Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.29. 16:24:26

a személyeskedést sztem be lehetne fejezni, ha nem tudsz normálisan írni, akkor felesleges idejönnöd, vagy Don Quijoténak képzeled magad? sokak számára épp te vagy itt a hülye, és te nyomod napi szinten a baromságokat...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.29. 16:21:45

zsuni írta:miért ne tarthatná magát valaki jo focistának, vagy jó edzönek, vagy jo golfozonak, vagy jo szakácsnak basszus?
Bár nem így akartad, de rátapintottál a lényegre: ugyanis itt nem arról van szó, hogy JÓ valaki...hanem LEGJOBB. Nagyon más, hogyha valaki jónak mondja magát, vagy legjobbnak. Az előző egy egészséges önbizalom, a második pedig az ellenfelek és vetélytársak lenézése.

szerk.: Ráadásul én egyáltalán nem tartom őt a legjobb edzőnek, mert ahhoz emberileg/erkölcsileg is fel kéne nőnie a feladathoz. Ezért még rosszabb ezt a nyilatkozatot olvasni, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy messze nem ő a legjobb edző...
Kapásból három olyan edző is van csak a Premier League-ben, akiket többre tartok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.05.29. 16:29:57-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.29. 16:17:50

Koeman írta:Bergkamp-ot én nem sorolnám ide, bár nagy kedvencem volt. Kicsit alattomos volt, amikor megtaposta a jugoszláv bekket... :) Talán Mihajlovic volt...
Mihajlovic-ot szerintem bárki szívesen megtaposná :D Úgyhogy ezért nem Bergkamp lehetett a hibás biztosan :D

MÁS:
Guardiola egyébként majd csak akkor fogja megkapni a büntetését, hogyha a Barca esetleg túlságosan elhúzna a szezon első felében :) Kap mondjuk egy 5 meccses eltiltást majd attól a tesiből felmentett madridi bizottságtól. Ennek így kell lennie, sajnos. Akkor is, ha Pepnek van igaza.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.29. 16:17:10

jó akkor megforditom a szurkoloi oldalt. miért fáj valakinek pl hogy Zlatannak mi a véleménye magárol? ugyanazt gondolom, amit irtam. mit érdekel egy magyar Real szurkolót? mert hülye. ennyi kész. normális ember ilyenekkel nem foglalkozik, mert el tudja fogadni más véleményét. itt ez 90%ban nem müködik.
miért ne tarthatná magát valaki jo focistának, vagy jó edzönek, vagy jo golfozonak, vagy jo szakácsnak basszus?
Viszont ez nem mentség az aljas dolgaira, illetve arra hogy másokat sérteget, másoknak beszólogat. Mint amikor mondta hogy Frank a félidőben Frisknél(asszem ő volt a bíró) járt a Chelsea-Barca meccsen, vagy egyszerűen vesztesnek titulálta Ranierit.

Mert ez már nem pszichológiai hadviselés hanem görénység.
igen. az görénység. de az nem ha valaki jót mer mondani magáról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuni 2010.05.29. 16:18:29-kor.
socio66

2010.05.29. 16:16:06

zsuni,te miért szereted ennyire ezt a szélmalomharcot? Nem esett még le,hogy itt úgysem lesz igazad bizonyos dolgokban?
Ráadásul az egy dolog,hogy vergődsz itt,de milyen stílus ez?
Vegyél már vissza.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.05.29. 16:15:37

zsuni írta:
Hanem az aki ilyeneket mond: Én vagyok a világ legjobb edzője....
soha a büdös életben nem fogom megérteni, mi értelme az álszerénységnek. ha valaki valamiben jó, és ezt ki meri jelenteni magárol az egy öntelt f.sz.
mindig szerénynek kell maradni hogy óó ugyanmár sz.r vagyok.
el kéne gondolkodni ezen, miért vagyunk ott ahol, mert külföldön ez rohadtul nem szokás. mind1. legyen nektek akkor öntelt görény, maradjatok meg ezen a szinten, nektek lesz szarabb.
ezzel nem arra célzok, hogy egyetértek a kijelentésével, csak hogy miért ne mondhatna bárki ilyet magárol. fáj neked vagy mivan? és ha nem az? kit érdekel.
Jogos.
Ezt adom is, annál rosszabb nincs mint hogy muszájból kell valamit nyilatkozni, ő nem ilyen karakter. Persze mindenki máshogy ítéli meg, az hogy egészséges önbizalom vagy nagyképűség-e mind1 ha van mögötte teljesítmény.

