik pótlásnak.

Mata remélem nem jön. Jó játékos, de Bojant sokkal jobban szeretem, és nem szeretném, ha előle venné el a játékperceket. Én nem is igazolnék támadót, hacsak nem Torres-t, de rá nagyon kis esély van. Ibra nagyon jó játékos, és szerintem bele fog jönni. Ha a svéd marad, akkor baltámadót se vennék.

Csere jobhátvédnek szerintem Maxwell és Cáceres tökéletes. Lenne náluk jobb is, de az nem jönne el padozni hozzánk, vagy túl drága cserének. Nagyon kiváncsi lennék Cáceresre, szimpatikus játékos.

Fabregas nagyon jól jönne. Nagyon szorítok az üzletért. Vele bombaerős lenne a keretünk.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.04. 16:38:39

Fernando írta:3. Mascherano szerintem fantasztikus játékos. Bőven elférne itt. Tud előrébb eggyel és hátrébb eggyel is játszani. Picit hentes, de jó értelemben szerintem. Azzal még nem igen fürdötünk be aki a PL-ből jött (Henry-val se igazán szerintem, okozott szép perceket nekünk tavaly)
Hát szerintem Busquets már most jobb játékos, mint Mascherano. Nálunk nem elég,ha valaki robotol, technika is kell, ki kell tudni hozni a labdát és viszonylag jól passzolni. Ezt nem látom Mascheranoban. Keitat is szívesebben látnám akkor már a vkp poszton, mert ő legalább már két évig szokta a játékunkat. Nekünk pedig nincs időnk tesztelgetni, mert minden évben újabb és újabb címeket várnak/várunk a csapattól.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.04. 16:31:40

azzal, h benitez minden bizonnyal megy az interhez, hálIstennek remélhetőleg mascheranot is viszi magával és nem idejön...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.04. 16:23:43

divadka írta:Tudja valaki hogy mia helyzet keirrisonnal?
Jelenleg úgytudom nyaral. Előző szezont gondolom tudod, hogy a Benficánál kezdte a Fiorentinánál fejezte. Most azon munkálkodnak a klubnál, hogy még 1 évre tartsák Firenzében.

Más: Touré:
Most már szerintem is jobb ha megy.
1. nincs garancia, hogy változik a csapaton belüli felállás
2. egy ilyen nyár után ami történt/történik/történni fog inkább menjen. Nem lehet így nekifutni egy szezonnak.
3. Mascherano szerintem fantasztikus játékos. Bőven elférne itt. Tud előrébb eggyel és hátrébb eggyel is játszani. Picit hentes, de jó értelemben szerintem. Azzal még nem igen fürdötünk be aki a PL-ből jött (Henry-val se igazán szerintem, okozott szép perceket nekünk tavaly)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2010.06.04. 16:02:35

Tudja valaki hogy mia helyzet keirrisonnal?
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.06.04. 15:55:11

Leomessi14 írta:
matador írta:http://www.sport.co.uk/news/Football/39 ... Messi.aspx

:lol: :lol: :lol:

Milyen szépen írták le a nevét :D Még jó, hogy nem fordították le :D
OFF: gay nem = guy-al ha arra gondolsz,egyebkent telleg hibasan van leirva a neve.
ON:Felolem elmehet es el is fog...Arra a posztra vannak sokkal jobb embereink.
A guy fickót, pasast jelent angolul. Erre a "fordításra" gondoltam...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.04. 15:40:28

d írta: Ez sajnos igaz, és szerintem pont ez Guardiola egyik nagy taktikai hibája, hogy nem erőlteti az átlövéseket olyan meccseken, mint például az Inter elleni hazai volt.

Ahogy én emlékszem az Inter elleni meccsen Keita és Toure is sokszor próbálkozott és mindig 5m-rel mellé v fölé ment... :?

Am. Yaya eladásánál 1 pozitívum lenne, mégpedig, h keresünk rajta min. 10m-t hisz 12-ér vettük.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.06.04. 15:25:38

d írta:
LM10 írta:Nem lövünk soha távolról, szóval itt Cesc ezt nem nagyon használná.
Ez sajnos igaz, és szerintem pont ez Guardiola egyik nagy taktikai hibája, hogy nem erőlteti az átlövéseket olyan meccseken, mint például az Inter elleni hazai volt. Pedig tényleg van a csapatban nem egy olyan játékos, aki képes megsuhintani a labdát 20-30-ról is akár, pontosan, erősen. Remélem mint taktikai elem be fog kerülni a játékunkba.
Bizony, ez nagyon hiányzott ... és ha ezt tovább gondoljuk,gyakorlatilag azt jelenti h Messi-n és még valamelyik csatáron kívül effektíve senki sem veszélyes a kapura,hiába passzol jól...ez luxus, mert egy olyan védelem mint pl. Interé ezt simán kihasználta,Messi -re nagyon figyeltek,meg Ibrara...és ennyi volt,tudták h a többiek úgyis csak egyel továbbpasszolják...és szép lassan letelt az idő,game over !Hát az sem lehet véletlen h Pique-nek kellett 2x betalálni,ilyen csatárok mellett...??

