Nagy Laci

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2010.11.02. 18:04:07

Fernando írta:Pénzéhes kutya. Nem halna bele szerintem ha játszana. Biztos vagyok benne, hogy keres annyit, hogy ne legyenek a későbbiekben anyagi gondjai. Ha meg igen... el kell menni dolgozni. Ez az én véleményem.

neki nemlenne gondja..cask hát a többiek...akik nemkeresnek anyit mintő,sztem most a többiek érdekeit védi.sztem teljesn jogos amit ir.igy probál segiteni sztem a magyar kézilabdának.lehet nemjol csinálja v lenne más megoldás de ő legalább vmit probál tenni.azthitte h ezzel majd felnyitja a szemeket,de hát nemérdekelt senkit..nemérdekelt senkit h nemfog a válogatottban játszani..a vezetök uanugy zsebreteszik,ellopják a pénz ha játszik ő ha nem...csak a nézök,szurkerek [auto_cenzúra] ezzel,de természetesen ez nemérdekel senkit a vezetöségböl...sztem igaza van Lacinak;)
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.02. 18:03:24

Szerintem meg ez csak egy egyszerű indok arra, hogy ne kelljen a válogatottban játszania. Időhúzás. Lesz ő még spanyol válogatott mezben világeseményen...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.02. 17:43:30

Pénzéhes kutya. Nem halna bele szerintem ha játszana. Biztos vagyok benne, hogy keres annyit, hogy ne legyenek a későbbiekben anyagi gondjai. Ha meg igen... el kell menni dolgozni. Ez az én véleményem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2010.11.02. 17:34:09

Érdekes cikk.Lehet van is benne igazság, de én úgy gondolom, h valami személyes sérelem is közbe játszik....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.11.02. 16:57:17

nah, nagy laci kinyögte végre mi a baja. 2 évewt várhattunk rá. várom a véleményeiteket.

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/na ... v-2051177/
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.01. 20:10:31

Shandor írta:"Nagy Lászlót 2013-ig köti szerződés a Barcelonához, addig esze ágában sincs klubot váltani. Ha akkor, 32 évesen mégis úgy döntene, tovább áll, vélhetően csak nevelőegyesülete, a Pick Szeged jöhetne szóba. De ha már most a hazatérést fontolgatná, nem tudná megmondani, hogy a még csak bölcsődés Deborát melyik barcelonai gimnáziumba szeretné majd járatni. Csakhogy ő már pontosan tudja. //2008.05.22./"

Ő már spanyolnak/katalánnak készül évek óta. Ott telepedett le, alapított családot. A jelenlegi helyzetben közel mindenki kész tényként kezeli, hogy a pénz áll a háttérben. Ennyire biztos itt ebben mindenki? Simán más is lehet a háttérben...

Például, ha belegondolunk a kiemelt részbe, ahhoz, hogy a gyermekére ne egy betelepült leszármazottjaként tekintsenek abban a gimnáziumban évek múltán (egy magyar válogatott kézilabdázójának gyereke, aki Barcelonaban játszik/játszott), hanem mint egy sikeres nemzeti (értsd spanyol!) sportoló lányára, akinek az apukája az olimpián szép sikereket ért el, akkor már ugye egy kicsit más a helyzet? Mert lehet ő spanyol állampolgár, mégis mindenki tudni fogja, hogy ő valójában magyar, csak be- és letelepült, mert úgy hozta az élet... Viszont, ha sikerrel vív meg egy olimpiát spanyol színekben?!
Felelős családapaként ilyen tényezőket is figyelembe kell venni. Nem állítom, hogy ez van a háttérben, ez is csak egy kitaláció. De ez beleillik abba a képbe is, hogy nem szeretne róla beszélni. Hiszen miért is tenné, ez csak és kizárólag az ő családjára tartozik.

A kettős mérce pedig, miszerint Charlienak, Díaznak, Pukinak, Eklemovicnak megvolt a saját indoka.. háát Lacinak nem lehet meg? Csak azért, mert most a másik oldalt éli meg a sporttársadalmunk?

