Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.03. 08:25:38

menczel írta: Hanem az az igazán botrányos benne hogy egy idegen, drága, fiatal tehetség miatt szorulna távolabb a kezdőtől Pedro, Bojan (és Keirrison?). Na nemár
Emlékeztetlek,hogy Mata akkor fog jönni ha Ibra megy,vagyis nem leszünk többen,hanem valaki megy és valaki jön,ugyhogy senki nem kerül távolabb a kezdőtől (a szélen Mata és Pedro,középen meg Villa és Bojan váltogathatná egymást). Abba meg én teljesen biztos vagyok,hogy Mata-val és Villa-val középen sokkal gördülékenyebbek lesznek a támadásaink mint Ibra-val középen és Villa-val a bal oldalon. Egyébként az ára 20-25 millio euro lenne,Ibra-ért ha elmegy akkor olyan 45-50 milla körül kapunk (20-25 milla legalább visszamegy a kasszába,vagy másba forgatjuk vissza),vagyis anyagi szempontból tuti,hogy nem járnánk rosszul,de szakmailag sem biztos,hogy gyengülnénk. Ettől függetlenül én Ibra maradása mellett vagyok,de ha elmegy és Mata jön akkor sem fogok eret vágni.

Ami meg a Fabregas ügyet illeti,ha jól értem a reakciókat akkor vezetőség úgy gondolja,hogy az Arsenal ezzel csak az árát akarja feljebb nyomni. Viszont mi nem fogunk további lépéseket tenni a leigazolására,mostantól Cesc-nél a labda,érje el,hogy tárgyaljon az Arsenal,ha nem tudja akkor marad ahol van. Egyébként szerintem mi nem ennyit szánunk Cesc-re (30 milla),ez csak egy alapajánlat volt,arra számitottunk,hogy az Arsenal majd azt mondja,hogy neki 60-80 milla kell,s akkor innentől elkezdődnek a tárgyalások,mi emelünk az összegen,ők csökkentenek stb. csak az Arsenal egész máshogy reagált. Szerintem jól csináljuk,ha Cesc-re háritjuk most a dolgokat,ő hosszabitott szerződést,akkor ha jönni akar tegyen is érte valamit.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.06.03. 07:13:39

barca_bome írta:Én már Eto'o és Touré miatt bőven kezdem megutálni Guardiolát. Na jó azért nem utálom még, de mindent megtesz azért, hogy ne legyen szimpatikus a szurkolók körében, persze a sikereket neki (is!) köszönhetjük, na de attól még lehetne normálisan viselkedni neki is...

Touré a kedvenc játékosaim egyike, igen, direkt nem kedvenc vkp-t írtam! A kedvenc JÁTÉKOSAIM egyike minden posztot figyelembe véve! Köszönöm Pep, hogy elüldözöd és idehozol helyette egy favágó Mascheranót... :oops: :cry:
Azért nem kellene játszani a szavakkal! Pep nagyszerűen végzi a dolgát és szinte mindenki kedveli (nemcsak Barcelonában), de logikus, hogy nem járhat mindenkinek a kedvében, nem azért bízták meg az edzői feladattal. Szerintem teljesen normálisan viselkedik, senkit nem üldöz el a csapatból, egyszerűen nem számol a jövőben néhány játékossal. Ez az ő joga és felelőssége. Persze meg tudlak érteni, hogy fájdalommal veszed tudomásul, hogy kedvenceid (Etoo, Toure) nem tartoznak Pep favorizált játékosai közé, de nagyobb tiszteletet érdemel ez az ember semhogy ilyen hangnemben írjon róla valaki. Bocsánat ha túl kemény voltam, de szerintem egyetlen Barca rajongó sem utálhat senkit kedvenc csapatából, más hangnemben, más szavakkal is ki lehet fejezni nem tetszésünket, ahogy hozzászólásod folytatásában te is megpróbáltad. Üdv.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.06.03. 06:28:39

barca_bome írta:Én már Eto'o és Touré miatt bőven kezdem megutálni Guardiolát.Köszönöm Pep, hogy elüldözöd és idehozol helyette egy favágó Mascheranót... :oops: :cry:

Jah vhogy úgy van ez... :( Én és nagyon szeretem Tourét,sajnálnám ha menne,de azt mondta h csak a Chelseabe és a Manchester U.-ba menne.Hát bízok benne,h marad.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.06.03. 05:45:34

Én már Eto'o és Touré miatt bőven kezdem megutálni Guardiolát. Na jó azért nem utálom még, de mindent megtesz azért, hogy ne legyen szimpatikus a szurkolók körében, persze a sikereket neki (is!) köszönhetjük, na de attól még lehetne normálisan viselkedni neki is...