Arról nem is beszélve h idén tavalyhoz képest látványosan visszaesett a pontrúgásokból való gólszerzés(szöglet,fejesek,szabadr. variácók,stb...)

Az meg számomra megint csak rejtély, h hazai pályán a legerősebb felállásunkban(Eto'o val,Ibraval.Henry-val,Messivel,Xavival,Inivel...) is 3 meccsen csak 1-gólt tudtunk szerezni az MU,Chelsea,Inter ellen ,azt is egy hátvéd !!!??? És ez kétszer nagyon sokba került ,1x meg óriási mákunk volt !

Szóval nagyon kéne szerintem egy gólerős középpályás is .... talán Cesc,aki amellett h hibátlan helyettesítő azért Xavi/Keita/Busi de főleg Inihez képest mindenképp egy "gólzsák" is :)-Az nem fog menni jobb csapatok ellen h mindenki remekül passzol de gólt csak 2 ember tud lőni !

Jobbhátvéd poszton egy Maxwell szinttel tökéletesen elégedett lennék !

Remélem Ibra marad,neki szerintem csak Messivel (vagy most Villaval) kéne jobban csiszolódnia....és akkor ki tudná hozni magából is amit tud,és ha ez sikerülne....akkor nincs szükség semmi-féle erősítésre !:)

Toure :sajnálom, mert nem a képessége miatt hanem a "katalánizmus" vagyis Busquets miatt kell távozni....akár a Realba is mehetne ,miért ne ??!!Amúgy a Chelsea-be tudnám elképzelni....ott Essien folyton sérült,Deco megy,Mikel hurka,Ballack öreg....simán kezdő lenne Lampi mellett !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.06.04. 15:00:01

Sosem lesznek olyan szintűek mint Xavi vagy Iniesta,de még mint Fabregas se biztos. És ez már most látszik rajtuk.
Hát ha Te ezt már most látod rajtuk akkor valami komoly csapatnál kellene dolgoznod mint tehetségkutató...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.06.04. 14:52:31

csababarca írta:
Sosem lesznek olyan szintűek mint Xavi vagy Iniesta,de még mint Fabregas se biztos. És ez már most látszik rajtuk.
Jonathanék lehet hogy nem lesznek olyan szint mint Xavi, de ki olyan szint? Szerintem a történelem egyik ha nem legjobb irányítójáról beszélünk - Iniesta meg más egy kicsit, de amit ő tud azt szintén kevesen... Ez olyan, mintha felhoznánk Pedronak, hogy nem lesz Messi szintű. :wink: És a fiatalok tehetsége ahhoz viszont megvan, hogy az európai mezőny fölé nőjenek hamarosan - semmi nagyzolás, de ilyen Carrick szintet bőven túl fogják szárnyalni szerintem -, úgyhogy azért ne nézzük le őket. Főleg Thiagot, ilyen természetesen laza mozgást ritkán látni, és a cselei mellé még képes osztogatni is. Én mondom kincs ez a gyerek, nem szabad elherdálni!! Jonathan meg amilyen gyorsan szabadul a labdától az is imponáló, és nem alibi passzokkal játszik - magyarul gyorsan játszik, nem tologatja fölöslegesen, hogy végre észrevegye hova kell tennie a labdát... Szóval érdemes lenne őket megtartani, mert hogy úgymondjam meg fogják azért ütni a szintet... :roll:

Fabre meg attólmég jöhet, csak ne vágja el a kölkök karrierjét nálnuk... Ennyi a feltételem!!(Igen, gondolom sokan nem tudtátok, de én szabom a feltételeket a Barcánál :lol: :lol: :lol: :lol: ) Meg azért ne legyen 50 misi... Az olyan kiábrándító lenne számomra. De viszont minőségileg tényleg hatalmas javulás lenne a középpálya pihentetése/pótlása szempontjából.