Viszont ez nem mentség az aljas dolgaira, illetve arra hogy másokat sérteget, másoknak beszólogat. Mint amikor mondta hogy Frank a félidőben Frisknél(asszem ő volt a bíró) járt a Chelsea-Barca meccsen, vagy egyszerűen vesztesnek titulálta Ranierit.

Mert ez már nem pszichológiai hadviselés hanem görénység.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
-Prince-
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.02. 18:04:00
Kapcsolat:

2010.05.29. 16:14:54

Jogos volt a kiállítása? Nem. Hazudtak? Igen, a felvételen látszik minden.
El kéne dönteni, hogy sportszerű, illetve etikus dolog-e a bírók tevékenységét az ügyben érintett feleknek kommentálni, minősíteni, és ennek megfelelően, egységesen elbírálni. Tudtommal a többség álláspontja mindig is az volt, hogy csöndben kell lenni, akkor tessék úgy lenni. Ha pedig ellenkező a felfogás, akkor ne tessék a másik felet ilyenekkel vádolni.

Egyébként pedig Mourinho egy napja a Real Madrid edzője, emlékeim szerint nem tett ezalatt inkorrekt megjegyzést a Barcelonára. A múlt alapján való megítélés pedig ismét kétélű fegyver: egy bizonyos Zlatan Ibrahimovicot tudnám felhozni példaként, de akár Dani Alvest is: mindkettejük magatartása - hogy így fogalmazzak - (esetenként) ellentétes a nagy katalán értékekkel, ám mégis az egekig vannak magasztalva, amikor hozzájárulnak a csapat sikereihez, s nem hiszem, hogy bárki is az egyikük miatt eltántorodott volna a katalán csapattól...

Szóval kettős mérce helyett próbáljunk tisztán látni. Főleg egy olyan vitában, aminek alapot többnyire csak az előítéletek adnak, hiszen még meg sem érkezett Madridba...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -Prince- 2010.05.29. 16:15:56-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.29. 16:11:40

zsuni írta:aki kimondja amit gondol, az féreg. na ez a baj veletek, ilyen hülyeségben éltek nap mint nap. hazudoztok mert illik. gratulálok, ez aztán az emberség, meg a tisztelet blablabla.
nem gondolod hogy lehet valami valóságalapja, ha tényleg ennyien azt gondolják.
Az hogy a világ legjobb edzője én megkérdőjelezem. Azt nem vitatom, hogy a legnagyobbak közt van de nem tekintem az alfának és omegának.
Lehet pedálozni azzal, hogy kiverte a Barcát a Bl-ből.(lehet vitatkozni arról, hogy milyen segédelettel de ez más téma) Kevesebbszer szól a fáma arról hogy közben 2X kikapott tőlünk. Vagy azért a legjobb edző mert sorra nyeri az olasz bajnoki címeket. Kérdem én, milyen ellenfele volt az utóbbi időben az Internek? Milan, Juve...? Legtöbben a Porto Bl-győzelmét hozzák fel, de Deschamps neve sosem kerül szóba, pedig ő egy Monacót vitt a döntőbe. Habár kikaptak, de én nagyobb teljesítménynek tartom. Nem vitatonm, hogy hatalmas érdemeket szerzett, de annyit még nem tett le sztem az asztalra, hogy ekkora arca legyen.
Ezzel lehet nem egyetérteni, csak a szubjektív véleményemet írtam le.
Forca Barca!!!!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.29. 16:11:34

zsuni véleménye meg szimplán a vicc kategória, hiszen mindenki, aki "rendes", az álszent, ezek szerint a családoddal szemben, ha kedves vagy, akkor te is álszent vagy... vagy inkább olyan vagy a családoddal, mint műringyó mindenkivel? érdekes, de ha neked ez a szimpatikus...
ez meg megint minek? mindig rámszállsz ekkora baromságokkal. ha hülye vagy hozzá ne reagálj és megoldva a dolog, fuss át fölötte, nem muszáj baromságokat reagálni.
az álszentség az, amikor megjátszod a jót. tudod? és ezt honnan tudni? onnan hogy lebukik az ember. és ki bukott már le ezzel? kb mindenki.
az hogy valakivel kedves vagy , az nem álszentség. amikor nem mondod el neki a negativ véleményed, csak másoknak, na azaz álszentség. magyarázzam tovább baszki?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.29. 16:07:13

egy cikkírótól azért frappánsabb válaszokat is el tudnék képzelni... már nem első alkalommal járatod le magad ezekkel, de hajrá, így tovább! ;)

zsuni véleménye meg szimplán a vicc kategória, hiszen mindenki, aki "rendes", az álszent, ezek szerint a családoddal szemben, ha kedves vagy, akkor te is álszent vagy... vagy inkább olyan vagy a családoddal, mint műringyó mindenkivel? érdekes, de ha neked ez a szimpatikus...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.29. 16:06:53