Touré a kedvenc játékosaim egyike, igen, direkt nem kedvenc vkp-t írtam! A kedvenc JÁTÉKOSAIM egyike minden posztot figyelembe véve! Köszönöm Pep, hogy elüldözöd és idehozol helyette egy favágó Mascheranót... :oops: :cry:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.06.03. 02:30:53

Ha tényleg jön Mata akkor Pep végleg bekerül a dilettánsan igazoló edzők skatulyájába. A kérdés nem csak azért ésszerűtlen mert szimplán arról kell dönteni hogy "kit szeretnél a csapatodban tudni? Mata vagy Ibra?", ugyanis erre 10 ből 9 edző Ibrát akarná.
Hanem az az igazán botrányos benne hogy egy idegen, drága, fiatal tehetség miatt szorulna távolabb a kezdőtől Pedro, Bojan (és Keirrison?). Na nemár
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.03. 01:57:12

Akkor nem hinném , hogy Pepnél komolyan szóba jön a balszélen, kb ezért nem merül fel Silva neve se...
Jobb lábas játékos kell ( de még jobb ha kétlábas ,mint Villa...)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.06.03. 01:50:07

barcalaci84 írta:Mata amúgy ballábas?
Igen. Nézd meg ezt a videót, minden gólját ballal lövi / ellenünk is :? / :
http://www.youtube.com/watch?v=D35UVkZgjwA
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.03. 01:42:32

Mata amúgy ballábas?
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.03. 01:26:02

Valóban nincs. De az ellenkezője sem. A forrás meg a média, nem Guardiola, nem Begiristain és nem Laporta, úgyhogy hiteltelen számomra.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.03. 01:05:15

d írta:
lui1698 írta:Nem Pep kéri, ő csak rábólintott az esetleges átigazolásásra.
Ezt honnan is tudjuk? Én nem láttam erről nyilatkozatot. :o
Mata átigazolására egyébként a katalán SPORT információi szerint Guardiola is engedélyt adott, habár ezzel kapcsolatosan ellentétes híreket is közöltek, így ’Pep véleményét’ óvatosan kell kezelni.

Itt nincs olyan, hogy Pep kérte volna, hogy hozzák ide a gyereket.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.03. 01:02:16

lui1698 írta:Nem Pep kéri, ő csak rábólintott az esetleges átigazolásásra.
Ezt honnan is tudjuk? Én nem láttam erről nyilatkozatot. :o
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.03. 01:00:15

Sanama írta:Ha valóban Pep kéri Matát,akkor jöjjön. Akkor visszaszívom amit írtam tegnap.
Nem Pep kéri, ő csak rábólintott az esetleges átigazolásásra.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.06.03. 00:51:33

Továbbra sem világos mit lát Pep a srácban...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.03. 00:47:55

Ha valóban Pep kéri Matát,akkor jöjjön. Akkor visszaszívom amit írtam tegnap.

Bár kíváncsi leszek ennek az egész ügynek a végére...
Ibra el, Mata ide? Hm...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.06.03. 00:28:20

barca99 írta:Egyébként ezzel a 2015-ös szerződéssel lehet valami, mert az tuti, hogy a legtöbb normál esetben 4-5 évre kötik a játékosok a szerződést, ergo pár hónapja kellett hosszabbítania.
Ha jól emlékszek, akkor 2006-ban hosszabbította meg a szerződését 2014-ig. Most pedig csak 1 évvel hosszabbított, de a fizetését megemelték, 100-110k/hétre.
visca el barca írta:engem igazából az érdekelne, hogy fabregas akkor is vissza akarna e jönni ide, ha mondjuk nem futna így a szekerünk, hanem egy olyan szintű csapat lennénk mint az arsenal az angoloknál...
Ez engem is érdekelne :roll:

Amúgy meg nem értem, hogy mi ez a nagy felháborodás meg nagy Arsenal utálat már 2-3 oldalon keresztül. Wenger sem hülye, hogy a legjobb játékosát, aki Iniesta és Xavi mellett a legjobb középpályás (és még csak 23 éves), eladja 35 millióért. Mert ez az ár vicc érte.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.06.02. 23:35:08

Mondjuk amikor még a Nagy Laci topicban is csak Pep-fújolás megy Yaya miatt, nem hiszem, hogy csak m_b-t zavarja. Próbálom ignorálni, de sajnos néha csak elolvasom.

Egyébként ezzel a 2015-ös szerződéssel lehet valami, mert az tuti, hogy a legtöbb normál esetben 4-5 évre kötik a játékosok a szerződést, ergo pár hónapja kellett hosszabbítania. Ezek után tényleg furcsa, hogy most meg itt akar játsszani.
Ennek ellenére tartom, ha Fabregasnak elmegy a kedve az Arsenaltól, Wenger bszhassa' a legjobbját, sok köszönet nem lesz benne.