Akkor viszont Keitát le kéne passzolni, vagy visszavonni vkp-nak Yaya távozása esetén. És nem ilyen Mascheranokat idehozni... Ha az lesz, hogy az Argentín jön, és Yaya megy, akkor nagyonnagyot fogok Pepben csalódni... Remélem csak az én agyam komplikál, és nem fog iylen történni. Hamár Yaya megy, akkor keita maradjon a helyén. Ez a lényeg. :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.04. 14:44:29

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... omesa.html

Ehhez mit szóltok. Sztem sok nyelvtudás nem kell a lefordításához :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.04. 14:39:52

Tavaly Ibra érkezéséről hamarabb cikkeztek, mint Villáról, csak akkor úgy tűnt Ibra nem megszerezhető, rámentünk Villára, majd mikor kiderült, hogy egyrészt sokba kerülne, másrészt Eto'o nem menne oda, ők meg nem tudnák megfizetni visszatértünk Ibrára.
Az más kérdés, hogy nem biztos, hogy pont ez történt a színfalak mögött is.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.06.04. 14:35:10

Ezt találtam a hírarchívumban:

http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=8079

Már 2008 nyarán szóba jött az Ibra-Eto'o csere. Úgyhogy nem hiszem, hogy tavaly Ibra csak egy vészmegoldás lett volna.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.06.04. 14:29:52

LM10 írta:1. Ha képes lenne a Realba menni, akkor nincs miről beszélni.
Ha mi nem fizetünk eleget, de Perez tesz egy visszautasíthatatlan ajánlatot ahogy szokott és ebbe az Arsenal is beleegyezik, akkor Madridban lesz legenda. Persze akkor is még meg kell egyezni a játékossal de az már a legkevesebb. Mindig a pénz és a klubok döntenek először. Ezt nem szabad megvárni.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.04. 14:29:31

csababarca írta:Sosem lesznek olyan szintűek mint Xavi vagy Iniesta,de még mint Fabregas se biztos. És ez már most látszik rajtuk.
Tavaly is, idén is elhangzott, hogy nem túl széles a padunk és ha Thiago vagy Dos Santos képes lesz felfejlődni, felpörögni egy olyan szintre, hogy pár meccsen levehetik a terhet Xaviról vagy Iniestáról máris megérte. Nem csak kezdőjátékosok kellenek a csapatba. Aztán mi történhet legrosszabb esetben? Legfeljebb pár év múlva, rutinnal a hátuk mögött, egy erős csapatban megedződve túladunk rajtuk egy pár milliós összegért.
Én sokkal inkább kíváncsi vagyok a védősor fiataljaira, Bartra (azt hiszem neki is lejáróban a szerződése), Muniesa, Fontás (ő középpályát is játszik azt hiszem), főleg ha elmegy Marquez, nem marad Henrique, egy-egy jó fiatal még hasznos lehet.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.04. 14:24:58

LM10 írta:Nem lövünk soha távolról, szóval itt Cesc ezt nem nagyon használná.
Ez sajnos igaz, és szerintem pont ez Guardiola egyik nagy taktikai hibája, hogy nem erőlteti az átlövéseket olyan meccseken, mint például az Inter elleni hazai volt. Pedig tényleg van a csapatban nem egy olyan játékos, aki képes megsuhintani a labdát 20-30-ról is akár, pontosan, erősen. Remélem mint taktikai elem be fog kerülni a játékunkba.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.06.04. 14:24:03

MichaaBee írta:
vakos86 írta:Hosszú távú befektetést. AMúgy szerintem meg nem állapot, hogy Xavi majdnm az összes meccset végig játssza a szezonban, akár sérülten is. Kell Cesc.
JdS-nek a hosszabbítása is hosszútávú befektetés, csak jóval olcsóbb. :) Ha JdS és Thiago tud jövőre robbantani, akkor Cesc csak pénzkidobás. Jöjjön felőlem, de inkább ne 50 méterért. :wink:
Sosem lesznek olyan szintűek mint Xavi vagy Iniesta,de még mint Fabregas se biztos. És ez már most látszik rajtuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.06.04. 14:21:43

vakos86 írta:Hosszú távú befektetést. AMúgy szerintem meg nem állapot, hogy Xavi majdnm az összes meccset végig játssza a szezonban, akár sérülten is. Kell Cesc.
JdS-nek a hosszabbítása is hosszútávú befektetés, csak jóval olcsóbb. :) Ha JdS és Thiago tud jövőre robbantani, akkor Cesc csak pénzkidobás. Jöjjön felőlem, de inkább ne 50 méterért. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.06.04. 14:20:12

SuperMessi írta:Abszolút egyetértek. Meg kell venni mielőtt elviszi Perez! Ja és még az átlövéseit is áthozná Londonból.
1. Ha képes lenne a Realba menni, akkor nincs miről beszélni.
2. Keita is nagy lövő volt a Sevillában itt mégsem lő, ahogy Ibra sem. Nem lövünk soha távolról, szóval itt Cesc ezt nem nagyon használná.

De már mondtam, hogy nem hiába kell ő Guardiolának, meg kell szerezni.
Lezárt