Hanem az aki ilyeneket mond: Én vagyok a világ legjobb edzője....
soha a büdös életben nem fogom megérteni, mi értelme az álszerénységnek. ha valaki valamiben jó, és ezt ki meri jelenteni magárol az egy öntelt f.sz.
mindig szerénynek kell maradni hogy óó ugyanmár sz.r vagyok.
el kéne gondolkodni ezen, miért vagyunk ott ahol, mert külföldön ez rohadtul nem szokás. mind1. legyen nektek akkor öntelt görény, maradjatok meg ezen a szinten, nektek lesz szarabb.
ezzel nem arra célzok, hogy egyetértek a kijelentésével, csak hogy miért ne mondhatna bárki ilyet magárol. fáj neked vagy mivan? és ha nem az? kit érdekel.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.29. 16:01:56

zsuni írta:aki kimondja amit gondol, az féreg. na ez a baj veletek, ilyen hülyeségben éltek nap mint nap. hazudoztok mert illik. gratulálok, ez aztán az emberség, meg a tisztelet blablabla.
Nem az a féreg, aki kimondja,amit gondol. Hanem az aki ilyeneket mond: Én vagyok a világ legjobb edzője.... Ha nem érted, hogy mit írok(írunk) inkább ne reagálj. Ez a média által diktált baromság, hogy mond ki,amit gondolsz és az jó. Persze nem kell hazudni, meg álszenteskedni, de nem is az a f.sz. gyerek, aki aztán jól meg tudja mondani, akár bunkó módon is. Hanem az aki tisztel másokat és nem tesz ilyeneket. Ennyire egyszerű.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.29. 15:57:33

aki kimondja amit gondol, az féreg. na ez a baj veletek, ilyen hülyeségben éltek nap mint nap. hazudoztok mert illik. gratulálok, ez aztán az emberség, meg a tisztelet blablabla.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.29. 15:46:01

daman írta:
Fecooo írta:elnézést kérek, de már rohadtul elegem van ebből, h "azért ilyen, h levegye a terhet a játékosokról". hagyjuk már ezt! a focitörténelem bizonyítja, h semmi szükség a görénykedésre, a teherlevétel nélkül is ugyanúgy lehetnek eredményesek a focisták, tehát ez a kifogás évek óta röhejes!

szerk: jah és a mostani kijelentésemmel nem leszek túl szimpatikus a kollégáimnál, de megváltozott a véleményem Pep-ről: eddig nem hittem, h álszent lenne, mióta azonban Touréval kapcsolatban állandóan mellébeszél, így már nagyon gyanús, h állandóan álszenteskedik... (tehát mindketten 1-1 végletet képviselnek sztem)
ha viszont Messi vs Cr-t nézzük, nála absz. nincs szó álszentségről, ő egyszerűen ilyen, így az ő esetükben valóban nagyképűség és szerénység áll egymással szemben...
Azert egy valamit nem lehet Ronaldora mondani, hogy nincs benne alazat.
Egyebkent most azzal tamasztod ala, hogy Mourinho csak ugy beszel, mindenfele meggondolas es cel nelkul, nagykepusegbol, hogy "a focitörténelem bizonyítja, h semmi szükség a görénykedésre, a teherlevétel nélkül is ugyanúgy lehetnek eredményesek a focisták"? Mert akkor a focitortenelem bizonyit szamtalan mas dolgot is, amire ezt ra lehet huzni, megis hulyeseg. Most arra hivatkozol, hogy nem kotelezo ilyen nyilatkozatokat tenni.
Nem. Egyetertek. De ettol fuggetlenul szerinted lehetetlen, hogy ez segit a csapatanak es megzavarhatja az ellenfelet? Mert ha erre a kerdesre nem egyertelmu igen a valaszod, akkor nincs is mirol vitatkozni, hiszen onnantol kezdve max. arrol vitazhatunk, hogy megeri-e ezeket bevetni v nem. Szerintem igen, egy edzo vessen be mindent amit lehet! Ha ezt megteszi meg ugy is, hogy ot fogjak utalni, akkor a sajat csapatanal csak meg nepszerubb lesz. Ez igy megy.
Hát szerintem félrebeszélés van. Két dolog az eredményesség és az emberség. Leveszi a csapat válláról a terhet, na és? Ez kb olyan, mint a megélhetési bűnözés:D Segít valakin valóban, de nem erkölcsös és nem követendő. Azért bármennyire ilyen világban élünk, pár alapvető erkölcsi normában egyetérthetnénk. Ha eredményes valaki, az ne fogja erre a féreg viselkedését, attól még ugyanúgy féreg. Ha racionális a cselekedete, ha nem. És az sem érdekel, ha ezeket nem mondja komolyan, akkor sem más a helyzet,mert hazudik, megjátssza magát. Szóval kedves reálosok és mindenki más, azt javaslom, hogy egy mércével mérjük az embereket. Ha az én kutyám nem viselkedik jól, akkor is ugyanúgy csúnya dolog, mintha az ellenfelemé csinálná ezt. Történetesen kíváncsi lettem volna arra, hogy mit mondtok Mourinhoról akkor, ha a bl-ben mondjuk február-március táján az ő csapata vert volna ki a Lyon helyett:D Azt hiszem más hangok lettek volna:D Ez kettős mérce és óriási következetlenség. Az sem mentség, ha más is viselkedik így, de gondolom ez egyértelmű.
UI: Mindig is ezt gondoltam Mourinhoról, nem csak mióta kivert minket:D
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.05.29. 15:39:02