Én kívánok neki továbbra is sok sikert neki az életben, remélem, megtalálja a számításait, akárhogyan is dönt.[/i]
Ha Charlie, Díaz, Puki vagy Eklemovic nemzettársa lennék, akkor ugyanazt gondolnám róluk, mint Laciról most, de mivel nem vagyok, így nem érdekel. Ez a gyerek dolog szépen hangzik, de badarság. Hidd el, hogy a gyerekek közt nem az állampolgárság a legfontosabb, hanem az, hogy mondjuk a város legnagyobb csapatában az osztálytársuk apucija klasszis játékos. Felnéznek rá majd így is és tisztelni fogják. Azért gondoljunk arra, hogy annak idején sok magyar volt kint focistaként és nem sokan voltak spanyol állampolgárok, kiálltak a hazájuk mellett, mégis szerették, sőt csodálták őket sokan ott. Puskás sem pályafutása legjobb szakaszában lett spanyol válogatott, hanem már jóval később és ráadásul akkor Magyarországon valószínűleg bekasznizták volna, ha visszajön, de ebbe ne menjünk bele. Szóval példák sora szól a gyerek dolog mellett. Ez nem szabad, hogy tényező legyen (egyébiránt biztos van olyan magánéleti tényező, amit el tudnék fogadni érvként, csak, ha nem tudjuk, mert titkolódzik, akkor elég nehéz:) nem nagyon várhatja el tőlünk azt hiszem). Az egyenes beszéd most sokat érne és merem remélni, hogy nagyon jó indoka van, mert óriásit fog esni a szememben (bár már így is sokat esett, hogy egyáltalán szóba jöhet nála, nekem 1000-szer fontosabb lenne a válogatott, mint a klubbom)
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.06.01. 20:04:39

Igen, Miki olyat írt, amit nem fejtettem én sem el, de nem írta bele a hozzászólásomba. Itt azért sok mindent kell figyelembe venni. Nyilván őrlődik, stb. Neki is elvi kérdés jócskán, de az ő dolga, ne a miénk legyen, főleg hogy a válogatott vele sem sokkal jobb. Viszont ha belegondolunk: itt ha úgy dönt, ki akarja próbálni magát a spanyol válogatottban, mit tudom én pénzért - bár azzal aligha van gondja -, vagy kíváncsiságból, ha hálából azért, amit Katalónia, egész Spanyolhon adott neki, akkor sem teheti csak úgy meg, mert pl. a családja itthon élő részét attrocitások érik. Ezért kellene mielőbb döntenie.
albicelesteX írta:...
Persze, gyanús dolog, s ahogy mondtam, nem lesz a szememben ettől nagyobb hazafi, se jobb ember, de igazából rosszabb sem, mivel fordított helyzetben valószínűleg én is megfontolnám a lehetőséget bármilyen szempontból.

Arra akartam kilyukadni, hogy számomra szomorú, s nagyobb probléma, hogy az örök életében munkanélküli, 30 éves, hatgyermekes Dolongár Ödönkének itt, nálunk teszem azt mindenféle légből kapott joga van, míg mondjuk egy 92 éves gyönyörűen magyarul beszélő Kató Teréznek Harangvirágföldről Taljikisztánban etnikumként kell leélnie az életét, pedig ő nem kért belőlük, s a magyarságot is csak jelképes elismerésként élte volna meg - mert valószínűleg nem települt volna ide az egész pereputtyával, s vette volna el a nemlétező munkahelyet előlem pl, pedig én is sokáig kerestem. Az a gond, hogy ma már a válogatott szintű sport - nézzük csak a német futball válogatottat - nem arról szól, mint harminc éve, s túl nagy feneket kerítünk ennek, s feleslegesen boszorkányüldözésbe bocsátkozunk. Még akkor is, ha nem elég tökös, egyenes, gyorsan döntést hozó ember, hogy már hónapokkal ezelőtt kiálljon a sajtó elé, s színt valljon döntéséről. Ilyen anyázásokra és hasonlókra ragadtatni magunk... an ettől ezerszer nagyobb probléma, ez esetekben mégsem okádjuk tele az összes létező fórumot. :wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.06.01. 19:51:44