Ill. szó volt még Jonathan-ról és Thiago-ról is, akik előtt így megnyílhatna az út. Persze, mindenképpen van jövőjük, de egy Inter elleni meccsen Keita helyett inkább Fabregas, mint Thiago... Iniesta-t még van Gaal hozta fel, de csak Rijkaard utolsó éveiben lett nagy spíler (mondjuk jellemző, hogy elismert meg csak tavaly, de ez már más téma). Azzal, hogy felkerülnek, nem sokkal leszünk beljebb, mert tutira kell nekik 1-2 év, mire hozzák a szintet (bár Pep legutóbbi ifiből felhozott emberei robbantottak, de azt hiszem Iniesta és Xavi posztján ezt jóval nehezebb véghez vinni).
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.06.02. 22:47:19

Nem Cesc-t akarom mindenáron megvédeni, de akkor amikor aláírta, még jól érezte magát Londonban, azóta egy újabb sikertelen év, stb..
Lehet, hogy akkor még nem volt konkrét megkeresés a Barca részéről, persze hogy bebíztosítja a jövőjét nagyobb fizuért. Mi is ezt tettük volna a helyében.
Most akarja a Barca.
Most ő is akarja a Barcát.
Kell ő nekünk? A vezetőség szerint igen.
Fel lehet bontani egy szerződést? Fel. Bármilyet.
Értem én hogy megy a harc közöttünk a lojatitásáról, meg hogy elment és most jönne vissza nagy pénzért, nincs tekintettel a nevelőegyesületére, de köpködni, majd akkor kell, ha kifut a pályára a mezünkben és nem teszi oda magát.
Dani Alves meghalt a volna a pályán a Sevilláért évekig. Nagy pénzt fizettünk érte? Igen.
Meghal a pályán értünk is? Meg.

Cesc már legalább annyira Arsenal nevelés, mint Barca. Ez az igazság. Nincs itt szó katalán vérről. Egy jó csapatban akar játszani a barátaival, nagy pénzért, ennyi.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.02. 22:44:03

Felőlem most már az Arsenalban lehet ameddig akar, vagy ameddig ki nem esnek. Az Arsenal pedig szedje a játékosait ingyé szépen, de a BL-indulást se érjék el jövőre azt kívánom nekik. Fabregas pedig vagy intézkedjen, vagy maradjon az örök nyeretlenségben, a Wenger papájával együtt. Tudom, sok jószándék, de felbaktam magam nagyon.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.02. 22:36:16

nem szeretnék személyeskedni veled ellentétben, de csak elmondom, h mit ununk sztem sokan: mindenkinek beszólsz, mindenkinél okosabbnak képzeled magad... ergo neked minden hozzászólásod egyenlő egy beszólással, az miért is jobb?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.06.02. 23:09:32-kor.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.06.02. 22:21:18

rivaldo90 írta:
VargaAron írta:Vicc az Arsenal... 3ik legjobban utált csapat nálam (Reál, Inter, Arsenal)
Am mit is mondott Wenger? Cesc nyugodtan koncentráljon a Vbre, ő 'elintézi' az átigazolási ügyét :lol: Ezt el is intézte :lol:
Az intert az idei két "undorító" meccs után utáltad meg?? Mert én igen. Amúgy ha Cecs marad, akkor Wengernek azért nem lesz egyszerű motiválni őt azok után, hogy menni akart. Én Wenger helyében biztosan eladnám, mondjuk egy kicsit lehet, hogy elfogult vagyok.
Ráadásul lesz egy kis füttykoncert, mert a szurkolók nem felejtenek és Cesc nyíltan a távozás mellett volt. A londoniaknak ez fájt.
Kép
Kép
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.06.02. 22:21:18

Ha pedig azt nézzük hogy a lejárati idő 2015,és figyelembe vesszük azt hogy ritkán kínálnak szerződést 4-5 évnél hosszabb időszakra akkor egyértelmű hogy ezt a kontraktust nem is olyan rég írták alá...Egy kicsit előbb kellett volna Cesc barátunkban felbuzognia a katalán vérnek és akkor most nem lenne semmi probléma.
Erről van szó, köszönöm

annyira "szép" lesz, HA kiderül, h Cesc nem jön, Touré távozik 25ért, és Pep elhozza Mascheranot 30-35ért...
Nem unod még, hogy a hozzászólásaid fele arról szól, hogy lépten nyomon azt keresed hol tudnál Pep-be belekötni?
Ha eladnák 45-ért simán tudnának venni egy egészséges csatárt és egy egészséges védőt. Irányítójuk van egy pár így is, nem is rosszak. Nembaj majd Sol Campbell meg Gallas megoldja... meg majd Bendtner meg Eduardo. Bravo... vagy az új világsztár Samak.