Nagy divat támadni Pepet, de ez mindig így van, amikor egy edző teljesen különbözik a többitől jó irányba.

Jogos volt a kiállítása? Nem. Hazudtak? Igen, a felvételen látszik minden.

Egyeseknél mindig egy szerencseember lesz, akinek szerencséje, hogy volt egy csapata, mások pedig azt vetik a szemére, hogy elüldöz innen mindenkit.

Sportszerű edző, nagyon is. Félő, hogy sokan majd akkor eszmélnek, hogy mennyire is tudta a szakmáját, amikor elmegy majd.
.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.29. 15:32:30

Fecooo írta:sportszerű edzők: Rijkaard, Ranieri, Spalletti, Capello, Pep, stb...
eurobarca írta:Még jelenleg sincs döntés azon ügyben, melyet még márciusban kérvényezett a Játékvezetői Bizottság a Spanyol Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága felé azon céllal, hogy Josep Guardiolát büntessék meg az Almeria elleni (2-2) mérkőzésen, valamint az utána tanúsított viselkedése miatt.
Muhaha
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2010.05.29. 15:30:58

visca el barca írta:
Fecooo írta:sportszerű játékosok: Raúl (még jó, h realos játékos, viszont nem tartod olyannak, akire igaz...), Del Piero, Xavi, Puyol, Bergkamp, szintén lehetne tovább sorolni...

vagy pl javier zanetti. nem semmi a csóka. 480 meccset húzott le az interben és egyetlen egyszer sem állították ki. :D

(szerk.: de, 99 febr. egy parma elleni kupameccsen. mea culpa :D)
Bergkamp-ot én nem sorolnám ide, bár nagy kedvencem volt. Kicsit alattomos volt, amikor megtaposta a jugoszláv bekket... :) Talán Mihajlovic volt...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.29. 15:24:08

visca el barca írta:.....
Igazából teljesen mind1 mit akartól vitatni az egyéniségét vagy szakmai tudását, vicckategória mind a kettő mármint az elvitatása.
Ezennel be is fejezem az offolást
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.29. 15:15:44

Fecooo írta:sportszerű játékosok: Raúl (még jó, h realos játékos, viszont nem tartod olyannak, akire igaz...), Del Piero, Xavi, Puyol, Bergkamp, szintén lehetne tovább sorolni...

vagy pl javier zanetti. nem semmi a csóka. 480 meccset húzott le az interben és egyetlen egyszer sem állították ki. :D

(szerk.: de, 99 febr. egy parma elleni kupameccsen. mea culpa :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gabó
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2006.05.29. 10:28:12
Tartózkodási hely: munkahelytől távol