érthető, hogy sokat jelent neki Barcelona, bár azzal vitatkoznék, hogy ott lett klasszis játékos. volt szerencsém élőben, helyszínen nézni a meccseit, egészen karon ülő korától, a barcelonai szerződésig. ő szegediként lett az, aki, volt egy nagy generáció, akik közül ő vitte a legtöbbre.
azt hiszem, hogy a gyermekére is ugyanolyan szemmel néznének Barcelonában, ha csak klubszinten alkotna (és alkotott!) maradandót és nem spanyol válogatottként.
azért, ha visszaemlékeztek, többször volt olyan válogatott meccse, amikor szinte lerítt róla, hogy mennyire nem érdekli a válogatott sikere, csak vegetált a pályán. visszahúzta a csapat sikertelensége(?), holott szerintem egy klasszis, egy világklasszis játékosnak nem így kellene hozzáállnia. pont neki kellett volna vállára venni a csapatot és húzni magával a többieket. én konkrétan nem sok ilyen meccsre emlékszem.
nekem igenis rosszul esik, hogy egyáltalán vacillál azon, hogy melyik nemzet színeiben játsszon, az meg egyenesen felháborító, hogy egy rég eldöntött kérdésben vakarózik hónapok óta!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.01. 19:31:46

nem azzal van a baj, hogy spanyol válogatott akar lenni, hanem azzal ahogy teszi. álljon ki és mondja el h vb-ket, eb-ket akar nyerni...

ne hivatkozzon állandóan sérülésre meg mittomén...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2010.06.01. 19:21:41

"Nagy Lászlót 2013-ig köti szerződés a Barcelonához, addig esze ágában sincs klubot váltani. Ha akkor, 32 évesen mégis úgy döntene, tovább áll, vélhetően csak nevelőegyesülete, a Pick Szeged jöhetne szóba. De ha már most a hazatérést fontolgatná, nem tudná megmondani, hogy a még csak bölcsődés Deborát melyik barcelonai gimnáziumba szeretné majd járatni. Csakhogy ő már pontosan tudja. //2008.05.22./"

Ő már spanyolnak/katalánnak készül évek óta. Ott telepedett le, alapított családot. A jelenlegi helyzetben közel mindenki kész tényként kezeli, hogy a pénz áll a háttérben. Ennyire biztos itt ebben mindenki? Simán más is lehet a háttérben...

Például, ha belegondolunk a kiemelt részbe, ahhoz, hogy a gyermekére ne egy betelepült leszármazottjaként tekintsenek abban a gimnáziumban évek múltán (egy magyar válogatott kézilabdázójának gyereke, aki Barcelonaban játszik/játszott), hanem mint egy sikeres nemzeti (értsd spanyol!) sportoló lányára, akinek az apukája az olimpián szép sikereket ért el, akkor már ugye egy kicsit más a helyzet? Mert lehet ő spanyol állampolgár, mégis mindenki tudni fogja, hogy ő valójában magyar, csak be- és letelepült, mert úgy hozta az élet... Viszont, ha sikerrel vív meg egy olimpiát spanyol színekben?!
Felelős családapaként ilyen tényezőket is figyelembe kell venni. Nem állítom, hogy ez van a háttérben, ez is csak egy kitaláció. De ez beleillik abba a képbe is, hogy nem szeretne róla beszélni. Hiszen miért is tenné, ez csak és kizárólag az ő családjára tartozik.

A kettős mérce pedig, miszerint Charlienak, Díaznak, Pukinak, Eklemovicnak megvolt a saját indoka.. háát Lacinak nem lehet meg? Csak azért, mert most a másik oldalt éli meg a sporttársadalmunk?

Én kívánok neki továbbra is sok sikert neki az életben, remélem, megtalálja a számításait, akárhogyan is dönt.[/i]
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.01. 19:15:46

Sanama!Lehet! :D De amúgy meg én már hagynám a pi-be!Nem kell erőltetni!Vannak fiatal játékosaink akiket Mocsai mester be tud építeni!Ki ha Ő nem!?Ilyen sikeréhes játékosokra kell alapozni!Különben sem tett az utóbbi időben hozzá a játékunkhoz!Majd 50 év múlva hazajön mint Puskás és Ő lesz az Isten!Még Stadiont is nevezünk el róla!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.01. 19:10:37

albicelesteX írta:Miki tuti nem egyszerű döntés és Én sem voltam még a helyzetében!Viszont mi lenne,-ha ez így van ahogy leírtad-,hogy ha ezt mondaná?Kiállna és azt mondaná nagyon nagy döntés és idő kell, hogy meghozzam!!Talán mindenki megértené jobban!Ezekkel a mellébeszélésekkel meg csak hergeli az embereket!
A magyar ember arra is azt mondaná,hogy te s*ttyó már eldöntötted csak nem mered megmondani és húzod az időt :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.01. 19:08:39