Az Arsenalnak nincsenek anyagi gondjai, nem függnek egyáltalán Cesc eladásától. Ha új játékost akarnak venni, megtehetik anélkül, hogy kulcsjátékosokat adnának el.


Mindemellett gyerekes azért utálni az Arsenalt mert nem akarják eladni. Miért akarnák? 1 éve sincs, hogy aláírták az új szerződést, ha neki ennyi esze van, amikor tudja, hogy haza szeretne jönni...Abszolút korrekt árat kért az Arsenal a 60-millióval, hülyék mi lennénk ha ennyit kiadnánk érte. A magas ár amiatt van, hogy még van 5 év a szerződéséből, fiatal, tehetséges és nem utolsó sorban MERT NEM AKARJÁK ELADNI.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2010.06.02. 22:34:05-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8694
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.02. 22:18:21

BlauGranaGroc írta:jaj de szánalmas ez a sok nyavajgás
Fernando írta:...Majd talán egyszer nem csak 1 vagy 2 klasszis játékosuk lesz.
jah, mert ha eladják nekünk Cescet egyből több klasszis lesz a csapatukban
Fernando írta:Ha eladnák 45-ért simán tudnának venni egy egészséges csatárt és egy egészséges védőt. Irányítójuk van egy pár így is, nem is rosszak. Nembaj majd Sol Campbell meg Gallas megoldja... meg majd Bendtner meg Eduardo. Bravo... vagy az új világsztár Samak.
na nehogy mi mondjuk már meg az arsenal kire költsön
irányítani képes játékos meg nekünk jóval több van, akkor meg kinek is van nagyobb szüksége rá?

sírtok, ha valaki vinne tőlünk 1-1 fiatal tehetséget, de ha egy másik csapat nem akarja elengedni a legfontosabb játékosát akkor meg fel vagytok háborodva
ultra gáz amit műveltek
átgondolhatná jó pár fan, hogy most melyik is a kedvenc klubja és miért, mert ez a viselkedés egy másik csapatra és szurkolóira jellemző
1. Akkor te most mit csinálsz? Nyavajogsz.
2. Akkor talán nem csak a középpályán lenne klasszisuk. Most ott van azért Arshavin, Nasri (nála talán ez még erős, de ígéretes).
3. Ki akarta megmondani mire költsenek? Egyszerűen ez a véleményem. Írásban közöltem a klubbal vagy az Arsenal-lal? Csak logikusan gondolkodtam, ahogy te nem.
4. Mi azért picit szerintem nagyobb csapat vagyunk annál, hogy ugyanaz legyen a játékosállományunk szintje az Arsenal-lal.

Még valamibe bele akarsz kötni, mert segítek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.02. 22:13:45

annyira "szép" lesz, HA kiderül, h Cesc nem jön, Touré távozik 25ért, és Pep elhozza Mascheranot 30-35ért... sírni nem fogok, inkább röhögni támad kedvem... (kínomban...)
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.06.02. 22:11:12

jaj de szánalmas ez a sok nyavajgás
Fernando írta:...Majd talán egyszer nem csak 1 vagy 2 klasszis játékosuk lesz.
jah, mert ha eladják nekünk Cescet egyből több klasszis lesz a csapatukban
Fernando írta:Ha eladnák 45-ért simán tudnának venni egy egészséges csatárt és egy egészséges védőt. Irányítójuk van egy pár így is, nem is rosszak. Nembaj majd Sol Campbell meg Gallas megoldja... meg majd Bendtner meg Eduardo. Bravo... vagy az új világsztár Samak.
na nehogy mi mondjuk már meg az arsenal kire költsön
irányítani képes játékos meg nekünk jóval több van, akkor meg kinek is van nagyobb szüksége rá?

sírtok, ha valaki vinne tőlünk 1-1 fiatal tehetséget, de ha egy másik csapat nem akarja elengedni a legfontosabb játékosát akkor meg fel vagytok háborodva
ultra gáz amit műveltek
átgondolhatná jó pár fan, hogy most melyik is a kedvenc klubja és miért, mert ez a viselkedés egy másik csapatra és szurkolóira jellemző
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.06.02. 21:54:58

Bocsánat hogy beleszólok,de itt nem arról van szó hogy ennyiért vagy annyiért nem adjuk,illetve kikkel tárgyalunk hanem konkrétan arról hogy nem eladó.Pont. A szerződés felbontásához pedig két fél aláírása kell,miként a megkötéséhez is. Ha pedig azt nézzük hogy a lejárati idő 2015,és figyelembe vesszük azt hogy ritkán kínálnak szerződést 4-5 évnél hosszabb időszakra akkor egyértelmű hogy ezt a kontraktust nem is olyan rég írták alá...Egy kicsit előbb kellett volna Cesc barátunkban felbuzognia a katalán vérnek és akkor most nem lenne semmi probléma.
Kép
Lezárt