2010.05.29. 14:56:48

Azért ne nyaljuk már szét Morunhio seggét. Hatalmas edző - de kizárólag szakmailag -, meg a sikerei önmagáért beszélnek, de azért az elmúlt években más edzők is villantottak, építettek fel csapatokat, fedeztek fel tehetségeket, húztak elő a saját kalapjukból olyan megoldásokat, taktikákat, amivel sikerült nyerniük. Én is olvastam Murinhóról több elemző cikket nso-n, origon. Hasonló írásokat simán lehet készíteni Fergusson 99-es csapatáról, Del Bosque féle Realról, Benitez féle Valenciáról, Bl győztes Poolról, Ancelotti, Sacchi, Capello féle Milanról, Van Gaal féle Ajaxról, Bayernról, Lippi féle Juventusról, olasz válogatottról. Amúgy a madridi sajtóval biztos nagyon jól ki fog jönni. Egy - egy vereség, vagy fontosabb Barca győzelem után talán még tollat is ragad, hogy megírja az AS-ben, vagy Marca-ban, hogy éppen a bíró, vagy valamilyen hatalmas csak őket hátráltató negatív körülmény miatt kaptak ki, vagy nyert a Barca. Esetleg egy arra szálló sirály tarkóján megpattant a labda...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.29. 14:55:27

nem lehet mondani játékost és edzőt, aki ezeket betartja? ha ezt komolyan gondolod, akkor nincs értelme tovább vitázni...


sportszerű edzők: Rijkaard, Ranieri, Spalletti, Capello, Pep, stb...

sportszerű játékosok: Raúl (még jó, h realos játékos, viszont nem tartod olyannak, akire igaz...), Del Piero, Xavi, Puyol, Bergkamp, szintén lehetne tovább sorolni...
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2010.05.29. 14:44:13

De unalmas mar ez a murinyo vita, komolyan mondom akinek o a vilag legjobb edzoje az egyaltalan miert szereti a focit?

Azt mondom hogy ha egy edzo igy nyerne meg a BL-t pl. a Fradival akkor persze orulnek, mert olyan jatekos allomanyal oke. NA DE ha egy Chelsea, Inter a csapatom akkor totalis defenziv focit kell jatszani? Oke tovabbjutott a Barcelonan de hogy? Es most ne csak a ket varos szurkoloit vegyuk hanem a tobb millio/milliard nezot az egesz vilagon akik azert ulnek le a tv ele hogy valami nagyon jot lassanak, azert veszik meg a mezt. Es nem azert hogy 180 percig tarto 11 emberrel a tizenhatoson allo csapatot lasson, mig a Barcelona minden meccsen vegig tamad (oke vannak hullamvolgyek).

En es szerintem nagyon de nagyon sok ember a szep focit szereti, azert nezi.

Es meg annyit hogy egy Chelsea ahol egy miliardos barkit megvehet, egy Inter olasz bajnoksag ahol honaprol honapra a bunda ugyek jonnek elo?

Nem azt mondom hogy Guardiola a vilag legjobb edzoje, mert nem az, de meg lehet, de hogy ez a murinyo nem lesz az az biztos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.29. 14:41:15

öcsém ne legyetek már ennyire [auto_cenzúra] értetlenetek! :D

ki a tököm vitatja fergusson szakmai tudását?
írtam én egy büdös szóval is vhova h [auto_cenzúra] edző?
NEM!
akkor meg mit kell itt értetlenkedni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.29. 14:29:53

gergo9 írta:
visca el barca írta: nekem ilyen egy edző, nem olyan mint fergusson, aki 50 éve csak ül és rágózik 8) :?
Legalább ma is tanultunk vmit...... Mindenesetre ajánlom hogy wikipedia-z kicsit hogy vmennyire képbe kerülj hogy ki is az a Fergusson. :wink:
Azt valóban nem ártana neki. Tényleg, mást sem csinál csak rágózik, semmit nem csinált mást eddig. Nálam a világ legjobb edzője ő. Generációkból csinált világsztárokat, de amúgy semmi, meg 20 éve bajnok vagy bajnokesélyes a MU vele.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.05.29. 14:25:23

Forcabarca8 írta:idézetek a Fair Play fogalmából:
"a Fair Play a tiszta eszközökkel játszott mérkőzés és az ellenféllel szemben tanúsított sportszerű magatartás eszméje"

"Minden erőfeszítést meg kell tenni az ellenféllel, a játékvezetőkkel és a mérkőzésen résztvevő minden más személlyel szembeni sportszerű magatartás érdekében."

"A mérkőzés minden szereplőjét ösztönözni kell, hogy e viselkedési szabályok szerinti magatartást tanúsítsa a mérkőzések előtt, alatt és utána, bármi legyen is a mérkőzés eredménye és a játékvezető döntése."


ezeket kellene Josénak bemagolnia és alkalmaznia. addig normális ember nem tiszteli,csak elismeri (mert ő se tisztel senkit és semmit, sőt! általában el se ismeri ellenfeleit..)
még jó hogy csak Josét emeled ki , nem lehet mondani se olyan játékost se olyan edzőt aki ezeket betartja :lol: :lol:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Lezárt