Miki tuti nem egyszerű döntés és Én sem voltam még a helyzetében!Viszont mi lenne,-ha ez így van ahogy leírtad-,hogy ha ezt mondaná?Kiállna és azt mondaná nagyon nagy döntés és idő kell, hogy meghozzam!!Talán mindenki megértené jobban!Ezekkel a mellébeszélésekkel meg csak hergeli az embereket!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.01. 19:04:33

Azért abba is bele lehetne gondolni,hogy azért húzza az időt,mert saját maga is őrlődik, és nem tudja eldönteni még mindig, hogy mit akar.

Addig meg minek álljon ki a nyilvánosság elé?

Lehet, hogy mégse akkora [auto_cenzúra] alak,és a sok érv ellenére ami spanyolország mellett szól, (család,gyerek, ott él jó formán elég rég óta, beilleszkedtek) ott van az is,hogy Ő Magyar, és ez valamelyest visszahúzza.

szóval nem feltétlen azt kell elképzelni, hogy ő játszik egész Magyarországgal, miközben 1000%,h már döntött, hanem az is lehetséges, hogy egyszerűen még nem tudott dönteni, és ilyen módszerekkel húzza az időt.

én még nem voltam a helyzetében, itt valaki volt? lehet nem egyszerű döntés ám.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.01. 18:55:21

Toni!Egyetértek Veled sok mindenben!A Magyar történelmet ismerem és van amire büszke vagyok van amit nem értek és van amit megvetek és gondolom itt a kettős-állampolgárság szavazásra gondolsz amiről szintén meg van a véleményem, de nem akarok offolni!!Én nem azon vagyok felakadva,hogy nem a Magyar válogatottat választja, hanem esetlegesen a Spanyolt!Mert nem érdekel!Szíve joga!Ahogy nálunk is van pár ilyen honosított zseni akiknek valljuk meg, örülünk és jobb hogy itt játszanak mert minőségi játékosokról van szó!Engem ez a herce-hurca idegesít amit folytat!Nem áll ki nyíltan hanem ilyen és ehhez hasonló kifogásokat kreál,mert szerintem,ha Te is jobban belegondolsz ennek a fele sem igaz!Meg már bűzlik is rendesen és felettébb gyanús! Maradok Tisztelettel!
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.06.01. 18:28:57

Rinku írta:Magyarnak lenni nem állapot, hanem magatartás!

Menjen csak a spanyol válogatottba, ide nem kell! Szükségünk lenne egy olyan játékosra, mint ő, de aki a saját Szülőhazája és idegen ország között vacilál némi extra zsozsóért, azt szégyellje el magát és gondolja át újra az életét!

Menj, ahova akarsz, úgy is a spanyolokat választod, te hálátlan gerinctelen majom...
Erre annyit mondok, hogy ennyi erővel Teller Ede sem volt magyar. Az most mindegy, s ne csináljunk belőle eszmei vitát, hogy ő hol volt, mit csinált, kivel hált.

Egyébként érdekes módon, amikor arról volt szó, hogy egy bizonyos békekötés után egy tollvonással másik országba került családok ezrei, akik a mai napig generációkon keresztül ápolták a kultúránkat, őrizték hagyományaink, nyelvünk, azok szépen el lettek küldve a jó édes szüleikbe - nem is olyan régen, ugye, az a fránya megorosodott emlékezet... Mindegy, a lényeg itt, hogy most épp Nagy Lacit lehessen köpködni, méghozzá szemen.

Az a gond, hogy felkapott manapság ez a téma, de az aradi vértanúkat képtelen lenne a fórum nagy része legalább 70%-ban pontosan felsorolni. S ez nem csak ide, mindenhova kiválóan illeszkedő sztereotípia.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.06.01. 18:23:36

Magyarnak lenni nem állapot, hanem magatartás!

Menjen csak a spanyol válogatottba, ide nem kell! Szükségünk lenne egy olyan játékosra, mint ő, de aki a saját Szülőhazája és idegen ország között vacilál némi extra zsozsóért, azt szégyellje el magát és gondolja át újra az életét!

Menj, ahova akarsz, úgy is a spanyolokat választod, te hálátlan gerinctelen majom...
Football, bloody hell. /SAF/
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.06.01. 18:02:05

Ejnye-ejnye Laci... Az ázsiód egyre nagyobb mélyrepülésben van.

Nem értem ezt a helyzetet. Az ő szíve joga dönteni a válogatott ügyében. Érdekes dolog. Böfögünk úgy, hogy nem tudjuk ő hogyan és mit gondol érez. Azt sem tudhatjuk, hogy mi motiválja. Az, hogy pusztán a pénz, nehezen hihető számomra. Ami tény, rendkívül sokat tett érte, a családjáért, a jövőjéért ez a Klub, mondhatni Spanyolország, s nem hiszem, hogy pályafutása után szívesen hagyná ott azt a közeget. Ha ő sokkal inkább érzi már magát Katalánnak, s ez befolyásolja leginkább, akkor nincs miről beszélni.

Számtalan példát láthattunk már és látunk jelenleg is a sportban, futballban arra, hogy egy sportoló nem hazája válogatottjában szerepel. Kubalát három, sőt négy nemzet érzi máig magáénak. Világpolgár volt, ahogy Gamper is például. Lacin miért ne tudnánk a hispánokkal "osztozni"? Amennyit kapott a hazai kézilabdától, annyit vissza is adott már. Ez mégiscsak sport, bár mi szeretünk magasröptű vitákat gerjeszteni és ilyen szintre lealacsonyodni, miközben ettől sokkal nagyobb problémák vannak.

Viszont ideje lenne lezárni az ügyet, hogy vége legyen ennek a boszorkányüldözésnek. Csak legyen őszinte és kész. Nem fog a szememben nőni egy fikarcnyit sem, de azért nem is veszem (és másnál sem venném) a bátorságot arra, amire itt és szerte hazánkban egyesek...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.01. 17:50:02

SzygBoty írta:miért is?
amit itthon a Veszprém elleni meccsen kapott a Magyar szurkolóktól, hát én se venném fel a válogatott mezt. ezek után miért okozzon örömet ezeknek?:S
de biztos én gondolom rosszul.
ne is haragudj, de sztem fogalmad sincs a részletekről, így viszont nem kéne "minket" hibáztatni...
az egyetlen hibás : ladislao grande...

egyébként elég lenne kb 1 oldalnyi hsz-t visszaolvasnod és a linkelt cikkeket értelmezni...
SzygBoty
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.08.28. 23:44:55
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.06.01. 17:45:40

miért is?
amit itthon a Veszprém elleni meccsen kapott a Magyar szurkolóktól, hát én se venném fel a válogatott mezt. ezek után miért okozzon örömet ezeknek?:S
de biztos én gondolom rosszul.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.01. 17:40:21

simán törölni kellene ezt a topicot... vagy legalább kisbetűvel írni a nevét...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.06.01. 17:33:34

Szerintem semmi baja.. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.01. 17:31:26

És megadta a választ is!

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/na ... n-2030900/

Tényleg van neki problémája gerinccel!!!Vagy egyáltalán van neki??? :shock: Jellemtelen hazug ember!!!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.01. 11:04:21

Game90 írta:Nagy Laci újabb határidőt kapott

Nekem ezekből a halasztásokból egyre inkább az jön le, hogy ő már nem fog a magyar válogatottban játszani...
ahogy korábban írtam, nem érdekel, ha nem akar magyar válogatott lenni, de akkor álljon ki a nyilvánosság elé! Pep ugyanígy nem meri kimondani a dolgokat Touréval kapcsolatban... (tudom "érdekes" hasonlat, de sztem lesznek, akik értik majd a párhuzamot...)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.06.01. 11:01:52

Nagy Laci újabb határidőt kapott.

Nekem ezekből a halasztásokból egyre inkább az jön le, hogy ő már nem fog a magyar válogatottban játszani...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt